סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:26 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 56 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 17, 2011 10:56 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
ניחושים מישהו? השאיפה להתחיל מסורת חדשה, תנחשו את המנצחת. כל ניחוש נכון שווה נקודה. נסכם את הנקודות במהלך העונה. בסוף מכריז על המנצח, אשר יקבל פרס יוקרתי 8)

הניחוש שלי:
ז'לגיריס - צסק''א
אוניקס - סיינה
פנרבחצ'ה אולקר - קאחה לאבורל
קאנטו - נאנסי
פרוקום - גאלאטאסראי
פרטיזן - אפס
שרלוראה - ריאל
פאו - אוניקאחה
ליובליאנה - בארסה
במברג - זאגרב
בילבאו - אולימפיאקוס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 17, 2011 10:25 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

יצא לדרך ז'לגיריס - צסק''א. בינתיים 28-23 לרוסים. קירילנקו עם 8 נקודות + 6 כ''ח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 17, 2011 10:47 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
מזל שלא הימרתי בסוף. דגדג לי ללכת על ז'לגיריס מול צסק"א. אז הליטאים קבוצה באמת לא רעה (אם כי קצת חבל לי על כמה שחקנים מוכשרים כמו קלנייטיס שהולכים שם לאיבוד מאחורי החבר'ה מהNBA) אבל צסק"א מאוד מאוד מרשימה בחצי הזה. קבוצה של קזלאוסקאס - מאוד ממושמעת, משחקת נכון פנימה והחוצה ובעיקר הגנה נהדרת. קירילנקו הוא השחקן עם האימפקט הגדול ביותר על הכדורסל האירופי בעיניי (מבין פליטי הNBA, לפחות עד שגאסול יחתום) וזה ניכר מאוד במשחק שלהם. היו כמה מהלכים שהוא לבד נעל את הקבוצה היריבה בהגנה. גם תיאודוסיץ' נראה טוב וזה חדשות קצת פחות טובות ליריבות שלהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 17, 2011 11:26 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

קירילנקו - פשוט רמה אחד או אפילו שתיים מעל כולם, כל הליגה הזאת. 15 נק', 13 כ''ח, 5 מסירות, 4 חסימות!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 18, 2011 8:25 pm 
Hall of Famer

צריך להזכיר שהקלע המוביל של צסק"א, עם כל הכוכבים, היה דווקא אלכסיי שבד שקיבל את הקרדיט מקזלאוסקאס והחזיר ב19 נקודות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 4:07 pm 
מנהל פורום

רואה את המשחק עכשיו בשידור חוזר ובאופן בנאלי להבהיל אני מאשר את מה שנאמר על קירי, שבד לא היה על המגרש בדקות הקריטיות כשהליטאים התקרבו, ה19 נקודות שלו לא הרשימו הפעם למרות שאני מאוד אוהב את הבחור.
קירי פשוט שיבש את ההתקפה של קובנה, אם לא הוא היינו רואים הרבה סלים קלים מהשלישיה לאוסן/ווימס/יבטאוקס
לא חושב שהאמריקאים של קובנה "מסתירים" את הליטאים, הם פשוט יותר טובים מהם.
גם במשחק הקבוצתי וגם בהגנה אגב, כשקובנה תלמד להשתמש בהם נכון היא תוכל לעשות דברים מאוד נחמדים בליגה
מה זה להשתמש נכון?
לתת להם אופן בהתקפות הנכונות, להתפרס טוב ולהיות פנויים בזמן שקבוצות מביאות חזרה על ווימס ולאוסן

נקודה מהמשחק, שתי טכניות על התחזות אחת לצסקא והשניה לקובנה, הלוואי והמסר יעבור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 7:09 pm 
Junior

למעוניינים, התחיל המשחק בין סיינה וקאזאן. כנראה שתי הקבוצות הכי זקנות ביורוליג. וככה גם נראה המשחק בדקות הראשונות. בית ד' ונדמה לי שנורטון עמד על זה, רחוק מלהיות מאוד איכותי, אבל לפחות נדמה שמאחורי ברצלונה הכל פתוח וזה משחק די מעניין בין שתי קבוצות שרוצות לא רק לעלות לטופ 16 אלא גם לעשות את זה מקבוצת איכות גבוהה.
כאמור, פתיחה בינונית, של שתי הקבוצות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 7:16 pm 
Sophomore

יש לינק לצפייה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 7:38 pm 
Junior

מיכאל -
[url]
http://www.lshunter.tv/basketball-live- ... video.html
[/url]
ממליץ כמובן להצטרף בקרוב למשחק המרכזי של הערב, פנרבחצ'ה נגד קאחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 7:49 pm 
מנהל פורום

אחרי 11 הפרש במהלך הרבע השני לקזאן זה נגמר ב1 הפרש לקזאן אחרי כמה הברקות של מקאלב כולל שלשה מחדר ההלבשה
מסכים עם זיו, משחק בינוני רבע שני יותר טוב מהראשון
הברקות של מקאלב, דומרקאנט בכושר קליעה טוב היום אבל אנחנו יודעים שזה יעבור לו מתי שהוא במשחק
אנדרסון במשחק הראשון שלו מאז חזר נראה בסדר גמור
בקזאן אין מנהיג, אני לא יכול לחשוב על שחקן שיכול לקחת את הקבוצה בדקות של נפילה כמו שעשה מקאלב עכשיו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 7:55 pm 
Junior

סיינה מאוד מתקשה להפעיל את הגבוהים שלה. אנדרסן עם 8 נקודות אבל בצבע היה לו קשה מאוד. היה מעניין לראות את פיונג'יאני הולך על חמישיה של אנדרסן ליד לברינוביץ' - שני שחקנים שקולעים (וקלעו הערב) מחוץ לקשת. גם זה לא שיפר את המצב של סיינה מתחת לסל. בו מקאלב מעולה כולל שלשה שהורידה את ההפרש לנקודה עם הבאזר, אחרי שקאזאן כבר פתחה פער. זיסיס מהספסל עשה שינוי ברמת ההגנה.
קאזאן - מקבלת את עיקר הנקודות מהכנפיים. דומרקאנט, מקארתי, לידאי. התחושה שלי היא שמעמיסים עליהם קצת יותר מדי. דווקא ג'אווי שלסיינה אין תשובה מולו מתחת לסל לא הופעל בצורה טובה.

מחכה לנו מחצית שניה מעניינת, אבל גם אני שוקל ללכת עם דייבי על המשחק של קאחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 8:00 pm 
Sophomore

תודה רבה.

הסתדרתי.

נערך לאחרונה על ידי מיכאל בתאריך ד' אוקטובר 19, 2011 8:05 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 8:05 pm 
Junior

ג'אוואי דווקא היה טוב בדקות ששיחק (שלא היו רבות - אם יש משהו שהוא באמת דומה בו מאוד לסופו זאת הנטיה לעבירות). קאזאן הולכת אליו כאופציה ראשונה כמעט בכל התקפה. זה לא עבד בעיקר כי ראו שסיינה הגיעו מוכנים לעניין הזה. כשהוא כבר קיבל כדורים הוא היה בסדר גמור.

אגב מקאלב- מסכים עם מה שנאמר. צריך רק להגיד שקאזאן דווקא עשו עליו עבודה טובה בפיקנ'רול. הרחיקו אותו לכנפיים והקשו עליו לחדור פנימה. אבל בדקה וחצי האחרונות של המחצית הוא הראה את האקספלוסיביות המדהימה שלו עם שתי חדירות לסל ועוד שלשה עם הבאזר (בערך מחדר ההלבשה, נכון).

אם קאזאן תמשיך להתמודד איתו טוב בחצי השני אז יש להם סיכוי לקחת את זה. לסיינה אין כרגע משחק פנים והם תלויים בו מאוד מאוד.

אגב פרצופים וותיקים, אז יש כמה חדשים. דוואן סאמרס שאני רואה אותו לראשונה בסיינה, זה המחליף של היירסטון בקבוצה. שחקן פחות טוב, לא הרשים אותי. בצד השני מייק וילקינסון בבכורת יורוליג (?) גם לא משהו. הייתי נשאר עם ורמיינקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 8:12 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

http://www.sportlemon.tv

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 8:24 pm 
Sophomore

פנר' קאחה, גם משחק טוב

http://www.seeon.tv/view/20453/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 8:27 pm 
מנהל פורום

לא מבין את זיו ודייבי לגבי נתן. הבחור כלום ושום דבר בהתקפה היום. נחסם על שמאל ועל ימין וכשלא נחסם סתם מפספס ואם כבר עושים עליו עבירה מפספס עונשין. טוב סיינה תנצח, אני עובר לטורקיה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 8:33 pm 
Sophomore

ספלושה נגד סאן אמטריו יופי של קרב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 8:51 pm 
Junior

טוב, בחצי השני באמת ג'וואי לא היה טוב. בחצי הראשון הוא היה בסדר גמור ופתח להם את המשחק להנעת כדור וקליעה מבחוץ. סיינה לא ממש ידעו איך להתמודד איתו בצבע כשהוא קיבל כדורים.

בטורקיה אחלה מחצית. פנרבחצ'ה פתחו טוב (בעיקר תודות להרכב הזוי של איוונוביץ' - פתח בלי פריג'יוני, סן אמטריו וסראפין!), קאחה חזרו עם רבע שני מצוין. סראפין מאוד הרשים אותי, אחלה סנטר ליורוליג. טלטוביץ' תענוג, אחד השחקנים שהכי כיף לראות באירופה כשהוא לא משחק נגדך כמובן. בצד השני אוקיץ' כרגיל כוכב. פרלדזיץ', למרות מחצית סטטיסטית די מאופסת הוא כרגיל הברומטר שלהם. פוינט-פורוורד נפלא, מאוד חכם שצריך לזרוק יותר. לא התלהבתי מספולושה ולמען האמת אני חושב שגם המאמן שלו לא - פנרבחצ'ה נחלשו מאוד ברגע שהתחילו ללכת לספסל, ואולי זה בכלל כי איוונוביץ' החביא את החמישייה שלו על הספסל. פתאום לא נראה כל כך הזוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 9:16 pm 
מנהל פורום

ספלושה שמע אותך דייבי
הוא השחקן המרכזי עכשיו אצל הטורקים, חטיפות, שלשות, חסימה מדהימה

משחק צמוד ברמה גבוה ותודה לשובתים בNBA

אפרופו רג'י ווילמאס וכמה חדירות יפות בהתקפה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 9:36 pm 
Senior

סברסנקו צריך לשלוח פרחים למי שמארגן את החוק הרוסי, אחרת סביר שלא הייתה לו עבודה השנה. חלק מההחטאות שלו מתחת לסל היו מביכות אפילו את יניב גרין. זה לא שהוא אי פעם היה להיט בתחום הזה(למרות שתחת מסינה הוא נראה לפעמים לא רע) אבל גם בהגנה זה כבר לא זה וראינו איך סופו מעך אותו בשני המשחקים נגד חימקי בשנה שעברה. הנרי דומרקנט, שחקן שאני מאוד אוהב, בתצוגה שלא הספיקה לחימקי עם 30 נקודות ו-7 ריבאונדים וסך הכל מדד 35. בצד השני, קשישטוף נראה אחרי השיא וגם אנדרסן די ניגר עם 3 מ-11 מהשדה. יש סיכוי לא רע שהשנתיים שבהם הוא בילה על תקן עציץ פגעו בו. לא ראיתי הרבה את סיינה מנסים להוריד אותו למטה, ככה שיש סיכוי שהוא איבד במסה ובכוח שלו. גם קשישטוף נראה לא משהו. מזל שיש מקאלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 9:37 pm 
Junior

לא רק ספולושה שמע אותי אלא גם רג'י וויליאמס שרציתי לכתוב בהפסקה מה אני חושב עליו וטוב שלא עשיתי את זה. כמה מהלכים גדולים שלו ברבע השלישי כשהוא חותך את ההגנה הטורקית לגמרי.

אחלה משחק באיסטנבול. שתי קבוצות טובות, הגנות חזקות. צמוד ומותח עד הסוף.

1. בת'רד של נורטון כתבתי על כך שלא צריך להפריז בחשיבות העוזבים של קאחה. הם לא נחלשו משמעותית ויש להם צ'אנס למקומות 1-2. ובכן, טעיתי - לא רק שהם לא נחלשו, הם נראים אפילו יותר טוב וכרגע פייבוריטים לראשות הבית.

2. זה בא לידי ביטוי קודם כל בהגנה. הם עדיין קבוצה סופר מאומנת עם הגנה מתואמת. דבר שני, ביציאה מכל פסק זמן הם חזרו עם פוזשן התקפי מבוצע לעילא ו2 נקודות קלות. זה סממן מובהק של קבוצה מאומנת שמשחקת ביחד כמה שנים.

3. פריג'יוני איז באק. מאז שעזב את איוונוביץ' לא ראינו את השחקן הזה, אולי זה מה שהוא היה צריך. משחק עצום שלו בחצי השני, הרג את אוקיץ' עם ההגנה הארגנטינית המפורסמת ובהתקפה קבלת החלטות נהדרת. שולט לגמרי בקצב, מסירות גדולות. בדקות שאיוונוביץ' ניסה להוריד אותו קצת לנוח פנרבחצ'ה חזרו.

4. טלטוביץ' חיה. שלשות, דאנקים. הכל. כל רגע שהוא משחק פה ולא קולע ספרות כפולות בNBA זה פשוט פשע.

5. ספולושה לא רק הראה את מה שידענו שיש לו (חוטף נהדר ומסיים מתפרצות) אלא גם לקח על עצמו עניינים. גם ברבע השלישי כשהם נכנסו לבור די רציני וגם בהתקפות האחרונות. מפתיע לשחקן שהצטרף לקבוצה לא מזמן ולא אמור להיות כוכב ברמות האלה.

6. שיפוט ביתי מאוד. ככה זה הולך להיות באיסטנבול השנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 9:40 pm 
Sophomore

איזה החטאות קריטיות של ספלושה מהעונשין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 9:46 pm 
Sophomore

יא ווארדי איזה החטאה של אונן, כמעט נכנס לו

אחלה משחק , נצחון יפה מאוד של קאחה

פנרבחצ'ה עם 5 אסיסטים בכל המשחק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 9:51 pm 
Junior

שלשה של אונאן שהיתה יכולה להשוות את המשחק, 4 שניות לסוף. אין אנד אאוט.

יופי של כדורסל, קאחה מאוד הרשימו אותי. סראפין, ביום שהוא לא עושה 4 עבירות ב10 דקות בערך הוא סנטר מצוין ליורוליג. בכלל הבסקים חטפו הרבה שריקות לא לעניין היום.

בצד השני יש עבודה לספאחיה. יש לו קבוצה טובה אבל יותר מדי חלקים שלא ברור המקום שלהם עדיין. ספולושה שחקן טוב אבל יושב על המשבצת של השחקן הכי חשוב של הקבוצה (בעיניי). בחצי הראשון כשפרלדזיץ' שיחק הם היו בפלוס כמה נקודות (או בשיוויון). אוקיץ' נסגר הרמטית על ידי פריג'יוני בחצי השני ולא עשה כלום. כשזה קורה אין להם אופציות אחרות בקו האחורי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 9:59 pm 
Senior

דייבי ג'ונס כתב:
לא רק ספולושה שמע אותי אלא גם רג'י וויליאמס שרציתי לכתוב בהפסקה מה אני חושב עליו וטוב שלא עשיתי את זה. כמה מהלכים גדולים שלו ברבע השלישי כשהוא חותך את ההגנה הטורקית לגמרי.

אחלה משחק באיסטנבול. שתי קבוצות טובות, הגנות חזקות. צמוד ומותח עד הסוף.

1. בת'רד של נורטון כתבתי על כך שלא צריך להפריז בחשיבות העוזבים של קאחה. הם לא נחלשו משמעותית ויש להם צ'אנס למקומות 1-2. ובכן, טעיתי - לא רק שהם לא נחלשו, הם נראים אפילו יותר טוב וכרגע פייבוריטים לראשות הבית.

2. זה בא לידי ביטוי קודם כל בהגנה. הם עדיין קבוצה סופר מאומנת עם הגנה מתואמת. דבר שני, ביציאה מכל פסק זמן הם חזרו עם פוזשן התקפי מבוצע לעילא ו2 נקודות קלות. זה סממן מובהק של קבוצה מאומנת שמשחקת ביחד כמה שנים.

3. פריג'יוני איז באק. מאז שעזב את איוונוביץ' לא ראינו את השחקן הזה, אולי זה מה שהוא היה צריך. משחק עצום שלו בחצי השני, הרג את אוקיץ' עם ההגנה הארגנטינית המפורסמת ובהתקפה קבלת החלטות נהדרת. שולט לגמרי בקצב, מסירות גדולות. בדקות שאיוונוביץ' ניסה להוריד אותו קצת לנוח פנרבחצ'ה חזרו.

4. טלטוביץ' חיה. שלשות, דאנקים. הכל. כל רגע שהוא משחק פה ולא קולע ספרות כפולות בNBA זה פשוט פשע.

5. ספולושה לא רק הראה את מה שידענו שיש לו (חוטף נהדר ומסיים מתפרצות) אלא גם לקח על עצמו עניינים. גם ברבע השלישי כשהם נכנסו לבור די רציני וגם בהתקפות האחרונות. מפתיע לשחקן שהצטרף לקבוצה לא מזמן ולא אמור להיות כוכב ברמות האלה.

6. שיפוט ביתי מאוד. ככה זה הולך להיות באיסטנבול השנה?

טלטוביץ' לא יהיה שחקן שקולע בדאבל פיגרס ב-NBA בדיוק כמו שדייויד אנדרסן לא הפך ל-4 לגיטימי ב-NBA. אין לו כלים לעשות שם משהו שהוא מעבר לספוט אפ שוטר מוכשר, שלא לדבר על זה שרוב המאמנים שם יפחדו לשים אותו על המגרש כי הוא לא יכול לשמור שם על אף אחד(ליאור חגג עליו בהצלבה שנה שעברה). הוא לא מוכשר מספיק בלשים כדור על הרצפה ויש שם מספיק שחקנים גבוהים ואתלטיים שם להפריע לקליעות עם השיחרור הגבוה שלו, ועל פוסט אפ אין מה לדבר. הוא יכול אולי להיות גרסה משופרת של קלייזה. העיקר שכל רודי פרננדז שעושה מספרים יפים באירופה הופך מיד ליורש של ג'ינובילי. קצת פרופורציות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 56 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot], מיכאל ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה