סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 2:03 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 9:47 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
רק אומר שמאז ש LA בספרס הם מנצחים יותר (בעונה הסדירה) מאשר אי פעם בעבר, כולל בעונות השיא של דאנקן.
וכשהוא היה בפורטלנד, היא בדרך קבע היה 4-5 במערב במשך שנים (לעומת השנה... למשל). הוא לא הוביל אותם לאליפות כי הוא לא לברון, הוא הוביל אותם לשנים רבות של אחלה הישגיות בשביל קבוצה עם מעט מאד מלבדו (ומלבד לילארד כמובן).

וכן, ברור שאף אחד מהם הוא לא דוראנט או לברון. אז מה? הם לא טופ 10 בליגה, אבל שניהם פאוורים בטופ 5 כבר במשך שנים. לפעמים קצת יותר, לפעמים אולי טיפה פחות, אבל שם בגדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 9:55 pm 
Hall of Famer

זה כי הליגה חלשה. כתבתי אשתקד שהספרס עם המאזן הכי טוב שלהם אי פעם וזה מרמה והופ...עפו מול אוקלהומה.
ברחו לך כמה עונות שהם היו 11 במערב. תבדוק שוב.
אם la חופשי בקיץ. אתה חושב שהוא מקבל את אותה צומת לב כמו בקיץ שהוא היה חופשי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 9:56 pm 
מנהל פורום

בכלל הטענה שאם הוא להביא את הקבוצה לאליפות תומך בטיעון שהוא רך
לפי ההגיון הזה הקליפרס עם גריפין וג'ורדון מחזיקים את האליפות על שמם בטאבו

זאת הליגה הכי חלשה, הכי טובה בעולם, הכל יחסי בחיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 10:05 pm 
Hall of Famer

אגב בהחלט אפשר להיות טופ חמש ולהיות רך (שוב האדמירל).
לגבי מאזן - זה לא מעניין. לומר שהספרס עם המאזן הטוב בהיסטוריה בגלל LA זה סתם לזרוק דברים. כן, יש לו חלק בתור שחקן בכיר בסגל. לא שללתי זאת ממנו. לומר הוא זה שעושה את ההבדל זה שטויות.
למדוד מאזנים בין עונות שונות זה תלוי בהמון דברים. אחד מהם זה מה שציינתי זה שמהערב מאד חלש (והמזרח בכלל חלש). עד לא מזמן מקום 7 היתה קבוצה חזקה מאד (הספרס עפו למקום 7 בזמנו).
הרי יש למישהו ספק שהספרס של 14 הרבה יותר טובה מהספרס של 15? למרות ש15 יש לה מאזן יותר טוב? משל. עונה רגילה זה....עונה רגילה. 67-15 זה מאזין מרשים אבל הליגה היתה חלשה והיה לי ברור וכתבתי זאת לא מעט (וכתבו לי על זה לא מעט) ובסוף הם עפו...עם יתרון ביתיות מול אוקלהומה.

שורה תחתונה LA שחקן טוב. אבל רך לדעתי. זו אינה סתירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 07, 2017 10:40 pm 
מנהל פורום

טוב אני חושב שאמרתי את כל מה שהיה לי להגיד בנושא ואולי אפילו קצת יותר :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 24, 2017 6:50 am 
Hall of Famer

uriel17 כתב:
איך אתה מגיע להיות מספר חמש בריבאונד התקפה בעמדה כל כך פיזית בNBA? אתה חייב לדחוף כשעושים עליך בוקס אאוט להתגנב על הבייסליין, ועוד דברים שהם עבודה מלוכלכת והוא כנראה עושה אותה. המספרים לפחות אומרים שהוא עושה את זה
כן ראיתי אותו המון הייתי מנוי של הבלייזרס בעונת 13/14

נהנת מהמשחק האחרון? אהבת את הקשיחות? את כל ה2 ריב' ב43 דקות?
:lol: :lol:
מאנו כתב:
כי האמת שהוא קולע באחוזים די גרועים יחסית לביג מן. המון פעמים הוא מוותר על כניסה לסל נוחה בהרבה ממה שאתה מתאר לטובת העפת כדור קשה מחצי מרחק.
מצחיק שחסימות זה משהו שאתה מביא כדוג' לקשיחותו... מדובר בחוסם די גרוע

והמדד הזה של ריב' התקפה מציב את אלדריג' כאחד מהמאדר פאקרס הרציניים בליגה... כמה חבל שיש לכולנו עיניים. מעבר לזה, לפי המדד הזה גם קווין לאב לא רך וזו הרי אמירה לא הגיונית בעליל.

מאד מאדר פקר...מאד. זיבו עושה במכנסיים בחימום שהוא רואה אותו. :lol: :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 24, 2017 9:11 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אשכרה הקפצת עכשיו ת׳רד מלפני חודש וחצי כדי להגיד "אמרתי לך"?
לא מספיק הירידות שלך עליו בשרשורים של משחקי הפלייאוף שאתה מעלה מהאוב כאלה מהעונה הרגילה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 24, 2017 9:17 am 
Sophomore

אבל השאלה היא כמה מהריב' היו בהתקפה :)

סטריאני אתה בן 4

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 24, 2017 3:17 pm 
Hall of Famer

הלוואי.
לכל הבכיינים פה...תמשיכו. זה כיף.תמשיכו לתת לי מספרים במקום לראות משחקים. וזה נחמד שלא עונים לגופו של עניין ולוקחים את זה אישית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 24, 2017 7:56 pm 
Freshman

רבע הסנט שלי על LA. לא הייתי מכנה אותו שחקן רך, אבל הוא משתמש בפיזיות שלו רק מול שומרים שנחותים ממנו פיזית, הסטרץ' פורווארדים של העולם. יש לו מהלך וחצי בהם הוא הוא פיזי- מתחיל מההיי פוסט מצד שמאל וחודר בכוח דרך האמצע. בד"כ יסיים במין הוק בימין, ולפעמים יעשה אפ'נאנדר ויסיים בשמאל. שני המהלכים הללו מאוד יעילים. הבעייה היא שהוא בקושי מבצע אותם, וכאמור רק על שומרים נחותים. הוא רך במובן שהוא מסיים גרוע עם מגע. AND1 מחזה נדיר אצלו. בתור אוהד ספרס, LA מאוד מתסכל לצפייה. שני דברים עיקריים גורמים לי להתחנן לפופ דרך הצג שיוריד אותו לספסל. הראשון הוא שהוא כ"כ צפוי וסטטי- הוא יקבל כדור בהיי פוסט (בדרך כלל משמאל), יעצור את השטף ההתקפי, יכדרר כמה כדרורים ויעלה לפייד אווי באחזים מתסכלים (אלא אם כן יעשה את החדירה דרך המרכז, אבל זה די נדיר). אפשר לטעון שגם לברון הצעיר למשל היה צפוי- חדירה בכח עד לטבעת, אבל LA כ"כ לא אסתטי ולא כ"כ יעיל, וכאמור שובר את השטף של ההתקפה. בפורטלנד הוא היה מצריך דאבל טים, השנה היה לו רצף יחיד של משחקים באמצע העונה שהוא היה בזון כך שהוא הצריך שמירה כפולה, ממנה הוא מוסר בינוני לכל היותר (גם מבחינת הווילינגנס שלו למסור וגם מבחינת יכולת מסירה). הוא לא אופציה בפיק'נרול- לעולם אינו מתגלגל פנימה, אלא רק לפיק'נפופ, זריקה בה הוא מאוד סטריקי. יכול לקלוע פתאום כמה ברצף, אבל כלל לא אחוזים מדהימים סה"כ. מה שמביא אותי לדבר המתסכל השני אצל LA- הוא פשוט משחק אדיש. זה מאוד בולק בספרס, כי כמעט כל הסגל משחק חזק עם הרבה תשוקה, ושפת הגוף שלו מנותקת משאר הקבוצה ומרוחה. ייתכן שזה מה שמתפרש אצל stariani כרכות. אה, והוא גם שחקן לא כ"כ חכם בהתקפה. לזכותו אומר שהוא שומר טוב בהרבה מהדימוי שהיה לו בפורטלנד. באחד על אחד הוא יעמוד על שלו גם מול קאזינס ודיוויס למשל. יחסית למראה הכבד שלו הוא לא רע בלהישאר על גארדים אחרי חילוף, והוא יודע למקם עצמו לא רע בצבע לעזרה, אך לא הייתי אומר שזו חוזקה שלו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 24, 2017 8:13 pm 
Hall of Famer

קודם כל שמח לראות שיש פה מבוגר אחד שלא יורד לרמה אישית ועונה תשובה עניינית.
דבר שני, אתה די צודק בכמה דברים.הניתוח שלך לא רחוק מהדיעה שלי עליו.
הייתי מציין שהוא גם ריב' לא טוב ובגדול פשוט חסר לו רוע. חסר לו היכולת לבוא ולומר לחברים שלו תקשיבו לי חברות קשישים, תנו לי את הפאקינג כדור.
מבחינת המובים שלו, יש לו את המוב הזה אבל לא תמיד הוא מצליח לקחת גם שומר נמוך ממנו. היו לו כמה מהלכים מול ג'מייקל גרין שהוא עדיין זרק מבחוץ.
אבל הדבר שהכי מעצבן זה שהוא לעיתים מוותר על זריקות טובות ועושה איזה פאמפ מפגר והשומר מתקרב אליו והוא נעצר.
אין לו נוכחות של שחקן גדול. הוא מסיים משחק עם 15 ואיזה 5 ריב' ואתה בכלל לא זוכר שהוא שיחק.
תחליף אותו בפאו גאסול ואין ממש הבדל ופאו גאסול של 2017 הוא לא בדיוק כוכב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 86 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה