סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 4:20 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: בילי קינג
הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 2:40 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
טוב. אחרי שהטרייד הזה הושלם וכל המהלכים של הקיץ, אפשר בכיף לתת לבילי קינג את ה-EOY כבר עכשיו. לא, לא מחכה לספור את הכסף במדרגות. תצליח או תכשל הקבוצה הזו, בילי קינג עשה משהו יוצא דופן - גם בנה קבוצה מלאה כוכבים, וגם קבוצה מאוזנת כמעט לחלוטין.

כנראה שיש GMים שמסריחים בסיטואציות מסויימות ופורחים באחרות. על בילי קינג תפור העניין הזה של פרנצ'ייז נוצץ ובעלים עם כיסים בלתי מוגבלים. למי שיגיד שזה קל - נא לזכור את אייזיאה, שהוציא כמויות עצומות של כסף בשביל לבנות קבוצות מסריחות לעילא, מלאות סרטנים ושחקנים שלא מתאימים לשחק אחד עם השני.

קינג עשה את זה בצורה הכי פשוטה שיש - אוברפיינג ? לא אכפת לו. תקרות ? לא מזיז לו. הוא מנצל את הקבוצות העניות והבונות מחדש, בחירות הדראפט הן מטבע עובר לסוחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: בילי קינג
הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 10:12 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
זאת עמדה די תמוהה בעיניי. אתה מפרגן לו כל כך כי הוא לא אייזיאה, מי שנחשב למנהל הגרוע בתולדות הכדורסל (וזה לא רק איך שהוא היה GM, זה גם פירוק ליגת הCBA) ושהצליח להפוך מאייקון נערץ לדמות נלעגת בשל מהלכיו הניהוליים?

לקינג יש מכרה זהב ביד: בעלים בזבזן ללא תחתית כמו שאמרת, ומיקום בניו יורק. זו אבן שואבת לשחקנים קצת יותר מאוקלהומה, נניח, או סן אנטוניו. אז הוא בנה קבוצה מאוזנת על הנייר, סו וואט. אתה אמרת אוברפיינג, אמרת להעיף את בחירות הדראפט. מה כל כך מרשים בזה? איפה זה ואיפה העבודה המדהימה של פרסטי שהביא את הסוניקס/ת'אנדר מתקופת ההלם של פוסט ריי אלן למועמדת לאליפות בזול וביעילות עם בחירות דראפט והתנהלות מושכלת לעילא? זו אותה רמה? לא קרוב אפילו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 10:23 am 
Hall of Famer

כרגע ג'.אמ שלי הוא בדיוק מה שהצהרתי לפני איזה חודש חודשיים. דריל מורי (הביא את כספי ויש לו תחרות עזה עם ההוא של דאלאס).
אני לא מנתק את מה שקרה העונה ביוסטון מהעונה הקודמת. הוא החל את הפגרה הקודמת עם קבוצה בינונית, שהחמיצה בשערה את הפלייאוף, לא קבוצה גרועה, בעזרת מהלכים אגרסיביים מאד בדראפט השיג לעצמו כמות נכבדה של כישרון לעבוד איתה על טריידים ובדרך לא סתם לעצמו את התקרה. עכשיו עד כאן המהלכים הם די קלים. הבעיה זה להפוך את הכישרון ליכולת וזה בדיוק מה שמורי עשה. זה החל עם ג'יימס הארדן ועם ההחתמה של הווארד הרוקטס הפכו לקונטנדרית אמיתית.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 11:04 am 
Hall of Famer

מסכים עם לב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 11:45 am 
Hall of Famer

מסכים עם עמוס

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 11:47 am 
Hall of Famer

זה דומה לאמירה שהלייקרס עשו שנה שעברה את הקיץ המוצלח ביותר.

בילי קינג ופוחורוב הימרו. לא ברור לי למה אתה לא מחכה לספור את הכסף במדרגות כאשר ברור שזה מה שהם הולכים לעשות - או לפחות פוחורוב שרוצה אליפות.
בוא נראה מה הם עשו. הם משכנו את העתיד של הקבוצה (בחירות דראפט) וניצלו את כל הקאפ ספייס שעומד לרשותם ויותר מזה כדי לבנות קבוצה עם חלון הזדמנויות זעיר (שנה, גג שנתיים), קבוצה כבדה, עם בעיית ריבאונד, עם בעיית אתלטיות, בלי גארדים הגנתיים עד כמה שאני יודע (וצריך כאלו כדי לנצח) ועם מאמן לא מנוסה שרוב הסיכויים לא מתאים למוד "אליפות-עכשיו". גם מבחינה חברתית צריך לחכות ולבדוק איך האדישות של ג'ו-ג'ו והאופי הלא פשוט של דרון יעבדו עם פירס וגארנט. זו קבוצה מעניינת עם סיכוי לעשות משהו, אבל אם הם לא יתחברו מהר, החלק המשמעותי בחלון שלהם ייסגר והתשלום על אופן הבנייה הזה יגיע.

פרסטי, אגב, איבד המון מניות אצלי אחרי הטרייד המזעזע על הארדן, שהיה גרוע באותו יום בו הוא נעשה כפי שהוא גרוע כעת. היו לו לא מעט אפשרויות משחק והוא בחר כנראה בגרועה מכולן והפסיד על הדרך - ככל הנראה - מספר אליפויות פוטנציאליות. הוא ג'י-אם מוכשר אבל אני לא יודע אם הוא יצליח להתאושש מזה.
לדריל מורי היה הרבה מזל בעסקה הזו שהפכה את הקבוצה שלו מחלקי חילוף מעניינים יותר או פחות למועמדת לגיטימית לקחת אליפות.

מה שכן, אני מציע לחכות ולראות ולעשות את הדבר הזה, לשחק כדורסל, לפני שמחלקים תארים.
ג'י-אמים אמורים לבנות קבוצה לא על הנייר אלא על הפרקט וזה תקף לבילי קינג ולמורי כאחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 11:52 am 
Senior

מה שקינג עשה זה מהלך של צל''ש או טר''ש. הנטס יכולים לגמור כמו הלייקרס השנה, רק עם חוזה מזעזע במיוחד(של ג'ו ג'ו) שאף אחד כנראה לא ייקח מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 12:22 pm 
Hall of Famer

זה ברור שכל ההערכות עכשיו דומות להערכות החיוביות עד מאד של הקיץ הקודם של הלייקרס. בגלל זה אנחנו לא מחלקים תארים עדיין, אלא רק מעריכים מי עבד טוב הקיץ.
אין ספק שהנטס מישכנו את העתיד, אבל הסלטיקס ב-2007 עשו אותו דבר עם סימני שאלה גדולים מאד כמה הצוות של פירס, אלן, גארנט "הזקנים" יוכלו למשוך, כשההערכה לגבי חלון ההזדמנויות הייתה של שלוש שנים. אלן היה עם בעיות קרסוליים וגארנט נאבק בפציעות בשנים האחרונות שלו במיני. לא חשבו שגארנט ואלן יהיו פרודוקטיביים כל כך בנק' הזמן הזאת. אז נכון שאין מצב שפירס וגארנט ישארו לעוד 5 שנים בנטס כשחקנים מובילים, אבל גם חלון של שנתיים זה לא רע לקבוצה.

בשתי העונות האחרונות קינג עשה בדיוק את דרישת התפקיד שלו ע"י הבעלים, לבנות מועמדת לאליפות ולא חשוב כמה זה יעלה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 12:26 pm 
Hall of Famer

ההשואה לסלטיקס של איינג' היא אכן ההשוואה המעניינת בעיניי, אבל בכל זאת אני לא רואה לרוץ לקשור כתרי תהילה למי שקיבל ארגז מזומנים והוראה לשפוך אותו לפני כל שחקן שאי פעם ראה אולסטאר. כמו שאמרת, העבודה של מורי היתה הרבה יותר יסודית, רצינית ולדעתי גם הרוקטס הם מועמדים חזקים יותר לאליפות מאשר הנטס. בוודאי ובוודאי שאי אפשר ללכת לכיוון ה"לא חשוב מה יקרה בפועל, הוא כבר הGM הטוב ביותר" שגואטה הלך אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 12:31 pm 
Hall of Famer

מסכים איתך לחלוטין. גם רשמתי שמורי הוא כרגע אצלי הג'י.אם המוביל. אבל עדיין ניתן להעריך את מה שקינג הצליח לעשות בניו ג'רזי. אסור לשכוח שרק בקיץ הקודם ההימורים היו שדרון הולך לנטוש את הנטס בקיץ ולתקוע אותם עם קבוצה שג'ראלד וואלאס הוא השחקן הטוב ביותר. בהינתן בכלים שניתנו לו קינג עשה עבודה טובה. הוא גם עשה עבודה טובה מאד לדעתי במילוי הספסל של הנטס. עדיין יש הרבה חורים בתלכיד שהביא בילי קינג, אבל עדיין אני חושב שהוא עשה עבודה טובה שם בנטס, בעיקר בקיץ האחרון כשהסגל שלו היה מלא בחוזים רעים (שהוא נתן, אסור לשכוח) שקשה מאד להעביר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 12:46 pm 
Hall of Famer

עזוב הימורים לא מבוססים של עונה רצה ולא מוצלחת במיוחד. לנטס יש 2 מפתחות קסם: המון כסף של הבעלים שמוכן לבזבז אותו, ומיקום בתפוח הגדול. אלה 2 מגנטים חזקים. יש להם גם סנטר שהוא ככל הנראה השני בטיבו בליגה וההתקפי הטוב מכולם, רכז מצוין וסקורר לא רע בכלל בדמותו של ג'ונסון. כאן הוא היה צריך להביא שחקנים משלימים לתמהיל, והשיג את זה בעיקר באמצעות הטרייד עם בוסטון, שהעיף 3 בחירות סיבוב ראשון בדראפט בנוסף לשחקנים. זה הימור לא קטן. המהלך של קירילנקו אמנם מרשים, אבל אני חושב שלקשרים של הקלצ'ניקוב עם הבעלים היה משקל לא פחות מאשר העבודה של בילי קינג. AK כבר הוכיח בעבר, כשנשאר בצסקא למרות ההצעות מהמנש, שהאינטרסים שלו הם לפעמים לא רק כלכליים בגובה החוזה בNBA (הם יכולים להיות מאד כלכליים, אבל באופן שאנחנו לא בדיוק יודעים, הכוונה לקשרים עסקיים ברוסיה וכד').

אז מה שבטוח זה שקינג עשה כל שביכולתו כדי לבזבז את הכסף באופן שיביא לנטס אפשרות לאליפות בשנתיים הקרובות. מצד שני, זה לא מרשים אותי כמו הג'יאמס שבונים קבוצות מהדראפט ומניהול קאפ חכם, כמו השמות שהזכרנו. לכן אם הנטס יצליחו יהיה אפשר לדבר על קינג כמנהל העונה, אבל זה בטח לא דאן דיל בכל מצב כמו שכותב הת'רד הציג זאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 1:04 pm 
Hall of Famer

אתה שוב חוזר על אותם דברים בדיוק שאני אומר, רק מפוזה של מתווכח איתי. לא ברור נדב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 1:22 pm 
Hall of Famer

וקצת יותר ברצינות, די קשה לי עם כל דירוגי ה-GMים למיניהם. רוב הדברים נעשים מאחורי הקלעים ואנחנו פחות מודעים אליהם. מעבר לכך, יש כאלו שבתקופות מסוימות נחשבו גאונים ואחרי כמה שנים נחשבו לטמבלים גמורים (ע"ע ג'ף פיטרי בתקופתו בסקרמנטו, ג'ו דומארס בדטרויט, קולאנג'לו וכו').

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 1:39 pm 
Hall of Famer

מצד שני, זה רק הדבר הכי חשוב בקבוצת נ.ב.א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 1:56 pm 
Senior

עמוס לב כתב:
זה ברור שכל ההערכות עכשיו דומות להערכות החיוביות עד מאד של הקיץ הקודם של הלייקרס. בגלל זה אנחנו לא מחלקים תארים עדיין, אלא רק מעריכים מי עבד טוב הקיץ.
אין ספק שהנטס מישכנו את העתיד, אבל הסלטיקס ב-2007 עשו אותו דבר עם סימני שאלה גדולים מאד כמה הצוות של פירס, אלן, גארנט "הזקנים" יוכלו למשוך, כשההערכה לגבי חלון ההזדמנויות הייתה של שלוש שנים. אלן היה עם בעיות קרסוליים וגארנט נאבק בפציעות בשנים האחרונות שלו במיני. לא חשבו שגארנט ואלן יהיו פרודוקטיביים כל כך בנק' הזמן הזאת. אז נכון שאין מצב שפירס וגארנט ישארו לעוד 5 שנים בנטס כשחקנים מובילים, אבל גם חלון של שנתיים זה לא רע לקבוצה.

בשתי העונות האחרונות קינג עשה בדיוק את דרישת התפקיד שלו ע"י הבעלים, לבנות מועמדת לאליפות ולא חשוב כמה זה יעלה.

ממה שאני זוכר עיקר סימני השאלה סביב בוסטון באותה שנה היו על השחקנים המשלימים(רונדו,פרקינס והספסל), סימני שאלה שהפכו אחר כך לסימני קריאה

אלן בא מעונה שבה הוא נפצע(החסיר 27 משחקים) אבל במשחקים שבהם הוא שיחק הוא קלע הכי הרבה לעומת כל עונה אחרת בקריירה שלו(26.4 נקודות, 44% מהשדה, 37% לשלוש). פירס באותה עונה היה רק בן 30, ובלי עבר של יותר מידי פציעות. גארנט הגיע אחרי עונה שבה הוא שיחק 76 משחקים מתוך 82.

לברוקלין, לעומת זאת, יש שלושה שחקני חמישייה שעברו מזמן את ה-30. גארנט צנח בפלייאוף ל-12 נקודות למשחק ובחלק מהמשחקים פשוט נראה לא רלוונטי. הוא כנראה ימשיך בירידה שלו בעונה הבאה. אבל זה פחות בעייתי מבחינת ברוקלין ש-KG ייקח ג'אמפרים פנויים מבחוץ בזמן שלופז יהיה האיש שילכו אליו בצבע. הבעיה היותר רצינית זה דווקא פירס. האיש לא יכול לשמור בגילו על לברון, או על כרמלו, וכשזה קורה גם התפוקה ההתקפית שלו יורדת. ההתאמה שלו לדרון, שהוא הרבה יותר רכז-סקורר מאשר רונדו, בעייתית קצת ולא ברור איך העסק הזה יעבוד, בעיקר עם מאמן רוקי כמו קיד.

נערך לאחרונה על ידי shachaf78 בתאריך ש' יולי 13, 2013 2:52 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 2:28 pm 
Junior

שחף היה היחידי שהעלה את הנקדוה הבעייתית ביותר לעונה הקרובה. אולי קינג בנה אחלה קבוצה- הרד בול רנו של הNBA אם תרצו, אבל אם אתה שם בהגה את אדריאן סוטיל במקום סבסטיאן פטל, לא בטוח שתהיה אלוף.

הלייקרx בעונה שעברה בהחלט בנו קבוצה מפחידה, אבל הנהג שלה היה חלש מכדי לשלוט במכונה ההיא. קיד הוא סימן שאלה גדול וקיד הוא גם כן, בחירה של אותו קינג.

אני כן חושב שהוא בנה קבוצה מצוינת ועשה יופי של מהלכים. ברור שהוא הימר על ההווה אבל זה מה שהיה מצופה ממנו והוא עשה אחלה עבודה.

אני כן מסכים שמורי עשה עבודה טובה יותר כי הוא בנה שם ליבה צעירה לשנים. גם אם הם לא יקחו כלום השנה.
וכמו שגימל אמר, הכל יחסי, כי בעיניי טרם הטרייד על הארדן הוא וותר על כשרונות גדולים ממה שהוא הביא. דראגיץ' ולאורי בקלות עולים על לין. גם אחרי העונה הרעה שהייתה להם בשנה שעברה, אני עדיין לוקח כל אחד מהם על פני לין מבלי למצמץ.
ועם לין ואשיק, הקבוצה שלו לא הייתה מגיעה לשום מקום טרם הארדן.

אבל מכל מקום, הGM המוביל אצלי הוא דווקא הGM החסר...
הקליפרס עשו את כל הצעדים הנכונים בקיץ. הראשון שבהם הוא להפטר מדל נגרו הכושל. כי הקליפרס כבר היו קבוצה מצוינת עם מאמן מחורבן (ע"ע האוחז בהגה) כשבנוסף הם הביאו את הסקנד החסר מבחוץ עם סמול חביב ובאק אפ פויינט מהטובים שיש בליגה.
הבעיה שלקליפרס אין GM. גארי סאקס הוא כביכול הGM אבל הוא היה שווה לדל נגרו וכרגע הוא יהיה כפוף לריברס שקיבל טייטל גבוה משלו... כך שאני לא יודע למי לתת קרדיט על הקיץ. לסטרלינג, רוזר או סאקס... אבל מכל מקום, מי שלא יוכר שם כזה שצריך להיות מוכר בסוף השנה- הוא האיש המוביל אצלי במרוץ כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 2:44 pm 
Sophomore

אני משוחד,אבל גם לארי בירד נכנס חזק לרשימה.

להרכיב קבוצה מעולה מבחירות דראפט לא גבוהות ושהבשילו שנים,ההבאה של ווסט והביצים לתת לווגל את המושכות.

אה,ואינדיאנפוליס שוק קטן ובעיקר צנוע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 3:20 pm 
Senior

ללייקרס היו כמה בעיות ואני לא בטוח שבראון/ד'אנטוני הייתה בהכרח העיקרית מביניהן. קודם כל הקו האחורי עם שלושה שחקנים שעברו את ה-30 מזמן ולא יכולים להזיז רגליים בהגנה, יחד עם פאוור מאוד איטי יחסית לעמדה שלו(גאסול) שהיה מטרה נייחת במהלכי פיק אנד רול. שחקנים אחרי השיא שלהם(נאש וגאסול), וחוץ מזה חוסר ההתאמה בין גאסול להווארד שפשוט לא שיחקו טוב ביחד. לזה אפשר להוסיף ספסל קצר בטירוף, משהו שלא ממש עוזר כשהגיל הממוצע של החמישייה הוא 400 בערך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 5:27 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
אתה שוב חוזר על אותם דברים בדיוק שאני אומר, רק מפוזה של מתווכח איתי. לא ברור נדב.

מה שלא ברור זה מאיפה אתה מביא את הרגשנות שגורמת לך לנתח לא נכון. מה זה "פוזה של מתווכח איתך"? אני מרחיב את מה שאמרתי בהודעה השניה של כל הת'רד הזה, שבמקרה או שלא במקרה דומה לדעתך-שכבר הצהרתי איזה פעמיים בת'רד שאני מסכים איתה. אתה מרשה לי להרחיב או שמא אחרי שאתה סיימת, "חזרה על הדברים" היא בהכרח "פוזה של ויכוח"?

נכון שהתחלתי את ההודעה במילה "עזוב", אבל זה נוגע לזוטות, השמועות האלה במהלך העונה הקודמת שדרון לא ירצה להשאר וההשפעה של זה על מצב המועדון. אז אמרתי "עזוב שמועות". מקווה שלא נעלבת.

והיי, אני מבסוט על חוש הריח שלי. אני מניח שהיו עוד אנשים שחשבו על זה, אבל כיף לראות שמוחי החשדני עובד מהר (זה הדבר הראשון שעבר לי בראש כשכולם דיברו על איך הנטס מושכים את קירילנקו בפחות כסף): http://sports.yahoo.com/news/nba--nets- ... 04173.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 7:18 pm 
Senior

זהו, שלמורי הייתי נותן העונה כשיוזי'רי קיבל וכולכם אמרתם שמוקדם מדי לתת לו. לטעמי הוא עשה את המהלך הקריטי בשנה שעברה. וכבר אמרתי ללב אז, דוקא ההבאה של הפרימדונה זה לטעמי מהלך מסוכן, סוג של צלש או טרש בעצמו. בניגוד ללברון, כרמלו, כריס פול נניח - שמי שמביא אחד מהם יודע שגם אם לא תצא מהם אליפות, האימפאקט שלהם יהיה סופר-חיובי - עם הווארד אתה לא יודע את זה כרגע, גם פיזית וגם מנטלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 7:39 pm 
Hall of Famer

אני לא אוהב את דווייט הווארד, מסכים שהוא פרימדונה ופוטנציאל הרס מנטאלי ומעולם לא הייתי חסיד גדול של היכולות שלו (אני מוכן להודות שהוא הסנטר הטוב בעולם כרגע, אבל תמיד פוזל לצדדים ומאד לא אוהב את היכולת ההתקפית המוגבלת שלו). עם זאת, אתה דיברת על איזון? החמישייה לין-הארדן-פארסונס (שבלי לעשות הרבה רעש נתן סדרת פלייאוף של 18.2 נק' ב40% לשלוש, 6.5 ריב' ו-3.7 אסיסטים למשחק, שיפור לא גדול על העונה הסדירה הטובה לכשעצמה שלו)-הווארד-אשיק היא מאד מאוזנת ואיכותית, ונראית כמו מי שיכולה לקחת את המערב אם כל החלקים מתחברים. נכון שזה סיכון, אבל זה סיכון שכל הליגה בערך היתה מוכנה לקחת (מכיר קבוצה שלא היתה לוקחת את הווארד?), ורק מורי זכה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 9:34 pm 
Senior

נו כן. והזכייה שלו היא תוצאה של מהלכים שהוא עשה קודם שהביאו אותו לסטטוס של כוכב צעיר ביד + עוד חתיכות + קאפספייס והפך אותו ליד כל כך מושך להווארד. שם היתה הגאונות של מורי ולא בעצם ההחתמה שלו.

ואני חושד שסן אנטוניו לא היתה לוקחת את הווארד - למעשה היתה להם הזדמנות העונה - היה להם קאפספייס, היו יכולים לפנות עוד,אותו יתרון מס של יוסטון והם גם במצב טוב מבחינת כדורסל אחרי גמר עם כוכב עולה חדש בסגל (לאונרד) אבל שמתם לב שלא היה שום דיבור על זה, שום ציוץ, שום שמץ ספקולציה. כי ס"א אף פעם לא תפנה אליו, הוא אנטי לכל התרבות של המועדון. הם כבר לא קבוצה כל כך זקנה אבל הם כן קבוצה של מבוגרים. הוא ילד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 9:48 pm 
Senior

הזכרתי את זה פה בעבר- הספרס מעולם לא היו שחקנים רציניים בשוק החופשי. אני חושב שבלינלי שהם הביאו השנה זה פחות או יותר השחקן עם הרקורד הכי מרשים שהגיע לסאן אנטוניו בחמש או שש השנים האחרונות. חוץ מזה הגיעו לשם כל מיני וטרנים הרבה הרבה אחרי השיא כמו מקדייס והורי. את מאנו הם גירדו מהמקום ה-57 בדראפט. את פארקר מסוף הסיבוב הראשון. כנ''ל לאונרד. האוורד לא היה מגיע לסאן אנטוניו כי מעבר ל"מנוגד לתרבות של המועדון", סאן אנטוניו זה שוק קטן יחסית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 10:36 pm 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
נו כן. והזכייה שלו היא תוצאה של מהלכים שהוא עשה קודם שהביאו אותו לסטטוס של כוכב צעיר ביד + עוד חתיכות + קאפספייס והפך אותו ליד כל כך מושך להווארד. שם היתה הגאונות של מורי ולא בעצם ההחתמה שלו.

אבל גואטה, מהלכים צריך להתחיל, להמשיך ולסיים. לא מבין למה אתה כה שש לקפוץ בראש ולהחליט מלכתחילה מי עשה מה באופן מוצלח, עוד לפני שהדברים תמים ונשלמים. אם מורי היה עושה את כל מה שהוא עשה בקיץ שעבר, ובסופו של דבר הווארד היה מחליט ללכת לגולדן סטייט או לאטלטה ומורי היה מביא איזה אוברפייד סטייל מה שקרה לאורלנדו עם רשארד לואיס בזמנו, זה עדיין היה כה מוצלח? ועל אחת כמה וכמה עם קינג, שלא עושה שום דבר מתוחכם אלא כמו שאתה מודה מראש, זורק כסף על כל מה שזז-רק זורק את זה בצורה שנראית מאוזנת מבחינת סגל. זו כבר חכמה יותר קטנה ממורי או מפרסטי/דומארס של זמנם (כל אחד לפני הטעויות שלו), והיא תהיה עוד יותר קטנה אם הנטס לא יקחו אליפות בשנים הקרובות וסתם יהיו תקועים-שוב, כמו אורלנדו של מגריידי ולואיס-אי שם בחצאי גמר או גמרים אזוריים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 13, 2013 10:47 pm 
Sophomore

shachaf78 כתב:
הזכרתי את זה פה בעבר- הספרס מעולם לא היו שחקנים רציניים בשוק החופשי. אני חושב שבלינלי שהם הביאו השנה זה פחות או יותר השחקן עם הרקורד הכי מרשים שהגיע לסאן אנטוניו בחמש או שש השנים האחרונות. חוץ מזה הגיעו לשם כל מיני וטרנים הרבה הרבה אחרי השיא כמו מקדייס והורי. את מאנו הם גירדו מהמקום ה-57 בדראפט. את פארקר מסוף הסיבוב הראשון. כנ''ל לאונרד. האוורד לא היה מגיע לסאן אנטוניו כי מעבר ל"מנוגד לתרבות של המועדון", סאן אנטוניו זה שוק קטן יחסית.

במצב היום ,שכל זבל הופך שם לזהב,אני חושב שכל שחקן NBA ברמה של פחות מאולסטאר היה שמח לעבור לסן אנטוניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], סאבוניס, עופר האדום ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה