סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אפריל 19, 2024 3:05 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 189 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 12:48 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
נורטון, מה זאת אומרת לא ראיתי משחקים של הלייקרס? אני רואה כל משחק של הלייקרס, לא מפספס כלום.

זה היה אחלה טיעון.

לחשוב שתחת החוקים החדשים אפשר ללכת לביינום+גאסול ליותר מ 30 זריקות במשחק (כמו בדרבי) זה סתם לזרוק דברים באוויר, הלייקרס עובדתית הולכים לשניהם ביחד בצורה מאוזנת (כל אחד מהם כמעט 13 פעמים למשחק), זה הכי גבוה בליגה לעמדות הנ"ל להוציא את סטודמאייר.

יכול להיות שלדעתכם אם שחקן עושה מובים בפוסט אז יש לו משחק פוסט, מבחינתי אם הוא עושה את זה באחוז רע לגבוה אז אין לו משחק פוסט נקודה.

גבוה שעושה 6 מובים בפוסט ופוגע באחד מהם הוא גבוה ללא משחק פוסט.

גבוה שמסיים משחקים על פחות מ 40 אחוז בגלל ההתעקשות שלו על משחק הפוסט במקום על הקלעי החופשי הוא גבוה ללא משחק פוסט.

אי אפשר להגיד שאם הלייקרס ישחקו עליו יותר הוא יהיה יותר יעיל, זה כמו להמר ברולטה, הוא עובדתית לא יעיל בזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 12:50 am 
Hall of Famer

אז למה אתה מדבר עם כל כך הרבה מספרים? ולמה אתה אומר דברים שכל מי שראה כדורסל, מבין שהם לא נכונים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 12:53 am 
Freshman

אוי נו באמת...

למה אני מביא מספרים? כי אתם זורקים פה האשמות חסרות בסיס שגורמות לי לפקפק כמה באמת ראיתם מהלייקרס העונה.

ומה מפריע לך במספרים? שהם פשוט נכונים?

ועל החלק השני של המשפט אני אפילו לא אטרח להגיב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 1:23 am 
Hall of Famer

טוב, נו, אם אתה כל כך אוהב מספרים. אז הנה לינק קטן.

http://www.slcdunk.com/2011/2/18/200197 ... st-players

ביינום, לפחות נכון ללפני קצת פחות משנה, קולע פחות משלושים אחוז מסלי השדה שלו בדאנקים. שזה פחות מאשר סופרמן (ובמפתיע יותר מאשר בלייק גריפין).

ושום דבר לא מפריע לי במספרים, אני מת על סטטיסטיקות, אבל בחייאת, ביינום הוא אחד השחקנים הבודדים בנ.ב.א (לצד כאמור רנדולף וג'פרסון) שברור לי לחלוטין שמשחק הפוסט שלהם מלוטש. יכול להיות יותר מלוטש, אף אחד מהם הוא לא אולג'ואן, אבל מלוטש למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 1:31 am 
Sophomore
סמל אישי של המשתמש

שחקן עם משחק פוסט אפ מלוטש באמת, ברמה כמעט האקים אולאג'וואנית, הוא אחד, פאו גאסול. הבעייה שאין לו מקום מתחת לסל יחד עם ביינום, ובגלל שרק פאו מוכשר מספיק לשחק בטופ אוף דה קי, הוא צריך לוותר ולהפוך לג'אמפשוטר מהולל כשביינום מתנחל מתחת לסל.

We went from Princeton offense to Lower Merion offense.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 1:46 am 
Freshman

נורטון, הלינק שנתת לפברואר 2011 לא אומר לי הרבה, אני אעזור לך כאן - אנדרו ביינום התחיל את העונה שעברה מינוס 25 משחקים משאר הליגה, הוא התחיל אותה באמצע דצמבר והספיק לשחק חודשיים כשעוד חילק דקות עם לאמאר וגאסול ולא רק עם גאסול.

אני באמת לא מנסה להוכיח פה שום דבר, אני מציין משהו שביינום עצמו מודע לו - משחק הפוסט אפ של הילד בשלב הזה של הקריירה מרובת הפציעות שלו עדיין לא בשל ולא יעיל ברמה שתהיה אופציה התקפית אמינה בקונטנדרית.

אני חושב שכולנו יכולים וצריכים להסכים על זה.

תחת התנאים הללו הלייקרס עדיין מספק ל 2 הגבוהים שלה הכי הרבה זריקות פר משחק לעמדה שלהם בליגה, אז לבוא ולהגיד שקובי לוקח את המשחק מביינום וגאסול זה לא נכון ולא הוגן לקובי.

ברור שלטווח הרחוק הלייקרס לא יגיעו לשומקום כשקובי זורק כ"כ הרבה, גם קובי לא טיפש ומבין את זה (הוא לא שיחק בסגנון הזה בעונות האחרונות), הסיבה שהוא נדרש לזה כרגע היא שפישר וארטסט לא בפורמה, סטיב בלייק בחוץ לחודש, ומלבד קובי אין ללייקרס אף שחקן בעמדות 1-3 שמסוגל לייצר, כל זה מביא את הלייקרס לסגנון משחק שבו הקבוצה מייצרת עבור קובי וקובי (קרע ברצועה) רק זורק וממעט לכדרר, ביינום וגאסול לא זרקו יותר ממה שהם זורקים עכשיו גם כשקובי זרק הרבה פחות, זה עובדה, זה גם לא ישתנה, הזריקות של קובי יחזרו למצב תקין ברגע שעמדות 1-3 של הלייקרס יספקו תפוקה יציבה כמו שביינום וגאסול מספקים בעמדה שלהם.

איגי, גאסול יכול למצוא את עצמו בצבע גם ליד ביינום, הוא לא עושה את זה כדי לשמור על הכתף הפגועה עד שיחלים ולכן זורק ג'אמפים ( בינתיים באחוז טוב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 2:20 am 
Hall of Famer

השנה ביינום עם 18 דאנקים מתוך 67 סלי שדה. כלומר, משהו כמו 28% (אין לי כוח לפתוח מחשבון).
האוורד אגב 25\82, שזה אחוזים די דומים בסך הכל.

וכאמור, כולנו יכולים ולא צריכים להסכים עם זה, וכרגע אתה בדעת מיעוט. מה לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 2:47 am 
Junior

למדנו איך מדרדר ת'רד.

עוד מה למדנו: המאזנים משקרים, ויתרון יתרון לקבוצות ביתיות.
סן אנטוניו עם מאזן נקי: 9-0 בבית ו0-4 בחוץ. מילווקי זהה להם: 4-0 בבית, 0-8 בחוץ.
ועכשיו נכליל: קבוצות המערב עם מאזן 74-34 בבית ו25-55 בחוץ. קבוצות המזרח 47-35 בבית ו44-66 בחוץ.

נקח את זה עכשיו חזרה למאזנים- יש קבוצות הנהנות בינתיים מלו"ז קל ויאבדו גובה.
הקליפרס (7ב, 3ח), סן אנטוניו (9ב, 4ח), לייקרס (9ב, 5ח), דנבר (8ב, 5ח), דאלאס (8ב, 5ח).
עוד קבוצות ביתיות במיוחד: יוטה, פורטלנד, יוסטון, ממפיס ומילווקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 8:57 am 
מנהל פורום

נורטון כתב:
השנה ביינום עם 18 דאנקים מתוך 67 סלי שדה. כלומר, משהו כמו 28% (אין לי כוח לפתוח מחשבון).
האוורד אגב 25\82, שזה אחוזים די דומים בסך הכל.

וכאמור, כולנו יכולים ולא צריכים להסכים עם זה, וכרגע אתה בדעת מיעוט. מה לעשות.

דעת מיעוט זה משהו אחד, להתעקש על עובדה שגויה זה משהו אחר.

יותר מזה, אני מניח שמה שמאפשר לקובי את הרצף הנוכחי זה הפחד ממשחק הפנים של ביינום והספרדי, כי נורא קשה לסגור את חצי המרחק מולו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 9:30 am 
Freshman

picknroll כתב:
למדנו איך מדרדר ת'רד.
.

indeed.

אם היה לי סמכויות של מנהל פה הייתי מוחק את כל 4 העמודים האחרונים שלא קשורים בשיט לנושא הדיון.

לכו תמצאו לכם ארגז חול ותריבו שם מי השחקן הכי טוב בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 9:43 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אז מזל שאין לך סמכויות כאלה.

עמרי כספי עונה בינתיים לסטריאני עם 14/7 וניצחון חוץ של קליבלנד. בכלל, פתיחת העונה הזו מזכירה לי את הויכוח שהיה לי עם עמוס אחרי ליגת הקיץ הראשונה שלו והאחוזים המזעזעים שהוא קלע שם לשלוש. היא הרבה יותר משאירה אותי אופטימי לגבי הסיכויים שלו לשרוד בליגה מאשר הכמה משחקים המאוד מרשימים של 20+ שהוא נתן בסקרמנטו בעונה הראשונה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 9:45 am 
Junior

נושא הדיון הוא מה למדנו עד עכשיו ב-NBA... העמודים האחרונים בהחלט עונים על השאלה חוץ מעניין הרטרו שהוא דווקא מבורך ומעניין, ואם כ"כ מפריע לך אתה לא חייב להיכנס לת'רד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 10:06 am 
Sophomore

למדנו שכיף חיים לראות תקצירים של הקליפרס ומיאמי ושגם התקצירים של מיניסוטה לפעמים נחמדים מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 12:45 pm 
מנהל פורום

אה, ואני למדתי שוייד הוא הגארד החוסם הכי מדהים בהיסטוריה. הדבר היחיד שעוד לא ראיתי אותו עושה זה לחסום שחקן ותוך כדי השהייה באוויר לשחרר מסירה לאלי-הופ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 1:06 pm 
Sophomore

גם למדתי שוויד הוא אחד ממוסריי המגרש השלם הכי טובים בליגה.
לפני 3 ימים: (הכי מרשים)
http://www.youtube.com/watch?v=jaJcsksKBFg

שנה שעברה:
http://www.youtube.com/watch?v=sN9v3TPKqhA
http://www.youtube.com/watch?v=7Xus7SqxTKk

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 1:08 pm 
מנהל פורום

זה מחזק את האפשרות שגם מה שביקשתי יקרה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 5:04 pm 
Junior

נורטון כתב:
מוק, כאמור אף אחד לא בא לאף אחד בטענות על כך שהוא לא לקח אליפויות בתקופת ג'ורדן, אבל כן באים בטענות על כך שפילי לא הגיעה אפילו לגמר מזרח מול דטרויט או שיקגו, בשנים של בארקלי שם. ושבמערב, למרות קבוצה גדולה ביוסטון, ולמרות הכל, הוא הגיע בסופו של דבר רק לגמר נ.ב.א אחד. קצת כמו אייברסון למשל.

לא יעזור כלום, אני באמת אוהב את בארקלי, אבל שחקן שהגיע בכל הקריירה שלו רק לגמר איזורי אחד (אני חושב שלא שכחתי פה כלום, אבל אולי איפשהו נשמט לי עוד גמר איזורי נגיד), כשאותו גמר איזורי היה גם הגמר נ.ב.א היחיד שלו, הוא שחקן שלא הגיע להישגים משמעותיים. באמת, מצטער.

דאנקן לעומתו לקח 4 אליפויות, וזה בעיניי הבדל גדול מדי.

מה שכן, דווקא לגבי קיד אני די מסכים. אני לא בטוח שקיד הוא המוסר הגדול בהיסטוריה. בעיניי, הוא הגדול ביותר במגרש הפתוח, והוא גם הגדול ביותר בהחדרת כדור פנימה במצבים חצי פתוחים, אבל לעולם לא היו לו ההיתולים והפיתולים שהיו לשחקנים כמו מג'יק, נאש או פול. שזה בסדר, כי הוא עלה עליהם בכמה אספקטים של המסירה, ועדיין קשה להגיד מי המוסר הגדול בהיסטוריה. פרט לכך, אני מסכים - מי שטוען שנאש הוא גדול הפוינטים בתקופתו, פשוט טועה. בעיניי, אין ספק בכלל שמדובר בקיד, ובקלות.

נורטון יש משהו שנקרא לב של אלוף, ויש שחקנים שהם מיסמאץ' לכל שומר בהיסטוריה ויש שחקנים שעושים הכל ברמה מטורפת, דאנקן מעולם לא היה כזה, הוא היה המכונה הכי יעילה אי פעם בעמדה מספר 4 והוא אחד מהשחקנים האהובים עלי בכל הזמנים אבל...
בארקלי הוא הקילר האמיתי, שחקן שכאשר פיניקס היתה צריכה אותו קלע,מסר,הוריד ריבאונדים ריכז והיה אפילו הסנטר לכמה דקות באותו זמן.
איתרע מזלו לא להגיע עם קבוצה טובה חוץ מ-93 לגמר אבל כמו שאני לא זלזלתי ב- 1984-1990 של ג'ורדן וקראתי לו לוזר אל תחשוב לרגע שבארקלי פחות מאף אחד אחר.
בארקלי הוא בדיוק מהזן של ג'ורדן שחקן שיעשה כל דבר כדי לנצח וביכולת שתחשוב שזה היה התפקיד הטבעי שלו.
כמו מג'יק במשחק הידוע שהחליף את קארים וקלע משהו כמו 42 נקודות עם משהו כמו 15 ריבאונד, מייקל במשחק השפעת, בירד במשחק הסיסיז (טיפהלה שונה אבל דומה) יש שחקנים שאתה יודע שיש להם את הקסם ואת הלב של אלופים ובזמן הנכון הם יקחו את הכדור ויעשו כל מה שנדרש כדי להגיע למעלה.

לשאלה על סטוקטון/קיד: יש שחקנים שהם יותר מהסטטיסטיקות שלהם, מג'יק הוא שחקן שלא היה דבר אחד בכדורסל שהוא לא עשה מעולה בהתקפה הוא שחקן שיכל לשמור על 4 עמדות בעת הצורך ולהתקיף אחד על אחד כל שחקן בעולם.

אתם יכולים לספור אליפויות ותארים אישיים עד מחר וזה לא ישנה כלום, במאני טיים כשהאליפות על הקו וצריך לתת למישהו את הכדור למהלך האחרון, מישהו שיהיה האלוף האמיתי. אין מאמן בהיסטוריה שהיה מעדיף את טימי על בארקלי או את סטוקטון על מג'יק.
השחקן היחיד שבאמת יש לו את הקילר אינסטינקט הזה ולא בחמישיה שלי זה קובי, אבל מה לעשות שג'ורדן היה חודר יותר טוב ושומר יותר טוב והווינר הכי גדול בהיסטוריה של המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 5:18 pm 
Hall of Famer

מסכים במאה אחוז, בארקלי היה נשמה גדולה, אטרקטיבי ובעל אופי רציני. אבל מה לעשות, כנראה שבסופו של דבר המטר ותשעים ושייבה שלו היו מוגבלים ביכולת. לפחות בהגנה. וזה חלק ממה שהשפיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 5:24 pm 
Sophomore

בתור אוהד יוטה אני חייב לשבור את המיתוס על הסיפור שמייקל שיחק עם שפעת.
לא קצת מוזר שהבנאדם טרף את הפרקט וברגע ששרקו לטיים אאוטאז הבנאדם מתעלף על פיפן.
נובאמת... לך תשחק בהבימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 5:27 pm 
Hall of Famer

מצד שני, היה לו מדחום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 5:35 pm 
Sophomore

למדנו גם שהניקס עדיין לוזרים
ושימי בוסטון הישנה והטובה הולכים ונגמרים
מאז הטרייד של פרקינס ורובינסון

הנה כתבה מעניינת על פרקינס נגד הסלטיקס אתמול

http://bostonglobe.com/sports/2012/01/1 ... story.html

בקיצור די צפוי גמר מזרח של שיקאגו - מיאמי
במערב נראה קצת יותר מעניין ושקול

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 5:43 pm 
מנהל פורום

נורטון כתב:
מסכים במאה אחוז, בארקלי היה נשמה גדולה, אטרקטיבי ובעל אופי רציני. אבל מה לעשות, כנראה שבסופו של דבר המטר ותשעים ושייבה שלו היו מוגבלים ביכולת. לפחות בהגנה. וזה חלק ממה שהשפיע.

אני חושב שבמקרה של בארקלי זה יותר הפציעות מאשר היכולת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 17, 2012 6:09 pm 
Freshman

ראובן כתב:
אה, ואני למדתי שוייד הוא הגארד החוסם הכי מדהים בהיסטוריה. הדבר היחיד שעוד לא ראיתי אותו עושה זה לחסום שחקן ותוך כדי השהייה באוויר לשחרר מסירה לאלי-הופ.

והוא כולה 193 ס"מ. חבל רק שהוא שוב פצוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 1:19 am 
Sophomore

יוטה כתב:
גם למדתי שוויד הוא אחד ממוסריי המגרש השלם הכי טובים בליגה.
לפני 3 ימים: (הכי מרשים)
http://www.youtube.com/watch?v=jaJcsksKBFg

שנה שעברה:
http://www.youtube.com/watch?v=sN9v3TPKqhA
http://www.youtube.com/watch?v=7Xus7SqxTKk

SS התותחים ניתחו מסירה על מגרש שלם של ווייד לג'יימס, שווה לראות:
http://www.youtube.com/watch?v=q2HVfdV7V5A

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 6:17 am 
Junior

יוסי22 כתב:
קבוצה שיש לה שני גבוהים כמו פאו וביינום צריכה ללכת כל התקפה פנימה ( משהו כמו סופו במכבי) ורק אחר כך ללכת החוצה גם אם זה יפגע לקובי במספרים.

כשפאו או ביינום יהיו האלפא דוגס אז כל התקפה תלך קודם פנימה... בינתיים זו עדיין הקבוצה של קובי, לטוב ולרע, כי בסופו של דבר אם מישהו כאן יכול להביא אליפות זה הוא.
אני חושב שקובי הרוויח את הקרדיט ביושר אחרי 2 האליפויות האחרונות, לא צריך לפקפק בשיקול הדעת יותר ואפשר לסמוך עליו שהוא יעשה את הדבר הנכון.
חוץ מזה, הוא היה שמח שיורידו ממנו לחץ לדעתי, לפחות בעונה הסדירה, אבל עם כל הכבוד לפרונט-קורט המהולל לא מחכה בצבע שאקיל ואפילו לא הווארד או גריפין.
הלייקרס יגיעו השנה עד לאן שקובי ייקח אותם, וכדי לסגור את הסוגייה נזכיר שפאו וביינום מקבלים כ"א 13-14 זריקות בממוצע למשחק שזה בסדר גמור.

ודים כתב:
הוא רחוק מלהיות אגואיסט, אבל הוא יעשה הכל כדי לנצח כאשר זה מה שיעזור לו להפוך לשחקן הכי טוב בעולם בפי התקשורת והאוהדים.

נו ואתה חושב שמייקל לא עשה הכל כדי להפוך לשחקן הכי טוב בעולם? הוא לא שם לעצמו מטרה לעבור את בירד, קארים ומג'יק האגדיים?
לאן הגענו ששחקנים נקטלים ומקבלים תגובות שליליות בגלל היצר התחרותי שלהם... זו אחת התכונות היותר חיוביות.
ואפרופו תכונות, התפקיד של קובי זה להיות סקורר. הוא עושה את מה שהוא מיועד לעשות - לקלוע נקודות. זו המנטליות שלו, זו העבודה שלו.
כשמייקל הפציץ בלא מעט משחקים 30+ זריקות אני מניח שאנשים התפעלו מהטוב במקום לחפש את הרע.

rony כתב:
מילא בצבע, מאלון בשיאו יחד עם שאק בשיאו זה עוד איכשהו די צמוד לטימי וקארים, אבל רבאק, בכל עמדות החוץ הקבוצה של עמוס מנקנקת את הקבוצה שלך, גם מבחינת כשרון, גם מבחינת אינטילגנציית משחק ובעיקר מבחינת ווינריות, 14 אליפויות לשלישיית החוץ שלו (כולן כאלפא דוגס) לעומת 5 לשלישיה שלך (רק 2 מתוכן כאלפא דוגס), 11-3 בתארי MVP ומי שראה את השחקנים בלייב רק מבין עד כמה המספרים האלו מייצגים את הפערים.

ההפרדה הזו תמיד משעשעת מחדש... איך שלא תסובב את זה, קובי לקח 5 אליפויות בתור שחקן מוביל ומרכזי, וככה צריך להתייחס לזה.
אני מניח שהמספרים שלו בת'ריפיט עם שאק היו לא פחות טובים משל קארים ומג'יק, ואין שום סיבה להוריד מערכו אז רק כי שאק היה ב-PEAK לא מהעולם הזה.
היו לא מעט אלפא דוגס שלקחו אליפויות כשהם פחות טובים מבריאנט ב-00-02 שנתן סדרות של 35 נק' בממוצע מול סקרמנטו וסאן אנטוניו, והיה ללא ספק אחד מ-3 השחקנים הטובים בעולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 189 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: