סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:10 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 06, 2017 11:06 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אלוהים יודע מה נזכרת לי עכשיו בשטיינהאוור :roll:
סה"כ אומר ש-LA הוא LA כבר 10 שנים. זה שהוא משחק יותר במיד-ריינג' לא חדש לאף אחד. אם מישהו בונה על זה שדווקא בפלייאוף הוא פתאום יהפוך לשחקן פנים דורסני צפויה לו כנראה אכזבה מרה למדי.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 06, 2017 11:12 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
אלוהים יודע מה נזכרת לי עכשיו בשטיינהאוור :roll:
סה"כ אומר ש-LA הוא LA כבר 10 שנים. זה שהוא משחק יותר במיד-ריינג' לא חדש לאף אחד. אם מישהו בונה על זה שדווקא בפלייאוף הוא פתאום יהפוך לשחקן פנים דורסני צפויה לו כנראה אכזבה מרה למדי.

היותו שחקן ותיק לא משנה שהוא רך. הוא היה רך בפורטלנד והוא רך היום.אני לא מצפה. אני נותן אבחנה.
http://www.blazeoflove.com/2009/11/aldr ... ofter.html
http://www.insidehoops.com/forum/showth ... p?t=125642
http://www.blazersedge.com/2012/11/27/3 ... on-defense
עוד ב2009 דנו בזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 12:50 am 
Hall of Famer

אני לא מבין, שחקן שבהתקפה קולע בעיקר מבחוץ הוא שחקן רך? אל גפרסון פחות רך ממרק גאסול???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 1:20 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אני לא מבין, שחקן שבהתקפה קולע בעיקר מבחוץ הוא שחקן רך? אל גפרסון פחות רך ממרק גאסול???

קייל קורבר רך? נוביצקי רך? כספי רך? קליי תומפסון רך? ממש לא.
רכות זה הרבה דברים.
למרכוס לא זורק רק מבחוץ. פה ושם הוא מנסה לחפור.והאמת שלרוב זה דווקא לא רע. וזה העניין. הוא יכול לחפור עם ה260 פאונד שלו מול כל מיני צימוקים והוא מסתפק בג'אמפים או חופר כמו מרגרינה.
רכות זה החוסר מוטור שלו (קשה לי לתרגם מוטור).
רכות זה החוסר מנהיגות שלו.
רכות זה לקבל גגות מוינס קרטר ולא להוריד אותו עם הכדור בטבעת.
רכות זה לוותר על זריקות פנויות ולהיות חוסר אסרטיבי (לא להתבלבל עם משחק המסירות של הספרס) ובמקום לזרוק, למסור למישהו וההתקפה תקועה.
יש כאלו שרכות זה פציעות מרובות (נגיד לאב. אצלו זה גם זה. יש לו עוד דברים שעושים אותו רכים).
רכות זה לא ללכת למגע ולהסתפק בג'אמפים גם אם זה המשחק שלך.

אני לא היחיד שחושב שהוא רך. רק פה כמה הסכימו איתי ולא מעט כותבים על זה ברשת. אני צופה כמעט בכל משחק של הספרס (תודה לשידור האיזורי). האיש חמאה. אין מה לעשות.
בוא נראה הערב מול קלינט קפלה ששוקל 40 קילו האם LA ייקח אותו פה ושם לצבע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 1:21 am 
Hall of Famer

http://www.nbadraft.net/players/lamarcus-aldridge
2006:In high school he developed a reputation for being soft and not showing enough heart. Scouts still have some question marks about his toughness inside.

Must develop a killer instinct, more intensity ..

good one. :shock:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 10:34 am 
Hall of Famer

satriani כתב:
רכות זה הרבה דברים.
רכות זה החוסר מוטור שלו (קשה לי לתרגם מוטור).
רכות זה החוסר מנהיגות שלו.
רכות זה לקבל גגות מוינס קרטר ולא להוריד אותו עם הכדור בטבעת.

רכות זה לוותר על זריקות פנויות ולהיות חוסר אסרטיבי (לא להתבלבל עם משחק המסירות של הספרס) ובמקום לזרוק, למסור למישהו וההתקפה תקועה.
יש כאלו שרכות זה פציעות מרובות (נגיד לאב. אצלו זה גם זה. יש לו עוד דברים שעושים אותו רכים).
רכות זה לא ללכת למגע ולהסתפק בג'אמפים גם אם זה המשחק שלך.

סתם כדי להראות שלא כדאי להדביק תוויות, למעט שני המשפטים שהדגשתי, אתה למעשה תיארת את ראשיד וואלאס. האם וואלאס היה שחקן רך בעיניך?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 11:37 am 
מנהל פורום

נו באמת. סטריאני עם כל הכבוד, אתה בכלל לא יודע ולא יכול לדמיין מה הן הדרישות הפיזיות להיות שחקן כדורסל מקצועי, בטח שחקן ב-NBA ועל אחת כמה וכמה סנטר.
כדי ששחקן יקרא לעצמו סנטר מצליח ב-NBA הוא נמצא בקצה קצה של פירמידת השחקנים העולמית שמשחקים בה מיליוני שחקני כדורסל שהיו שמחים להחליף איתו.
לקרוא להול אוף פיימר כמו רובינסון שהיה אחד הסנטרים המובילים במשחק, חיית צבע, בטופ של הריבאונדים והחסימות בליגה כולה באותן שנים - שחקן רך - זה פשוט מופרך. גם אלדרידג' בכלל לא קרוב להיות כזה. אתה מתבלבל בין סגנונות משחק של שחקנים שלפעמים יותר יעילים יותר מהמיד ריינג' כמו אלדריג', גאסול או נוביצקי לבין "רכות". אי אפשר להגיד על אף אחד מהם שהוא רך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 11:56 am 
Senior

מיד אחרי שתצליחו לשכנע את סטריאני שאולדריג' לא רך, אני מציע שתשכנעו את ATT שהתהליך של הינקי לא הצליח ואת לאומית שסטודמאייר דווקא בסדר (ואולי, אם ישאר זמן, תשכנעו את אמיר שפירא לאכול בשר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 12:53 pm 
Hall of Famer

תומר כתב:
מיד אחרי שתצליחו לשכנע את סטריאני שאולדריג' לא רך, אני מציע שתשכנעו את ATT שהתהליך של הינקי לא הצליח ואת לאומית שסטודמאייר דווקא בסדר (ואולי, אם ישאר זמן, תשכנעו את אמיר שפירא לאכול בשר)

קולאנג׳לו כבר הצליח לפגום ב-3 או 4 מהנכסים הבולטים של הארגון בשנה האחרונה - אמביד (ששיחק על ברך פגועה והחמיר את הפציעה שלו; שבוע לפני קראתי להשבית אותו והוא שיחק בגלל שזה היה משחק בשידור ארצי :roll: ), בחירה בדראפט 2017 (בגלל כל מיני ווטרנים לא מעניינים והטרייד המטומטם על איליאסובה לחצי עונה), הבחירה של הלייקרס (שיש סיכוי נמוך יותר לקבל אותה כי פילי לא מתחתיה בדירוג) ונואל (שאותו הוא שלח תמורת כלום), כך שאני בהחלט יכול לראות את התהליך לא מצליח, על אף שעדיין יש סיכוי (חייבים להאמין במשהו) שהינקי צבר מספיק נכסים וקולאנג׳לו לא יצליח להרוס את כולם בזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 12:57 pm 
Senior

אני מתנצל אם הובנתי שלא כהלכה, לא קראתי להמשיך לנהל את הדיונים האלה, כולם וגם כל אחד מהם, בת'רד הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 12:57 pm 
Hall of Famer

תומר כתב:
אני מתנצל אם הובנתי שלא כהלכה, לא קראתי להמשיך לנהל את הדיונים האלה, כולם וגם כל אחד מהם, בת'רד הזה

סתם לא יכולתי להתאפק :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 4:36 pm 
Hall of Famer

Shiver כתב:
נו באמת. סטריאני עם כל הכבוד, אתה בכלל לא יודע ולא יכול לדמיין מה הן הדרישות הפיזיות להיות שחקן כדורסל מקצועי, בטח שחקן ב-NBA ועל אחת כמה וכמה סנטר.
כדי ששחקן יקרא לעצמו סנטר מצליח ב-NBA הוא נמצא בקצה קצה של פירמידת השחקנים העולמית שמשחקים בה מיליוני שחקני כדורסל שהיו שמחים להחליף איתו.
לקרוא להול אוף פיימר כמו רובינסון שהיה אחד הסנטרים המובילים במשחק, חיית צבע, בטופ של הריבאונדים והחסימות בליגה כולה באותן שנים - שחקן רך - זה פשוט מופרך. גם אלדרידג' בכלל לא קרוב להיות כזה. אתה מתבלבל בין סגנונות משחק של שחקנים שלפעמים יותר יעילים יותר מהמיד ריינג' כמו אלדריג', גאסול או נוביצקי לבין "רכות". אי אפשר להגיד על אף אחד מהם שהוא רך.

לא ראיתי פה טיעון אחד. רובינסון הוא דוגמא לשחקן טופ 50 רך...
לפי הדברים שלך אין דבר כזה שחקן רך. הגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 4:45 pm 
Hall of Famer

דווקא יש כאן טיעונים. שחקנים רכים קיימים (אצלי זה מקושר לשחקנים שנמנעים ממגע ובכלל קצת סולדים מהגנה) אבל הם לא בטופ של המקצוע שלהם ובטח שלא בקטגוריה של ריבאונדים והגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 5:03 pm 
מנהל פורום

הגג של LA אתמול על ננה בשניות הסיום של המשחק
הוא דוגמא מובהקת לזה ש LA לא רך, הוא מתגושש ושם גוף כשצריך, בהתקפה המיד ג'אמפר מעולה, אז למה לו לחפור ולהסתכן בזה שגארד קטן יחטוף לו כדור בזמן שהוא חופר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 5:08 pm 
Sophomore

מישהו יכול להסביר לי למה ריב' התקפה זה מדד לקשיחות? ריבאונד הגנה זה פרמטר יותר טוב אם כבר.
ריבאונד קשור באינטיליגנציית משחק וניידות לא פחות ממה שהוא קשור בקשיחות. אפילו בוקס אאוט לא כל כך קשור בקשיחות. קשיחות זה כמה אתה מוכן להקריב את הגוף שלך כדי לנצח במהלך. כדי להשיג כדור, כדי לקלוע סל.

בעיניי שחקן בגודל של אולדריג' שמסוגל לקלוע כמעט רק בזריקות מחצי מרחק הוא שחקן רך. אין אצלו במשחק שום הקרבה של הגוף.
וזה לא שהרכות הזאת לא עולה לקבוצות בהן הוא משחק... משחק התקפה שמסתמך על שחקן כמו אולדריג' הוא משחק התקפה שבלוני למדי.
מה זה הוא מעולה? הוא מעולה וצפוי ולגמרי עציר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 5:51 pm 
מנהל פורום

כדי להגיע לריבאונד התקפה, אתה חייב לדחוף שחקן הגנה כדי להתגבר על הבוקס אאוט
זה מדד לקשיחות ולא כל מיני משפטים אמוציונלים וסובייקטיבים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 6:17 pm 
Hall of Famer

מאנו כתב:
מישהו יכול להסביר לי למה ריב' התקפה זה מדד לקשיחות? ריבאונד הגנה זה פרמטר יותר טוב אם כבר.
ריבאונד קשור באינטיליגנציית משחק וניידות לא פחות ממה שהוא קשור בקשיחות. אפילו בוקס אאוט לא כל כך קשור בקשיחות. קשיחות זה כמה אתה מוכן להקריב את הגוף שלך כדי לנצח במהלך. כדי להשיג כדור, כדי לקלוע סל.

בעיניי שחקן בגודל של אולדריג' שמסוגל לקלוע כמעט רק בזריקות מחצי מרחק הוא שחקן רך. אין אצלו במשחק שום הקרבה של הגוף.
וזה לא שהרכות הזאת לא עולה לקבוצות בהן הוא משחק... משחק התקפה שמסתמך על שחקן כמו אולדריג' הוא משחק התקפה שבלוני למדי.
מה זה הוא מעולה? הוא מעולה וצפוי ולגמרי עציר.

1+

uriel17 כתב:
הגג של LA אתמול על ננה בשניות הסיום של המשחק
הוא דוגמא מובהקת לזה ש LA לא רך, הוא מתגושש ושם גוף כשצריך, בהתקפה המיד ג'אמפר מעולה, אז למה לו לחפור ולהסתכן בזה שגארד קטן יחטוף לו כדור בזמן שהוא חופר?

לדעתי ולדעת רבים זה לא. גג זה גג. הוא הרים את היד. יופי. קשוח מאד.
הוא סומן כבר בקולג' כרך. כלא ENGAGE. ריב' לא אומר כלום. חסימות גם לא. דיויד רובינסון חסם מלא ונחשב רך.
אמש היו לו כמה מהלכים שהוא נכנס לצבע (וציינתי זאת מקודם שהוא פה ושם כן נכנס הוא עמד בצבע כי הוא שמר על גבוה. הרים את היד וחסם (היה שם עוד יד של ספר שחסמה את ננה).
יש לו מה לחפור שהוא נשמר על ידי אריזה כמו אמש. או מול סוס כמו איבקה שהוא עושה 6-21 במשחק הכי חשוב בעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 6:27 pm 
Sophomore

שחקן שלא מסוגל להיכנס לצבע גם כשצריך הוא שחקן רך. זה לא אמוציונאלי בעיניי. מאיפה הבאת את זה שריבאונד התקפה נובע מדחיפה של שחקן יריב? מיומנות של ריבאונד זה הרבה יותר עבודה נכונה עם הגוף מאשר פשוט הפעלת כוח ודחיפה. אתה מציג את זה כאקסיומה משום מה... לא שמעתי טענה כזאת מעולם. מה גם שאף אחד לא טוען שאלדריג' לא שחקן חזק. רכות זה המנעות ממגע ואת זה הוא עושה יופי בכל פעם שיש לו אפשרות להגיע לטבעת והוא מעדיף לזרוק זריקה קשה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 6:36 pm 
מנהל פורום

אני מביא את זה מהבוקסאאוט שעושים שחקני ההגנה, בשביל להתגבר על הבוקסאאוט אתה חייב לנצח במאבק על הפוזשן. ואני ראיתי בזמן עיניי את המכות שהוא הולך במאבקים האלה.
להגיע להטבעה לפעמים זה לכדרר ולסבסב ואז להתרומם להטבעה. למה? אם אתה מיד ריינג'ר כזה מוכשר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 6:55 pm 
Hall of Famer

אבל הוא ריב' די חלש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 7:00 pm 
Sophomore

כי האמת שהוא קולע באחוזים די גרועים יחסית לביג מן. המון פעמים הוא מוותר על כניסה לסל נוחה בהרבה ממה שאתה מתאר לטובת העפת כדור קשה מחצי מרחק.
מצחיק שחסימות זה משהו שאתה מביא כדוג' לקשיחותו... מדובר בחוסם די גרוע

והמדד הזה של ריב' התקפה מציב את אלדריג' כאחד מהמאדר פאקרס הרציניים בליגה... כמה חבל שיש לכולנו עיניים. מעבר לזה, לפי המדד הזה גם קווין לאב לא רך וזו הרי אמירה לא הגיונית בעליל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 7:13 pm 
Hall of Famer

מאנו כתב:
כי האמת שהוא קולע באחוזים די גרועים יחסית לביג מן. המון פעמים הוא מוותר על כניסה לסל נוחה בהרבה ממה שאתה מתאר לטובת העפת כדור קשה מחצי מרחק.

והמדד הזה של ריב' התקפה מציב את אלדריג' כאחד מהמאדר פאקרס הרציניים בליגה... כמה חבל שיש לכולנו עיניים. מעבר לזה, לפי המדד הזה גם קווין לאב לא רך וזו הרי אמירה לא הגיונית בעליל.

הבעיה שנראה לי שיש פה אוהדי סקורבוקס. כל מי שצופה בו משחק רואה שהוא די רך. ואם אתה חובב מספרים אז הריב' והחס' לא בדיוק מראים שהוא חיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 8:42 pm 
מנהל פורום

מאנו כתב:

קודם כל יש צדדים לא רכים אפילו בלאב, במאבקים על הריבאונד הוא לא רך, שחקנים מזיזים אותו וגונבים לו את המקום או את הכדור
לאב הרוויח את הכינוי רך בזכות זה שעוברים אותו בקלות בהגנה ובגלל שגם שיש נתיבים פתוחים לסל הוא מעדיף לזרוק מבחוץ
אז כן לאב לא רך בכל האספקטים של המשחק. יש אספקטים שהוא לא רך

לגבי LA הוא לא נדחף כי עד לפני עונה וחצי הג'אמפרים שלו היו כסף בבנק אני מניח שעם הירידה באחוזים נראה ממנו עוד סוגי זריקות, גם זה שהוא הולך הרבה יחסית לקו מפריך את אגדת הרכות, אפילו את הג'אמפרים שלו הוא לוקח עם מגע גופני שהוא יוזם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 8:57 pm 
Hall of Famer

מסכים לגמרי עם אוריאל. לאב הוא לא ריבאונדר רך, והוא אפילו לא מתקיף רך. הוא אוהב את הקליעה מרחוק, אבל הוא בהחלט נותן גם פוסט עם מרפקים.
ההגנה שלו אכן לא משהו, בדרך כלל.

לגבי LA, בדיוק מה שאוריאל אמר. ויופי סטריאני שאתה אומר לנו לראות משחקים, אני חושב שגם אתה יודע שאני רואה המון המון משחקים. אלדרידג' לא סובל מרכות מיוחדת (בדיוק כמו שרובינסון לא סבל ממנה, בעצם רובינסון היה עוד פחות רך). הוא אוהב לזרוק מחצי מרחק... והוא לא דוחף כמו קאזינס, אז מה? מה גם שהוא שחקן הגנה סביר ומעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 9:38 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
מסכים לגמרי עם אוריאל. לאב הוא לא ריבאונדר רך, והוא אפילו לא מתקיף רך. הוא אוהב את הקליעה מרחוק, אבל הוא בהחלט נותן גם פוסט עם מרפקים.
ההגנה שלו אכן לא משהו, בדרך כלל.

לגבי LA, בדיוק מה שאוריאל אמר. ויופי סטריאני שאתה אומר לנו לראות משחקים, אני חושב שגם אתה יודע שאני רואה המון המון משחקים. אלדרידג' לא סובל מרכות מיוחדת (בדיוק כמו שרובינסון לא סבל ממנה, בעצם רובינסון היה עוד פחות רך). הוא אוהב לזרוק מחצי מרחק... והוא לא דוחף כמו קאזינס, אז מה? מה גם שהוא שחקן הגנה סביר ומעלה.

למרכוס לא שחקן הגנה סביר ומעלה. בינוני ומטה.
שוב. לא יודע כמה משחקים צפית בו. אני צופה בו בערך 60-70 משחקים בעונה מאז שהוא בטקסס.

נאלץ לא להסכים אבל נחמד לראות שיש פה כמה שמסכימים איתי.

לגבי לאב - שוב רכות זה משהו שיכול להתפס לשחקן בגלל מספר סיבות. אצל לאב יש גם את אספקט האיש עשוי מחמאה ונפצע כל שבוע כולל הרעלות מזון וכל מיני פציעות שבאמת לא רואים כל יום.

לאב וLA היום במעמדם הטבעי. היה את הקיץ שכולם חיכו למלך LA שיבקר בעירם וניסו לשכנע אותו שיחתום.
למעשה הם שני שחקנים טובים בליגה. אולי 3-4 בקבוצה עם יומרות. אולי 1-2 בקבוצות פחות טובות.
היום מעמדם הטבעי הוא לא אולסטאר לLA ולאב כן סוף סוף קיבל בחירה אבל זה גם חרטא.
לא סתם הם לא הובילו את הקבוצות שלהם לכלום. LA היה זקוק ללילארד שינצח לו את הרוקטס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה