סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' ספטמבר 25, 2024 1:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 68 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 2:58 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
עופר האדום כתב:
הת'רד של נציגויות ישראליות במפעלים האירופאים הוא ת'רד חשוב, זה שהוא נפתח עם ספקולציה כן\לא של ישראל היום , זה פחות חשוב. מי שמטריל אותו זה אתה (ואגב , השיריון שלנו לא פגע מעשית באף קבוצה שהגיעה לה יותר מאיתנו לשחק ביורוקאפ, להבדיל מ...... המשוריינת דה-פאקטו).

אתה מתכוון, לא פגע באף קבוצה שאוהבים אותה.

לא אוהבים אותה ולא לא אוהבים אותה. השיריון היחיד של הפועל (שיריון 3 השנים האחרונות) לא גרם בנתיים לאף קבוצה שסיימה מעליה לא להשתתף במפעל שהגיע לה. מבחינה ספורטיבית נטו להפועל בשלושת העונות האחרונות היה מגיע לשחק פעמיים ביורוליג ופעם ביורוקאפ.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 2:59 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אה, סליחה. הזיריון, לא השיריון.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 3:02 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
עופר האדום כתב:
היא בהחלט מדברת על בקשה\מגעים\אנאערף בין חולון לפיב"א לגבי ההשתתפות במפעל בעונה הבאה , תקרא לזה איך שאתה רוצה. משם אפשר לפתח את הת'רד לכל כיוון (אם אתה חושב שהוא מיותר כל כך , לא הבנתי את ההתעקשות שלך להמשיך להטריל אותו איזה 20 הודעות ברציפות).

כן, אפשר. ואפשר להתייחס אליו כמו שהוא - חולון ביקשה ויילד קארד, עוד לא קיבלה כלום, אנחנו עוד לא יודעים מי עוד ביקש ו/או אם פיבא פנתה או תפנה לקבוצות אחרות, ואם יהיו לחולון מתחרים על הפוזיציה ומי הם יהיו. אז לקפוץ ולהגיד שמשהו פה "מוזר" זה יותר לגוף הקבוצה ולא באמת התייחסות למה שכתוב בידיעה.

ציטוט:
לחולון הועבר מסר שגם אם לא תגיע למקום המדובר, היא עשויה לקבל את הכרטיס למפעל, כפי שקרה בעונה האחרונה.

זה הדבר המוזר מבחינתי (וזה גם התייחסות למה שכתוב בידיעה). שבפיב"א מדברים על שריונים , ושבפיב"א מתכננים לתת לחולון ווילד-כארד.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

נערך לאחרונה על ידי עופר האדום בתאריך ב' מאי 28, 2018 3:03 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 3:02 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
אה, סליחה. הזיריון, לא השיריון.

ההטרלה הרגילה שבאה לצד בריחה מהעובדות היבשות :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 3:03 pm 
Hall of Famer

קבוצות לא אהובות - לא נחשבות ולא נפגעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 3:04 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
קבוצות לא אהובות - לא נחשבות ולא נפגעות.

מצחיק שאתה עדיין מתייחס לסיפור גליל\גלבוע , כשאני מדבר על שלושת השנים האחרונות. תתעורר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 3:05 pm 
Hall of Famer

עופר האדום כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
עופר האדום כתב:
היא בהחלט מדברת על בקשה\מגעים\אנאערף בין חולון לפיב"א לגבי ההשתתפות במפעל בעונה הבאה , תקרא לזה איך שאתה רוצה. משם אפשר לפתח את הת'רד לכל כיוון (אם אתה חושב שהוא מיותר כל כך , לא הבנתי את ההתעקשות שלך להמשיך להטריל אותו איזה 20 הודעות ברציפות).

כן, אפשר. ואפשר להתייחס אליו כמו שהוא - חולון ביקשה ויילד קארד, עוד לא קיבלה כלום, אנחנו עוד לא יודעים מי עוד ביקש ו/או אם פיבא פנתה או תפנה לקבוצות אחרות, ואם יהיו לחולון מתחרים על הפוזיציה ומי הם יהיו. אז לקפוץ ולהגיד שמשהו פה "מוזר" זה יותר לגוף הקבוצה ולא באמת התייחסות למה שכתוב בידיעה.

ציטוט:
לחולון הועבר מסר שגם אם לא תגיע למקום המדובר, היא עשויה לקבל את הכרטיס למפעל, כפי שקרה בעונה האחרונה.

זה הדבר המוזר מבחינתי (וזה גם התייחסות למה שכתוב בידיעה). שבפיב"א מדברים על שריונים , ושבפיב"א מתכננים לתת לחולון ווילד-כארד.

זה כבר באמת שיא של ספקולציה. "הועבר מסר" שהם "עשויים" לקבל... יאללה באמת. אף אחד עוד לא מתכנן לתת לחולון כלום. ואף אחד לא מדבר על שיריונים, למרות שאתה מסמן את המטרה אחרי שירית את החץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 3:06 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
עופר האדום כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
עופר האדום כתב:

ציטוט:

זה כבר באמת שיא של ספקולציה. "הועבר מסר" שהם "עשויים" לקבל... יאללה באמת. אף אחד עוד לא מתכנן לתת לחולון כלום. ואף אחד לא מדבר על שיריונים, למרות שאתה מסמן את המטרה אחרי שירית את החץ.

אני מבין שדווקא אתה לא חזרת להודעת הבכורה...... זה מה שכתבתי שם :

ציטוט:
אם זה נכון ולא הנפצה של הביביתון , נשמע מוזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 3:08 pm 
Hall of Famer

אבל אפילו אם זו לא הנפצה אין בזה כלום. "הועבר מסר" שהם "עשויים" לקבל?.... מה זה בכלל? ואתה כבר החלטת שהם מתכננים ומשריינים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 3:10 pm 
Hall of Famer

איך החלטתי , אם במפורש כתבתי "אם זה נכון" .... ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 3:12 pm 
Hall of Famer

כי גם אם זה נכון ובאמת "הועבר מסר" שהם "עשויים לקבל..." אין בזה כלום ממה שאתה מייחס לזה.
כשיקבלו, וגם נדע מי עוד יכל לקבל או ניסה לקבל ולא קיבל, אפשר יהיה להתייחס לזה ברצינות.

וגם אז, אם וכאשר, אם מדובר בויילד קארד חד פעמי אני ממש לא עושה מזה עניין. בטח אם זה בא בנוסף ולא במקום (ונדמה לי שאפילו הידיעה הספקולטיבית הזו מתייחסת לזה). אם זה הופך לתופעה רב שנתית, עיין ערך זיריון או שיריון-דה-פקטו, זה כבר יהיה עניין אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 7:21 pm 
Junior

לא יודע אם כבר שמו את זה פה אבל הנה ציטוט של יושב ראש הפועל חולון, איתן לנציאנו מלפני 3 ימים-
http://www.one.co.il/Article/17-18/2,62 ... 13760.html

ציטוט:
לנציאנו ירה בפגישה: "יש לי את האינטרס לסגור את הליגה ולסיים את העונה עכשיו", אמר והסביר את עמדתו: "זכינו בגביע המדינה, פיב"א שריינו לנו כרטיס לצ'מפיונס ליג בעונה הבאה. אם הכל נגמר ככה, אנחנו הקבוצה היחידה בהיסטוריה שזכתה בדאבל הישראלי ולא קוראים לה מכבי ת"א. וזו לא אליפות עם כוכבית. יש לנו רק מה להפסיד. שלמה אייזיק רוצה שהספורטיביות תנצח ושהכל יגמר על המגרש".

חולון יהיו בליגת האלופות בעונה הבאה.

שימו לב שמר לנציאנו משתמש במילה הגסה, ש.ר.י.י.נ.ו.

ערן - קדימה, לעודד את אילת בשלב רבע הגמר. אין ערכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 7:48 pm 
Sophomore

כבר ניהלנו את הדיון הזה עוד כשפיב"א שיריינה מקום אחד לעוד קבוצה, והיו"ר שלה אמר שהם ישחקו בליגת האלופות עונה הבאה, אם יצטרכו שיריון או לא יצטרכו אחד.

דעתי הייתה שאני מתנגד לווילד כארדים או שיריונים או איך שהם לא יקראו, אבל כל עוד פיב"א שומרים את זה במסגרת ה3 פלוס מינוס כרטיסים חופשיים שרשומים להם בתקנון, זה הטוב מבין שני רעים, כי לפחות אצלם אין שיריונים חוזיים לגופה של קבוצה.
המודל האידאלי הוא כמובן ליגת האלופות בכדורגל.

אם מחפשים שאזרוק על עצמי שקי חול ואבכה על כך שהקבוצה שאני אוהד תקבל כזה ווילד כארד, לא יקרה, אבל אני מתנגד לכך, אם וכאשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 8:01 pm 
Junior

קבל לייק על הצורה האינטליגנטית שבה יצאת מהצביעות שלך

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2018 9:29 pm 
Hall of Famer

לא הבנתי מה הטענה. שזה בושה שיש ווילד קארדים במפעל? שאם יש ווילד קארדים במפעל, לקבוצות ישראליות אסור לבקש אותם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2018 9:23 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
שיחזרו הקוראים להודעה הראשונה שלך וישפטו אם כל מה שיש פה זה הבאת ידיעה של ישראל היום. כל הת'רד הזה הוא הפירוש (הלא נכון והספקולטיבי בעליל) שאתה נתת לידיעה הזו בלי שום נתונים, וההתגרות שלך בחולון ובערן ספציפית.

איתן לנציאנו כתב:
פיב"א שריינו לנו כרטיס לצ'מפיונס ליג בעונה הבא

תגובתו הנחרצת של ראי שעל הקיר נדרשת מתמיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2018 10:12 am 
Hall of Famer

עם כל הכבוד להתנסחות של לנציאנו, וגם אם הוא באמת קיבל תשובה סופית מפיבא ולא "מסר" שהם "עשויים לקבל", זה עדיין במקרה הגרוע ויילד קארד לעונה אחת. אתה רוצה לצעוק ברחובות שהם צבועים? תצעק. ביול"ב קאפ היו ויילד קארדים ממוסדים במשך שנים, אף אחד לא קרא להם שיריון. עכשיו זה נוח כי צריך לרחוץ את הידיים ולהגיד "לא רק אנחנו".
אם וכאשר הם יקבלו זיריון לכמה שנים נדבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2018 12:58 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אדום88 כתב:
לא יודע אם כבר שמו את זה פה אבל הנה ציטוט של יושב ראש הפועל חולון, איתן לנציאנו מלפני 3 ימים-
http://www.one.co.il/Article/17-18/2,62 ... 13760.html

ציטוט:
לנציאנו ירה בפגישה: "יש לי את האינטרס לסגור את הליגה ולסיים את העונה עכשיו", אמר והסביר את עמדתו: "זכינו בגביע המדינה, פיב"א שריינו לנו כרטיס לצ'מפיונס ליג בעונה הבאה. אם הכל נגמר ככה, אנחנו הקבוצה היחידה בהיסטוריה שזכתה בדאבל הישראלי ולא קוראים לה מכבי ת"א. וזו לא אליפות עם כוכבית. יש לנו רק מה להפסיד. שלמה אייזיק רוצה שהספורטיביות תנצח ושהכל יגמר על המגרש".

חולון יהיו בליגת האלופות בעונה הבאה.

שימו לב שמר לנציאנו משתמש במילה הגסה, ש.ר.י.י.נ.ו.

ערן - קדימה, לעודד את אילת בשלב רבע הגמר. אין ערכים.

אם כבר אותי משעשע ש:
א'- לנציאנו החליט שחולון הקבוצה היחידה בהיסטוריה שזוכה בדאבל מלבד מכבי (הפועל ת"א עשתה זאת בשנות ה-60)
ב'- הוא מנסה לשכנע את עצמו שאם וכאשר זו היתה נחשבת לאליפות בלי כוכבית (אני רק יכול לדמיין את אורך הת'רד שהיה מתפתח פה בין אוהדי חולון לי-ם)
ג'- בסוף אחרי הכל הם הצליחו להפסיד ליורדת ואפשרו למכבי לטפס למקום הראשון...

אחרי שראיתי את הופעתו הלומת הקרב בספיישל השביתה בערוץ הספורט וקראתי את הציטוט הנ"ל אני מבין שהיו"ר הוא לא העיפרון הכי מחודד בקלמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 68 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה