סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 1:23 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 551 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  הבא

מי לוקח
ירושלים ב-3 26%  26%  [ 12 ]
ירושלים ב-4 36%  36%  [ 17 ]
ירושלים ב-5 23%  23%  [ 11 ]
נהריה ב-5 9%  9%  [ 4 ]
נהריה ב-4 6%  6%  [ 3 ]
נהריה ב-3 0%  0%  [ 0 ]
סך הכל הצבעות : 47
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 6:53 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לא, צריך, אגב, ללכת רחוק. מספיק לקרוא את תחילת הת'רד הזה כדי להבין כמה שאתה מקשקש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 7:37 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אורן, אתה לא צריך לקחת את זה קשה. זו פשוט הנטייה של אוהדי מכבי לראות הכל בשחור-לבן בלי להבין שום מורכבות של טיעון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 7:38 am 
Junior

eli2510 כתב:
ומה עם זה שכל דקה שלו על הפרקט היא נזק? מה עם זה שמדובר באדם בעייתי מבחינה חברתית? וממתי ירושלים היא פלטפורמה לשיקום שחקנים, ועוד על חשבון משחקי פלייאוף?

אני אכתוב הכל בצורה מסודרת ואעביר לך - המפקד (לא באמת, לימדו אותי שלא מאכילים טרולים).

רק התייחסות לשאלה המוזרה האחרונה - בוודאי שהפועל היא לא פלטפורמה לשיקום שחקנים, לא היית חייב לקחת את המשפט שלי למקום ה"עלק" תמוה שלך. זה פשוט טנגו שהתאים לשני צדדים. אנחנו חיפשנו פתרון זול להיעלמות של מאליק עקב טרגיה משפחתית, וכן לבור העמוק בעמדה מספר 3, ואילו הברנש האיטלקי המוכשר (מסתבר שבדיעבד שלא, את זה אף אחד לא יכל לדעת) שחזר מפציעה חיפש מקום שיקלוט אותו.

לא מבין מה הבעיה בדיוק...זה לא שלקחנו נכה על כיסא גלגלים שהשתיל רגל חדשה ובא לנסות אותה על הפרקט בארנה.
אני מסכים שכלו כל הקיצין, אי אפשר להגיד שלא ניסינו...יותר מידי אפילו...לא נורא, מבאס ת'תחת, אבל זה קורה. כמו שאמרתי מגיעות הרבה הרבה מילים רעות לפיאניג'אני על ניהול המשחק בליגה הישראלית. לגבי הבאתו של ג'נטילה אינני מסכים. ואני אחזור על המשפט: מעדיף פלופ של מאמן. אבל לפחות שההנהלה לוקחת צעד אחורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 7:56 am 
Freshman

אדום88 כתב:
eli2510 כתב:
ומה עם זה שכל דקה שלו על הפרקט היא נזק? מה עם זה שמדובר באדם בעייתי מבחינה חברתית? וממתי ירושלים היא פלטפורמה לשיקום שחקנים, ועוד על חשבון משחקי פלייאוף?

אני אכתוב הכל בצורה מסודרת ואעביר לך - המפקד (לא באמת, לימדו אותי שלא מאכילים טרולים).

רק התייחסות לשאלה המוזרה האחרונה - בוודאי שהפועל היא לא פלטפורמה לשיקום שחקנים, לא היית חייב לקחת את המשפט שלי למקום ה"עלק" תמוה שלך. זה פשוט טנגו שהתאים לשני צדדים. אנחנו חיפשנו פתרון זול להיעלמות של מאליק עקב טרגיה משפחתית, וכן לבור העמוק בעמדה מספר 3, ואילו הברנש האיטלקי המוכשר (מסתבר שבדיעבד שלא, את זה אף אחד לא יכל לדעת) שחזר מפציעה חיפש מקום שיקלוט אותו.

לא מבין מה הבעיה בדיוק...זה לא שלקחנו נכה על כיסא גלגלים שהשתיל רגל חדשה ובא לנסות אותה על הפרקט בארנה.
אני מסכים שכלו כל הקיצין, אי אפשר להגיד שלא ניסינו...יותר מידי אפילו...לא נורא, מבאס ת'תחת, אבל זה קורה. כמו שאמרתי מגיעות הרבה הרבה מילים רעות לפיאניג'אני על ניהול המשחק בליגה הישראלית. לגבי הבאתו של ג'נטילה אינני מסכים. ואני אחזור על המשפט: מעדיף פלופ של מאמן. אבל לפחות שההנהלה לוקחת צעד אחורה.

אני שמח שלמרות הכינוי שהדבקת לי, אין לי מושג על סמך מה, דווקא ההתייחסות שלך הייתה עניינית, אם כי היא התייחסה רק לטיעון האחרון שלי.

לגוף העניין, אני חושב שלא מעט אנשים כאן ובמקומות אחרים ידעו ודיברו על מצבו של ג'נטילה, הפיזי והמנטלי, אבל זה לא תפקידו של אף אחד כאן, זה תפקיד המועדון לדעת באיזו כשירות נמצא השחקן שהם מביאים, במיוחד שזה שהוא נזרק משני מועדונים בתקופה כל כך קצרה לא מבשר טובות.

בינתיים זה נראה עסקה שטובה רק לצד אחד, וזה לא הפועל ירושלים.

נערך לאחרונה על ידי eli2510 בתאריך ד' מאי 24, 2017 8:02 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 7:57 am 
Freshman

אורן כתב:
לא, צריך, אגב, ללכת רחוק. מספיק לקרוא את תחילת הת'רד הזה כדי להבין כמה שאתה מקשקש.

מקשקש בנוגע למה? רק בעמוד הקודם קראתי שיש פה כמה שנשמטו להם הלסתות מההפסד הזה, וזו לא הפעם הראשונה שאנחנו שומעים כאן הצהרות בנוגע לירושלים שלא מאפיינות את האיכות האמיתית של הקבוצה.

נערך לאחרונה על ידי eli2510 בתאריך ד' מאי 24, 2017 8:02 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 7:58 am 
Freshman

אורן כתב:
אה, איזה יופי. עוד פעם "אוהדי ירושלים".

מה לא לגיטימי בדיוק בלהתווכח על רמה של כל קבוצה, גם אם היא ירושלים?
מה לא לגיטימי בכך שאני אומר שהיא מוערכת יתר על המידה בעיניי אוהדיה?

וכדי שתהיה רגוע, היא קצת פחות גרועה בעיני ממכבי, למרות מה שניתן להתרשם במשחקים האחרונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 8:45 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
גם אני לא הבנתי למה אי אפשר היה לדעת על מצבו של ג'נטילה.
מזכיר לי כל מיני שחקנים שמכבי מביאה. מאריץ' למשל. לא בגלל שהוא עשה בכדורסל האירופי מה שג'נטילה עשה, אלא בגלל שמביאים אותו על סמך מה שעשה לפני כמה שנים, ולא באמת מעודכנים במצבו - משהו שאפילו הקוראים בפורום זה יודעים.
על מאריץ' ידעו פה שהוא שבר כלי, רק מכבי לא ידעה. אותו דבר על ג'נטילה, לא יודע אם "שבר כלי" זה מונח מתאים, אולי חזק מדי, אבל הרבה פה היו מעודכנים במצבו יותר מאנשי ירושלים כנראה. להגיד ש"אף אחד לא יכל לדעת" זה חוטא לאמת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 9:06 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

סופרייז סופרייז
מסתבר שריצ'ארד האוול כבר אזרח, ובאורח פלא מתגרש מאשתו

http://www.one.co.il/Glitch/62108/%D7%A ... 7%99%D7%9D

מזמן שמעתי שהוא מתחתן בשביל האזרחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 9:09 am 
Junior

ואני שמעתי שהוא אפילו לא התחתן באופן רשמי.

אבל שיש קשרים מי צריך פרוטקציות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 9:18 am 
Sophomore

juror13 כתב:
סופרייז סופרייז

בקיצור - האיגוד בעצמו עושה את הקובמבינות שכל השנים טענו נגד מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 9:21 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קודי (יובל) כתב:
juror13 כתב:
סופרייז סופרייז

בקיצור - האיגוד בעצמו עושה את הקובמבינות שכל השנים טענו נגד מכבי.

תודה לפיןחס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 9:30 am 
Sophomore

אי אפשר להגיד שמצבו של ג'נטילה היה הפתעה, אם אני כתבתי כאן בהחלטיות שהשחקן הזה יהיה פלופ, ושהוא השמין, ושהוא לא בכושר, ושהוא בעייתי, אז אין סיכוי שהייתי היחיד שאמר את זה.

http://www.one.co.il/Article/16-17/2,62 ... tml?ref=hp

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 9:33 am 
Junior

מן הסתם העסק עובד בשיטת דני נוימן. יש איזה מאכער שמריץ את הדברים האלה. מי שמשלם מקבל ומי שלא שישאל את קורי קאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 9:34 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

לאומית כתב:
מן הסתם העסק עובד בשיטת דני נוימן. יש איזה מאכער שמריץ את הדברים האלה. מי שמשלם מקבל ומי שלא שישאל את קורי קאר.

ומי ששילם היה האיגוד בעצמו, כדי שישחק בנבחרת ,לכאורה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 9:37 am 
Freshman

אדום88 כתב:
eli2510 כתב:

i כתב:
כאילו אילו גארדים ישראלים היו בשוק להחתים במקום הלפרין ( וכמה זה כבר היה חוסך ?! ) .
בחישובים הנ"ל לא התווספו אאל"ט המיסים על הזרים והמאמן , שזה עוד סכום בכלל לא מבוטל ( סדר גודל של מיליון דולר עבור הארבעה שחתומים כרגע כמדומני ) .

שמחון, אפיק ניסים, סטו דאגלס ,

וזה בשליפה ובחצי כסף..

הודעה שלי אי אז מיולי שעבר.. והיו עוד הרבה כמותה. וזה רק על קצה המזלג.

לגבי ג'נטילה, זה מרתיח כפליים, כאשר כל המערכת וגם המאמן אומרים בקולם שלשחקן צעיר אי אפשר בקושי לשחרר חבל בקבוצה "גדולה" כמו ירושלים, אבל לעשות שיקום לאיזה איטלקי נחמד, זה כן.... הזייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 9:52 am 
מנהל פורום

מה הפאניקה? כולה 1:0
בפעם האחרונה שבדקתי סידרה של הטוב מחמש לא נגמרת ב1:0 או 0:1
היה משחק טוב, ההתקפה שלנו נראתה הרבה יותר טוב מהעונה הסדירה, יותר תנועה, יותר ריווח, ההגנה על הגארדים הייתה נוראית
ברטי עשה עבודה הרבה יותר טובה מיותם, סימונה איחר להחזיר את ברטי
ברטי אגב סופסל בגלל שהוא שיחק מהר מידי ויזם זריקות בשבלב מוקדם מידי של ההתקפה

לגבי ג'נטילה, הוא הוריד משקל, יפה מאוד, הוא חסר ביטחון וכל אי הצלחה קטנה כמו איבוד כדור או סל שעושים עליו מגביר אצלו את התיסכול והכישלון הבא רובץ לפתחו בגלל שהוא מתוסכל ולא מרוכז
סך הכל קיבל 8 דקות, הקבוצה לא איבדה יתרון בדקות שהיה על המגרש הפלוס מינוס שלו היה חיובי אגב

הבעיות שלנו היו 3
1) דייסון התקפה
2) יותם הגנה
3) סימונה מת על כדורסל סטייל אולימפיאקוס, הוא רוצה לכדרר למוות ולהרדים את הקבוצה השניה. אבל שחקנים כמו ליאור ויותם וברטי לא בנויים לזה. או שסימונה עושה סוויטץ' או שבאורח פלא השחקנים משתנים.

שורה תחתונה, אני "אוהדי הפועל ירושלים" אומר שאנחנו לוקחים את הסידרה, רוב הטריבונה סביבי לא מסכימה איתי אגב

eli2510
מה שאורן מנסה להגיד לך, שאתה מציב פסל שקורא לו "אוהדי הפועל ירושלים" שם בפיהם דברים ואז מתווכח איתם
אתה רוצה לא להסכים עם משהו?
קח ציטוט של מישהו ותתווכח איתו כאוות נפשך. ולא עם איזה גורם עלום שם בשם "אוהדי הפועל ירושלים"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 10:35 am 
Sophomore

לאומית כתב:
ואני שמעתי שהוא אפילו לא התחתן באופן רשמי.

אבל שיש קשרים מי צריך פרוטקציות.

אוי אוי אוי מה היה קורה פה לו היה שחקן מכבי....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 10:42 am 
מנהל פורום

דווקא לת'רד של הפועל ירושלים נטפלתם?
מה עשינו?
יזמנו? לא
איזרחנו? לא
החתמנו אותו כשהוא כבר אזרח בגלל הניהול מהבריק של הקבוצה שתחת חסותה אוזרח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 10:44 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
מה עשינו?
יזמנו? לא
איזרחנו? לא

התעצלתי לחפש פוסט מתאים יותר, וכן- הוא שחקן של ירושלים כרגע
הכי מצחיק/עצוב/אבסורדי יהיה אם ירושלים יאכזבו בפלייאוף , ופתאום האוול יגלה כמו טיוס שהוא יכול להרוויח עוד יותר כסף ב(נניח) איטליה
ירושלים תחליט לשחרר את האוול, והוא יעשה ביי ביי לאיגוד ולחוזה שלו איתם 7 שנים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 10:45 am 
Sophomore

ד"א הקטע הזה שליאור לא משחק בדקות האחרונות בגלל היכולת שלו מהעונשין , זה הזוי. השחקן הכי טוב בקבוצה , ואחד היחידים יחד עם יותם שרוצה ואוהב לשחק קבוצתי ונכון , פשוט לא יכול לתרום לקבוצה שלו , כי הוא בקושי מגיע לטבעת מהעונשין.
לא זכור לי מקרה ששחקן יורד כל שנה באחוזי העונשין שלו , עד לרמה של 20-30% ,ועוד משחקן שעמדד על איזה 70-75% מהעונשין ביורוליג , ולירושליים יש 2 כאלו (ליאור וג'נטילה , עם כי אצל ג'נטילה זה סיפור של השנתיים האחרונות , אצל ליאור יש ירידה קבועה כבר 5-6 שנים).
וזאת דילמה קשה לנבחרת בקיץ , שערו בנפשכם חמשייה של מקל , שון, משעור, ליאור , האוול , זאת חמשייה של באיזור 50-60% ביום מוצלח.....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 10:47 am 
Sophomore

uriel17 כתב:
מה עשינו?
יזמנו? לא
איזרחנו? לא

הוא שחקן של ירושליים , לא? , ועם זאת ,בוודאי שזה לא אשמתה של ירושליים שהוא אוזרח פיקטיבית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 10:49 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא הייתי ממהר לקבוע שהוא אוזרח פיקטיבית. עד כמה שאני יודע לו ולבת זוגו יש גם ילדה, אז גם היא פיקטיבית?
כל השנים אמרו את אותם דברים על דרק שארפ (אבל הוא שיחק במכבי אז זה יותר קל...) והנה בינתיים הילד הפיקטיבי מהנישואין הפיקטיביים קולע 16 נקודות על הראש של מכבי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 10:53 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
לא הייתי ממהר לקבוע שהוא אוזרח פיקטיבית. עד כמה שאני יודע לו ולבת זוגו יש גם ילדה, אז גם היא פיקטיבית?
כל השנים אמרו את אותם דברים על דרק שארפ (אבל הוא שיחק במכבי אז זה יותר קל...) והנה בינתיים הילד הפיקטיבי מהנישואין הפיקטיביים קולע 16 נקודות על הראש של מכבי.

אין להוואל שום ילד מ- אשתו הבני ברקית, וטוב שכך.

ומבחינתי שלא ייקחו כאן את בנותינו העבריות, גם אם זה כרוך שלא יהיה בנבחרת וכאלו..

מעדיף את ג'ייק כהן עליו עשרות מונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 11:05 am 
Freshman

uriel17 כתב:

eli2510
מה שאורן מנסה להגיד לך, שאתה מציב פסל שקורא לו "אוהדי הפועל ירושלים" שם בפיהם דברים ואז מתווכח איתם
אתה רוצה לא להסכים עם משהו?
קח ציטוט של מישהו ותתווכח איתו כאוות נפשך. ולא עם איזה גורם עלום שם בשם "אוהדי הפועל ירושלים"

אני מתעצל, זמני מוגבל, לא חושב שאפשר להתווכח על זה אבל. אני יכול להביא מבחר ציטוטים ממך או מכל אחד אחר אם אתאמץ.

ה"השתנה על הליגה" כמובן קופצת לי באופן מיידי.

אני חושב שכדאי שכל אחד יהיה מודע למצב של הקבוצה שלו ושלא יחשוב שהיא טובה יותר מכל מה שיש כאן בליגה. זה נכון גם לאוהדי מכבי העונה, למרות שכאן בפורום לא ראיתי אוהדי מכבי כאלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 24, 2017 11:12 am 
Junior

ג'רוד אברם כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אין להוואל שום ילד מ- אשתו הבני ברקית, וטוב שכך.

ומבחינתי שלא ייקחו כאן את בנותינו העבריות, גם אם זה כרוך שלא יהיה בנבחרת וכאלו..

איכסה פיכסה...

ולגבי המשחק עצמו - הפועל הראתה כמה גדול הטווח של איך שהיא מסוגלת לשחק. כשהיא רצה טוב, בעיקר עם החמישייה, היא כנראה הקבוצה הכי טובה בארץ כרגע. הבעיה היא שעל הספסל יש שני שחקנים במצב של מוות קליני (דייסון וג׳נטילה) ואחד הלפרין שלא מסוגל לשמור על ילד בן 4 עם עודף משקל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 551 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עופר האדום ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: