סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 9:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 38 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ג'יימס ג'ונסון
הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 6:01 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
הניהול המקצועי בשיקאגו הוא בסה"כ סולידי, לפעמים יש שיאמרו סולידי מדי. לפני כשנה בוצע מהלך (שהיה אולי מהלך מקדים למהלך אחר שלא בוצע לבסוף) שמהרגע שהוא קרה הייתה לי תחושה שמדובר בטעות - הטרייד על ג'יימס ג'ונסון, שנבחר באמצע הסיבוב הראשון ופשוט לא זכה כמעט להזדמנויות בבולס של ת'יבודו. עבור הראפטורס שאני בהחלט מחבב (היו לקבוצה האהודה עליי בימי אנתוני פארקר שם) זו הייתה פשוט מתנה. עבור שיקאגו... נואה היטיב לתאר את התחושה.

"It [stinks]," Bulls center Joakim Noah said. "I consider J.J. a little brother. But he wasn't playing a lot, and I wish him nothing but the best. And I hope that he gets an opportunity to get out there on the court and show what kind of player he is."

ג'יימס ג'ונסון הוא שחקן מוכשר עם לא מעט אפסייד אבל בעל נטייה למשחק מפוזר ולטעויות. ת'יבודו ככל הנראה לא האמין בו או לא רצה שהקבוצה תסבול בטור הנצחונות מההתפתחות של ג'ונסון כשחקן. באותה שנה דנג שיחק את כמות דקות שהייתה בין הגבוהות בליגה. כיוון שדנג רחוק מלהיות חסין מפציעות, בהחלט היה מקום לשתף את ג'ונסון ולו כדי לחשוב על עתיד הקבוצה. הבולס רצו לנצח כאן ועכשיו וכך הגיעה הבחירה בדראפט האחרון בשחקן "מוכן" יחסית ובשל מבחינה מנטלית אך ככל הנראה מוכשר הרבה פחות כמו ג'ימי באטלר.

אני חשבתי ועדיין חושב שהבולס עשו טעות גדולה. ג'יימס מגוון, אתלטי, בנוי טוב, מסוגל ורוצה למסור ולשמור. ג'ונסון יכול להתפתח בעיניי לגרסא (צנועה) של פול פירס. הלילה הוא התמודד מולו בכבוד. השורה הסטטיסיטית שלו: 14 נק', 7-18 מהשדה (כולל 3 החטאות מ - 3 ניסיונות לשלוש), 7 ריבאונדים, 3 אסיסיטים ללא איבוד, 3 חטיפות ו - 2 חסימות.

אם המחשבה בשיקאגו הייתה לא לראות את ג'ונסון כחלק מהתכנית ארוכת הטווח (טעות בעיניי אבל לגיטימי בהחלט), היא הייתה יכולה לכל הפחות להריץ את ג'ונסון מאחורי דנג, לתת לו לנוח יותר לפני הפלייאוף ולצבור לג'ונסון מוניטין שהיו מקנים לה ערך טרייד גבוה יותר מבחירה מאוחרת בדראפט. לתת לו ללכת כשהוא מחזיק באפסייד וככל הנראה בנכונות לעבוד קשה ולממש אותו עבור בחירה סתמית, זה פשוט בזבוז משווע ופספוס של הזדמנות להשתדרג עוד יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: ג'יימס ג'ונסון
הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 6:13 am 
Hall of Famer

מאוד קיוויתי שיצא ממנו משהו. לצערי זה לא יצא, והבחור קיבל דווקא די הרבה הזדמנויות בשיקגו אבל לא הרשים. סה"כ השנה 7.4 נק' ו-4.5 ריב' ב-24 דקות, זה לא סטט' מרשימות במיוחד. לשם השוואה, טאז' גיבסון נותן אותן סטט' ב-19 דקות משחק. במשחקים שפתח השנה נתן 10.3 נק' ו-4.9 ריב'. בקיצור... שחקן חביב, יש לו את הפוטנציאל פיזי, אבל לא חושב שיש לו את המנטליות בשביל להיות בין הטובים בליגה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 9:31 am 
Freshman

הוא שחקן חביב אבל עושה רושם שהוא לא היה רואה מגרש תחת ת'יבודו בגלל הסגנון המפוזר שלו. לדעתי דווקא לבאטלר שהפוטנציאל שלו כנראה הרבה יותר נמוך מזה של ג'ונסון, יש יותר סיכוי לקבל דקות תחת ת'יבודו כי סגנון המשחק שלו הרבה יותר סולידי ואחראי (הוא שומר טוב, לא נוטה לעשות דברים שהוא לא יודע ופה ושם נותן גם כמה נקודות) - מה גם שת'יבודו היה זה שהמליץ לבחור את באטלר בדראפט.

הטרייד עליו היה טוב לג'ונסון, שמקבל עכשיו דקות משחק בטורונטו ומרוויח את המקום שלו בליגה, וגם לבולס שקיבלו בחירת דראפט (של מיאמי) והשתמשו בה בטרייד בשביל הבחירה של מירוטיץ' שאמור לבוא בעוד שנתיים-שלוש (בתקווה שיבוא בעוד שנתיים כשהחוזה של גיבסון יסתיים עם כי זה פחות סביר) - הבולס גם חסכו קרוב למיליון דולר בטרייד הזה (משכורת הרוקי של ג'ונסון לעומת באטלר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 1:38 pm 
Hall of Famer

קצת נסחפנו פה, לא? פול פירס??? זה נחמד לקחת את אחד המשחקים הטובים ביותר שלו העונה (שגם הוא לא משהו) ולהתחיל לפנטז ממנו. אם עומרי כספי הוא כנראה הסמול פורוורד הפותח הכי גרוע בליגה, אז ג'ונסון לא רחוק ממנו ואני מניח שבערך ב-20 קבוצות בליגה הוא לא היה שחקן משמעותי ברוטציה.

הבולס עשו את הטרייד על ג'ונסון כדי לרדת מתחת לתקרה לעוד טרייד עוקב שיחזק את עמדת השוטינג גארד. בתחילה דובר על או.ג'יי מאיו, אח"כ היו דיבורים על אנתוני פרקר. לבסוף הגיע רז'אוול באטלר שנתן בערך את מה שג'יימס ג'ונסון נתן וזה כלום.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 3:42 pm 
Hall of Famer

גרסא צנועה, כאמור. אין צורך לעוות את הדברים כדי לגחך עליהם. אני מסכים שג'ונסון כיום הוא אחד החלשים בעמדה שלו, אבל יש לו אפסייד משמעותי בעיניי, הוא הולך ומשתפר עם הדקות שהוא מקבל ויכול להמשיך ולצמוח ולהיות שחקן איכותי וטוב בעמדה שלו. אני מאמין שבעוד שנתיים הטרייד הזה ייתפס כטעות מביכה של הבולס, אבל עוד חזון למועד. ג'ונסון יצטרך להוכיח את עצמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 4:17 pm 
Junior

ג'יימס ג'ונסון שחקן מאוד טוב בעיניי. ראיתי אותו מול הבלייזרס ומאוד הרשים אותי. היה בערך השחקן היחיד שהרשים אותי בראפטורס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 5:25 pm 
Sophomore

Att כתב:
הניהול המקצועי בשיקאגו הוא בסה"כ סולידי, לפעמים יש שיאמרו סולידי מדי.

אתה רציני?
אחת הקבוצות עם הניהול הגרוע ביותר ב-15 השנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 5:48 pm 
Freshman

מה היה כזה רע בניהול של הבולס מאז שפקסון הגיע (2003)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 6:08 pm 
Hall of Famer

אייטיטי - פול פירס הוא MVP של סדרת גמר, אחד הקלעים הגדולים בתולדות המשחק, ואחד עם סיכוי טוב גם להיכנס להיכל התהילה ביום מן הימים (97% לפי באסקטבולרפרנס). ג'יימס ג'ונסון חותם היום על חצי ממה שהוא עשה, לרבות זה שיהיה לו כינוי. :)

לא יודע מה זה "ניהול סולידי מדי". אולי התכוונת למילה אחרת, שמרני. לבולס אכן יש הנהלה שמרנית שמנעה מהם כמה טריידים מוצלחים, לרבות קווין גארנט ופאו גאסול (תשכחו מהשמועות על קובי כי זה לא באמת היה בשלבים רציניים של מו"מ). אבל יש להם גם הנהלה שבוחרת לרוב טוב בדראפט, כשמלבד נפילות עם טיי תומאס וספולושה (שניהם שחקני ליגה לגיטימיים אבל נבחרו גבוה מדי), אפשר לציין את דנג, גורדון, כריס דוהון בסיבוב שני, ג'ואקים נואה, דרק רוז, עומאר אשיק, טאז' גיבסון... בקיץ 2010 הלכו בכל הכוח על לברון ולא הצליחו, והביאו את בוזר, קורבר, ברואר, סי ג'יי ווטסון (וסקלבריני!) והקיץ התחזקו עם המילטון.
בקיצור... הכי גרוע ב-15 שנים האחרונות. ספר את זה למייקל "אני אחראי על הבחירות של קוואמי בראון ואדם מוריסון" ג'ורדן.
בסופו של דבר, כמו שציינתי בעבר, חלק גדול מ"ההצלחה הניהולית" זה יותר מזל משכל. מה בדיוק עשו בקליבלנד מלבד להשיג את בחירה מס' 1 של דראפט 2003? גם לסן אנטוניו התמזל המזל עם דאנקן, לאורלנדו עם דוייט, ולשיקגו עם דרק רוז (לבולס היה סיכוי של 1.8% לזכות בלוטרי באותה שנה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 6:19 pm 
Senior

עניין קובי לא נפל על זה שהבולס לא רצו לוותר על לואול דנג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 6:25 pm 
Hall of Famer

לסן אנטוניו גם התמזל המזל לגנוב את מאנו ג'ינובילי במקום ה-57 בדראפט, כשלגבי טוני פארקר עוד אפשר לטעון שהימרו עם חשיבה מושכלת מראש.

לגבי הדראפט של שיקגו, ממש לא הבנתי את ספולושה בנפילות. השוויצרי נבחר 13 ע"י פילדלפיה (בדראפט די מסריח, ד"א) ועבר לבולס תמורת רודני קארני שנבחר 16. איפה פה בדיוק הטעות של הבולס? לגבי תומאס, הם כמובן לא בחרו אותו, אבל טעו בכך שעשו טרייד עם פורטלנד והעדיפו אותו על למרקוס אולדריג' אותו הם דווקא כן בחרו. בכל מקרה, אנחנו מדברים על דראפט 2006 שהיה מחורבן למדי, כך שבאמת אין פה בכייה גדולה מדי לדורות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 9:01 pm 
Hall of Famer

הטרייד על גארנט נפל בשל דנג.

הבחירה בטיי תומאס הייתה הבחירה הכי גדולה של שיקגו מאז מייקל ג'ורדן. סביר להניח שעם אלדריג' שיקגו הייתה קבוצת פלייאוף לא רעה בכלל, כפי שהייתה בעונות לפני דראפט 2006. דרק רוז היום היה משחק במקום אחר. לפעמים כישלון בדראפט פירושו הצלחה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 9:30 pm 
Junior

עמוס לב כתב:
קצת נסחפנו פה, לא? פול פירס??? זה נחמד לקחת את אחד המשחקים הטובים ביותר שלו העונה (שגם הוא לא משהו) ולהתחיל לפנטז ממנו. אם עומרי כספי הוא כנראה הסמול פורוורד הפותח הכי גרוע בליגה, אז ג'ונסון לא רחוק ממנו ואני מניח שבערך ב-20 קבוצות בליגה הוא לא היה שחקן משמעותי ברוטציה.

הבולס עשו את הטרייד על ג'ונסון כדי לרדת מתחת לתקרה לעוד טרייד עוקב שיחזק את עמדת השוטינג גארד. בתחילה דובר על או.ג'יי מאיו, אח"כ היו דיבורים על אנתוני פרקר. לבסוף הגיע רז'אוול באטלר שנתן בערך את מה שג'יימס ג'ונסון נתן וזה כלום.

עמוס, בגלל שאני מחזיק מהבנת הכדורסל שלך, אני יכול רק להניח שלא ראית את ג'יימס ג'ונסון השנה בכלל (וגימלריך, זה נחמד לזרוק נתונים שנתיים, תבדוק אותו בחודש האחרון ותגלה מספרים אחרים לגמרי)

הוא אחד השחקנים המשתפרים בליגה, שחקן מאוד מגוון שעושה קצת מכל דבר. רחוק מאוד מלהיות אחד הסמולים הפותחים הגרועים בליגה. תנסה- אחד הסמולים עם הכי הרבה אפסייד בליגה.

הוא לא פול פירס והוא לא יהיה פול פירס. לא מבחינת יכלת התקפית, לא מבחינת יכלת טיפול בכדור ולא מבחינת אינטגלנציית משחק (מה שכן, הוא שחקן הגנה טוב ממנו כבר עכשיו- בטח כשומר קבוצתי).

אבל הוא שחקן משלים נהדר, הייתי הולך יותר לכיוון של ג'ראלד וואלאס.

ג'ונסון הוא השומר הכי טוב בחמישייה של טורונטו והוא יכול לשמור על כמה עמדות.

מעבר לכך הוא ההלפ דיפנד הכי חשוב של הקבוצה בהגנה (הוא מוביל את הקבוצה בשוט בלוקס בוודאות ולדעתי גם בחטיפות). הוא גם הכלאה מוזרה של שחקן שיכול לשחק גם בכנף וגם בבלוק. למרות שכאמור, יש לו עוד הרבה מה ללטש שם.

כבר תקופה ארוכה שהוא משחק טוב מאוד ובסה"כ הרפטורס עשו אחלה דיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 9:55 pm 
Hall of Famer

בוא נרים את הכפפה. תן לי סמול פורוורדים פותחים החלשים מהחבר ג'יימס ג'ונסון.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 10:15 pm 
Hall of Famer

מוק, המספרים של ג'ונסון בפברואר (ב-6 משחקים) הם 10.5 נק' ב-43% מהשדה ו-5.2 ריב' שזה באמת לא הבדל גדול מהממוצעים השנתיים שלו, בטח שלא בהתחשב בעובדה שבראניאני פצוע כבר איזה שבועיים-שלושה והוא מקבל יותר זריקות. ומילא הסטטיסטיקות, אבל זה לא שהוא עוזר לקבוצה לנצח מי יודע מה, בפברואר הם עם 4 הפסדים ו-2 ניצחונות, אחד על וושינגטון העלובה והשני על הסלטיקס שהיו בחצי השני של בק-טו-בק אחרי שלילה קודם הם שיחקו הארכה מול הלייקרס, לא בדיוק נתונים להתפאר בהם.

אני חייב להודות שלא ראיתי את ג'ונסון משחק יותר מדי, אז קשה לי מאוד לשפוט את האפסייד שלו, אבל אין לי ספק שכרגע הוא בין הסמולים הפותחים הגרועים בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 10:21 pm 
Junior

הגוויה של רון ארטסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 10:43 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
עניין קובי לא נפל על זה שהבולס לא רצו לוותר על לואול דנג?

ככה פורסם בזמנו בתקשורת, אבל לפי כתב החצר של הבולס, השמועות על הטרייד הזה נופחו הרבה מעבר למה שהיה בפועל...

נדב - ספולושה הייתה בחירה מוזרה. קל להגיד בדיעבד שקרני משחק היום בסין וספולושה פותח בת'אנדר, אבל בפועל קרני הגיע כשחקן מכללות טוב מממפיס, ויכול להיות שבסיטואציה אחרת היה משחק היום בליגה. הטרייד על טיי תומאס ואולדריג' בוודאי שלא קרה כמו שתיארת. אם הבולס היו רוצים את טיי תומאס, הם יכלו לבחור אותו גם בבחירה 2. זה גם לא שהם בחרו את אולדרידג' ואז אמרו לעצמם "שיט! איך לא בחרנו את תומאס??" ומיד החליפו אותו בתומאס. פשוט רצו להשיג עליו עוד משהו וקיבלו בסוף את ויקטור חריאפה שלא עשה כלום ושום דבר. אגב, בטורניר המכללות של אותה שנה, טיי תומאס וביג בייבי ניגבו את הרצפה עם למרקוס אולדרידג'. האל טריין קיבל תדמית מאוד רכרוכית בעקבות המשחק ההוא. ועמוס צודק לגבי הבחירה בטיי תומאס. יכול להיות שאם היו לוקחים את אולדריג', הם היו עד היום עם היינריך ובן גורדון בקו האחורי. כמו שכתבתי כבר, בסופו של יום, זה יותר מזל משכל.

מוק - חודש פברואר, החבר ג'יימס ג'ונסון עם ממוצעים של 10.5 נק' (44% מהשדה, 55% מהקו) ו-5.2 ריב' ב-24 דקות! איך איך איך לא לקחו אותו לאולסטאר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 11:00 pm 
Freshman

הסיפור מאחורי הבחירה של ספולושה היה שהוא הרשים מאד באימונים האישיים לפני הדראפט בהגנה שלו על רוי, ברואר וקארני - בגלל זה הבולס עשו עם פילי טרייד בשביל לקבל אותו. השחקנים הבולטים שנבחרו אחריו היו: רונדו, לאורי, ברואר, שאנון בראון, פרמאר, מילסאפ וכמובן ליאור אליהו - שחקנים טובים אבל פרט לרונדו ואולי מילסאפ, לא הרבה יותר טובים מת'אבו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 11:16 pm 
Sophomore

האם היתה בחירה דראפט אחת שהיתה הברקה?
האם היה טרייד ששינה את הקבוצה לטובה?

בשני המקרים התשובה היא לא.
אתה מודד משנת 2003 אבל אם נמדוד מאמצע שנות ה-90 אתה תמשיך לגלות כמה הניהול היה כושל.

אני מוסיף:
שים היום את שאנון בראון בשיקגו ותקבל חיזוק לא רע בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 11:51 pm 
Junior

עכשיו אני בטוח שלא ראיתם את ג'יימס ג'ונסון. כאמור (אם טרחתם לקרוא) עיקר התרומה שלו מגיעה בהגנה ובברייק.
מעניין שאף אחד מכם לא ציין את מס' החסימות והחטיפות שלו. שם אפשר למצוא חלק מהערך המוסף שלו.
ורוצים עוד נתון? ג'יימס ג'ונסון הוא הסמול פורוורד היחידי בליגה (שני, כי ג'וש סמית' הוא באמת סמול ולא פאוור) שמוביל את הקבוצה שלו בבלוקים.

ואגב, רוני, עוזר לקבוצה שלו לנצח? עכשיו הוא אשם שהוא משחק באחת הקבוצות הגרועות בליגה? סתם דמגוגיה.
מציע לך לראות אותו לפני שתחווה דיעה.

עמוס, בבקשה:
מרווין וויליאמס, בוריס דיאו (טוב ממנו, אבל לא בכושר של השנתיים האחרונות), עומרי כספי, שון מריון, ג'וליאן סטון, צ'אנדלר פארסונס, פול ג'ורג', קארון באטלר, רון ארטסט, קרלוס דלפינו, ווס ג'ונסון, שון וויליאמס\ דמיון ג'יימס, טרבור אריזה, גרנט היל, ריצ'ארד ג'פרסון, ג'ון סאלמונס, ראשארד לואיס.

הכפפה חוזרת אליך :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 11, 2012 11:55 pm 
Freshman

לכמה קבוצות אחרות בליגה היו בחירות שהן הברקות? בכלל, איך אתה מגדיר הברקה? טאג' גיבסון בבחירה ה-26 למשל, הוא הברקה, פלופ או מה?
לגבי הטריידים, בטווח הקצר לא, בטווח הארוך כן - כל הטריידים של הבולס בשלוש השנים האחרונות היו בשביל להגיע למצב שב-2010 הם יוכלו להחתים את לברון ו/או וייד. זה לא עבד והם נאלצו להסתפק בבוזר והרבה שחקנים משלימים שבפועל הפכו אותם לאחת הקבוצות הטובות בליגה.

אני מודד משנת 2003 כי לפני כן מי שהיה אחראי על קבלת ההחלטות היה ג'רי קראוס והוא הוחלף ע"י פקסון ב-2003. שנתיים אחרי שפקסון הגיע הבולס הפכו מאחת הקבוצות המביכות בליגה לקבוצת פלייאוף קבועה פרט לנפילה בעונת 2007 והיום היא כבר סוג של קונטנדרית. אם זה סממן להתנהלות גרועה אז כנראה שלחלק מאיתנו יש סטנדרטים ממש גבוהים.

ולגבי שאנון בראון, זה אולי היה נכון לפני שנה, היום הבולס לא ממש צריכים אותו, בייחוד בעוד שבוע-שבועיים כשריפ יחזור מהפציעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2012 12:22 am 
Sophomore

טאג' גיבסון בחירה טובה מאוד, שחקן 6-7 באחת מהקבוצות הכי טובות בליגה.
יכול בכיף להיות שחקן חמישיה בחלק לא קטן מהקבוצות.

קבוצה שמקבלת בדראפט מקומות:
7 - 2003
3 - 2004
2 - 2006
9 - 2007
1 - 2008

ויתור על ג'יי אר סמית', החוזה של בן וואלס, הויתור על טייסון צ'אנדלר.

ניהול די גרוע לטעמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2012 12:39 am 
Freshman

נו ואחרי כל הניהול הגרוע הזה הבולס הגיעו למצב שהם אחת הקבוצות הטובות בליגה ובקונסטלציה מסוימת אף מועמדת לאליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2012 1:04 am 
Hall of Famer

לא מבין מה זה "הברקה". לברון ג'יימס זה הברקה של קליבלנד? דוראנט זה הברקה? גריפין זה הברקה?
הנה לך הברקה - הבחירה בדרק רוז. "למה לבולס לבחור רכז כשיש להם כבר את היינריך?" צקצקו מומחי הפורום בעוד אני טחנתי במשך 3 שנים כמה שהיינריך הוא רכז פרווה והקבוצה חייבת שחקן יותר טוב בעמדה הזאת. הגיעה ליגת הקיץ, ורוז היה בינוני למדי בעוד הנבחר מס' 2 מייקל ביזלי נתן מספרים מצוינים. המצקצקים מיהרו לחגוג על השגיאה החדשה של הבולס, אבל זה היה מהר מדי. במחנה האימונים של הבולס כבר כולם ידעו שיש מלך חדש בעיר והשאר היסטוריה.

הויתור על טייסון צ'נדלר בטח שלא היה טעות, כמו גם הויתור על בן גורדון. שניהם הגיעו לשלב שבו היה צריך להאריך חוזים. הם דרשו סכומים מטורפים (שאותם הם קיבלו בסופו של דבר במקום אחר) וההנהלה של הבולס פשוט החליטה שהיא לא מוכנה לשלם יותר מדי עליהם, בדיוק כמו שההנהלה של דטרויט החליטה שהיא לא מוכנה לשלם 60 מיליון דולר על בן וואלאס.

ואם כבר בן וואלאס, הבולס הודו כבר שעשו טעות בהקשר הזה, אם כי בזמנו חשבו שהוא שחקן עם אופי שמתאים לאופי ההגנתי של הקבוצה ושחקן מאוד קשוח. בפועל נתן סטט' לא רעות בעונה הראשונה, אבל נכנס למריבות עם סקוט סקיילס וג'ואקים נואה, ועצם זה שהוא וכולם מסביבו ידעו שהוא אוברפייד, פגע במשחק שלו. לדעתי האישית, האוהדים שיוועו לאולסטאר וההנהלה החליטה להביא אחד כזה, גם אם במחיר כבד מדי.

ג'יי אר סמית הוא סקורר בלי אלוהים שחסרים לו כמה ברגים בראש. לא התאים לסקוט סקיילס ושחררו אותו. טעות? לא חושב שהיה עושה שינוי כזה גדול בקבוצה.

אגב, אם כבר אתה בפרנזי של ניתוח בדיעבד, חבל ששכחת את בראד מילר ורון ארטסט, ושהם בחרו את ג'יי ויליאמס (מה, לא היה ברור שייפצע בתאונת אופנוע שתגמור לו את הקריירה?) במקום אמארה סטודמאייר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 12, 2012 1:11 am 
Hall of Famer

מוק - ראיתי את ג'יימס ג'ונסון. באמת שחקן חביב, ועושה הגנה טובה. מפה ועד למה שעשית ממנו, כרגיל, יש כברת דרך ארוכה. לא'דע אם סמול פורוורד השני הגרוע בליגה, אבל בטח שלא בטופ10. באיזה סרט הוא טוב יותר מקארון באטלר? באיזה סרט הוא טוב יותר מפול ג'ורג'? גם לגבי חלק מהשאר שציינת, לא חושב שהוא שחקן התקפה טוב מהם, והוא בטח שלא מנוסה יותר מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 38 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.a.c, נביא בעירו ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה