סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 11:14 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 5:18 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני חושב שהמחיר של פופס הוא שיא ההתנהלות של מכבי. לא ניכנס לויכוח כמה טוב או לא טוב השחקן, הוא השחקן עם המשכורת נטו הכי גבוהה במכבי השנה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 5:44 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
אני חושב שהמחיר של פופס הוא שיא ההתנהלות של מכבי. לא ניכנס לויכוח כמה טוב או לא טוב השחקן, הוא השחקן עם המשכורת נטו הכי גבוהה במכבי השנה.

וזה עדיין פחות ממיליון. השאלה אם הסכום הזה לא היה מספיק כדי להשאיר את הנדריקס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 9:45 pm 
Freshman

ג'אפר כתב:
עמוס לב כתב:

לא היה מספיק, בכל מקרה העניין מול הנדריקס היה מאוד בעייתי לאור חוסר הרצון של מכבי לבטח אותו בגלל הפציעה בכתף, לכן הוא לא כאן.
בכל מקרה, פופס ומדלי מרוויחים את אותו הסכום, 900 אלף דולר. השחקנים היקרים בקבוצה. לוגאן 500 אלף, היקמן 400 אלף, אליהו 750 אלף, פניני 500 אלף, סמית' 600 אלף שארמידני גם 600.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 1:08 am 
Junior

בקיצור, 3 השחקנים היקרים בקבוצה משחקים באותו תפקיד.

(כן, ידוע שמדלי יכול לשחק 3 לעיתים ופופס יכול לשחק 5 לעיתים.)

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 4:25 am 
Sophomore

העיקר שבלאט מאושר כמו תמיד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 12:25 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פופס הוא יותר מסתם קפיץ, הוא גם ריבאונדר מצויין וסוחט הרבה מאוד עבירות. כנראה שויוקאס יותר מתאים ופרוביץ נותן הגנה על הטבעת ומשחק פוסט שפופס לא נותן, אבל מסתבר שהם קיבלו הצעות הרבה יותר טובות.
בסה"כ אני די מרוצה מהקו הקדמי שמכבי מעמידה. קודם כל החתימו 3 שחקנים מוכרים שבטוח שהיו מבוקשים באירופה. יש בו גיוון, יש מי שייקח ריבאונד (פופס ומדלי), מי שיחסום (ג'יימס וגם פופס ושרמדיני במידה פחותה יותר), מי שיקלע מבחוץ (מדלי וגם שרמדיני מחצי מרחק) ומשחק אינסייד אאוט (מדלי ואליהו). הדבר היחיד שחסר הוא שחקן פוסט מהוקצע (יש סיכוי שהגרוזיני יתפתח לאחד כזה) ומגן ברמה גבוהה (אבל חוץ מאליהו שאר הארבעה לא מתביישים לעשות הגנה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 12:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לגבי הקו האחורי כמובן שההתלהבות שלי פחותה. קודם כל מכיוון שכל הגארדים עזבו והמחליפים שלהם הם לא ידועים ולא מוכחים (היקמן מהליגה האיטלקית ולא שיחק באף מפעל אירופי ושניים מהליגה הישראלית - לנסברג ששיחק בשנתיים האחרונות בקבוצה הכי גרועה בליגה ורוט שהוא מנוסה אבל לא בטוח שמתאים לרמה הזו), כאשר ההחתמה האחרונה היא אמנם של השחקן היחיד מבינהם עם נסיון יורוליג, אבל כנראה גם ההחתמה הרעה מכולן. לא רק שמכבי לקחה את השחקן הכי פחות נחשק מהסגל של פאו, הוא גם שחקן ששתי הקבוצות האחרונות שלו אפילו לא נלחמו להשאירו וכנראה שמחו להפתר ממנו. בשתיהן הוא לא הצליח לתקוע יתד בחמישייה כאשר התחרות שלו היתה עם בראד אולסן וניק קלאטס שהם לא כאלה כוכבים גדולים. הוא לא תורם הרבה מעבר לקליעה נאה מבחוץ, לא ריבאונדים (אחד הגארדים החלשים בתחום ביורוליג, כשבשנה שעברה מכבי החזיקה בגארד הטוב בתחום), לא עושה הגנה מלבד חטיפה פה ושם, קלע עונשין בינוני וגם אחוזי השלשות לא משהו מיוחד, נמוך אבל לא רכז ולא יכול לשמור על גארדים פיזיים וגבוהים ולפי השמועות גם לא הטיפוס הכי קל בעולם. בנוסף גם אין לו אפסייד (יהיה בן 30 העונה). זו היתה לחלוטין החתמה ממניעים קמצניים - "נראה לקהל שהחתמנו שחקן מקבוצת פיינל פור (ולא משנה שהוא לא מתאים להיות גארד פותח בקבוצה עם שאיפות)". אני יכול לחשוב על בערך 30 גארדים אחרים מהיורוליג שהייתי מעדיף לראות במקומו ועוד רבים אחרים מליגות אחרות (דיוויד הוקינס למשל). אם הפדרמנים היו מוכנים להכניס את היד לכיס ולהביא את ג'אמונט גורדון זו היתה קבוצה אחרת לגמרי (הוא לא היה חותם עבור 1.8-2 מיליון לשנתיים?). התקווה היחידה שלי היא שלנדסברג יוכיח מהר שהוא שייך לרמות האלו ויפתח בחמישייה ואז מכבי סתם החתימה זר לספסל בחצי מיליון $.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 12:33 pm 
Senior

אם לפופס היה יותר מאשר יכולת להטביע הוא כנראה היה ב-NBA היום. מדהים אותי שתכונות כמו "סוחט הרבה עבירות"(לשחקנים שקולעים רע מהקו יש נטייה לעשות את זה) עולות פה בתור פלוסים של פופס. עוד מעט יטענו שהוא יותר אטרקטיבי לקהל. מילא אם פופס היה מגיע לפאנאתנייקוס עם דיאמנטטידיס, אבל לקבוצה הזאת אין רכז בכלל, ככה שהאיש בעיקר יעשה נקודות מריבאונד התקפה. בסכומים שהוא הוחתם יכלו להביא את שני אלה שהזכרתי למעלה(וויוקאס ירוויח מיליון בקאזאן) או להשקיע ברכז קצת יותר נורמלי. החלטה מטומטמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 12:56 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

shachaf78 כתב:
אם לפופס היה יותר מאשר יכולת להטביע הוא כנראה היה ב-NBA היום. מדהים אותי שתכונות כמו "סוחט הרבה עבירות"(לשחקנים שקולעים רע מהקו יש נטייה לעשות את זה) עולות פה בתור פלוסים של פופס. עוד מעט יטענו שהוא יותר אטרקטיבי לקהל. מילא אם פופס היה מגיע לפאנאתנייקוס עם דיאמנטטידיס, אבל לקבוצה הזאת אין רכז בכלל, ככה שהאיש בעיקר יעשה נקודות מריבאונד התקפה. בסכומים שהוא הוחתם יכלו להביא את שני אלה שהזכרתי למעלה(וויוקאס ירוויח מיליון בקאזאן) או להשקיע ברכז קצת יותר נורמלי. החלטה מטומטמת.

פופס קולע בקרוב ל-70% מהקו, זה לא רע, ושחקן שסוחט מעל ל-6 עבירות במשחק זה פלוס לא חשוב איך אתה מסתכל על זה.
ותתפלא אבל גם אטרקטיביות לקהל זה פלוס. אם כבר ההחלטות המטומטמות היו: 1) להציע ליוגב העלאה מעליבה של 20 K למשכורת הנמוכה גם ככה שלו מבלי לקחת בחשבון שקבוצות אחרות ראו את הסדרה שלו מול פאו, ו-2) להחתים את ה-reject לוגאן במקום רכז אמיתי או SG אמיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 8:00 pm 
Sophomore

אני רק שאלה- פופס הוא 4.5 או 4.63?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 8:01 pm 
Sophomore

Assaf M כתב:
ג'אפר כתב:
עמוס לב כתב:

לא היה מספיק, בכל מקרה העניין מול הנדריקס היה מאוד בעייתי לאור חוסר הרצון של מכבי לבטח אותו בגלל הפציעה בכתף, לכן הוא לא כאן.
בכל מקרה, פופס ומדלי מרוויחים את אותו הסכום, 900 אלף דולר. השחקנים היקרים בקבוצה. לוגאן 500 אלף, היקמן 400 אלף, אליהו 750 אלף, פניני 500 אלף, סמית' 600 אלף שארמידני גם 600.

אסף, מאיפה הסכומים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 04, 2012 8:14 pm 
Hall of Famer

King Chauncey כתב:

פופס 4 כמו שהנדריקס 4, יכול להיות שזו העמדה הטבעית שלו ושהוא יותר יעיל בה, אבל אין לי ספק שתחת בלאט הוא ישחק כמעט אך ורק 5 אם לא יהיו פציעות או העדרויות משמעותיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 2:49 am 
Junior

rony כתב:
King Chauncey כתב:

פופס 4 כמו שהנדריקס 4, יכול להיות שזו העמדה הטבעית שלו ושהוא יותר יעיל בה, אבל אין לי ספק שתחת בלאט הוא ישחק כמעט אך ורק 5 אם לא יהיו פציעות או העדרויות משמעותיות.

גם לי אין ספק שהוא ישחק בעיקר כחמש, וזה בגלל ששני השחקנים היקרים האחרים בקבוצה לא יהיו סנטרים ביורוליג.
מדלי ואליהו ייסגרו את עמדה 4, פופס ישחק בעיקר כחמש בגלל שאנחנו יודעים ששרמדיני לא שחקן של 25 דקות +, לא מבחינת אוויר, לא מבחינת עבירות ולא מבחינת יכולות, ובגלל שאנחנו יודעים עד כמה בלאט סומך על ג׳יימס.

מה שכן יש לי ספק לגביו זה שהבחור בכלל יגיע לטופ 16 בצהוב.
בהחלט רואה את בלאט מבין במוקדם מן המאוחר שהוא סומך יותר על ג׳יימס, ואז גם יעשה את המשחקים שהוא יודע לעשות עם ההנהלה ויראה להם טוב טוב דרך התחת של פופס על הספסל עד כמה הוא מאוכזב מכך שהילדון של פדרמן לא סמך עליו ועל דרישתו להשאיר את הנדריקס והלך והביא לו 4.5 אחר באותו הסכום בערך שהיה משאיר את הנדריקס.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 05, 2012 7:57 am 
Sophomore

לא דובר שהנדריקס מרוויח מיליון וחצי דולר לעונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 5:39 pm 
Sophomore

ע"פ הפרסומים הנדריקס אמור להשתכר 1.1 מליון השנה ו-1.2 בשנה הבאה.

דייויד בלאט צריך להתמנות כשר ההסברה של מדינת ישראל

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 27014.html

אני לא מבין מה מאמן בקאליבר שלו עושה במכבי. רק לפנטז מה הוא היה עושה עם הסגל של ברצלונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 5:59 pm 
Sophomore

אז הסגל הושלם.
תקציב שחקנים:
זרים(הסכומים באלפי דולר):
ריקי היקמן 350
דווין סמית' 500
שרמדיני 650
שון ג'יימס 450
נק"מ 750
לוגאן 500 (בשנה הבאה 650)
פופס 950

ישראלים:
ליאור אליהו 850
גיא פניני 400
טל בורשטיין 300-350 (כרגע)
מורן רוט 150
לנדסברג 250

סה"כ נטו 6.15 M$
ברוטו (לפי מס זרים 25% וישראלים 46%- ותקנו אם אני טועה)- 8,202,000 $
על זה נוסיף השכרת רכב (לפי 5 אש"ח לחודש) 180 אלף $ ועוד שכ"ד (לפי 8 אש"ח לחודש) 288 אלף $

סה"כ 8,670,000 $

כמה הערות:
1. הסגל עדין כולל את בורשטיין
2. הסגל לא כולל את מצ'באן
3. התחשיב לא כולל את שני הזרים שמכבי החתימה והשאילה לגלבוע
4. התחשיב לא כולל את הכסף שהופקד/ יופקד מאוחיון ומצ'באן.

ושוב פעם, אם יש למישהו מה לתרום (כמה זה עלות הפנסיה? ביטוח לאומי? וכו'), אשמח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 7:47 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לכמה עונות כל זר חתום?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 8:04 pm 
Sophomore

sir charles כתב:
לכמה עונות כל זר חתום?

מה זה משנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 8:15 pm 
Sophomore

אהבתי. כמה עצוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 8:21 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ג'אפר כתב:
sir charles כתב:
לכמה עונות כל זר חתום?

מה זה משנה?

מעניין אותי אם החתימו את שרמדיני, היקמן ונק"מ ליותר מעונה אחת או רק את לוגאן הכושל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 8:24 pm 
Hall of Famer

בעקרון, כל שלושת השחקנים הנ"ל חתומים לשנתיים, אבל אני לא בקיא כרגע ברמת האופציות השונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 8:38 pm 
Sophomore

זאת אומרת שכולם משלמים דמי שירר בתום עונה הבאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 06, 2012 9:59 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני מבין למה להחתים את פופס, נק"מ והיקמן רק לשנתיים, כי שני הראשונים עדיין לא מוכחים ברמת היורוליג ומתקרבים לגיל 30 כך שלא בטוח ששוויים עוד שנתיים יגדל משמעותית (למרות שאידסון בזמנו כן קיבל חוזה מטורף בגיל 31) ואילו האחרון, למרות שאמור להיות לפני השיא ויהיה קשה להשאירו במידה ויתפתח לאחד הגארדים המובילים באירופה, אינו מוכח בכלל.
אבל למה לא להחתים את שרמדיני לשלוש עונות? הוא צעיר והראה התקדמות גדולה מאוד בשלוש העונות האחרונות ונראה שהוא בדרך להיות סנטר מצויין, אז למה לא לחשוב קדימה? זה לא שהוא ג'ף פוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 10:28 am 
Junior

עמוס לב כתב:

שיא התנהלות, טובה? לא טובה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 07, 2012 11:02 am 
Hall of Famer

שיאן ההשתכרות במכבי לעונת 12-13

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], picknroll, stavs, עופר האדום, רלפי ו 40 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: