סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 12:37 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 249 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 11:57 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
הת'רד הקודם נעלם, אז נעדכן פה. דרור חג'ג' סיכם במכבי אשדוד לשנתיים הקרובות. מצטרף למאיר טפירו, ראמל בראדלי, ג'וש קארטר, ג'וש דאנקן ודניאל גור אריה שימשיכו מהעונה הקודמת ולגלעד קרני שחוזר אחרי שנה בבאר יעקב.
כרגע בשביל להשלים את הסגל הבכיר חסר זר גבוה, ישראלי גבוה ועוד גארד ישראלי. אני לא אובייקטיבי, אבל סך הכול נחמד מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 12:22 pm 
Junior

אפקט אדלשטיין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 12:45 pm 
Hall of Famer

בית אבות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 1:08 pm 
מנהל פורום

- טיילר ווילקירסון חתם לשנתיים נוספות בחיפה. הקבוצה תפגוש בקיץ לא פחות מ-2 קבוצות NBA: אורלנדו וממפיס. שני המשחקים מותנים בכך שלא תהיה שביתה.
- נדב יוכל לנשום סוף סוף לרווחה - שמוליק ברנר עזב לבקעה. כפיצוי - יהוא אורלנד חתם לשנתיים בנתניה.
- נמרוד טישמן ויאן מרטין סיכמו בגלבוע/גליל.
- דאוול וריץ' שניהם שוחררו מירושלים באופן סופי.
- קזרנובסקי עזב את גליל וחתם בפלויישטי מרומניה.
- מתן חרוש יהיה העוזר של אפי בראשון. אפי האריך את החוזה ב-3 שנים נוספות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 2:56 pm 
Junior

לא האמנתי שאי פעם אגיד את זה, אבל בהתחשב במצב הנוכחי של שניהם - אני חושב שחג'ג' על ניב ברקוביץ' זה בעצם שנמוך. השני גם יותר מתאים לשחק ליד מאיר טפירו.

בכל מקרה צריך להעריך את אשדוד, קבוצה חדשה בליגה אבל עם התנהלות של מועדון וותיק ומנוסה. אני חושב שטוב עשו שהחתימו את 3 הזרים (המאוד מוצלחים) לעונה נוספת. המשכיות זה מושג עוד יותר קריטי עבור מועדון שאין לו FALLBACK משמעותי מבחינת מחלקת נוער, תקציב גבוה או מוניטין. מה שיש באשדוד עושה רושם זה בעיקר שקט תעשייתי, קבלת החלטות מקצועית ואולי אפילו סקאוטינג. מונח די זר לענף הכדורסל בארץ.

לגבי גליל (עוד מועדון שנהנה ממרבית היתרונות שהרגע הזכרנו) - אני חושב שמרטין וטישמן אלה החתמות טובות. אני אישית גם מקווה שטישמן יקבל הזדמנות ממשית ודקות משחק, מה שאומר שגליל לא יחתימו רכז ישראלי בכיר במקום מקל. אין ספק שזה הימור, לשים את העמדה הכי חשובה במגרש בידיים של יזרעאלי ורוקי כמו טישמן אבל לדעתי הימור מחושב. אני בכל אופן לא משתגע על האלטרנטיבות, בייחוד כשמדובר בשחקן כמו מורן רוט שאין ספק בכלל שיילך למקום שבו מציעים לו 40 דולר יותר.

ובכן, שמוליק ברנר לוקח את הכישרון שלו לסאות' ביץ', אה, הבקעה. אפשר לסמוך על אשכנזי שיהנדס קבוצה סבירה מכל החלפים הפגומים שיש שם. סתם, למה ללכלך. ברנר רכז סביר בליגה, יש שם כמה ישראלים שבהחלט יכולים לתרום (גרינבוים בעיקר, אבל גם לב, מטלון). יש להם כסף להביא זרים טובים. יהיו בסדר. לא ברור מה יהיה בנתניה שבנתיים חוץ ממאמן (טוב) אין לה כלום. אין לה נכסים ישראלים והשוק לא מדהים השנה. מצד שני ישראלים טובים אף פעם לא היו להם. יפגעו בול ב3 מתוך 4 הזרים בשנה הבאה והם שוב בצמרת. עצוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 5:14 pm 
Freshman

אני חושב שההבדל העיקרי לגבי חג'ג' השנה יהיה שלראשונה מזה שנתיים הוא לא מגיע כשהמפתחות אצלו, לטוב ולרע. הוא חוזר לעמדה המקורית שלו של הרכז המחליף שעולה מהספסל. דבר נוסף, נכון שהקבוצות שהוא שיחק בהן בשנתיים האחרונות לא הצליחו, אבל מצד שני בעונה האחרונה הוא היה בין ה-15 הישראלים המובילים בליגה מבחינת מדד. אם אני לא טועה, הוא וטפירו הם היחידים ברשימה הזאת שגם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו כלכלית. כל זאת, מבלי להוריד טיפה מהכבוד המגיע לניב ברקוביץ', שעשה התקדמות עצומה העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 5:27 pm 
מנהל פורום

לאן ניב ברקוביץ' עזב?

עוד חדשות באדיבות ערוץ הספורט:

- מורן רוט מחוזר בנתניה ודני פרנקו רוצה למשוך אותו לשם. הקבוצה מתעניינת גם בניר כהן וקוקיה אם לא ימשיך בי-ם.
- ניצן חנוכי חתם על הארכת חוזה לשנתיים בראשון.
- צ'ייסון אלן, גארד אמריקאי אמור לחתום בגליל. קורטני פלס גם הוא האריך חוזה כבר בסוף העונה הקודמת וימשיך גם השנה. גם גוני יזראעלי צפוי להאריך חוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 7:13 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

kickass כתב:
אני חושב שההבדל העיקרי לגבי חג'ג' השנה יהיה שלראשונה מזה שנתיים הוא לא מגיע כשהמפתחות אצלו, לטוב ולרע. הוא חוזר לעמדה המקורית שלו של הרכז המחליף שעולה מהספסל. דבר נוסף, נכון שהקבוצות שהוא שיחק בהן בשנתיים האחרונות לא הצליחו, אבל מצד שני בעונה האחרונה הוא היה בין ה-15 הישראלים המובילים בליגה מבחינת מדד. אם אני לא טועה, הוא וטפירו הם היחידים ברשימה הזאת שגם אנחנו יכולים להרשות לעצמנו כלכלית. כל זאת, מבלי להוריד טיפה מהכבוד המגיע לניב ברקוביץ', שעשה התקדמות עצומה העונה.

חג'ג' בעונה הקודמת עם מכבי חיפה - מקום רביעי בעונה הסדירה עם אותו מספר נקודות כמו מקום שני. מקום חמישי אחרי הפליאוף. בשבילנו זו אמנם היתה אי הצלחה אחרי שעונה קודמת היינו בשני גמרים, אבל זה עדיין יותר טוב ממה שאשדוד עשו בעונ ה המוצלחת (אכן) שלהם העונה. אז לומר שהקבוצות בהן שיחק לא הצליחו זה לא הכי מדויק. אני לא מתנגד בעונה הבאה אי הצלחה כמו של מכבי חיפה בעונת 09/10.
חג'ג' הוא ברומטר, כשהוא טוב הקבוצה שלו, אם זו חיפה, אם זו אשקלון, לא מפסידה. ולהיפך (והיה די הרבה להיפך). כמובן שכעת הוא אמור להיות הרבה פחות חשוב במערך, וזה יהיה מענין לראות אותו בתפקיד שלא היה רגיל לו בשנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 7:20 pm 
Junior

דייבי ג'ונס כתב:
לגבי גליל (עוד מועדון שנהנה ממרבית היתרונות שהרגע הזכרנו) - אני חושב שמרטין וטישמן אלה החתמות טובות. אני אישית גם מקווה שטישמן יקבל הזדמנות ממשית ודקות משחק, מה שאומר שגליל לא יחתימו רכז ישראלי בכיר במקום מקל. אין ספק שזה הימור, לשים את העמדה הכי חשובה במגרש בידיים של יזרעאלי ורוקי כמו טישמן אבל לדעתי הימור מחושב. אני בכל אופן לא משתגע על האלטרנטיבות, בייחוד כשמדובר בשחקן כמו מורן רוט שאין ספק בכלל שיילך למקום שבו מציעים לו 40 דולר יותר.

לשים את העמדה הכי חשובה במגרש בידיהם של טישמן ויזרעאלי נע על הסקאלה של בין טמטום מוחלט להתאבדות. לגבי טישמן, לא יודע כמה משחקים שלו מהעונה האחרונה ראית, אבל הוא היה מאוד לא יציב, הראה הרבה הססנות וחוסר עקביות בקליעה שלו וגם המספרים די מחורבנים ביחס למי שאמור להיות רכז ראשון או מחליף, 9 נקודות ו-3 אסיסטים בלאומית עם אחוזים מזעזעים ובפלייאוף זה עוד ירד. ולגבי יזרעאלי, לא בכדי אף קבוצה לא נתנה לו להיות רכז ראשון מאז עונת העליה של עפולה (שגם אז הקבצה קרטעה סביב הקו האדום עד שהגיע אבי סוכר), האיש כמעט באופן עקבי נפצע כל עונה, הוא פורצלן, ובכלל, כמות המשחקים הטובים שלו בעונה היא בערך 3. לתת לאחד כזה להיות רכז ראשון זה לא רציני.
זו הסיבה שמחתימים את צ'ייסון אלן שלמרות גובהו הוא קודם כל רכז, שחקן עם הרבה פוטנציאל, מאוד ורסטילי. בנוסף, הם היו מאוד שמחים להחתים את מורן רוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 8:09 pm 
Junior

מסכים עם כל מה שאתה כותב (ואת טישמן באמת שכמעט ולא ראיתי, רק ב2-3 משחקים ובהם התרשמתי שהוא דווקא בחור מוכשר אבל לא בטוח שרכז טבעי) אבל צריך לציין למען ההגינות שגליל כבר עשתה מהלך כזה. בעונה הראשונה של גל מקל בקבוצה הוא היה אמור להיות הרכז המחליף של אחד בשם... גוני יזרעאלי. כך שאין ספק שזה הימור, אבל יכול להיות הימור מוצלח. אני את מורן רוט לא אוהב ומאוד אשמח אם הוא לא יחתום בגליל (אלא בקבוצות מרכז הטבלה/תחתית שהוא רגיל בד"כ לשחק בהן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 8:48 pm 
Freshman

ניב ברקוביץ' אכן נתן עונה סבירה בהחלט, אבל צריך לזכור את הבעיה הכי גדולה שלו: קליעה מבחוץ. לא יכול להיות ששחקן בעמדות 1-2 יסיים עונה סדירה של 27 משחקים עם 1 מ-7 לשלוש! בתוך הקשת יש לו מגוון דרכים לקלוע וזה נחמד, אבל לקראת סוף העונה (במיוחד בפלייאוף נגד י-ם) קבוצות הבינו שאפשר לתת לו מטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 27, 2011 8:52 pm 
Hall of Famer

הגליל ישארו גם העונה עם תקציב מכובד של כ-10 מיליון שקל וישתתפו בשלב הבתים של היולב(יורוקאפ)

אלן חתם רישמית,גוני יזרעלי ,טישמן ומארטין סיכמו,לי במומ'...........

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?f ... 16&lang=HE

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 11:34 am 
Hall of Famer

Shiver כתב:
נדב יוכל לנשום סוף סוף לרווחה - שמוליק ברנר עזב לבקעה. כפיצוי - יהוא אורלנד חתם לשנתיים בנתניה.

אתה מסתלבט? מעבר לכך שאני גדול מעריצי שמוליק ברנר על פני חלד, זה מהלך מטומטם ומנותק שמעצבן כל אוהד נתנייתי שיצא לי לדבר איתו. שמוליק אמנם היה אצלנו רק שתי עונות, אבל רכש מהמשחק השני שלו בערך מעמד של שחקן בית, והוא גם השחקן היחיד שהיה לו חוזה לעונה הבאה. שכיר החרב פרנקו, שבא להתגלח עלינו בדרכו לקבוצות אליהן הוא שואף באמת (נראה לי שהן מתחילות ב"הפועל", לא כולל חולון), העיף אותו והביא שכיר חרב אחר-יהוא אורלנד, שחקן נשמה שעבר כבר 8 קבוצות בקריירה לא כולל אותנו, והגיע אלינו מן הסתם כי משלמים לו 20 דולר יותר מאשר הציעו לו בראשל"צ+נסיעות. אני מקווה בשביל פרנקו שהוא לא מספיק מטומטם כדי לשחרר גם את אסנטי וגואטה בשביל לפנות מקום לאיזה ניר כהן עלוב, אחרת הוא יזכה לכמה ימים קשים מצד הקהל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 12:30 pm 
Junior

הסר דאגה מלבך נדב. ה-200 אוהדים של נתניה לא ממש מדירים שינה מעיניו של דני פרנקו, או של כל מאמן אחר...
ולפי מה שהבנתי הוא מאוד רוצה את עמית בן דוד שזה שדרוג על פני ברנר. ולגבי ניר כהן "עלוב אחד", אתה לא באמת מצפה שהוא יתן לגואטה 20 דקות במשחק ומקום בחמישיה. זה יוביל לירידת ליגה. אה, בעצם שכחתי שלא יורדים ואין כבר באמת על מה לשחק...
לגבי ניר כהן, בו מעונינות לא מעט קבוצות, הוא שחקן שנותן 100% מאמץ, שבעיני למעט אלישי כדיר הוא הגבוה הישראלי הכי פחות גרוע היום, הגנתית והתקפית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 12:37 pm 
Junior

מה הבעיה בלעבור קבוצה כי משלמים לך יותר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 1:12 pm 
Hall of Famer

לאומית כתב:
הסר דאגה מלבך נדב. ה-200 אוהדים של נתניה לא ממש מדירים שינה מעיניו של דני פרנקו, או של כל מאמן אחר...
ולפי מה שהבנתי הוא מאוד רוצה את עמית בן דוד שזה שדרוג על פני ברנר. ולגבי ניר כהן "עלוב אחד", אתה לא באמת מצפה שהוא יתן לגואטה 20 דקות במשחק ומקום בחמישיה. זה יוביל לירידת ליגה. אה, בעצם שכחתי שלא יורדים ואין כבר באמת על מה לשחק...
לגבי ניר כהן, בו מעונינות לא מעט קבוצות, הוא שחקן שנותן 100% מאמץ, שבעיני למעט אלישי כדיר הוא הגבוה הישראלי הכי פחות גרוע היום, הגנתית והתקפית.

לא דיברתי על הדרת שינה-לשכירי חרב יש בד"כ עור עבה-וכמובן שאני לא מדבר על חיים קשים בסגנון שאתה רגיל אליו ממכורתך חולון. אבל יש לפתוח קדנציה ברגל ימין ויש בשמאל, פרנקו במהלך הזה מתחיל בשמאל.

עמית בן דוד הוא גם לא שדרוג על ברנר וגם עוד שחקן חסר זיקה וזהות למועדון ואין סיבה להביא אותו במקום שמוליק. יחד איתו? כגיבוי? סבבה. במקומו זה מעצבן. לגבי גואטה, אני הראשון לומר שהוא לא שחקן ברמת ליגת על, אבל פרנקו עם הפתיחה המזהירה שלו יסבך את עצמו יותר אם יזרוק את הקפטן בשביל ניר כהן וה100% מאמץ שלו (זה לא אתה שקרא לו "השחקן הטיפש ביותר שראיתי", "חור הגנתי" ושאר מחמאות?).

אגב, אם אתה כבר פה, מה שלומכם שם בחולון? יש כסף למים זורמים בשירותים? מתגבשת קבוצת רוכשים בראשות ויקטור תשובה? תעדכן, זה חשוב לנו, חולון חשובה לליגה.

matan 2.0 כתב:

מבחינת השחקן, אין בעיה. מבחינת אוהדים שזורקים להם שחקן שהם מאד אוהבים ומחתימים שכיר חרב כהגדרתו המילונית (והבן דוד שלך-וזה לא אאוטינג כי אתה כתבת את זה כמה פעמים-הוא דוגמא וסמל לשכיר חרב, כמו המאמן שלו)-תיתכן בעיה. העיקר שגם אצלנו הוא יעשה את ההצגות שלו וישחק את המשחקים המלוכלכים והפרובוקטיביים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 1:55 pm 
Freshman

ניר כהן הוא בהחלט שחקן שנותן 100 אחוז מעצמו ומאוד משתדל, הוא ריבאונדר מצוין במיוחד בהתקפה ויש לו ערך מוסף בכך שיש לו יד לא רעה מ3 לפעמים.
לעומת זאת, הוא נוטה להסתבך בבעיית עבירות מוקדמת , הוא חור בהתקפה מבחינת אחוזי עונשין והוא לא חוסם בכלל.
בסך הכל יש לשחקן הזה כמה וכמה מגבלות שאם נחסיר אתן מיתרונותיו נקבל שחקן אולי לא עלוב כמו שנדב אמר אבל לא מציאה גדולה.

לגבי אלירן גואטה, הוא כבר אחרי גיל 36, והסיום עונה שנתן בנתניה היא תעודת כבוד בשבילו אבל תעודת עניות לכדורסל הישראלי. ב-10 משחקיו באחרונים סיים עם ממוצעים נאים מאוד של 7.3 נק' למשחק 80% ל-2 ו50% ל-3 (13-26). אמנם אין לו כבר רגליים לשמור אבל להלחם הוא יודע והימצאותו בנתניה בריאה לחיבור הקבוצתי.
כששחקן בגילו שאת רוב שנותיו עשה בלאומית ב'/לאומית מגיע למספרים כאלה בליגת העל זה אומר משהו על הרמה של הכדורסל המוצג פה, מה שמביא אותי למסקנה שאין הרבה הבדל בין יהוא אורלנד למשל שמעיף יותר מ200 זריקות ל3 ב33 אחוז בלבד ומשתדל לצבוט את שחקני ההגנה שלו לאלירן גואטה או ניר כהן מבחינת התרומה שלהם בטוטאל למשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 2:02 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
לאומית כתב:

לא דיברתי על הדרת שינה-לשכירי חרב יש בד"כ עור עבה-וכמובן שאני לא מדבר על חיים קשים בסגנון שאתה רגיל אליו ממכורתך חולון. אבל יש לפתוח קדנציה ברגל ימין ויש בשמאל, פרנקו במהלך הזה מתחיל בשמאל.

עמית בן דוד הוא גם לא שדרוג על ברנר וגם עוד שחקן חסר זיקה וזהות למועדון ואין סיבה להביא אותו במקום שמוליק. יחד איתו? כגיבוי? סבבה. במקומו זה מעצבן. לגבי גואטה, אני הראשון לומר שהוא לא שחקן ברמת ליגת על, אבל פרנקו עם הפתיחה המזהירה שלו יסבך את עצמו יותר אם יזרוק את הקפטן בשביל ניר כהן וה100% מאמץ שלו (זה לא אתה שקרא לו "השחקן הטיפש ביותר שראיתי", "חור הגנתי" ושאר מחמאות?).

אגב, אם אתה כבר פה, מה שלומכם שם בחולון? יש כסף למים זורמים בשירותים? מתגבשת קבוצת רוכשים בראשות ויקטור תשובה? תעדכן, זה חשוב לנו, חולון חשובה לליגה.
matan 2.0 כתב:

מבחינת השחקן, אין בעיה. מבחינת אוהדים שזורקים להם שחקן שהם מאד אוהבים ומחתימים שכיר חרב כהגדרתו המילונית (והבן דוד שלך-וזה לא אאוטינג כי אתה כתבת את זה כמה פעמים-הוא דוגמא וסמל לשכיר חרב, כמו המאמן שלו)-תיתכן בעיה. העיקר שגם אצלנו הוא יעשה את ההצגות שלו וישחק את המשחקים המלוכלכים והפרובוקטיביים.

אתה לא מעודכן. עשו שיפוצים בשירותים. היום אפילו הביוב לא דולף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 2:12 pm 
Junior

אל דאגה, נדב, אני לא חושש מאאוטינג (מתי המילה הזו נעשתה כל כך פופולרית בפורום). כן, יהוא הוא בן דוד שלי. וכן, אני היפה במשפחה.
לא שאני מבין מה הקשר בין השאלה שלי לעובדה שאני ויהוא בני דודים (מדור שני, ד"א).

לפי ההגדרות שלך, האם לא רוב שחקני הכדורסל הם שכירי חרב? זאת אומרת, אני בטוח שרוב שחקני הכדורסל הם שכירי חרב. כמו גם האנשים שאינם שחקני כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 3:51 pm 
Hall of Famer

matan 2.0 כתב:
לפי ההגדרות שלך, האם לא רוב שחקני הכדורסל הם שכירי חרב? זאת אומרת, אני בטוח שרוב שחקני הכדורסל הם שכירי חרב. כמו גם האנשים שאינם שחקני כדורסל.

לא, לא כל השחקנים הם שכירי חרב. שמוליק ברנר עבר כמה קבוצות בקריירה, והוא לא שכיר חרב לפי ההגדרה שלי. יהוא אורלנד, שמשמש "קפטן" ו"מנהיג" בקבוצה מסוימת שרוצה המשך התקשרות איתו, אבל עובר לקבוצה אחרת בגלל הבדל כספי שהוא כנראה לא משמעותי מאד, הוא שכיר חרב לפי ההגדרה שלי ובמיוחד כשזו לא הפעם הראשונה שהוא עושה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 5:11 pm 
Hall of Famer

גליל במומ' מתקדם עם מורן רוט שקיבל הצעה כספית של 6 ספרות.בסה'כ מתנהלים בגליל בשקט עם ניהול נכון וחכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 5:34 pm 
Junior

אני דווקא חושב שהוא קיבל הצעה של 6 אותיות ולא 6 ספרות, משהו בסגנון של "לך הביתה" או אולי אפילו הצעה של 16 אותיות כמו "פה זה לא קונדיטוריה", אבל מה אני מבין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 5:48 pm 
Sophomore

רק אני ספרתי 'לך הביתה'= 7 אותיות?...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 9:03 pm 
Hall of Famer

הפורוורד אלכס תיוס(22,203) שסיים 4 שנים בNCAA חתם באשדוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 28, 2011 9:21 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
גל מקל כמעט סגור בבנטון טרוויזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 249 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]