סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 7:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 09, 2013 11:15 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
http://basketball.realgm.com/wiretap/22 ... -For-Rondo

מה שגרם לי לחשוב, למה לא?
אם איינג' מחליט לסכם את כל ההצעות שקיבל על רונדו מאז החליט לבנות את הקבוצה מחדש בטרייד של פירס וגארנט, האם הניקס לא יוכלו להתמודד עם ההצעות האחרות ?

ההצעה שלי, טרייד שלוש קבוצות :

- מילווקי צריכה רכז פותח אם ג'נינגס הולך, או גארד כשחקן שישי אם ג'נינגס נשאר או טיג מגיע במקומו, כשהגארד היחיד כרגע לספסל הוא ישמעאל סמית', שלא יכול להיות המחליף הראשון לקבוצה שרוצה פלייאוף.
מצד שני, במצבת הגבוהים שחתומים במילווקי אקפה יודו נותר מיותר לחלוטין, כשהקבוצה מחזיקה את איליאסובה, איון, הנסון, סנדרס, גודן, זאזא פאצ'וליה, 6 שחקנים עוד לפני אקפה, על 2 עמדות, כשאף אחד מהנ"ל לא יכול לשחק סמול פורוורד (כולל איליאסובה למי שתהה. ב-20 ההרכבים הנפוצים ביותר של מילווקי הוא לא שיחק בתפקיד הזה, לא בעונה האחרונה ולא בזו שלפניה).
פלטון למילווקי, אקפה תמורתו, טרייד מצויין מבחינת מילווקי.

- בוסטון מקבלת את :
אמארה והחוזה הלא מבוטח שלו לשנתיים על 44 מיליון (אל תפסיקו לקרוא, עוד יימצא ההיגיון בזה)
שאמפרט
הארדווי ג'וניור
בארגנאני
אקפה יודו
סיבוב ראשון מהניקס ב2018 (לא יכולים לתת לפני בגלל האיסור על שליחת בחירות סיבוב ראשון בשנתיים רצופות)
סיבוב שני מהניקס ב2018 ( שאר הבחירות סיבוב שני של הניקס כבר שייכות לקבוצות אחרות)

40 מיליון העונה הולכים לבוסטון.

-הניקס מקבלים את :
רונדו
וואלאס
באס
לי

34 מיליון חזרה לניו יורק (טרייד עובר תחת החוקים).

מה הניקס מרוויחים מהעסקה :
מחליפים רכז פותח בינוני מינוס באחד הרכזים הטובים והמלהיבים בליגה, גם אם הוא לא ממש יודע לקנות סל ואפילו שרק חוזר מפציעה קשה.
מחליפים שני פאוורים פציעים (אמארה וברגנאני) ששיאם מזמן מאחוריהם בתמורה לשני שחקנים (וואלאס ובאס) שייתנו יותר דקות בריאות בעמדות הפורוורד, עם פחות אגו ופחות דרישת זריקות, עם יותר השקעה ויותר הגנה.

מפסידים?
בעמדת הסקנד גארד. מחליפים את אחד הגארדים ההגנתיים הטובים בליגה ופוטנציאל אדיר (שאמפרט) שהראה יכולת נהדרת בפלייאוף, יחד עם היכולת הנוכחית הלא מספיקה של הארדווי ג'וניור,
בתמורה לקורטני לי, שחקן משמעותית פחות טוב משאמפרט אבל עדיין יכול לחלוק את העמדה עם J.R ולתת 20-25 דקות של הגנה לא רעה עם יכולת קליעה סבירה.

והכי חשוב, מה בוסטון מרוויחה מהעסקה :

איינג' מקבל הזדמנות להמשיך את תהליך הבנייה ולהחליף את החוזים המיותרים שהוא לא הצליח להיפטר מהם עד כה בקיץ, של באס (14 לשנתיים), וואלאס (30 לשלוש) ולי (16 לשלוש) , בחוזים קצת יותר נוחים.
איך יותר נוחים אם אמארה והברכיים בתוך העסקה? אסביר -

אמנם אמארה על חוזה לא מבוטח וכסף ענק בשביל מעט מאוד תרומה אם בכלל, אבל זה חשוב לקבוצה כמו הניקס.
לקבוצה שגם כך אין כסף בתקרה לשתי העונות הקרובות, וגם כך לא מתכוונת ולא יכולה להתחרות למעלה,
מה אכפת להם לקחת את אמארה שיוביל אותם אל כדורי הלוטרי ב2014 ו2015,
על פני ג'ראלד וואלאס קורטני לי וברנדון באס, שייקחו אותם לאותו המקום (אולי אף יותר "טוב", עם פחות כדורי לוטרי) ?

מה אכפת להם נושא הביטוח, כשלבעלים של הקבוצה לא משנה כלל וכלל אם הוא משלם בעונה הקרובה 20 מיליון לאמארה שיישב בבית פצוע, או את אותם 20 מיליון לשלישיית שחקנים שיהיו בריאים וישחקו במדי הסלטיקס ? (שלישייה שהוא היה מעדיף, בהתחשב במצב וברצונות הקבוצה, שהמאמן שלו כלל לא ייתן להם מדים)
הכסף "הולך לפח" בכל מקרה. אז עם אמארה פצוע הוא משלם ויכול להתבכיין שחבל שהכסף הולך לפח כי על שחקנים אחרים הוא היה מקבל פיצוי מהביטוח על פציעה (ובאותו הזמן, לשמוח שהתפנו דקות לחבורת הצעירים בעמדות הפנים),
ועם וואלאס-באס-לי הוא משלם ורואה אותם נוגסים בדקות של הצעירים.
הכסף הולך בכל מקרה, והוא הולך לפח בכל מקרה, כי הוא ישלם בכל מקרה לחבורת שחקנים שנוכחותם בקבוצה בשתי העונות הקרובות מיותרת לחלוטין.

-אז בשורה התחתונה של הנושא העסקי, בוסטון מחליפה 3 חוזים מיותרים לגמרי מבחינתה, בחוזה אחד מאוד-מיותר של אמארה, ובחוזה נוסף סמי-מיותר של ברגנאני. (אם הוא נשאר על הרגליים, בהחלט אפשרי לדעתי להחליף אותו סמוך לדד-ליין עבור חוזה נגמר לקבוצה שיכולה להיעזר באיטלקי למאבקיה, או בקיץ הבא לקבוצה עם קאפ-ספייס.)

היתרון בהחלפת החוזים האלה יהיה בשורה התחתונה של נושא הבנייה מחדש.

אז ככה :
בוסטון גם כך תסיים את העונה הקרובה עם פיירול קרוב לתקרה שממנה מתחילים לשלם מס,
ובקיץ הבא הם גם כך מחוייבים עכשיו לכמעט 50 מיליון על חוזים שלא יהיה פשוט בכלל להיפטר מהם*, וזה עוד לפני שלוקחים בחשבון את מעמד הרסטריקטד של קרופורד ובראדלי, ששמירת הזכויות על כל אחד מהם לבדו תביא את הסלטיקס סמוך מאוד לתקרת השכר, ולפני הרוקיז של השנה הבאה.
כך שבעונותיים הקרובות, גם כך אין קאפ-ספייס לפעול איתו.
* לבוסטון אמנם יש עדיין את זכות השימוש באמנסטי, אך אף מועמד לשימוש. החוזים של באס-לי-גרין נחתמו אחרי הCBA החדש, וואלאס כמובן לא היה בסלטיקס כשנחתם הCBA, נשאר רק רונדו כאופציה תיאורטית לאמנסטי.

העיניים של בוסטון נשואות אל קיץ 2015, הקיץ שתיאורטית בו אמורה הסלטיקס להתחיל את העלייה חזרה למעלה. לשם דני איינג' מסתכל עכשיו, ליולי 2015.
הוא רואה בעיני רוחו עונת בנייה פר-אקסלנס ב13/14 שתביא עמה כפרס נבחר גבוה בדראפט היסטורי בחוזקתו,
14/15 עונת השתפשפות של הרוקי הכוכב החדש וחיבור לשאר החבורה הצעירה שלאחריה יהיה אפשר להבין מי בין סוללת הגבוהים מתאים להמשיך קדימה,
ואז, ביולי 2015, להתחיל לרוץ קדימה, עם קאפ-ספייס ועם חבורה צעירה וכשרונית שכבר יודעת מה היא.

אבל אם איינג' לא מצליח להיפטר מוואלאס ולי (ובינתיים הוא לא), הוא נכנס לקיץ 2015 עם 16 מיליון לשני אלה, 9 מיליון באופציית שחקן לגרין, 2-2-2 על האופציות על אוליניק-סאלינג'ר-מלו, ובהערכה לא גסה 9 מיליון על ארבעת נבחרי הסיבוב הראשון בדראפט בשנתיים הקודמות (14 מקבלים בחירה מהנטס, 15 מקבלים מהקליפרס).
זה 40 מיליון, לפני שספרנו את החוזה שאייברי בראדלי (נגיד -8) יקבל בקיץ 14, כשהתעלמנו מהאפשרות שג'ורדן קרופורד יוארך גם כן, ולפני שלקחנו בחשבון שרונדו נכנס לקיץ הזה כפרי אייג'נט, עם קאפ הולד שמביא את הסלטיקס בדיוק לתקרה המשוערת.

- השורה התחתונה לנושא הבנייה מחדש: לבוסטון לא יהיה קאפ-ספייס שמיש גם בקיץ 2015, אלא אם יוותרו שם על רונדו ובראדלי.
בהחלפה של החוזים של וואלאס-לי-באס בחוזים של אמארה-ברגנאני, הם מורידים 16 מיליון לעונת 15/16, בזכות החוזים לשנתיים של הניקסים לעומת חוזי השלוש שנים של וואלאס ולי.

בתצורה הסופית של הטרייד המוצע, הסלטיקס נכנסים לקיץ 2015 עם כאמור בערך 9 מיליון מנבחרי 14-15, 6 מיליון אם יישתמשו באופציות על אוליניק-סאלינג'ר-מלו, 9 מיליון אם גרין ייקח את האופציה, 1.3 אם ייקחו את האופציה על הארדווי הבן, 8 מיליון קאפ-הולד על הרסטריקטד שאמפרט, ונניח שבקיץ 2014 בראדלי יקבל 8 ועל קרופורד יחליטו לוותר כי גם כך יש את שאמפרט ובראדלי, ועל אקפה יביאו איזה בחירה ב2020 כי גם כך יש את אוליניק-סאלי-מלו.

זה משאיר אותם על 41 מיליון, כמעט מספיק בשביל להציע חוזה מקסימום,
כשכבר יש להם עשיריית שחקנים בקבוצה:
מה שאמורים להיות 3 גבוהים נחמדים (סליחה עם קאלימי),
טווינר איכותי בגרין,
שניים משומרי הפרימטר הכי טובים בליגה בבראדלי ושאמפרט,
2 נבחרים 20+ בדראפטים של 14 ו-15,
בחירת כנראה סוף לוטרי ב15,
ובחירה גבוהה מאוד בלוטרי ההיסטורי של 2014.

בשורה הבאמת תחתונה של נושא הבנייה מחדש :
- במסלול המוצע, בוסטון נכנסת עם קאפ ספייס ל2015, כשהסגל כולל את שאמפרט, ושני השחקנים שבוסטון תבחר בשנתיים שלפני יגיעו מבחירות גבוהות יותר.
- כרגע בוסטון במסלול לקאפ-אאוט ב2015, אמנם עם רונדו אבל עם בחירות נמוכות יותר שתשיג עם רונדו-לי-וואלאס-באס מאשר עם שאמפרט-הארדווי-ברגנאני-אמארה (בטח כשלוקחים בחשבון שהשניים האחרונים כנראה לא ישחקו יותר מדי, בין אם פציעה של אמארה שגם כך מחוייב להגבלת דקות, והחלפה של ברגנאני בטרייד).

כלומר
-במסלול הנוכחי, בוסטון עושה בנייה מחדש על שחקנים שכבר יש לה, רונדו-בראדלי-גרין-אוליניק-סאלינג'ר-מלו, בתוספת נבחרי ה20+ מהטריידים ונבחר מ-14 שלהערכתי יהיה באיזור ה-7, ונבחר מ-15 שלהערכתי יהיה באיזור סף הלוטרי, בפנים או בחוץ.

- במסלול המוצע, בוסטון עושה בנייה מחדש על אותה קבוצה רק עם שאמפרט במקום רונדו, בתוספת אותם נבחרי דראפט מהטריידים, ונבחרי דראפט שלהם שכנראה יהיו לפחות 3-4 מקומות טוב יותר ב14 ו-15.

מחליפים את רונדו בשאמפרט,
את נבחרי 14 ו-15 בפרוספקטים טובים יותר,
ואת הנוכחות של וואלאס ולי בספרים ביולי 15 - באפשרות לצרף עם קאפ ספייס גבוה את החתיכה החסרה לאותו מיקס הצעירים.
זה יכול להיות אותו רונדו, שיהפוך לשחקן חופשי באותו קיץ.
זה יכול להיות כרמלו, שלבחירתו החופשית האם יהיה חופשי ב2015 או שנה לפני.
זה יכול להיות לברון, או וויד, או בוש.
זה גם יכול להיות אחד מהסנטרים - לופז, מארק גאסול, אסיק, היברט, טייסון, ביג-אל.
זה יכול להיות קווין לאב או אלדרידג', להשלים את שלישיית הפנים האימתנית בהיסטוריה עם וויגינס וסאלינג'ר.

בקיצור, הבנתם את הקטע. אם ההצעה שלי מתבצעת, בוסטון מגיעה צעירה מאוד, וכשרונית מאוד-מאוד לקיץ 2015, בו יהיה לה מספיק כסף ומספיק חברים עם עתיד בשביל להחתים עוד סופרסטאר, והתהליך להבאת התואר ה-18 לא יהיה כל כך ארוך כמו שחושבים כרגע רוב אוהדי הסלטיקס.

טענות מענות וטריידים ריאליים מוצלחים יותר לסלטיקס ייתקבלו בברכה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2013 7:47 am 
Junior

שמע, השקעת עבודה רצינית בנושא, אני רק לא בטוח שהבנתי למה שבוסטון ירצו לוותר על רונדו. הם לא חושבים שיצליחו לשכנע אותו להישאר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2013 8:00 am 
Sophomore

בכלל,אם רונדו יעזוב זו תהיה הטעות הכי גדולה של בוסטון.הוא הנכס העיקרי שיש להם ביד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2013 8:27 am 
Hall of Famer

קודם כל, סחתיין על ההשקעה, אבל לא נראה לי שפגעת בנקודה. מילא להציע שבוסטון יוותרו על רונדו, עם איינג' אני יכול לראות את זה קורה, אבל בשביל חבילה כל כך חסרת תועלת שהדבר היחיד המוצלח בה זה אימן שאמפרט (רול פלייר נחמד, לא בטוח שאי פעם יהיה יותר מזה) ובחירת דראפט בעוד 1000 שנה? ועוד לשלם לאמארה כל כך הרבה כסף בשביל שישב פצוע על הספסל? אולי אם הבחירה תהיה לא מוגנת ואיינג' כבר שם עין על איזה ילד שאמור לצאת בדראפט באותה שנה, וגם אז הסיכויים נראים לי אפסיים כי הסלטיקס יכולים לקבל תמורה גבוהה יותר. נראה שאיינג' חם מאוד על דראפט 2014, אם הוא יחליט להעביר את רונדו אני מניח שהדבר הראשון שהוא יתעקש עליו זה בחירת סיבוב ראשון לדראפט הקרוב, רצוי לא מוגנת אם עם הגנה מינימלית ומקבוצה שיש איזה צ'אנס קטן שתפספס את הפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2013 10:02 am 
Junior

אני עם רוני, הטרייד נוראי עבור בוסטון. אם אני שולח את הפרנצ'ייז פלייר האחרון שלי, אני מצפה לקבל איזו אבן פינה תמורתו ולא שניים המחזוים הגרועים בליגה (אגב, ברניאני עוד צעיר מכדי שיחשב לאחד שעתידו מאחוריו)

דבר נוסף וחשוב הרבה יותר- רונדו הוא הפויינט שהכי לא מתאים לניקס.

אין לו קליעה מבחוץ בכלל וההתקפה של וודסון בנויה על קליעה מבחוץ. הוא רכז דומיננטי שצריך את הכדור ביד כל הזמן וזה משהו שאנתוני בעצמו מאוד יתקשה לחיות איתו.
מעבר לכך, רונדו במיטבו באופן קורט ואני לא רואה את אנתוני רץ למעלה ולמטה עם עודפי החומוס שלו...

זו אגב, אחת הסיבות שתמיד טענתי שהמאש בין רונדו לפירס לא טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2013 10:13 am 
Hall of Famer

אגב מוק, אם כבר הזכרת את סקרמנטו בת'רד השני כקבוצה שמנסה להצליח כבר השנה, אז טרייד של רונדו אליהם בתמורה לחבילה שבבסיס שלה יש, נניח את אייזיאה תומאס, החוזה של סלמונלה ובחירת סיבוב ראשון בדראפט הקרוב (נניח-מוגנת טופ 3) בתמורה למשהו כמו רונדו ולקורטני לי זה כבר עדיף בהרבה לסלטיקס על ההצעה של צ'ונסי אם איינג' בונה על הדראפט הקרוב כמו שנראה שהוא עושה. זה עדיין לא תמורה מספיק עבור רונדו בעיני, אבל זה בטח עדיף בהרבה על אמארה, בראניאני, שאמפרט ובחירה אי-שם ב-2018.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2013 10:28 am 
Junior

הקינגס היו קופצים עכשיו על ההצעה שלך.

לא בטוח עד כמה בוסטון הייתה יוצאת מרווחת כאן, או עד כמה רונדו עצמו היה רוצה לעבור לשם... אבל זה בוודאי עדיף על ההצעה של צ'ונסי.

כשאתה מעביר פרנצ'ייז פלייר, או שאתה מצפה לקבל שחקנים ברמה הזו בתמורה או שאתה מתמלא בבחירות עתידיות ופרוספקטים צעירים. בעיניי שתי החבילות המוצעות כאן לא עונות על הצרכים הללו.

בדבר אחד אני כן בטוח, איינג' היה מעביר את רונדו אתמול בתמורה להצעה הנכונה. זה שילוב של כך שהוא פעם אחת לא מחזיק ומעולם לא החזיק מרונדו. ופעם שנייה, הוא לא אוהב את האופי של רונדו וקשה לו לראות אותו כמנהיג חיובי עבור מועדון בבניה מחדש.
הבעיה היא שכרגע הערך טרייד של רונדו הוא הכי נמוך שאפשר. ולכן גם אם הוא רוצה, זה לא זמן טוב להעביר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 10, 2013 5:34 pm 
Junior

לא מסכים שהטרייד לא טוב לבוסטון.

מעבר לשאמפרט ולבחירות העתידיות שספרתם, שכחתם עוד פרט חשוב עליו פירטתי בהודעה -
הם נפטרים מהחוזים של וואלאס ולי. זאת הדרך היחידה שלהם להיות עם קאפ-ספייס בקיץ של 2015.
איינג' כרגע לא מצליח להיפטר מהם, ואין סיבה שיצליח להיפטר מהם אם לא יצרף אליהם ממתקים שייגרמו לקבוצה אחרת לאכול את החוזים האלה.

בוסטון צריכה בנייה מחדש. זה ברור לכולם.
גם נראה לי ברור לכולם שרונדו הוא אחד מהרכזים הטובים והמלהיבים בעולם-
אבל שהוא לא יכול להיות אבן פינה לקבוצה שרוצה להיות קונטנדרית.

אני אומר דבר פשוט -
בדרך שבוסטון הולכת עכשיו, הבנייה תהיה מאוד איטית ומאוד לא מוצלחת.

מצד אחד לא ישיגו בחירות דראפט גבוהות, כי אני לא רואה איך אתה מפסיד יותר מדי כשבסגל שלך יש את רונדו-בראדלי-לי-קרופורד-גרין-וואלאס-באס-סאלי, ועל השמינייה הלא-רעה-בכלל הזאת תוסיף את הרוקי אוליניק שמצטייר כביאה השנייה של סאלינג'ר, את פאב מלו שאולי עוד יהיה שחקן ואת האמפריז.

מצד שני, הם גם לא הולכים להשיג קאפ-ספייס, כמפורט.
אלא אם יוותרו בהמשך על רונדו/בראדלי, ויארגנו טרייד על וואלאס ולי, בו הם ייצטרכו לצרף את אחד הצעירים או הבחירות בשביל שתהיה קבוצה שבכלל תשקול לאסוף אותם,
אין להם קאפ ספייס לא בקיץ הזה, לא בקיץ הבא, ואפילו לא בקיץ 2015.

הם במסלול הבטוח מבחינתי, אלא אם יהיו טריידים יצירתיים (שעל אחד כזה אנחנו מדברים פה, ובשביל זה פתחתי את הנושא, לדבר על האפשרויות של הסלטיקס ועל טריידים יצירתיים שהם חייבים לעשות),
אל עבר סגל לעונת 2015-2016, אז כאמור איינג' מצפה שהקבוצה תתרומם חזרה,
של רונדו על הארכת חוזה - בראדלי שהוארך בקיץ שלפני - גרין אם יחליט להישאר על האופציה - סאלינג'ר - אוליניק +
שתי בחירות 20-30 מהנטס ב2014 ומהקליפרס ב2015 +
שתי בחירות של בוסטון, להערכתי 7-9 ב2014, ו12-16 ב2015, +
החוזים הסורחים של וואלאס ולי.

בגלל שאני לא מאמין שדני איינג' מוכן ללכת בדרך הזאת - של "בנייה מחדש" על אותו הסגל שהיה לו כבר ביד לפני הקיץ הזה,
ושכל מה שהוא עשה עד עכשיו היה על מנת להביא בחירות מאוחרות מהנטס והקליפרס ולהפוך את הבחירה שלו מ-18 ל-8,
אין לי ספק שהוא הולך להיות מאוד אקטיבי בהמשך הקיץ.
אין לי ספק שזאת לא התוכנית שלו - לבנות על כך שרונדו-בראדלי-גרין עם הגבוהים הצעירים ובחירה אחת בלוטרי 2014 זה מה שיספיק בשביל להחזיר את בוסטון למעמד קונטנדרית.

אבל אני מסכים אתכם על דבר אחד - יכול להיות שאפשר באמת להוציא על רונדו תמורה גבוהה יותר.
אני הייתי הולך לניקס בכל מקרה, ומציע להם את וואלאס+לי+באס תמורת אמארה ובחירות 2018.
כאמור, משלושת החוזים האלה איינג' כבר ניסה להיפטר ולא הצליח, אז דרושה פעולה יצירתית,
ופעולה יצירתית זה ללכת לחוזה הכי מושמץ בליגה, ובאמצעותו גם להוריד 16 מיליון מהספרים של 2015,
וגם להעלות את מניין ההפסדים שלך לקראת הלוטרי של 2014.
הכסף לאמארה, כאמור, לא ממש מעניין, כי אני לא חושב שלחברת הניהול של הסלטיקס באמת משנה אם הם ישלמו בשתי העונות הקרובות 45 מיליון דולר לאמארה שיישב פצוע בבית או את אותם 45 מיליון לוואלאס-באס-לי בתמורה לכך שישחקו בקבוצה שעשתה הכל חוץ מלהצהיר מפורשות שהיא רוצה להפסיד משחקים בעונה הקרובה.

הטרייד הזה משפר את המצב של הסלטיקס בשתיים משלוש הקטגוריות החשובות ביותר לקבוצה שבונה עצמה מחדש:
גם מספק קאפ-ספייס ליום שבו הבנייה מחדש אמורה להתחיל לפרוע שטרות ולעלות למעלה,
גם מספק פוטנציאלית בחירת דראפט מוצלחת יותר.
הניקס אגב, לדעתי, קופצים על הטרייד הזה בשתי ידיים, כי זה וין-וין מוחלט לשתיהן. הסלטיקס משפרים את יסודות הבנייה, הניקס שרוצים להתחרות על אליפות כאן ועכשיו מקבלים שלושה וטרנים בעמדות שהם צריכים.

אחרי שהסלטיקס נפטרו משלושת הוטרנים המיותרים האלה מבחינתה, אפשר יהיה להתחיל לבדוק מה אפשר לקבל על רונדו.
לדעתי הכרחי מבחינת הסלטיקס למצוא גם עליו טרייד.
האופציה הנגדית היא לסמוך על כך שהאישיות המאוד-בעייתית הזאת לא תשתולל במהלך שנתיים בהם הקבוצה שלה לא הולכת לשום מקום, כשפוטנציאל ההרס דרמטי מאוד לדעתי.

הפוטנציאל מדטרויט של קאלדוול-פופ יחד עם הבחירה שלהם ב2016 יכולה להיות הצעה נחמדה מספיק בשבילי (ב2014 הבחירה שייכת לשארלוט 9-30).
גם טלפון למילווקי יכול להניב תוצאות מעניינות מקבוצה שרוצה פלייאוף וחסרה רכז - ג'ון הנסון + הניגרי/יווני ג'יאניס שם-מאוד-מסובך + בחירת דראפט 2014, אולי יישקלו את זה שם.
סקרמנטו שהוצעה כאן? בחירה 13-30 בדראפט הקרוב מגיעה לקליבלנד, כלומר אי אפשר להחליף אותה, ומאותה סיבה הם לא יכולים לשלוח גם את 2015. אולי מקלמור + 2016 עדיין תהיה ההצעה הכי טובה שאיינג' יקבל.
אחרונה חביבה ברשימת האופציות הריאליות זה הרפטורס של יוז'ירי. את ואלנצ'יונאס הוא לא ייתן, אבל כל הבחירות שלו שייכות לו, אז הצעה של טרנס רוס עם בחירות 14 ו-16 יכול להיות מעניין מספיק.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה