סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אפריל 29, 2024 7:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 189 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 10:52 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אני גם למדתי משהו
Since the NBA-ABA merger, there has never been a season in which a team with a player with a usage percentage of 35 percent or higher has won the championship. After last night, Kobe clocked in at 39.97 percent, which, if sustained, would easily be the highest rate of all time. To give some context, the difference between Kobe's rate this season and Michael Jordan's rate of 33.74 percent in 1997-1998 (his highest in any championship season) is roughly equivalent to the difference between Michael Jordan in 1997-1998 and Sam Cassell's rate in that same year.

מתוך טור של גי'' כספיאן http://www.grantland.com/story/_/id/746 ... n-interest
נשמע הגיוני. אם אתה לא יודע אם תקבל את הכדור או לא, זה לא משנה כמה משלמים לך כדי שתעסוק בתחביב שלך - אתה תהיה ממורמר, תתאמץ פחות, והקבוצה שלך תתפקד פחות טוב. קובי הוא אדיר, אבל לא בטוח שזה עוזר לקבוצה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 1:20 pm 
Hall of Famer

מאסטר, ההפרדה הזו רלוונטית כי מה לעשות, המעמד של קובי כשהוא לקח אליפויות עם שאק לא היה כמו המעמד של ג'ורדן בבולס, של מג'יק בלייקרס או של בירד בסלטיקס. אם היה מישהו בקבוצה ההיא שהיה לו מעמד דומה זה רק שאק, ויש ספק גדול מאוד אם הכוכב שליד קובי באותן עונות לא היה שאק בשיאו אלא "רק" שחקנים בדרג של פיפן, מקהייל או קארים של שלהי הקריירה שלו האם הלייקרס היו לוקחים אליפות. אפשר לזרוק סטטיסטיקות באוויר מהיום ועד שבוע הבא, אבל אלו העובדות. אם נגדיר את זה בצורה יותר פשוטה, אני חושב שיותר סביר שהלייקרס היו לוקחים אליפות עם שאק בשיאו ועם מישהו קצת פחות טוב מקובי לידו מאשר שהיו לוקחים אליפות עם קובי כשלידו מישהו פחות טוב משאק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 2:28 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הודעה על אדי ג'ונס עוד 4, 3, 2, 1....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 2:35 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ההודעה שלך נחשבת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 2:50 pm 
Sophomore

בהמשך לדיון על מייקל וקובי.
http://sports.yahoo.com/blogs/nba-ball- ... 02003.html
מייקל: היחידי שאפשר להשוותו אליי הוא קובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 5:03 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

פשוט אני מחכה למאסטר פלאש שיכתוב שבתקופה שלשאקיל היה את אדי ג'ונס בקבוצה בעמדה 2 הלייקרס לא זכו בכלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 5:18 pm 
Junior

אתה רציני? נראה לי שרוני התכוון למישהו קצת הרבה יותר טוב מאדי ג'ונס, נניח פול פירס או וינס קארטר של טורונטו.

מצד שני רוני, העובדות הם שמג'יק ג'ונסון לקח אליפות גם עם קארים בשיאו, ב80 ו82... ועדיין כולם מזכירים שיש לו 5 אליפויות, נכון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 5:23 pm 
Sophomore

http://www.youtube.com/watch?v=d8WQ8gzHoDM
JJJJJJOOOONNNEEESSSS

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 5:24 pm 
Hall of Famer

אדי ג'ונס בשיאו (כלומר, תקופה של בערך חמש שנים) היה שחקן נהדר, לא הרבה פחות טוב מאשר פירס או קרטר בשיאם, ולבטח שחקן הגנה טוב מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 5:30 pm 
מנהל פורום

הרבה פחות טוב מפירס, ושחקן הגנה באותו לוול בערך. הוא כן שחקן שגם בזמן אמת חשבתי שעדיף על קרטר, אבל זה כי קרטר מגעיל.
אם קובי הוא ה-2 הטוב ביותר של 15 השנים האחרונות, אז פירס שני. ואם תשים את פירס בסמול, אז הוא ככל הנראה הטוב ביותר בתקופה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 5:36 pm 
Sophomore

בשלושת האליפויות של הלייקרס בתחילת העשור הקודם קובי ושאק היו ללא ספק 2 השחקנים הטובים בעולם, אפשר גם לומר שבשלושת האליפויות האחרונות של שיקגו מייקל ופיפן היו 2 השחקנים הטובים בעולם.

קצת דמגוגיה לומר שגונס היה ליד שאק הם לא זכו באליפות. יש לזכור שזה היה בתקופה של מייקל ואחרי זה ס"א.
באליפויות של 80 ו-82 מגיק היה וגם זכה כשחקן הטוב ביותר. הוא ולא קרים. אותו הדבר בתחילת המילניום. 3 פעמים שאק MVP ולא קובי.
הוא ולא קובי היה הגורם המרכזי לזכייה באליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 5:42 pm 
Junior

בשנת 80 קארים לקח את הMVP של העונה הרגילה, ורשם בפלייאוף 32 נק' 12 רב' 4 חס' ו3 אס' בממוצע, אז כן הוא היה בשיאו, יותר טוב ממג'יק הרוקי. אם הטענה היתה שליד השחקנים הגדולים האחרים לא היה כוכב כמו שאק בשיאו, אז היה גם היה-ההתחלה של מג'יק וקארים. ובדומה, לברון ו-וויד אם יזכו באליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 5:46 pm 
Hall of Famer

אשתקד לא היו 2 שחקנים הכי טובים בעולם שהפסידו אליפות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 5:49 pm 
Sophomore

אולי אצל מגיק וקארים יש שאלה מי המוביל ומי הסייד קיק, אותו הדבר לגביי לברון וויד אבל לא אותו הדבר במקרה של שאק וקובי ויעידו על זה הממוצעים בעונה,בפלייאוף ובגמר. שאק הוביל כמעט בכל משחק והיה הדומיננטי יותר מבין השניים. (לדעתי זה לא נתון לויכוח).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 5:50 pm 
Sophomore

satriani כתב:
אשתקד לא היו 2 שחקנים הכי טובים בעולם שהפסידו אליפות?

נסגור על 2 מתוך 5.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 7:13 pm 
Junior

האינדיקציה הכי טובה להבדל בין פיפן לשאק היא מאד פשוטה בכל 3 האליפויות של 99-00 עד 01-02 ה-MVP של סדרת הגמר היה שאק ולא קובי.
מה עוד אתם צריכים?
אתם רואים איזושהי סיטואציה עלי אדמות שמישהו חוץ ממייקל יכל לקחת את ה-MVP של סדרת גמר שהוא שיחק בה?
אתם חושבים שהיה עיתונאי אחד בעולם שנתן את הקול שלו לפיפן לא כל שכן רובם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 8:04 pm 
Hall of Famer

יוטה כתב:
ב

קצת דמגוגיה לומר שגונס היה ליד שאק הם לא זכו באליפות. יש לזכור שזה היה בתקופה של מייקל ואחרי זה ס"א.
.

נו באמת, הספרס היו גם בתקופה של שאקיל וקובי. ובתקופה של ג'ורדן, יוטה הגיעה לגמר פעמיים מול אותה שיקגו, ולא אותה לייקרס. בקיצור, מי הדמגוג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 8:19 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
אדי ג'ונס בשיאו (כלומר, תקופה של בערך חמש שנים) היה שחקן נהדר, לא הרבה פחות טוב מאשר פירס או קרטר בשיאם, ולבטח שחקן הגנה טוב מהם.

נהדר אולי כן, אבל בטח שלא ברמה של פירס, קרטר, מקגריידי או ריי אלן, יותר רחוק מהחבר'ה האלו ממה שהחבר'ה האלו רחוקים מקובי, ואני אומר את זה עם כל התיעוב לוינס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 8:43 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני חושב שעם פירס או ריי אלן לידו (בשיאם) שאק היה זוכה באליפות. וינס וטרייסי חולקים ביניהם את גן האנדראציבריות.
ואדי ג'ונס היה שחקן הגנה הרבה יותר טוב מפירס (3 פעמים רצופות בחמישיית ההגנה השנייה), אבל אין ספק שהוא לא היה יותר מאולסטאר (3 פעמים) ולא סופרסטאר או שחקן מס' 2 באלופה. ד"א חסר מזל הבחור - עזב את הלייקרס וההיט שנה לפני שכל אחת זכתה באליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 9:09 pm 
Junior

נו אז שאקיל היה זוכה באליפות גם עם ריי אלן/פירס, ואני חושב שקובי היה זוכה באליפות אפילו עם גארנט לידו. לא טיעון חזק במיוחד...

וכן, המעמד של מג'יק בלייקרס באליפויות הראשונות די דומה לזה של קובי בת'ריפיט עם שאק. שניהם הגיעו לקבוצה של הסנטר הטוב בליגה שגם היה הMVP של הליגה באליפות הראשונה. מג'יק בשנה שנתיים הראשונות שלו רשם מספרים פחות טובים מקארים בעונה הרגילה ובפלייאוף, כשאצל קובי זה היה כך בכל הת'ריפיט. מה ההבדל? שמג'יק זכה בMVP גמר ב80 ו82, ואצל שאק-קובי, שאקיל היה בלתי עציר בגמרים, וקובי הוביל קצת מהסדרות במערב, במיוחד את הסדרות הקשות ביותר בפלייאוף (מול הספרס). אם הכל נקבע לפי הMVP גמר, למג'יק יש 3 ולקובי 2, זה כל ההבדל כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 9:27 pm 
Junior

ניסיתי לשלוט על האצבעות שלי בכל דרך בכדי לא להכנס לדיון על קובי עם עדת המעריצות שלו, אבל פעם חייבים לבדוק מה יש בו בבחור הזה שגורם לגברים בוגרים להתנהג כמו אחרונות המעריצות של ג'סטין ביבר.

אני אומר את זה בכנות, הרי אי אפשר באמת לנהל דיון על קובי בראיינט בלי יציאות ילדותיות של חבר'ה שלא מוכנים להקשיב לרציונאל או לנהל דיון רציני. זה תמיד "קובי הכי חכם, הכי גדול, אין עוד מלבדו..." או "אם קובי לא מוסר הוא יודע למה".

למה הוא תמיד צריך להיות בסדר וקדוש? אם לחצי עולם המשחק שלו מפריע, אולי יש דברים בגו. וזה לא בגלל שהוא מהלייקרס. גם מג'יק, קארים, וורת'י (שמשום מה לא מוזכר בדברי ימי הטבעות שלכם) ושות' היו מהלייקרס ולא עוררו כזה אנטיגוניזם.

גם לג'ורדן היו שונאים, אני לא סבלתי אותו. הוא סירס דור שלם של שחקנים שהייתי מטורף עליהם אבל לא חשבתי עליו את מה שאני חושב על קובי. האיש הוא השחקן הכי אגואיסטי בתולדות המשחק. הוא שחקן התקפה נדיר, הוא שחקן הגנה נהדר, הוא אחד הווינרים הגדולים בתולדות המשחק ואחד מארבעת השחקנים הכי אלגנטיים שראיתי מימיי, זה פשוט עונג לראות אותו בתנועה.

אבל האיש מעורר אנטגוניזם ולא בכדי. מה שהוא עושה לא מקדם את הקבוצה שלו לעבר אליפות. אף אחת מהאליפויות עם שאק לא רשומה עליו משום ששאק הפך את השחקנים סביבו לטובים יותר בעוד שקובי גימד אותם ורק חיפש את התהילה האישית שלו.

האליפות היחידה שבה מבחינתי קובי עבר רידמפשן הייתה זו עם פאו. אבל הוא בחיים לא היה לוקח אותה בלעדיו. פאו הפך את השחקנים סביבו לטובים יותר. פאו היה תפור על התקפת המשולש. פאו ריווח, מסר והפך את המשחק של הלייקרס לאחד המהנים בליגה. אפילו שונא לייקרס שכמותי פשוט נהנה לראות אותם משחקים. וקובי של אותה עונה היה פחות אנוכי, היה אפילו צנוע יותר בראיונות. חשבתי שהוא התבגר, אבל מסתבר שהוא לא יכול להיות כזה לאורך זמן, זה נוגד את האופי שלו.

אני מצטער אבל פאו וביינום זה לא זוג חוטבי עצים, אלו כוכבים בליגה וצמד שחקני הפנים ההתקפי הכי טוב בליגה.

בזמן שכל העולם אמר שקובי יירד בתפוקה שלו השנה, לי היה ברור שזה לא יקרה בגלל שמייק בראון הגיע וקובי כבר לא יצטרך לעבוד קשה במשולש ולהניע כדור לפני שהוא זורק. אוהדי קובי קוראים לזה לקחת על עצמו, אני קורא לזה לתת לעצמו.
כי ככל שהוא זורק יותר, יש פחות זריקות לחברים שלו וגם כשהם זורקים הם סגורים כי זה לא מגיע ממהלך חכם שמפנה אותם. וככל שתזרוק פחות, ירד לך הבטחון ותפגע פחות בסופו של יום.

לא יכול להיות שקובי לוקח 30-35 זריקות במשחק ופאו לוקח 10 וביינום 15. זה פשוט לא הגיוני ולא בריא לקבוצה שרוצה אליפות.
אם היו משחקים בפרונט קורט סרג' איבאקה ופרקינס הייתי מקבל את זה, אבל רבאק אלו פאו וביינום! אבל אני לא מצפה להרבה ממאמן פחדן וחסר מעוף כמו בראון. ובטח שלא מצפה מבראיינט לא להתפרע כשנותנים לו.

קובי הוא אחד הסווינגמן הגדולים בכל הזמנים. לוינס ומגריידי היה כשרון זהה לשלו אבל האופי ללא ספק הפריד ביניהם והשאיר אותו עם הגדולים מכולם ואותם עם העשן מאחור. על זה אין ויכוח.

אבל אם אני בונה קבוצה של כוכבים, קובי הוא בוודאי לא הכוכב האידיאלי לקחת איתי. אני משוכנע לחלוטין שבלי שאק ובלי פאו לקובי לא הייתה טבעת.

שחקן גדול שכנראה באחד על אחד ייקח כל שחקן בעולם, אבל שחקן קבוצתי רע מאוד.

הלוואי שיום אחד יהיה אפשר לנהל דיון כזה עם עדת המעריצות של קובי, אולי כשהם יעברו את גיל 30... :roll:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 9:38 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אם זה נאום הקטגוריה, אז הסנגורים יכולים לשבת ולנוח. להבדיל, זה מזכיר לי את מה שואגנר כתב על מנדלסון ב"יהדות במוסיקה".

וההערה על כך שקובי לא היה לוקח אליפות בלי גאסול היא בדיוק מה שכיוונתי אליו בת'רד האחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 9:48 pm 
Junior

בקיצור, כל אליפות שקובי לקח זה בזכות השחקנים ששיחק לידו. הוא רק הפריע לקבוצה שלו, לקח להם את כל הזריקות וחטף מהם תכדורים, בעוד ששאקיל וגאסול (0-12 לפני שהגיע ללייקרס, ולא מהצד הנכון) עשו אותו ואת הקבוצה טובה הרבה יותר, ובזכותם קובי זכה באליפויות. קובי הוא בעצם סרטן קבוצתי ובטעות הגיע להשגים שלו, זה בעצם מה שרשמת. אז כן, באמת אי אפשר לנהל דיון רציני.

רק שתדע, יותר מ50% מהאוהדים הצביעו לקובי לתואר שחקן העשור, אז יותר מחצי מאוהדי הNBA הם בעדת המעריצות, או שאולי "יש דברים בגו"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 9:51 pm 
Junior

הלייקרס היא הקבוצה הכי אהודה בעולם. כל מי ששיחק בלייקרס לאורך ההיסטוריה והיה כוכב, היה גם אחד האהובים (והשנואים) בעולם, זו לא באמת אינדיקציה.

מכל מקום, מה שתארת זה ממש לא מה שכתבתי. זה לא שחור ולבן. החלק של קובי באליפויות עצום. אבל הן נלקחו בגלל שחקן דומיננטי קבוצתי. עזר כנגדו אם תרצה.

לא חושב שהאליפויות הללו היו נלקחות ללא קובי, אבל כן חושב שהן התקיימו בזכות גורמים מאזנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 18, 2012 9:57 pm 
Senior

אני לא חושב שיש ספק ששאק היה השחקן הדומיננטי באליפויות של הלייקרס בתחילת העשור או שקובי היה כזה באליפויות של סופו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 189 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], דניאל ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: