סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 10, 2024 6:22 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 40 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 4:11 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
טוב. אז די ברור שאם לא יקרה משהו מיוחד כמו פציעה של ג'י (שיותר טוב ממנו בהכל), הוא יראה 10-15 דקות בערב.
אני לא זוכר שחקן שבשלוש עונות הראשונות שלו ירד כל עונה ביכולת בצורה כזאת. בדרך כלל זה הפוך. רוקיס מתחילים חלש ולוקח להם זמן להסתגל.
אצל כספי כל דבר שהיה טוב - נעלם. אני אפילו לא מדבר על משהו חדש שהוא הוסיף.

מה עכשיו? האם לדעתכם יקבל חוזה בNBA? כמה יקבל? האם הוא שחקן ששימו עליו 3-5 מיליון?
האם יקח חוזה לא גדול שיקבל (נגיד אם יקבל 1-1.5 מיליון)? או שבאותו כסף יעדיף אירופה?

לדעתי כספי יקבל חוזה כי בליגה שבה סקלבריני משחק כבר כמה עונות טובות - מקומו של כספי כנראה מובטח. השאלה האם הוא בנוי להיות שחקן 10-12 שמקבל פירורים פה ושם.
אני צופה שהוא יקבל חוזה ארוך טווח שמן מאד ממכבי. חוזה שלא היה פה קודם בישראל. משהו כמו 7-8 מיליון דולר לאיזה 5 שנים וייקח אותו. עוד אופציה היא קבוצה עשירה מאירופה שתיתן לו את ה1.25-1.5 והוא ייקח אותה. קשה לי לראות אותו מקבל רול של שחקן 10-12 בNBA.

לדעתי גם כספי צריך לעבור לקבוצה יותר טובה שרצה יותר טוב וינסה להתמקד בקליעה משלוש שאבדה לו. לדעתי בקבוצות תחתית הוא לא מוצא את עצמו. אם ישחק ליד תותחים ויחכה לאופן שוט - אולי הוא ירגע ויפסיק לנסות בעצמו דברים. אולי הכדורים יכנסו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 4:16 pm 
Hall of Famer

יש לי הרגשה שכספי לא ימשיך באן.בי.איי. אין לי ספק שתהיה הקבוצה שתציע לו חוזה, אבל ממש לא בכיוון של 3-5 מיליון, יותר בכיוון של ה-LLE. אני לא שמעתי מה מדברים עליו בקליבלנד, אבל בסקרמנטו זה די ברור שכספי לא הגיב טוב לפיחות במעמד שלו והגיע למצב שהמאמן מחק אותו לחלוטין. בקליבלנד בינתיים אין שמועות על כסאח, אבל הפיחות במעמד די מדאיג. קבוצות לא ישקיעו כסף על שחקן שבכלל לא ברור אם הוא מתאים להיות שחקן רוטציה ולאור מה שקרה בסאקטאון (דרישה לטרייד???) גם לא בדיוק נוכחות חיובית בחדר ההלבשה לשחקן קצה רוטציה.

בקיצר, המצב בשל לחלוטין לכך שמכבי תציע לו הצעה מאד דומה, אם לא יותר טובה ממה שהוא יקבל באן.בי.איי וישובו בנים לגבולם. הסייג היחידי שאני מציב הוא שכספי באופן ממש לא הישראלי הרגיל. הוא לא מעוניין במסלול הקל, הוא רוצה להוכיח את עצמו, הוא גם עם אגו לא קטן בכלל. מאד יכול להיות שהאגו שלו לא ייתן לו להיות השחקן שהיה באן.בי.איי אבל נזרק אחרי החוזה הראשון שלו והוא יחליט להמשיך ולנסות לכבוש מקום באן.בי.איי גם אם התשלום לא מפצה על העבודה הקשה והדקות הלא רבות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 4:32 pm 
Hall of Famer

התחושה שלי לגבי כספי היא שבגלל שהוא שחקן מאוד תחרותי, קשה לו לשמור על מוטיבציה בקבוצות כמו סקרמנטו וקליבלנד שמפסידות ברוב המשחקים ולא ממש משחקות על כלום חוץ מאשר על בחירה טובה בדראפט הבא. בעונה הראשונה זה עוד איכשהו עבד כי הוא התאמץ מאוד להוכיח שהמקום שלו בליגה, אבל ממה שראיתי ממנו מאז, נראה שהוא פשטו איבד רצון, מוטיבציה וריכוז. מזכיר במשהו באופי אולי את בארון דיוויס, שגם אצלו יש התאמה די עקבית (גם אם לא מושלמת) בין השנים שבהן הוא היה טוב ברמה האישית לבין השנים שבהן הקבוצות שלו היו תחרותיות, כשבשנים שבהן הקבוצות שלו היו חלשות הוא נראה די אדיש, אנמי ולא בכושר.

יכול להיות שמעבר לקבוצה שבאמת נאבקת על מיקום בפלייאוף ומשחקת על משהו יעשה לו טוב, אבל הוא לא שחקן שיצליח בכל סיטואציה, הוא יצטרך לחשוב טוב טוב לאן הוא הולך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 4:38 pm 
מנהל פורום

satriani כתב:
טוב. אז די ברור שאם לא יקרה משהו מיוחד כמו פציעה של ג'י (שיותר טוב ממנו בהכל), הוא יראה 10-15 דקות בערב.
אני לא זוכר שחקן שבשלוש עונות הראשונות שלו ירד כל עונה ביכולת בצורה כזאת. בדרך כלל זה הפוך. רוקיס מתחילים חלש ולוקח להם זמן להסתגל.
אצל כספי כל דבר שהיה טוב - נעלם. אני אפילו לא מדבר על משהו חדש שהוא הוסיף.

זה דיי מעניין מה שקורה סביב כספי. הסיקור המוגזם לחיוב מצד אחד והתגובות המוקצנות לכיוון השני מצד האוהדים.

אם אתה לא זוכר אז הנה סתם דוגמאות שאספתי דיי באקראי מאותו מחזור דראפט של כספי (2009):
ג'וני פלין: http://espn.go.com/nba/player/stats/_/i ... onny-flynn
טרנס ויליאמס: http://espn.go.com/nba/player/stats/_/i ... e-williams
ויין אלינגטון: http://espn.go.com/nba/player/stats/_/i ... -ellington
ארל קלארק: http://espn.go.com/nba/player/stats/_/i ... earl-clark
טייריק אוונס: http://espn.go.com/nba/player/stats/_/i ... reke-evans

כולם חוץ מאלינגטון נבחרו לפני כספי. אצל כולם יש או ירידה כזו או אחרת במהלך שלושת העונות. אצל פלין הצלילה היא הכי גדולה, אצל קלארק ואלינגטון אולי מלכתחילה לא היו מספרים גדולים אבל עדיין הם בנסיגה וטייריק אוונס אולי עדיין נותן תפוקה נאה אבל לשחקן שכבר אמרו שהוא בדרך להיות כוכב ענק לרדת בעונה השנייה והשלישית בנק' למשחק זה גם הדרדרות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 5:05 pm 
Hall of Famer

rony כתב:
התחושה שלי לגבי כספי היא שבגלל שהוא שחקן מאוד תחרותי, קשה לו לשמור על מוטיבציה בקבוצות כמו סקרמנטו וקליבלנד שמפסידות ברוב המשחקים ולא ממש משחקות על כלום חוץ מאשר על בחירה טובה בדראפט הבא. בעונה הראשונה זה עוד איכשהו עבד כי הוא התאמץ מאוד להוכיח שהמקום שלו בליגה, אבל ממה שראיתי ממנו מאז, נראה שהוא פשטו איבד רצון, מוטיבציה וריכוז. מזכיר במשהו באופי אולי את בארון דיוויס, שגם אצלו יש התאמה די עקבית (גם אם לא מושלמת) בין השנים שבהן הוא היה טוב ברמה האישית לבין השנים שבהן הקבוצות שלו היו תחרותיות, כשבשנים שבהן הקבוצות שלו היו חלשות הוא נראה די אדיש, אנמי ולא בכושר.

יכול להיות שמעבר לקבוצה שבאמת נאבקת על מיקום בפלייאוף ומשחקת על משהו יעשה לו טוב, אבל הוא לא שחקן שיצליח בכל סיטואציה, הוא יצטרך לחשוב טוב טוב לאן הוא הולך.

עזוב, הגיע הזמן להתחרות על הדקות של לברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 5:16 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לא התעדכנתי לאחרונה במאזן של קליבלנד, אבל היה שלב שבו היא במפורש נאבקה על מקום בפלייאוף (אפילו עד לא מזמן, משחק הבית מול בוסטון היה לגמרי משחק על סיכוי לפלייאוף) ולא ראיתי שזה שינה משהו.

איכשהו אצל כספי לכל העונות היתה תבנית דומה, של התחלת עונה עם מספר דקות גבוה יחסית, ואז הידרדרות בשליש האחרון. גרם לי לתהות אם אין שם איזושהי בעיה של כושר גופני שגורמת לו פשוט להתפרק באיזשהו שלב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 5:51 pm 
Hall of Famer

די מאכזב אותי כספי כך שלא הוסיף כלום למשחק שלו. אני עוד זוכר את הערב הראשון שלו מול אולהומה שדפק צ'קות.
היום אפילו כדרור הוא לא מסגול לעשות מבלי לאבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 6:07 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
אני חושב שהבעייה של כספי היא בעייה של גישה נטו. האיש קצת מאוהב בעצמו יותר מדי וזה יוצא בראיונות המטומטמים עד כדי קנס שהוא נותן מדי פעם. הוא עד היום לא נראה לי שהפנים את המעמד שלו בתוך הליגה - וזה בדיוק משהו שיכול לעזור בתחילת עונות (כי המאמן מתלהב מהבטחון העצמי) אבל דופק אותך הלאה (כי לשחקנים מסביבך נמאס וגם המאמן מבין עם מה בדיוק יש לו עסק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 6:11 pm 
Hall of Famer

מה שמעניין, הדיבורים סביב כספי תמיד היו על "השחקן הכי מוכן" (במונחים ישראליים) ועל "הגישה הכי נכונה". כמה לדעתכם יש השפעה ל"ישראליות" של כספי בהידרדרות שלו? הכוונה היא לכך שהבנאדם קיבל מעמד מטורף של סופרסטאר בתקשורת וברחוב הישראלי בלי שום פרופורציה למעמד האמיתי שלו בליגה, וכמובן שהוא הגיע ממכבי ת"א-לב הקונצנזוס. האם ייתכן שהבחור, סמל לעבודה הקשה, פשוט לא מסוגל לבצע את ההתאמה בין ההתלהבות שזכה לה למציאות הקיימת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 6:48 pm 
Hall of Famer

אם בסקרמנטו הוא שיחק עם שחקנים שרק זורקים ולא מוסרים... אצל הקאבס זה לא אותו סיפור.
הבן אדם ירד השנה ל31 אחוז מהשלוש. ואם חשבנו שהוא חרא מהקו....מ67% ל60%...עלוב למדי בשביל סמול פורוורד.
אבל מעל הכל, מפתיע אותי שהוא ממש בקושי זז מהמומצע שלו. בעונות בסקרמנטו היו לו לא מעט משחקים של 20-24 נק'. העונה הוא יציב למדי עם עם כולה 3 משחקים של פחות מ5 נקודות עד שירד לספסל. אבל שיא העונה שלו הוא כולה 14 נק'.
וזה בקבוצה עם שחקני חמישיה כמו פרקר שבקושי זורק וקולע וסנטר כזה או אחר שלא מאיים על הסל (גם וארז'או לא גו טו גאי).
בקיצור, מקום קלאסי לתת את ה13-14 נק' שלו ולקבל 15 מיליון ל3 עונות. חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 6:50 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני חושב שהדיבורים היו מוצדקים לגמרי. גם אם מחר כספי מקפל את הזנב וחוזר למכבי (תסריט סביר מאוד), התארים שציטטת הולמים אותו לחלוטין.

מה עדיף, דורון שפר שהעדיף לבלות בבהאמס (או איפה שזה לא היה) טרום הדראפט וסירב להגיע למחנות אימונים אחרי שנבחר? קטש שויתר אחרי שהזדמנות אחת נפלה? הנפלד שלא עשה כלום כדי להיבחר חוץ מלנסוע בקיץ לאיזה מחנה אימונים בעיקר כדי להעלות את החוזה שלו במכבי? בורשטיין, אליהו והלפרין שלא עשו אפילו את זה?

כספי במפורש עשה את כל הדברים הנכונים כדי להיבחר בדראפט. ברגעים משמעותיים בעונת הרוקי שלו הוא גם הראה שיש לו את הפוטנציאל להפוך לשחקן משמעותי. יש לו את הגודל המתאים לעמדה והוא הראה יכולות גם בהגנה וגם בהתקפה. זה שהוא גם הצליח להתאים את עצמו לטווח השלוש בNBA (אחרי שבטבילת האש הראשונה בליגת הקיץ הוא לא פגע משם בכלל) מוכיח שהוא עבד ושיפר דברים. זה כאמור יותר ממה שאפשר להגיד על כל ה"מתחרים" שלו.

ואם אחרי כל זה הוא ייכשל, אני חושב שהסיבה העיקרית היא לא שמשהו בגישה שלו לא טוב, אלא שהוא פשוט שחקן מספיק לא טוב, או שחסרה לו היכולת להתמיד לאורך זמן. אני לא הייתי מייחס את זה לאופי ישראלי או לאיזשהו נימוק פסיכולוגי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 7:02 pm 
Hall of Famer

הדיבורים בהחלט היו נכונים לשעתם, וכאמור-כאשר אתה משווה את הגישה שלו לגישה של המועמדים הישראלים האחרים לליגה הטובה בעולם, ברור שהוא היה נראה כמו משהו שונה במובן הטוב של המילה.

אממה, יש הבדל גדול בין התלהבות של התחלה להמשכיות ויציבות (וגם זה עניין די ישראלי...). אני חושב שכספי בהחלט ברמה של שחקן NBA, גם מבחינת הסייז, גם מבחינת הכשרון, גם מבחינת הכשורים האתלטיים. אני כן לוקח את זה למקום המנטלי, הרי אנחנו יודעים מה חושב עליו אבא שלו ואנחנו יודעים שהוא הגיע לליגה כסופרסטאר מקומי שמקבל קמפיינים ושמדווחים על כל פיפס שלו בכותרת מודגשת. והנה, חלפו השנים, והוא מגלה שהוא סתם רול פלייר אפור בקבוצה אפורה (כמו שתמיד חשבתי שהוא שווה, אגב, וטענתי זאת נמרצות כאן בפורום אל מול התלהבות בלתי פוסקת של כמה חבר'ה אחרים...), ואף אחד לא מתרגש ממנו באמת. אז יכול להיות שהנה, עוברות לו מחשבות הליאור-אליהו של "קשה לי, ורע לי, וזה בא גלים-גלים, חוצמזה בארץ יש לי מיליון מעריצים" וזה משפיע ישירות על היכולת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 7:27 pm 
Sophomore

ודים כתב:
זה דיי מעניין מה שקורה סביב כספי. הסיקור המוגזם לחיוב מצד אחד והתגובות המוקצנות לכיוון השני מצד האוהדים.

אם אתה לא זוכר אז הנה סתם דוגמאות שאספתי דיי באקראי מאותו מחזור דראפט של כספי (2009):
ג'וני פלין: http://espn.go.com/nba/player/stats/_/i ... onny-flynn
טרנס ויליאמס: http://espn.go.com/nba/player/stats/_/i ... e-williams
ויין אלינגטון: http://espn.go.com/nba/player/stats/_/i ... -ellington
ארל קלארק: http://espn.go.com/nba/player/stats/_/i ... earl-clark
טייריק אוונס: http://espn.go.com/nba/player/stats/_/i ... reke-evans

כולם חוץ מאלינגטון נבחרו לפני כספי. אצל כולם יש או ירידה כזו או אחרת במהלך שלושת העונות. אצל פלין הצלילה היא הכי גדולה, אצל קלארק ואלינגטון אולי מלכתחילה לא היו מספרים גדולים אבל עדיין הם בנסיגה וטייריק אוונס אולי עדיין נותן תפוקה נאה אבל לשחקן שכבר אמרו שהוא בדרך להיות כוכב ענק לרדת בעונה השנייה והשלישית בנק' למשחק זה גם הדרדרות.

כמו שרמזת בפסקה האחרונה, צריך לחלק פה לכמה קבוצות:
קלארק, אלינגטון, ו-ווליאמס לא ממש קיבלו הזדמנויות שוות ערך להזמדמנויות שכספי קיבל (מקום בחמישיה וכו').
טייריק אוונס אמנם נחלש מאד, אבל התרומה שלו עדיין רצינית מאד, אי אפשר ממש להשוות בין המצב של כספי למצב שלו.
לגבי פליין, באמת מדובר בסיפור עצוב, כנראה שהפציעה עשתה את שלה. אני גם לא רואה שהוא מקבל הזדמנות לשחק ביוסטון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 7:34 pm 
Sophomore

לדעתי כספי יקבל חוזה מפלצתי מקבוצה בכירה באירופה (רוב הסיכוים שזו תהיה מכבי).

בהנחה שזו תהיה מכבי, זו כמובן תהיה טעות פטאלית שתתקע אותה חזק לפחות לעונה אחת.

הקטע הוא כזה:
יש איזו תחושה באירופה, שכל שחקן NBA שהוא שחקן רוטציה לגיטימי+, זה אומר שהוא אוטומטית כוכב באירופה.

שתי דוגמאות שזכורות לי:
קווינסי לואיס - שחקן לגיטימי ביוטה ג'אז - פלופ גדול במכבי.
ירזי' וולש - שחקן לגיטימי במילווקי באקס - סתם עוד שחקן אירופאי טוב. שום דבר מיוחד.

אם מכבי יחתימו את כספי, הם יגלו שבמאני טיים ובמשחקים הגדולים, מדובר בשחקן מוגבל מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 7:56 pm 
Freshman

לשרוף את המועדון אם הוא מקבל חוזה כמו אליהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 8:08 pm 
Hall of Famer

מה רע בחוזה כמו של אליהו? ארוך טווח ועל פחות ממיליון דולר. קונה את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 9:29 pm 
Sophomore

אם הוא איכשהו יגיע לקבוצה שמשחקת אפ טמפו הוא יכול לחזור להיות טוב, במשחק עומד אין לו כרגע מה למכור. אותי היה מעניין לראות אותו בפיניקס או בניקס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 10:41 pm 
Junior

בפיניקס (או בכל קבוצה שנאש מוביל) גם אני יכול לקלוע 10 לערב, אבל לא ברור אם נאש ישחק שם גם בשנה הבאה. הוא כבר באמת מתקרב לטריטוריה של דינוזאור, וגם ההישגים לא בדיוק נותנים מוטיבציה. בניקס לא הייתי מציע לכספי לדרוך, זו קבוצה שאוהבת אנדרדוגס אבל הלחץ שם הוא הרבה יותר רציני מכל מקום אחר, הקהל פחות סלחן, המאמן אוהב להשתמש ברוטציה לא ארוכה במיוחד - לא התנאים האידיאליים.
נראה לי שניו ג'רזי, עם הפורוורדים המגוחכים שלה, תהיה התאמה לא רעה. גם יוטה היתה יכולה להיות פתרון סביר.

http://hoopshype.com/depth_charts.htm

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 11:15 pm 
Hall of Famer

קצב גבוה, נאש... אלו סתם פתרונות שלא עונים על הבעיה השורשית - הוא לא מספיק טוב לרמה הזו. נראה היה בשנה הראשונה שהוא מבצע את קפיצת המדרגה לרול-פלייר איכותי אבל זה לא קרה ומאז הוא הולך לאחור במקום להתקדם (כולל בקשת הטרייד ההזויה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 11:19 pm 
Sophomore

אני רואה את כספי מצליח יפה מאוד באירופה, הוא גדול יחסית לשאר השחקנים בעמדה מס' 3, שומר קשוח,קליעה טובה מעבר לקשת ואתלטיות מתפרצת שיש למעט שחקנים על העמדה שלו, היחידים שעומדים לנגד עיני ברמה האתלטית שלו הם סאטו ומיקל של לפני הפציעה. השאלה לגביו היא מה יש לו להציע מעבר, באירופה טוב יהיה אם השלוש שלך ידע גם לעבור שחקן בכדרור או ליצור לאחרים - כאן לכספי יש חסרון ברור אבל אני מאמין ששאר היתרונות יהיו בעלי משקל גדול יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 11:45 pm 
Sophomore

guyancho כתב:
אני רואה את כספי מצליח יפה מאוד באירופה, הוא גדול יחסית לשאר השחקנים בעמדה מס' 3, שומר קשוח,קליעה טובה מעבר לקשת ואתלטיות מתפרצת שיש למעט שחקנים על העמדה שלו, היחידים שעומדים לנגד עיני ברמה האתלטית שלו הם סאטו ומיקל של לפני הפציעה. השאלה לגביו היא מה יש לו להציע מעבר, באירופה טוב יהיה אם השלוש שלך ידע גם לעבור שחקן בכדרור או ליצור לאחרים - כאן לכספי יש חסרון ברור אבל אני מאמין ששאר היתרונות יהיו בעלי משקל גדול יותר.

פה מתחילות הטעויות.

1. "הוא גדול יחסית לשחקנים בעמדה 3" - לא יודע עד כמה זה רלוונטי ליכולות שלו כשחקן.

2. "שומר קשוח" - אני לא תופס מהשחקנים ששומרים בפוזה. יותר מרשים אותי עם שחקן יודע לעשות הגנה בתכלס.
לא חושב שלכספי יש מספיק ניסיון כשחקן הגנה בכדורסל האירופי, ועד כמה שאני זוכר, ב NBA דווקא ביקרו אותו על ההגנה שלו.

3. "קליעה טובה מעבר לקשת" - פה בכלל הגזמת. קליעה טובה זו הגדרה שמתאימה לשאראס בשיאו, לעודד קטש, לדיוויד בלו, לדריק שארפ, לנבארו.
כספי הוא לא בעל קליעה טובה במחוץ, לפחות לדעתי.

4. "אתלטיות מתפרצת שיש רק למעט שחקנים" - מה עם סווני ווימס מז'לגיריס? דווין סמית' לא יותר אתלט מכספי?
ואני בטוח שיש עוד שלא עולים לי בראש . . .
חוץ מזה שלאתלטיות כשלעצמה אין יותר מידי משמעות. קית' לנגפורד למשל הוא אתלט, אבל עיקר הכוח שלו זה ביכולת לשים סל אחרי כדרור, לחדור וכו'.
אז מה עוזרת לכספי האתלטיות, אם במשחק העומד הוא לא ידע לממש אותה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 11:52 pm 
Hall of Famer

כספי ייאחז בקרנות המזבח כל עוד נפשו בו, ולו רק מכיוון שהלייבל של שחקן אן בי איי שווה לו לא מעט כסף.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:11 am 
Junior

הלייבל של שחקן אן.בי.איי שווה לו כסף רק אחרי שהוא כבר לא באן.בי.איי, מן הסתם (אלא אם כן דיברת על חוזי פרסום ושאר ירקות, אין לי מושג כמה כסף הוא עושה שם ואם הוא לא יעשה יותר במכבי). באירופה אין ספק שהוא יכול להרוויח יותר כסף כשחקן.

אני ללא ספק מעדיף לראות אותו נשאר בארה"ב. גם כי אני חושב שהוא פייטר אמיתי שיקבל עוד צ'אנסים ומתישהו יחזור להראות כדורסל חיובי, וגם כי אני באמת לא מחזיק ממנו מאוד כשחקן ולא הייתי רוצה לראות אותו יושב על חוזה ענק שסותם את הפיירול של מכבי. שני הצדדים מרוויחים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:22 am 
Hall of Famer

ספק גדול עם דווין סמית' יותר אתלט מלארי בירד, אז מכספי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 12, 2012 12:40 am 
Junior

מצאתי את הכתבה הזו:
http://www.calcalist.co.il/Ext/Comp/Art ... 43,00.html

זו הפסקה על כספי:

ציטוט:
3. עומרי כספי (23)
מקצוע: כדורסלן
קבוצה: קליבלנד קאבלירס, ארה"ב
הכנסה שנתית: 5.8 מיליון שקל

עומרי כספי, הכדורסלן הישראלי הראשון בליגת הכדורסל הטובה בעולם, הוא גם הנציג היחיד של כדורסלני ישראל ברשימה. לכספי שכר שנתי של 4.5 מיליון שקל בקליבלנד (1.2 מיליון דולר בעונה). זאת השנה האחרונה של כספי בחוזה הרוקי, כשאחריה הוא אמור להכניס סכומים גבוהים הרבה יותר. בכל מקרה, ברמת החסויות, כספי מוביל את רשימת הספורטאים הישראלים בזכות חוזה שמן עם חברת התעופה אל על שמכניס לו 800 אלף שקל. בנוסף יש לו חוזה פרסום בשווי חצי מיליון שקל עם חברת המזון תלמה. כספי החל לאחרונה להכניס כספים מעטים גם מיוזמת שיווק ברשתות החברתיות, אך עדיין מוקדם מדי לקבוע אם מדובר במקור הכנסה מניב במיוחד.

מבחינתי, אירופה זה בזבוז. כל עוד הוא מצליח להשיג חוזים בNBA, שיישאר שם. הוא יכול לפרוץ גם בעוד בחמש שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 40 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: B.Grant44 ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה