סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 6:33 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 26 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 6:25 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ראיון עם פדרמן על ההפסד להפועל:

ציטוט:
"לא קרה שום אסון. ירושלים שיחקו טוב. בהחלט לקחנו בחשבון שלא ננצח את כל 90 המשחקים העונה. עברנו עוד משחק, וממשיכים הלאה. מבחינתי זה היה המשחק הכי פחות חשוב מהשלושה‭."‬

סביר להניח שלאוהדים היו שמחים להחליף. להם כנראה שדווקא הפסד ללובליאנה לא היה נתפס כמאוד חשוב.
"איזו חשיבות יש למשחק ליגה בעונה שמוכרעת בערב אחד של פיינל-פור‭."?‬

מתוך:

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/308/ ... 620&loc=62

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 7:18 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
לידעת הקורא פדרמן גם שתי הליגות "היותר חשבות" מוכרעות ב"ערב אחד של פיינל פור"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 8:59 pm 
Hall of Famer

אוי גדול. מסוג הדברים שאומרים אנשים שחושבים שכל העולם מטומטם, כי לא יכול להיות שאדם כזה שעשה כל כך הרבה כסף בקריירה שלו כזה מטומטם בעצמו, ואין עוד יותר מדי אופציות.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:09 pm 
Junior

לעומת האדריאטית כמובן שמוכרעת בסדרות של הטוב מ-7.....
אוי, זה באמת יותר מידי מצחיק בכדי להיות אמיתי, גם בהנחה ופדרמן באמת ''לא מתרגש'' מהפסד ביתי ליריבה השנואה מירושלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:34 pm 
Sophomore

אני חייב לשאול, מעבר לתיאוריות קונספירציה כאלו ואחרות על גניבת שחקנים וחוזים מופרכים - אין לכם הרגשה שהשנאה של מכבי תל אביב להפועל ירושלים היא הרבה יותר סיפור שהמציאו האוהדים של הפועל ירושלים בשביל להצדיק את השנאה שלהם למכבי תל אביב, יותר מכל דבר אחר ?

כאילו, יריבות ספורטיבית וכל זה, וכן לקחו להם גביע או שניים...אבל אם הפסד של מכבי תל אביב להפועל גליל עליון לא מסיט שריר אחד בפנים של פדרמן, למה את חושבים שהוא אכול שנאה ליריבה הספורטית שלו מירושלים שכבר שנים נאחזת בעיקר בחשיבות העצמית שלה וממש לא בהישגים או במשחק אטרקטיבי או שמות מרשימים בעוד מכבי תל אביב מתדפקת באופן תדיר בפיינפור של הליגה האירופית, הגביע והאליפות אצלנו (וברוב המקרים מבלי ממש שיהיה צורך לעבור דרך ירושלים).

כאילו, יכול להיות שאני טועה ושכל יום פדרמן ומזרחי נפגשים ושואלים את עצמם איך איך איך נצליח למנוע מהנחשים הירושלמים האלו לגנוב מאיתנו את האליפות...אההה...נגנוב להם את יוגב אוחיון !!

אבל יותר נשמע לי הגיוני שהמשחק בין מכבי תל אביב וירושלים נגמר ופדרמן אמר בדיוק את מה שהוא חושב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:43 pm 
Hall of Famer

לא חושב שמישהו פה התייחס למה שאמר לגבי היריבות עם הפועל, אלא לנקודה של הפיינל פור. אם בנקודה הזו פדרמן אמר את מה שהוא חושב הוא יותר דביל ממה שאפשר לצפות. אני בספק.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 9:43 pm 
Junior

פדרמן גם נראה די שליו בהפסדים של מכבי ביורוליג, כזה האיש. אני מאמין שההפסד לירושלים לא הפריע לו לישון בלילה, אבל אין לי ספק שניצחון על ירושלים הרבה יותר משמעותי מבחינתו(ובעיקר כשהוא יודע שמדובר במשחק חשוב גם עבור האוהדים ושלא לדבר על שמעון מזרחי)מאשר עוד ניצחון בליגה האדריאטית...
ועזוב שהאמרה לגביי ליגה חסרת משמעות שנגמרת בפיינל פור היא דבילית מייסודה כשמכבי עברה לליגה זרה שמסתיימת באותה דרך בדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' נובמבר 22, 2011 11:37 pm 
מנהל פורום

מאקו, הכל בסדר?

כמובן שהתייחסתי רק לעניין הפיינל פור, והכותרת רומזת לזה (זו החיבה הפרטית של עופר). בעיני זו הברקה שלא קשורה בכלל ליריבות מכבי/הפועל, פשוט ישר להוצא מהקשרו.

ואגב, בצל "חוק ההשתקה" והיותה של התקשורת אור לגויים, ואחרי הפדיחה עם ציבונה וטי.ג'יי פורד, אז זה שזה עובר ככה בראיון בלי שהכתב שם לב בכלל, זו גם דוגמה לאיכות כתבי הספורט בארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 23, 2011 5:55 pm 
Sophomore

תודה ראובן, האמת שתקופה לא משהו.

בנוגע לתגובה של פדרמן - הוא לא באמת השווה ואמר שהליגה פחות חשובה, להבנתי את הציטוט, הוא בסך הכל אמר שאין משמעות למשחק אחד בליגה שמוכרעת בפיינל פור. לצורך העניין, האמת הזאת נכונה גם לשתי הליגות האחרות (עם אבחנה משמעותית כמובן לכך שאין סיכוי ממשי שמכבי תל אביב לא תגיע לפיינל פור בארץ ובכל זאת יש סיכוי שלא תגיע ליורוליג).

כלומר, שכשהמראיין העלה בפניו את הטענה שהאוהדים של מכבי רואים את המשחק מול הפועל ירושלים כיותר חשוב והיו מעדיפים שינצח אותו על חשבון המשחק מול לובליאנה, הוא השיב שזה לא באמת משנה - זה משחק וזה משחק. זה הפסד וזה הפסד. ולשניהם אין משמעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 23, 2011 6:16 pm 
מנהל פורום

אתה צריך להיות סניגור פלילי לדעתי. בכל אופן, באמת קשה לי לקבל קריאה כזו - הוא אמר מפורשות שהמשחק מול הפועל הוא הפחות חשוב מבין השלושה, ואז כשהמראיין נתן את ליובליאנה כאלטרנטיבה, הוא בא עם הסבר הפיינל פור.

מה שמזכיר לי את הבדיחה האהובה עלי:

איכר אחד בא לבקר איכר חבר שלו, ורואה אצלו שתי פרות, לבנה ושחורה. אז הוא מתחיל לשאול אותו שאלות:

תגיד, הן נותנות הרבה חלב?
החבר עונה - הלבנה, נותנת חמישה גאלון ליום (זה הרבה, אגב?)
שואל האיכר: והשחורה? - החבר עונה - גם כן.

והן אוכלות טוב?
החבר עונה - הלבנה, אוכלת כל מה שאני נותן לה.
והשחורה? - גם כן.

והן שוות הרבה כסף?
החבר עונה - הלבנה, לפחות 5000 זלוטי (הם היו איכרים פולנים, כנראה)
והשחורה? - גם כן.

כאן מתעצבן האיכר, ושואל: תגיד, למה אתה מדבר רק על הלבנה ולא על השחורה?
החבר עונה - כי הפרה הלבנה שלי.

והשחורה?

גם כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 23, 2011 7:03 pm 
Sophomore

אני יכול לספר לך במה אני עובד אבל אז אני אצטרך להרוג אותך. ואני הרי לא יכול לייצג את עצמי...

אני מוכן להסכים שהוא הגזים בחוסר החשיבות של המשחק מול ירושלים אם תסכים שהשאלה היתה קנטרנית.

ובכלל, הרי כולנו מסכימים שהוא צודק לא ? שאין לשני המשחקים האלו חשיבות והסיבה היא שיטת הפיינל פור...

בסך הכל לא נראה לי שצריך להיסחף עם כמה שהבן אדם אידיוט בגלל אותו ציטוט. ואת זה אני אומר בתור בן אדם שאפילו בפורום זה ניתן לצטט אותו יותר מפעם אחת כאידיוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' נובמבר 23, 2011 8:12 pm 
Junior

אני חושב שכל הציטוטים האלה הם נגזרת של ''המאבק''(הגלוי או שלא)של מכבי במנהלת הליגה, שלטענתה מחוקקת חוקים על מנת לפגוע במכבי. לעלות עם הנוער במכבי עדיין לא מעזים, אבל לצאת בגלוי נגד הליגה הם התחילו ולא מאתמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 24, 2011 7:55 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
ממשיך לישון. אצל אופירע ראיון קצר עם שי רקנאטי.
בכותרת: "יתכן שנקטין את התקציב בעונה הבאה".
בראיון: "אפשר לומר שהתקציב יקטן בעונה הבאה?"
"לא"
:ti_pa:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 1:40 am 
Junior

ראובן כתב:
החבר עונה - הלבנה, נותנת חמישה גאלון ליום (זה הרבה, אגב?)

יופי, מזל שיש פה חולב פרות מוסמך.
אז ככה, פרה נותנת בממוצע באיזור ה12 ליטר לחליבה. כפול שלוש חליבות ביום זה יוצא משהו כמו 36 ליטר לפרה סבבה, פלוס מינוס.
מכיוון שגאלון הוא 4.5 ליטר, מתברר שתפוקת החלב של הלבנה הייתה לא משהו (20.5 ליטר ביום).
ושל השחורה גם כן.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 2:12 am 
Sophomore

אתה מתכוון 22.5.
מה שקצת יותר חשוד, על כל פנים, הוא שהאיכר הפולני מודד את נפח החלב בגלונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 3:37 am 
מנהל פורום

גאלון זה 3.75 ליטר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 8:31 am 
Sophomore

עוד יותר פחות...

אני חושב שיש הבדלי שיטה בין הליגה ליורוליג. ביורוליג יש משמעות להמשך למיקום בסוף שלב הבתים. אם מכבי תסיים רביעית בבית, זה שונה מהמקום הראשון. בליגה (וגם באדריאטית, לא?), היא צריכה לסיים את העונה בתוך הפלייאוף. נראה לי שלשם פדרמן כיוון. הטיעון שלו היה יותר הגיוני, אם מכבי היתה משחררת לחץ בליגה, משתמשת בה עבור שחקנים שלא רואים פרקט (נגיד ההוא, שייר, והחבר פאפאלוקס. או לאפשר ללנגפורד להתאקלם דרך הליגה), ומתנהלת מתוך הבנה, שבעונה כזו, היא יכולה לצבור 5-6 הפסדים בליגה, ועדיין להיות רלוונטית לגמר הפיינל פור פה.

אבל הם לא יודעים לחשוב ככה במכבי. אני חושב שעדיין כל הפסד מקומי הוא רעידת אדמה אצלם, והדיבורים של פדרמן את מזרחי, הם הצגה. הלחץ שם חי ובועט, ואם מכבי תמשיך לאסוף עוד הפסד או שניים בליגה, הוא גם יצוץ החוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 8:50 am 
מנהל פורום

רק שההשוואה בין המשחקים לא היתה בין הפועל לשארלרואה, אלא בין הפועל לליובליאנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 8:55 am 
Sophomore

וזה משנה משהו ממה שכתבתי??

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 12:04 pm 
מנהל פורום

אמרת "נראה לי שלשם פדרמן כיוון". הלשם זה לא ההסבר למה ביורוליג העונה הסדירה חשובה יותר?

בכל אופן, כל הניסיונות למצוא הסבר לכשל הלשוני הזה הם אבסורדיים בעיני. במקרה הטוב יש כאן כשל לוגי חביב, היישר להוצא מהקשרו. במקרה הרע, זו עוד דוגמה לגישה המכביסטית שלפיה הם המסכנים וכל חוק של המינהלת נועד אך ורק לפגוע בהם ובקוני הכרטיסים. זה די מצליח להם סה"כ, וצריך לזכור שאפילו בפרשת החזיז מכבי הצליחה לתמרן את התקשורת למצב שבו היא היתה הקורבן האמיתי בסיפור. אז פדרמן פשוט רצה שקוראי העיתונים יזילו עוד קצת דימעה על מכבי המסכנה שנאלצת לשחק בארץ משחקים חסרי חשיבות בגלל הפיינל פור המאוס, ויצא לו משהו מצחיק במקצת (שמן הסתם רוב האנשים, כולל העיתונאי שראיין אותו, לא שמו לב בכלל למגוחכות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 12:45 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:
גאלון זה 3.75 ליטר

אתה מתכוון לגלון אמריקני (פפף), צוד התייחס לגלון בריטי ("אימפריאלי").
מה שכן, ויקיפדיה טוענת שכן היו פעם גלונים בפולין, ושהמידה שלהם השתנתה לפי העיר. ודווקא אם האיכרים היו חלמאים — מה שלגמרי מתקבל על הדעת לנוכח העלילה — הפרה באמת נותנת 35.6 ליטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 1:49 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
אמרת "נראה לי שלשם פדרמן כיוון". הלשם זה לא ההסבר למה ביורוליג העונה הסדירה חשובה יותר?

בכל אופן, כל הניסיונות למצוא הסבר לכשל הלשוני הזה הם אבסורדיים בעיני. במקרה הטוב יש כאן כשל לוגי חביב, היישר להוצא מהקשרו. במקרה הרע, זו עוד דוגמה לגישה המכביסטית שלפיה הם המסכנים וכל חוק של המינהלת נועד אך ורק לפגוע בהם ובקוני הכרטיסים. זה די מצליח להם סה"כ, וצריך לזכור שאפילו בפרשת החזיז מכבי הצליחה לתמרן את התקשורת למצב שבו היא היתה הקורבן האמיתי בסיפור. אז פדרמן פשוט רצה שקוראי העיתונים יזילו עוד קצת דימעה על מכבי המסכנה שנאלצת לשחק בארץ משחקים חסרי חשיבות בגלל הפיינל פור המאוס, ויצא לו משהו מצחיק במקצת (שמן הסתם רוב האנשים, כולל העיתונאי שראיין אותו, לא שמו לב בכלל למגוחכות).

אמרתי שנראה לי שלשם הוא כיוון. לא טענתי שזה הגיוני, או סביר.

בגדול, אם תקרא מה שכתבתי, אני מתחבר יופי לתיאורית הגישה המכביסטית שלך. אני לא מאמין שבמכבי מישהו הפנים שלהחלטה שלהם ללכת על שבועות של שלשה משחקים יש מחיר (אולי פדרמן, שנראה שאותו בעיקר מעניין הכסף). אני חושב שהמערכת הזו לא מבינה שההפסד שלהם הוא רק סביר בשבוע כזה, ואני כן חושב שיש מי שבמכבי מאמין שלהפסיד לירושלים בבית זה אסון לאומי, שבעולם מושלם, הכדורסל הישראלי עצמו היה אמור לעשות הכל כדי למנוע.

אני האחרון שיחפש איזשהו רציונל בהתנהלות של מכבי ת"א. אני חושב שהמערכת הזו, מרוב רצון, לחץ וצורך לנצח תמיד, בכל מחיר ובכל תנאי, את כולם, קצת יצאה מדעתה. כל ההתנהלות של מכבי העונה- איומי הנטישה, ההחלטה על שלשה מפעלים, והדרך שבה מתחלקות הדקות לאור ההחלטה הזו- זה לא מצביע על הגיון רב בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 2:12 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ראובן, הקטע הוא שבכל נושא הפיינל פור בליגה שני המקרים שהצגת נכונים - גם הטוב וגם הרע. גם יש פה כשל לשוני חביב, וגם הפיינל פור באמת נועד כדי לקחת אליפות ממכבי במעין גמר גביע על בסיס יום טוב/יום רע ולהשתחרר מהצורך להיות יותר טובים ממנה. אתם יכולים להתכחש לזה מהיום עד מחר - אבל יהיה לכם ויכוח לא עם מזרחי ופדרמן, אלא עם קופל, עם אוחיון, עם דני קליין ועם עוד ראשי קבוצות, שאומרים את זה בפירוש.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 5:23 pm 
מנהל פורום

לא הבנתי, בגלל שקופל כפה את הפיינל פור על מכבי פדרמן צריך לדבר שטויות? אם מכבי היתה מפסידה למילאנו ופדרמן היה אומר שזה בגלל הפיינל פור, אז העובדה שההתקרבנות של מכבי במקרה הזה (נניח) היא מוצדקת, היתה הופכת את המשפט לפחות מגוחך?

אין לי טענה על הטענות של מכבי נגד הפיינל פור. יש לי טענה (או הנאה) מכך שהם כל כך נהנים לשחק את המסכן שזה מוביל לשטויות כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' נובמבר 25, 2011 8:49 pm 
Sophomore

Janiv כתב:
uriel17 כתב:
גאלון זה 3.75 ליטר

אתה מתכוון לגלון אמריקני (פפף), צוד התייחס לגלון בריטי ("אימפריאלי").
מה שכן, ויקיפדיה טוענת שכן היו פעם גלונים בפולין, ושהמידה שלהם השתנתה לפי העיר. ודווקא אם האיכרים היו חלמאים — מה שלגמרי מתקבל על הדעת לנוכח העלילה — הפרה באמת נותנת 35.6 ליטר.

:-ok-: :a_g_a: :bra_vo:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 26 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה