סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 11, 2024 4:27 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: nba לשישי
הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 5:11 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
הרבה משחקים הלילה. צופה בשידור של הספרס נגד הקליפרס. פארקר פצוע ולא משחק הלילה.
רשמים מהדקות הראשונות: השופטים לא שורקים על כל נגיעה.גריפין ניסה לקחת תוקף והשופטים נתנו למשחק לזרום. דאנקן עדיין יודע לשחק. החצי מרחק שלו נכנס בלי בעיה. בינתיים פול באחוזים גבוהים עושה את המשחק לקליפרס, ומצד שני כמה איבודי כדור של הגבוהים הצעירים. ג'ינובילי נכנס למגרש לכמה דקות. הוא לא נראה 100%. חדר לסל פעמיים והספיק לעקם את הקרסול קלות. בינתיים הספרס עושים את רוב הנקודות שלהם בצבע. רובן תודות להנעת כדור. רבע ראשון התקפי מאוד. נגמר. 34 -33 לספרס בחדירה יפה של מאנו לסל עם הטעיה. אחלה משחק בינתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: nba לשישי
הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 5:22 am 
Junior

מלבד המשחק הזה עוד תשעה משחקים:
פילדלפיה עומדת לנצח את יוטה.
ניו ג'רזי עומדת לנצח את שארלוט.
בוסטון משפילה את פורטלנד.אנחנו ב40 הפרש ועוד לא נגמר הרבע השלישי.
דטרויט אטלנטה ואוקסיטי קליבלנד צמודים ברבע השלישי.
מינסוטה שומרים על יתרון 10 לאורך רוב המשחק מול הלייקרס. מחצית.
ניקס מוליכים על מילווקי באמצע הרבע השני.
ושני משחקים נוספים שטרם התחילו: סקרמנטו דאלאס וניו אורלינס דנבר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 5:38 am 
Hall of Famer

למי שלא שם לב, אוון טרנר נכנס לחמישיה של פילי. אחרי משחק ראשון חלש של 2 נק' (1/12 מהשדה) 12 ריב' ו-4 אס' בהפסד למילווקי, מול בוסטון הוא סיים עם 26 ו-9 ריב'. הלילה טרנר המשיך את הגל עם 16 נק' 12 ריב' ו-6 אס' מול יוטה. סה"כ צעד מתבקש, אם כי הבנייה של דאג קולינס הייתה יפה והוא לא נתן לטרנר את המקום בחמישיה עד שהוא היה בטוח שהוא מוכן לזה.
פילי מנצחת 104-91 את יוטה.
סיקסרס: לו ויליאמס 21, תדאוס יאנג 21 ו-6 ריב' (שניהם מהספסל), טרנר 16 נק' 12 ריב' ו-6 אס', הולידיי 16, איגואדלה 10 נק' 10 אס' ו-7 ריב'. אורח בעמדת הסנטר הפותח של פילי - טוני באטי :shock: הוא לא אמור להיות כבר בבית אבות?
ג'אז: מילסאפ 15 ו-9 ריב', ג'פרסון 14, פייבורס 14, הייוורד 13, האריס 10. יוטה חייבת דחוף איזה גארד נורמלי לחמישיה. האריס וראג'ה בל (אפרופו בית אבות) פשוט זוועה.

ניו ג'רזי מנצחת בשארלוט 83-74. לא ברור איך ג'ורדן הצליח להרכיב קבוצת נגרים כזאת. מצד שני, קבוצה שהפרנצ'ייז פלייר הראשון שלה היה נגר מדופלם (אמקה) כנראה שזה החזון של המועדון... בכל אופן....
בובקאטס: קורי "פורנו רע" מאגטי 19 ו-7 ריב', ביומבו 11 ו-11 ריב', נאהרה 9, ג'רלד הנדרסון 7 נק' (2/13 מהשדה), קמבה 3 נק' (1/6 מהשדה) והנגר המצטיין של הלילה הוא כמובן בי ג'יי מאלנס עם 0/8 מהשדה. נקודת האור היחידה זה ביומבו, שהבובקאטס עשו בחוכמה שהכניסו לחמישיה במקום מאלנס.

מינסוטה משחקת כרגע מול הלייקרס. מי אמר רוקי וול ולא קיבל? רוביו ב-7 משחקים האחרונים: 6 נק' (22% מהשדה, 60% מהקו) ו-7 אס' על 2.6 איב'.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 5:43 am 
Junior

פילדלפיה מנצחת בבית את יוטה 104 91. לו ויליאמס ויאנג עם 21 נק'.
דרון וילחאמס נפצע ברבע השני ולא חזר ועדיין הנטס ניצחו בשארלוט 83 74. המפריז עם 20 נק ו15 ריב ומורו עם 17. מאגטי עם 19 ו7.
המחליפים של בוסטון נותנים להפרש לרדת ל27. אלן ופירסיסיימו כנראה עם 22 כל אחד, כמו אולדרידג'.
הקליפרס פתחו פער של 13. פול ומו ויליאמס עם כמה שלשות נותנים עבודה. מאנו מחזיר את הספרס ל8 הפרש במחצית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 6:52 am 
Junior

בתום מותחן, הלייקרס מנצחים 105-102 את מיניסוטה.
סביר שהמשחק ייזכרו את השריקה נגד רוביו בהתקפה האחרונה של הלייקרס שאליה הגיעה במינוס 1.
רוביו רץ אל קובי לבצע דאבל-אפ, הצליח לעצור שניה לפני שהוא מגיע אליו, לעמוד על שתי רגליים, קובי נכנס בו עם הכתף - לחלוטין זה שיזם את המגע - וגם לחלוטין שהשופט הקרוב החליט שזה פאול של רוביו שלאחר מכן גם לא חזר לפרקט מהכאבים של הכניסה.

בלי קשר למהלך, אני לא יודע מהי הסיבה שקווין לאב לא שיחק היום, אבל ללכת מול הקו הקידמי הטוב בליגה עם פאקוביץ' בלבד -שהיה מדהים - זו התאבדות וזה גם מה שגרם להפסד המשחק. לייקרס ספרו 17 ריב' התקפה ולרוב הם היו ביתרון גובה שגם ביינום וגם גאסול היו על פקוביץ וויליאמס. אם בלייקרס עסקינן, אני לא יודע לאיפה בראון מכוון אבל אם לא יימצא את הרוטציה שלו מהספסל, הוא יגיע לפלייאוף עם גוויות. גאסול היום 36 דק', כמעט וגרם להפסד של המשחק שאיבד שני כדורים כשלא היה לו אוויר. ביינום גם סחף את עצמו לקצה עם 43 דק'. אני מזכיר, משחק שלישי ללייקרס בארבעה לילות.
את רוביו בהחלט אהבתי, עושה רושם שכבר בעונה הראשונה הוא תופס פיקוד על הקבוצה. מעביר שחקנים מצד לצד, מחלק הוראות, יודע למי ללכת ומתי. יש לו בעיה שידועה לכולם - הקליעה ואולי אפילו יותר מהקליעה זה השחרור המגושם של הכדור. גם כשהוא מגיע לבלטה שממנה הוא לא מפחד לזרוק, השחרור המגושם גורם לזריקה להיות קשה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 11:35 am 
Hall of Famer

יש חשש שהפציעה של רוביו היא קרע ב-ACL, מה שיגמור לו את העונה, לאב לא שיחק בגלל פציעה קלה בגב, אמור לחזור בקרוב.

אגב, אתמול התחילו לרוץ שמועות על כך שגאסול בדרך החוצה מהלייקרס בטרייד, אבל בינתיים שום דבר לא קרה והוא שיחק הלילה כרגיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 11:53 am 
Hall of Famer

התחילו השמועות???? :hi_hi_hi: אבל כן, השבוע הייתה פגישה של קופצ'אק עם גאסול ובצוותא עם התקרבות הטרייד דדליין זה מה שהעלה את השמועות על גאסול למסה קריטית.

תותח, אני דווקא חושב שהבניה של קולינס מחורבנת. אתה יכול להגיע למסקנה שקולינס בישל את טרנר על הספסל והנה כשהוא העלה אותו הילד תורם. אני אומר שקולינס השאיר את טרנר על הספסל סתם, כשהאיש שפתח היה ג'ודי מיקס. טרנר היה צריך לקבל הזדמנות קודם לכן והנה שני משחקים שמוכיחים זאת. דרך אגב, ההכנסה של טרנר לחמישיה גורמת לחוש ריח הטריידים שלי לצפצף באזעקת אמת. הבעיה הגדולה של טרנר לדעתי היא שאיגי והוא קצת דורכים אחד על השני על האצבעות. האם פילי בודקת את טרנר בחמישיה בכדי להעיף את איגי? לא אופתע בכלל בכלל ולמען האמת, אם שני המשחקים האחרונים הם איזשהי השלכה אמיתית על היכולת של טרנר, אז אני אומר - ביי ביי איגי וכל הכסף שאתה מקבל כפרנצ'ייז פלייר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 12:09 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני חשבתי שאתה הולך להגיד משהו אחר - שטרנר הוקפץ לחמישיה כדי לשפר את הסטטיסטיקה שלו ולהעלות את ערך הטרייד עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 12:12 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
התחילו השמועות???? :hi_hi_hi: אבל כן, השבוע הייתה פגישה של קופצ'אק עם גאסול ובצוותא עם התקרבות הטרייד דדליין זה מה שהעלה את השמועות על גאסול למסה קריטית.

כן, התחילו שמועות במובן של טרייד שכבר נחתם, לא במובן של של מגעים לטרייד או כל מיני כאלה, שזה אנחנו כבר מכירים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 12:27 pm 
Junior

תגידו אני היחיד שחושב שהקטע עם הניקס העונה הוא ממש מוזר?
שאמארה וכרמלו, 2 הכוכבים הגדולים בלי ספק של הקבוצה ישבו בחוץ (אמארה חזר לפני כרמלו) הקבוצה עשתה רצף מאוד יפה, שאומנם לא היה מול אריות הליגה (פרט ללייקרס). אבל מאז שהחברים חזרו, ובעיקר כרמלו, הקבוצה נראית לא משהו - הפסד לנטס, מיאמי ועכשיו עוד 4 רצוף.

האם יש הסבר לזה? כלומר יכול להיות שאחד הסופר סטארים של הליגה הוא למעשה פוגע בקבוצה שלו יותר מאשר מוביל אותה?

בתור נתון נוסף אפשר גם לתת את דנבר, שממש לא התרסקה אחרי שכרמלו עזב, ואפילו אני חושב הייתה במאזן יותר טוב בלעדיו מאשר איתו .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 12:39 pm 
מנהל פורום

יואב כתב:
בתום מותחן, הלייקרס מנצחים 105-102 את מיניסוטה.
סביר שהמשחק ייזכרו את השריקה נגד רוביו בהתקפה האחרונה של הלייקרס שאליה הגיעה במינוס 1.
רוביו רץ אל קובי לבצע דאבל-אפ, הצליח לעצור שניה לפני שהוא מגיע אליו, לעמוד על שתי רגליים, קובי נכנס בו עם הכתף - לחלוטין זה שיזם את המגע - וגם לחלוטין שהשופט הקרוב החליט שזה פאול של רוביו שלאחר מכן גם לא חזר לפרקט מהכאבים של הכניסה.

סרטון מלפני כמה ימים:

והמהלך מהמשחק:

בנזונה קובי. מקווה שמישהו יפוצץ לו את שתי הברכיים במשחקים הבאים :evil:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 12:47 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מעבר לזה שלדעתי זה היה פאול מגן, מהריפליי נראה שרוביו כופף את הברך בלי קשר למגע עם קובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 12:54 pm 
Junior

אתם חיים בסרט לגמרי, רוביו התייצב עם פיסוק רחב מידי בטעות, עד לרמה של לשים רגל לקובי שהתחיל את התנועה מבלי לראות אותו בכלל.
חבל, קיוויתי שקובי באמת יהיה אשם ויחטוף על זה אבל צריך להיות ממש ממש שונא קובי כדי לראות את זה ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 1:00 pm 
מנהל פורום

למען הסר ספק - כתבתי את התגובה שלי בצחוק.
לדעתי לא היה תוקף, ואם כן אז מאוד גבולי. לגבי הפציעה, אני לא באמת חושב שקובי ניסה בכוונה לפצוע, אבל הוא כן נכנס קצת חזק מדי ברגל של רוביו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 1:36 pm 
Sophomore

אולי אני לא אוביקטיבי כיוון שאני לא רגיל להתמקד בשחקנים הגרועים על המגרש, אבל כספי של העונה הוא כנראה השחקן הכי גרוע שראיתי בNBA בחיי.
הסטטיסטיקה שלו מזוויעה אבל יש דברים שלא מופיעים בסטטיסטיקה: כדורים בורחים לו מהידיים וקופצים לו על הרגליים, הוא מחטיא לייאפים לבד מול הסל וזורק איירבולים כמעט כל משחק, אתמול חטף שתי חסימות על הראש.
ב 37 משחקים העונה הוא עוד לא נתן משחק אחד ממש טוב.
משהו רע מאוד קרה לו פיזית: אולי שילוב של הפציעה עם עליה במשקל פגע בו וכתוצאה מכך גם הבטחון העצמי הלך לו לחלוטין, כרגע הוא פשוט שחקן מליגה אחרת.

מה שהכי מדהים היא העובדה שאני בכל זאת נשאר ער בלילה לראות אותו משחק כל כך גרוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 1:52 pm 
Hall of Famer

LOL, כתבתי שרוביו נתקל ברוקי וול, ועד שהוא דופק משחק וכמובן מוכיח אותי אחרת, הוא נתקע בקובי וול.

עמוס - זה שטרנר ואיגואדלה דורכים אחד לשני על האצבעות אמרתי כבר ביום הדראפט. אני מסכים איתך שבישל את טרנר יותר מדי זמן, אם כי בשנה שעברה מיקס היה טוב יותר, וטרנר היה קצת out of place וראו ממנו ניצוצות בעיקר בפלייאוף. העניין עם איגואדלה שהוא שחקן שלא יכול להוביל קבוצה לבד, ואפילו כסיידקיק לדעתי הוא לא יהיה בטופ5 של הליגה, אבל בתור שחקן שלישי בקבוצה, הוא שחקן פנטסטי שיכול להתמקד טיפה פחות בסקורינג ויותר בדברים שהוא יודע לעשות כמו הגנה, חטיפות, חיתוכים לסל ומסירות. בקיצור, הפער הזה בין מה שהוא עושה בפילי לבין מה שהוא צפוי לעשות בקבוצה גדולה, מחייב לדעתי שאם יהיה טרייד על איגי זה יהיה אך ורק טרייד סיבובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 1:57 pm 
Junior

sheky כתב:
תגידו אני היחיד שחושב שהקטע עם הניקס העונה הוא ממש מוזר?
שאמארה וכרמלו, 2 הכוכבים הגדולים בלי ספק של הקבוצה ישבו בחוץ (אמארה חזר לפני כרמלו) הקבוצה עשתה רצף מאוד יפה, שאומנם לא היה מול אריות הליגה (פרט ללייקרס). אבל מאז שהחברים חזרו, ובעיקר כרמלו, הקבוצה נראית לא משהו - הפסד לנטס, מיאמי ועכשיו עוד 4 רצוף.

האם יש הסבר לזה? כלומר יכול להיות שאחד הסופר סטארים של הליגה הוא למעשה פוגע בקבוצה שלו יותר מאשר מוביל אותה?

בתור נתון נוסף אפשר גם לתת את דנבר, שממש לא התרסקה אחרי שכרמלו עזב, ואפילו אני חושב הייתה במאזן יותר טוב בלעדיו מאשר איתו .

אמארה השנה משחק חלש. אבל הנקודה האמיתית היא שהלו"ז של הניקס התקשה משמעותית מתקופת הזוהר של לין.
אלה הקבוצות מולם לין פתח:
עם מלו וללא אמארה:
נטס (ב)
ללא שניהם:
יוטה (ב), וושינגטון (ח), לייקרס (ב), מינסוטה (ח).
עם אמארה וללא מלו:
טורונטו (ח), סקרמנטו, ניו אורלינס ודאלאס (ב). סה"כ 6 משחקי בית, 3 חוץ, 3 קבוצות עם מאזן חיובי מול 6 ללא. 8 נצ' 1 הפ'.
ועם שניהם:
נטס (ב) - משחק התגובה של דרון, אטלנטה (ב), מיאמי (ח), קליבלנד (ב), בוסטון, דאלאס, ספרס, באקס (ח)
סה"כ 3 בית ו5 חוץ, 5 קבוצות מעל 50%, 3 ללא. 2 נצ' 6 הפס'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 2:22 pm 
Junior

המשחק של שארלוט נגד ניו ג'רזי היה משחק רטרו:
הcougars נגד ניו יורק.
א) הנטס יכלו לשים ברוקלין על החולצה וזהו.
ב) הקוגרס זה על שם קבוצת ABA שהייתה בקרולינה. לפני זה היא הייתה יוסטון מאבריקס, ואחר-כך spirits of st. louis.
בפינת הפיקנטריה, השם קוגרס נאסר לשימוש לפני כחודש ע"י מועצת חינוך מקומית עבור בית הספר התיכון שלה עקב משמעות חדשה של המילה- נשים היוצאות עם גברים צעירים.

אגב השלשות של הקליפרס: הם סיימו עם 14 מ27. פוי 3 מ7, פול 3 מ6 ומו ויליאמס עם 7 מ9!. ג'ינובילי עם 22 נק' ו6 אס' נראה יותר טוב ככל שהמשחק התקדם. פול 36 נק' ומו 33 נק'.

זוכרים את בעיית האיבודים של לין? הנה הסטטיסטיקה שלו מאז שמלו ואמארה חזרו (המכונה תקופת החושך):
63 אס', 20 חט' ו30 איב' בשמונה משחקים. זה יוצא 7.9 אס' למשחק, 2.5 חט' למשחק ו3.8 איבודים למשחק. יחס של 2:1 זה לא נורא. זה שם אותו ליד דרון ויליאמס שיש לו 8.1 אס' 4.1 איב' למשחק ו1.2 חט' למשחק ו22 נק' למשחק העונה.
לין עם 16.6 נק' למשחק ברצף הזה.

הנצחון המרשים ביותר היום היה של קליבלנד שניצחה בחוץ את אוקלהומה סיטי במשחק צמוד. זה אחרי נצחון חוץ בדנבר. ג'יימיסון עם 21 נק' ו8 ריב', קיירי קלע 9, מסר 12 ואיבד 1 בלבד. באוקסיטי 23, 19 ו15 לשלישיה דוראנט ווסטברוק והארדן. אגב שחקני שנה שניה בליגה- כספי בעשר המשחקים האחרונים: 16 דק', 5.2 נק', 0.7 אס, 3.3 ריב. ב4 המשחקים האחרונים הממוצעים שלו יורדים משמעותית כיוון שהוא עולה מהספסל, אלונזו ג'י פותח במקומו וקולע 14 נק' למשחק ב34 דק'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 3:11 pm 
Hall of Famer

רק שכספי כבר שנה שלישית בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 4:13 pm 
Hall of Famer

גם אני חשבתי, עמוס, שאתה מדבר על טרייד של טרנר עבור גבוה. אני לא מבין את הדיבורים על החוזה של איגי כחוזה רע ועל הניסיונות לכאורה להיפטר ממנו. הוא מרוויח
כ-13 מיליון דולר בשנה, זהו סכום סביר והוגן בסך הכל לתרומה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 5:34 pm 
מנהל פורום

מילא שקובי פצע אותו, אבל לא יכל אפילו לבוא לראות מה קורה איתו במקום לעמוד בצד כמו איזה דגנרט??

והחוזה של איגי הוא אמנם לא מופרך, אבל 13 מיליון בשביל שחקן שעושה 12.5 נקודות למשחק בתור השחקן הראשי בהצגה, זה קצת יותר מידי

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 5:54 pm 
Freshman

אני חושב שסוף השנה הזו יהיה זמן טוב בשביל כספי לחזור לאירופה.
אפשר להגיד שאת ה"מכה" שלו הוא עשה, הגודל הטבעי שלו הוא שחקן מוביל באירופה הודות ליתרונות הפיזיים שלו בשתי עמדות הפורוורד (חזק וגדול ל3 ומהיר ל4), בנבא נראה שזה פשוט לא זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 7:38 pm 
Junior

זה שרוביו הגיע עם כן פיסוק רחב לא פיסוק רחב, בריצת אמוק או עם כסא גלגלים.
התייצב לפני המגע עם קובי, הכתף של קובי נכנסת במרכז המסה של רוביו ומעיפה אותו אחורה. אני מאוד מעוניין שאם יש מישהו חושב שזה לא תוקף, שגם יסביר ולא יזרוק סיסמאות.

לגבי איגי, יצא לי לראות לא מעט את פילי השנה. השחקן הפך להיות אול-אראונד מצוין. הוא ברוב המשחקים לא הרבה נקודות על הלוח כי פשוט לא צריך. פילי מפרקת בבית את רוב היריבות שלה כבר באמצע הרבע השלישי ושיש לך את וויליאמס ויאנג מהספסל שאוהבים לזרוק, הוא מוצא לנכון למסור. הוא בהחלט הנשמה והלב של הקבוצה וכמובן גם המנהיג. אתה תוציא אותו, תהיה לך חבורה של שחקנים מוכשרים אבל גם משוללי רסן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 8:08 pm 
מנהל פורום

אז אני אסביר:
רוביו קפץ ונחת עם הרגליים ממש כמעט לתוך השטח של קובי ובאותה השנייה שרוביו נחת קובי עשה את התנועה החדה שלו ימינה.
יש סיכוי סביר שקובי בכלל לא ראה את רוביו מגיע ככה, שזה לכשעצמו לא פותר משריקת תוקף, אבל לדעתי במקרה הזה לא היה לקובי מספיק זמן לראות את רוביו "מתייצב" ולהימנע מהמגע.

תראה שוב את הסרטון ששמתי מעלה בהילוך רגיל ותגיד לי אתה מתי בדיוק זה נחשב שרוביו "עמד יציב"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 8:10 pm 
Junior

יואב: מה קשה להבין, זה לא משנה אם התייצבת בזמן , זה משנה אם השחקן יכל לשנות את כיוון התנועה שלו אחרי שהתייצבת.
קובי בכלל לא ראה ולא היה לו זמן לשנות כיוון.
לגבי מה שעודד אמר על הדגנרטיות אני מסכים, זה לא שקובי פתאום בחור טוב, עדיין חרא של בן אדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה