סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יולי 07, 2024 11:17 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 202 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 4:34 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
כשידברו בדיעבד על העונה הזו של מכבי - 24 השעות האחרונות, עם המהפך מול חיפה וההחתמה של מקל, יככבו בהקבלות לאותו משחק של מכבי מול אילת שבו הוצא פניני מהקפאה ובלאט ניצל ברגע האחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 4:35 pm 
Junior

הייתי עורך את הכותרת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 4:38 pm 
Sophomore

על פי מה שאני מצאתי בגוגל, בקיץ דובר על 650K לעונה. עכשיו ע"פ ערוץ הספורט מדובר על חצי מיליון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 4:38 pm 
Freshman
סמל אישי של המשתמש

ברוך הבא לגל,
סלאמת ללוויינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 7:07 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
וואו.
אין מה לעשות, הפדרמנים הפעם האכילו אותי כובע גדול, ואת הכובע השני, זה שלא אכלתי, אני חייב להוריד בפניהם.
כל מה שלא אופייני להם הם עשו הפעם. זיהוי של חלון הזדמנויות, פעולה מהירה ונחושה, הכנסת יד לכיס בעונה של הפסדים (בכל זאת צריך לשפות את מקל על שנים של הפרשי מס), וגם עבודה עסקית טובה כנראה.
מהפרימדונה היו חייבים להיפרד. מקל לא יכול לתרום פחות ממנו ובטוח יהיה יותר מחויב ואיכפתי ממנו.

כל הכבוד. לפחות כרגע הפדרמנים סתמו הרבה פיות, כולל את שלי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 8:14 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
וואו.
אין מה לעשות, הפדרמנים הפעם האכילו אותי כובע גדול, ואת הכובע השני, זה שלא אכלתי, אני חייב להוריד בפניהם.
כל מה שלא אופייני להם הם עשו הפעם. זיהוי של חלון הזדמנויות, פעולה מהירה ונחושה, הכנסת יד לכיס בעונה של הפסדים (בכל זאת צריך לשפות את מקל על שנים של הפרשי מס), וגם עבודה עסקית טובה כנראה.
מהפרימדונה היו חייבים להיפרד. מקל לא יכול לתרום פחות ממנו ובטוח יהיה יותר מחויב ואיכפתי ממנו.

כל הכבוד. לפחות כרגע הפדרמנים סתמו הרבה פיות, כולל את שלי.

1+

אין מה לדבר, כבר שכחנו את היכולת של המנהלים הותיקים במכבי לפעול מהר ולהכניס את היד אל הכיס כשצריך והיום הם שוב עשו את זה ובגדול. גם שחרור מהיר ונחוש של פארמר וגם החתמה ארוכת טווח סופר מהירה של הישראלי הכי טוב שנמצא על המדף בשנים האחרונות. כשמגיע שאפו אז מגיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 8:24 pm 
Junior

מקל בשנים האחרונות היה עסוק בלהכשל.

המהלך עוד צריך להוכיח את עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 8:30 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

חבל שלא עשו את זה לפני שבוע כשמקל עוד יכל להירשם לסיבוב הראשון ביורוקאפ.
מה עם יבזורי? חזר מהפציעה? יש סיכוי שנראה אותו על הפרקט ברוסיה?
מעניין אם לפארמר יש באמת הצעות במנש, כי באירופה אני כבר לא חושב שאיזושהי קבוצה גדולה תשים עליו כסף אחרי השנה האחרונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 8:31 pm 
Freshman

לא לגמריי אהבתי.
אמנם מקל הוא בהחלט שדרוג על פני הגופה של פארמר, אבל הוא ורוצ'סטי הם שלם שקטן מסך חלקיו. לדעתי בסכום המאוד מכובד שמקל מקבל היה אפשר להביא שחקן שמתאים בהרבה יותר לקבוצה הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 9:22 pm 
Hall of Famer

Blu כתב:
לא לגמריי אהבתי.
אמנם מקל הוא בהחלט שדרוג על פני הגופה של פארמר, אבל הוא ורוצ'סטי הם שלם שקטן מסך חלקיו. לדעתי בסכום המאוד מכובד שמקל מקבל היה אפשר להביא שחקן שמתאים בהרבה יותר לקבוצה הנוכחית.

בהתחשב בעובדה שצריך ישראלי, ורצוי לא מתאזרח לאור חוק המתאזרחים שאולי יגיע, את מי היית לוקח? אני לא יודע אם ההחתמה הזו תצליח או לא, יכול להיות שלא, אבל כרגע, זה המהלך הכי טוב שהנהלת מכבי יכלה לעשות. פארמר באמת לא תפקד כמעט כל העונה ומקל הוא בפער הגדול הסחורה הישראלית הכי טובה על המדף, בסיטואציה הנוכחית אי אפשר היה להשיג יותר מזה.

אגב, למכבי יש עוד מקום להחתים עוד זר? כי אם כן, אני חושב שרק בלשדרג את אונווקו לגבוה עם טיפת אינטילגנציית משחק והגנה וקצת ידיים נורמליות מכבי יכולה לייצב את הספינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 9:45 pm 
Hall of Famer

למכבי מקום לעוד שני זרים אפילו , אבל באסה - לא מצאו אף גבוה כבר מהקיץ ( בסך הכל 3 גבוהים בכירים היו בשוק השנה וכו' וכו' ) .

החתמה גדולה לשנים הקרובות ( הקו האחורי בעצם כבר מוכן כמעט לשתי העונות הבאות ) , אבל לגבי השנה הנוכחית אני לא בטוח . למכבי 2 משחקים לא קלים מול ניז'ני ( בחוץ ) וקאזאן אליהם תגיע בקו גארדים דליל מאוד ( לא יודע מה מצבם של אוחיון ויבזורי ) , וגם בליגה בסופו של דבר כל שחקן שמכבי מצרפים יירשם בפועל בטופס על חשבונו של מישהו אחר ( נניח מקל במקום אוחיון / פניני ) - כך שגם אם קיים שידרוג זה לא משהו משמעותי במיוחד לטעמי .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 10, 2016 10:22 pm 
Hall of Famer

ענית לעצמך, או יותר נכון סתרת את עצמך.
אם אוחיון בריא, הוא ישחק ביורוקאפ.
אם הוא לא בריא, ממילא הוא לא משחק, ועכשיו השאלה היא מי אתה מעלה במקומו, גם בליגה - פארמר, מקל, או אף אחד. פארמר ממילא שווה ערך לאף אחד.
לא שאני חושב שמקל הוא שמש העמים, ולא שאני קונה את המעשיות שהביצועים שלו הם רק תוצאה של נסיבות וחוסר מזל. אבל הוא לא בא כשידרוג על אוחיון, הוא בא כשידרוג על פני הפרימדונה. ודמו שהפרימדונה נראה, מקל לא יכול להיות משהו אחר משידרוג על פניו.

בכל אופן, הפעולה של הפדרמנים מעודדת גם במובן של וואלה, פעם אחת מכבי רואה פעולה שצריך לעשות - ופאקינג עושה אותה. גם, ודווקא, בעונה כזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 12:32 am 
Hall of Famer

אוחיון לא יחזור לפחות בשבועיים הקרובים, ומכבי תשחק עם רוצ'סטי כמוביל כדור יחיד מול הרוסים א' והרוסים ב'.
עדיין, אם נקרתה ההזדמנות זה היה מהלך נכון לעשות. פארמר ממילא שקול לאף אחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 8:19 am 
Freshman

rony כתב:
Blu כתב:
לא לגמריי אהבתי.

בהתחשב בעובדה שצריך ישראלי, ורצוי לא מתאזרח לאור חוק המתאזרחים שאולי יגיע, את מי היית לוקח? אני לא יודע אם ההחתמה הזו תצליח או לא, יכול להיות שלא, אבל כרגע, זה המהלך הכי טוב שהנהלת מכבי יכלה לעשות. פארמר באמת לא תפקד כמעט כל העונה ומקל הוא בפער הגדול הסחורה הישראלית הכי טובה על המדף, בסיטואציה הנוכחית אי אפשר היה להשיג יותר מזה.

אגב, למכבי יש עוד מקום להחתים עוד זר? כי אם כן, אני חושב שרק בלשדרג את אונווקו לגבוה עם טיפת אינטילגנציית משחק והגנה וקצת ידיים נורמליות מכבי יכולה לייצב את הספינה.

למה צריך עוד ישראלי?
הסגל הישראלי של מכבי היום—רוצ'סטי,אוחיון,יבזורי,לנדסברג,פניני ושגב.
גם בלי פארמר\מקל מדובר כנראה בסגל ישראלי הכי טוב שהיה למכבי ב3 השנים האחרונות.

אם אני מנתח את הסיבות לכישלון העונה הסיבות העיקריות הן בנייה עקומה והפער האדיר בין הציפיות למציאות במקרה של פארמר. אני חושב שחלק מהסיבה לאכזבה הגדולה מהיכולת פארמר נעוץ גם בבנייה העקומה ולא רק בירידה התלולה ביכולת שלו.
להביא את מקל זה לעשות שוב את אותה הטעות, אוחיון,מקל ורוצ'סטי דורכים אחד לשני על האצבעות והמחסור בסקנד גארד בעל יכולת לשבור הגנות לצידו של טיילור ימשיך לזעוק לשמים ולתקוע את ההתקפה של מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 8:49 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני לא בטוח כמה במכבי בונים על רוצסטי לשנים הבאות. עם כל הכבוד לסל הניצחון מול חיפה (שחיפה על משחק חלש שלו) הוא עדיין לאהוכיח שהוא יכול להוביל קבוצה בלבל של מכבי. ההגנה שלו לא יותר טובה משל פארמר, הוא קלע סטריקי ומנהל משחק שכונתי.
יכול להיות שמכבי החליטו לקראת העתיד ללכת על מקל/אוחיון בעמדת הרכז ולהביא שוטינג גארד שובר הגנות לצידם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 12:47 pm 
Junior

במכבי תל אביב בטוחים: "החתמת גל מקל היא נוקאאוט להפועל ירושלים"
http://sports.walla.co.il/item/2923966

אם זה באמת משקף את הלך הרוח בקבוצה, הרי שזה שינוי שמעיד עד כמה ירושלים באמת הפכה לאלטרנטיבה.
עם זאת, ולמרות כמה דברים בכתבה שאיתם אני לא מסכים (לדוג' פניני כישראלי מוביל), אין ספק שהשורה התחתונה לא נראית מעודדת מבחינת ירושלים. למכבי באמת יש קאדר משמעותי מאד של ישראלים, וזה עוד לפני המלחמה הצפויה על אליהו בקיץ.
בהחלט ייתכן שהסגל של מכבי עמוס מדי, אבל גם אם יחליטו לשחרר מישהו עכשיו או בעונה הבאה (יבזורי או אפילו אוחיון) - אפשר להיות בטוח שהם ידאגו שזה לא יהיה לירושלים.
לירושלים אין באמת אפשרות להשתדרג לשנה הבאה בישראלים - היא צריכה לעשות מאמץ עילאי לשמור על הקיים (אליהו), לקוות שהדעיכה של יותם תקרה במקביל להמשך ההתפתחות של בר טימור ואולי להמר על ישראלי צעיר בסגנון עוז בלייזר (בשנה הבאה טימור יהיה מעל 25, כך שאם משאירים את הסגל הקיים אפשר רק לצרף ישראלי מתחת ל-25).
מה שכן, זה אולי יגרום לירושלים להשקיע יותר בזרים. המגמה באמת הייתה ללכת בכל הכוח על הישראלים המובילים, ושפכו שם הרבה כסף על שחקנים כמו אליהו ופישר, ואולי גם היו שופכים על מקל אם היה מעוניין לבוא. עכשיו גם אם ירצו אין במי להשקיע, ואולי כדאי לנסות להפגיז בזרים. הרי בקבוצה של השנה לא חסר ישראלי, אבל אם במקום גפני היו מביאים גבוה אירופאי מוביל, כל העונה הייתה נראית אחרת. כרגע לירושלים יש נחיתות בגלל היורוליג, אבל אולי יהיו התפתחויות עם הליגה של פיב"א בשנה הבאה, מה שיאפשר לירושלים להביא 2-3 זרים שישדרגו אותה מאד. לא סתם ירושלים מצליחה בשנתיים האחרונה בליגה יותר ממה שהיא מצליחה באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 1:22 pm 
Junior

:(
איך נפלת בן אלמוות אל הרשת

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 1:25 pm 
Hall of Famer

צוד כתב:
:(
איך נפלת בן אלמוות אל הרשת

מדמיין בתגובה את הצחוק המרושע של ג'אבה ממלחמת הכוכבים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 1:27 pm 
מנהל פורום

ההחתמה של מקל, לא נכונה מקצועית, אבל מכבי עשו נכון מבחינתם ששמו יד על מניה בירידה שיש לה פוטנציאל עליה חזק + הבטיחו שהוא לא יהיה בהפועל
בקיצור ניצול הזדמנות, למרות שזה לא השחקן שחסר לקבוצה עכשיו
לקראת עונה הבאה בהנחה שהפועל תשאיר את ליאור, יותם וברט אצלה והיא מביאה את משעור אין בעיה להפועל להתמודד עם מכבי.
בסוף לכל קבוצה יש חמישה זרים לשחק איתם, וזה הגורם הכי משפיע על איכות הקבוצה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 1:34 pm 
Hall of Famer

מעניין איך יותם יהיה בעונה הבאה. הוא בחלק היורד של הקריירה כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 1:36 pm 
מנהל פורום

הירידה של יותם היא אובר-רייטד. הוא הרבה יותר טוב ממה שמשווקים אותו
ממש לא גוויה, גם נגד מכבי וגם נגד סראטוב, היא אקטיבי בהגנה, עלה חזק לריבאוד, גרם להרבה דיפלקשנים
לדעתי הוא הולך להפתיע לטובה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 1:39 pm 
Freshman

uriel17 כתב:
הירידה של יותם היא אובר-רייטד. הוא הרבה יותר טוב ממה שמשווקים אותו
ממש לא גוויה, גם נגד מכבי וגם נגד סראטוב, היא אקטיבי בהגנה, עלה חזק לריבאוד, גרם להרבה דיפלקשנים
לדעתי הוא הולך להפתיע לטובה

מסכים. המשחק של יותם מעולם לא התבסס על זריזות או אתלטיות, אלא יותר על יד טובה ויציבה מכל הטווחים וראייה של מהלכים קדימה (גם בהגנה).
לדעתי התכנון הוא שהוא יחליף מקומות עם בר ברוטציה בעונה הבאה, החיסרון היחיד כאן הוא שיותם לא עולה טוב מהספסל והוא הרבה יותר אפקטיבי כשהוא
מתחיל את המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 2:07 pm 
Sophomore

משעור אוברייטד לטעמי אבל עטד מוקדם לקבוע. הוא בטח עוד לא ברמות שירושלים מחפשת.
במקום ירושלים הייתי הולך בכל הכוח על זליקוביץ. אחד האנדרייטדים הגדולים בליגה.
הוא אמנם יותר 2 אבל הוא לגמרי מספיק אגרסיבי כדי לשחק 3. שומר מצוין וווינר.
הבעיה היחידה מבחינת ירושלים שהוא חתום בהרצליה גם לעונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 2:33 pm 
Hall of Famer

אני חושב שקצת מגזימים פה בהגדרות של מקל כגיים צ'יינג'ר וכל זה. זה שיש לו עדיין יחסי ציבור של שמש העמים של הכדורסל לא אומר שהוא כזה, ואני גם לא קונה את הסחורה שהוא מוכר על זה שהכשלונות שלו הם תמיד תוצאה ש לחוסר מזל ונסיבות שלא תלויות בו.
עם זאת, אני זוכר אותו כסוס עבודה לא קטן. ההחלפה שלו את פארמר הייתה מתבקשת, הוא לא יכול להיות פחות טוב מהפרימדונה, הוא בטח יהיה יותר מחובר ומחויב ממנו, והפעולה מעודדת גם מהבחינה העקרונית - זה כל כך לא אופייני למכבי בשנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 11, 2016 2:42 pm 
Hall of Famer

תכל'ס, מה שחסר למכבי כרגע באמת זה קו קדמי.גם בלי מקל, סנטר נורמלי, ליד רנדל ואופייבו בריאים, והיא משאירה להפועל הנוכחית אבק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 202 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17, עופר האדום, קיפוד ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: