סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 4:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 82 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 10:50 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
דייבי ג'ונס כתב:
המשחק של חיפה נגד חולון היה די משעשע, אני חייב להודות (בעיקר תודות לצמד המנומנמים שם ביציע בנשר). שתי קבוצות עם רוטציה די דומה, סך כישרון שווה פחות או יותר. ההבדל הוא שאחת מהן היא קבוצה אמיתית והשנייה אוסף די מקרי של שחקנים. בהמשך לת'רד השני - אפשר לראות הבדלים בין קבוצה מאומנת שמשחקת תרגילים ומוציאה לפועל ביעילות לבין קבוצה שכמעט הכל בה מאולתר. ריב' התקפה, יכולת אישית. הרבה משחק בין שניים. בסוף שוב יהיה אפשר לראות לא מעט אסיסטים בדף הסטטיסטיקה של חיפה (ג'קסון, לפחות מסר לא מעט לדעתי) אבל זה לא כדורסל קבוצתי באמת.

והם כמובן צריכים סנטר עכשיו. וודס (שמנמן משהו, לא?) נראה פחות רע ממה שחשבתי, אבל לא בטוח שהוא מתאים לקבוצת הפורוורדים הזאת. יותר מדי שחקנים שם הם 2-3-4 ופחות מדי שחקנים מתאימים לשחק ב2 העמדות שבעיניי הכי חשובות במשחק הזה.

בתור אוהד חיפה המשחק אתמול היה רחוק מאד מלהיות משעשע.
חיפה (בכוונה אני לא משתמש במילה קבוצה) נראתה רע מאד, בלי מוטיבציה כמעט, בלי משחק מסודר בהתקפה ובעיקר בלי הגנה סבירה.
וודס מתחיל להיראות סביר בהתקפה (קשה לשפוט בכאוס הזה אם הוא היה טוב באמת, לפחות היד שלו מתחילה להתאפס). לי הוא לא נראה שמנמן, הוא פשוט בעל מימדים מדהימים למדי לעמדה שלו על המגרש. מה שכן, הגנה הוא לא ממש נתן (רון לואיס תפר אותו פעם אחר פעם, וכמעט כל פעם הוא הלך ימינה...), למרות שאתמול זה לא היה יוצא דופן.

נקודת אור - פתיחת הרבע השלישי הראתה מה חיפה מסוגלת לעשות כשהיא רוצה, לנדסברג שמר היטב את רוט, וכל השאר גם התאמצו והההפרש ירד עד 5 כמדומני.
נקודת חושך - השופטים, בדיוק בשלב הזה של המשחק (כשחיפה התחילה לצמצם) הם החליטו לשרוק כל שפשוף של שחקן חיפה בשחקן חולון, לנדברג קיבל 2 עבירות בתוך 2 דקות שלא היו, ומשם זה כבר היה כדור שלג אחד ארוך.

ודבר אחד חשוב - השופטים לא היו טובים אתמול (לפי דעתי הם גם היו לא טובים יותר לכיוון של חיפה, אבל אולי זה רק בגלל שאני אוהד חיפה) והקהל הגיב בהתאם (קללות, צעקות, שריקות בוז וכן הלאה), עד כאן לא דבר מיוחד כל כך. מה שכן בלט מאד וצרם מאד ועוד יעשה רעש, זו העובדה שהשופטים התעקשו לרדת מהמגרש מתחת ליציע של הקופים, זאת למרות שמנהל האירוע ביקש מהם לרדת מהיציאה השנייה (משם ירדו שחקני הקבוצה האורחת), ולפי המבט שלהם בעיניים (ואני הייתי 5 מטר משם ואין לי שום ספק בדברים הבאים) הם רצו את לעורר פרובוקציה ו"להתגרות" בקופים בכך שהם עוברים מטר מהיציע שלהם (המטר הוא רק בגובה של היציע).

שורה תחתונה - חיפה זקוקה לשינויים ומהר,
פאוול חייב ללכת, רצוי מהר ורחוק, הוא גורם לנו להתגעגע לקילינסגוורת בתור הדבק של הקבוצה.
חייבים מחליף ראוי לוויליאמס, ומהר, רצוי גם שיהיה מספר 5 קלאסי, 3-4 יש לנו מספיק.
מיקי צריך לנהל יותר את המשחק והקבוצה ופחות להגיב לנעשה על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 10:54 am 
Freshman

לאומית כתב:
סה"כ נחמד מאוד. המיקום הריאלי שלנו צריך להיות 3-4, כנראה שבגלל ההפסד הדבילי לאשקלון נסיים 5. חבל. ההבדל בין הקבוצות הוא בזרים שאצלנו הם ממושמעים ובלי אגו ובחיפה בדיוק ההפך.
לגבי חיפה, מצטרף לדברים של שי בת'רד השני, וודס זה חתיכת צלם לא נורמלי. פאוול לעומתו הוא גם צלם וגם שחקן טיפש ברמות, אם הייתי צריך לבחור איזה זר לשחרר הוא היה הראשון. להערכתי עצם שחרורו אפילו בלי להביא זר במקום ישדרגו את חיפה.

* יום ד' הגרלת גביע המדינה. מייחלים לקבל את מגדל בבית.
* טל, סכם את החוויה...

מסכים איתך, פאוול חייב לעוף, הייתי שמח אם למיקי היה אומץ (או שמא יש לו איזה אולטימטום מלמעלה שמונע ממנו ?!?!?!) לספסל אותו או פשוט לא לרשום אותו למשחק, אפילו אחרי ששון התעופף לו בפעם האחרונה בחיפה. הוא גועל נפש שלא ראינו פה הרבה זמן. היו רגעים במשחק, כשחיפה היתה במומנטום חיובי (תחילת הרבע השלישי בעיקר) שלנדסברג מחל על כבודו וניסה להתחבר חזרה לפאוול כדי לנצח את המשחק, ופאוול פשוט לא התייחס.

וודס - אכן, לא שמר ולא נראה כמו משהו משמעותי בהגנה, אולי זו כושר לקוי עדיין (אני מקווה), אולי זו האווירה הכללית אתמול במגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 11:43 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אללי! השופטים עברו ליד היציע של הקופים!! על הפרקט, כן? הם לא טיפסו ליציע או משהו?
איך העזו? אנה נוליך את חוצפתם?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 12:27 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
אללי! השופטים עברו ליד היציע של הקופים!! על הפרקט, כן? הם לא טיפסו ליציע או משהו?
איך העזו? אנה נוליך את חוצפתם?

אדון ראי הנכבד...

לא טענתי שאסור היה להם, או שהם חצופים או משהו בסגנון.

רק טענתי שהם פעלו בחוסר תום לב, ובניגוד לבקשתו של מנהל האירוע.

ונגיד ושחקני קבוצתך האהובה, לאחר משחק חוץ חם, מול קהל חם, נניח ביוון לצורך הדיון. ולאחר שגם ניצחו את המשחק, היו עוברים דווקא מתחת ליציע של האוהדים החמים יותר באולם והיה מתחיל בלאגאן, גם אז היית טוען שזה בסדר רק כי "מותר להם לעבור שם"... ?

אתה יודע, יש משפט קטן וחכם שאומר "אל תהיה צודק, תהיה חכם".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 12:36 pm 
Hall of Famer

סליחה, לא חצופים, אמרת שהם פרובוקטורים. אני מתקן, התנצלותי! חטאתי בך!
בזמן האחרון בכלל רבים המקרים שהאוהדים חושבים שגם הפרקט שייך להם.
ומי זה "מנהל האירוע", למה צריכים להקשיב לו עד כדי כך שזה שהשופטים נהגו בניגוד לבקשתו זה כל כך חמור שמצריך טקסט מודגש?
ולמה בדיוק זה "עוד יעשה רעש"? מה תעשו? תהיו עוד יותר קופים ועוד יותר ירוקים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 1:23 pm 
Junior

טפירו בעיניי שחקן יותר גדול מעדי גורדון. בניגוד לעדי, הוא שיחק מרבית הקריירה במועדונים שלא נחשבו מס' 2 בליגה (אם כי לא מעט מהקבוצות שלו, כולל הפועל אילת הזכורה לטוב דווקא בהחלט היו מס' 2 בליגה בפועל) ולכן באופן טבעי אולי סיכויי התואר שלו היו פחותים. בכל זאת טפירו השיג גביע אחד ולא זוכר כמה גמרי פלייאוף. למיטב זכרוני חמישה לפחות.

גם ברמת הנבחרת טפירו ייזכר כשחקן טוב יותר מעדי אם כי כאן כמובן שיש נסיבות מקלות (גורדון היה בשיאו בתקופה של שני הגארדים הדומיננטיים ביותר בכדורסל הישראלי ב20 השנה האחרונות, לא חוכמה). על פפי וגודס אין מה להרחיב. טפירו היה גדול יותר משניהם, ולא במעט.

נשארנו עם קטש, שפר (שניהם גדולים ממנו בוודאות, גם ברמת ההישגים וגם ביכולת כשחקני כדורסל) ושני גדולי הכדורסלנים הישראלים בכל הזמנים - מיקי וג'מצ'י. בקיצור, טופ5 בין הישראלים. טופ10 בין ה"ישראלים" (לטובת קוראי הפורום בעלי הנפש הרכה. אני אישית לא רואה את ברודי כפחות ישראלי ממאיר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 2:07 pm 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
סליחה, לא חצופים, אמרת שהם פרובוקטורים. אני מתקן, התנצלותי! חטאתי בך!

כן, העובדה שהם בחרו ללכת דווקא משם הייתה כדי לייצר פרובוקציה, או לכל הפחות, חוסר תום לב (אבל שתנוח דעתך, זו הייתה פרובוקציה לשמה, אולי כדי לנקום בחיפה על איך שהקהל ברך את השופטים במשחק, אולי סתם להתעקש שאף אחד לא יגיד להם מה לעשות, אולי משהו אחר, אבל זה היה מעשה מכוון ומודע.

ראי שעל הקיר כתב:
בזמן האחרון בכלל רבים המקרים שהאוהדים חושבים שגם הפרקט שייך להם.

מי אמר משהו על כך שהפרקט שייך לאוהדים, דיברתי על השופטים ומנהל אירוע מטעם הקבוצה, תפקיד רשמי וכו'...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 2:39 pm 
Hall of Famer

חולון פגעו השנה בינגו עם כל 4 הזרים שלהם,בספסל יש להם מחליפים סבירים לקו האחרוי אבל אם חולון חולמת על תואר היא חייבת עוד שחקן פנים ישראלי אפילו ברמה נמוכה או בינונית כדי לשחק 7-8 דקות ולתת יותר מנוחה לגבוהים(עמית תמיר שחקן חופשי ויכול לעזור בקטע הזה לדעתי)

חיפה פשוט צריכה להחליף מאמן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 2:51 pm 
Junior

RREEDDTT. כתב:
חולון פגעו השנה בינגו עם כל 4 הזרים שלהם,בספסל יש להם מחליפים סבירים לקו האחרוי אבל אם חולון חולמת על תואר היא חייבת עוד שחקן פנים ישראלי אפילו ברמה נמוכה או בינונית כדי לשחק 7-8 דקות ולתת יותר מנוחה לגבוהים(עמית תמיר שחקן חופשי ויכול לעזור בקטע הזה לדעתי)

חיפה פשוט צריכה להחליף מאמן

אם יש דבר שאנחנו לא צריכים, זה שחקן פנים. יש לנו את הקו הקדמי הכי טוב בארץ שהוא לא מכבי, אנחנו מובילים את הליגה בריבאונד. אנחנו צריכים את עמית תמיר כמו קדחת.
מה שכן צריך ודחוף, זה רכז מחליף ראוי, ושחקן בעמדה 3 שנוכח אילוצי הזרים צריך להיות ישראלי. לצערי שחקן בעמדה 3 אני לא רואה, אבל רכז מחליף בהחלט אפשר להביא במקום שעשוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 4:38 pm 
Freshman

ארז כתב:
ודבר אחד חשוב - השופטים לא היו טובים אתמול (לפי דעתי הם גם היו לא טובים יותר לכיוון של חיפה, אבל אולי זה רק בגלל שאני אוהד חיפה) והקהל הגיב בהתאם (קללות, צעקות, שריקות בוז וכן הלאה), עד כאן לא דבר מיוחד כל כך. מה שכן בלט מאד וצרם מאד ועוד יעשה רעש, זו העובדה שהשופטים התעקשו לרדת מהמגרש מתחת ליציע של הקופים, זאת למרות שמנהל האירוע ביקש מהם לרדת מהיציאה השנייה (משם ירדו שחקני הקבוצה האורחת), ולפי המבט שלהם בעיניים (ואני הייתי 5 מטר משם ואין לי שום ספק בדברים הבאים) הם רצו את לעורר פרובוקציה ו"להתגרות" בקופים בכך שהם עוברים מטר מהיציע שלהם (המטר הוא רק בגובה של היציע).

כפי שצפיתי : "הקבוצה תעמוד לדין על התפרעות אוהדיה"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4163576,00.html

ומסתבר שאני לא לבד בתחושה הקשה לגבי השיפוט אתמול:
ציטוט:
גרמיין ג'קסון היה נחרץ: "אני לא מצליח להבין מה קורה לנו. היו קטעים במשחק שהרגשתי כאילו הם שמונה נגד חמש. עבדנו קשה כדי להצליח אבל העבירות הכריעו את המשחק, השופטים היו נגדנו".

ציטוט:
מיקי גורקה, סיכם: "בחצי הראשון לא שמרנו, ובחצי שני כל מגע קטן השופטים שרקו נגדנו. כשהגענו למומנטום וחזרנו למשחק, השופטים לא היו בדיוק איתנו. אנחנו צריכים לשבת לחשוב טוב-טוב מה עושים כדי להמשיך הלאה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 5:30 pm 
Hall of Famer

למען ההגינות לא ראיתי את המשחק אז אני לא יכול לחוות דיעה ספציפית (אולי תערכו עוד סרטון?)
אני רק תוהה, מה יהיה בעונה הבאה כשתפגשו, כנראה, את הפועל ת"א? איך השופטים ידעו את מי לקפח?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 6:20 pm 
Junior

אפשר להתעניין אצל אבנר קופל, הוא מומחה בהכרעות רנדומאליות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 6:34 pm 
Sophomore

השיפוט בהחלט לא היה לטובת חיפה. גורם מכריע אחר שפגע בה הוא העובדה שהיא קבוצת כדורסל מטומטמת עם מאמן לא־מורגש. יבחר כל חיפאי על איזה חלק להתלונן יותר.

ההשמטה של נדב הנפלד מהשרשור הזה היא מקרית (כי ראובן הזהיר שבוודאי שכח מישהו), או מכוונת (כי גם אף אחד אחר לא הזכיר אותו)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 6:43 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
היא לא מקרית על בסיס העובדה שהנפלד מעולם לא היה גארד...

אם כבר חזרנו לנקודה, איך זה אף אחד לא הגן על כבודו האבוד של זלוטיקמן? מעולם לא ראיתי אותו באמת משחק, אבל בזמנו היו דיבורים על כך שהוא לא נפל מברקוביץ'/ג'מצ'י ורק אי ההגעה למכבי מנעה ממנו להיחשב לגדול באמת. האמנם או שזו היתה הגזמה פראית כבר אז?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 6:56 pm 
Sophomore

היה לי הרושם שדיברתם על שחקנים בכלל. סליחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 7:00 pm 
Freshman

על מנת הסר כל ספק - מכבי חיפה הפסידה את המשחק אתמול לא בגלל השופטים, אלא בגלל שרחבת העונשין שלה היתה אוטוסטרדה חופשית לכל דכפין. לצערי אינני רואה כיצד זה ישתנה בקרוב.

ולגבי זה שתלוי על הקיר - האם אתה מתכוון שהפועל תל אביב תעלה ליגה, או שמא אתה מתכנן שביטול הירידות יבוטל? אני מקווה שלא, כי אם כן יש לנו אכן סיכוי לפגוש את הפועל תל אביב בליגה הארצית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 8:32 pm 
Freshman

[quote="ארז"][quote="ארז"]
quote]

כפי שצפיתי : "הקבוצה תעמוד לדין על התפרעות אוהדיה"
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4163576,00.html

ממש כמו שרוב אוהדי ירושלים כתבו כאן ... בכל משחק של חולון יש אלימות. נו ככה זה בבונים.
אגב יש לי תחושה שבדומה לחולון הנהלת חיפה תיקח את הנושא ברצינות ותטפל בו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 9:41 pm 
Hall of Famer

אלי סהר אתמול פרשן את המשחק של מכבי. חייב לומר שאחרי זמן מה שלא שמעתי אותו, הוא ממש נהיה בעיניי פרשן שקשה לי לשמוע. הפרשנות שלו תמיד בטון נרגן שכזה וזה די מעיק אחרי זמן מה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 9:52 pm 
Sophomore

oren_80 כתב:
אלי סהר אתמול פרשן את המשחק של מכבי. חייב לומר שאחרי זמן מה שלא שמעתי אותו, הוא ממש נהיה בעיניי פרשן שקשה לי לשמוע. הפרשנות שלו תמיד בטון נרגן שכזה וזה די מעיק אחרי זמן מה.

http://www.youtube.com/watch?v=460F_yv1 ... re=related

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 10:45 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הטבלה האלטרנטיבית:

blog.php?u=94&b=12

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 10:57 pm 
Senior

נדב פה?
משתוקקים כבר לשמוע את ההתמוגגות (הקבועה לאחרונה, יש להודות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 19, 2011 11:44 pm 
Junior

oren_80 כתב:

הנרגנות עולה על העצבים אחרי שתי דקות.

אגב,עוד מישהו שם לב שערוץ הספורט הביא את דרוקר להיות הפרשן מהאולפן? עוד צ'ילבה של צביקה עובדת איתו בערוץ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 20, 2011 6:55 am 
Hall of Famer

מה הסיפור בין צביקה לדרוקר ?

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 20, 2011 9:26 am 
Hall of Famer

מה הסיפור בין צביקה ל________ (השלם דמות כדורסל לבחירתך)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' דצמבר 20, 2011 11:32 am 
מנהל פורום

עופר האדום כתב:
מה הסיפור בין צביקה לדרוקר ?

זה קשור לסיפור בין צביקה לגרשון
שקשור לסיפור בין סהר לצביקה
שקשור לסיפור בין צביקה לקטש
שקשור לשסיפור בין צביקה לצבי (שרף)

חזור למעלה