סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 9:31 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: NBA לערב יום ראשון
הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 2:47 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
גם היום, אם אני בונה קבוצה לפלייאוף אחד בלבד - אני לוקח את הצמד פארקר דאנקן לפני פול וגריפין. ברור שאפשר להתווכח על זה, אבל לקבוע בצורה חד משמעית את עדיפותם של האחרונים נראית לי מוזרה.
ומסכים עם שוויק לגבי גריפין. סופרסטאר אולי בפלייסטיישן. במציאות עדיין רחוק משם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 3:01 pm 
Hall of Famer

אני חייב לציין שגם בפלסטיישן לא עשו אותו מגניב כפי שציפיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 3:17 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
אני מסכים לגמרי לגבי העונה, אבל מה היה ב99 שכן הופך אותה לעונה עם כוכבית (חוץ מזה שהיה כדורסל מחורבן)?

כמו שבעצמך אמרת, כדורסל מחורבן שנבע מאי הכנה לגמריי.
בנוסף עונה מקוצרת במיוחד (50 משחקים),ללא משחק אולסטאר.
תוסיף לזה את פירוקה של שושלת שיקגו שהביאה לתחושה של ירידה דרסטית ברמה.
מיעוט צופים כתוצאה ממשבר אמון עם הליגה והשחקנים שהצריך מהליגה לצאת בקמפיין שיווקי להחזרת אהדת הציבור עם הסלוגן: I still love this game

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 3:33 pm 
Junior

שוויק1 כתב:
אגב, מי שצופה בסדרה ממפיס-קליפרס מוזמן לעקוב אחרי רודי גיי מקרוב. לבן אדם יש נתונים פיזיים מטורפים וכישרון שנוזל מהאוזניים אבל אופי רכרוכי ברמות הלפריניות. הוא לא דורש כמעט כדורים, נעלב משריקות שהולכות נגדו וכל פעם שיש איזה עימות על הפרקט הוא עומד בצד כמו איזה נעבך במקום להתייצב לצד החברים שלו. זו הסיבה שממפיס לא תגיע איתו אף פעם לשומקום כפרנצ'ייז פלייר.

תמיד תישאר בידו האופציה לבחור שם משפחה אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 3:51 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
לטעמי עניין הכוכבית הוא תודעתי לחלוטין ואפשר לדעת אותו רק שנים בדיעבד. עצם העובדה שמתעסקים כל כך הרבה בשאלת הכוכבית של 99, שזו העונה היחידה שמתייחסים אליה באופן קונסיסטנטי בדיונים האלו, ושהצהרות הכוכבית מגיעות מכל מפת האוהדים ולא סתם מאוהדי הניקס שהפסידו לסן אנטוניו בגמר או וואטבר - אומרת שיש כוכבית. בקשר לעונה הנוכחית - יש סימנים רציניים לכך שהיא תהיה מועמדת לכוכבית. למשל טור שלם של סימונס על כוכביות (או הערות שוליים, וואטבר) או ציטוט ישיר של לברון על כך שבעונה הזו אין כוכבית - זה מצביע על כך שהכוכבית בתודעה, וכשהיא בתודעה היא קיימת. השאלה היא אם היא תשאר בתודעה גם בעוד 10 שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 5:19 pm 
Hall of Famer

אליפות גליל עליון 1993 עם כוכבית? הפציעה של גודס וווינפורד קינג ההזוי....גם סוג של כוכבית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 5:21 pm 
Junior

rony כתב:
ובעיני אם גארנט לא נפצע ב-2009 ופרקינס לא נפצע ב-2010 אז הסלטיקס היו עם ת'ריפיט. תחזיות תיאורטיות זה דבר נפלא.
[/quote]
שזה בול מה שאני מנסה לומר לכל הבטוחים שעם פרקינס בוסטון היו מנצחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 5:43 pm 
Hall of Famer

עמוס, הנקודה היא שבשביל לשים כוכבית על עונה צריך סיבה טובה, עצם זה שהעונה שונה במובן כזה או אחר לא אומרת שצריך לשים עליה כוכבית כי מה לעשות, כמעט על כל עונה אפשר להגיד שהיא שונה במשהו. כוכבית שמים על מקרים שבהם ברור שיש בעייה עם הגדרת הקבוצה שזכתה כאלופה לגיטימית, עונת הפיצול של היורוליג/סופרוליג היא מקרה קלאסי של עונת כוכבית, אין לך דרך אמיתית להכריע מי הייתה אלופת אירופה באותה עונה, אבל בעונת ה-NBA הזו? אין שום טיעון אמיתי לכך שתהיה כוכבית, כל הקבוצות שיחקו באותם תנאים, עם אותו עומס ומי שתהיה הכי טובה תיקח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 5:49 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני מניח שעם הוחלט שעונות שביתה הן עם כוכבית, אז גם על זו זה יתקבע.

למרות שלדעתי הכלל היותר פשוט שייקבע יהיה שאם לברון לוקח אליפות זו עונה עם כוכבית ואם לא אז לא. מצד שני, מה הסיכוי שלברון ייקח אליפות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 5:53 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
הבעייה עם 99 היא לא חוסר שוויון בין הקבוצות וגם לא שהאלופה היא לא אלופה, אלא אם העונה הנ"ל בכלל נופלת תחת ההגדרה של "עונת NBA". הרי גם אם היו מקצרים את העונה לטורניר אחד של 3 על 3 כל הקבוצות היו משחקות עם אותן תנאים, אז מה ? גם אז לא היתה כוכבית ? השאלה היא איפה עובר הגבול ואין לה ממש תשובה חוץ מתשובה תודעתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 5:58 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לדעתי מהרגע שיש פלייאוף מלא זו עונת NBA מלאה, גם אם שוחקו חצי מהמשחקים. בכל אופן, השנה חצי גמר המערב (בטח אם הקליפרס יעלו) הוא אחד הכי אטרקטיביים שאני זוכר, ככה שאם האלופה תצא משם אני בטוח שאף אחד לא יטיל בה ספק (אם מיאמי תזכה, לעומת זאת...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 6:21 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
לדעתי מהרגע שיש פלייאוף מלא זו עונת NBA מלאה, גם אם שוחקו חצי מהמשחקים. בכל אופן, השנה חצי גמר המערב (בטח אם הקליפרס יעלו) הוא אחד הכי אטרקטיביים שאני זוכר, ככה שאם האלופה תצא משם אני בטוח שאף אחד לא יטיל בה ספק (אם מיאמי תזכה, לעומת זאת...).

השאלה היא למה אתה קורא אטרקטיבי? אם דאנקים אז כן...
מבחינתי אבל (לא שאני רוצה ומאמין שזה יקרה) מאצ'אפ בין ממפיס לס"א אחרי שנה שעברה יהיה מאוד מאוד מעניין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 6:24 pm 
Sophomore

וברוח החג, ולא שאני רוצה להבעיר פה מדורה...

http://espn.go.com/blog/truehoop/post/_ ... gest-shots

קובי? ווייד? לברון! :)-(:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 7:43 pm 
Senior

שוויק1 כתב:
שום כוכבית, לא אז ולא היום.
בכל מקרה לגבי הספרס-קליפרס (לטעמי הקליפרס עוד יכולים להפסיד את זה בכלל).
לקליפרס יש שחקן על אחד-פול. גריפין עוד לא מתקרב לשם בכלל, הוא סופר מוגבל בהתקפה ואין לו אפילו מהלך אמין אחד. הכל ספינים על גבי ספינים בצבע עם כל מיני הוקים מוזרים. לטעמי עדיף כרגע את דאנקן. טימי בכושר נהדר ופשוט שחט את יוטה בסדרה. בהגנה הוא כל כך עדיף על גריפין ברמות מגוכחות.
פארקר ופול הם די קרובים מבחינת התרומה לקבוצה. פול ענק אבל גם פארקר סוחב את הספרס כל השנה וגם מול יוטה היה נהדר.
שנכנסים למעטפת סביב הגדולים ולשאלת המאמן אז זה בכלל נוקאאוט. כל זה לא אומר שהסדרה תהיה טיול עבור הספרס אבל הספרס כן קבוצה הרבה יותר טובה.

לטעון על שחקן שנותן 21 נקודות למשחק בפלייאוף ב-55% מהשדה שהוא מוגבל התקפית זה חתיכת בדיחה לא מצחיקה. כמה שחקנים בפלייאוף הנוכחי עושים את זה? אני יכול לקבל את הטיעון שדאנקן עדיף הגנתית( אמת, למרות הירידה החדה שהייתה אצלו בשנים האחרונות והחגיגה של זי-בו וגאסול מתחת לסל של הספרס בשנה שעברה) אבל להגיד שבשלב הזה של הקריירה שלו הוא עדיף על גריפין התקפית? אגב, יצא לי לראות את אחד המשחקים של הקליפרס נגד הספרס ודאנקן מאוד מאוד התקשה מול דיאנדרה ג׳ורדן והידיים הארוכות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 8:51 pm 
Sophomore

הוא נותן 20 נקודות? הכל בדאנקים.
הוא תופס 10 ריבאונדים? כדורים נופלים לו לידיים.
מוסר 3 אסיסטים? הוא משחק עם צלפים.
באמת, ממש ב-מ-ק-ר-ה הוא השחקן היחיד בNBA השנה עם ממוצעים כאלה.
חרא שחקן בקיצר.

חוצמזה, שבפעם ה1000, לא הבנתי איך זה שכל הסלים שלו בדאנקים (ובתור אחד שראה יותר קליפרס מכולם פה, הם לא) עושה אותו שחקן פחות טוב.

אגב, גם ההגנה תגיע מתישהו, לא מדובר בזורק זין. מדובר באמת על אחד השחקנים הכי משקיענים שיש בNBA.

ואם תוסיפו שיפור שכל הפרשנים אומרים שאמור להיות בעונשין לכיוון ה70% (הבעיה בעיקר מנטלית, וצריך לעבוד על הטכניקה, אין לו 2 ידיים שמאליות) תקבלו את אחד מ10 השחקנים הטובים בNBA. (הוא נבחר 10 בכתבה של ESPN בתחילת השנה, לטעמי טיפה בהגזמה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 9:19 pm 
Junior

שכחת לסיים בדבר אחד חשוב אחרי כל האילו ותוסיפו ואלמלא -

-דיינו-

(אגב אני הכי משקיען בשכונה, בעל בעיה מנטלית, מתכנן לשפר את הטכניקה, ולעבוד על ההגנה. לכן שמי האמיתי בעתיד יהיה: התרגום [האנגלי] לכינוי שלי בפורום)

נערך לאחרונה על ידי גינות מיכאל בתאריך ד' מאי 09, 2012 9:28 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 9:21 pm 
Sophomore

גינות מיכאל כתב:
שכחת לסיים בדבר אחד חשוב אחרי כל האילו ותוסיפו ואלמלא -

-דיינו-

באתי בזה הרגע לכתוב שאני כנראה סתם אוהד קליפרס אופטימי. אבל היי, הבנדם בעונה השניה שלו בליגה, יש לו עוד סיכוי להשתפר לא?
היי גמני יודע לערוך: תצחק תצחק, עוד שנתיים תחזור ונראה מה יהיה איתו באמת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 9:32 pm 
Hall of Famer

אני עם שחף וחיאל, לטעון על גריפין שהוא שחקן סופר מוגבל אפשר רק אם מסתכלים רק על היילייטים, נכון שהוא עוד לא לגמרי מלוטש, אבל יש לו ידיים מעולות מה שמאפשר לפול פשוט להעיף את הכדור לכיוון הכללי של הסל מתוך ידיעה שהוא פשוט יתפוס אותו, הוא אחד הפורוורדים שמובילים כדור הכי טוב בליגה (מוק הישווה אותו במובן הזה לצ'ארלס בארקלי, בהחלט יש משהו), מוסר מצויין (רביעי בליגה בין כל הגבוהים באסיסטים, היה שני בשנה שעברה) ואפילו אם כל מה שהוא היה יודע לעשות זה דאנקים, מה שממש לא קורה במציאות כי הוא קולע לגמרי לא רע גם מחצי מרחק ויש לו טאץ מאוד רך ליד הסל גם כשהוא לא יכול לסיים בדאנק, בכל מדד אפשרי הוא עדיין אחד הסקוררים הכי יעילים בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 9:35 pm 
Hall of Famer

הוא עדיין לא קלעי טוב מחצי מרחק. הוא מסוגל לקלוע משם, אבל רחוק מלהיות קלעי טוב. זה לא איזה דייויד ווסט, ואפילו לא טים דאנקן.
מה שכן יש לו, זה עבודת רגליים לא רעה (מהירה מאד, אבל לא מלוטשת כמו זו של אל ג'פרסון למשל) מתחת לסל. וכאמור, הוא יודע גם למסור ולהוביל כדור באופן מוצלח למדי בשביל פאוור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 9:43 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
הוא עדיין לא קלעי טוב מחצי מרחק. הוא מסוגל לקלוע משם, אבל רחוק מלהיות קלעי טוב. זה לא איזה דייויד ווסט, ואפילו לא טים דאנקן.
מה שכן יש לו, זה עבודת רגליים לא רעה (מהירה מאד, אבל לא מלוטשת כמו זו של אל ג'פרסון למשל) מתחת לסל. וכאמור, הוא יודע גם למסור ולהוביל כדור באופן מוצלח למדי בשביל פאוור.

לא משו מחצי מרחק, הקטע הוא שגם שם זה כי הוא משתהה עם הזריקה. כשהוא מקבל כדור ולא מהסס וישר זורק זה די בסדר.
ואני אגיד שוב, זה משהו שאפשר לשפר, רואים שהזריקה נורמלית. זה לא איזה דיאנדרה ג'ורדן שכשהוא קולע מחוץ ל7 פיט עושים לו סטאנדינג אוביישן.
גם בעונשין ממש לא מובן לי הקטע שהוא עושה את כל המהלך ואז עוצר לחצי שניה ורק אז זורק, זה נראה ממש מוזר. (אם מישו זוכר איך צ'אק הייז זורק אז זה קצת מזכיר אתזה)

אגב אאל"ט כל הנקודות שלו בפלייאוף בתוך הצבע, אבל כמו שאמר זאת מישהו לפני 21 נקודות ב57% לא אכפת לי (כ"כ) איך הם נקלעו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 9:59 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:

סתם לצורך הויכוח, גריפין קולע העונה ג'אמפ שוטס ב-42.6%, דאנקן ב-42.2% ו-ווסט ב-44.6%. אז נכון שזה לא כמו נוביצקי וגארנט שקולעים ב-46-48%, אבל זה בהחלט באותו איזור חיוג. חוץ מזה, לא אמרתי שהוא קלעי טוב אלא רק שהוא לא רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 10:03 pm 
Sophomore

rony כתב:
נורטון כתב:

סתם לצורך הויכוח, גריפין קולע העונה ג'אמפ שוטס ב-42.6%, דאנקן ב-42.2% ו-ווסט ב-44.6%. אז נכון שזה לא כמו נוביצקי וגארנט שקולעים ב-46-48%, אבל זה בהחלט באותו איזור חיוג. חוץ מזה, לא אמרתי שהוא קלעי טוב אלא רק שהוא לא רע.

השאלה היא מכמה FEET.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 10:19 pm 
Hall of Famer

הוא גם לא כל כך זורק משם, בטח לא במה שנקרא "חצי מרחק אמיתי" ולא ג'אמפ קרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 10:35 pm 
Freshman

גינות מיכאל כתב:
(אגב אני הכי משקיען בשכונה, בעל בעיה מנטלית, מתכנן לשפר את הטכניקה, ולעבוד על ההגנה. לכן שמי האמיתי בעתיד יהיה: התרגום [האנגלי] לכינוי שלי בפורום)

רק שג'ורדן בעברית זה ירדן :lol:

האמת שהיום כשחשבתי על זה, גריפין מזכיר לי באופן אישי סוג של וינס קרטר של העשור הנוכחי.
כמובן שיש הרבה שוני בין שניהם, אבל הקו של שחקן סופר אטרקטיבי שמתבסס על אתלטיות, שהליגה גם מאמצת בתור הפנים שלה לשנים הבאות, אבל עם חסרונות מקצועיים שמהווים תקרה שעוצרת אותם מלהיות כוכבי על.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 09, 2012 11:19 pm 
Sophomore

אמירוטיץ' כתב:
גינות מיכאל כתב:

רק שג'ורדן בעברית זה ירדן :lol:

האמת שהיום כשחשבתי על זה, גריפין מזכיר לי באופן אישי סוג של וינס קרטר של העשור הנוכחי.
כמובן שיש הרבה שוני בין שניהם, אבל הקו של שחקן סופר אטרקטיבי שמתבסס על אתלטיות, שהליגה גם מאמצת בתור הפנים שלה לשנים הבאות, אבל עם חסרונות מקצועיים שמהווים תקרה שעוצרת אותם מלהיות כוכבי על.

עד כמה שאני יודע הבעיה עם קארטר לא היתה מקצועית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 136 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 29 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: