סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 2:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 56 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מחזור 4- לא הימורים
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 28, 2014 1:15 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
קורובייב כתב:
איך רול? רך? קשוח? שומר? שמקן חכם?

לא יודע אבל הוא נשמע כמו קינוח במסעדה יפנית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 28, 2014 1:37 am 
מנהל פורום

לי הוא נשמע כמו ארטיק ריבת חלב עם ציפוי שוקולד מריר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 28, 2014 3:24 pm 
Senior

קצת על המחזור אחרי שרק היום יצא לי קצת לראות הקלטה של ערב הכדורסל של ישראל.

נס ציונה ממשיכה בינתיים עם הקארמה המופלא משנה שעברה אבל היכולת לא משהו. רק הערכה שלי זה לא יחזיק מעמד ותגיע נפילה באיזה שלב. ראשון יצאו פראיירים לחלוטין זה היה משחק בשליטה שלהם וגם החטאת הלייאפ האחרונה של אובנון זה משהו שהוא לא יספר עליו לילדים שלו אני מניח. רוט בינתיים לא מרשים אבל אופי תמיד היה לו. בינתיים נראה שהדבר העיקרי שעובד לנס ציונה זה העומק שלהם, האופי ובעיקר השימוש בקרייג סמית. ועדיין 3 הנצחונות שלהם הם ניצחונות דחוקים נגד קבוצות פצועות ולא הכי מוכנות ולכן קל להתבלבל. תשובה לגביי יכולתם נקבל בקרוב אחרי שהם יפגשו עם חיפה, חולון, ירושלים ואילת. האם הקארמה והאופי ימשיכו להחזיק אותם. בכל מקרה בגלל החלשות הליגה הם בהחלט במאבק על מקומות 3-6 וזה למרות שהם פחות טובים משנה שעברה לדעתי. על ראשון קשה להגיד כי ההרכבים שלהם אתמול זה לא ההרכבים לרוב העונה. אובנון שהיה טוב עד החטאת הלייאפ המביך וסוואן וסמית זה בסוף אחד על השני ושלושתם לא יכולים להיות טובים ביחד כנראה. והחיסרון שלהם בפנים בא לידי ביטוי בהתעללות של קרייג סמית. כשדאוסן יחזור ביחד עם קרמייקל הם יתאזנו ויראו יותר טוב.

הניצחון של הרצליה על אילת על פניו מאד מרשים. התוצאה להבנתי משקרת מאד זה היה משחק של 15+ של הרצליה שכנראה נבהלה מהיתרון הגדול ובתחילת הרבע הרביעי נכנסה לפאניקה שעזרה לאילת לצמצם כשמן הסתם גם לסגל הקצר יחסית הייתה השפעה ששחקנים כמו נעימי סלבי וג'ונסון כמעט ולא נחו. הרצליה קיבלה אתמול מנעימי וסלבי 19 אסיסטים על 6 איבודים וזה מרשים מאד. ההצגה של נעימי גם עוד יותר מהרשימה כי מהמעט שניתן לראות שמר עליו לא אחת פאלמר שהוא שומר מצויין וגבוה. החזרה של זליקוביץ כמו שהיה צפוי נתנה להרצליה הרבה וקל לשכוח שהוא היה חסר מתחילת העונה (אני מעריך שהם לא היו מפסידים 3 משחקים אם הוא היה כשיר). עוד סטטיסטיקה מעניינת זה מגנום רול שנתן 17 נק' ב19 דקות. וכמובן מוסקוביץ שהיה האקס פאקטור עם 6 ריבאונד התקפה וסה"כ 8 נק' ו 9 ריב'. ביום שבלייזר כמעט ולא משחק בגלל בעיית עבירות קיבלה הרצליה אקסתרה מכמה שחקנים. ועדיין, אילת היא הסיפור אולי היותר גדול. הרצליה עם 3 זרים וישראלי במשחק ראשון העונה לא אמורה לפרק את אילת ולהוביל עליה ב10-20 הפרש בחלקים גדולים של המשחק. יש איזה בעיה בבנייה של אילת שנראה שפאלמר, מגווייר ושמחון זה הכל שחקנים שדיי דורכים אחד על השני. גם העובדה שווייט שהוא סקורר גדול לא השומר הכי טוב היא בעייתית ליד אפיק. עדיין אילת קבוצה עם בסיס טוב שאני מניח שתעשה שינויים ובסופו של דבר תתייצב אבל פתיחת העונה שלה היא לא אידיאלית כרגע זה ברור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 28, 2014 4:57 pm 
Junior

אני חושב שהרצליה התחזקה משמעותית עם ההבאה של קייל וויבר על פני איבנקס. הרבה יותר מתאים לסגל ופחות דורך על העמדה והיכולות של בלייזר, שהיו זהות מדי לסל היכולות של איבנקס.

מישהו יודע מה עם הפציעה של זליקוביץ'?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 28, 2014 8:20 pm 
מנהל פורום

מה הקטע להביא את זלמנוביץ'? עד שמוסקוביץ' הראה סימנים של שחקן, מביאים עליו את זלמנוביץ'?

מילה על המשחק של נהריה בתל אביב
מכבי נראתה רע, איידן היה מותק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 28, 2014 9:25 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
מה הקטע להביא את זלמנוביץ'? עד שמוסקוביץ' הראה סימנים של שחקן, מביאים עליו את זלמנוביץ'?

מילה על המשחק של נהריה בתל אביב
מכבי נראתה רע, איידן היה מותק

מוסקוביץ לא צריך לחשוש יותר מדי.

אפרופו איידן, קיבלנו אתמול במשחק עוד הוכחה למה ג'ק כהן לא שחקן לרמות שמכבי שואפת אליהן. איידן חפר עליו בפוסט כאילו הוא מינימום קרייג סמית'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 56 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 20 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה