סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 12:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 91 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 2:54 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
לאסו ניהל אתמול רוטציה של 12 שחקנים בצורה מופתית, תצוגת אימון מרהיבה לצד היכולת שלו להכיל את כל הפציעות ועדיין להוביל את הקבוצה לסיטואציה שהיא בכלל מסוגלת להגיע לפיינל פור. כנראה שבריאל לא טפשים ויודעים למה האריכו לו את החוזה עוד בסוף השנה שעברה. חוץ מזה: צסק"א ופנר עמדו במטרות שלהם, אם זכו או לא זכו בסוף זה שולי, בפיינל פור כשאתה תלוי במשחק אחד זה לא אסון אם לא זכית בגביע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 3:04 pm 
Sophomore

arie כתב:
צסק"א ופנר עמדו במטרות שלהם, אם זכו או לא זכו בסוף זה שולי, בפיינל פור כשאתה תלוי במשחק אחד זה לא אסון אם לא זכית בגביע.

לא במקרה של צסק''א, שבאופן די קבוע הם אנדראצ'יברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 3:11 pm 
Junior

נכון, אבל עדיין, תמיד אפשר ליפול במשחק אחד ואני באמת לא מבין אותם למה הם לא לוחצים לעבור לסדרות גם בגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 3:27 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

uriel17 כתב:
טאברס הוא בכלל שיחוק של לאסו, הביאו אותו לכסות על שתי פציעות והנה הוא בגמר נותן שורה של מהלכים קריטיים, ריבאונד התקפה, סלים כאלה של בוגר בליגת נערים
טעות ענקית של זליקו שלא היה מוכן ליכולות שלו, הוא כבר מזמן הפסיק להיות הפתעה והיו עוד משחקים העונה שהוא היה דומיננטי גם אחרי החזרה של איון

דווקא זליקו מצא פתרון כאשר שיחק עם חמישייה נמוכה כשמלי בסנטר משך את טבארס החוצה וחדר עליו בקלות. הבעיה שהוא משום מה ויתר על הקונספט די במהירות והחזיר את וסלי - טעות שעלתה לו בגביע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 3:47 pm 
מנהל פורום

arie כתב:
נכון, אבל עדיין, תמיד אפשר ליפול במשחק אחד ואני באמת לא מבין אותם למה הם לא לוחצים לעבור לסדרות גם בגמר.

הם לוחצים, אבל איכשהו זה לא מצליח להם, מסקרן לדעת מה השיקול של הקבוצות הקבוצות שמעדיפות פיינלפור
הרי פנרבחצ'ה, ריאל, צסקא וז'לגריס היו מרוויחות הרבה יותר 2-6 משחקים מול אולם מלא מאשר מהפיינל]ור
למי חוץ מלג'ורדי כדאי עניין הפיינלפור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 4:07 pm 
Hall of Famer

בפורמט הנוכחי אני מניח שהרבה זה ענייני לו"ז
שתי סדרות ( חצי גמר וגמר ) זה פוטנציאלית 6-10 משחקים במקום שניים - לך תגיד את זה לספרדיות למשל ...
אולי בדוחק אפשר לעשות רבע/חצי/גמר סדרות של הטוב מ-3

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 4:27 pm 
Sophomore

אני מניח שכל הקבוצות למעט צסקא מעדיפות פיינל פור, כי קשה לראות איזו קבוצה מצליחה לגבור עליה בסדרה. אפילו של הטוב מ3

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 7:29 pm 
מנהל פורום

sir charles כתב:
uriel17 כתב:
טאברס הוא בכלל שיחוק של לאסו, הביאו אותו לכסות על שתי פציעות והנה הוא בגמר נותן שורה של מהלכים קריטיים, ריבאונד התקפה, סלים כאלה של בוגר בליגת נערים
טעות ענקית של זליקו שלא היה מוכן ליכולות שלו, הוא כבר מזמן הפסיק להיות הפתעה והיו עוד משחקים העונה שהוא היה דומיננטי גם אחרי החזרה של איון

דווקא זליקו מצא פתרון כאשר שיחק עם חמישייה נמוכה כשמלי בסנטר משך את טבארס החוצה וחדר עליו בקלות. הבעיה שהוא משום מה ויתר על הקונספט די במהירות והחזיר את וסלי - טעות שעלתה לו בגביע.

פעם אחת עברו את טאבארס ופעם אחרת קיבל שלשה בפנים, אבל לאסו לא נלחץ כי עדיין טאבארס שלט בריב' התקפה והכריח חלק גדול מההגנה של ריאל להתעסק בו. המיסמאץ' עבד שם באותן דק' לשני הצדדים.
לא סתם אוברדוביץ' מיהר לעלות חזרה את וסלי ולנסות למזער נזקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 9:09 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

נכון, רק שוסלי גם לא מנע את ריבאונד ההתקפה, גם החטיא סלים קלים וגם לא משך את טווארס החוצה. נראה לי שעוד סל עם עבירה או שלשה של מלי על הנפיל ולאסו היה מוריד אותו (לא שהאופציות האחרות - איון, רנדולף ותומפקינס - פחות מפחידות).
דרך אגב איך זה שאין פה אף מילה על הסל של תומפקינס שנקלע אחרי עבירה ברורה בריבאונד התקפה? ממשחק של פוזשן אחד (כשריאל בלי שני מובילי הכדור הראשיים שלה) זה חזר ל5 הפרש ופנר לא צימקה יותר מזה עד לסיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 9:46 pm 
Junior

sir charles כתב:
נכון, רק שוסלי גם לא מנע את ריבאונד ההתקפה, גם החטיא סלים קלים וגם לא משך את טווארס החוצה. נראה לי שעוד סל עם עבירה או שלשה של מלי על הנפיל ולאסו היה מוריד אותו (לא שהאופציות האחרות - איון, רנדולף ותומפקינס - פחות מפחידות).
דרך אגב איך זה שאין פה אף מילה על הסל של תומפקינס שנקלע אחרי עבירה ברורה בריבאונד התקפה? ממשחק של פוזשן אחד (כשריאל בלי שני מובילי הכדור הראשיים שלה) זה חזר ל5 הפרש ופנר לא צימקה יותר מזה עד לסיום.

דווקא צימצמה שוב לשלוש(80:83),אבל את שתי קליעות העונשין הבאות שלו קוזר קלע(וכן, השיפוט בהחלט היה של הספרדים - כמו בבלתי ספורטיבית שוסלי חטף והאי שריקה לבלתי ספורטיבית בעבירה על וונאמייקר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 10:10 pm 
מנהל פורום

הבלתי ספורטיבית על וסלי הייתה שריקה רעה למהדרין. היא היחידה שאני יכול להגדיר כטעות שיפוט, העברה על וונמייקר עברה רוויו בוידאו והתבררה כעבירה רגילה. שאר השריקות מהילוכים חוזרים התבררו השריקות נכונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 21, 2018 10:52 pm 
מנהל פורום

לא היו מספיק הילוכים חוזרים על העבירה של תומפקינס בריב', אבל אכן נראה שהייתה דחיפה בוטה, כאשר מלי כבר באוויר, ולא סתם מאבק על מיקום.
זה לא ממש אי-שריקה שהכריעה משחק, כפי שראיתי שרשמו בכמה מקומות, כי בכל זאת ריאל היו ביתרון 3, אבל בהחלט נראה שפנר קופחו.
היה גם את הפאול הרביעי או החמישי של דונצ'יץ', לא זוכר כבר, שלא באמת היה פאול והיה נטו הצגה של וסלי. בכלל הטורקים הגעילו אותי עם כמו הפלופים שלהם... וזה מול קבוצה שבה משחק רודי פרננדז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 11:51 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ודים כתב:
לא היו מספיק הילוכים חוזרים על העבירה של תומפקינס בריב', אבל אכן נראה שהייתה דחיפה בוטה, כאשר מלי כבר באוויר, ולא סתם מאבק על מיקום.
זה לא ממש אי-שריקה שהכריעה משחק, כפי שראיתי שרשמו בכמה מקומות, כי בכל זאת ריאל היו ביתרון 3, אבל בהחלט נראה שפנר קופחו.
היה גם את הפאול הרביעי או החמישי של דונצ'יץ', לא זוכר כבר, שלא באמת היה פאול והיה נטו הצגה של וסלי. בכלל הטורקים הגעילו אותי עם כמו הפלופים שלהם... וזה מול קבוצה שבה משחק רודי פרננדז.

גם הרביעי וגם החמישי של דונציץ היו פאולים ברורים. אתה מדבר כנראה על הפאול השלישי בו הוא כדרר לתוך היער איבד שיווי משקל ונתקע בוסלי שעף אחורה כאילו פגע בו כדור תותח. גם פה היה פאול למרות ההגזמה של וסלי (שכבר ציינתי שהוא פלופר מגעיל).
משהו ששמתי לב הוא כמה יוי ודונציץ מקבלים כבוד מהשופטים. אני לא מדבר על כל זריקות הראש כשלוחצים עליהם שאוטומטית מזכות אותם בפאולים, אלא על התגובות שלהם אחרי שריקות. אחרי החמישית של יוי הוא נכנס לדין ודברים עם השופט שכלל גם תנועת ביי ביי ואם הבנתי נכון משהו בסגנון של "על זה אתה שורק?" לא מעט שחקנים היו חוטפים על זה טכנית אבל מדובר בכוכב כמו יוי והוא עשה את זה בחיוך אז מילא. דונציץ לעומתו, אחרי אחד הפאולים שלו (השלישי אאל"ט) ירד לספסל בקללות כלפי השופטים שאין לי מושג איך לא זיכו אותו בטכנית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 12:01 pm 
מנהל פורום

sir charles כתב:
ודים כתב:

גם הרביעי וגם החמישי של דונציץ היו פאולים ברורים. אתה מדבר כנראה על הפאול השלישי בו הוא כדרר לתוך היער איבד שיווי משקל ונתקע בוסלי שעף אחורה כאילו פגע בו כדור תותח. גם פה היה פאול למרות ההגזמה של וסלי (שכבר ציינתי שהוא פלופר מגעיל).

אני זוכר את המהלך הנ"ל, אבל למי שרקו בסוף פאול? נגד וסלי, לא? היה תוקף לדונצ'יץ'??
בכל מקרה זכרתי שהיה פאול של דונצ'יץ' ששרקו לו, שבהילוך החוזר היה פלופ, אבל לא באמת הלכתי לבדוק, אז אני מאמין לך :)

לגבי יול, הוא בסך הכל סימן משהו בסגנון "על זה אתה שורק לי חמישית?" ואז לא ממש הראו לכיוון מי הוא עושה את השלום. לא חושב שזה היה זלזול כלפי השופטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 12:26 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

ודים כתב:
sir charles כתב:
ודים כתב:

אני זוכר את המהלך הנ"ל, אבל למי שרקו בסוף פאול? נגד וסלי, לא? היה תוקף לדונצ'יץ'??
בכל מקרה זכרתי שהיה פאול של דונצ'יץ' ששרקו לו, שבהילוך החוזר היה פלופ, אבל לא באמת הלכתי לבדוק, אז אני מאמין לך :)

לגבי יול, הוא בסך הכל סימן משהו בסגנון "על זה אתה שורק לי חמישית?" ואז לא ממש הראו לכיוון מי הוא עושה את השלום. לא חושב שזה היה זלזול כלפי השופטים.

גם אני חשבתי בתחילה שהוא סימן ביי ביי לחבר או משהו אבל מיד המשיך עם תלונות על השריקה אז אני מתאר לעצמי שזה היה מופנה לאותו אדם, כנראה השופט. בכל מקרה אפשר להגיד שהוא זכה לכבוד אבל בן ה-19 לא ממש לדעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 22, 2018 2:04 pm 
Junior

זה לא היה ביי ביי אלא סימון לשופט שזו העבירה החמישית שלו ולדעתו לא היה מקום לשרוק לדבר כזה עבירה חמישית.
ככה לפחות זה היה נראה לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 91 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: doron_ke, Google [Bot], עופר האדום ו 28 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה