סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' מאי 28, 2024 7:53 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 279 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 5:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
תכלס עם כספי היינו מתמודדים יפה מול הגרמנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 5:37 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
מקווה שאליהו לא נפצע רציני.

אם לשכוח מהרבע האחרון היה אחלה של משחק לישראל. כבר היינו בהפרש 21 מול האיטלקים. בהארכה קצת מזל והרבה לחימה.

סיימנו עם 2 ניצחונות מול הנבחרות ברמה שלנו פחות או יותר ועם שלושה הפסדים לנבחרות העדיפות בהרבה. אני מקווה שאריק ימשיך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 5:51 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני שמח בשביל גרין על שכך נראו חמש הדקות האחרונות שלו בקריירת הנבחרת (ומן הסתם גם הכללית, אם כי בטח הוא ישחק איזה שש דקות למשחק בליגה האיטלקית או משהו זניח כזה). למרות שאני מגדולי לא-מעריכיו, ואני מודה שרוויתי לא מעט רגעי עונג מהיכולת המופלאה שלו לפספס את הטבעת, את הלחימה והמחויבות אי אפשר לקחת ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 5:52 pm 
Junior

צריך להגיד שנשבר פה שיא אחר.
בארניאני לגמרי שבר את השיא של אלן אנדרסון בתחרות העבירה הטפשית ביותר בתולדות הכדורסל.

צריך גם להגיד שגרין לא גילה חכמה יתרה כשלא ביצע את העבירה על הגארד שלהם בסיום המועד החוקי.

אני מקווה ששיבק ימשיך בבלגיה. ושייקח איתו את הקפטן של מכבי..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 6:04 pm 
Junior

אפשר לסכם:

1. הגענו לטורניר הזה עם 3.5 שחקנים. זה ההבדל ביננו לבין נבחרות כמו גרמניה, צרפת. שלא לדבר על סרביה.

2. שלא במפתיע, שלושת השחקנים שמשכו אותנו קדימה (או הצידה, הכל יחסי בחיים) הם בדיוק השלושה שמתחרים ברמות הגבוהות של אירופה במהלך העונה. בלו, פניני ואליהו כמובן. אי אפשר לבוא אליהם בטענות. בלו עם אחוזים מדהימים משלוש (לא קיבל מספיק כדורים בטורניר), פניני עם אחוזים בינוניים (34.5% מחוץ לקשת) אבל הראה גם מגוון חדירות לסל ואת הזריקות החשובות הוא בדרך-כלל שם בפנים. אליהו היה המצטיין שלנו באליפות ללא ספק.

3. ה"חצי" שחקן הנוסף הוא כמובן יותם הלפרין. בסך-הכל מספרים סבירים והיו הברקות פה ושם (כישרון תמיד היה לו) אבל מצד שני המנגינות הידועות. נעלם לפרקי זמן ארוכים מדי, לא לוקח אחריות ברגעי משבר. עדיין ביי-פאר הגארד הכי טוב שיש לנו והיחיד שבנוי להתמודד ברמה הזאת כרגע.

4. היו כמה הפתעות חיוביות בטורניר ועדיין לא קרוב למה שהצמד הורסקי-סהר עשה מהם בשידור. כדיר עם ריב' טוב וגם אקטיביות בהתקפה בסך-הכל הראה שמדובר ב4 מחליף לגיטימי. לא יותר מזה. אפיק ניסים נתן משחק מדהים אחד נגד סרביה (16 נק' ו9 אס', באמת ערב גדול שלו) ובשאר הטורניר, ביחד, קלע 9 נקודות עם 4 אסיסטים.

5. יתר השחקנים לא היו בעניינים - מקל עם רבע אחרון טוב מול לטביה ומשחק סביר היום. ב3 המשחקים הראשונים לא היה קיים. אוחיון ונעימי לא תרמו כמעט כלום. כנ"ל גרין. אחרון חביב בורשטיין, עם 11 נקודות ב4/17 מהשדה באליפות הזאת. והוא השחקן השישי בנבחרת מבחינת דקות משחק. זה צריך להיות הטורניר האחרון שלו.

6. צריך לחשוב על שינוי כיוון לקראת הקמפיין הבא. קודם כל חייבים למצוא פיתרון כלשהו לעמדת הסנטר. צריך גם לזהות מתאזרח שיכול לרוץ עם הנבחרת מס' שנים. הבסיס בעמדות 2-3-4 קיים, צריך לנסות לחזק את מה שאפשר במקומות האחרים ואיפה שאי-אפשר, למצוא שיטת משחק והגנות שתמזער את הנזק. אנחנו יכולים וצריכים להיראות הרבה יותר טוב בטורנירים הבאים.

7. עם כל הכבוד לעודד קטש, לפעמים הוא פשוט מדבר שטויות. ראינו את הרמה של הנבחרות ב13-16 באירופה. אנחנו יותר טובים בפירוש מכל הבולגריות, בלגיות ופולניות למיניהן. לא פחות טובים ממקדוניה שעלתה שלב. צריך להרים את השחקנים הטובים שיש לנו ולהתחיל להסתכל קדימה לשנתונים הבאים, כדי להזרים דם חדש לנבחרת שהיא אחת המבוגרות ביותר ביבשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 6:16 pm 
Senior

גרין אומר שהוא אולי כן ימשיך בנבחרת, בתנאי ש''ישתנו דברים''(רמז לשיבק?). בסך הכל הגיל שלו לא משמעותי כמו אצל בורשטיין(הוא שיחק פחות כדורסל מטל :lol: ) ואם הנבחרת לא תמצא מתאזרח בעמדה הוא עדיין האופציה הכי טובה שיש בעמדת הסנטר, אלא אם כן רות'בארט פתאום יעלה פי שתיים את מסת השריר שלו בלובליאנה. אלי סהר אומר המון שטויות אבל מה שהוא אמר לגבי עמדת הרכז נכון. אי אפשר לעשות כזה באלאגן ולשחק כל יום עם רכז אחר. זה לא עובד. צריך לקחת שני שחקנים(לפי האליפות הזאת זה ניסים ואולי מקל) ואיתם ללכת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 6:20 pm 
Sophomore

אני כבר רואה את הכותרות בעיתונות האיטלקית על הקבוצה ההזוייה הזו שהחתימה את גרין ושיבחה אותו ברמות בל יתוארו, משל היה דירק נוביצקי.

גרין לא שלל אפשרות שימשיך לקמפיין הבא, אבל הנה ציטוט של שיבק:

ציטוט:
"בנינו על זה שנעשה שני נצחונות ואולי לגנוב ניצחון נוסף", אמר המאמן. "עכשיו אני אומר שאולי עם הגרלה בסדר משחקים בתוך הבית שלנו אולי זה היה נראה אחרת. כל נבחרת שיש לה שחקן גבוה ברמת NBA יש לנו בעיה איתה. נחזור לארץ ונעשה סיכומים"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 6:25 pm 
Junior

גרין, בתנאי שחוזר לכושר משחק ומקבל דקות בליגה האיטלקית, הוא עדיין האופציה הטובה ביותר שיש לנו בעמדה הזאת. כמובן שצריך להמשיך איתו כל עוד הוא רוצה ויכול (השנתון הזה - 1980, עדיין פעיל ודומיננטי במרבית הנבחרות האירופיות). מצד שני צריך להתחיל לבשל את המחליף ובקמפיין/שניים הקרובים זה הזמן להתחיל להריץ שחקן אחר. ליניב יש הרי עוד שנה-שנתיים נוספות בקנה במקרה הטוב. אסור לנו שוב להגיע למצב ששחקן בעמדה קריטית (אהממממ, רכז) מקבל מפתחות לחמישייה בטורניר הראשון שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 6:27 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
מבית ג' או ד' היינו עולים. אחרי הלם מול גרמניה, נבחרת רק השתפרה.
אני רוצה להגיד שאני בעד שיבק לא רק בגלל שהשגנו 2 ניצחונות, והשתפרנו במהלך הטורניר.
היה לו גם קמפיין טוב במוקדמות, אולי אנשים שכחו את זה.
בסה''כ אני מכיר שני סוגים של מאמנים: מאמנים עם שיטה, כמו אוברדוביץ', או פסקוואל, שלא משנה כמעט מי משחק בקבוצה, ויש מאמנים של שחקנים, שבדרך כלל הולכים עם כישרון, ונותנים לשחק. שיבק הוא כמובן שייך לזן השני. ולמרות שבמקרה הטוב ביותר לא נהנה מיותר מ-4 או 5 שחקנים מוכשרים בנבחרת בשנים הקרובות, אני מאמין ששיבק מתאים ליצירתיות של אליהו, או כספי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 6:28 pm 
Senior

כצפוי שיבק מנסה לזרות חול בעיניים של האנשים ומתייחס אלינו כמו לילדים קטנים.

תן לי לספר לך משהו שיבק, אולי אם סדר משחקים אחר גם היה יותר גרוע... כמו 5-0. אם למשל היינו פוגשים את לטביה במשחק הראשון כמו שהיא שיחקה נגד צרפת, סיכוי גבוה שהיינו מפסידים. אם היינו פוגשים את איטליה כשיש להם על מה לשחק ולא יום אחרי שהודחו מהאליפות, כנראה שגם אותם לא היינו מנצחים. את סרביה, צרפת וגרמניה לא היינו מנצחים בחיים כל עוד אתה על הקויים.

אם כבר הסדר משחקים הזה עזר לשיבק לגרד 2 ניצחונות עלובים ולנסות עוד להציג את האליפות כזאת כטובה בסוף... כאילו לא ראינו את המשחקים של הנבחרת באליפות. אז אולי באמת כדאי שתגיד תודה על סדר המשחקים ותשתוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 6:32 pm 
Senior

frodoborg כתב:
מבית ג' או ד' היינו עולים. אחרי הלם מול גרמניה, נבחרת רק השתפרה.

בבית ג' נמצאת מונטנגרו במקום האחרון. קבוצה טובה מישראל שם סיימה לפניינו בקמפיין המוקדמות הטוב שלנו. להגיד שהיינו עולים משם זה ספקולציה נטו. בבית ד' יש באמת נבחרת חלשות מה לעשות, גם שם סביר שהיינו נאבקים על המקום השלישי וממש לא בטוח שהיינו עולים.

שיבק יכול לספר סיפורים מהיום ועד מחר, תכלס הנבחרת הזאת ניצחה את 2 המשחקים שלה מול נבחרות שלא היה להם כבר על מה לשחק ואיך שהנבחרת הגיע לאליפות הזאת ותצוגות ההתבטלות שלה מול גרמניה וצרפת (שראינו אחרי זה שהם לא כאלה גדולים כמו שנראה) היא משהו שיהיה קשה מאד לזכור לא משנה כמה פעמים שיבק יחזור על "שחקני NBA, שחקני NBA, שחקני NBA" בכל התירוצים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 6:36 pm 
Senior

מה גורם לאנשים לחשוב שהמונטנגרים טובים יותר מאיתנו? שני המשחקים מולם כולל זה שבחוץ היו צמודים מאוד(התוצאה של המשחק השני משקרת). אני חושב שעם כספי אנחנו עדיפים עליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 7:10 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

[quote="דייבי ג'ונס"]אפשר לסכם:

5. יתר השחקנים לא היו בעניינים - מקל עם רבע אחרון טוב מול לטביה ומשחק סביר היום - מקל היה רע היום. חוץ מ-2 אס' רצופים בריצה ברבע השלישי, הוא בעיקר כדרר יותר מדי וניגר מהשדה ומהקו (1-8 ו-1-4). ב3 המשחקים הראשונים לא היה קיים. אוחיון ונעימי לא תרמו כמעט כלום. כנ"ל גרין. אחרון חביב בורשטיין, עם 11 נקודות ב4/17 מהשדה באליפות הזאת. והוא השחקן השישי בנבחרת מבחינת דקות משחק. זה צריך להיות הטורניר האחרון שלו.

6. צריך לחשוב על שינוי כיוון לקראת הקמפיין הבא. קודם כל חייבים למצוא פיתרון כלשהו לעמדת הסנטר - צריך לקוות שרות'בארט וצוברוביץ ישתפרו באירופה ופשוט לתת להם לשחק כשהם מגיעים לנבחרת. אין אופציות יותר טובות (אולי ג'ק כהן) ואי אפשר בלי גבוה רציני היום, תמו ימי תני כהן מינץ. צריך גם לזהות מתאזרח שיכול לרוץ עם הנבחרת מס' שנים - אם פארמר יסכים בדומה לקיימן בגרמניה, אז יש על מה לדבר. הבסיס בעמדות 2-3-4 קיים, צריך לנסות לחזק את מה שאפשר במקומות האחרים ואיפה שאי-אפשר, למצוא שיטת משחק והגנות שתמזער את הנזק. אנחנו יכולים וצריכים להיראות הרבה יותר טוב בטורנירים הבאים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 7:45 pm 
Junior

מקבל את התיקון. מקל היה סביר מינוס היום. ההתקפות שהוא מנהל עדיין ארוכות מדי, עדיין סובל מכדררת יתר אבל מצד שני היו לו דקות מצוינות ברבע השני והשלישי שהוא חדר והוציא כדורים מצוינים לקלעים. מהרגע שאיטליה העלתה את רמת האינטנסיביות ההגנתית על הפיקנ'רול שלו, ראינו עד כמה האפשרויות שלו מוגבלות. ועדיין מקל הוא מסוג השחקנים שבהחלט צריך לבנות עליהם להמשך. פיזית (וגם מנטאלית) הוא כבר ברמה המתאימה. צריך לשפר אספקטים מסוימים במשחק שלו אבל הוא חיית עבודה ואין לי ספק שיעשה את זה.

סביר להניח שנאזרח עוד גארד או פורוורד כי זה מה שיש לנו. מעבר לעובדה שצריך לקחת לנבחרת את המתאזרח הכי טוב שיש בנמצא, חשוב גם שיהיה על עמדה מתאימה. לקחת שחקן כמו לנדסברג או גראנפלד (בעיקר הראשון, שהוא שחקן צעיר שיכול ללכת איתנו כמה שנים קדימה) זה נכון מקצועית אבל מצד שני מדובר בעמדות שיש לנו עליהן כבר שחקנים טובים. עדיף לפשפש עוד קצת ולנסות למצוא רכז (סיכוי סביר) או סנטר (פחות סביר). פרמאר הוא האופציה האולטמטיבית, השאלה כמובן אם הוא מעוניין בכלל לשחק בשביל הנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 8:01 pm 
Junior

כמו שבורשטיין גרם לי לחשוב טובות על משה מזרחי אז היעדר הסנטימטרים גרם לי לתהות למה עמיתמיר לא הוזמן.

לא חשוב בכלל מה הוא (לא) עשה בעונה שהיתה ובן כמה הוא וכמה שהוא לא בדיוק שיא הקשיחות..
הוא לבטח לא פחות טוב מרות'בארט ועוד שחקן שמעטים מאיתנו בכלל ראו ( צ'וברוביץ')..
יש לו נסיון ועם כל הירידות המוצדקות עליו לאורך הקריירה הוא עדיין שחקן שגם בדק' מצומצמות היה יכול לשים כמה שלשות ולתרום קצת עבירות..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 8:44 pm 
מנהל פורום

sunj כתב:
בארניאני לגמרי שבר את השיא של אלן אנדרסון בתחרות העבירה הטפשית ביותר בתולדות הכדורסל.

צריך גם להגיד שגרין לא גילה חכמה יתרה כשלא ביצע את העבירה על הגארד שלהם בסיום המועד החוקי.

מי שראה איתי את המשחק היום הזכיר לי נשכחות באיזו עבירה סופר-סופר טפשית שהאנגלים ביצעו על טפירו והצילה לישראל את משחק הבית מולם. מישהו יכול לרענן?

ואני לא רוצה לפתוח את דיון הצריך-לא-צריך לעשות עבירה (ולו כי במקרה הזה אני מסכים שהיה צריך), אבל טיפש הרבה יותר גדול מזה שלא עשה עבירה זה זה שנתן לברניאני להסתובב לו בנחת במגרש ולקבל מבט טוב לסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 8:54 pm 
Junior

די נו, אתה בטח לא רציני. מילא משה מזרחי (שבשיאו היה שחקן נבחרת לגיטימי, גם שומר טוב וגם קלעי נהדר מ3 - רק שהיום הוא איבד כמעט לחלוטין את היכולת להוריד כדור לרצפה וגם ההגנה הרבה פחות אפקטיבית), אבל עמית תמיר?

אני אשאל שוב. עמית תמיר ???

תמיר לא סנטר. הוא אולי 2.10 מ' אבל לא משחק סנטר בשום צורה, לא בהתקפה ובטח לא בהגנה, שלא להזכיר את העובדה שמדובר בשחקן בירידה חדה מאוד כבר כמה שנים. אורי קוקיה שלא שיחק דקה באליפות הזאת (?) שחקן ב3-4 דרגות יותר טוב ממנו היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 8:59 pm 
מנהל פורום

אני אזרוק הימור ממש לא פרוע, ואוסיף שתומר שטיינהאואר בכושרו הנוכחי סביר להניח ששחקן יותר טוב מתמיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 9:02 pm 
Junior

מה קרה לבארניאני בשניה האחרונה? הוא חשב שהוא מגן על הסל של ישראל? זה הפאול הכי מטומטם שאי פעם בוצע במשחק כדורסל, ואם מישהו חושב אחרת הוא מוזמן להביא קטע מיוטיוב שמוכיח את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 9:59 pm 
Junior

ראובן כתב:
sunj כתב:

מי שראה איתי את המשחק היום הזכיר לי נשכחות באיזו עבירה סופר-סופר טפשית שהאנגלים ביצעו על טפירו והצילה לישראל את משחק הבית מולם. מישהו יכול לרענן?

ואני לא רוצה לפתוח את דיון הצריך-לא-צריך לעשות עבירה (ולו כי במקרה הזה אני מסכים שהיה צריך), אבל טיפש הרבה יותר גדול מזה שלא עשה עבירה זה זה שנתן לברניאני להסתובב לו בנחת במגרש ולקבל מבט טוב לסל.

יאפ.

שחקן בריטי החטיא עונשין ואת הריבאונד לקח טפירו ואותו בריטי מיד ביצע עליו עבירה,טפירו קלע את השתיים ושלח את המשחק להארכה שבו ישראל ניצחה 92:102.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 10:02 pm 
Hall of Famer

בלי לראות אפילו את הפאול, אני די בטוח שהפאול שבריטניה עשתה על מאיר טפירו על זריקה מחצי מגרש בשנייה האחרונה היה יותר מטופש.

עריכה:
כן, פאול מטופש. עדיין לא מטופש כמו פאול מחצי מגרש בשנייה האחרונה על טפירו...

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 10:04 pm 
Junior

כל ה2 דקות האחרונות של הזמן החוקי + ההארכה היו פשוט קומדיה מביכה של טעויות. איטליה לא מצליחה להוציא אאוט קריטי מקו הרוחב בחצי שלנו (האאוט הכי נוח במשחק הכדורסל, ככל הנראה), אנחנו מוציאים כדור אחרי סל ישר החוצה (בלי לחץ ממשי של האיטלקים), החטאות עונשין, בחירת זריקות איומה, פעמיים לא מבצעים עבירה ביתרון שלוש. לקינוח כמובן הגיעה העבירה ההיא של בארניאני, בערך המהלך הכי מטומטם שאפשר להעלות על הדעת אבל איכשהו - במסגרת תהליך קבלת ההחלטות שהתפתח במשחק הזה - נשמע הגיוני.

איטליה מצדיקה כל טיפת ביקורת שהיתה כאן כלפיה. נבחרת חסרת אינטיליגנציה ובעיקר חסרת אופי. יש להם 3 שחקני NBA, אחד מהם סתם "מצוין" והשני סופרסטאר אמיתי במונחי הטורניר הזה (בין 5 השחקנים הטובים באליפות, כנראה) וצוות מסייע מוכשר שלא היה להם כבר כמה שנים. ראינו אותם מתמודדים ראש בראש גם עם גרמניה וגם עם צרפת (בלי פארקר אמנם). אפילו מול סרביה הם היו קרובים יחסית וגם הובילו בחלקים מסוימים של המשחק. ועדיין הם תמיד, תמיד מפסידים כשהכסף על השולחן. אפילו מול נבחרת ישראל שקשה לומר שעשתה טורניר גדול אבל במשך 30 דקות היום - עשינו להם בית-ספר לכדורסל. וכן, שוב. העבירה של בארניאני. נו באמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 10:57 pm 
Sophomore

זה המשחק שבו כמעט:
1. נצחנו את איטליה 20 הפרש
2. עשינו היסטוריה בכדורסל ונצחנו משחק בלי לקלוע נקודה ברבע האחרון
3. יצאנו פראיירים באיבוד היתרון הענק הזה
4. הפסדנו את המשחק 4 או 5 פעמים

ובסוף האיטלקים אפילו יותר פראיירים וגם עזרו לסדר פרידה נעימה ושמחה מיניב גרין (אחרי שדווקא גרין מנצח משחק באליפות אירופה מהקו זה, כמו שאומרים בשכונה, "אפשר לפרוש, ראיתי הכל").

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 05, 2011 11:31 pm 
Junior

העדר ההררכיה בעמדת הרכז בולט בחלוקת הדקות בין ארבעת ה"רכזים" נסים עם בערך 15 דקות למשחק, מקל עם 13, אוחיון עם 11 ונעימי עם 10 למשחק כאשר הוא משחק רק בשלושה משחקים וקולע בממוצע כמעט 6 נקודות למשחק - יותר מאשר שלושת האחרים. בכלל לטעמי היה צריך לתת לנעימי יותר צ'אנס וזה למרות הבעיות הידועות שלו בהגנה. בסופו של דבר הוא היחיד מביניהם שמהווה פקטור של ממש מבחינה התקפית.
דבר נוסף בניגוד למה שכתבו קודם קוקיה זכה לשתי דקות משחק תמימות באליפות. גם כאן לטעמי היה צריך לתת לו קצת יותר צ'אנס במיוחד לאור זאת שההגנה שלנו היתה בין הגרועות אם לא הגרועה ביותר בטורניר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 06, 2011 1:27 am 
Junior

בכל אחד משני המשחקים הראשונים אכלנו ריצה של 0:18 בפרק זמן קצר מאוד. היום אכלנו ריצה של 0:19 ברבע האחרון עם חוסר אונים מוחלט של שיבק. זה סימפטום קלאסי לכך שאין מאמן על הקוים.
מקצועית, היעדר ההיררכיה בין הגארדים היה הזוי, בסגנון פרננדז בכדורגל, וזה פגע באופן מאוד רציני בכל הגארדים. לדוגמא, אם אפיק ניסים היה בטוח במעמדו יכולנו להפיק ממנו הרבה יותר.
ממסך הטלויזיה הנבחרת נראתה בטורניר הזה חסרת חשק והתלהבות. כמו בכדורגל, השחקנים יכולים לזיין את השכל שהם מתים על פרננדז כמו שהחבורה שלנו מתה על שיבק, זה עדיין לא אומר שלא צריך לזרוק את שני המאמנים האלה לקיבינימט.
המחליף של שיבק צריך להיות אחד מהשלושה הבאים שהם מאמנים מוכחים עם ניסיון בינלאומי, גם ברמת הנבחרות: צביקה שרף שבתקופתו הכדורסל אולי לא היה גדול אבל לפחות ראינו נבחרת שלרוב מזיעה על המגרש, דיוויד בלאט (מילואים, תכנית חירום, הצלת הכדורסל ועוד כמה קלישאות וזיוני שכל אולי יעשו לו את זה) או פיני גרשון, במידה ויש לו עניין וכח לאמן.
כל מאמן אחר לא מתאים וגם לא טוב משמעותית, אם בכלל, משיבק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 279 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 23 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: