סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 1:51 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 113 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 7:55 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
ממה שאני קורא, אני די בטוח שאם זה היה לברון במקום דוראנט הית אומר שקל לתת מלא נקודות כשאתה בפיגור, אבל הוא החטיא את הזריקה המכריעה וזה מה שחשוב. בקיצור, גם דוראנט וגם לברון היו מעולים כל המשחק. שום דבר אחר לא רלוונטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 7:57 am 
Junior

לא לא, אם הטנק היה מחזיר את הקבוצה עם 5 נק' בדקה האחרונה אף אחד לא היה מעביר ביקורת, בטח אם ההחטאה האחרונה היתה פאול.

ואגב מריו, נראה לי שאתה כאן רק לאחרונה, הזכוכית מגדלת על המהלכים הקובעים בקלאץ' בכלל לא התחיל ממני, למעשה אני למדתי את זה משונאי קובי ממש כאן שבכל משחק שהוא לא התעלה בקלאץ' ניסו להגחיך את עניין ה"בסט קלוזר" בדיוק כך-להיטפל לזריקות מסוימות שהוא החטיא, להתיחס רק לX דקות לסוף, לזריקה המכרעת, רק בפעמים שהוא החטיא כמובן. לא זוכר שזה הפריע למישהו אז.

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ו' יוני 15, 2012 7:59 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 7:59 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
באמת אין לי כח להיכנס לויכוח שטותי על אמירה שנאמרה בהומור (וממילא דוראנט דאג להכניס לי באבו-אבוה) אבל אולי די כבר עם להניח שכל דבר שאני כותב זה תשובה למשהו שפלאש כתב, גם אם הוא לא היה בכלל בסביבה? אני לגלגתי בעיקר על הצורך לקטלג כל הופעה לכאן או לכאן.

בדיעבד כמובן שפישלתי ולמרות ארבע הנקודות החשובות של לברון ושלוש ההחטאות (וזריקת העונשין!) של דוראנט, אין ספק מי תיפקד טוב ומי תיפקד רע בדקות הסיום. אני כבר לא מסוגל לראות את האופנים האלה ללברון בדקות האחרונות ואת המחשבה שאפשר להקפיץ 20 שניות בלי לעשות כלום ולחשוב שיצא מזה משהו. מיאמי איבדה על זה אליפות שנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 8:01 am 
Freshman

מזה משנה מי התחיל את זה? בוא נסיים עם זה כבר.

כל שחקן עושה מהלכים חיוייבים ושליליים בכל נקודה במשחק, אני חושב שברור לכולם שלברון ודוראנט נמצאים בקבוצת השחקנים שעושים הרבה יותר מהלכים חיוביים. זה הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 8:16 am 
Freshman

אגב, לברון היום נח פעמיים (ברבע השני ובתחילת הרביעי), וראו אותו הרבה יותר אגרסיבי וטרי בדקות הסיום. שיחק 42 דקות.

ווייד גם התעורר וסוף סוף הגיע למשחק גם בחצי הראשון. היה יציב וטוב כל המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 11:23 am 
Junior

יופי מיאמי! יופי של משחק באופן כללי.

לא כל כך מסכים עם הקריאות פה נגד התוקפים. אני חושב שחוקתית שחקן שכבר באוויר והשומר נכנס לו לנתיב בניסיון לסחוט עבירה זוהי עבירת מגן, אז על זה אין לי ויכוח.
אבל לחזות איפה השחקן ילך ולחכות לו שם זה יופי של מהלך. לא מבין מה לא יפה בזה או פוגם במשחק. למה אז לא להיות נגד בלוקים? כי זה מפריע לשחק שכבר היה באמצע הדאנק לקלוע!! או נגד חטיפות שהורסות את השטף ההתקפי?
לקחת עבירת תוקף (בהנחה ואכן יש) זוהי יכולת מרשימה לטעמי ולא רואה בה כלום פסול.
כמובן את כל זה אני אסייג בכך שפלופים זה דבר מסריח וחבל שהשופטים קונים את זה לפעמים.
בכל מקרה, גם ששחקן מתחיל את הצעד וחצי זה לגיטימי מבחינתי, כי אין לו שום הכרח ללכת ישר, לדוגמא סתכלו על כל הצעד וחצי היגוסלבי שעושים רונדו, ג'ינובילי, פארקר ועוד... שמתחילים צעד וחצי אפשר להיות יותר מגוונים מאשר ללכת בקו ישר, ובמקרים שמגוונים זה כמעט תמיד נגמר בפאול מגן כי השחקן שחיכה לתוקף בסוף מתנגש בו עם האגן.

הערה יותר לגופו של משחק - ברבע הראשון החדירות לסל עבדו מאוד יפה. ההרגשה הייתה שזה משהו מאוד מכוון ושעבד מעולה. מתישהו הם קצת הפסיקו עם זה והלכו יותר לג'אמפים ואז אוקלהומה חזרו... הלקח העיקרי פה שמיאמי צריכים לטחון פנימה, לא להסתפק בג'אמפרים כי שם הם לא ינצחו.

והערה אחרונה : מה הקטע עם ווסטברוק ודוראנט עם מחציות ראשונות? פשוט זוועה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 11:29 am 
Sophomore

אני לא מבין איך אפשר לשנוא את מיאמי. 3 חברים שמחליטים לשחק ביחד בשביל מטרה משותפת ומוותרים בשביל זה על כסף ועל אגו.
למרות המשברים האישיים שכ"א מהם עבר, לא שמעתי אף פעם זמירות של מרמור או הטלת אשמה על מישהו.

אני מאוד מקווה שהם יזכו באליפות השנה. מגיע להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 12:38 pm 
Junior

אני לא מבין איך אפשר לכתוב משפט כל כך תמים, אבל אם אתה באמת רוצה תשובה, אז הסיבה העיקרית של העולם להפוך את מיאמי לאחת משתי השנואות בליגה היא אותה הצגת שחקנים סופר שחצנית ומגעילה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 1:39 pm 
Senior

פרקינס הוא חיסרון עבור אוקלהומה. בהתקפה הם נראו יותר טוב עם קוליסון. אין למיאמי גבוה דומיננטי לשים עליו גוף, ופרקינס ממילא לא שחקן שישנה זריקות של לברון או של וויד. ההבדל העצום בינו ובין טייסון צ'אנדלר שעשה למימי צרות בשנה שעברה זה היכולת ההתקפית(למרות שצ'אנדלר הוא שחקן הגנה טוב מפרקינס). צ'אנדלר הוא פינישר מעולה אחרי פיק אנד רולים, פרקינס מסורבל ואיטי. מעניין אם ברוקס יעלה עם דוראנט ב-4 במשחק הבא.

לגבי לברון, סל קריטי בדקה האחרונה ועוד שתי זריקות עונשין שסגרו עניין. חבל שהמאמן שלו לא עושה שום דבר חוץ מאופן בדקות האחרונות. הפיק אנד רול של וויד עם לברון יכל להיות מצויין לדוגמא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 1:44 pm 
Freshman

shachaf78 כתב:
פרקינס הוא חיסרון עבור אוקלהומה. בהתקפה הם נראו יותר טוב עם קוליסון. אין למיאמי גבוה דומיננטי לשים עליו גוף, ופרקינס ממילא לא שחקן שישנה זריקות של לברון או של וויד. מעניין אם ברוקס יעלה עם דוראנט ב-4 במשחק הבא.

והם גם נראים יותר טוב בהגנה עם קוליסון. כל הזמן מדברים על מי צריך לשמור על לברון ואיך לשמור עליו, אבל חשוב מי השחקן ששומר על החוסם בפיק-נ-רול, קוליסון מגיב הרבה יותר מהר מאשר פרקינס ואיבקה. וברוקס שם אותו על המגרש רק בסמול-בול כשדוראנט ב-4, אולי שווה לנסות לשחק עם קוליסון ואיבקה, לא זוכר שראיתי אותם הרבה ביחד אם בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 1:59 pm 
Senior

אין לאוקלהומה סיבה לשחק עם שני גבוהים מול מיאמי. איבאקה ופרקינס זה לא גאסול וביינום, הם לא ינצלו יתרון של גובה או כוח כדי לעשות נקודות. להפך, זה רק מקל על מיאמי לצופף בפנים כמו שהיה בההתחלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 2:52 pm 
Junior

אגב מישהו עדיין מפקפק בנחיצות של שיין באטיה למיאמי? וזה לא משנה לאן הסדרה תמשיך מפה.

עם כל הכבוד לחסרון בריב' הגנה מול אחת הקבוצות עם הקו הקידמי הטוב בליגה מה שהיה הכי חסר למיאמי זה קלעי יציב (ומייק מילר הוא קלעי אבל יציב הוא לא) שיכול גם לשמור על הכוכב של היריבה ואת זה מילר בטח לא יכל לעשות.
רק להיזכר איזה קרקס עשו ג'יסון טרי והגמד של דאלאס שנה שעברה (שחקנים משמעותית פחות טובים מהקו האחורי של אוקלוהומה) כדי להבין איזה בינגו זה עבור מיאמי.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 3:02 pm 
Senior

beatla כתב:
אגב מישהו עדיין מפקפק בנחיצות של שיין באטיה למיאמי? וזה לא משנה לאן הסדרה תמשיך מפה.

עם כל הכבוד לחסרון בריב' הגנה מול אחת הקבוצות עם הקו הקידמי הטוב בליגה מה שהיה הכי חסר למיאמי זה קלעי יציב (ומייק מילר הוא קלעי אבל יציב הוא לא) שיכול גם לשמור על הכוכב של היריבה ואת זה מילר בטח לא יכל לעשות.
רק להיזכר איזה קרקס עשו ג'יסון טרי והגמד של דאלאס שנה שעברה (שחקנים משמעותית פחות טובים מהקו האחורי של אוקלוהומה) כדי להבין איזה בינגו זה עבור מיאמי.

לא הבנתי למה אתה מכנה את אוקלהומה "אחת הקבוצות עם הקו הקדמי הכי טוב בליגה". אלא אם אתה מחשיב את דוראנט כחלק מהקו הקדמי. לאוקלהומה יש 4 פועלים שחורים בפנים שהמוכשר מביניהם(איבאקה) יכול מידי פעם להטביע ולקלוע מחצי מרחק כשהוא חופשי. זה קו קדמי פחות טוב מזה של בוסטון, אינדיאנה ואפילו מזה של הניקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 3:25 pm 
Junior

היית גם יכול להתייחס לשאר ההודעה שלו ( ולתגובה שלי אליך קודם..) ו״להודות״ שההתייחסות שלך לנושא באטייה בעמוד הראשון הייתה שגויה לחלוטין.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 3:34 pm 
Senior

באטייה באמת מפתיע בסדרה הזאת אבל עיקר האימפקט שלו הוא התקפי. הוא לא מצליח לעצור או להאיט את דוראנט בינתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 3:36 pm 
Sophomore

תגידו זה רק אני או שווסטברוק הוא הPG הכי אתלט בליגה? (אפילו יותר מרוז לפני הפציעה)
ובכלל איפה הוא ברשימת האי-פעם? (לפרנסיס היו הטבעות עוצמתיות כאלה?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 3:43 pm 
Freshman

לגבי צעד ראשון, יציאה מהמקום וכו', לא רוצה להגזים במחמאותיי, אבל בהחלט קשה לי להיזכר בשחקנים ברמה של ווסטברוק בקטע הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 3:53 pm 
Hall of Famer

שיין באטיה מאכיל אותי הרבה כובעים בפלייאוף הזה. הנק' המשמעותית כמובן היא שהוא עושה את זה בתור ארבע שמרווח את המשחק ולא בתור המחליף של לברון. הפציעה של בוש הכריחה את ספולסטרה לשחק עם באטיה ב-4 וזאת העמדה הטובה ביותר שלו בשלב הזה של הקריירה. הלילה באטיה שיחק 42 דקות ואני חושב שכל אותן דקות היו בעמדה מספר 4. אוק סיטי ניסו בתחילת המשחק לנצל את באטיה בריב' ההתקפה וזה החזיק בערך ל-3 התקפות ואז פרקינס הפסיק לנסות. ב-5 הדקות הראשונות של המשחק אוק סיטי לקחו 4 ריב' התקפה. בשאר ה-43 הם הסתפקו ב-6 ריב' התקפה בלבד.

העובדה שבאטיה איפס לחלוטין את היד היא המשמעותית אולי יותר מהכול. בארבעת המשחקים האחרונים של ההיט באטיה עם 57.7% מטורפים מהשלוש, כשבשלושת המשחקים האחרונים הוא עם 4 שלשות לפחות. לפני כן אי אפשר להגיד שבאטיה היה קלע שלשות יציב. בעונה הרגילה הוא קלע ב-33.9% שזה חלש. עד משחק מספר 6 מול בוסטון באטיה ניגר עם 29% מהשלוש, כשגם מול הניקס וגם מול אינדי היה לו משחק אחד שהכול נפל בו באחוזים טובים ושאר משחקים נוראיים מהשלוש. אם נוציא מהסדרה מול אינדי את משחק מספר 5, אז באטיה קלע ב-5 משחקים 3 שלשות סה"כ ולקח 5.2 ניסיונות מעבר לקשת. בתרגום לאחוזים מדובר ב-11%. אז להגיד שבאטיה הביא למיאמי יד יציבה מהשלוש זה לחטוא לאמת. אפשר להגיד שבארבעה המשחקים האחרונים באטיה תפס היט. גם להשליך מההגנה שלו על פירס הפצוע ודוראנט בפלייאוף להתמודדות מול ג'ייסון טרי ובראה זה לא רלוונטי. את טרי ניסה לעצור לברון, שחקן הגנה הרבה יותר טוב מבאטיה ונכשל וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על כך שלבאטיה כיום אין רגליים לרדוף אחרי גארדים, אלא הוא מתאים לשמור על שתי עמדות הפורוורד.

לברון ו-ווייד היום במשך שלושה רבעים עשו בדיוק את מה שצריך, תקפו את הטבעת כל הזמן וניצלו את הריווח של ההתקפה כדי להגיע לזריקות טובות עבורם ועבור החברים שלהם. אבל הבעיה של מיאמי היא הרבע האחרון וזאת הבעיה של מיאמי ולא של לברון. ההתקפה הופכת לסטגנטית לחלוטין. אפס תנועה, אפס מסירות. הכול בידודים קשים וניסיונות הכוכבים להציל את המולדת. בעצם ניתן להגיד שהבעיה של מיאמי היא ספולסטרה.

בכל מקרה, אני חושב שבמשחק היום ירד מלברון חלק קטן מהקוף. דקה וחצי לסוף אחרי שהת'אנדר הורידו ל-3 הפרש עם כל המומנטום, לברון שם קליעה קשה שהייתה אמורה לסגור את המשחק (אם ההיט לא היו מנסים לבעוט בדלי בכל הכוח) ובכל מקרה זאת בדיוק זריקה גדולה עם כל הלחץ עליך. וכמובן 2 העונשין שסגרו את המשחק מעשית.

אם מסתכלים על השורה הסטט' של ראסל ווסטברוק, אז ניתן לחשוב שלאיש היה אפילו משחק טוב. נכון ש-10 מתוך 26 מהשדה זה לא טוב, אבל מצד שני ראינו כבר דברים גרועים מכך (אהם, ווייד במשחק הראשון, אהםם) ומצד שלישי הוא פלירטט עם טריפל דאבל עם 27 נק', 7 אס',-8 ריב' ואיבד רק 2 כדורים. אני בטוח שיהיה איזה שהוא מומחה סטט' שידע להסביר שלווסטברוק היה משחק נהדר. מצד שני מי שראה את המשחק ראה שחקן נטול שליטה שפשוט פגע במשחק של אוק סיטי. על המשחקים הללו מסתמכים אנשי הלעביר את ווסטברוק בטענות שלהם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 4:03 pm 
Senior

אבל זה גם היה הסיפור בגמר בשנה שעברה. כשהשעון מראה 12:00 דקות לסיום ספולסטרה עובר למוד הירו ושולח את לברון ו-וויד לנצח משחקים לבד, בלי שום תרגיל. במקום לעשות פיק אנד רולים עם השחקן של דוראנט בניסיון לכפות חילוף שיכריח אותו לשמור על לברון או וויד ואולי להוציא אותו בעבירה שישית מיאמי המשיכה לעשות אופן ולקוות לטוב(היה מהלך אחד של פיק אנד רול בין לברון לבאטייה וזהו בערך). מעבר לזה שהפסד בגמר הזה גומר את הסיפור של ספולסטרה, גם אם הם יקחו אליפות הייתי מחפש לו לפחות איזה עוזר מאמן שמתמחה בהתקפה. למה שמיאמי לא תשחק משולש, לדוגמא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 4:08 pm 
Sophomore

אם היתה עכשיו התקפה אחרונה במשחק אני לא כ"כ בטוח שהייתי רוצה את לברון שומר על דוראנט ולא את באטייה...
בכל מקרה כמובן ערך גדול זה שלברון לא צריך ל"בזבז" אנרגיות בהגנה על דוראנט...

אולי לברון הוריד קוף מהקו אבל זה בגלל שמה שיש לו על הגב זה היפופוטם. עד שהוא לא ייקח אליפות הוא עדיין יימצא שם, גם אם יסיים סידרה עם 30-15-10.

קליעה ענקית בסוף אבל זריקה ממש לא טובה שהוא מחטיא בלפחות 8 מ10 מהפעמים. אבל מה שחשוב הוא שהוא קלע אותה וגם שני עונשין סופר קריטיים ובהחלט מגיע לו כל הכבוד על המשחק אתמול. היה לו ברבע האחרון גם כמה אסיסטים טובים (בנוסף לאיבוד די טיפשי) אבל אני ממש לא הבנתי למה הוא לא חדר יותר. אין לי בעיה שוויד יהיה עם הכדור ולברון קצת יתחבא בפינה, אבל אם לברון עם הכדור למה שלא ינסה מה שהלך לו כל המשחק (ובעצם כל החיים) ויכנס פנימה לקבל עבירה כמעט בטוחה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 4:12 pm 
Hall of Famer

מיאמי לא צריכה לשחק משולש, אבל יש מספיק אפשרויות התקפיות עדיפות על התקפת הרבע האחרון של מיאמי.

הזכרת לי כמובן עוד נק' שרציתי לכתוב עליה. דקה וחצי לתוך הרבע הרביעי דוראנט קיבל את העבירה החמישית. עכשיו אני לא אומר שצריך להפוך את כל המשחק רק בכדי לגרום לדוראנט לקבל את השישית, אבל מיאמי אפילו לא ניסתה קצת לגרום לעבירה להיות משמעותית. דוראנט שמר על באטיה, שחקן שלא חודר ולא מסוגל להוציא עבירות ומיאמי לא עשו שום דבר בכדי לגרום לשינוי. תעבור לכמה דקות להרכב גבוהים של האסלם ובוש ולך חזק על הריב' ההתקפה עם השחקן שדוראנט שומר עליו. עבור אולי לסופר סמול בול עם לברון ב-4 ונוריס קול וצ'אלמרס, כך שדוראנט יצטרך לרדוף אחרי 2 גארדים חודרים, או לשמור על לברון או ווייד. בסופו של דבר לעבירה החמישית של דוראנט היה אימפקט 0 על המשחק, כשהוא לא יצא אפילו לנוח לדקה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 6:25 pm 
Junior

לא חושב שלתקוף את דוראנט היה מביא תוצאות טובות למיאמי.
דוראנט עשה רבע פאול בחדירה של לברון (שהסתיימה בגג אדיר של איבקה) ועוד פאול תוקף ברור על באטיה.

השופטים לא היו מוציאים את דוראנט החוצה אלא אם היה עושה פאול שאי אפשר לא לשרוק.

מיאמי התמקדה בלהיות בהרכב ההתקפי הכי טוב שהם יכלו כדי לייצר נקודות שישמרו על ההפרש הקטן שלהם ודי הצליחו (98-91 פחות מדקה לסוף) האיבוד עשתונות בסוף מול הלחץ של התאנדר לא היה יותר טוב בהרכב גבוה.

אגב באטיה עושה עבודת הגנה מדהימה על דוראנט ושום 32 נק' שלו לא ישכנעו אותי אחרת. הבן אדם לא מסוגל להחטיא כדור. זה הרבה יותר קשה לשמור על אחד כזה מאשר על וויד ולברון (שאם ההגנה עליהם לא טובה יכולים לגרום לא פחות נזק)

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 6:37 pm 
Junior

לא ששאר השחקנים בפלייאוף מצליחים לעצור את יכולת הקליעה של דוראנט (דוראנט ב15 משחקי הפלייאוף האחרונים: 29 נק', 54.2% מהשדה, 39.8% מה3 כשהוא לוקח 5.5 שלשות למשחק, די מטורף),

אבל מה לגבי כך שבשני המשחקים בגמר דוראנט קלע 34 נק' ב57%, זה ישכנע אותך שבאטיה לא מפריע לו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 6:56 pm 
Senior

התחושה שלי זהה לסדרה של ההיט מול שיקאגו לפני שנה. הבולס היו קצרים מידי התקפית מול הביג 3 של מיאמי. פה לדעתי ההגנה של OKC לא מספיק טובה. מיאמי שברה אותה די בקלות לאורך רוב המשחק.
לא יודע אם מיאמי תיקח את שלושת המשחקים בבית, אבל אוקלהומה כמעט בוודאות לא יקחו שניים בחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 7:16 pm 
Junior

יש שני משתנים חשובים:

1. היכולת של באטיה, ה17 נק' שלו, כשהוא קלע איזה 4-5 שלשות כל משחק, זה מה שעושה את ההבדל בין משחק התקפה לא משהו לבין משחק התקפה טוב מאוד של ההיט.

2. ההגנה של אוקלהומה בחצי הראשון. הם ספגו 27 נק' ברבע הראשון ו28 נק' ברבע השני, במשחק הראשון ספגו 29 נק' ברבע הראשון ו25 בשני. אלו משחקי בית ואסור שזה יקרה. בחצי השני הם כבר העלו את הרמה, במשחק האחרון ספגו 23 ברבע השלישי ו22 ברביעי. במשחק הראשון ספגו 19 ברבע השלישי, ו21 ברביעי. המשחקים היו מאוד דומים מבחינת OKC, ההבדל היה שמיאמי, בעקבות המשחק הראשון, ענו לכל מיני קמבק של OKC עם פוזשנים התקפיים מחושבים וטובים, עצרו כל רצף של סל-שניים בטיים אווט, קלעו סלים חשובים והצליחו לשרוד את סיום המחצית הראשונה וסיום הרבע השלישי בפער טוב. אמרו בשידור שמיאמי 12-0 כשהם מובילים בסוף הרבע השלישי, ו0-7 כשהם מפגרים בסוף הרבע השלישי. עכשיו זה כבר 13-0.

בעיני OKC בהחלט יכולים לנצח שני משחקים במיאמי עם הגנה חזקה ומתואמת ל48 דקות, זה מה שנדרש בשביל אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 113 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot] ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה