סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 12:29 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 621 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 6:31 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
באמת מעניין לראות אם דאשיץ' הבשיל לכדי כוכב שיכול לקחת קבוצה על הכתפיים. במשחקים נגד ישראל ראינו שחקן מאד מרשים.

דיז'ון תומפסון חוזר לערבות רוסיה, והעונה לניז'ני נובוגרוד שהיתה גרועה בעונה שעברה והחליטה לעשות מהפך בסגל, הביאה הרבה שחקנים חדשים ובכללם המתאזרח ההונגרי אובי טרוטר, דרגאן לאבוביץ' הסרבי המאסיבי, הבולגרי הותיק פיליפ וידנוב, מיקה דאונס ששיחק בהצלחה בACB בעונה שעברה וכאמור את תומפסון. פרימוז ברזץ' ימשיך אחרי שהצטרף באמצע העונה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 7:35 pm 
Sophomore

מיקה דאונס לא יהיה שם בסוף, תומפסון הגיע במקומו כמדומני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 1:42 pm 
Freshman

ג'ף פוט חתם בז'לגיריס
http://sports.walla.co.il/?w=/151/2565609

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 4:09 pm 
Sophomore

פלטיאל כתב:
ג'ף פוט חתם בז'לגיריס

ינקונאס פצוע לארבעה חודשים הקרובים לפחות, אז הם חיפשו מחליף. מעניין איך הוא יהיה... רומנוב, הנשיא של ז'לגיריס אמר שהוא מזכיר את סבוניס בחלק מהאספקטים של המשחק שלו. לא מאמין שהוא אמר את השם סבוניס לצד ג'ף פוט. לא מאמין שכתבתי את שניהם באותו משפט.

פרנק רובינסון (חיפה, הבקעה) חתם בפרוקום הפולנית וישחק נגד מכבי ביורוליג.

יאניק בוקולו נשאר בסוף בגראבליין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 5:52 pm 
Sophomore

zurkin כתב:
פלטיאל כתב:
ג'ף פוט חתם בז'לגיריס

ינקונאס פצוע לארבעה חודשים הקרובים לפחות, אז הם חיפשו מחליף. מעניין איך הוא יהיה... רומנוב, הנשיא של ז'לגיריס אמר שהוא מזכיר את סבוניס בחלק מהאספקטים של המשחק שלו. לא מאמין שהוא אמר את השם סבוניס לצד ג'ף פוט. לא מאמין שכתבתי את שניהם באותו משפט.

והכי מצחיק יהיה אם הוא יתן 30 נק' ו10 ריב' על הראש של מכבי :)-(:
בכל מקרה חייבים לציין לטובה את הסוכן של הבחור,עושה עבודה טובה בשיווק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:26 pm 
Hall of Famer

charlie5 כתב:
zurkin כתב:
פלטיאל כתב:
ג'ף פוט חתם בז'לגיריס

והכי מצחיק יהיה אם הוא יתן 30 נק' ו10 ריב' על הראש של מכבי :)-(:
בכל מקרה חייבים לציין לטובה את הסוכן של הבחור,עושה עבודה טובה בשיווק.

אלא אם כן הוא באמת ייתן 30 נקודות ו 10 ריבאונדים על הראש של מכבי, ואז חייבים דווקא לציין לרעה את הסוכן של הבחור שעד עכשיו לא עשה איתו כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 10:08 am 
Hall of Famer

מישהו יודע מה הוא עשה בשנה הקודמת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 11:18 am 
Junior

תיקונים: מי שפצוע ל-4 חודשים זה יבטוקאס, יאנקונאס בריא, ז'לגיריס החזירה את האחים לברינוביץ' כך שפוט מגיע כסנטר 3 וגבוה 5 ברוטציה.
התאומים לברינוביץ' נוטים להיפצע וקצת מעבר לשיא וז'לגיריס ב-3 ליגות כך שהוא כן יראה פה ושם פרקט, אבל לא באמת בונים עליו..

בעונה האחרונה הוא שיחק בדי-ליג ועשה שם 15 ו-9 בערך, בעקבות זאת גם קיבל חוזה קצר בהורנטס והופיע ב-4 משחקים שם.
בעונת 10/11 הוא שיחק בליגה השנייה בספרד במלייה ועשה 7.7 נק',-6.6 רב' ו-2 חס' ב-22 דק'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 1:14 pm 
Junior

ז'לגיריס החתימה את כל הכוכבים המזדקנים של הכדורסל הליטאי. חסר רק שאראס אחד, ויש לנו פה את נבחרת ליטא הגדולה מלפני עשור.
בכל אופן למרות שאני נרתע מהחתמת כוכבים מזדקנים בד''כ, אני מאמין שלאחים לאברינוביץ' ולקאוקינס יש עוד מה לתת, בטח ברמות שז'לגיריס מכוונת אליהם, והם בוודאי משלימים סגל ליטאי מצויין שכולל גם את יאבטוקס, יאנקונס וקלנייטיס. אבל הבעיה שהם החתימו זרים חלשים בצורה מדהימה. אוליבר לאפייט וטרמל דארדן הם זרים שהייתי מצפה לראות בקבוצה כמו טורוב. שלא לדבר על פוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 2:55 pm 
Hall of Famer

הם אולי לא זרים גדולים, אבל בוא לא נסחף. דארדן היה סולידי במלאגה בעונה שעברה ולפני כן הכוכב של הליגה הצרפתית, ולפאייט הוא לא כוס התה שלי אבל שחקן יורוליג לגיטימי. לגבי פוט, במה הוא שונה מהותית מעומאר סמחאן שהסתובב שם לפני שנתיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 3:48 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
הם אולי לא זרים גדולים, אבל בוא לא נסחף. דארדן היה סולידי במלאגה בעונה שעברה ולפני כן הכוכב של הליגה הצרפתית, ולפאייט הוא לא כוס התה שלי אבל שחקן יורוליג לגיטימי. לגבי פוט, במה הוא שונה מהותית מעומאר סמחאן שהסתובב שם לפני שנתיים?

העניין שזרים אמורים בד''כ לתת ערך מוסף, ודארדן הוא בדיוק מסוג הזרים הסתמיים האלה שלא יתנו לך יותר משחקן מקומי ברמות האלה. שחקן משעמם במיוחד.
לאפייט עד כמה שהצלחתי להתרשם ממנו, הוא שחקן יורוליג חלש מאוד, משהו ברמות של פרוקום(שגם בונה קבוצה מחפירה אגב).
ונכון שז'לגיריס הביאה בעבר זרים גרועים עד מחפירים, אבל דווקא העונה כשהם מביאים כמה ליטאים בכירים(למרות שקצת מעבר לשיא), הם לא יכלו להביא גם איזה זר או שניים שכן יעשו את ההבדל בין קבוצה חביבה לקבוצה מצויינת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 4:21 pm 
Hall of Famer

לגבי דארדן, זה פשוט לא נכון. רק לפני שנה וחצי הוא לקח אליפות צרפת עם 17 נקודות למשחק. ביורוליג הוא אמנם היה בינוני, אבל כנראה שזה בדיוק מה שז'לגיריס יכולה להביא. קאוקינאס והלברינוביצ'יוסים הם שחקנים למודי קרבות ועתירי מזומנים, שרק רוצים לחזור הביתה לסוף הקריירה וזה מן הסתם מתבטא גם בכסף. זה לא שז'לגיריס הפכה למתחרה בהבאת זרים לריאל מדריד רק בגלל שבאו אליה כמה שחקנים מקומיים בעלי תהילת עבר רבה והווה שהוא שקיעה בשלב כזה או אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 4:29 pm 
Sophomore

זה כן אני כתב:
nadav_hacohen כתב:

העניין שזרים אמורים בד''כ לתת ערך מוסף, ודארדן הוא בדיוק מסוג הזרים הסתמיים האלה שלא יתנו לך יותר משחקן מקומי ברמות האלה. שחקן משעמם במיוחד.
לאפייט עד כמה שהצלחתי להתרשם ממנו, הוא שחקן יורוליג חלש מאוד, משהו ברמות של פרוקום(שגם בונה קבוצה מחפירה אגב).
ונכון שז'לגיריס הביאה בעבר זרים גרועים עד מחפירים, אבל דווקא העונה כשהם מביאים כמה ליטאים בכירים(למרות שקצת מעבר לשיא), הם לא יכלו להביא גם איזה זר או שניים שכן יעשו את ההבדל בין קבוצה חביבה לקבוצה מצויינת?

בעיקרון אתה צודק - באמת למה לא להביא זרים טובים יותר?
העניין הוא, שהשנה החליטו בז'לגיריס לבנות משהו מאוד ליטאי עם חיזוק זר מינימלי. הדגש בקבוצה השנה הוא על "הצביון הליטאי" (אני לא ממציא את זה - הבעלים אמר את זה), ולהחזיר את האחים לברינוביץ' וקאוקינאס לליטא זה לא הכי זול בעולם. דארדן ולאפייט הם ממש לא כוס התה שלי אבל אני מעריך שפלאזה ישתמש בהם כ"בולדוגים הגנתיים" וילחץ הרבה על הכדור, ומצד שני לא יתן להם לנהל משחק חס וחלילה, כי אז הוא עלול להיות בבעיה.
סה"כ, גם בסגל הזה זאת תהיה קבוצה מאוד מעניינת ומגוונת, ואני מאמין שהם יעלו לטופ 16 למרות בית מוקדם קשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 4:38 pm 
Junior

zurkin כתב:
בעיקרון אתה צודק - באמת למה לא להביא זרים טובים יותר?
העניין הוא, שהשנה החליטו בז'לגיריס לבנות משהו מאוד ליטאי עם חיזוק זר מינימלי. הדגש בקבוצה השנה הוא על "הצביון הליטאי" (אני לא ממציא את זה - הבעלים אמר את זה), ולהחזיר את האחים לברינוביץ' וקאוקינאס לליטא זה לא הכי זול בעולם. דארדן ולאפייט הם ממש לא כוס התה שלי אבל אני מעריך שפלאזה ישתמש בהם כ"בולדוגים הגנתיים" וילחץ הרבה על הכדור, ומצד שני לא יתן להם לנהל משחק חס וחלילה, כי אז הוא עלול להיות בבעיה.
סה"כ, גם בסגל הזה זאת תהיה קבוצה מאוד מעניינת ומגוונת, ואני מאמין שהם יעלו לטופ 16 למרות בית מוקדם קשה.

במקום מי הם יעלו? מילאנו? פילזן? קאחה לבורל? אולימפיאקוס? אני אפילו לא משוכנע שהם טובים יותר מצדביטה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 4:55 pm 
Sophomore

תשמע, מן הסתם עוד מוקדם להגיד, אבל - קאחה לבוראל קבוצה חדשה למדי, ועדיין לא ברור איך הם יראו. הם איבדו את השחקן הכי גדול שלהם ביי פאר ולא בטוח שהכל יתחבר להם כל כך מהר. אולימפיאקוס היו מעולים בסוף שנה שעברה אבל אסור לשכוח שאין שם סגל מוכשר במיוחד וגם בשנה שעברה הם לא עלו שלבים בקלות או משהו כזה, תמיד זה היה קשה. השנה הם לא השתפרו בכלום, היתרון היחיד שלהם בעיני הוא שכל מיני סלוקאס ופפאניקולאו צברו ניסיון ויכולים להשתפר השנה.
אחת מבין השלוש (כולל ז'לגיריס) כנראה לא תעלה, ולדעתי התמונה כרגע היא די שווה, על הנייר לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 08, 2012 5:06 pm 
Junior

אולימפיאקוס היא בכל זאת אלופת אירופה אז אני נותן לה כבוד. אבל אני כן יכול לראות את קאחה לבורל עפה בשלב הראשון. הסגל שם לא מרשים בכלל, אבל זה תלוי גם איך ז'לגיריס תראה. היא בכל זאת הביאה זרים חלשים והשחקנים הבולטים שלה מבוגרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 09, 2012 2:05 pm 
Hall of Famer

לגבי קאחה, הסגל שלהם רחוק מלנצוץ אבל לדעתי יש שם שילוב מעניין של קשיחות וכשרון, נסיון וכח צעיר. אם איבנוביץ' יעבוד טוב עם החומר הזה, היא יכולה להפתיע לטובה העונה.

משחק הכנה מעניין יחסית שנערך בסופ"ש הפגיש את הכוכב האדום של רקוצ'ביץ', מוריס אלמונד (כן, מוק, הוא לא בליגה. תזכור שאמרנו) וסרבים שחזרו הביתה כמו בוריס סאבוביץ' ומרקו סימונוביץ', נגד דונייצק של דאריוש סונגאילה והמושבה הישראלית של פישר-פרקינס-ראמל קארי. הסרבים נצחו 67-75, סאבוביץ' שהגיע מגלאטסריי הוביל עם 16, ראקוצ'ביץ' 15, אלמונד 11 וכך גם סימונוביץ' שהצטרף מאלבה ברלין. לדונייצק הרבה סונגאילה עם 13, פרקינס וקארי קלעו 12 כ"א, לא ראיתי נתון של פישר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 09, 2012 4:53 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
לגבי קאחה, הסגל שלהם רחוק מלנצוץ אבל לדעתי יש שם שילוב מעניין של קשיחות וכשרון, נסיון וכח צעיר. אם איבנוביץ' יעבוד טוב עם החומר הזה, היא יכולה להפתיע לטובה העונה.

אני חושב שהם הלכו יותר מידי רחוק עם ההימורים העונה. מדובר בסגל לכאורה כישרוני שיכול להתחבר ולהפתיע, אבל גם כזה שיכול להתברר כבינוני לחלוטין ברמות היורוליג.
אני לא הבנתי את ההתלהבות מרוצ'סטי המתאזרח של מונטנגרו, והרכז של קאחה בעונה הקרובה. שחקן בינוני למדי שסביר להניח שייחתך בשלב מסויים. פאביאן קוזייר נתן אחלה עונה בשולה, אבל עדיין יש ספק גדול לגביי התאמתו לקבוצה ושולה היא לא מדד לשום דבר רציני במיוחד. נוצ'יוני אחריי השיא. לאמפה כישרון גדול בהתקפה, אבל שחקן הגנה עלוב, ולא הוכיח את עצמו בפעם האחרונה שראינו אותו ביורוליג. טיבור פליס הגרמני כישרון מעניין עם סייז ונוכחות אבל עדיין בוסר ולא בשל לרמות הגבוהות.
אני לא צופה להם נסים ונפלאות למען האמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 10, 2012 12:01 pm 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
nadav_hacohen כתב:

אני חושב שהם הלכו יותר מידי רחוק עם ההימורים העונה. מדובר בסגל לכאורה כישרוני שיכול להתחבר ולהפתיע, אבל גם כזה שיכול להתברר כבינוני לחלוטין ברמות היורוליג.
אני לא הבנתי את ההתלהבות מרוצ'סטי המתאזרח של מונטנגרו, והרכז של קאחה בעונה הקרובה. שחקן בינוני למדי שסביר להניח שייחתך בשלב מסויים. פאביאן קוזייר נתן אחלה עונה בשולה, אבל עדיין יש ספק גדול לגביי התאמתו לקבוצה ושולה היא לא מדד לשום דבר רציני במיוחד. נוצ'יוני אחריי השיא. לאמפה כישרון גדול בהתקפה, אבל שחקן הגנה עלוב, ולא הוכיח את עצמו בפעם האחרונה שראינו אותו ביורוליג. טיבור פליס הגרמני כישרון מעניין עם סייז ונוכחות אבל עדיין בוסר ולא בשל לרמות הגבוהות.

אני לא יודע כמה התלהבות היתה מרוצ'סטי, אבל ברור שניכר במשחקים מול ישראל שמדובר בשחקן חכם, שומר, עם יד קטלנית לשלוש. אם תרצה, ייתכן שאיבאנוביץ' רואה בו פוטנציאל פריג'יוני מסוים, ואולי הוא גם צודק. נוצ'יוני, גם אחרי השיא, הוא אחד הפורוורדים הקשוחים והיעילים באירופה. הוא הרגע סיים טורניר אולימפי אישי לא רע בכלל, אני לא דואג מהכיוון שלו. לא יודע לפי מה אתה קובע שפלייס הוא בוסר, כמה ראית אותו משחק בכלל? לפי המספרים שלו במוקדמות היורובאסקט, הוא מגיע בדיוק בזמן, מה גם שהוא כבר לא ילד-בן 23.

שמועות מעניינות באירופה: רפשה רוצה להשלים קו שחקני כנף על בסיס קרואטו-סלובני במלאגה, כאשר הספרדים מעוניינים בבויאן בוגדאנוביץ' מפנר. מהצד הטורקי, אנאדולו מעוניינת במרקו קשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 10, 2012 4:32 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הבעיה בקאחה שעמדת השוטינג גארד לא מרשימה (אלא אם מתייחסים לסן אמיטריו כגארד) והגבוהים מאוד רכים (לאמפה ו"האחים" ביילצה) וזו נראית קבוצה לא אתלטית בעליל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 10, 2012 4:37 pm 
Hall of Famer

וצריך גם להזכיר ששנה שעברה קאחה נכשלה לעלות שלב, זה לא שהיא השתפרה במיוחד ופתאום כן תהיה פייבוריטית מובהקת לעלייה. אפשר למעשה להגיד שקאחה של אחרי הכוכבים הגדולים (סקולה, ספליטר, נוצ'יוני הצעיר), הפכה להיות סוג של מלאגה. אפורה ומשעממת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 11, 2012 2:32 am 
Junior

nadav_hacohen כתב:
זה כן אני כתב:
nadav_hacohen כתב:

אני לא יודע כמה התלהבות היתה מרוצ'סטי, אבל ברור שניכר במשחקים מול ישראל שמדובר בשחקן חכם, שומר, עם יד קטלנית לשלוש. אם תרצה, ייתכן שאיבאנוביץ' רואה בו פוטנציאל פריג'יוני מסוים, ואולי הוא גם צודק. נוצ'יוני, גם אחרי השיא, הוא אחד הפורוורדים הקשוחים והיעילים באירופה. הוא הרגע סיים טורניר אולימפי אישי לא רע בכלל, אני לא דואג מהכיוון שלו. לא יודע לפי מה אתה קובע שפלייס הוא בוסר, כמה ראית אותו משחק בכלל? לפי המספרים שלו במוקדמות היורובאסקט, הוא מגיע בדיוק בזמן, מה גם שהוא כבר לא ילד-בן 23.

שמועות מעניינות באירופה: רפשה רוצה להשלים קו שחקני כנף על בסיס קרואטו-סלובני במלאגה, כאשר הספרדים מעוניינים בבויאן בוגדאנוביץ' מפנר. מהצד הטורקי, אנאדולו מעוניינת במרקו קשל.

לגביי פלייס, ראיתי אותו בכמה משחקי יורוליג עם באמברג, ומשם אני מביא את ההתרשמות שלי. אני לא מתרשם כ''כ מהמספרים שהוא הציג בנבחרת גרמניה, נגד נבחרות לא מאוד מרשימות עם שחקני פנים חלשים למדי. בכלל במוקדמות היורובאסקט תוכל לראות המון שחקנים שעושים מספרים מטורפים לחלוטין, למרות שברור לי ולך שהם לא היו עושים אותם מול הגנות טובות יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 11, 2012 9:18 am 
Hall of Famer

באמת ראית "כמה משחקי יורוליג עם באמברג"? לא שאני בא לפגוע לך באמינות, אבל או שאתה עכבר יורוליג קיצוני במיוחד או שקצת שינית את המציאות.

כך או אחרת, אחרת או כך, לפלייס כבר יש נסיון אירופאי חזק מספיק כדי להעריך שהוא לא "בוסר". הוא אולי עוד לא סיים להתפתח כשחקן, אבל הוא היה שחקן תורם ביורוליג בעונה שעברה ושחקן מוביל בגרמניה, יש לו נסיון בינ"ל בנבחרת וזה נראה לי הזמן שלו. אם נחיה גם נראה מה יהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 11, 2012 3:47 pm 
Hall of Famer

דמארקוס נלסון, פעם מקדונלד אול-אמריקן, שחקן ההגנה של השנה בACC והקפטן של דיוק, מצטרף לקו קדמי מעניין של הכוכב האדום יחד עם הגאנרים ראקוצ'ביץ' ומוריס אלמונד.

החתמה מפתיעה משהו מאיטליה, ברשיה מהליגה השנייה מביאה את ג'יי.אר גידנס בעל רזומה הNBA והיורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 11, 2012 4:42 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
באמת ראית "כמה משחקי יורוליג עם באמברג"? לא שאני בא לפגוע לך באמינות, אבל או שאתה עכבר יורוליג קיצוני במיוחד או שקצת שינית את המציאות.

כך או אחרת, אחרת או כך, לפלייס כבר יש נסיון אירופאי חזק מספיק כדי להעריך שהוא לא "בוסר". הוא אולי עוד לא סיים להתפתח כשחקן, אבל הוא היה שחקן תורם ביורוליג בעונה שעברה ושחקן מוביל בגרמניה, יש לו נסיון בינ"ל בנבחרת וזה נראה לי הזמן שלו. אם נחיה גם נראה מה יהיה.

לא עקבתי באדיקות אחריי העונה של באמברג בליגה הגרמנית, אבל בהחלט ראיתי 3-4 משחקי יורוליג שלהם העונה(לאו דווקא בגללם אלא בגלל הקבוצות ששיחקו נגדם כמו צסק''א, פאו וכו')באינטרנט.
ותודה לאל שיש גם סטטיסטיקות מתועדות. 6 נקודות ו-5 ריבאונדים ב-18 דקות בקבוצה כמו באמברג זה לא מרשים בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 621 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: CP3, ראובן ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: