סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' יוני 26, 2024 6:51 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 814 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 33  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוגוסט 16, 2016 11:59 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
Fez כתב:
כרגע נראה לי שיש 4 קבוצות עם סיכויים די שווים להתחרות על מקום בפיינל פור לצד מכבי וי-ם (ראשל"צ, חיפה, הפועל וחולון). כמובן שדברים מאוד גמישים והכל יכול להשתנות בשניה אבל לא הייתי אומר שיש איזושהי קבוצה עדיפה באופן ברור.

לא נראה לי שחולון כרגע בכיוון של פיינל פור (לדעתי ההרכב שם לא מאוזן, אבל כמובן שיוכלו לשנות).
הפועל ת"א ומכבי חיפה - בהחלט כן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 6:56 am 
Junior

גלעד כתב:
אדום88 כתב:
ואם האליפות לא הייתה מוכרעת בצורה ביזיונית (פיינל פור), כנראה שהם גם לא היו אלופים...

הביזיון הוא של הקבוצה שלך שלא ניצחה במשחק בית כש-80% מהקהל הוא שלה, והתקציב שלה גבוה פי כמה וכמה מזה של ראשון
קבוצה שהיתה צריכה לעוף עוד לפני הפיינל פור.
הביזיון הוא של ליאור אליהו שקלע 20% מהקו במאני טיים.
של יותם הלפרין שבמשחק על אליפות מסיים עם 0 נק'.
של מאמן שלא רושם שחקן כמו דאנקן למשחק על אליפות.
ועוד ועוד...
ואתה גם יכול להוסיף כוכבית אם בא לך,
אבל תמיד ייזכר שמכבי ראשון ניצחה בדרך לאליפות בסדרה את חיפה בחוץ במשחק חמישי,
את מכבי ת"א, ואת ירושלים בבית שלה.
אז אולי בכל זאת הגענו למאני טיים בכושר הכי טוב :bra_vo:

איזה ב-ו-ל-ש-י-ט. גם מצרפלס , שיותר חלשה מראשון לציון, הביסה את מכבי תל אביב במגרש ביתי (מנורה מבטחים) עם 80 אחוז קהל ביתי. הכל יכול לקרות במשחק אחד. כל הסטטיסטיקה מהמשחק היא עגומה ללא ספק, אבל זה לא קשור לעניין.
השיטה הזו לא ספורטיבית. נקודה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 9:14 am 
Hall of Famer

למה בדיוק השיטה לא ספורטיבית?
היא מאד ספורטיבית. שתי יריבות נפגשות. אין שום יתרון לא הוגן לאחת מהיריבות. הטובה ביותר מנצחת את המשחק וזוכה בתואר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 11:12 am 
Junior

היא לא ספורטיבית כי ליונס לא לחץ את היד לדונטה בסוף.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 11:27 am 
Junior

עמוס לב כתב:
היא מאד ספורטיבית. שתי יריבות נפגשות. אין שום יתרון לא הוגן לאחת מהיריבות. הטובה ביותר מנצחת את המשחק וזוכה בתואר.
כי ככה מוכרע מפעל גביע - לראייה - גביע היורוליג, גביע היורוקאפ, גביע המדינה, גביע ווינר, גביע ליגת האלופות, גביע הקופה אמריקה, ועוד. להמשיך?

יש הבדל בין ליגה המתפרסת על כל השנה לבין טורניר או מפעל כלשהו.

תאר לך שבליגה האנגלית, לסטר סיטי הייתה צריכה לפגוש למשחק נוסף - מול קבוצה כלשהי, שעל הכף מוכרעת האליפות. הוגן? לא. ספורטיבי? לא. יכול להיות שהשחקנים שלה יתפסו יום רע? כן.

יש כל כך הרבה דברים בלתי תלויים במשחק בודד. גם נבחרת ספרד יכולה להפסיד במאסטייה עם 90000 אוהדים במשחק בודד, הפקטור של הקהל הביתי בארנה שהוזכר כאן מקודם הוא חשוב אבל לא חורץ גורלות. נקודה. ככה ליגה לא צריכה להיות מוכרעת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 11:35 am 
Junior

האם זה הוגן וספורטיבי? ברור שכן. אני אישית לא הייתי רוצה לראות ליגה שמוכרעת כך אבל זה לחלוטין הוגן וספורטיבי.
אם כבר לא הוגן וספורטיבי זו הצורה שבה עליתם לפיינל פור מלכתחילה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 11:38 am 
Junior

אשמח אם תנמק מדוע זה הוגן וספורטיבי לטענתך. אנא התייחס לעובדה שהליגה משוחקת מראשית אוקטובר ועד שלהי מאי - ובסופו של דבר מתנקזת למשחק אחד.

תודה מראש ידידי, סקרן לקרוא!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 11:40 am 
Junior

אדום88 כתב:
עמוס לב כתב:
כי ככה מוכרע מפעל גביע - לראייה - גביע היורוליג, גביע היורוקאפ, גביע המדינה, גביע ווינר, גביע ליגת האלופות, גביע הקופה אמריקה, ועוד. להמשיך?

תאר לך שבליגה האנגלית, לסטר סיטי הייתה צריכה לפגוש למשחק נוסף - מול קבוצה כלשהי, שעל הכף מוכרעת האליפות. הוגן? לא. ספורטיבי? לא. יכול להיות שהשחקנים שלה יתפסו יום רע? כן.

יש כל כך הרבה דברים בלתי תלויים במשחק בודד. גם נבחרת ספרד יכולה להפסיד במאסטייה עם 90000 אוהדים במשחק בודד, הפקטור של הקהל הביתי בארנה שהוזכר כאן מקודם הוא חשוב אבל לא חורץ גורלות. נקודה. ככה ליגה לא צריכה להיות מוכרעת.

היורוליג הקדוש שלכם, איך הוא מוכרע?

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 11:44 am 
Junior

כדי שמשהו יהיה לא הוגן או לא ספורטיבי צריך שמשהו יהיה לא שווה בין הצדדים עוד לפני שהתחילו לשחק. לדוגמה ליגה שאומרת שלקבוצות מתל אביב תמיד יהיה יתרון ביתיות.
ברגע שלכל הקבוצות יש אותם תנאים והסכימו להתחרות לפי אותם תנאים, לא ברור לי איך אפשר לטעון לחוסר הוגנות.

ודרך אגב, גביע היורוליג? גביע ליגת האלופות? אתה מודע לזה שאתה לא יכול להכניס את המילה גביע בהתחלה ולהתייחס לזה בתור בתור גביע, נכון?
אשכרה יש שם את המילה ליגה בשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 12:08 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:

היא לא ספורטיבית כי ירושלים אירחה את הגמר ,והגמר צריך להיות משוחק במגרש נייטראלי כנראה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 12:11 pm 
Hall of Famer

אדום88 כתב:
עמוס לב כתב:

אתה צודק, האליפות בישראל עם הפיינל פור בעיני היא מעין גביע. ומה לא ספורטיבי בזה? ההכרעה היא מאד ספורטיבית. אפשר להתווכח אם היא הוגנת, בדיוק מהנימוקים שהעלת, שקבוצה עבדה כל השנה קשה ובסוף התואר מוכרע במשחק אחד. אבל ספורטיבית - אין בעיה.
דרך אגב, באותה מידה אתה יכול להגיד שגם סדרות פלייאוף זה לא הוגן. אני עבדתי קשה כל השנה ובדיוק בחודש אפריל הכוכב שלי נפצע או אפילו סתם היה בכושר רע, זה הוגן שעל זה אפסיד אליפות? גם שיטת ליגה בלי פלייאוף היא לא הוגנת. אני ניצחתי את האלופה בשני המשחקים שהתמודדנו ראש בראש, אני יותר טוב מהיריב, אבל מה, פישלתי מול איזה נמושה, אז הפסדתי את האליפות. זה הוגן?

אני חושב שהשיטה היא גם ספורטיבית וגם הוגנת. לכל הקבוצות יש הזדמנות שווה בהתאם ליכולת שהן מפגינות. אני מתנגד בתוקף לפיינל פור לא בגלל שהוא לא ספורטיבי או הוגן, אלא בגלל שהוא מוזיל בעיני את תואר האליפות. כמו שאמרת, למעשה נוצר עוד גביע.

ויש לי שאלה ותנסה לענות באמת בכנות - לפני 2 עונות כשירושלים זכתה בתואר, גם אז התווכחת בפורומים, נגיד צ'ה, שהתואר הוא לא ספורטיבי?

מושבע, למה בדיוק? ירושלים סיימה ראשונה את העונה וזכתה באירוח המשחקים. ואם התואר היה מוכרע בסדרות, אז היית אומר שהוא לא ספורטיבי כי לירושלים היה את יתרון הביתיות והיא אירחה את המשחק הקובע?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 12:20 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
אדום88 כתב:
עמוס לב כתב:

אתה צודק, האליפות בישראל עם הפיינל פור בעיני היא מעין גביע. ומה לא ספורטיבי בזה? ההכרעה היא מאד ספורטיבית. אפשר להתווכח אם היא הוגנת, בדיוק מהנימוקים שהעלת, שקבוצה עבדה כל השנה קשה ובסוף התואר מוכרע במשחק אחד. אבל ספורטיבית - אין בעיה.
דרך אגב, באותה מידה אתה יכול להגיד שגם סדרות פלייאוף זה לא הוגן. אני עבדתי קשה כל השנה ובדיוק בחודש אפריל הכוכב שלי נפצע או אפילו סתם היה בכושר רע, זה הוגן שעל זה אפסיד אליפות? גם שיטת ליגה בלי פלייאוף היא לא הוגנת. אני ניצחתי את האלופה בשני המשחקים שהתמודדנו ראש בראש, אני יותר טוב מהיריב, אבל מה, פישלתי מול איזה נמושה, אז הפסדתי את האליפות. זה הוגן?

אני חושב שהשיטה היא גם ספורטיבית וגם הוגנת. לכל הקבוצות יש הזדמנות שווה בהתאם ליכולת שהן מפגינות. אני מתנגד בתוקף לפיינל פור לא בגלל שהוא לא ספורטיבי או הוגן, אלא בגלל שהוא מוזיל בעיני את תואר האליפות. כמו שאמרת, למעשה נוצר עוד גביע.

ויש לי שאלה ותנסה לענות באמת בכנות - לפני 2 עונות כשירושלים זכתה בתואר, גם אז התווכחת בפורומים, נגיד צ'ה, שהתואר הוא לא ספורטיבי?

מושבע, למה בדיוק? ירושלים סיימה ראשונה את העונה וזכתה באירוח המשחקים. ואם התואר היה מוכרע בסדרות, אז היית אומר שהוא לא ספורטיבי כי לירושלים היה את יתרון הביתיות והיא אירחה את המשחק הקובע?

התבדחתי עמוס ,אני איתך
ואומר עוד משהו לכל אלה שטוענים שהפיינל פור מקפח את אלה שהצליחו בליגה :גם הפלייאוף מקפח. זה כל הרעיון שלו
המטרה של פלייאוף היא לתת צ'אנס לאלה שלא היו מספיק טובים אבל בכל זאת טובים במידה מסויימת לשפר את מצבם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:21 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

חשבתי שרק אוהדי מכבי נוהגים להתבכיין על כך שהפיינל פור לא הוגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:30 pm 
Junior

juror13 כתב:
עמוס לב כתב:

היא לא ספורטיבית כי ירושלים אירחה את הגמר ,והגמר צריך להיות משוחק במגרש נייטראלי כנראה
ובזה גם הפועל אשמים?
המנהלת החליטה שמי שמארח את הפיינל פור זו הקבוצה שסיימה במקום הראשון.
ואם מכבי הייתה מסיימת שם? היה מתנהל בהיכל מנורה.
אם חיפה - רוממה, אם הפועל ת"א - דרייב אין וכ'ו.

בהנחה שהפועל ומכבי תמיד יגיעו לפיינל פור, אלא אם יקרה משהו מאוד בלתי צפוי, הפיינל פור תמיד ישוחק בארנה או במנורה. אין מה לעשות, גם אני כעסתי בכל השנים שמפעל הגביע לדוגמא נערך רק בתל אביב (,עד להקמת הארנה), אבל בתוך תוכי ידעתי שגמר גביע משחקים באולם של 11,000 מקומות כדי שיהיה לכולם מקום. "מפצים" על יתרון הביתיות בחלוקת כרטיסים שווה ועובדה שבהרבה גמרים ששוחקו בת"א, הקהל הדומיננטי דווקא היה הקהל האורח (זכור לי מאוד גמר האליפות של חולון לדוגמה).

בכל מקרה זה דיון מיותר, כי אלופת הליגה איננה צריכה להיות מוכרעת במשחק בודד וזה לא משנה באיזה אולם. אם בארנה או בקונכיה בב"ש.

sir charles כתב:

גם אני חשבתי דברים מסויימים על אוהדי מצרפלס ת"א, אז מה. הייתי בטוח שאתם אבירי המלחמה נגד השחיתות במכבי ומה קיבלתי השנה? פרשת שחיתות ושני מתאזרחי קומבינה מהניילון. כמובן שהגה לא נפצה מפי אוהדי הפועל תל אביב נגד המהלך (העיקר מידי שבוע מנסים לחנך את אוהדי הפועל ירושלים), שלא נדבר על מר רמי 'רעש וצלצולים' כהן שפתאום העניין עובר לו ליד האוזן (על מי הוא עובד - הוא הרי מנהל המועדון - יש לו חלק ענק בזה). צבוע כמו מכריו מהעבר השני של הכביש.
אז כנראה שגם אתם לא שונים....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:38 pm 
Hall of Famer

ועדיין לא קיבלתי תשובה לגבי דעתך על פורמט הפיינל פור אחרי שהצלחת הגיעה לירושלים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 1:48 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אדום88 כתב:
sir charles כתב:

גם אני חשבתי דברים מסויימים על אוהדי מצרפלס ת"א, אז מה. הייתי בטוח שאתם אבירי המלחמה נגד השחיתות במכבי ומה קיבלתי השנה? פרשת שחיתות ושני מתאזרחי קומבינה מהניילון. כמובן שהגה לא נפצה מפי אוהדי הפועל תל אביב נגד המהלך (העיקר מידי שבוע מנסים לחנך את אוהדי הפועל ירושלים), שלא נדבר על מר רמי 'רעש וצלצולים' כהן שפתאום העניין עובר לו ליד האוזן (על מי הוא עובד - הוא הרי מנהל המועדון - יש לו חלק ענק בזה). צבוע כמו מכריו מהעבר השני של הכביש.
אז כנראה שגם אתם לא שונים....

די נו... אתה מסתלבט עלי עכשיו נכון?
אתה באמת לא קורא את מה שהמשתמשים האחרים כותבים, רק עובר בחטף על שלל התגובות עד שאתה מגיע לאיזו תגובה שמבקרת/יורדת/לועגת על י-ם ואז אתה פשוט מנחש את מי הבנאדם אוהד? ראית איזושהי הודעה שלי בת'רד של הפועל ת"א?

ברצינות עכשיו, אל תשתנה לעולם. אתה מוסיף הרבה הומור לפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 2:38 pm 
Sophomore

הפורום הזה נהיה מצחיק מרגע לרגע ;;-)))

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 3:17 pm 
Freshman

סיר צ'רלס מדליק אבוקה
http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FIL ... 329058.jpg

סיר צ'רלס מוחה נגד האלימות המשטרתית
http://sport1.maariv.co.il/is/772x434/U ... 6uj.jpg/is

סיר צ'רלס בורח מסופו
http://blogs.haaretz.co.il/nivshtendel/ ... %D7%93.jpg
http://www.ynet.co.il/PicServer4/2014/0 ... 8/wall.jpg

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 3:28 pm 
Sophomore

בנושא אחר, ג'ייסון סיגרס חתם רשמית לעוד עונה בגלבוע גליל.
קודם כל, מצחיק להגיד "מגיע לו" אבל מגיע לו. אני חושב שזה היה עוול אם הוא לא היה ממשיך שם עוד עונה. מת על סיגרס, חושב שהוא אחלה שחקן שמתאים לליגת העל. אבל אני חושב שההחתמה שלו כן יוצרת שם בעיה משמעותית, בהנחה שהם הולכים להביא עוד גבוה זר (והם חייבים). ליד כל הנגרים שם בקו האחורי הם היו חייבים קומבוגארד סקורר שיניע את משחק ההתקפה, מישהו שישחק הרבה on the ball, שיריץ פיק אנד רול (כי סקוורר פשוט שחקן פיק אנד רול לא מספיק טוב). סיגרס הוא 2-3 שמשחק אוף דה בול, גם אם בלאומית הוא שיחק הרבה עם הכדור זה לא התפקיד שלו ברמות הגבוהות. אני חושב שסיגרס היה צריך להשאר אבל במקום קוואלס, ואז להביא בנוסף גם קומבוגארד וגם גבוה. בסופו של דבר שני מובילי הכדור הטבעיים היחידים בקבוצה הם סקוורר ובן צבי (קרפלס ושוכמן מובילי כדור לא טובים וגם קוואלס) שהם שחקני סף ליגת על גם ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 3:44 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
ועדיין לא קיבלתי תשובה לגבי דעתך על פורמט הפיינל פור אחרי שהצלחת הגיעה לירושלים.

כל מועדון שלקח אליפות מאז שהפיינל פור המקולל החל, לקח אליפות בצורה פסולה. אם אני לא טועה צריך ללכת 10 שנים אחורה.

כמדומני הפועל ירושלים לא לקחה אליפות בזכות הפיינל פור.
אילת העיפה את מכבי בסדרה מהמשובחות שהיו לנו. אבל זו עדיין גרסה מגעילה - הגמר היה צריך להיערך בסדרת הטוב מ-5 ולא הטוב מ-2 (זה מעליב לקרוא לשני משחקים "סדרה" בכלל, אבל לפחות כל המשקל לא מונח על 40 דקות אלא על 80).

אם אתה שואל האם הפועל הייתה מנצחת את אילת גם בסדרה של חמישה משחקים? ובכן, כן...אבל לעולם לא נדע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 3:51 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

יפתח כתב:

אני הרבה יותר חתיך :men:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 5:22 pm 
Junior

אדום88 כתב:
. אין שום יתרון לא הוגן לאחת מהיריבות.

sir charles כתב:

גם אני חשבתי דברים מסויימים על אוהדי מצרפלס ת"א, אז מה. הייתי בטוח שאתם אבירי המלחמה נגד השחיתות במכבי ומה קיבלתי השנה? פרשת שחיתות ושני מתאזרחי קומבינה מהניילון. כמובן שהגה לא נפצה מפי אוהדי הפועל תל אביב נגד....

חברים! היסטוריה!

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 5:31 pm 
Junior

הרסי הוקינס כתב:
אדום88 כתב:
. אין שום יתרון לא הוגן לאחת מהיריבות.

sir charles כתב:

גם אני חשבתי דברים מסויימים על אוהדי מצרפלס ת"א, אז מה. הייתי בטוח שאתם אבירי המלחמה נגד השחיתות במכבי ומה קיבלתי השנה? פרשת שחיתות ושני מתאזרחי קומבינה מהניילון. כמובן שהגה לא נפצה מפי אוהדי הפועל תל אביב נגד....

חברים! היסטוריה!
זה בסך הכל קונטרה לכינוי "מגדל" עתיק השנים, שההתעדכן כיום לבנק יהב, אין צורך להיעלב יתר על המידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 17, 2016 8:38 pm 
Junior

דווקא התרגשתי מכך שכתבת הפועל תל אביב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 18, 2016 12:29 am 
Hall of Famer

אם נחזור קצת לכדורסל - אני דווקא נוטה לדעתו של גלעד , שראשון יכולה להיות "מקום 3 מובהק" בשנה הקרובה ( גילוי נאות - חשבתי כך גם בשנה שעברה ... ) .
הסיבה לכך היא שמשום מה קבוצות מקום 3 בשנים האחרונות נוטות להיות עם מאזנים מאוד בינוניים של מעט יותר מ-50% ( למשל חיפה עם 14-19 בעונה שעברה , וכמובן לפני 2 עונות שמקומות 3-7 סיימו עם מאזן 16-17 ... ) , ואני באמת חושב שלראשון יש פוטנציאל לתת עונה של 20-22 ניצחונות לערך , שזה במציאות הכדורסל שלנו יכול להיות מקום שלישי דומיננטי לאחר שתי הגדולות .
כמובן שהכל בעירבון מוגבל כי איני יודע למה לצפות מהזרים שלהם , אבל אני כן מעריך שעם פגיעות בינוניות ומעלה בזרים וללא הרבה פציעות ( כתוצאה משני משחקים בשבוע וכו' ) - הם בהחלט רמה מעל חיפה , הפועל ת"א ושות' .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 814 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 33  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dan ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: