סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 1:48 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 113 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 8:17 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
אין ספק שהחולשה הכי גדולה של מיאמי זה המאמן.
עם מאמן נורמלי מיאמי היתה אלופה שנה שעברה ופיבוריטית השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 9:37 pm 
Senior

אני לא זוכר הרבה מקרים שבסדרת גמר של שתי קבוצות שוות פחות או יותר מבחינת כישרון קבוצה לקחה 2 מתוך 3 משחקים בחוץ. המאבס זה מקרה מאוד חריג בשנה שעברה, של קבוצה של ווטרנים שכבר ראו הכל(נוביצקי, קיד, מריון, פז'ה וכו') והגיעו לגמר עם רצף של 5 ניצחונות חוץ. באופן כללי קבוצות של ווטרנים יותר טובות בחוץ מאשר קבוצות צעירות, ובצד השני לא עומדים פראיירים אלא הקבוצה עם המאזן הביתי הטוב בליגה בעונה הסדירה יחד עם הספרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 9:56 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
שתי הדוגמאות שקופצות לי לראש - שיקגו באליפות הראשונה שלה יצאה במצב של 1-1 ללוס אנג'לס וניצחה את כל שלושת המשחקים. שנה אחרי פניקס הצליחה לנצח שניים משלושה את שיקגו בבית (מה שלא עזר לה כי היא הפסידה את כל שלושת משחקי הבית...). כמובן שהיו מקרים פחות שיוויוניים מאלה.

בכל אופן זה לא נורא משנה כי העבר שייך לעבר, וחוץ מזה שאוקלהומה לא צריכים שני ניצחונות חוץ אלא רק אחד כדי להעביר את ההכרעה חזרה אליהם הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 9:59 pm 
Junior

ממתי סדר המארחת שונה בגמר, משאר השלבים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 10:09 pm 
Senior

אני לא רואה את מיאמי לא לוקחים אליפות אם הם יהיו מרחק נגיעה מהתואר(=יובילו 3-1 או 3-2) ולברון יהיה סנטימטר מלהוריד את הקוף מהגב(בטח עכשיו יבוא פלאש ויגיד בדיוק ההפך) . זה לא קשור לסטטיסטיקות(למרות שרק הלייקרס חזרו מ3-2 לאליפות ב-21 השנים האחרונות) אלא יותר לתחושה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 10:15 pm 
מנהל פורום

אני לא פלאש, אבל מכיוון שנקודת המוצא שלי היא שלברון הוא הביאה השנייה של בארקלי (אני חושב שמבחינת מיקום היסטורי הוא כבר עבר אותו או יעבור אותו גם אם הוא לא ייקח אף אליפות), אני לא אחשוב שמיאמי פייבוריטית גם אם הם יובילו 3-1 ו-15 הפרש בסוף הרבע השלישי של המשחק החמישי. בכל אופן, זה משחק בין שתי קבוצות שמצד אחד יש בהן כל כך הרבה כישרון ומצד שני הן כל כך שבריריות ופגיעות שפשוט כל דבר יכול לקרות. ברור שעכשיו המטוטלת נמצאת בצד של מיאמי.

ואשריך שאתה מסוגל להיות כל כך אופטימי ביחס לקבוצה שאתה רוצה ביקרה. תכונה שאף פעם לא הצלחתי לסגל לעצמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 10:22 pm 
Senior

אני חושב שמיאמי יכלה להיות הרבה פחות שברירית אם היה לה מאמן נורמלי שהיה בונה איזושהי שיטה התקפית שממקסמת את היכולות של הכוכבים שלו. ספלוסטרה יותר מידי מזכיר לי את מייק בראון.
אה, ואם ריילי היה זורק את מייק מילר באמנסטי לטובת שחקן מועיל בתחילת העונה( שאנשים שכחו שהחוזה הרביעי בגודלו במיאמי הולך לאיש הזה...) אבל זה בטח יקרה בשנה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 10:49 pm 
Junior

ראובן כתב:
אני לא אחשוב שמיאמי פייבוריטית גם אם הם יובילו 3-1 ו-15 הפרש בסוף הרבע השלישי של המשחק החמישי.

את האמת, נכון הגישה הזאת התחילה אצלך בעונת 2007 בליגת העל במשחק עם התוקף של טפירו וניסיון השלשה המפגר של ג'נקינס?
כי מאותה עונה אני כבר לא מאמין שלעולם הקבוצה שאני אוהד תיקח אליפות :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 11:03 pm 
Senior

אגב, על סמך מה מתבססת ההשוואה בין לברון לבארקלי? אני חושב שלברון גם בתחילת הקריירה שלו(דהיינו לפני 5-6 שנים, לא כשהוא הגיע ישר מהתיכון) היה שחקן יותר מגוון מהאציל ועכשיו בוודאי שכן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 12:12 am 
מנהל פורום

רגע, אז סגרנו שאיבקה חוסם שיכול להפריע לשחקנים מהסוג של ווייד ולברון, כן?
כי ה-5 חסימות שלו אומרות ההפך, וגם השני איירבולים של לברון כשהוא עלה מולו וניסה להימנע מהחסימה טוענים הפוך!
מצד שני, באטייה סותם לכולם את הפה עם שני משחקים אדירים, גם בצד ההגנתי, וכמובן בשלשות שנופלות באחוזים מטורפים.

מתוך 39 דקות שהוא שיחק, דוראנט בילה 32 מהן בעמדה 4. מעניין יהיה לראות איך ברוקס יפתח במשחק הבא. אני בד"כ בדעה שאם אתה פייבוריט, שהאחר יעשה התאמות אליך ולא אתה אליו (ואוקלהומה בהחלט פייבוריטים בסדרה בעיני), אבל זה נראה מתבקש למדי מצד ברוקס לפחות לתת לזה ניסיון, כי ההתחלות עד עכשיו היו רעות מאוד.

מצד שני, ווייד סוף סוף הופיע, וראו מהשנייה הראשונה שהוא הבין שהוא צריך לקחת חלק פעיל במשחק מהג'אמפ-בול. בוש שיחק טוב אבל עדיין היו הקטעים האלו שבגללם יצא לו שם של כוסית, ולברון המשיך להיות טוב מאוד כמו בכל הפלייאוף הזה בערך. הוא פתח בלתקוף אותם בלואו-פוסט, ואחרי 3 או 4 כאלו, עבר למוד של לתקוף את הטבעת באגרסיביות, משהו שנתקע ברביעי גם בגלל ספולסטרה (תיכף נגיע אליו) וגם בגלל ניסיו די מוצלח של ברוקס לשמור מעין איזורית, כשאיבקה ו/או קוליסון די סוגרים את הצבע.
ספולסטרה שוב הוכיח שהוא לא ראוי לתפקיד. לא יכול להיות שכל רבע אחרון, המשחק הקבוצתי של מיאמי פשוט נמחק, אין חסימות אין תנועה וגם הפיקנארולים הם בכיאלו, וזה יוצר מצב שההגנה יכולה להתכונן 10-15 שניות למהלך של תקיפת הטבעת מצד ווייד או לברון. זה יכול להצליח פעם-פעמיים, בסופי רבעים וכאלו, אבל לא יכול להיות כשיטה לאורך כמעט כל הרבע האחרון!!
חוץ מזה שכבר משחק שני רצוף שהוא נתקע עם ההרכב של בוש+האסלם בזמן שדוראנט משחק 4, וזה לא נותן להיט שום יתרון אלא רק חסרונות בדקות האלו.

סה"כ השלישייה של הת'אנדר סיפקו את הסחורה (80 נק' ב-50% מהשדה) אבל מעבר אליהם אף אחד לא ממש הגיע לשחק בהתקפה של אוק-סיטי, וככה יהיה להם קשה לנצח.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 12:16 am 
מנהל פורום

sheky כתב:
ראובן כתב:
אני לא אחשוב שמיאמי פייבוריטית גם אם הם יובילו 3-1 ו-15 הפרש בסוף הרבע השלישי של המשחק החמישי.

את האמת, נכון הגישה הזאת התחילה אצלך בעונת 2007 בליגת העל במשחק עם התוקף של טפירו וניסיון השלשה המפגר של ג'נקינס?
כי מאותה עונה אני כבר לא מאמין שלעולם הקבוצה שאני אוהד תיקח אליפות :)

לא, היא התחילה כשפניקס הובילו 3-1 על יוסטון ומאז הכל הידרדר (כולל שמיטה של פער דו ספרתי אצלם בבית במשחק השביעי). או אפילו עוד קודם במשחק השישי של הסידרה מול שיקגו. גם להפועל היו די והותר דוגמאות עוד לפני המשחק הזה (למשל, המשחק השני בגמר הפלייאוף מול מכבי בעונת הגביע השני).

ההשוואה בין לברון לבארקלי מבוססת אך ורק על זה שאלה שני שחקנים שאני מאוד מחבב ושכרגע לברון עקף את בארקלי במירוץ לתואר הלוזר הגדול בהיסטוריה. אני מאחל ללברון שיהיה מספיק לוזר כדי לאבד את הסיכוי לתואר הזה אחרי הסידרה הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 12:24 am 
Senior

החסימות של איבאקה זה בעיני פיקציה, מצטער. הוא חוסם טוב אבל לחלוטין לא מרתיע שחקנים כמו לברון ו-וויד מללכת עד לטבעת. יש לו גם חיסרון אחד ידוע של חוסמים טובים וזה הנטיה לקפוץ להטעיות בקלות. אני מעדיף בכל יום נתון את השכל והסייז של צ'אנדלר או את הקשיחות של בן וואלאס בשיאו. גם שאק שלא היה שחקן הגנה גדול במיוחד בתקופה שלו בלייקרס(עקב האכילס לאורך הקריירה שלו הייתה ההגנה על הפיק אנד רול) היה סלע יצוק של 216 ס''מ ששינה זריקות בפנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 12:45 am 
מנהל פורום

שחף,אני מבין את הצורך שלך לסנגר על העמדה שלך מלפני הסדרה בנוגע לאיבקה, אבל מה שקרה הלילה לא יכול לתמוך בך בשום צורה!!
3 חסימות על לברון + אחת על וייד, כולל חסימה מטורפת על לברון בסיום הרבע הראשון, שאני באמת לא בוכר מישהו שהצליח לחסום כזה דאנק של לברון, כל זה מספר שאתה סתם מנסה להצדיק את עצמך...

הנטייה לקפוץ להטעיות בקלות אמורה לגרום לעבירות לא??
אז איך הוא סיים עם 5 חסימות ו-2 עבירות בלבד (ואגב השופטים לקחו לו חסימה נקייה כששרקו לגולטאנדינג כשהכדור כבר לא יכל להיכנס לסל בשום צורה, והיה מתחת לגובה הטבעת)??

החסימה על הדאנק של לברון:
http://www.youtube.com/watch?v=k1aV99lQ ... re=g-all-u

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 12:51 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אהמ. בלייב זה באמת היה נראה כמו אחלה חסימה, אבל עכשיו שהראית לי את הוידאו הזה ? אמא של הפאול !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 12:51 am 
מנהל פורום

עודד וולפסון כתב:
החסימה על הדאנק של לברון:
http://www.youtube.com/watch?v=k1aV99lQ ... re=g-all-u

אמממ... ראית את הסרטון?
כי אומנם אני מסכים עם הנקודה שלך, אבל בסרטון מה שרואים זה את איבאקה עושה פאול כמעט נקי. 90% פאול, 10% חסימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 12:56 am 
מנהל פורום

שניכם, תסתכלו טוב טוב מהזוית האחרונה, ותנסו לעצור במגע הראשון של איבקה (0.19 על השעון)
הבחור נוגע קודם כל בכדור (מהחלק התחתון שלו, אז זה נראה כאילו הוא לוקח את היד), ורק אח"כ יש מגע עם היד (לא משמעותי מידי), אבל זה כבר כשהכדור לא בסביבה.

חסימה חוקית לכל עניין ודבר, וכאמור אחת הטובות שיצא לי לראות על קינג ג'יימס.

עריכה*****

גם ב-0:15 רואים את זה בצורה טובה, תנסו ללכת פריים-ביי-פריים

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 1:12 am 
מנהל פורום

ממתי זה לא פאול אם המגן נוגע קודם בכדור ורק אז עושה פאול?
הכדור כבר לא בסביבה כי זה הילוך איטי. הוא נגע בכדור ועשירית שניה אחרי זה כבר נגע ביד וברור לגמרי שזה שינה את הזריקה של לברון... באופן לא חוקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 1:17 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני בכלל לא רואה פה מגע של איבקה עם הכדור. מכה ברורה על פרק היד של לברון כשהיד עוד מחזיקה בכדור, והכדור עף כיוון שהתנופה של היד של לברון נעצרה מהמכה, לא בגלל מגע של איבקה בכדור. אמא של סבתא של הפאול.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 1:47 am 
מנהל פורום

ראי, כנראה שהמספר במשקפיים עלה עם הגיל...
בנ.ב.א. לעולם לא ישרקו פאול כששחקן נוגע קודם כל בכדור, ואחרי שהכדור מוסט יש מגע קל עם היד.

עובדה גם שלא ראינו ולו חצי ויכוח או פרצוף מצד לברון לאחר המהלך

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 1:52 am 
Hall of Famer

המספר שלי במשקפיים הוא 0, גם היום. לא ראיתי מה היה אחרי המהלך ואיזה פרצופים לברון עשה או לא עשה. במהלך עצמו איבקה אפילו לא הגיע לגובה של הכדור. בטח לא הסיט אותו. מכה נקייה על פרק היד של לברון, והכדור יוצא מהיד שלו אחרי המכה ובגללה, ולא משום סיבה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 2:04 am 
מנהל פורום

אז תסתכל שוב!
כמו שאמרתי, איבקה מסיט את הכדור מהחלק התחתון של הכדור, עם קצות האצבעות

תמונה

תמונה

תמונה

פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 2:05 am 
Hall of Famer

כמה שספולושה טוב בהגנה. הוא מדהים בכמה חלש בהתקפה.
יש מצב שהוא שחקן ההתקפה הכי חלש בליגה?
יש לא מעט זרים שמשחקים בישראל שפשוט הרבה אבל הרבה יותר טובים ממנו בלשים את הכדור בטבעת.
מלבד ג'אמפים חופשיים מהשלוש, הוא לא מסוגל לקנות סל. אפילו דאנקים במתפרצת ראיתי שהוא החטיא כבר שלוש פעמים

ועוד דבר - איך אפשר לומר שמוביל הליגה בחסימות לא מרתיע? הבן אדם עם 3.8 חסימות, המספר הגבוה מזה 12 שנה בליגה. ואתם רוצים לומר שבמיאמי זה לא יושב להם בראש כאשר הם נכנסים לסל? נובמת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 2:16 am 
Hall of Famer

שוין, נגע בכדור. איפה אתה רואה פה הסטה? הכדור עדיין יציב ביד של לברון, והוא נשאר ביד שלו עד המכה בפרק היד כאשר היד של לברון ממשיכה עד אז בתנועה של הדאנק בלי שום הפרעה. לא כל מגע בכדור מבטל את הפאול, המגע בכדור צריך להיות כזה שמשנה את המהלך או עוצר את התנופה שלו (מה שקראת "מסיט את הכדור") ואז באמת מותר הפולו-אפ של מגע בגוף. זה לא קורה פה, צר לי. בלי המכה בפרק היד לברון עדיין מטביע לו על הפרצוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 2:52 am 
Junior

shachaf78 כתב:
אני חושב שמיאמי יכלה להיות הרבה פחות שברירית אם היה לה מאמן נורמלי שהיה בונה איזושהי שיטה התקפית שממקסמת את היכולות של הכוכבים שלו. ספלוסטרה יותר מידי מזכיר לי את מייק בראון.
אה, ואם ריילי היה זורק את מייק מילר באמנסטי לטובת שחקן מועיל בתחילת העונה( שאנשים שכחו שהחוזה הרביעי בגודלו במיאמי הולך לאיש הזה...) אבל זה בטח יקרה בשנה הבאה.

שמע, אתה נאחז בעמדות המוצא שלך כאילו אין בילתך.
בפעם השלישית ממני (האחרונה רק לפני יומיים), וזכור לי שאחרים כבר רשמו לך את זה בעבר, ובצורה הכי ברורה שאפשר כדי שאולי לא תכתוב את זה עוד עשר פעמים עד הגמר הבא :

מיאמי הייתה בקיץ, ותהיה בקיץ הקרוב, מעל תקרת השכר.
שחרור של מייק מילר, בקיץ הקודם או בזה הבא עלינו לטובה, לא ישנה כהוא זה את יכולתה להביא או לא להביא שחקן אחר. יהיה לה, והיה לה בקיץ, את אותו הסכום הפנוי להחתמת שחקן חופשי, אם מילר יישאר, יעוף באמנסטי, ישוחרר בהסכמה או יחליט לפרוש ולעבור להוקי.
קאפיש ?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 3:15 am 
Senior

כמות החסימות של איבאקה לא מעניינת אותי כהוא זה. מיאמי הגיעה וקלעה המון בצבע של אוקלהומה, הרבה יותר ממה שאני זוכר שהיא הגיעה לצבע של דאלאס בשנה שעברה, עם צ'אנדלר שהוא חוסם הרבה פחות טוב. על וויד ולברון החסימות שלו לא משפיעות, אולי על מריו צ'אלמרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 113 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Att, Google [Bot] ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה