סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 3:24 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 76 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הצלבה - לא מכבי
הודעהפורסם: ש' מרץ 31, 2012 6:55 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ג'קסון מסיים חוזה בקיץ, חתם בבילבאו לשנתיים וזאת לדעתי אחת הסיבות המרכזיות שהוא לא עזב אותם בסוף השנה שעברה. יופי של שחקן, אני מאוד מחזיק ממנו.

בילבאו הולכים הביתה אבל עם הרבה מאוד כבוד. משחק מס' 3 היה לפנתיאון - ניצחו את צסק"א ולא בדו-קרב חבטות אלא במשחק כדורסל. פשוט עשו להם בית-ספר. כמובן שיש נסיבות מקלות (צסק"א ידעו שהסדרה פחות או יותר גמורה, אחד המגרשים הכי ביתיים באירופה) אבל היה תענוג לראות. זה לא רק ג'קסון שהיה מצוין וקלע את כל הזריקות החשובות (כהרגלו, הוא בדרך-כלל פותח לאט ומעלה את הרמה ככל שהמשחק מתקדם) ברבע השלישי אלא בעיקר הצמד ואסילידיס ומומברו. ואסילידיס נותן עונה אדירה, סקורר הוא תמיד היה אבל אני לפחות לא החזקתי ממנו קלעי ברמה שאתה פשוט לא יכול להשאיר לשנייה עם מבט פנוי לסל. בילבאו הריצו לו תרגילים והוא קבר זריקות מאוד קשות. מומברו זה בכלל ה-סיפור של העונה הזאת, לא נחזור על הכל שוב אבל האיש הוא אול-אראונד ברמות הכי גבוהות באירופה. מנוסה, חכם. יכול לקלוע בהמון דרכים. הוא המנהיג שלהם והיה באמת כיף לראות אותו מנווט את המשחק עם לא פחות מאנדריי קירילנקו על הגב. היו שם שני מהלכים שהוא לקח אותו לסל (בכדרור ובפוסט-אפ) והוריד כדור בתזמון פנטסטי לבאניץ' לחצי מרחק. קבוצה מאומנת, מעניין מה יישאר שם אחרי ההצלחה הגדולה העונה אבל שאפו בכל מקרה.

הימור שלי - המאמן שלהם (קאציקריס) ולפחות יווני אחד מבין השניים שם עוברים בקיץ לפאו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 76 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה