סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יוני 30, 2024 3:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 110 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: דור העתיד הישראלי
הודעהפורסם: ד' יולי 15, 2020 7:17 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אולי הפעם הראשונה שאני רואה את אחד מהסקאוטים היותר רציניים מנבא למדר בחירה בסיבוב השני בדראפט (מקום 55). הנה מה שהיה לסם וסיני מהאתלטיק להגיד עליו (שום דבר שיחדש למישהו כאן, אבל כאמור הוא שם אותו בפנים בדראפט עמוק יחסית בעמדת הפוינט גארד):

"מדר התחזק בישראל בחודש האחרון. הוא גארד מוביל אתלטי, תחרותי בשני צידי המגרש כטינאייג'ר שמשחק בליגה מקצוענית. התחושה שלו למשחק (feel for the game) די חזקה, כמו גם הפליימיקינג שלו. בהגנה, הוא ממש טוב כשומר מתקיף (point of attack defender). הקליעה הולכת להיות הסווינג סקיל שלו, ועד עכשיו במהלך הקריירה זה היה היט אור מיס. הוא קלע היטב בתחרויות נוער בינלאומיות עבור ישראל, אבל עדיין לא ממש עשה את זה בבוגרים. הוא מילא תפקיד קריטי לצד דני אבדיה בזכיה של ישראל באליפות אירופה לעתודה בקיץ האחרון ונבחר לחמישייה הראשונה של הטורניר, לאחר שהעמיד ממוצעים של 7.7 אסיסטים למשחק עם 15 נקודות. לא בטוח שהוא יישאר בדראפט, אבל אם כן בהחלט שווה להמר עליו כדראפט-אנד-סטאש."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 15, 2020 6:41 pm 
Sophomore

הוקיץ' כתב:
לפחות לגבי ההתקפה האחרונה, די ברור שזה היה תרגיל שהוחלט עליו בפסק הזמן (זה גם מה שקסטריטיס אמר בראיון אחרי המשחק).
בכל אופן, זה לא משהו שאני דואג לגביו אצל ים, אין לו בעיה של חוצפה.

עוד קצת על מדר ולקיחת יוזמה: הפיל שבחדר בשתי התצוגות האחרונות של ים הוא שג'ורדן דייויס לא שיחק. להפועל מן הסתם זו אבדה לא קטנה. דייויס האזרי (תבדקו!) הוא מגן טוב ואקטיבי (כשהוא ומדר יחד על המגרש ההגנה של הפועל נראית טוב מאוד) וגם השחקן ההתקפי הכי תורם ויציב של הפועל, עם 18 נקודות למשחק ויכולת נהדרת להגיע לטבעת ולסיים שם היטב או לסחוט עבירות (למרות אחוזים מזעזעים משלוש ודי רעים גם מהעונשין).

אבל ג'ורדן דייויס גם מאוד אוהב את הכדור. כשהוא משחק, 36.5% מהפוזשנים ההתקפיים של הפועל ת"א נגמרים בידיים שלו, הכי הרבה בליגה. בלמסור, לעומת זאת, הוא לא ממש חזק, עם 6 אסיסטים ב-6 משחקים.

לכן, זה לא מפתיע שים נראה כמו שחקן אחר עם ובלי דייויס איתו על המגרש. הוא עדיין מתפקד רשמית כרכז, אבל מסיים הרבה פחות התקפות והרבה פעמים מסתכל מהפינה על דייויס או סק הנרי מסיימים את ההתקפה. ב-152 הפוזשנים שבהם הם שיחקו ביחד, ים העמיד ממוצעים (פר 75 פוז') של 8.9 נק', 2 אס' ו-2 איבודים, בתוספת לאחוזי שדה אפקטיביים חלשים מאוד -- 20.5%. לעומת זה, ב-180 הפוזשנים ללא דיוויס, ים רשם 14.6 נק', מסר 6.7 אס', ואיבד 2.7 כדורים, עם 48.4% אחוזי שדה אפקטיביים (נתונים מדף הפייסבוק המצויין Box Out).

לא את הכל כאן ניתן לייחס לדייויס כמובן (וכאמור, להפועל כקבוצה עדיין עדיף שדייויס ישחק). ים מן הסתם צריך ללמוד לשחק ליד שחקנים טובים בקו האחורי, להיות יותר יעיל, ולשמור על אסרטיביות (ליד ליונס מוקדם יותר השנה הדברים נראו פחות או יותר אותו הדבר). סביר להניח שזה יגיע עם הזמן והביטחון המשתפר. נראה בשבת אם דייויס חוזר לסגל בדרבי ואיך זה משפיע על הפורמה הנהדרת שמדר נמצא בה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 16, 2020 1:20 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

שרשור מצוין על ההגנה של נועם דוברת, כולל גיפים:
https://twitter.com/boxoutics/status/12 ... 37957?s=19

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 16, 2020 1:26 pm 
Hall of Famer

באמת ניתוח נפלא (כמו המהלכים ההגנתיים)
רק תיקון קטן, הוא לא "ילד" - ילד הוא יהיה עוד כחמש שנים...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 19, 2020 12:43 am 
Junior

החתול יובב כתב:
אשמח לצ'פר את מדר ולדעתי הוא יגיע לרמה שהוא הפגין בשני המשחקים האחרונים בסופו של דבר אבל..

פול סטול הוא המגן הכי גרוע בליגה מבין הפוינטים ובהפרש..בבקשה להסתכל בקליפ הביצועים של מדר להדגמות חיות.

ניב משגב גם כן, מדר ראה את הקוטן שלו וחגג עליו במשחק שלפני.

בקיצור, אני רוצה לראות אותו משכפל תצוגות כאלה מול מגנים גבוהים וחזקים יותר עם רצון מינימלי לכופף את הברכיים לפעמים.

בהמשך להודעה הזאת, ים בעיני נתן היום משחק ברמה של זר ועשה זאת מול שומר ברמה אירופית ותחת לחץ של משחק פלייאוף.
היה תענוג לראות וחבל שלא נגמר בניצחון ראוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 19, 2020 1:16 am 
Sophomore

הוקיץ' כתב:
החתול יובב כתב:
אשמח לצ'פר את מדר ולדעתי הוא יגיע לרמה שהוא הפגין בשני המשחקים האחרונים בסופו של דבר אבל..

פול סטול הוא המגן הכי גרוע בליגה מבין הפוינטים ובהפרש..בבקשה להסתכל בקליפ הביצועים של מדר להדגמות חיות.

ניב משגב גם כן, מדר ראה את הקוטן שלו וחגג עליו במשחק שלפני.

בקיצור, אני רוצה לראות אותו משכפל תצוגות כאלה מול מגנים גבוהים וחזקים יותר עם רצון מינימלי לכופף את הברכיים לפעמים.

בהמשך להודעה הזאת, ים בעיני נתן היום משחק ברמה של זר ועשה זאת מול שומר ברמה אירופית ותחת לחץ של משחק פלייאוף.
היה תענוג לראות וחבל שלא נגמר בניצחון ראוי.

נכון מאוד. גם בהתקפה וגם בהגנה. למרבה הצער, כמו מול אשדוד, בהתקפות האחרונות הכדור לא היה בידיים שלו וזה לא נגמר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 19, 2020 11:26 pm 
Sophomore

במקביל לפריחה של מדר במשחקים האחרונים, גודס, אחרי כל השבחים על האומץ לקדם את דברת, מחק אותו לגמרי מהרוטציה שלו. משחקן חמישייה של כמעט 30 דקות במשחק הוא עבר לסטטוס של נער פוסטר במהירות שיא. די מוזר בהתחשב ביכולת של נועם מול מכבי וירושלים רק לפני שבועיים. ראשון אמנם בפורמה טובה, אבל זה עדיין נראה לי כמו פספוס. וגם חבל לי בתור צופה שרוצה לראות את ההתקדמות של דברת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 20, 2020 8:47 am 
מנהל פורום

נראה כמו פציעה, או עימות בין השחקן למאמן
לא משהו מקצועי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 20, 2020 6:19 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
נראה כמו פציעה, או עימות בין השחקן למאמן
לא משהו מקצועי

מסכים. אם זה השני, קצת מוזר לאור הדיווחים על האופי הנח ו"נועם ההליכות" (פאן אינטנדד) של דברת. נקווה שיתגברו על זה לפני החצי גמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 20, 2020 11:58 pm 
Hall of Famer

כחלק מהתפתחות אותו דור העתיד, ולקראת עונת המשחקים הבאה - אני חושב שיהיה פה חלון חד פעמי לשחקנים צעירים:
קודם כל יש 13 קבוצות ולא 12
בתקופת קורונה אולי יהיה מעט יותר מורכב להביא זרים תוך כדי עונה וכו'
והכי משמעותי - 4 שחקנים מהבכירים שלנו צפויים לעזוב (אבדיה, גינת, שגב ומנקו), עוד כמה עזבו בתקופת הקורונה וספק אם יחזרו (שולדבראנד, אלכסנדר, הוואל וקליין) - אלו כבר 8 שחקנים נניח מהטופ 20 ישראלים בליגה

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 21, 2020 12:29 am 
Sophomore

קליין באיטליה.
אליהו כנראה יפרוש רשמית (מעשית פרש כבר לפני שנה וחצי).
בירושלים כנראה מתפנה מקום לישראלי אחד (טימור), בתל אביב יתכן שיהמרו על הבריאות של כספי ודיבה ולא יוסיפו עוד ישראלי, בפרט אם ישאירו לעוד עונה את הקשיש מניו יורק.
בהחלט צפוי קיץ מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 22, 2020 12:06 am 
Sophomore

ימדר.

רק לפני שלושה שבועות התחלתי את הת'רד הזה עם תלונה על זה שהוא לא השתפר מספיק השנה. אז הוא הראה לי (כמובן שהוא קרא מה שכתבתי ולקח ללב). בארבעת המשחקים האחרונים (שניים מהם מול מכבי): 21 נקודות באחוזים נהדרים (66% מהשדה ו-93% מהעונשין) ו-4.5 אסיסטים למשחק. וגם הגנה נהדרת וקבלת החלטות משופרת.

יש עדיין הרבה דברים שהוא צריך לשפר, כולל עבודה קשה על הגוף ועל הקליעה משלוש (האחוזים מהעונשין מבטיחים). אבל איזה כישרון... מעניין אם יש כאן עדיין מי שחושב שיש 900 שחקנים טובים ממנו במחזור שלו והתקרה שלו זה שחקן ליגה צרפתית סביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 22, 2020 12:14 am 
Junior

מסתבר שכמה שחקנים השנה התנפחו והגיעו לתקרה הזאת השנה :)

מי הסקאוטר החובב?

אני זוכר מספר אוהדי הפועל (לא זוכר באיזו פלטפורמה) שלא הבינו למה צריך לתת לו דקות על חשבון סטו דגלאס. אני חושב שזו ההגזמה האהובה עליי ביותר.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 22, 2020 12:21 am 
Sophomore

החתול יובב כתב:
מסתבר שכמה שחקנים השנה התנפחו והגיעו לתקרה הזאת השנה :)

מי הסקאוטר החובב?

אני זוכר מספר אוהדי הפועל (לא זוכר באיזו פלטפורמה) שלא הבינו למה צריך לתת לו דקות על חשבון סטו דגלאס. אני חושב שזו ההגזמה האהובה עליי ביותר.

הכהן רק לפני שלושה חודשים:

"יש 900 שחקנים לפניו בכל מחזור [דראפט]. עם כל הכבוד הלא-מאד-גדול שיש לי להצטיינות באליפויות עתודה (מה שלום איציק אוחנון ואורי יצחקי?)-בטח ובטח בשנים האחרונות כשההרכבים חסרים-אם אני ג'יאם שצריך לבחור בדראפט, הדבר האחרון עלי אדמות שאני מחפש זה רכז נמוך, צנום, לא אתלט במיוחד, נטול הגנה ובעל קליעה מפוקפקת. אני מחפש איזשהו אפסייד שרלוונטי לרול-פלייר בNBA: כח/סייז/הגנה/קליעה. יש אינספור שחקנים אמריקאים בכל רגע נתון שמסוגלים לעשות את מה שמדר עושה. אין לו שום יתרון יחסי ברמה הזאת, ספק אם יש לו כזה ברמה האירופאית הבינונית (שבה, כאמור, הוא יכול להיות שחקן סביר, אבל לא איזה שובר-שוויון)."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 22, 2020 12:25 am 
Junior

רק לשם הקונטקסט, היינו במצב רע מאוד בתחתית, דאגלס היה בכושר קליעה טוב, ים היה לא טוב ועדיין קיבל יותר דקות מדאגלס.
אני אישית לא חשבתי שים מקבל יותר מדי דקות (לפחות לא באופן גורף, היו מקרים פרטניים), אבל זו הייתה דעה מאוד לגיטימית בעיני.

לגבי ים, כבר כתבתי באשכול המקביל מה אני חושב עליו.
בהקשר של ההודעה הפותחת של האשכול הזה, אני חושב שהוא יותר קרוב בכישרון ובפוטנציאל לאבדיה מלדברת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 26, 2020 12:10 am 
Sophomore

הזדמנות טובה היום לבדוק את השניים בראש הדירוג אחרי ארבעה חודשים.

מדר עשה קפיצה נהדרת בחודשים הללו. הביטחון, קבלת ההחלטות, ההגנה וגם הקליעה. היום הוא שם 15 נקודות (3 שלשות) בלי להכריח כלום. משחק נטול טעויות, וגם כמה אסיסטים נהדרים בתנועה, עם יד אחת שמראים את הפוטנציאל. בדקות שלו הפועל היתה בבירור יותר טובה (הרצליה סגרה את ההפרש כשירד לספסל). חבל שלא שמים לו את הכדור ביד פול טיים לקבל החלטות (קבלת ההחלטות שלו כבר יתר טובה מזו של למון ג'וניר). כבר עכשיו הוא יכול לדעתי לקבל דקות ביורוליג וביום בהיר רואים גם את הפוטנציאל לרכז נבא מחליף.

דברת עם יום קליעה חלש, אבל במחצית הראשונה נתן קליניקה של מסירות, עם ראיית משחק אדירה. לא את כולם השחקנים של ראשון המירו לסלים, אבל גם ככה היו לו היום 8 אסיסטים. גם ההגנה נהדרת. רגליים לא מהירות במיוחד, אבל נחישות, סגירה טובה, והרבה אינטליגנציית משחק. במחצית השנייה היה אפשר לראות גם את המגבלות. האתלטיות והמהירות הדי בינוניות מקשות עליו לעבור את השחקן שלו בכדרור ולהגיע לצבע. הוא גם לא מספיק בטוח בשמאל שלו, ולמרות שינויי מהירות טובים מסתמך לא פעם על דחיפה עם היד השמאלית כדי לנסות ליצור לעצמו מרווח. היום זה עלה לו גם בתוקף. מכיוון שהאתלטיות והמהירות לא הולכות להשתפר המון, הוא יצטרך לשפר עוד את השליטה בכדור וגם את הכוח כדי לפצות על המגבלות. וכמובן כדאי שגם הקליעה תיכנס, אבל זה לדעתי היה בעיקר עניין של יום כי הקליעה שלו סך הכל נראית טוב. בסופו של דבר, עם כל צפייה נוספת הוא מזכיר לי יותר מין שילוב של טפירו ושפר. לא נתנגד לקבל גארד בסגנון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 26, 2020 9:29 am 
Junior

לא מצליח להבין את השילוב של למון ומדר, אני מניח שלמון הוא סוג של גיבוי והיה אם..עדיין כל כך ברור שהם לא יכולים לשחק ביחד. היית יכול לייעץ לבחור צעיר כמו מדר שינצל את ההזדמנות לשחק אוף דה בול, אבל ברצינות הכי היה מועיל לו (ולפי איך שלמון נראה גם לקבוצה) לתת לו את המפתחות ו"להעיז" עם קו אחורי ישראלי למהדרין.

החסרונות של דוברת ברורים. אין לו משחק אחד על אחד מובהק, הוא צריך חסימה גבוהה בשביל להתחיל התקפה וכו'. עדיין ראינו די הרבה שנה שעברה שהוא עולה יפה מאוד מחצי מרחק שהוא רוצה, שהוא אסרטיבי הוא יודע ליצור ריווח מהשחקן בזכות באלנס טוב (שומר כל כדרור), הטעיות ראש ושינויי מהירות. לא חושב שהוא צריך להתרכז בשרירים. בעיקר לעשות דברים מהר ולא להסס (אהלן נמרוד לוי) לבסס קודם כל את הקליעה בתחילת המשחק ואז הכניסות לצבע יהיו קלות יותר פתאום מול פלוגות הסער של רמי הדר (שאיזייה טיילור "התלונן" עליהן בסוף המשחק).

ו..צריך להתחיל לכתוב על סורקין נראה לי. מרשים. פשוט זינוק לא נורמלי בשנה וחצי האחרונה.

“I tell ya. I’d have to deck Nate. I’d have to deck him. He be coming and I’d lay one of those picks on him and he’d have to pick his teeth up off the court

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 26, 2020 3:06 pm 
Sophomore

החתול יובב כתב:
ו..צריך להתחיל לכתוב על סורקין נראה לי. מרשים. פשוט זינוק לא נורמלי בשנה וחצי האחרונה.

רק שלפחות בהקשר השרשור הזה סורקין פחות קשור, כבר הרבה מעבר ל22

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 26, 2020 4:31 pm 
Sophomore

כן, שווה לדבר קצת על סורקין, גם אם זה לא בדיוק השרשור המתאים.

נזכיר שהוא בילה ארבע שנים על הספסל של אורגון, שאותן סיים עם ממוצעים מפוארים של 2.5 נקודות ו-1.2 ריבאונדים למשחק. אבל למען ההגינות, הוא בקושי שיחק (פחות מ-7 דקות למשחק). אורגון הייתה בחירה לא כל כך טובה בשבילו, גם אם הוא התחשל שם, כי תמיד היו לפניו פרוספקטים עם פוטנציאל נבא, כמו כריס בושה וג'ורדן בל (שווה לציין שסורקין היה חלק מהקבוצה הנהדרת שהגיעה לפיינל פור עם בושה, בל, ברוקס מהגריזליז וכמובן גם טיילר דורסי שהיה נפלא בריצה הזו).

מה שכן, הוא ניצל את השנים שם כדי לפתח את הקליעה ולעבוד על הגוף. כבר באורגון היה אפשר לראות שיש לו יד לא רעה מהשלוש ובחיפה יש לו רישיון לזרוק אותן מתי שהוא רק רואה קצת אור ולזכותו ייאמר שהוא לא מהסס גם אחרי התחלות רעות (אתמול למשל הוא פתח עם 1 מ-6 אבל המשיך לזרוק). מעבר לזה, בחירת הזריקות טובה. זה או שלשה או זריקות ליד הטבעת. ושם הוא לא פעם קצת מתקשה בגלל ניתור די חלש מהמקום (שזה מעניין כי דווקא יש לו אתלטיות לא רעה עם קצת תאוצה).

אז מה כן יש לו? ניידות טובה וידיים נהדרות לגבוה. תופס כדורים קשים וגם למד לסיים בצבע במגוון דרכים עם הטעיות יפות וסבלנות. השנה הוא גם מאוד נהנה מזה שיש לידו שני מוסרים נהדרים -- בן שימול וסמית. והייתי אפילו אומר שלושה עם נאור שרון. אבל צריך גם לדעת לסיים בצבע. צ'וברביץ' הנגר למשל מפספס המון מסירות נהדרות לנגיחה. סורקין כאמור פיתח סבלנות, התחזק ובעיקר משתמש יפה בהטעיות כדי לחפות על המגבלות באתלטיות ובכח מול האמריקאים.

לסיכום, הוא מזכיר לא מעט את ג'ייק כהן בסגנון המשחק והיכולות. אפשר להבין למה מכבי תל אביב רצתה אותו בקיץ כמחליף לכהן. ואפשר גם לשמוח על ההחלטה שלו להישאר בחיפה כישראלי מוביל במקום להפוך לשחקן קצה ספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 26, 2020 6:51 pm 
Hall of Famer

אני לא טוען שעדיף היה לו לעבור למכבי ת"א בהכרח, אבל במקרה במצבם הנוכחי לכל הפחות (ולאור העובדה שאולי היה מגיע אפילו במקום בלייזר) - הוא לגמרי יכל לבסס עצמו שם אט אט כשחקן חמישייה אפילו פעמיים בשבוע.
ברור שאי אפשר לדעת זאת מראש, אבל סתם what if שכזה כבר בפתיחת העונה...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 17, 2021 12:11 am 
Junior

חשבתי לפתוח ת'רד חדש, אבל אז נזכרתי בת'רד המעניין הזה.

רצוי לעדכן את התחזיות לגבי החברים ימדר-דוברת.

ימדר - מספרים מרשימים. אין מה להגיד. עדיין משהו מטריד אותי. לא, הוא ממש האחרון ברשימת הבעיות של הפועל אבל משהו בשפת גוף rubs me the wrong way. נפילות מנטליות בהגנה, קופץ עם הכדור ומקבל החלטות באוויר יותר מידי פעמים. כן יש לידו ערימת זרים כלומניקים והלחץ עליו גדול מידי (למרות שבר טימור שהוא לגמרי רמת זר עוזר לו המון) אבל..יש לי איזו תחושה שהוא יהיה רביב לימונד על סטרואידים. מעניין אותי עם ארבע-חמש שנים מעכשיו הוא יהיה מסוגל לנהל משחק ברמות הגבוהות של אירופה או מקסימום הסקורר פאנץ' מהספסל שנכנס לבלגן את העיניינים. אני ממש לא יודע לאן זה הולך.

נועם דוברת - מה שכתבתי בת'רד הזה קורה (קליעה מבחוץ כסנונית התקפית ראשונה) מעניין איך זה יימשך. בשלושה משחקים האחרונים נותן תצוגות קליעה מרשימות. סט שוטס, סטפ בק על טישון תומאס, עלייה מחסימות כמו קלע קלאסי. כדאי לשים עין באתר המנהלת על שני הקליפים האחרונים שלו בשניהם תמצאו את אותו מהלך בדיוק. מונרו כרגיל עולה גבוה לנהל את המשחק בהיי פוסט, בשלב הזה דוברת חותך מאוד חזק בתנועה רוחבית ללא כדור לצד השני תוך כדי שהוא משתמש בחצי חסימה של מיצ'ל שעולה גם הוא גבוה. מונרו המופלא מייצר מסירה בתזמון מושלם (אלא מה) לדוברת שעולה חזק מהמקום לשלשה בתנועה. פשוט תרגיל יפהפה.

אז הגנה יש. קליעה מבחוץ יש ובמגוון דרכים. עכשיו נשאר לבסס את משחק האחד על אחד שלו, משחק הביניים (חזק, באלאנס, עלייה מהמקום אז למה לא?) וסיומות בתוך הסל תוך כדי ספיגה של מגע (היה לו מהלך כזה מול ירושלים על זלמן).

מכבי (אני אפילו לא מדבר על ירושלים) צריכה להשפיל ראשה ולתת לפרי כמה דולרים שיחפוץ. אין טעם לחכות בשביל עוד חיסכון של מאה מאתיים אלף דולר. עדיף לה לההתחיל לבנות אותו ולתת לו לטעום אירופה ברמות הגבוהות כבר משנה הבאה. זה רק יועיל לה בהמשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 17, 2021 2:08 am 
Junior

לגבי מדר אני מסכים. הוא מכדרר יותר מדי, נכנס לאט מדי להתקפות, מקבל החלטות לא מספיק טובות. פשוט לא מנצל מספיק טוב את הכישרון שלו.
מה שכן, קשה לדעת עד כמה זה נובע מהסגל שמסביבו. בעונה שעברה, אחרי שהגיעו הנרי ודייוויס, הוא פתאום קפץ מדרגה ונראה נהדר. לדעתי הוא מתמודד רע מאוד עם הסיטואציה הזו שבה הוא צריך לקחת על עצמו המון ולהנהיג את הקו האחורי. אני מאמין שאם היה לידו איזה גארד דומיננטי הוא היה נראה יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 17, 2021 11:16 am 
Sophomore

מעניין לראות אם אחרי יורובאסקט 2022 יעברו באמת לסגל יותר צעיר בנבחרת.
יהיה כיף לראות למשל הרכב של בלאט, זוסמן, אבדיה, ליף, קליין.
וספסל :
ים מדר, דוברת, עמנואל שארפ, גלעד לוי, תומר גינת, רפי מנקו, זלמנסון.
ובסגל המורחב: לוטן אמסלם, מייקל בריסקר, גיל בני , אדם אריאל , יפתח זיו, איתי שגב ובן קרטר.

לדעתי היורובאסקט הקרוב יהיה הטורניר האחרון של מקל, פניני וכספי אולי גם של דוסון וג'ייק כהן.

נערך לאחרונה על ידי nba_fan בתאריך ד' מרץ 17, 2021 4:21 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 17, 2021 1:11 pm 
Hall of Famer

לא רואה את פניני וכספי ואולי גם מקל משחקים באליפות אירופה הקרובה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 17, 2021 4:21 pm 
Sophomore

ויש עוד שלושה גבוהים:
יוגב לוי אחיו של גלעד לוי הוא 2.11
וגבי צ'אצ'אשוילי שהוא 2.08
ויש גם את יונתן אטיאס ממכבי תל אביב - 2.05

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 110 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, B.Grant44, goldman, Google [Bot], materna, rony, גמליאל, עופר האדום ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: