סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' יולי 08, 2024 7:45 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 40  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 12:24 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
פיני גרשון אתמול בחמישיות היה קצת יותר בוטה.
הוא אמר ש'שמע' מגורמים שננו אמר שסימפסון לא יכול לשמור, וכסא עם 4 רגליים ישמור יותר טוב ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 12:46 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
יותר מזה, לפחות לפי מה שכתוב באחד המקומות, ה"המלצה" של גינזבורג לבגאצקיס הייתה "אם אין לך ברירה - קח אותו"...
והאמת שלבגאצקיס אין ברירה. הסקאוטים והמנהל המקצועי של מכבי לא יכולים להביא מישהו יותר טוב.

אני לא בטוח אם הוא לא אמר את זה אפילו במפורש בראיון, בכל אופן זה השתמע חזק מאוד בין השורות אם זה לא נאמר במפורש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 12:49 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
יובל נעימי עוזב את סקפאטי. עוד אפשרות לירושלים אם זליקוביץ' לא יצא בסוף.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 12:54 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

זה כבר נהיה מעייף לרשום את זה אבל מה בדיוק תפקיד מחלקת הסקאוט במכבי? הסתיימה עכשיו העונה בסין ובטוח שאפשר להביא משם מישהו שישפיע יותר מדיימון פאקינג סימפסון (ע"ע הולמן בי-ם בזמנו)
אני מתאר לעצמי שבמכבי יגידו שרצו שחקן שמכיר את הליגה, שזה בעיקר אומר, שחקן שיודע שלא שומרים פה ועם 2 מ׳ ופסיק יכול להיות סנטר אימתני.
הוא פאקינג לא הגיע לדאבל פיגרס בנקודות בליגת האלופות!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 12:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
וגם בעונתו האחרונה בליגה לא היה משהו בכלל.
ולמחלקת הסקאוטינג יש תפקיד לבזבז את כספם של הבעלים, והם עושים את זה מצוין. כלומר, אני משוכנע שזו הגדרת תפקידם, כי ככל שהם עושים את זה יותר - הם גם מקודמים ומתחזקים יותר. כך מתגמלים את מי שמצטיין בתפקידו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 1:22 pm 
Sophomore

ההחתמה של סימפסון במכבי היא לא פחות מהזויה. בתחילת העונה דיברו על 12 שחקני יורוליג ובמרץ מחתימים שחקן שנזרק מנימברוק ומנסים לשכנע אחד אחר שנזרק מראשון לציון לחתום. אולי אני לא שומע טוב, אבל רק לפני שנה פדרמן דיבר על הטעות שבהחתמת שחקנים על חוזים זמניים ועל הטעות שבהחתמת שחקנים שלא ראויים לשחק במכבי. סימפסון בדיוק עונה לשתי ההגדרות האחרונות ועדיין החליטו שוב לחזור על טעות מהעבר. מה שיפה הוא שלא רק שמכבי מכירה את סימפסון היטב ויודעת שמדובר בשחקן בינוני במקרה הטוב, אלא שגם חוות הדעת שקיבלה לגביו ממאמנו האחרון היתה נוראית (למה בדיוק דיברו איתו אם אחרי חוות דעת כזאת החליטו בכל זאת להחתים אותו?).
העיקר שפדרמן יסנן לעצמו שהטעות היא ש"השקיעו יותר מדי כסף העונה"... לא אצל מי הפקידו את הכסף, מי בנה את הקבוצה, מי עשה סקאוטינג והביא שמות ולמי נתנו לאמן את הקבוצה. הטעות היא רק שהשקיעו יותר מדי כסף... מי שחושב שמשהו, אפילו פסיק קטן, ישתנה במכבי בשנה הבאה שיקשיב למה שראשי הקבוצה אומרים ויתבונן בהתנהלות של הקבוצה ויבין לבד. העסק רק הולך ומתדרדר ואני לא רואה אף מאמן בכיר שלוקח את הדבר הזה על עצמו וקובר את הקריירה שלו. אפילו לא שאראס, שהוא אולי מאמן צעיר ולא מנוסה אבל בחור מספיק חכם כדי לדעת לאן לא להתקרב. אני באמת חושב שהסיכוי של בגאצקיס להישאר הוא טוב, לא בגלל שהוא מאמן ראוי (הוא רחוק מזה) אלא כי הוא זול, הוא מוכן לסבול את הדבר הזה וגם ככה החודשים האחרונים לא עשו לו טוב לקריירה (מזכיר לכם שפדרמן צוטט כאומר שזו היתה טעות לא להשאיר את טבק כמאמן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 3:24 pm 
Junior

מכבי היא עדיין מותג חזק מאד באירופה, עם כל הבעיות אני עדיין חושב שזה יעד ארקטיבי להרבה מאמנים. אולי לא הדרג הראשון של אוברדוביץ' ואיטודיס, אבל בין הדרג הזה לדרג של בגאצקיס וטבק יש המון מאמנים שלדעתי ישמחו לבוא.
ההערכה שלי היא שנראה את דיוויד בלאט על הקווים פה בשנה הבאה - גם מכבי וגם בלאט יבינו שבנפרד הם מצליחים פחות ויצליחו לשים את המחלוקות בצד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 3:37 pm 
Sophomore

זליקוביץ' רשמית בירושלים. אוהב את ההחתמה, במצב שנוצר הוא אחד הישראלים הטובים שנשארו בשוק אם לא הכי טוב, ובא בעמדה 3. אף אחד לא חושב שהוא איזה סטאר, או שחקן שבתחילת העונה הפועל היו מחתימים, אבל הפועל חייבים ישראלי ודחוף. נקווה שיצליח.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 3:39 pm 
Junior

ABC כתב:
זליקוביץ' רשמית בירושלים. אוהב את ההחתמה, במצב שנוצר הוא אחד הישראלים הטובים שנשארו בשוק אם לא הכי טוב, ובא בעמדה 3. אף אחד לא חושב שהוא איזה סטאר, או שחקן שבתחילת העונה הפועל היו מחתימים, אבל הפועל חייבים ישראלי ודחוף. נקווה שיצליח.

אף אחד לא חושב שהוא איזה סטאר למעט זליקוביץ עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 3:42 pm 
Sophomore

אני חושב שסימונה יעשה לו סדר בראש. 10 דקות של עבירות ומלחמה יספיקו לנו ממנו במצב הנוכחי, שהוא באמת הזוי בכל קנה מידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 3:45 pm 
Junior

ABC כתב:
אני חושב שסימונה יעשה לו סדר בראש. 10 דקות של עבירות ומלחמה יספיקו לנו ממנו במצב הנוכחי, שהוא באמת הזוי בכל קנה מידה.

גם לי יש הרגשה שהוא יצליח באופן יחסי יותר בירושלים מאשר בהרצליה, עניין של גישה.
בכל מקרה, ביחס למצב שבו אור רון משחק 7 דק' והגארדים נטחנים 35 דק' למשחק כמה פעמים בשבוע, אין ספק שזו החתמה שתחזק אותנו.
עכשיו רק שפיאנג'יאני ייתן לו לשחק...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 3:52 pm 
Senior

איך הוא בהשוואה למנקו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 3:57 pm 
Sophomore

פחות או יותר אותה רמה של שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 3:58 pm 
מנהל פורום

מנקו באילת עושה יותר ממה שהוא עושה בהרצליה העונה.
למנקו יש יותר סייז ואתלטיות, לזליקוביץ יש יותר אופי וקליעה יותר טובה. לא יודע איך זליקוביץ שומר
איך הוא שומר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 3:59 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
קודי (יובל) כתב:
העיקר שפדרמן יסנן לעצמו שהטעות היא ש"השקיעו יותר מדי כסף העונה"...

זו ציטטה אמיתית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 4:01 pm 
Hall of Famer

זליקוביץ' החתמה מצויינת , בעיקר יחסית לשלב הזה של העונה (אם הוא בריא כמובן).

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 4:04 pm 
Hall of Famer

ABC כתב:
פחות או יותר אותה רמה של שחקן.

איך בדיוק הגעת לזה......? זליקוביץ שחקן ש-3 עונות רצופות בליגה עומד על ממוצעי דאבל פיגרז (או על סף דאבל פיגרז) , מנקו לא מתקרב לזה.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 4:07 pm 
Sophomore

כשמסתכלים על התפוקה הנוכחית שלהם, מגלים שאין יותר מדי הבדל ואם כבר התפוקה של מנקו באילת גדולה יותר. ברור שזליקוביץ' גם סוחב פציעה שמגבילה אותו, אבל התקרה שלו ממש לא גבוהה ובטח לא משהו שמנקו לא יכול להתקרב אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 4:23 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

ABC כתב:

בשביל זה הוא עזב את הרצליה? בשביל 10 דקות (במקרה הטוב) אצל מאמן שלא סופר ישראלים?
מוזר, מאוד מוזר - מהכיוון שלו. מהכיוון של ירושלים זה אחלה בחלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 4:26 pm 
Hall of Famer

גלעד כתב:
ABC כתב:

בשביל זה הוא עזב את הרצליה? בשביל 10 דקות (במקרה הטוב) אצל מאמן שלא סופר ישראלים?
מוזר, מאוד מוזר - מהכיוון שלו. מהכיוון של ירושלים זה אחלה בחלה

לא מבין את הביטוי "לא סופר ישראלים"...... מה , כאילו זה מגזענות או משהו ? בחוק הרוסי מה לעשות שאתה צריך לשים על המגרש לפחות 2 ישראלים , ובמצב של הפועל בעיקר עם המצב הרפואי של בר טימור והגיל של יותם , צריך בהחלט עוד שחקן לעמדות החוץ (ופורסם יותר מפעם אחת שפיאנג'יאני לחץ על ההנהלה להביא עוד ישראלי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 4:30 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

שאל את רוזפלט ומנקו מה זה "לא סופר ישראלים"
(ובר טימור אמור לחזור בקרוב, לא?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 4:32 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

עופר האדום כתב:
לא מבין את הביטוי "לא סופר ישראלים"...... מה , כאילו זה מגזענות או משהו ? בחוק הרוסי מה לעשות שאתה צריך לשים על המגרש לפחות 2 ישראלים , ובמצב של הפועל בעיקר עם המצב הרפואי של בר טימור והגיל של יותם , צריך בהחלט עוד שחקן לעמדות החוץ (ופורסם יותר מפעם אחת שפיאנג'יאני לחץ על ההנהלה להביא עוד ישראלי).

ברור שצריך עוד שחקן לעמדות החוץ, וכפי שציינתי, מבחינת ירושלים זו אחלה החתמה.
עכשיו נראה אם גם מבחינת זליקוביץ, שעזב את הרצליה בגלל מחסור בדקות משחק, לטענתו.
נראה אם בירושלים יקבל יותר דקות. אני אתפלא אם יקבל יותר מ-50% מהדקות ששיחק בהרצליה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 4:33 pm 
Sophomore

רוזפלט כבר מקבל הרבה יותר דקות בליגה מאז שפיאנג'יאני הבין שהסגל שלו נופל מהרגליים. הוא הבין שבלי ישראלי נוסף הפועל בבעיה רצינית ולכן אני מאמין שזליקוביץ' יקבל את הקרדיט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 4:51 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
קודי (יובל) כתב:
העיקר שפדרמן יסנן לעצמו שהטעות היא ש"השקיעו יותר מדי כסף העונה"...

זו ציטטה אמיתית?

אמיתית לגמרי. אמר את זה אחרי גמר הגביע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 01, 2017 5:23 pm 
Junior

אני באמת לא מבין את הטענה לפדרמן על ההשקעה הכספית. זה כסף שיוצא מהכיס , ובהחלט לגיטימי שהוא יחשוב שהוא השקיע יותר מדי ולא ירצה להשקיע יותר. מאד יכול להיות שהוא גם חושב שאין הצדקה להשקעה נוספת כי היורוליג נגמר מבחינת מכבי.
אני גם לא מבין את הטענות ביחס להבטחה שלו ל-12 שחקני יורוליג. לפחות על הנייר הוא הביא 8 זרים שהם לא רק שחקני יורוליג אלא חלקם גם בפוטנציה שחקני טופ יורוליג (מילר, ווימס, גאודלוק). גם ביחס לישראלים - אוחיון, מקל, פניני, לנסברג, אלכסנדר - כולם שחקני יורוליג לגימטיים עוד לפני העונה הזו. זה כבר 13 שחקנים.
אין ספק גם שפדרמן, כמו שאר הבעלים, שמו את היד בכיס השנה. הרי ההכנסות די קבועות, אז הגדלת התקציב באה ישירות מהכיס שלהם.
בקיצור, בכובעו כבעלים פדרמן מבחינתי מקבל ציון טוב. כהנהלה הם פישלו ובענק, אבל זה לא קשור להיקף ההשקעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 979 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 40  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot], shmueliki ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: