סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 12:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 47  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי ת"א ( א' ?! ) 2018/19
הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 2:49 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
בטן רכה וחביבה כתב:
מכבי של היום עדיין חיה בסרט שמישהו יקנה כרטיס למשחק ב 300-400 שקל. אז מול השיקול של לא לנטוש את הספינה עומד שיקול לא פחות מכריע של לא לתת לאחרים להשתין עליך רק כי הם מרגישים שהם יכולים.
זה עניין של הוגנות בסיסית. זה לא הוגן לגבות את המחירים הגבוהים ביורוליג ולתת את המוצר הגרוע ביותר ביורוליג כבר 4 שנים.

בסופו של דבר המוצר ממשיך להימכר בכמויות יפות חרף מחירו הגבוה , ולכן הקבוצה לא "חיה בסרט" , והמחיר הוא עדיין הוגן ( עובדה שלא חסר ביקוש ) . למעשה אתה רק מוכיח את גודל המותג והביקוש כשאתה מדגיש שזה המחיר הגבוה ביותר עבור המוצר הנחות ביותר - לא צריך להרחיב מעבר לזה כדי לראות עד כמה המותג עדיין חזק .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 2:52 pm 
Freshman

אתה צודק, לא חיה בסרט כי עובדה שאנשים קונים. אבל זה לא הופך את זה להוגן. אוהדים הם קהל שבוי ובהנהלת מכבי מנצלים זאת היטב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:01 pm 
Hall of Famer

הדיבורים על הוגנות מגוחכים. אוהד הוא יצור תבוני שיכול לראות משחק גם בטלוויזיה, או לחלופין אם מציעים לו מוצר מחורבן-לא לרכוש. אין דין שנה שבה מביאים בקיץ את ווימס, גאודלוק, צירבס וקווינסי מילר (על פניו חיזוק מהטובים באירופה) ואז הכל מתחיל להתחרבש, לבין עונה כמו זו שבה יוצאים לדרך עם שלל שחקנים משלימים שברור שהם בינוניים במקרה הטוב.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:05 pm 
Hall of Famer

בלי קשר לרמת האמינות - זה פשוט נהדר
ווייצ'יץ' כאן כדי להישאר !

https://sports.walla.co.il/item/3202050

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:11 pm 
Freshman

Hacohen כתב:
הדיבורים על הוגנות מגוחכים. אוהד הוא יצור תבוני שיכול לראות משחק גם בטלוויזיה, או לחלופין אם מציעים לו מוצר מחורבן-לא לרכוש. אין דין שנה שבה מביאים בקיץ את ווימס, גאודלוק, צירבס וקווינסי מילר (על פניו חיזוק מהטובים באירופה) ואז הכל מתחיל להתחרבש, לבין עונה כמו זו שבה יוצאים לדרך עם שלל שחקנים משלימים שברור שהם בינוניים במקרה הטוב.

כשהייתי חייל היתה פעם שנתקענו במקום די שומם. היה שם גזלן והזמנתי חביתה בפיתה ב 30 שקל. הזמנתי, למרות שסביר להניח שלא הייתי מת אם לא הייתי מזמין. וזה עדיין לא אומר שהוא לא, סליחה על השפה, גזלן בן זונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:17 pm 
Hall of Famer

אני יודע מה ההגדרה של "לקוח שבוי". אוהד כדורסל שרואה בנייה של סגל בקיץ לא שווה לחייל רעב בפיזדלוך.

shmueliki כתב:
בלי קשר לרמת האמינות - זה פשוט נהדר
ווייצ'יץ' כאן כדי להישאר !

https://sports.walla.co.il/item/3202050

חייבים לו ממש הרבה בקטע של פנאן כנראה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:20 pm 
Hall of Famer

יש לי הרגשה שבמגדלים באזור פארק צמרת לא מתגוררים יותר מדי גזלנים. גם לא בהרצליה פיתוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:22 pm 
Freshman

אוהד שרוף שמחובר לקבוצה באינפוזיה הוא בהחלט סוג קהל שבוי. עובדה שגם אנשים לא אמידים עושים מנוי למכבי, מכיר לא אחד. בדוגמא האישית שלי, בהחלט יכולתי לחכות איזה חצי שעה עד שאגיע למקום אחר אבל החלטתי שלא. לפעמים אני גם קונה משהו במכונות של החטיפים ברכבת למרות המחירים המופקעים. נכון, לא יהרוג אותי לקנות במבה ב 10 שקל, אבל זה לא אומר שלתמחר את המוצר הזה פי 3 זה הוגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:27 pm 
Hall of Famer

חבר, הדוגמה שלך לא טובה. רעב זה משהו רגעי שאתה יכול להחליט שאתה רוצה לספק עכשיו במחיר מופקע, אבל הוא משרת את המטרות שלך במיידי (אתה נעשה שבע). מנוי זו החלטה לעונה. אתה יכול לראות בנייה של סגל בנחת בקיץ ולהחליט אם אתה בעניין. אם אתה לא שולט בחיבתך לקבוצה ותמיד תעשה מנוי, אז אתה נמצא במצב שנקרא "עקומת ביקוש קשיחה לחלוטין", שקורס מבוא למיקרו-כלכלה ילמד אותך שזה מצב רע מאד להיות בו, וכל גוף עסקי ישמח לדפוק אותך כשאתה במצב שכזה.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:34 pm 
מנהל פורום

השאלה היא רק כמה כאלה יש למכבי? 1000? 10000?
אני מניח שהגרעין המאוד קשיח שירד עם מכבי ליגה, כמו אלה של הפועל רמת גן כדורגל או אלה שליוו את אוסישקין בליגה א'
הוא לא יותר מ2500. לכל השאר יש את הקו האדום שלהם. ומכבי של העונה לא הצליחה למצוא מספיק כאלה שיכסו את מכסת ההצע של המינויים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:39 pm 
Freshman

לא נראה לי שמשקית במבה או סוכריות מייק לייק אהיה שבע. פשוט יש לי דחף לזה, בדיוק כמו שלאוהד יש דחף לקנות מנוי.
העניין הוא שזה קצת יותר מורכב מאיך שאתה מציג זאת. הרי הקיץ היו המון סימני שאלה סביב הסגל, ורבים האמינו שהוא יכול להפתיע לטובה. זה לא שכבר אז כולם ידעו שזה כישלון ידוע מראש. כנראה שזה שכנע אוהדים רבים. חושב שהיה הוגן מצד מכבי, בעונה בה תקציב השחקנים נטו הוא 6-7 מיליון דולר, להפחית ממחירי הכרטיסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:43 pm 
מנהל פורום

בטן רכה וחביבה כתב:
אוהד שרוף שמחובר לקבוצה באינפוזיה הוא בהחלט סוג קהל שבוי. עובדה שגם אנשים לא אמידים עושים מנוי למכבי, מכיר לא אחד. בדוגמא האישית שלי, בהחלט יכולתי לחכות איזה חצי שעה עד שאגיע למקום אחר אבל החלטתי שלא. לפעמים אני גם קונה משהו במכונות של החטיפים ברכבת למרות המחירים המופקעים. נכון, לא יהרוג אותי לקנות במבה ב 10 שקל, אבל זה לא אומר שלתמחר את המוצר הזה פי 3 זה הוגן.

אני חושב שהדוגמא הכי טובה לעד כמה המנויים הם (לא) שרופים שמחוברים לקבוצה באינפוזיה הוא הדרבי התל אביבי שהיה בגביע המדינה לפני כמה עונות.
מכבי ת"א לא הצליחה למלא את האולם ממכירת כרטיסים לאוהדים שלה (וכרטיסים שחולקו חינם כמדומני) והעדיפה לא למכור עוד מאות או אלפי כרטיסים להפועל ת"א (שקיבלה לבסוף פיצוי כספי על אובדן הכנסה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:49 pm 
Freshman

לא כולם כמובן. מה עם האלפים שכן הגיעו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 3:50 pm 
Hall of Famer

בטן רכה וחביבה כתב:
לא נראה לי שמשקית במבה או סוכריות מייק לייק אהיה שבע. פשוט יש לי דחף לזה, בדיוק כמו שלאוהד יש דחף לקנות מנוי.
העניין הוא שזה קצת יותר מורכב מאיך שאתה מציג זאת. הרי הקיץ היו המון סימני שאלה סביב הסגל, ורבים האמינו שהוא יכול להפתיע לטובה. זה לא שכבר אז כולם ידעו שזה כישלון ידוע מראש. כנראה שזה שכנע אוהדים רבים. חושב שהיה הוגן מצד מכבי, בעונה בה תקציב השחקנים נטו הוא 6-7 מיליון דולר, להפחית ממחירי הכרטיסים.

בסדר, דחף עולה כסף. כלכלה בסיסית.

ומטרתה העיקרית של חברה עסקית היא השאת רווחים, לא התאמת מחירים כלפי מטה בהתאם להורדת ההשקעות. להיפך, חברה עסקית תשאף להגדיל את הכנסותיה תוך הקטנת ההשקעות. ואגב, אם הסגל הזה היה מתחבר באורח פלא וזוכה ביורוליג-גם אז היה מוצדק להוריד בקיץ את מחירי הכרטיסים?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 4:07 pm 
Freshman

בעולם בו בעלים של קבוצות מביאים כסף מהבית ולא בדיוק מתנהלים הכי כלכלי בעולם (לפחות בספורט האירופי), הניסיון של מכבי לשמור על שפיות כלכלית הוא מקובל. האם תראה מזה הצלחות? לעתים רחוקות.
ואם מכבי היתה מציגה כדורסל מהנה וזוכה ביורוליג אז ברור שהיתה להם "לגיטימציה" להשאיר את המחירים כמו שהם, גם אם הסגל לא הכי יקר. במצב הזה לפחות האוהדים קיבלו את מה ששילמו עבורו. לעומת זאת, אם אחרי עונה כזו מכבי היתה הולכת למכירת חיסול ומחתימה שמות זולים ועלומים, ברור שלא הייתי מצפה למחירים גבוהים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 4:20 pm 
Hall of Famer

אז מה הטענה שלך בעצם?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 4:21 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
החיפוש אחרי "הוגנות" בשוק היצע וביקוש, בדבר שעם כל הכבוד ל"קהל שבוי" הוא לא באמת ביקוש קשיח ו/או משהו של חיים ומוות - הוא מגוחך. בערך כמו נסיונות של אחרים לראות בקבוצת כדורסל מקצוענים בית תמחוי לדקות משחק לשחקנים צעירים. העולם לא עובד ככה, ואם יש מי שמשלם אפשר לדבר על פראייריותו (או לחילופין, מה שבקבוצות אחרות היו מכנים "נאמנותו") אבל לבעלים שלוקחים את המחיר שהמשלמים מוכנים להציע אין מה לבוא בטענות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 4:29 pm 
Freshman

Hacohen כתב:
אז מה הטענה שלך בעצם?

שהמוצר הנוכחי לא שווה את מה שמשולם בעדו, בין אם זה בגלל ההישגים הדלים או בגלל ההשקעה היחסית מועטה בסגל השחקנים. ומאחר שמערכת יחסים בין מועדון ספורט ובין קהל אוהדיו היא לא כמו מערכת יחסים בין סלקום ולקוח, הייתי מצפה ממכבי שתוריד את המחירים.
אבל טחנו את הנושא מספיק, והטענה המקורית שלי בכלל פנתה לאוהדי מכבי - איך הם ממשיכים לשלם אלפי שקלים עבור מוצר כ"כ רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 5:28 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לי אין שום טענה לגבי מחירי הכרטיסים, אני פשוט בוחר שלא לעשות מנוי ולראות בטלוויזיה (וגם זה כבר לא ממש לאור ההישגים העונה). כן יש לי טענה שלמרות מחירי המנויים הגבוהים הנהלת מכבי בוחרת שלא להתחזק, ופה היא יורקת בפנים של האוהדים שכן רכשו מנוי.

אם כבר בנובמבר הגיעו למסקנה שהעונה האירופית גמורה אז לפחות שתהיה להם היושרה להודות בזה ושלא יזיינו את השכל עם אימרות כמו "נראה איך העונה מתקדמת ואז נחליט על חיזוק", "נראה מה המצב הגופני של פארגו" ו"אולי ריי בינתיים ייכנס לעניינים".
חבורה של אימפוטנטים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 5:40 pm 
Hall of Famer

את הטענות האלה על חוסר הוגנות אפשר היה לקבל, אולי, בלחץ, אחרי הזכייה האחרונה של מכבי ביורוליג.

אם אחרי ארבע השנים האחרונות מישהו עוד מוכן לזרוק אלפי שקלים על מנוי, הבעיה לגמרי שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 21, 2018 11:53 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דבר אחד אני לא מבין. בכל מקום כתוב שדני פדרמן הוא המנכ"ל שלא ניתן להזיזו ועל פיו יישק דבר.
אז 1) איך זה יכול להיות שהמנכ"ל נמצא בנופש בדרום אמריקה בתקופה כזו קשה שעוברת על הקבוצה?
ו-2) למה אבא דיוויד, שאמנם לוקח לעצמו קצת יותר קרדיט ממה שמגיע לו על הפיכת מכבי לאימפריה אבל עדיין יש לו מניות בהצלחה, לא בא לילד ואומר "תקשיב בני, קח לנהל את אחד העסקים האחרים שלנו אבל בוא שחרר ממכבי לפני שכל העסק ירד לטמיון", ויותר מזה - למה אף אחד מהשותפים הבכירים האחרים לא בא ואומר זאת לפדרמנים?

נערך לאחרונה על ידי sir charles בתאריך ה' נובמבר 22, 2018 12:59 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 22, 2018 12:06 am 
Sophomore

בטן רכה וחביבה כתב:
Hacohen כתב:

כשהייתי חייל היתה פעם שנתקענו במקום די שומם. היה שם גזלן והזמנתי חביתה בפיתה ב 30 שקל. הזמנתי, למרות שסביר להניח שלא הייתי מת אם לא הייתי מזמין. וזה עדיין לא אומר שהוא לא, סליחה על השפה, גזלן בן זונה.

במילואים, כשמגיע גזלן כזה, מתאגדים כל החבר'ה ואף אחד לא קונה עד שהוא מוריד את המחיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 22, 2018 1:13 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
sir charles כתב:
דבר אחד אני לא מבין. בכל מקום כתוב שדני פדרמן הוא המנכ"ל שלא ניתן להזיזו ועל פיו יישק דבר.
אז 1) איך זה יכול להיות שהמנכ"ל נמצא בנופש בדרום אמריקה בתקופה כזו קשה שעוברת על הקבוצה?
ו-2) למה אבא דיוויד, שאמנם לוקח לעצמו קצת יותר קרדיט ממה שמגיע לו על הפיכת מכבי לאימפריה אבל עדיין יש לו מניות בהצלחה, לא בא לילד ואומר "תקשיב בני, קח לנהל את אחד העסקים האחרים שלנו אבל בוא שחרר ממכבי לפני שכל העסק ירד לטמיון", ויותר מזה - למה אף אחד מהשותפים הבכירים האחרים לא בא ואומר זאת לפדרמנים?

1. כי הוא טוען שהוא לא המנכ"ל, וכי הוא הקובע בקבוצה היום יותר מכל אחד אחר.
2. כי עם כל הכבוד למכבי, העסקים חשובים יותר. מהעסקים אשכרה מתפרנסים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 22, 2018 9:52 am 
מנהל פורום

לחשוב גם מה בדיוק המשמעות שלו להיות פיזית במשחק מסוים.
הוא קובע את המאקרו, לא את המיקרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 22, 2018 9:55 am 
Freshman

ראי שעל הקיר כתב:
sir charles כתב:

1. כי הוא טוען שהוא לא המנכ"ל, וכי הוא הקובע בקבוצה היום יותר מכל אחד אחר.
2. כי עם כל הכבוד למכבי, העסקים חשובים יותר. מהעסקים אשכרה מתפרנסים.

3. למרות הדיבורים על שליטה של דני בנעשה בקבוצה, אני לא בטוח שפדרמן האב הוא לא זה שלא מנהל את העסק.
4. אולי הם משוכנעים שהם עושים הכל בסדר ורק גורמים מיסטיים מונעים מהם להצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1166 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 47  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: doron_ke, Google [Bot], עופר האדום ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: