סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' יולי 02, 2024 11:48 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 211 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 5:16 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
וווסטברוק עם שלשה רחוקה 0.4 שניות לסיום החצי מוריד לעשר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 6:05 am 
Hall of Famer

הרבע האחרון בינתיים מסריח מגרבג׳יות. האמת, משחק הירואי בשני צדי המגרש של הספרס היום. קרוב לשלמות כמעט מכל השחקנים חוץ מהברזילאי ומה סנטר הג׳ינג׳י שמשום מה עלה בחמישייה לידות לבנים מהשלוש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 6:22 am 
Hall of Famer

פירוק לגורמים של הספרס. 115-83 כעת.
משחק 6 בOKC שניצחו 9 ברצף בבית מול הספרס. מספר הזוי מול קבוצה כמו הספרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 9:01 am 
מנהל פורום

אז מה? פופ הוציא את ספילטר מהחמישיה שם את בונר לנטרל את איבקה והנה הוא חוזר לסיטואציה של עידן טרום איבקה
בונר פשוט התעלק על איבקה גם כשאיבקה בהגנה, לא נתן לו לזוז בהגנה
רעיון גדול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 1:51 pm 
Senior

רק אני לא מבין מה פרקינס עושה על הפרקט? ללא ספק הסנטר הכי גרוע מבין 4 הקבוצות שהגיעו לגמר האיזורי. אם פעם הנגרות שלו בהתקפה עוד הייתה נסלחת כי הייתה מגיעה איזושהי תרומה בהגנה, היום הוא פשוט פוגע בקבוצה שלו בשני צידי המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 1:53 pm 
Hall of Famer

אבל הוא כן מוטיבטור. באחד המשחקים הקודמים הצמידו לו מיקרופון ודווקא היה מעניין לשמוע אותו מרביץ מוטיבציה בילדים משל היה שילוב בין רוברט סאקרה ליודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 1:58 pm 
Senior

לא חושב שדוראנט או ווסטברוק נמצאים בשלב שבו הם צריכים מוטיבטורים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 1:58 pm 
Junior

זה נכון שבונר התעלק על איבקה והוציא אותו מהמשחק, אבל זה לא צריך להיות על חשבון ספליטר.

ספליטר עד לפני שבוע, עשה בפלייאוף 9 נק', 8 רב', 2.5 אס', ב60% מהשדה.
בנתיים ספליטר יצא מהקצב בשני המשחקים באוקלהומה, ובמקום שפופ יכניס אותו לקצב בגארבג' של המשחק הזה, ספליטר נתן משחק שלישי רע רצוף.
שיחק 11 דק' בלבד, ויהיה מאוד בעייתי אם פופ יפסיד אותו לקראת הגמר.

זה שחקן שיכול להיות ההבדל מול מיאמי בגמר, ביחס לשנה שעברה. ביגמנים פורחים מול מיאמי.

פופ צריך גם להכניס את בלינלי לעניינים, דחוף. זה היה הזמן, ובלינלי קיבל רק 13 דק' וממשיך להיעלם מהשטח. חבל.
בזמן שספולסטרה מנצל משחקים כדי להכניס את לואיס וג'יימס ג'ונס ונוריס קול לקצב, לתת להם ביטחון, ליצור רוטציה רחבה וחזקה לקראת הגמר, ספליטר ובלינלי מאבדים דקות והעיקר-ביטחון.

הרי ברור שלמיאמי יש יתרון עצום בגזרת לברון-וייד-בוש מול פארקר-דאנקן-מאנו.
הספרס צריכים לשמור ולשפר את היתרון האיכותי שלהם עם לאונרד-גרין-ספליטר-דיאו-מילס-בלינלי-בונר, מול צ'אלמרס-אלן-אנדרסון-האסלם-קול-ג'ונס-לואיס.

כרגע הכיוון הוא בדיוק הפוך, הפער האיכותי בספסלים/שחקנים משלימים של שתי הקבוצות, מצטמצם, ואך ורק דרך הספסל הספרס יוכלו לנצח את מיאמי.

-------------------------------
בנוגע לספרס-אוקלהומה:
היה צפוי שסן אנטוניו יתעלו במשחק 5 ויתנו בו את המקסימום ראבק שאפשר, בעקבות מה שקרה במשחק 5 בין הקבוצות לפני שנתיים.
במשחק השישי יהיה מעניין. הספרס נצחו 30 מ41 משחקי חוץ בעונה הרגילה. הם עוד לא נצחו באוקלהומה כבר שנים, כולל בשתי הסדרות בין הקבוצות, וזה אולם מטורף כשדוראנט ווטסברוק יבואו להשתולל. לדעתי דוראנט ו-ווסטברוק ישמרו על הכבוד שלהם, יתעלו במשחק שיהיה צמוד, והקבוצות הגדולות האלו ילכו למשחק שביעי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 2:02 pm 
Senior

ספליטר היה בדיחה עצובה מול מיאמי בשנה שעברה. הוא לא עלוב בהתקפה כמו פרקינס, אבל הוא לא יכול לשמור בחילוף על וויד או על לברון והא באופן כללי לא שחקן שיכול להשפיע מול מיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 2:06 pm 
Junior

אני אענה לך מה שעניתי לך כבר 20 פעם בשנה החולפת, ואתה תמשיך בשלך, תתעלם מהעובדה הזו, ותתרכז רק באהוביך, וייד ולברון:
ספליטר נפצע בפלייאוף הקודם בקרסול, ולא הראה חצי יכולת ממה שהוא שווה (היכולת שלו בפלייאוף הנוכחי, ובעונות הרגילות).
שנית, ספליטר הכפיל ואפילו יותר את כמות הריבאונדים שלו בפלייאוף, יחסית לשנתיים הקודמות, וזה קריטי מול קבוצה שהריבאונדר הכי טוב שלה הוא סמול פורוורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 2:12 pm 
Hall of Famer

נו. ראיתי את ספליטר מספיק בחודשיים האחרונים. לא הוא יהיה ההבדל בין ניצחון להפסד באף משחק להערכתי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 2:34 pm 
Junior

דיאו יכול להיות ההבדל בין נצחון להפסד?

אני חולק נחרצות על מי שאומר שלא. וספליטר שחקן חשוב לספרס בדיוק כמוהו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 2:36 pm 
Senior

דיאו יכול לשמור בסוויצ' על לברון או על וויד. ספליטר לא. בזה זה נגמר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 2:41 pm 
Hall of Famer

שיאו בעיניי חשוב לאין ערוך מספליטר. יכול לחתוך הגנות במסירה, לקלוע מטווחים שונים ולשים גוף בהגנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 2:44 pm 
Senior

uriel17 כתב:
אז מה? פופ הוציא את ספילטר מהחמישיה שם את בונר לנטרל את איבקה והנה הוא חוזר לסיטואציה של עידן טרום איבקה
בונר פשוט התעלק על איבקה גם כשאיבקה בהגנה, לא נתן לו לזוז בהגנה
רעיון גדול

הרעיון הוא הרבה יותר לצד ההתקפי ולא להגנתי. המשחק עם בונר או דיאו ב4 בלבד לא מנטרל את האימפקט הכי גדול של איבקה וזה הנוכחות מתחת לסל ובעצם פותח את הדרך לפארקר וג'ינובלי לחדירות מה שלא היה אפשרי בחלק גדול מהמשחקים הקודמים. איבקה חייב לצאת לבונר ולדיאו ובעצם יוצא מהצבע וכל האימפקט שלו ההגנתי מתבטל.

יש לי הרגשה שברוקס יגיב לזה במשחק הבא עם משחק עם איבקה ב5

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 2:49 pm 
Junior

shachaf78 כתב:

יש עולם ענקי מחוץ לשמירה על וייד ולברון. למשל עולם הנק' בצבע, קליעת שלשות, רב' ההתקפה, משחק מעבר וכד'.
יש הרבה כדורסל בעולם חוץ מלשמור על וייד ולברון.

לגיטימי שנורטון חושב שדיאו חשוב מספליטר, אני לא מסכים אבל בסדר. זה סתם חוסר הערכה משוועת לספליטר ממי שראה אותו בעיקר בגמר ההוא.
אני אומר שגם פאטי מילס ובונר יכולים להיות ההבדל בין ניצחון להפסד. גם ביינס הרוקי, גם לואיס וג'ונס ממיאמי וכו'.

אני מאמין שנורטון היה אומר שנייט רובינסון, או גלן דיוויס, לא יכולים להיות ההבדל בין נצחון להפסד, לפני משחק 5 בגמר 2010.
כנ"ל היה אומר לדעתי, על דשון סטיבנסון בגמר 2011, לפני ששמר את לברון מעולה וקלע שלשות גדולות במשחקים האחרונים.
כנ"ל על מריו צ'אלמרס לפני שהתעלה בפלייאוף 2012.
כנ"ל על דני גרין וגארי ניל לפני ההתעלות המטורפת שלהם במשחק 3 שנה בגמר 2013.

טיאגו ספליטר כמו השמות לעיל, שחקן שיכול לשים 20-25 נק' במשחק גמר נתון, אם הוא בקצב ויש לו את הביטחון. בטח מול כריס בוש. הוא מספיק מוכשר, נייד, גדול ומנוסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 3:18 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

FLASH כתב:
טיאגו ספליטר כמו השמות לעיל, שחקן שיכול לשים 20-25 נק' במשחק גמר נתון, אם הוא בקצב ויש לו את הביטחון. בטח מול כריס בוש. הוא מספיק מוכשר, נייד, גדול ומנוסה.

אתה מתכוון לאותו ספליטר שהגיע ל-20 נקודות 6 פעמים ב-310 משחקי NBA ומעולם לא קלע 20 במשחק פלייאוף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 3:25 pm 
Junior

מה זה מראה לעזאזל? תבדוק נתונים כאלה על דיוויס, ניל, גרין, רובינסון וכו', לפני שהגיעו למשחקים הגדולים שדיברתי עליהם, ותחזור לדיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 4:45 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

FLASH כתב:
מה זה מראה לעזאזל? תבדוק נתונים כאלה על דיוויס, ניל, גרין, רובינסון וכו', לפני שהגיעו למשחקים הגדולים שדיברתי עליהם, ותחזור לדיון.

לא צריך להתעצבן. כתבת שטות שבחיפוש קצר הראיתי שהסיכוי שלה להתקיים נמוך מאוד (ספליטר סיים עם 20 נק' ומעלה בפחות מ2% מהמשחקים שלו). אני לא מבין, אתה טוען שדוקא במשחק גדול כמו גמר הNBA יש לו סיכוי גבוה יותר להתפוצץ פתאום? על סמך זה שגארי ניל ודני גרין דפקו משחקים של 20 נקודות בגמר הקודם זה אומר שטיאגו "אופס חסמו אותי שוב" ספליטר גם יכול?
ומי אלו דייויס ורובינסון? (אני מקווה מאוד שלא התכוונת לדייויד...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 30, 2014 5:51 pm 
Junior

sir charles כתב:
FLASH כתב:

לא צריך להתעצבן. כתבת שטות שבחיפוש קצר הראיתי שהסיכוי שלה להתקיים נמוך מאוד (ספליטר סיים עם 20 נק' ומעלה בפחות מ2% מהמשחקים שלו). אני לא מבין, אתה טוען שדוקא במשחק גדול כמו גמר הNBA יש לו סיכוי גבוה יותר להתפוצץ פתאום? על סמך זה שגארי ניל ודני גרין דפקו משחקים של 20 נקודות בגמר הקודם זה אומר שטיאגו "אופס חסמו אותי שוב" ספליטר גם יכול?

אני שמח שאתה לא קורא על מה אתה מגיב ועוד קורא לזה שטויות. כיף להתכתב עם כותבים כאלה.
כמו שכתבתי מקודם:
FLASH כתב:
shachaf78 כתב:

אני אומר שגם פאטי מילס ובונר יכולים להיות ההבדל בין ניצחון להפסד. גם ביינס הרוקי, גם לואיס וג'ונס ממיאמי וכו'.

אני מאמין שנורטון היה אומר שנייט רובינסון, או גלן דיוויס, לא יכולים להיות ההבדל בין נצחון להפסד, לפני משחק 5 בגמר 2010.
כנ"ל היה אומר לדעתי, על דשון סטיבנסון בגמר 2011, לפני ששמר את לברון מעולה וקלע שלשות גדולות במשחקים האחרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 8:32 am 
Hall of Famer

מאט בונר יכול לתקוע 4-5 שלשות במשחק. הוא יכול להפוך לחלוטין את משחק אחד בגמר לבדו ולהשפיע על שאר הסדרה בכך שהוא יגרום לריווח של ההתקפה של הספארס, שספילטר לא עושה ושדאלאס הראו שזאת הדרך לשבור את ההגנה של מיאמי. אני חושב שמעולה שפופ נותן לו ביטחון ובונה אותו לקראת הסדרה מול מיאמי.

רק בכדי להבהיר, זאת ספקולציה מפגרת בדיוק כמו הדיבורים על משחק של 20 נק' של ספילטר. השחקנים המשניים הם שחקנים משניים והמטרה של פופ היא לנצח את אוק סיטי ולא לבנות שחקנים לסדרה מול מיאמי (כמו שון גנדי אמר היום - אינדי עבדו קשה מאד בכדי שהם יוכלו לשחק את משחק מספר 7 בבית). אם פופ חושב שבמשחק נתון מט בונר הוא זה שנותן לו את הצ'אנס הטוב ביותר, אז הוא צריך ללכת איתו וספילטר צריך להיות מקצוען כמו לואיס וכשיקראו לו הוא צריך להיות מוכן ולתרום. זה התפקיד של שחקן רוטציה באן.בי.איי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 8:43 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אגב לואיס...
viewtopic.php?p=431523#p431523

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 9:15 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

FLASH כתב:
sir charles כתב:
FLASH כתב:

אני שמח שאתה לא קורא על מה אתה מגיב ועוד קורא לזה שטויות. כיף להתכתב עם כותבים כאלה.
כמו שכתבתי מקודם:
FLASH כתב:
shachaf78 כתב:

אה אוקי, פספסתי שאליהם התכוונת (עברה שעה וחצי מאז שהזכרת אותם שוב ועד שעניתי ושכחתי שדובר עליהם), מצטער על זה.

לעניין עצמו, לנייט רוב וביג בייבי היתה לפחות היסטוריה של התפוצצויות במשחקים כאלו ואחרים - הראשון קלע ב17% מהמשחקים שלו עד אותה סדרת גמר מעל 20 נק' (ובסדרה עצמה דרך אגב הגיע לדאבל פיגרס רק פעם אחת עם 12) והשני עד אותה סדרה קלע ב-6 מתוך 31 משחקים בפלייאוף (כמעט 20%) מעל 20, אז לא מופרכת המחשבה שהם מסוגלים במשחק נתון להתפוצץ.
לגבי ספליטר - ממה שראינו ממנו עד היום - המחשבה הזו מופרכת, חד וחלק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 10:44 am 
Senior

תחושה אישית אומרת שהסדרה הזאת הולכת לשבעה משחקים גם כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 12:17 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
Amos Gueta כתב:

מהמקרים האלה של "למה אי אפשר לתת לייק בפורום".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 211 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44, הודי, עופר האדום ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: