סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' יוני 21, 2024 11:08 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1064 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 43  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:09 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
Yuval כתב:
Att כתב:
אין לדעת אבל על פניו, סביר להניח שהייתי מגיב בחיוב.
הצורך המשמעותי ביותר בטריידדליין היה בעמדה מס' 4
ו-וושינגטון עונה על זה ומתאים לטיימליין של הקבוצה, כך שהוא לא היה פיקס זמני (התנגדתי לפתרונות זמניים).
מה שכן, לא הכרתי אז מספיק טוב את השחקן כך שקשה לי לומר בוודאות.
מניח שהייתי הולך ליוטיוב ללמוד יותר.

ההסבר הוא שדאלאס קבוצה טובה יותר.
זה שיש לאוקלוהומה סיטי מאצ'-אפ גרוע איתם לא עוזר במיוחד.

כתבתי על המגבלות של OKC לאורך העונה.
ג'יי-דאב הוא לא מספר 2 כרגע בקבוצה אלופה (אולי יהיה בהמשך).
יש בעיה בריבאונד ובעיה בעמדה מס' 4 באופן כללי, כמו גם צורך ביוצר נוסף.

נו באמת. וושינגטון היה שחקן ספסל בינוני בשארלוט ודאלאס ויתרו על בחירה לא מוגנת בשבילו (ושחקן חמישיה בגרנט ויליאמס ושחקן ספסל שיכול לתרום בסת קארי). לא שאפשר לדעת כמובן כי לא הגבת על הטרייד בזמן אמת גם לדאלאס, אבל בחייאת.

אני הגבתי ביחס ל-OKC, לא ביחס לדאלאס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:13 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אם אני זוכר נכון, תקן אותי אם אני טועה, אתה שללת כל שחקן בינוני שיגיע תמורת הנכסים של פרסטי. וושינגטון עונה על ההגדרה של שחקן בינוני. אתה דיברת על הקליבר של מרקונן וכו'. דאלאס ויתרה על בחירת סיבוב ראשון, שאין לה כל כך הרבה כמו לאו.קיי.סי
דרך אגב, יש קבוצה מאלו הנותרות במערב שלא יותר טובה מהת'אנדר או מצ'אפ לא גרוע?

אני העדפתי - ועדיין מעדיף - כוכב בעמדה הזאת.
אבל לא, לא שללתי שחקנים בינוניים פלוס כמו דני אבדיה שהזכרתי, שהוא בהחלט לא כוכב וחשבתי שהוא יכול להתאים (עדיין יכול להתאים, למעשה).

אם אני זוכר נכון, מה שאני טענתי זה שלא כדאי לבזבז נכסים על פתרונות זמניים (AKA הייוורד)
ושהצורך היותר גדול של OKC הוא בעמדות 3-4 ולא בעמדת הסנטר המחליף (עדיין חושב כך)
ושאת בעיית הריבאונד צריך לפתור בחמישייה ולא בספסל.

ממה שאני זוכר, בעיקר שללתי כל מיני הצעות לסנטרים שלא מתאימים לאיך ש-OKC משחקת ו/או לטיימליין של הקבוצה (פואטל, דראמונד וכו')
או כאלו שהיו תופסים מקום בחמישייה ומעבירים את צ'אטוש לעמדה מספר 4 (ג'ארט אלן החביב מאוד)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:21 pm 
Senior

אתה לא הגבת בכלל. הטרייד של דאלאס על וושינגטון הוא דוגמא מצוינת למהלך שבזמן אמת נראה בינוני במקרה הטוב למי שזורם עם נסיונות לשיפור ומחריד עבור מישהו עם סט לא גמיש של ״עקרונות״. גם הציונים שאיאספיאן ואחרים נתנו לטרייד היו נמוכים מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:38 pm 
Junior

לפני שאתם מכריזים על בריאתו של כוכב: אל תצפו לזה שהוא בהכרח ישחזר את הסדרה הנוכחית בסדרה הבאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:45 pm 
Senior

זה בדיוק הנקודה, פי ג'יי הוא שחקן סביר שהיה בסיטואציה לא טובה עבורו ועבר לסיטואציה טובה עבורו. בקיץ לא חושב שדאלאס היו לוקחים אותו על פני גרנט ויליאמס שלא לדבר על לשחרר את סת' קארי ובחירת סיבוב ראשון לא מוגנת בעוד 3 עונות. ואת כל ההימור הזה הם לקחו אחרי שעונה שעברה עם סגל דומה הם לא הגיעו לפליי אין ובשלב שהטרייד נעשה הם היו במאבק על הפלייאין הנוכחי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:47 pm 
Hall of Famer

הוא לא צפוי לשחזר את הסדרה הנוכחית.
זה היה במידה רבה בגלל הסכמות ההגנתיות של OKC שהתרכזה בקיירי ובלוקה.

יובל, אני התייחסתי למה ש-OKC צריכה לעשות בטריידדליין ובכלל.
לגבי דאלאס, הגיוני שלא התייחסתי.

לא חושב שכדאי להמציא את איך שאתה מדמיין שהייתי מגיב אם הייתי מגיב ואז לבקר אותי על זה:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:48 pm 
Senior

נראה לי שכדאי לך לחשוב איך היית מגיב בהתחשב שראית את הטרייד בזמן אמת. בגדול ביקורת עצמית זה חשוב מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:49 pm 
Hall of Famer

אה כן, זה בגלל הסכמות ההגנתיות של הת'אנדר. אתה רוצה אולי להסביר איך זה בדיוק עבד, הסכמות של הת'אנדר שגרמו לפי.ג'יי לפרוח? או שפשוט נקטלג את זה ליד "SGA היה חלש נגד דנבר כי הם לחצו אותו"?

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:51 pm 
Hall of Famer

Yuval כתב:
נראה לי שכדאי לך לחשוב איך היית מגיב בהתחשב שראית את הטרייד בזמן אמת. בגדול ביקורת עצמית זה חשוב מאוד.

אתה בוחר לבקר אותי על עמדה שלא נקטתי
מה נסגר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:54 pm 
מנהל פורום

picknroll כתב:
לפני שאתם מכריזים על בריאתו של כוכב: אל תצפו לזה שהוא בהכרח ישחזר את הסדרה הנוכחית בסדרה הבאה

נכון!
ועדיין המניות שלו בזה שדלאס בגמר המערב הופכות את הטרייד הזה לטרייד טוב בדיעבד
אני חייב לתת קרדיט לז'אק לאו שמקמפיין את פי ג'יי כמה טרייד דדליינים וטוען שהוא תרומה אדירה לקבוצות צמרת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:54 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
Yuval כתב:

אתה בוחר לבקר אותי על עמדה שלא נקטתי
מה נסגר?

נסגר שהוא, כמו אחרים, קרא לאורך השנים מניפסטים נוקבים על ניהול ואיכות של טריידים וביקורות על מנהלים וקבלת החלטות בליגה, ולכן אך טבעי שהוא תוהה כיצד היית מגיב לטרייד בהתאם לדעות שטרחת לחזור עליהן חזור ושוב כלכך הרבה פעמים.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

יונתן אוריך; טופז לוק; יעקב ברדוגו; גדי טאוב; שמעון ריקלין; ינון מגל; נתן אשל; קרולין גליק; 14.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 6:55 pm 
Hall of Famer

אה ונשמח לדעת מה היו הסכמות ההגנתיות של הת'אנדר, שגרמו ספציפית לפי.ג'יי לפרוח מולם.

ואלה בין בכירי המשת"פים:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 19, 2024 7:28 pm 
Junior

Att כתב:
אני העדפתי - ועדיין מעדיף - כוכב בעמדה הזאת.

טייק מעניין... אז בעיניך כוכבים עדיפים על לא כוכבים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 3:32 pm 
Hall of Famer

מציע להעביר לת'רד הזה את דיוני צ'אט לא טוב מספיק או טוב מדי ולכן צריך לשלוח אותו בטרייד
ואולי לשקול לדון על מה שבאמת רלוונטי ונמצא על שולחן הדיונים של הת'אנדר.

האם להאריך לגידי את החוזה, איזה חוזה הייתם נותנים לו,
האם היית מתייאשים ממנו או ממשיכים לפתח אותו,
האם הייתם מחכים לקיץ הבא (מה שפרסטי סביר להניח לא יעשה),
כמה הוא שווה בליגה ואיזה טרייד שמערב אותו יכול להיות רלוונטי ולעזור ל-OKC.

זו שאלה סופר מורכבת עם לא מעט עדויות לכאן ולכאן.

מצרף את ראיון סיכום השנה המרשים שלו:
https://youtu.be/999cnjq2ho4?si=ffSgKJ5ek3Ll9rj0
שבו הוא מספר איך הוא התמודד עם מה שקרה לו בסדרה מול דאלאס (ירד לספסל אחרי כ-200 משחקים בחמישייה)
ורמת האחריות שהוא לוקח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 7:32 pm 
Junior

גידי הוא שחקן משני באוקייסי.
העיסוק בו הוא משני לבעיה העיקרית.

נקודת ההתחלה שלי היא שלאוקייסי יש בעיית גבוהים, ספציפית חסר להם ריבאונדר וגוף גדול.
גידי הוא סוג של יוצר מחליף שתאורטית יכול להוביל את החמישיה השנייה.
הבעיה היא שהוא לא מספיק טוב בתפקיד הזה.
בעיני אוקייסי לא צריכה להמשיך לפתח אותו.
הייתי מחפש טרייד עליו לקבוצה שעדיין רואה בו פוטנציאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 9:53 pm 
Sophomore

מנסה לתרום את שלי להעברת הדיון מת'רד הסדרה מול דאלאס לכאן:

סאבוניס כתב:
Att כתב:
אז מי כן?
מהם מספרי ה-4 שהיית רוצה לראות בת'אנדר?
או לחילופין הסנטר שהוא מבחינתך מתאים ושווה להעביר את צ'אטוש עמדה בגללו

כבר ניהלנו את הדיון הזה איזה מאה פעם, לא?

בעמדת הסנטר יש מלא אופציות (מדבר על כאלו שהן ריאליות, לא נגיד אמביד או יוקיץ). הייתי נותן המון (כל שחקן חוץ מהשלישייה ומלא בחירות) על באם, מובלי או דייויס. אבל נראה לי שהם לא על המדף. אז מי כן? ג'ארט אלן למשל (עם חוזה שמתאים לת'אנדר בול מבחינת האורך). גם קלקסטון יכול להתאים. אולי טרנר של אינדיאנה, למרות שלא נראה לי שיעבירו אותו. גם וונדל קרטר יושב על יופי של חוזה ויכול לעזור (בחמישייה או מהספסל). הארטנשטיין גם יכול להיות אחלה. גם את גאפורד על חוזה זול הייתי לוקח. או רוברט וויליאמס בריא (הימור עם הפציעות) יכול להיות נחמד. אפילו ואלנצ'ונס או אדאמס יכולים לעזור, למרות שבעיני הם לא בעדיפות גבוהה. מצידי אפשר גם מישהו צעיר -- דורן, וויליאמס, או מהדראפט הקרוב קלינגן או אידי. חלק מתאימים יותר מאחרים וחלק מאלה הייתי לוקח כמחליפים לצ'ט או רק אם לא צריך לשלם הרבה (בנכסים ובשכר). אבל באמת שלא חסרים שמות שיכולים לעזור בריבאונד ובהגנה על הצבע ליד צ'ט ויהיו שדרוג משמעותי על ג'יי וויל. רק צריך להחליט ולהשקיע את הנכסים כדי להביא אותם.

אם מתעקשים על צ'ט כסנטר, אז בעמדה מספר 4 אשמח מאוד עם דני. הזכרתי גם את קיי די ופול ג'ורג', שבהחלט היו עוזרים. ג'ונתן אייזיק יכול להיות הימור מעניין. כמובן שאם יאניס מבקש טרייד, אז אני מוכן לוותר על כל אחד חוץ משיי. דווקא ממרקאנן אני קצת פחות מתלהב. הוא בהחלט יהווה שדרוג, אבל אני לא כל כך בטוח בנוגע להגנה בצבע וריבאונד, ובעיקר כי צריך לתת לו חוזה מקס בעוד שנה וזה הולך להתנגש עם החוזים של צ'ט וג'יי דאב בעוד שנתיים.

ברגע שיוצאים מהקיבעון של הטיים ליין ומבינים שהת'אנדר חייבים לעשות כל מאמץ להיות קונטנדרים אמיתיים כבר בשנה הבאה עם שיי בשיאו אז פתאום נפתחות המון אופציות.

סאבוניס נתן פה הרבה שמות. דיברתי לקראת הטרייד דד ליין בזכות וונדל קרטר או ביף סטו. ההסתייגות העיקרית שלי מהם היא מהפציעות, מה גם שלא לגמרי ברור עד כמה הם זמינים בכלל בטרייד. לא דטרויט ולא אורלנדו זקוקות לבחירות דראפט נוספות, ובטח שלא לגידי עם בעיות הריווח אצלן.

לכן נראה לי שיונאס הוא המטרה הכי ריאלית וטובה. טוב ל 20-25 דקות מהספסל, שבהן יתרום התקפה וריבאונד. לא פתרון ארוך טווח, אבל חיזוק.
והכי חשוב - מעריך שמבחינת ערך השוק שלו, ניתן יהיה להשיג אותו על חוזה 1 + 1 (כלומר, אופציית קבוצה על העונה השנייה), דומה לזה שברוס בראון קיבל בקיץ האחרון מהפייסרס. חוזה כזה יעניק לתאנדר מספר אופציות: (1) לסחור בו כבר בעונה הבאה כחוזה נגמר גבוה לאיזון משכורות בטריידים; (2) לא לממש את אופציית הקבוצה בקיץ 25 ובכך אולי לפנות שוב קאפ ספייס (זה כבר תלוי במה שיקרה עם גידי עד אז); (3) להמשיך איתו לעונת 2025/26 כשהוא שוב על תקן חוזה נגמר.

בגזרת המהלכים הגדולים, טרייד עבור יאניס זו ספקולציה גדולה מדי, אבל אני אגיד לכם את מי הייתי מנטר: ממפיס גריזליס.
הם עברו ממצב של קבוצה בעלייה לקבוצה שסימן שאלה מסוים מרחף עליה. אומנם עדיין צעירה ומבטיחה - ההצלחות האחרונות בדראפט עם וינס וויליאמס, ג'י ג'י ג'קסון ותגמול מסוים על העונה הנוכחית שהתבזבזה בדמות בחירה 9 בדראפט - אבל מזכיר שהם נחשבו לכוח עולה במערב ואז הגיעו הצרות עם ג'ה מחוץ למגרש והפציעה האחרונה, שהזכירה כמה שברירי המשך הקריירה שלו. מקבוצה שבדראפט האחרון צירפה את סמארט כהצהרת כוונות, הם לפתע קבוצה שהתבזבזה לה שנת צמיחה נוספת - והרי זה לא שמדובר בקבוצה נטולת חורים מובהקים, בראשם ג'ה כמטרה בהגנה וקלעי בעייתי מהצד השני של הפרקט. הם גם נכנסים לטריטוריית מס המותרות עם כניסת הארכת החוזה של ביין לתוקף, וכבר ויתרו בגלל זה על אדאמס שאומנם החל לדעוך בהדרגתיות, ועדיין היה בורג חשוב מאוד עבורם משני צדי הפרקט - ולא ברור אם ואיך יימצא לו מחליף.

ובינתיים, מינסוטה ואוקלהומה עקפו אותם בתור הכוחות העולים הצעירים במערב, דאלאס התחזקה, ונראה שיחד עם דנבר יש ארבע גדולות די מובהקות במערב.
כך שבהחלט קיים הסיכוי לעונה מאכזבת נוספת, שעלולה לעורר כמה שאלות לגבי המשך הדרך. סימן השאלה הבולט יהיה מעל JJJ וסטטוס החוזה שלו, שיסתיים בקיץ 26. כבר כתבתי שהוא לדעתי המטרה היחידה שעושה היגיון בטרייד על הולמגרן, אבל אם הגריזליס נכנסים לתהליך של פירוק, או לפחות retooling, למה לא לנצל את חיבתו של זאק קליינמן לדראפט ולהרכיב צמד מגדלים מודרני של ג'קסון-הולמגרן? בלוק פארטי רציני וריווח מקסימלי בהתקפה.

ואם הגריזליס ילכו לפירוק מלא, יתכן שגם ביין יהיה על המדף. הוא יהיה בן 26 בעונה הבאה ויתחיל להרוויח סכומים באזור של 34 מיליון וצפונה מכך עד סוף עונת 2028/29 (44.8 מיליון בעונה האחרונה). לא חוזה גרוע בשום אופן, והגוף שלו + סגנון המשחק נראים בנויים להתיישנות טובה, אבל בסיטואציה של ריבילד, בהחלט יתכן שניתן יהיה להשיג אותו תמורת חבילת בחירות רצינית (במיוחד כי טרייד על ג'ה עשוי להניב תמורה פחותה, לאור כל הדאונסייד הגלום בו).

אז הכל מאוד ספקולטיבי כאמור, אבל אם אני פרסטי, להזדמנות הזאת אני מחכה (זו גם לא תהיה המתנה ארוכה מדי, צריך לראות מה קורה בעונה הבאה ואז בקיץ 25, ממפיס תרצה להאריך חוזה לטריפל ג'יי אם הכל יתנהל תקין עד אז, ואם זה לא יעלה יפה, זו יכולה להיות ההזדמנות של פרסטי להכות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 9:56 pm 
Freshman

רעיונות מעניינים, אבל jjj גם בינוני בריבאונד.
הציוות יכול לעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 10:09 pm 
Hall of Famer

ולנצ׳יונאס מאד בעייתי במשחק המודרני, למרות שאני אוהב אותו. עובדה שגם הפליקנס לא נתנו לו דקות כשזה היה חשוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 10:48 pm 
Hall of Famer

B.Grant44 כתב:
מנסה לתרום את שלי להעברת הדיון מת'רד הסדרה מול דאלאס לכאן:

סאבוניס כתב:
Att כתב:
אז מי כן?
מהם מספרי ה-4 שהיית רוצה לראות בת'אנדר?
או לחילופין הסנטר שהוא מבחינתך מתאים ושווה להעביר את צ'אטוש עמדה בגללו

כבר ניהלנו את הדיון הזה איזה מאה פעם, לא?

בעמדת הסנטר יש מלא אופציות (מדבר על כאלו שהן ריאליות, לא נגיד אמביד או יוקיץ). הייתי נותן המון (כל שחקן חוץ מהשלישייה ומלא בחירות) על באם, מובלי או דייויס. אבל נראה לי שהם לא על המדף. אז מי כן? ג'ארט אלן למשל (עם חוזה שמתאים לת'אנדר בול מבחינת האורך). גם קלקסטון יכול להתאים. אולי טרנר של אינדיאנה, למרות שלא נראה לי שיעבירו אותו. גם וונדל קרטר יושב על יופי של חוזה ויכול לעזור (בחמישייה או מהספסל). הארטנשטיין גם יכול להיות אחלה. גם את גאפורד על חוזה זול הייתי לוקח. או רוברט וויליאמס בריא (הימור עם הפציעות) יכול להיות נחמד. אפילו ואלנצ'ונס או אדאמס יכולים לעזור, למרות שבעיני הם לא בעדיפות גבוהה. מצידי אפשר גם מישהו צעיר -- דורן, וויליאמס, או מהדראפט הקרוב קלינגן או אידי. חלק מתאימים יותר מאחרים וחלק מאלה הייתי לוקח כמחליפים לצ'ט או רק אם לא צריך לשלם הרבה (בנכסים ובשכר). אבל באמת שלא חסרים שמות שיכולים לעזור בריבאונד ובהגנה על הצבע ליד צ'ט ויהיו שדרוג משמעותי על ג'יי וויל. רק צריך להחליט ולהשקיע את הנכסים כדי להביא אותם.

אם מתעקשים על צ'ט כסנטר, אז בעמדה מספר 4 אשמח מאוד עם דני. הזכרתי גם את קיי די ופול ג'ורג', שבהחלט היו עוזרים. ג'ונתן אייזיק יכול להיות הימור מעניין. כמובן שאם יאניס מבקש טרייד, אז אני מוכן לוותר על כל אחד חוץ משיי. דווקא ממרקאנן אני קצת פחות מתלהב. הוא בהחלט יהווה שדרוג, אבל אני לא כל כך בטוח בנוגע להגנה בצבע וריבאונד, ובעיקר כי צריך לתת לו חוזה מקס בעוד שנה וזה הולך להתנגש עם החוזים של צ'ט וג'יי דאב בעוד שנתיים.

ברגע שיוצאים מהקיבעון של הטיים ליין ומבינים שהת'אנדר חייבים לעשות כל מאמץ להיות קונטנדרים אמיתיים כבר בשנה הבאה עם שיי בשיאו אז פתאום נפתחות המון אופציות.

סאבוניס נתן פה הרבה שמות. דיברתי לקראת הטרייד דד ליין בזכות וונדל קרטר או ביף סטו. ההסתייגות העיקרית שלי מהם היא מהפציעות, מה גם שלא לגמרי ברור עד כמה הם זמינים בכלל בטרייד. לא דטרויט ולא אורלנדו זקוקות לבחירות דראפט נוספות, ובטח שלא לגידי עם בעיות הריווח אצלן.

לכן נראה לי שיונאס הוא המטרה הכי ריאלית וטובה. טוב ל 20-25 דקות מהספסל, שבהן יתרום התקפה וריבאונד. לא פתרון ארוך טווח, אבל חיזוק.
והכי חשוב - מעריך שמבחינת ערך השוק שלו, ניתן יהיה להשיג אותו על חוזה 1 + 1 (כלומר, אופציית קבוצה על העונה השנייה), דומה לזה שברוס בראון קיבל בקיץ האחרון מהפייסרס. חוזה כזה יעניק לתאנדר מספר אופציות: (1) לסחור בו כבר בעונה הבאה כחוזה נגמר גבוה לאיזון משכורות בטריידים; (2) לא לממש את אופציית הקבוצה בקיץ 25 ובכך אולי לפנות שוב קאפ ספייס (זה כבר תלוי במה שיקרה עם גידי עד אז); (3) להמשיך איתו לעונת 2025/26 כשהוא שוב על תקן חוזה נגמר.

בגזרת המהלכים הגדולים, טרייד עבור יאניס זו ספקולציה גדולה מדי, אבל אני אגיד לכם את מי הייתי מנטר: ממפיס גריזליס.
הם עברו ממצב של קבוצה בעלייה לקבוצה שסימן שאלה מסוים מרחף עליה. אומנם עדיין צעירה ומבטיחה - ההצלחות האחרונות בדראפט עם וינס וויליאמס, ג'י ג'י ג'קסון ותגמול מסוים על העונה הנוכחית שהתבזבזה בדמות בחירה 9 בדראפט - אבל מזכיר שהם נחשבו לכוח עולה במערב ואז הגיעו הצרות עם ג'ה מחוץ למגרש והפציעה האחרונה, שהזכירה כמה שברירי המשך הקריירה שלו. מקבוצה שבדראפט האחרון צירפה את סמארט כהצהרת כוונות, הם לפתע קבוצה שהתבזבזה לה שנת צמיחה נוספת - והרי זה לא שמדובר בקבוצה נטולת חורים מובהקים, בראשם ג'ה כמטרה בהגנה וקלעי בעייתי מהצד השני של הפרקט. הם גם נכנסים לטריטוריית מס המותרות עם כניסת הארכת החוזה של ביין לתוקף, וכבר ויתרו בגלל זה על אדאמס שאומנם החל לדעוך בהדרגתיות, ועדיין היה בורג חשוב מאוד עבורם משני צדי הפרקט - ולא ברור אם ואיך יימצא לו מחליף.

ובינתיים, מינסוטה ואוקלהומה עקפו אותם בתור הכוחות העולים הצעירים במערב, דאלאס התחזקה, ונראה שיחד עם דנבר יש ארבע גדולות די מובהקות במערב.
כך שבהחלט קיים הסיכוי לעונה מאכזבת נוספת, שעלולה לעורר כמה שאלות לגבי המשך הדרך. סימן השאלה הבולט יהיה מעל JJJ וסטטוס החוזה שלו, שיסתיים בקיץ 26. כבר כתבתי שהוא לדעתי המטרה היחידה שעושה היגיון בטרייד על הולמגרן, אבל אם הגריזליס נכנסים לתהליך של פירוק, או לפחות retooling, למה לא לנצל את חיבתו של זאק קליינמן לדראפט ולהרכיב צמד מגדלים מודרני של ג'קסון-הולמגרן? בלוק פארטי רציני וריווח מקסימלי בהתקפה.

ואם הגריזליס ילכו לפירוק מלא, יתכן שגם ביין יהיה על המדף. הוא יהיה בן 26 בעונה הבאה ויתחיל להרוויח סכומים באזור של 34 מיליון וצפונה מכך עד סוף עונת 2028/29 (44.8 מיליון בעונה האחרונה). לא חוזה גרוע בשום אופן, והגוף שלו + סגנון המשחק נראים בנויים להתיישנות טובה, אבל בסיטואציה של ריבילד, בהחלט יתכן שניתן יהיה להשיג אותו תמורת חבילת בחירות רצינית (במיוחד כי טרייד על ג'ה עשוי להניב תמורה פחותה, לאור כל הדאונסייד הגלום בו).

אז הכל מאוד ספקולטיבי כאמור, אבל אם אני פרסטי, להזדמנות הזאת אני מחכה (זו גם לא תהיה המתנה ארוכה מדי, צריך לראות מה קורה בעונה הבאה ואז בקיץ 25, ממפיס תרצה להאריך חוזה לטריפל ג'יי אם הכל יתנהל תקין עד אז, ואם זה לא יעלה יפה, זו יכולה להיות ההזדמנות של פרסטי להכות).

סליחה אבל וונדל, ביף סטו ויונאס הם אופציות מזעזעות.

JJJ הוא אופציה שהזכרתי בעבר. הוא לא התאמה מושלמת אבל זו אופציה מעניינת. אני לא חושב שממפיס מחפשים לפרק את החבילה ולשלוח אותו בטרייד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 10:55 pm 
Hall of Famer

וונדל קרטר יכול בקונסטולציות מסוימות לתת את מה שוושינגטון נותן אבל עם יותר ריבאונד ואסיסטים. יופי של תוספת, אפילו ממש יופי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 11:35 pm 
Hall of Famer

הוא אתלט ברמה של וושינגטון? זריז ומסוגל לשמור ברמה שלו על שחקני חוץ?

אין לי הרבה שעות וונדל לשמחתי אז תקן אותי אם אני טועה אבל נדמה לי שרוב הזמן הוא משחק סנטר, לא קולע מספיק טוב לשלוש ובאופן כללי, שחקן מאכזב למדי ביחס לציפיות ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 11:51 pm 
Hall of Famer

קולע שלשות, לוקח ריבאונדים, זז בין חסימות
טוב בלי הכדור. נכס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 11:53 pm 
Sophomore

Bluey כתב:
רעיונות מעניינים, אבל jjj גם בינוני בריבאונד.
הציוות יכול לעבוד.

כן, לא נכנסתי יותר מדי לניתוח המקצועי. אומנם בינוני בריבאונד, ועדיין, ביגמן נוסף ואתלטי, שכרגע אין את זה בכלל בחמישייה. שג"א וג'יי-דאב יצטרכו לתרום את שלהם בריבאונד, אולי גם מי שבסופו של דבר יאייש את עמדת הרכז הפותח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 21, 2024 11:55 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
ולנצ׳יונאס מאד בעייתי במשחק המודרני, למרות שאני אוהב אותו. עובדה שגם הפליקנס לא נתנו לו דקות כשזה היה חשוב

נכון, בגלל זה אמרתי שיעלה מהספסל ובתור פתרון זמני מאוד. הוא עדיין שדרוג בתפקיד הסנטר המחליף, בר השגה כאמור, וכפי שהערכתי, ניתן יהיה לצרף אותו על חוזה סחיר שפותח מגוון אופציות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 22, 2024 4:55 am 
Sophomore

אוקיי(סי), מסכים שזה יותר מתאים בת'רד הזה, אז מעביר את התגובה שלי לכאן:

Att כתב:
"בדיוק, רציתי להתייחס לנקודה הזאת - שחלק מהרעיונות הספקולטיביים שהועלו פה, משדכים לתאנדר סנטר מסיבי (לפחות יחסית לצ'ט) אבל נון-שוטר, שזה בעייתי בחמישייה שכבר כוללת את שג"א ועוד כמה טעוני-שיפור בקליעה משלוש, לפחות מבחינת ווליום זריקות..
זו מהות הוויכוח ביני לבין סאבוניס.
הוא חושב שצריך להכניס לחמישייה סנטר ללא קליעה ואילו אני חושב שצריך להכניס לחמישייה פורוורד גבוה שקולע מצוין."

לא, זו לא מהות הדיון. אני חושב שצריך שני דברים:

1. חיזוק מיידי ולא לחכות שתיפול לך ליד "החתיכה המושלמת", מה שזה לא אומר. ואני אומר את זה לא רק לגבי הקיץ הזה, אלא כבר משנה שעברה. בינתיים, פרסטי כבר בזבז לשיי שנה אחת בשיא עם קבוצה שבמכוון ממש לא נבנתה להיות קונטנדרית ריאלית.

2. גמישות. כן, תביא חיזוק לצבע גם אם הוא לא קולע מבחוץ (לחלק מהאופציות שדיברתי עליהן, כמו קרטר, טרנר, או אפילו ולאנצ'ונס דווקא יש איום קליעה משלוש ומישהו כמו אידי יכול אולי להוסיף את זה למשחק שלו). אולי הוא יפתח ליד צ'ט. אולי ישחק איתו בחלק מהזמן כמו ג'יי וויל עכשיו. ואולי הוא יהיה המחליף שלו ל-15-20 דקות במשחק (או אם חלילה הוא נפצע). אולי תהיה קבוצה שבפלייאוף תסמן אותו ותהפוך אותו ללא שמיש בסדרה מסויימת. אבל אולי הת'אנדר יפגשו את דאלאס עם גאפורד/לייבלי, את מינסוטה עם גובר, או את דנבר עם יוקיץ', או את הקליפרס עם זובאץ', ופתאום 20 או 30 דקות שלו יהפכו לקריטיות בהגנה ובריבאונד.

אז אני חוזר על זה, כי אתה נוטה לפעמים לשטח את הטיעונים שלי למרות שזו לא הפעם הראשונה שאני כותב את זה: העניין הוא לא שאני נעול על סנטר כבד גוף בצבע ל-40 דקות במשחק וצ'ט תמיד לידו. העניין הוא לייצר גמישות ואפשרות לעשות התאמות ליריבות. אם יש יריבה שמולה ההרכב הנוכחי של הת'אנדר מתאים (או כזה עם חיזוק בעמדה מספר 4 שיעביר את ג'יי דאב ל-3) אז אחלה. ואם זו מינסוטה, אז טוב שיש לך איזה מישהו לשמור על גובר כשצ'ט עובר לטאונס.

וגם שוב: להביא סנטר עם ריבאונד וגוף (בטח אם זה מישהו כמו אדאמס, יונאס, או קרטר, שאמורים לבוא בזול) לא מונע מהת'אנדר להשתדרג גם בעמדת הפאוור פורוורד עם מישהו כמו דני, מרקאנן, דוראנט, ג'ורג' או מי שזה לא יהיה, לפחות לא בשנתיים הקרובות. זה לא או זה או זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1064 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 43  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 68 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: