סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 10:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 82  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 2:46 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
frodoborg כתב:
אם זה נכון, אז הוא באמת חתיכת ...

אם אני זוכר נכון בפרשת פניני חגגת...מה קרה? לא תקין בעיניך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:20 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
לא יכולים להתנתק מהתבנית, אה?
המילה שאני חיפשתי היא "טמבל", ולא "חרא", כמו שחשבתם.
אני יודע שיש לא מעט שונאי מכבי ש שמחים עכשיו, אבל אם תסתכלו מנקודת מבט של שחקן עצמו, אולי תבנינו שזה לא כל כך חכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:33 pm 
Hall of Famer

חכם אולי מבחינה כלכלית, טיפשי ככל הנראה מבחינת הקריירה. באופן כללי, למעט מקרים יוצאי דופן, אם בלאט מאמין בך אתה ככל הנראה תשחק ותתקדם מבחינה מקצועית. קצת עצוב ששוב שחקן עוזב את מכבי אחרי מינימום זמן ואחרי שהיא נתנה לו מקפצת פרסום ושכר משמעותית. מצד שני, העובדה שהמצב של מכבי באירופה מזכיר את מצבן של קבוצות בליגה הישראלית מול מכבי אמורה לנחם את מי ששונא אותה ולהראות שניתן לבנות בכל שנה מחדש ולהתגבר על הקשיים בכל זאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:35 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
פרודו, יש לי משהו פשוט להגיד לך: אם ... אוחיון ... מכבי ... שמונה. מקווה שזה מספיק ברור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:45 pm 
Sophomore

ילד מגעיל , לא רוצה לראות אותו בצהוב אף פעם :za_da_va_la:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:56 pm 
Sophomore

איך שאני רואה את זה, הוא עשה טובה למכבי. שלום שלום ונתראה בדצמבר במינוס שלושים מעלות. אה ואם אני מכבי אז אני עושה מהמקרה הזה למען יראו וירהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:58 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
פרודו, יש לי משהו פשוט להגיד לך: אם ... אוחיון ... מכבי ... שמונה. מקווה שזה מספיק ברור.

שמונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 4:01 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:
יש לי דווקא הרגשה שהוא עוד ימצמץ והרבה. התחושה שלי היא שאחרי טראומת פארגו מכבי תרצה לעשות ממנו מקרה לדוגמה ומופת, בעיקר שלפחות לפי הסעיפים שפורסמו מהחוזה שלו הקייס שלה חזק יותר.

אני מסכים עם ראי לחלוטין. לדעתי מכבי הולכת לעשות ממנו דוגמא ומופת. ילכו בבוררות ויתענו שיש לו חוזה והם דורשים שהוא יעמוד בו, הם גם אני חושב שגם שינצחו (לפחות על פי מה שפורסם, הטעות בחוזה אם כבר משחקת רק לרעת אוחיון). ואז הם יעשו באוחיון מקרה פניני. יגידו לו שבמכבי הוא לא משחק השנה, יש לו אפשרות בין לשבת ביציע או לשחק איפה שהם יסכימו לשחרר אותו (איזה חור בסרביה או קפריסין) או לחילופין להעריך את החוזה בעוד שנתיים בשכר נמוך אם הוא רוצה לשחק השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 4:04 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:

???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 4:30 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מה לא הבנת? בחיי, זה אומר שאתה פשוט ...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:30 pm 
Junior

לגיטימי לחלוטין מבחינת אוחיון. ניהול סיכונים נכון. קרא את המפה, הבין שיש הזדמנות פז לנצל את המומנטום מהסדרה נגד פאו ובחר למנף את עצמו, גם אם מדובר בפרשנות מעט צולעת של סעיף אופציית היציאה בחוזה (פרשנות נלמדת בין היתר גם משלב המו"מ בין הצדדים ואופי הטיוטות והתכתובות שהוחלפו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:40 pm 
Junior

עם כל הכבוד, אני לא חושב שמכבי יבזבזו 250k רק בשביל להפוך אותו לדוגמא.
אתה לא שם שחקן עונה שלמה ביציע רק כדי לחנך.

למרות שאני מאוד בעד שיחטוף קנס רציני, שגם אם היה חותם בקובאן אז כל המשכורת תלך לקנס, וגם שיתייבש שנה ושאחריה ינסה למצוא קבוצה, ראשון לציון תהיה אופציה מצויינת לדעתי. אם היא תרצה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:41 pm 
Senior

אישית אני לא מצליח להבין את הפרשנות הצולעת שלו. בספסל פורסם מה הטעות בחוזה ואם מה שפורסם שם נכון (שזאת השאלה) אז הטעות בחוזה אם כבר משחקת לטובת מכבי. על פי איך שהחוזה כתוב ומנוסח אוחיון יכול להשתחרר רק בסיום העונה הקרובה אבל חייב להודיע למכבי על זה עד יולי הקרוב. יעני לתת להם התראה של שנה מראש. אני מניח שהטענה שלו תהיה שזה שכתוב בחוזה שהשחרור רק אחרי השנה קרובה זה טעות כתיב בחוזה, ובעצם היה אמור להיות רשום שם את הקיץ הזה. אבל אם למכבי באמת יש התכתבויות שטוענות אחרת אז אין לו ממש קייס.

אני גם חושב, שמכבי הפעם לא תעשה את טעות פארגו ותלך בכל הכוח לטענה שלשחקן יש חוזה והם עומדים על קיומו. אם מכבי תאפשר גם לאוחיון לצאת מההסכם אז הם פותחים פתח לזה שכל שחקן שירצה להשתחרר יוכל ואני לא מאמין שהם לא למדו מטעויות העבר ויעשו את זה שוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:43 pm 
Senior

www.dovi כתב:
עם כל הכבוד, אני לא חושב שמכבי יבזבזו 250k רק בשביל להפוך אותו לדוגמא.
אתה לא שם שחקן עונה שלמה ביציע רק כדי לחנך.

אני חושב שמבחינתם יהיה עדיף לבזבז את הכסף הזה (ואפילו יותר). מדובר בעניין עקרוני ומעשי להמשך והעתיד של מכבי, ולכן לדעתי הם כן יבזבזו.
הם יעדיפו לבזבז את הכסף גם אם זה הסכום שאמרת (וזה יהיה פחות, כי מן הסתם הם יקנסו אותו בסכום גדול על הנזק שנגרם מהסיכום שלו).
אני חושב שמכבי תרצה להעביר מסר לכל השחקנים שלה בהווה ובעתיד שהיא לא תקבל דברים כאלה גם אם זה יעלה לה כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:46 pm 
Hall of Famer

אהרל'ה ויסברג, עוד כתב חצר (שמישהו כאן בפורום, באופן תמוה, ניסה לשכנע אותי פעם שהוא כבר לא מכביסט. קצת מוזר לגבי מי שהציע נישואין לבת זוגו על עיגול האמצע של היכל נוקיה), ניפק בפייסבוק את הסטטוס הנהדר הבא:

"האמת, הופתעתי. הייתי בטוח שהכל טריקים של מו"מ, ובסוף יוגב אוחיון יישאר במכבי ת"א.

אני לא בטוח שהוא עשה צעד נבון. תסתכלו על קטש, אליהו והלפרין, ישראלים אחרים שעזבו את מכבי (יותם גם עשה את זה באמצע חוזה), והלכו לקבוצות בכירות כמוה, או יותר - פנאתינייקוס, קאחה לבוראל ואולימפיאקוס בהתאמה. אוחיון הולך להיעלם מהרדאר בתקופה הקרובה.

אולי העץ ששני הצדדים טיפסו עליו היה גבוה. גבוה מדי. והמצנח כדי לרדת ממנו לא נפתח..

בכל מקרה, מכבי בבעיה עכשיו. היא איבדה שלושה ישראלים - בלו, בורשטיין ואוחיון. הלפרין לא מגיע כנראה (וכל יושבי ההיכל שלא רצו אותו, שילמדו קצת צניעות). אז מי יבוא? לנדסברג, מן הסתם, אבל בלאט צריך עוד רכז.. אפיק נסים? מורן רוט? גל מקל? אולי יחזירו את אחד מעוזרי המאמן לעמדתו הטבעית.".

ולהלן תגובתי:

"בוא נסתכל באמת על הדוגמאות שהבאת: עודד קטש לקח גביע יורוליג על הפרצוף של מכבי ת"א, לא בדיוק נעלם מהרדאר. אלא אם כן תנסה לרמוז שהפציעה הקשה שלו היתה קשורה לעזיבה, אני לא רואה איך בדיוק הוא עשה טעות. ליאור אליהו? לקח אליפות ספרד עם קאחה לבורל, אבל אני רוצה להזכיר לך הודעת דובר של מועדון מסוים, נניח מכבי ת"א, לפני שאליהו חזר לקבוצה: "כל הידיעות והפרסומים בנושא ליאור אליהו הינם, מבחינתה של מכבי אלקטרה ת"א, ספקולציות והשערות בלבד, וזאת בהתחשב בכך שליאור הינו שחקן תחת חוזה ארוך טווח בקבוצת קאחה לבורל ויטוריה בספרד". מעניין, לא? ויותם הלפרין? אני בטוח שהוא מבסוט לעשות מליונים מחוץ לאולם שבו אוהדי הקבוצה בה גדל שרקו לו בוז צורם ומהדהד. אבל תמשיכו, אין בכי נעים יותר לאוזן מבכיו של קוזק נגזל.".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:49 pm 
Junior

בלי לגעת בנושא אוחיון לגופו, כל הפרצה קרתה בעקבות קלות הדעת והענישה בנושא פארגו. הצד המפסיד, יצא מנצח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:54 pm 
Junior

לא יודע כמה פארגו יצא מנצח, אני לא ממש עוקב, אבל קרוב משפחה מארה״ב סיפר לי שממפיס הורידו אותו לדי ליג.
אם היה נשאר עוד שנה במכבי, היה יוצא כוכב הרבה יותר גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:08 pm 
Hall of Famer

לך תשאל את פארגו אם הוא מצטער, למרות הדי ליג וההזדמנויות האדירות שחיכו לו באלקטרה. אני מהמר שלא.

itai כתב:
ילד מגעיל , לא רוצה לראות אותו בצהוב אף פעם :za_da_va_la:

אהה. והוא ילד.

קובי כתב:
איך שאני רואה את זה, הוא עשה טובה למכבי. שלום שלום ונתראה בדצמבר במינוס שלושים מעלות. אה ואם אני מכבי אז אני עושה מהמקרה הזה למען יראו וירהו

הרבה יותר קל להתמודד עם מינוס שלושים מעלות בדצמבר כשיש לך 1.7 מליון דולר בכיס, מאשר להתמודד עם שלושים וחמש מעלות באוגוסט עם 250 אלף.

arielbp כתב:
לגיטימי לחלוטין מבחינת אוחיון. ניהול סיכונים נכון. קרא את המפה, הבין שיש הזדמנות פז לנצל את המומנטום מהסדרה נגד פאו ובחר למנף את עצמו, גם אם מדובר בפרשנות מעט צולעת של סעיף אופציית היציאה בחוזה (פרשנות נלמדת בין היתר גם משלב המו"מ בין הצדדים ואופי הטיוטות והתכתובות שהוחלפו).

תודה רבה, צדיק בסדום. לא, כי פשוט כל האוהדים הכה-נעלבים פה של אלקטרה, אם היו מציעים להם שכר כל כך יותר גבוה מהשכר הנוכחי שלהם במקום אחר, הרי תכף ומיד היו מסרבים ומתוך לויאליות למערכת נשארים במקום העבודה הקודם.

נערך לאחרונה על ידי nadav_hacohen בתאריך ו' יוני 22, 2012 6:17 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:09 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
מה לא הבנת? בחיי, זה אומר שאתה פשוט ...

אני לא קללתי אותך, והיציאה הזאת שלך ממש לא מובנת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:23 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

למה אני חושב שאוחיון עשה מהלך לא כל כך חכם:
1. יכול להיות שבטווח קצר הוא הולך להרוויח כמה גרושים יותר, אבל לדעתי היה יכול להגיע לזה גם במכבי, אם לא בקיץ הזה, אז בקיץ הבאה.
2. הסכום אינו אסטרונומי, ולדעתי, מינוס הפיצוי שהוא ישלם למכבי, באמת לא מדובר ברווח גדול, לפי מה דלגרנו אמר, מכבי היו מוכנים להוסיף לו קצת.
3. מבחינת חשיפה, הוא מפסיד בגדול. עם כל הכבוד לקובאן (ויש לי), הם לעומת מכבי, כמו מכבי לעומת קבוצות NBA.
4. מבחינה החברתית, אוחיון הפסיד המון, כי לא ישכחו לו את זה אף פעם, הוא שרף את כל הגשרים, ולא נשכח שזה עדיין קהילת האוהדים הגדולה במדינה.
5. מבחינה המקצועית, קובאן תשחק במפעל השלישי בחשיבותו, ולא בראשון כמו במכבי. אין ספק כי מדובר בירידה משמעותית.
וכל זה בשביל עוד כמה דולרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:24 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לפטופ כתב:
frodoborg כתב:
אם זה נכון, אז הוא באמת חתיכת ...

מלך.
כמו שאין בעיה למכבי לחתוך שחקנים שלא מתאימים לה, ככה בא שחקן ועשה לה בפנים ויברח תמורת חופן נדיב של דולרים.
כל הכבוד ליוגב ושיהיה בהצלחה.

מה כל הכבוד? בורח לקבוצה שנתנה לו את הבמה הכי טובה שאפשר. אני רוצה לראות מאמן בקבוצה בחו"ל שהיה ממשיך לתת לו דקות אחרי תצוגות ה-20% מהשדה בתחילת העונה. לא ברורה לי הקפיצה הזו מעל הפופיק. יכל להפוך לסמל מכביסטי ואפילו לרכז פותח בפועל (היקמן הוא יותר SG) ובמקום זה הוא מסתכן בללכת לקבוצה זרה שלא מופיעה ביורוליג בלי החיבוק מהקהל והמשפחה. אני אוהב את הבחור ושיהיה לו בהצלחה אבל אני בספק גדול מאוד שהוא ישחזר את חצי העונה השנייה בצהוב. יותר סיכוי שייתן עונה כמו מקל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:27 pm 
Junior

www.dovi כתב:
לא יודע כמה פארגו יצא מנצח, אני לא ממש עוקב, אבל קרוב משפחה מארה״ב סיפר לי שממפיס הורידו אותו לדי ליג.
אם היה נשאר עוד שנה במכבי, היה יוצא כוכב הרבה יותר גדול.

הוא יצא מנצח כי כבר בשנה הראשונה הוא יותר מהכפיל את השכר שלו.
אף אחד לא הבטיח לו שהכול ילך בדיוק כפי שהוא רוצה, אבל זה שברח מהתחייבות בכתב כלפי הקבוצה, בלי שנת הקפאה או מינוס רציני בבנק(או לפחות שנה אחת שבה לא ירוויח כסף) זה לחלוטין ניצחון. עובדה, עוד שחקן חושב שזה שווה לו את הסיכון.
ואני, כמו עוד כמה פה, חושב שהקייס של פארגו היה טוב משל אוחיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:28 pm 
Sophomore

אוחיון יצא חתיכת מניאק כפוי טובה, אבל אני לא חושב שרובנו היינו נוהגים אחרת במצב כזה. קריירה של שחקן זה משהו נזיל, ולא בטוח שהוא אי פעם היה משיג את הכסף הזה בכל מקום אחר. הוא לקח הימור, ובמצב כזה אם ההימור לא יצלח אז או שהוא יחזור לקבוצת דרג שני בארץ, שהיא לא מכבי, כי שם כנראה לא יסלחו לו - לא ההנהלה ולא האוהדים, או שמהקור ברוסיה הוא ינדוד בארצות אירופה השונות במגרשי יורוקאפ. אני יותר מאמין באופציה השנייה, כי אם יחזור לארץ בשנים הקרובות אף קבוצה לא תוכל להרשות לעצמה לקלוט אותו ולתת לו חוזה שלא יפגע בו משמעותית בשל בעיות המס שחווים הלפרין וכספי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:35 pm 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
למה אני חושב שאוחיון עשה מהלך לא כל כך חכם:
1. יכול להיות שבטווח קצר הוא הולך להרוויח כמה גרושים יותר, אבל לדעתי היה יכול להגיע לזה גם במכבי, אם לא בקיץ הזה, אז בקיץ הבאה.
2. הסכום אינו אסטרונומי, ולדעתי, מינוס הפיצוי שהוא ישלם למכבי, באמת לא מדובר ברווח גדול, לפי מה דלגרנו אמר, מכבי היו מוכנים להוסיף לו קצת.
3. מבחינת חשיפה, הוא מפסיד בגדול. עם כל הכבוד לקובאן (ויש לי), הם לעומת מכבי, כמו מכבי לעומת קבוצות NBA.
4. מבחינה החברתית, אוחיון הפסיד המון, כי לא ישכחו לו את זה אף פעם, הוא שרף את כל הגשרים, ולא נשכח שזה עדיין קהילת האוהדים הגדולה במדינה.
5. מבחינה המקצועית, קובאן תשחק במפעל השלישי בחשיבותו, ולא בראשון כמו במכבי. אין ספק כי מדובר בירידה משמעותית.
וכל זה בשביל עוד כמה דולרים?

1. תזכיר לי מתי אלקטרה שילמה לשחקן ישראלי 1.7 מליון דולר נטו לשנתיים?

2. אלקטרה היו מוכנים להוסיף לו קצת ל250 אלף, סבבה. הוא גם יצטרך לשלם פיצוי, נניח, סבבה. אתה יודע חשבון פשוט. הפער נראה לי מספיק כדי לכנות אותו "רווח גדול".

3. שחקן כדורסל משחק עבור חשיפה, או עבור כסף? אתה עובד עבור חשיפה, או עבור כסף?

4. אתקן אותך: קבוצה שיש לה מדינה. אהבתי את סגנון הסחיטה באיומים, אבל אזכיר שוב: להלפרין שרקתם בוז בבית. את אליהו לקחתם כשהיה תחת חוזה בלבורל. מה נפשך מאוחיון? כי עושים את זה לכם? כואב להיות בצד הזה? יופי.

5. הנרי דומרקאנט שיחק בישורון ביחד עם ספרטק סט.פטרסבורג בעונה שעברה (לפני זו שנגמרה לא מזמן), העונה הוא היה ברבע גמר היורוליג. אוחיון בן 25, הולך לשחק תחת פאשוטין בליגה שיש בה את צסק"א, את קאזאן, את חימקי. אם הוא יהיה טוב, יהיה מי שיראה אותו. אני גם לא זוכר שהיתה לו על השולחן הצעה זהה מברצלונה או ריאל מדריד.

ושוב, "עוד כמה דולרים". כן, בטח.

נערך לאחרונה על ידי nadav_hacohen בתאריך ו' יוני 22, 2012 6:37 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 6:36 pm 
Hall of Famer

ג'אפר כתב:
אוחיון יצא חתיכת מניאק כפוי טובה

אני אתענג לשמוע את ההסבר המלומד איך וכיצד אוחיון יצא "חתיכת מניאק כפוי טובה".

אבל באלוהים, אל תפסיקו. זה כל-כך כיף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.  [ 2049 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 82  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17 ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: