סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יולי 01, 2024 10:14 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 1:50 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
למרות שמצד שני, אם אכן כך אז:
א. מה פשר העמימות הגדולה?
ב. למה בקבוצות הוא יכול לשחק ובנבחרת לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 2:05 pm 
Freshman

מכבי רעננה זל כתב:
למרות שמצד שני, אם אכן כך אז:
א. מה פשר העמימות הגדולה?
ב. למה בקבוצות הוא יכול לשחק ובנבחרת לא?

בדיוק כמו שאוחיון יכול לשחק במכבי ובנבחרת לא.
רוט טוען שהרופא הנחה אותו לנוח.
יכול להיות שיש עוד סיבות אבל זה מה שהוא אמר בראיון בוואלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 2:44 pm 
Senior

עמוס לב כתב:
ברור, בקיץ הנוכחי היה אולי קל לעשות את זה. אני הייתי רוצה לראות את אריק שיבק אומר את זה כשכספי בזמנו החליט לא להגיע לנבחרת או מקל בשנה שעברה. איכשהו אני מאמין שאת שיבק ואת איגוד הכדורסל היה הרבה יותר מטריד שמקל לא ישחק אף פעם בנבחרת מאשר את מקל עצמו.

הפיתרון הוא מאד פשוט. להשלים עם כך שכל עוד העומס על שחקני הנבחרת הוא כל כך גדול, יהיו העדרויות ולנסות לסגור את הדברים בשקט בתוך הבית, כדי שזה לא יהיה שיטפון. המצב הנוכחי הוא אבסורדי.

עמוס. לא הבנת. המאמן הנוכחי יכול לקבוע שהוא לא יזמין יותר אם שחקן לא יגיע ללא שיחרור. לטענת העורך דין של האיגוד כספי ומקל שוחררו בסופו של דבר ולכן הם שונים מרוט וטיוס. שאדלשטיין החליט שהוא לא משחרר אף אחד לא משנה מה הסיבה ובלי שחרור של המאמן או של רופא הנבחרת השחקנים מחוייבים. כל מאמן יכול לעשות את הדין לעצמו ולהחליט מה עדיף. אבל שחקן ידע שהעונש למידה והוא לא מגיע למרות זימון של המאמן זה שהוא לא יוזמן יותר, שחקנים יחשבו פעמיים וגם המאמן יחשוב פעמיים אם לשחרר או לא. זה עדיף לכולם. כמובן שבשביל שזה יהיה אפקטיבי אז גם החוזה של המאמן צריך להיות לתקופה של לפחות 4 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 2:47 pm 
Hall of Famer

אני לא רואה שום סיבה לחייב שחקנים להגיע לנבחרת, מה עוזר לה שחקן שהגיע בניגוד לרצונו? ואם שחקן מגיע כל קמפיין ורוצה קיץ אחד לנוח? או לעבוד על המשחק שלו? או פצוע? או כל עניין אחר? לא עדייף לוותר עליו לקיץ אחד ואולי להרוויח אותו לקמפיינים הבאים? כמו שכבר כתבו כאן, לשרת בנבחרת זו זכות, לא חובה. אם כבר מתעקשים לעשות משהו שיגרום לשחקנים להגיע לנבחרת (מה שאני לא חושב שצריך לעשות, אולי רק אם ההברזות מתחילות להפוך למכה רצינית), אני הייתי הולך עם הגזר ולא עם המקל, הייתי משלב את זה עם רעיון מס המותרות להגבלת הזרים, אם בליגה מטילים מס מותרות על כל זר מעבר ל-נניח-שלושה זרים, חלק מהכסף שיאסף מתוך המס הזה יכול להיות מועבר כמענקים לשחקנים שבאו לנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 18, 2014 6:31 pm 
Junior

קודם כל, שיהיה ברור לכולם שזה אך ורק ארז אדלשטיין שגרם לכל הבלאגן הזה.
כמנהגו בקודש הוא מעדיף להילחם על דרכו ודעתו (וכולנו מכירים את המשפט על מי לא משנה דעתו) במקום לחשוב על התמונה הגדולה יותר, על הדבר הטוב ביותר לכולם, לא רק לדעתו האישית והצרה.
שנית, כדאי שיהיה ברור שהגאון אדלשטיין ושותפיו באיגוד הרסו את האווירה בנבחרת לשנים הבאות, שזה קלאסיק-ארז, מנסה למנוע מצב מסויים על ידי דרך מכוערת שרק פוגעת במטרתו המקורית.
השחקנים לא טיפשים, הם חיים את המצב הזה ויודעים טוב מאוד מה קורה.
רוב השחקנים נגעלים ממה שעושים למורן רוט, רק יודעים שאסור להם לדבר. עידו קוז׳יקרו למשל התבטא יפה בנושא, ובגלל שפרש הוא היחיד שיכול לדבר, אבל שאר השחקנים מבינים את הדברים בדיוק כמוהו.
גל מקל יודע שזה מכוער ושאין הבדל בין ההברזה שלו בקיץ הקודם להברזה של רוט בקיץ האחרון.
שאר השחקנים יודעים היום שאף אחד באיגוד ובצוות האימון לא שם עליהם את מה שאמרה גברת רוט, שהמהות שלהם כבני אדם שעלולים לחלות/להזדקק לחופש/להשלמת לימודים וכדומה מבוטלת על ידי אלה שאפילו לא משלמים להם משכורת.
אבל, בכל זאת, חייב להוסיף שלדעתי השחקנים הם חבורה של נמושות מפוחדות מדעת קהל.
אם היה להם כבוד לחברים שלהם רוט וטיוס, וכבוד לזכויות העתידיות שלהם אם וכאשר יהיו באותו מצב, היו צריכים להתארגן כל שחקני הנבחרת מהקיץ האחרון ומינימום להוציא הכרזה על תמיכה והבנה בשחקנים שלא יכלו להגיע.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 19, 2014 2:27 am 
Junior

א. אני חולק על הגישה ששחקנים חייבים לבוא לנבחרת וזה כמו מילואים. מבחנתי שרון קופמן וברקוביץ ושאר פטריוטים בשקל ימשיכו לנבוח וזה לא ישנה את דעתי. אי אפשר לחייב שחקנים לבוא ומי שבא ברוך הבא ומי שלא רוצה אז לא צריך.
נכון שזה יהיה נורא אם כל קיץ נצטרך לעלות עם הנוער כי אליהו ירצה לשפר את הכוונת שלו לגארדים וכספימקל ירצו לנוח מהעונה המתישה וכו׳ אבל זה לא יקרה כי יש מספיק שחקנים, כולל בכירים שרוצים בברירת מחדל לבוא ורק פעם ב.. הם מבקשים שחרור ומותר להם לנוח.

ב. אם טיוס זכאי לאזרחות מכוח חוק השבות אז הבזיון איתו רק כפול. השכם וערב אני שומע זעקות מפרשנים ובעלי תפקידים שצריך לשלול את האזרחות שלו אם הוא לא רוצה לשחק בנבחרת. הלו?! זה לא פישר, שארפ, ארנולד או ׳גוי׳ אחר שקיבל אזרחות בשביל חוק רוסי או כי הוא התחתן עם יהודייה אלא זה בנאדם שעבר תהליכי גיור מרצונו החופשי במשך תקופה ובלי שום זירוז כלשהוא (זה היה בארה״ב, לא נראה לי שהיה למישהו עניין להריץ לו גיור) ובטח ובטח בלי קשר לכדורסל. מה הקשר בין ההברזה מהנבחרת לאזרחות?! למורן רוט גם שוקלים לשלול בגלל ההברזה?
שמעתי גם את היועץ המשפטי של האיגוד אומר בגלי צהל שרק בזכות האזרחות הוא משחק במכבי ומרוויח יותר כסף כישראלי. וואלה?! ואם כשהוא יובש בתחילת העונה והיה עובר לאוליפיאקוס או קבוצה בכירה אחרת באירופה אז לא היו לכם תלונות?!

אני הכי מתפלא על רון קופמן שלמרות הנביחות הוא בקי היטב בחוקים ועדיין הוא משמיע את הטענות האלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 24, 2014 6:21 am 
Junior

http://one.co.il/Article/239739.html
לא הבנתי את הכותרת. איך טיוס יכול לפרוש מהנבחרת אם פסק הדין בעצם אומר שזה לא לבחירתו?
ואם יכול לפרוש למה לא עשה זאת בקייץ הזה וסגר סיפור?
מעניין שיטוס קיבל עונש משולש ממורן שלושים אלף קנס ושלוש משחקים בעוד שמורן רק עשרת אלפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 16, 2014 3:43 pm 
Junior

ושוב נראה שהשחקן דיבר עם ארז אבל הוא העדיף ללכת ראש בראש.
http://sports.walla.co.il/?w=/376/2793473
והראה שהוא אולי מאמן גדול אבל לא ממש בנאדם. בכלל עם כל מה שהולך באיגוד טוב היה אם היו ממנים לו מפרק זמני ומנקים ארוות שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 18, 2014 9:52 am 
Sophomore

הסרטן של האיגוד זה עסקנים נחותים דוגמאת שימל'ה מזרחי ,שאול אייזנברג עמירם הלוי ושאר יושבי המחראה שנמצאת בשד' יהודית. הם יעזבו את האיגוד ביום שנפתלי בנט יתנשק עם הנייה.וגם אם יקרה הבלתי יאומן וימנו מפרק לאיגוד מי אתה חושב שישלוט שם?אותה עסקונה כי אם הדברים לא יעבדו כפי רצונם הם יחליפו את האנשים .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 26, 2014 7:13 pm 
Sophomore

לא ידעתי איפה לתקוע את זהhttp://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4584484
איך ניגוד עניינים אם הוא ממלא רק חמישה תפקידים שונים בספורט הישראלי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 26, 2014 8:58 pm 
Junior

עזוב, שים את זה בדיון אחר. פה דבר על הצביעות ביציאה נגד טיוס ומורן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, B.Grant44, Bing [Bot], Google [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: