סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 10:19 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: בלאגן בפורטלנד
הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 12:57 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
טוב, אז קודם כל מקמילן פוטר מתפקידו:
http://sports.walla.co.il/?w=/3825/2517167

פורטלנד גירשה את מרקוס קמבי ואת ג'ראלד וואלאס וקיבלה את האשים ת'אביט ונזיד עדשים. הם גם ניסו להיפטר מג'מאל קרופורד ופלטון, אבל לא הצליחו.
ואני שואל למה????
נכון, העונה הזאת מאכזבת והפלייאוף נראה די רחוק, אבל למה לפרק קבוצה שלפחות לדעתי יש לה פוטנציאל גדול מאוד??
מילא קמבי, אבל לקרופורד יש עוד כמה שנים טובות לתת...
קיופיפלו, תשובות בבקשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: בלאגן בפורטלנד
הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 1:09 am 
מנהל פורום

פוטנציאל גדול מאוד עבור מה? בשביל להיות עוד קבוצה נחמדה בליגה?
כנראה שהם מכוונים למשהו מעבר לזה.

ולא קוראים לזה בלאגן. קוראים לזה בנייה מחדש.
הם בנו הרים וגבעות על אודן ורוי ואנחנו יודעים איך זה נגמר... מי שבאמת רוצה בנייה מחדש צריך לפרק לגמרי את החבילה. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

הם יקוו אולי בעתיד להביא מהדראפט איזה שאבאז מוחמד, או אולי סטיבן אדמס או אפילו דראמונד אם ימשיך במכללות. בקיצור מישהו צעיר עם פוטנציאל לסופרסטאר שאפשר לבנות סביבו קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 10:09 am 
Junior

התפקידים לא היו מספיק מוגדרים, השילוב של וואלאס ובאטום היה קטן מסך חלקיו, כל הזמן ניסו למצוא איך שניהם יכולים לשחק ביחד אבל שניהם סמול-פורוורדים באופן מובהק ומה שיצא בסוף שהם דרכו אחד לשני על האצבעות וכל המבנה של הקבוצה היה לא ברור בגלל הניסיון לשים את שניהם בליין-אפ.
הטרייד של וואלאס הוא נטו חיובי לדעתי. לא בגלל שוואלאס הוא לא שחקן טוב, הוא שחקן טוב אבל לא התאים בפורטלנד. זה שחקן עם מוניטין וכבוד של אול-סטאר שעדיין כאילו בשיאו ו"מגיע" לו 35 דקות לערב אבל ברוב המשחקים היה לא יותר מבינוני. באטום לדעתי שחקן יותר טוב ממנו, לפחות עם עתיד יותר מבטיח, ואם גם לו מגיע 35 דקות לערב יש לך שני סמול פורוורדים שמשחקים ביחד 70 דקות. זאת אומרת שאפילו אם הם אף פעם לא ביחד על הספסל חצי מהמשחק אתה משחק עם שניהם, כלומר: רק עם גארד אחד או בלי סנטר.

בקשר לקאמבי היו שמועות שהוא לא מרוצה ומתחיל לפזר אנרגיות שליליות. מבחינתי היה עדיף להשאיר אותו אבל אולי יש דברים שאני לא יודע.

כרגע אפשר לתכנן על חמישייה של פלטון, קרופורד, באטום, למארקוס וסנטר (פריזבילה נגיד?). גם קרופורד ופלטון רחוקים מלהרשים בינתיים אבל לפחות זה הרכב יותר ברור. עם גארד, סקנד-גארד, סמול ופאוור מובהקים שמשחקים בעמדה שלהם. לדעתי יש יותר סיכוי שפלטון וקרופורד ישפרו את התפוקה שלהם אם יהיה להם ברור מה המעמד שלהם בקבוצה ושהם מקבלים ככה וככה דקות בצורה יותר מסודרת ולא כל הזמן באלתורים של הרכבים מוזרים שמספיק ששחקן יחטיא 2 זריקות ברצף ופתאום יש על המגרש הרכב שלא שיחק ביחד כל העונה.

אבני הפינה כרגע הם אולדרידג' ובאטום. אלה 2 השחקנים שיכולים להיות שחקני חמישייה בכל קבוצה. בסיטואציה הנכונה הם גם מספיק טובים לחמישייה של קבוצה שרצה לאליפות בהנחה שהם מוקפים בשחקנים הנכונים ושניהם צעירים בשביל שאפשר יהיה לבנות סביבם. חוץ מזה יש לנו הרבה כסף בסוף העונה, בסביבות ה- 20 מיליון, ועכשיו גם את הבחירה של ניו-ג'רזי שמוגנת 1-3 אבל בהחלט יכולה להיות בעשירייה הראשונה ונראה לי שיש לנו גם את הבחירה שלנו למרות שאני לא במאה אחוז בטוח. אלה משאבים שיכולים להביא לנו כבר הקיץ עוד שחקן או שניים ברמה של אולדרידג' ובאטום ולתת לנו עוד צעד בכיוון הנכון.
אני חושב שהמהלכים שעשינו ובמיוחד הטרייד של וואלאס (כמו שאמרתי, הטרייד של קמבי פחות משמח אותי אבל אולי היה מחויב המציאות) עושים אותנו יותר טובים עכשיו - ותסתכלו על המשחקים האחרונים שלנו כדי להבין בזמן האחרון היינו ממש גרועים - ושמים אותנו בעמדה יותר טובה לעתיד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 16, 2012 10:30 am 
Hall of Famer

וואלאס ,הוא לא כזה סמול פורוורד מובהק. יכול בכיף לשחק ב-4. מה שכן, גם שם יושב לו מישהו בשם אלרידג' על המשבצת.

אבל האמת היא שאני די מאמין בשילושים (אם רק אמא שלי היתה שומעת). הרכב של שלושה שחקנים בכירים על שתי עמדות, הוא בעיניי תמיד אידיאלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עופר האדום ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה