סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אפריל 29, 2024 6:26 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 51 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: מכבי - ז'לגיריס
הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 10:42 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
לא יודע מה בלאט רוצה מפאפס. אוחיון לא היה כזה שוס בהגנה היום( מול פופוביץ' הוא הזיז את הראש, טעה וכמעט עלה למכבי במהלך של 3 נקודות בדקה ההאחרונה) בהתקפה הוא המשיך עם כל מיני כניסות מוזרות לסל. פאפס יכל לסדר את המשחק שהתבלגן בחצי השני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 12:15 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
בינתיים, הדבר הכי קרוב לרכז שיש למכבי זה לאנגפורד. פאפאס? חלש מאוד במשחקים שאני ראיתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 12:23 pm 
Senior

לא ראיתי שחקן שמסוגל להועיל ב-56 שניות בלבד של משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 12:42 pm 
Junior

השאלה הגדולה לגבי לנגפורד אף פעם לא היתה בנוגע ליכולת הסקורינג שלו. גם לגבי התרומה שלו באספקטים קבוצתיים כמו ריבאונד ואסיסטים אני חושב שהיה קונצנזוס. הוא לא מוסר או ריב' גדול אבל הוא כן שחקן שמייצר מצבים ומבין את המשחק ושני האלמנטים האלה ביחד מתרגמים בדרך-כלל גם לאסיסטים. כשהוא שיחק בבולוניה השוויתי אותו (והספקתי להתחלחל מעצם ההשוואה כבר בעונה שעברה) למאנו ג'ינובילי. כנראה משהו בחדירה החתולית לסל והזריקה בשמאל. לנגפורד כמובן לא קרוב ביכולת האישית לג'ינובילי שהיה קלעי ה-ר-ב-ה יותר טוב וגם חודר טוב יותר לסל אבל הוא כן מביא את החבילה ההתקפית השלמה באירופה. וזה משהו שאין להרבה שחקנים.

אז מה כן היתה השאלה לגביו? בעיניי, היכולת להשתלב בקבוצה שבה הוא לא בהכרח (או לא תמיד) השחקן המוביל וגם - או בעיקר - התרומה ההגנתית שלו. זה משהו שבאיטליה ורוסיה לא ראיתי ממנו בכלל. ולנגפורד מודל 2012 הוא לא שומר אישי גדול אבל הוא בסדר גמור. אם הוא ישרוד פיזית את העונה הזאת בלי פציעות משמעותיות גם אני חושב שהוא נכס חשוב למכבי. לא יודע אם הייתי משאיר אותו בשכר כזה אבל צריך להודות שאין הרבה שחקנים ברמה שלו בשוק. שים לידו רכז יוצר, לא קלעי כמו מאלט אלא שחקן של חדירה-הוצאה (נניח, פרקינס) ואני חושב שהוא יהיה אפילו עוד יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 12:56 pm 
Freshman

תכלס גם אני רואה אותו וחושב על ג'ינובילי וגם לא בגלל סט היכולות אלא בעיקר בגלל החדירה האגרסיבית משמאל, שלא משנה כמה מכות הוא יקבל בדרך הוא יגיע לסל בסופו של דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 1:16 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מה שיפה אצל הנדריקס שהוא מסוג השחקנים שעליהם נאמרה הקלישאה "עושים דברים שלא מופיעים בסטטיסטיקה", אתמול עשה בסה"כ 11 ו-6 שאלו שיאי העונה שלו ביורוליג ועדיין הוא תורם כל כך הרבה. רואים גם שהוא עובד קשה ויש לו לאן להשתפר. אני מקווה שמכבי תחתים אותו ומהר על הארכת חוזה. אני רק רוצה שהוא ישכלל מוב אחד קטלני בצבע וגם יפתח את הקילר אינסטינקט של מייק באטיסט שהוא יכול בכיף להידמות אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 1:29 pm 
Junior

השאלה היא איך רואים במכבי את ההתפתחות של הנדריקס בקבוצה. האם הוא יישאר סנטר מחליף של 15-20 דקות בערב או ילמד למתן את האינטנסיביות במשחק שלו ויהפוך לגו-טו-גאי התקפי של 30 דקות במשחק? זה סגנון אחר, סביר להניח שגם עמדה אחרת (פאוור-פורוורד?). היתרון הכי גדול אולי של הנדריקס הוא בורסטיליות העצומה שלו. הוא מוכן לעשות הכל כדי לנצח משחקים לקבוצה שלו, שחקן של מאמן במובן הכי קלאסי של המונח.

צריך לזרוק למשוואה פרמטרים נוספים (למשל, מילאן מצ'באן - מי שתוך שנה-שנתיים יהיה ה4 הטוב באירופה בעיניי והוא שחקן של הקבוצה) וזה יוצר בעיה לא פשוטה. האם סופו נשאר?

אני מאוד בעד הגישה של להחתים שחקן טוב כשיש לך את האפשרות, בלי קשר לעמדות ורוטציה. את כל הדברים הקטנים האלה אתה בונה אחר-כך, הבסיס הוא שחקנים טובים שאתה מאמין בהם. ועדיין, בסכומים שמדברים עליהם עכשיו בהקשר של ריצ'י הנדריקס צריך לעצור ולחשוב איך מכבי רואה את העתיד של הקבוצה הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 3:41 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Joav כתב:
כיף לקרוא שעוד מאמן לא ניהל טוב את המשחק מול מכבי...
איפה אתם מאמני אירופה הדגולים שינהלו את המשחק טוב נגדנו????!!!!

מה זאת אומרת איפה הם? הם מפרשנים בערוץ 10 או כותבים בפורום סלניוז.
באמת לפעמים אני תוהה מה היה קורה אם ביורוליג הייתה משחקת מ.כ. הבקעה מאומנת בידי כותבי סלניוז, לדעתי קבוצה בלתי עצירה ביקום כולו.

בסך הכל נצחון יפה ומרשים למדי של מכבי. חוץ מכמה דקות ברבע השלישי מכבי הראתה ארסנל מגוון של יכולות גם בהגנה וגם בהתקפה וכמעט לא עשתה טעויות. בכלל נראה שיש רוח מאד טובה בקבוצה עכשיו. היה מהלך אחד במחצית הראשונה שבו בלו חסם לסמית שיצא מאחוריו לשלשה. בלו חוסם? לקלעי אחר? זה מראה באמת על משהו מאד בריא, גם בבלו ספציפית וגם בכלל לקבוצה. או אחד במעמד וברקורד של פפאלוקאס, גם כשירד לדקה של גארבג' טיים מבקום 321984 בהיררכיה עדיין מחובר לקבוצה ולא משחק אותה כוכב. מאד יפה לראות.
ואם כבר הזכרנו את זה, אז כמו שאמרתי הדבר העיקרי שהיה חסר למכבי זה קלעים בכושר - ועכשיו נראה שיש כמה כאלה. מכבי גם הסתגלה יפה מאד למצב החדש ופתאום יש קלעים שיוצאים החוצה על חסימות מדורגות, דבר שכמעט לא נראה קודם.

דייבי:
1. מצ'באן לא יהיה ה-4 הטוב באירופה. חכה ותראה.
2. לדעתי אין צורך לשנות כלום בתפקוד של הנדריקס. הוא מאד יעיל איפה שהוא עכשיו. מכבי והוא מסתדרים מצוין כשהוא בסנטר ולידו 4 שיכול להוריד כדור לרצפה ולחדור (כמו אליהו) או לקלוע מרחוק (כמו בלו).
3. מכבי לא צריכה ליד לנגפורד רכז של חדירה והוצאה. לנגפורד בעצמו מתגלה כגארד חדירה והוצאה טוב מאד, הוא מוסר מצוין לצדדים תוך כדי תנועה, ואם יש משהו שהוא סיגל לעצמו בזמן שהוא במכבי - זה זה.

ועוד נקודה:
הלעג ללמוניקה יצא מפרופורציה לחלוטין. יכול להיות שהוא הרוויח אותו ביושר, אבל לועגים לו אוטומטית גם על שריקות נכונות ואמיצות.
התוקף של פופוביץ' על אוחיון (דחיפה ברורה ובוטה בשתי ידיים) והצעדים נגד ווימס (הרמה ברורה של רגל ציר לפני כדרור) היו שריקות מצויינות. אמירה כמו "אף אחד לא היה לוקח שריקות כאלה חוץ ממנו", שבאה ללעוג לו, דווקא יוצאת מברכת. אם לאף אחד אחר לא היו ביצים לשרוק אותן במצב קריטי נגד הקבוצה הביתית באולם של 15000 צופים - זה לזכותו של למוניקה ולא לחובתו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 4:04 pm 
Freshman

ראי, על הניתוח הזה נאמר בעגה המקצועית - בום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 4:10 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
Joav כתב:
כיף לקרוא שעוד מאמן לא ניהל טוב את המשחק מול מכבי...
איפה אתם מאמני אירופה הדגולים שינהלו את המשחק טוב נגדנו????!!!![/

ועוד נקודה:
הלעג ללמוניקה יצא מפרופורציה לחלוטין. יכול להיות שהוא הרוויח אותו ביושר, אבל לועגים לו אוטומטית גם על שריקות נכונות ואמיצות.
התוקף של פופוביץ' על אוחיון (דחיפה ברורה ובוטה בשתי ידיים) והצעדים נגד ווימס (הרמה ברורה של רגל ציר לפני כדרור) היו שריקות מצויינות. אמירה כמו "אף אחד לא היה לוקח שריקות כאלה חוץ ממנו", שבאה ללעוג לו, דווקא יוצאת מברכת. אם לאף אחד אחר לא היו ביצים לשרוק אותן במצב קריטי נגד הקבוצה הביתית באולם של 15000 צופים - זה לזכותו של למוניקה ולא לחובתו.

איך שקוף שירון זריף תלה פוסטר של לה מוניקה מעל המיטה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 4:18 pm 
Hall of Famer

איך שקוף שלא ממש קראת מה שכתבתי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 4:20 pm 
Junior

איך שקוף שאתה כל כך נפוח מחשיבות עצמית שאתה לא מסוגל לקבל את זה שקראתי את הדברים שלך ואני לא ממש מסכים איתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 5:02 pm 
Sophomore

טוב אז לפני שזה יהפוך לת'רד ההתכתשויות הזמני, אני רוצה להעלות משהו בעניין של הנדריקס והתפעול שלו במכבי. דבר ראשון, אני אמנם לא מסכים עם דייבי שמצ'באן הולך להיות ה-4 הכי טוב באירופה אבל בהחלט אחד הטובים, וזה עשוי מאוד להשפיע גם על העתיד של הנדריקס.

הנדריקס מסתדר מעולה ב-5 רק נגד שחקנים מסוימים. גם אתמול (שהוא היה מצוין) הוא התקשה כשראקוביץ' היה מולו בפוסט וגם יבטוקאס הקשה עליו בריב' ושמר עליו לא רע. הנקודה היא שהנדריקס על כל מעלותיו (משחק מגוון בפוסט, שומר פיק'נרול מעולה, פיק'נרולר מעולה בעצמו, חוסם טוב ועוד..) הוא לא סנטר ברמה הגבוהה ביותר באירופה. הוא לא יכול לשמור את פרוביץ', קרסטיץ', מאריץ', באראץ (מסייג - עם הגב לסל), ועוד כמה מהבכירים שבסנטרים של היבשת. הם פשוט גדולים וחזקים ממנו וזאת בעיה.
מצד שני, הוא גם לא ממש 4 באירופה. אין לו סיכוי להתמודד עם המהירות של מירוטיץ', חריאפה, קירילנקו, או סבאנוביץ'. לכן, הוא יכול לשחק 4 רק בהרכבים מסוימים נגד קבוצות מסוימות. את מי הוא כן יכול לשמור אישית בעמדה 4? לדעתי (וכבר בשבוע הבא זה יעמוד למבחן) הוא די מתאים דווקא ללורבק. לא גדול, חזק או מהיר ממנו משמעותית. גם עם מצ'באן הוא יכול עוד להתמודד.

ולכן, מכבי צריכה לראות איך היא מעצבת את הקו הקדמי שלה לשנים הבאות. יש לה אוסף גדול (בלו, אליהו, מצ'באן, הנדריקס, סופו, ג'יימס) של שחקנים מעולים עם מגבלות מאוד ברורות והתמרון הזה עשוי להפוך לבלתי אפשרי. זה בלי ספק אחד משלושת הקווים הקדמיים החזקים באירופה, על פניו. הבעיה היא שיש בו כל כך הרבה מגבלות שזה כבר נהיה כמו לשחק עם החוק הרוסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 5:05 pm 
Junior

ראי -

1. כנראה שנישאר חלוקים - למצ'באן בעיניי יש לא רק את כל התכונות להפוך ל4 נהדר באירופה אלא גם עוד דבר שמפריד בין הטובים לגדולים באמת: אופי. יש לו אופי נהדר ואינטיליגנציית משחק מאוד גבוהה.

2. התפקוד הנוכחי של הנדריקס זה בעצם סנטר מחליף של 15-20 דקות לערב. ככה באמת אתה רואה את המשך הקריירה שלו במכבי? כי אם כן אני ממש לא בטוח שזה רעיון טוב לשלם לו מיליון דולר לעונה (פלוס מינוס, אלה ההצעות שהבנתי שהוא מקבל).

3. לא ירדת לסוף דעתי. אין ספק שהצד החזק של לנגפורד זה החדירה לסל אבל אני חושב שהוא פחות אפקטיבי כשגם נטל ניהול המשחק נמצא עליו והוא צריך לייצר לאחרים. עוד שחקן שמסוגל לעשות את זה יכול להפוך אותו ליותר אפקטיבי ממה שהוא היום. מישהו כמו ראול לופז ששיחק לידו בחימקי, למשל. כל הקריירה שלו הוא שיחק כ2, רחוק מהכדור שמבצע את התנועה כדי לסיים מהלכים ולא להתחיל את ההתקפה וטוב שכך כי למרות התקופה הטובה שלו, קבלת החלטות זה לא הצד הכי חזק אצלו.

4. מסכים איתך לגמרי לגבי לאמוניקה. לפעמים הביקורת עליו קצת יוצאת מפרופורציה. קשה לומר שהוא לא הרוויח את זה עם התיאטרליות המוגזמת בשריקות (האנד וואן שלו זה פשוט מונולוג דרמטי לכל דבר, בלי מילים) ורבע-הגמר השערורייתי ההוא עם קרואטיה, אבל הוא עדיין שופט מצוין שרואה הרבה דברים שאחרים לא. ספציפית אתמול נטפלו אליו בשידור על שריקות מאוד מאוד מדויקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 5:10 pm 
Junior

זורקין, פגעת בדיוק בנקודה. מדובר באוסף שחקנים שכל אחד בפני עצמו מצוין עם הרבה יתרונות (אפילו ג'יימס שכנראה נראה הפרוספקט הפחות מבטיח מבין השישה, הוא שחקן שיכול להתפתח לפורוורד טוב מאוד באירופה לדעתי), אבל לא ברור עדיין איך הם יתפקדו ביחד ובהנחה שאתה לא יכול לשחק עם כולם, צריך לקבל החלטות.

הנדריקס לדעתי לא יהפוך ל5 הפותח במכבי בשום שלב, ולא צריך להתייחס אליו ככזה. כפי שאמרת אני לא חושב שהוא 5 במשרה מלאה ליורוליג ומכבי צריכה לחשוב איך וכמה היא רוצה לתפקד אותו בעתיד.

ועדיין זה לא קשור למו"מ שמנהלים איתו כרגע. אני דבק בגישה שאתה קודם כל מחתים שחקנים טובים שאתה סומך עליהם, ורק אחר-כך מתפנה לבנות את הפאזל הקבוצתי וההיררכיה. שחקן כמו הנדריקס הוא נכס, בלי קשר לתפקוד העתידי שלו בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 5:27 pm 
Hall of Famer

1. מן הסתם נישאר חלוקים בנושא עוד שנתיים, ואז נדע מי צדק.

2. איך אני רואה את העתיד שלו במכבי? קודם כל, אם הנדריקס ימשיך להיות טוב כמו עכשיו, העתיד שלו כנראה לא במכבי... אבל אם כן, אין לי בעייה שהוא יהיה 5 מחליף מול רוב היריבות, זה עובד מצויין, ו-5 מחליף ורסטילי ויעיל ברמה כזו שיכול לשחק גם כ-4 בהחלט שווה את הסכומים שמציעים לו. כמו שאמרת בעצמך מדובר בנכס. אם אתה רוצה אותו תצטרך מן הסתם גם לשלם לו.

3. מה שמכבי צריכה יותר מהכל עכשיו בנושא הגארדים זה עוד גארד לוחץ. פרקינס, אם יחזור לכושר, כמובן מתאים מאד, אבל לא בגלל החדירה וההוצאה שלו. לא צריך שני לנגפורדים, אם לנגפורד יודע לבחור מתי לסיים ומתי למסור - ובמשחקים האחרונים הוא בוחר מצויין ברוב הפעמים - זה די והותר.

4. על זה בעצם הסכמנו... לך תתווכח עם לאומית. הוא לא מסכים איתי וחיי אינם חיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 7:56 pm 
Senior

ליד לאנגפורד מכבי צריכה לטעמי מישהו כמו קליינייטיס. מותק של שחקן, שיכול להתפתח לאחד הרכזים הטובים ביבשת. כרגע לא נותן עונה מדהימה, מה שאומר שתג המחיר שלו יהיה סביר בקיץ(עם כי יבוא עם ביי-אאוט). הוא גם אתלטי מספיק כמו שבלאט אוהב. לגבי הנדריקס, לא חושב שמכבי צריכה ללכת רחוק איתו. מעל למיליון דולר לשחקן מחליף זה משהו שמכבי לא יכולה להרשות לעצמה, והנדריקס לא הראה עדיין פוטנציאל שהוא יכול להיות גו טו גאי ברמת היורוליג. חסר לו כוח מתפרץ ופלג גוף תחתון חזק(כמו מייק באטיסט שזה הבסט קייס סצנריו שלו) או אתלטיות מטורפת וסייז סטייל מייסיאו באסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 9:22 pm 
Freshman

מסכים איתך שחף, אני חושב שקצת הרחיקו לכת עם הנדריקס. כן נתן תצוגה נהדרת אתמול ובכלל העונה ביורוליג נותן הרבה כוח מהספסל, אבל לא צריך להשתגע ולהכנס לפאניקה על מה יהיה בקיץ.
הנדריקס אוהב את תל אביב ואוהב את מכבי ובלאט, והוא ישאר כאן לדעתי גם בפחות במיליון דולר. אל תשכחו, עדיין לא מדובר על טרנס מוריס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ינואר 20, 2012 10:09 pm 
Junior

אני חושב שהשילוב של דמונד מאלט בקו האחורי יכול להיות בינגו, כי לנגפורד וסמית' לא הכי יציבים בקליעה מבחוץ שירדה העונה ל-5 שלשות בלבד ב-34%, ומאלט שחקן שקולע לא מעט שלשות באחוזים טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ינואר 21, 2012 1:53 am 
Sophomore

Assaf M כתב:
מסכים איתך שחף, אני חושב שקצת הרחיקו לכת עם הנדריקס. כן נתן תצוגה נהדרת אתמול ובכלל העונה ביורוליג נותן הרבה כוח מהספסל, אבל לא צריך להשתגע ולהכנס לפאניקה על מה יהיה בקיץ.
הנדריקס אוהב את תל אביב ואוהב את מכבי ובלאט, והוא ישאר כאן לדעתי גם בפחות במיליון דולר. אל תשכחו, עדיין לא מדובר על טרנס מוריס.

לצערי אני לא חושב שהאהבה שלו לת"א ולבלאט שווה לו 200-300K בשנה..

בנוסף, אני חושב שלקרוא להנדריקס שחקן ספסל אפילו כבר לא ממש תואם את המעמד שלו. הוא בלי ספק השחקן המוביל של מכבי בקופליג, משחק הרבה באדריאטית וביורוליג, עד כמה שזה מפתיע, משחק רק דקה אחת פחות מסופו למשחק. הוא אמנם לא פותח, אבל זה ממש לא אומר שהוא אופציה שנייה. בNBA מדברים על זה הרבה, שמה שחשוב זה בעיקר מי שמסיים את המשחקים, והנדריקס כמעט תמיד זה שמסיים. גם במעמד הנוכחי שלו, הוא שחקן מאוד חשוב. הכל שאלה של תכנון קדימה - כמה ומי מהשחקנים האחרים יישארו במכבי בעונה הבאה.

מאסטר כתב:
אני חושב שהשילוב של דמונד מאלט בקו האחורי יכול להיות בינגו, כי לנגפורד וסמית' לא הכי יציבים בקליעה מבחוץ שירדה העונה ל-5 שלשות בלבד ב-34%, ומאלט שחקן שקולע לא מעט שלשות באחוזים טובים.

מאלט מאוד מתאים, אבל אני מאמין שעד שהוא לא יתרסן קצת בלאט לא יסמוך עליו לגמרי. הוא עדיין לוקח זריקות לפעמים כאילו הוא בשרלרואה. אני מאמין שאחרי שהוא יסיים את תקופת ההתאקלמות שלו השילוב עם לנגפורד יראה מעולה, ומאלט ימסור גם קצת יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 22, 2012 5:40 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אני גם לא חושב שצריך לשנות משהו בתפקוד של הנדריקס. אין לו כלים להפוך לגו-טו-גאי. הוא טוב בלגרד נקודות מכלום, לתפוס כדורים בציפורניים, ולתת בומבות בהגנה. ז''א, מחליף קלסי.

לגבי למוניקה, אני חושב שהלועגים לו בעיקר בגלל הפוזות שלו, הוא מהשופטים שחייבים להיות במרכז הבמה. חייב לתת בכל משחק שריקה אחת לפחות, שגם אם תתברר כנכונה בהילוך חוזר, לא קשורה לזרם של משחק, ונראית כהזויה לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 22, 2012 5:57 pm 
Junior

אמרת כאן שני דברים שונים לגמרי. אם למוניקה לוקח שריקות שנראות הזויות (אבל מתבררות כנכונות בהילוך שני) אז הוא שופט גדול. לעומת זאת התיאטרליות המוגזמת שלו באמת מטרידה ולדעתי סיבה עיקרית, גם אם לא מוצהרת, לביקורת עליו. זה שופט שבפירוש מחפש את הספוטלייט וחבל כי זאת אי-הבנה בסיסית של התפקיד שלו במשחק הזה.

לגבי שריקות עם ונגד קצב המשחק זה כבר משהו אחר ועניין של מדיניות - לצערי הרב השיפוט באירופה הוא כזה. זה טרייד-אוף שבמסגרתו אתה חייב לבחור צד וביול"ב לקחו בבירור את הצד הדקדקני (שלא לומר טרחני) של שריקות לפי הספר ופחות הלכו לצד האמריקאי של לשרוק הפרות שפוגעות במשחק אבל לא כאלה שמאפשרות לו לזרום בצורה קלה יותר. בא לידי ביטוי בהמון דברים - כמות העבירות, אופנסיב פאול, צעדים ועוד. לא משהו שייחודי ללמוניקה אם כי חוסר האחידות בנושאים האלה מרגיז לכשעצמו.

דבר שלישי שלא ציינת זה הדיבורים הרבים שהיו על שחיתות, בעיקר בהקשר של רבע-הגמר ההוא באליפות אירופה. הרבה אנשים לא ישכחו את זה מן הסתם וזה כתם גדול בקריירה של למוניקה שאני לא בטוח שהוא אי פעם יצליח למחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 22, 2012 7:05 pm 
Hall of Famer

תסלח לי פרודו, אבל הטקסט שלך בדיוק מוכיח את מה שאמרתי - שהתגובות נגד למוניקה הפכו פבלוביות ואוטומטיות אפילו אם הוא צודק (כמו שאמרת - "נראה הזוי אבל בהילוך החוזר רואים שהוא צדק").
כששחקן דוחף בצורה בוטה את שומרו כדי להשתחרר לקבל כדור, לשרוק נגדו זה הזוי? או "נוגד את שטף המשחק"? להיפך, אי-שריקה נגדו היא הזויה. או כששחקן מרים רגל ציר כדי להשיג צעד ראשון על השומר שלו בצורה לא חוקית, ראוי לשרוק לו לדעתך? או שמא צריך לתת לו לממש את יתרונו הלא חוקי בשם "שטף המשחק"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 22, 2012 7:34 pm 
Junior

המחלוקת מועברת להכרעת בורר ניטראלי. מר אלי סהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 22, 2012 7:58 pm 
Freshman

אלי סהר זה ההגדרה המילונית להיפך מניטראלי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 51 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]