סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' מאי 20, 2024 1:11 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 107 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 22, 2013 11:10 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
עשו בשכל במילווקי שסגרו אותו לפני השנה הקרובה בה הוא אמור להיות פול טיים סטארטר.

עוד החתמה- דטרויט סגרה את ג'וש הארלסון לשנתיים.
רעיון לא רע להחזיק ביג מן עם יד מבחוץ בהתחשב במצבת הביג מן שיש להם.

בראד סטיבנס צרף את וולטר מקארתי לצוות של הסלטיקס. נחמד יהיה לראות שם פרצוף מוכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוגוסט 25, 2013 1:06 pm 
Sophomore

Mook כתב:
עשו בשכל במילווקי שסגרו אותו לפני השנה הקרובה בה הוא אמור להיות פול טיים סטארטר.

אני לא יכול להבין את הטירוף הזה של סגירת חוזרים מטורפים (10-11 מיליון לעונה) עם גבוהים שהם בעיקר האסל.
עם כל הכבוד . . .
מגי, דיאנדרה, ועכשיו סנדרס (ואני כבר לא זוכר מי עוד) . . .
עדיף כבר לשלם 3-4 לעונה לשחקן קצת יותר אפור, מאשר לגבוה שלא ייתן לך יכולת אמיתית ליצור נקודות בפליאוף, ולעשות עם העודף דברים יותר טובים.
שוב, חשוב לי להדגיש, סנדרס כן ייתן כנראה עונה של דאבל דאבל. אבל לדעתי זה לא מראה על כלום, משום שהדברים ימדדו בפליאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2013 7:16 am 
Hall of Famer

אנטואן ג'יימיסון חתם בקליפרס לשנה על המינימום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 27, 2013 12:42 pm 
Hall of Famer

רוני ברואר סיכם ברוקטס, אנטואן ג'יימסון חוצה את הכביש לקליפרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2013 4:36 pm 
Sophomore

אנטואן ג'יימיסון בקליפרס. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2013 5:56 pm 
Junior

פרסום רביעי -
אנטואן ג'יימיסון חתם בקליפרס.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 28, 2013 6:47 pm 
Sophomore

Chauncey כתב:
פרסום רביעי -
אנטואן ג'יימיסון חתם בקליפרס.

זה השישי אם להכליל את הפרסומים מת'רד העדכונים השני.

שלי היה מכוון. :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 30, 2013 12:01 am 
Hall of Famer

לא בדיוק החתמה, אבל קארון באטלר עובר למילווקי תמורת ישמעאל סמית ומשהו קרבצוב (?). באטלר אשכרה רצה להגיע למילווקי כי הוא במקור מויסקונסין. #טריידיםשלשחקניםבינונייםוסביריםתמורתחפיסותבוטנים

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 30, 2013 2:45 pm 
Junior

למה שהוא לא ירצה להגיע למקום שהוא הבית שלו ושהוא ככל הנראה יהיה בו שחקן פותח?

סלאבה קרבצוב זה הסנטר של דטרויט שהועבר לפני כן בטרייד. לא בטוח שיישאר בסגל בכלל.

איש סמית' כנראה שכן.

אבל מה שמעניין זה שהודיעו בסאנס שבעקבות הטרייד הם מתכננים להביא שחקן אטרקטיבי. אם זה יקרה, סביר להניח שגם ביזלי יחתך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 30, 2013 8:33 pm 
Freshman

האמת חשבתי שאם הסאנס יוותרו על מישהו זה יהיה בכלל בלדסו כי גם ככה יש להם מספיק מוליכי כדור כמו דראגיץ מארשל וארצי גודווין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 30, 2013 9:18 pm 
Junior

כן, הגיוני מאוד לצפות שהשחקן שהרגע הביאו בטרייד תמורת שחקן חמישייה של כמה עונות ברצף, שמייעדים לו מקום בחמישייה ושנחשב לכישרון הכי גדול בסגל, דווקא עליו יוותרו.
בטח בגלל ש״יש להם מוליכי כדור״ שאחד מהם הוא כישרון העל מארשל שנראה כמו אחד השחקנים החלשים והלא מתאימים לליגה בדקות המועטות שקיבל בעונה שעברה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 30, 2013 9:39 pm 
Hall of Famer

חבל לי מה שקורה. הנושא הזה נפתח עבור עדכונים בלבד, ממש לא לדיונים, בשביל זה יש נושאים אחרים.
אשמח אם הודעות הכוללות הבעת דיעה לא יהיו בנושא הזה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 7:53 am 
Hall of Famer

פאב מלו חתם בדאלאס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 9:16 am 
Junior

עדיין לא שווה דיווח. זה חוזה לא מובטח לקיץ בלבד כרגע. ביחד איתו הם החתימו גם את די.ג'יי קנדי וריצ'ארד מקונל...
האמת היא שזה מפתיע כי שחקן כמו מלו שווה הימור בעיני בכלום כסף שהוא מרוויח.

כמוהו, גם מייק ג'יימס הקשיש ינסה להבטיח לעצמו מקום בבולס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 11, 2013 10:17 am 
Junior

הדיבור על פאב מלו בליגה זה שהוא לא מוכן להשקיע, בא כדי לעשות צחוקים, ואין לו מוסר עבודה בשיט.
אם לא אלה אין ספק שהוא היה מקבל חוזה מובטח מזמן, או בעצם - לא מוחלף ע״י הסלטיקס תמורת הגופה של דונטה גרין / לא היה נחתך מהחוזה בממפיס. בליגה שקבוצות רדפו אחרי אחרי דאנדרה ג׳ורדן עם חוזים של 8 ספרות, אתה צריך להיות חתיכת טמבל אם אתה 7 פוטר חזק ואתלטי ולא מצליח לסדר את כל העתיד של המשפחה שלך רק בזכות ה״אפסייד״ שלך.

אבל בוא נעצור, שלא נפריע לדיווח על חוזה המינימום הבא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 9:10 am 
Hall of Famer

אף אחד לא עוצר אותך מלדון בשום דבר. ביקשתי שהנושא הזה יהיה מוגבל לידיעות בלבד. יש לך מה להגיד על מלו? נפלא, באמת. יש נושא פתוח על החתמות אן.בי.איי ושם אפשר לכתוב מה שרוצים וכמה שרוצים. יש גם אופציה מאד מהפכנית אפילו לפתוח נושא על מלו. זה לא שהפורום מלא בנושאים שכל 4 שעות נושאים נדחקים לדף השני. להתלונן שלא נותנים לך לכתוב זה בטח לא פיתרון לכלום.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 11:01 am 
Junior

לא רואה סיבה להפעיל משמעת על ת׳רדים ולגרום לי לצטט מתר׳ד אחד ולהגיב בת׳רד שני. זה מגוחך ומעקר מבחינתי.
כיבדו את הבקשה שלך כמעט לחלוטין כשעוד היה טעם והיו החתמות כל יום שניתן היה להתעדכן ולעדכן בתר׳ד.
עכשיו כשהתר׳ד מקבל הודעה אחת בשבוע, וגם אלה בדרך כלל לא לפי הבקשה, כי רוב החוזים הם לא מובטחים,
הצנזורה הזאת מיותרת וקטנונית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 7:33 pm 
Hall of Famer

אף אחד לא מפעיל משמעת. בפעם האחרונה שבדקתי אין לי סמכות להחליט מי יכתוב מה ואיפה. בסה"כ ביקשתי שבנושא הזה לא יהיו דיונים, אלא מידע ענייני, כי זאת המטרה של הנושא שפתחתי. את הנושא הזה פתחתי בין היתר גם בשבילך ובשביל שאר הגולשים ודאגתי לעדכן אותו תמידית בהשקעה קצת יותר גדולה מאשר ציטוטים מנושא אחד לשני.

ובלי קשר לתלונות, באמת מעניין אותי כמה הנושא הזה עזר, החכים, היה שווה לגולשים. כי באמת מדובר בהשקעה לא קטנה ואם אנשים לא מצאו בו שימוש, אז אני לא רואה צורך לעשות זאת שוב בעתיד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 7:43 pm 
Hall of Famer

אני אגיד לך את דעתי.

פורום, לפחות בת'רד - זה לא המקום לדעתי בשביל משהו כזה. אם היתה הודעה אחת מודבקת וסגורה לתגובות, אולי זה היה משהו אחר, אבל קשה שלא להגיב עניינית כשיש נושא בפורום עם תגובות חדשות.
מה גם שחובה לציין שהרוב המוחלט של ההחתמות, בטח המשמעותיות ביניהן, נידונו גם בת'רדים אחרים.

כמובן שסחתיין על ההשקעה בנושא הזה ובנושאים אחרים.

אגב, האם אתה מתכוון לעשות את רשימת ה -15 השנתית שלך השנה? כי אם לא, אז אולי אני אעשה. (אני חושב שעשיתי פעם לפני איזה חמש שנים, כשדילגת על זה למשך שנה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 7:43 pm 
Hall of Famer

אני אגיד לך את דעתי.

פורום, לפחות בת'רד - זה לא המקום לדעתי בשביל משהו כזה. אם היתה הודעה אחת מודבקת וסגורה לתגובות, אולי זה היה משהו אחר, אבל קשה שלא להגיב עניינית כשיש נושא בפורום עם תגובות חדשות.
מה גם שחובה לציין שהרוב המוחלט של ההחתמות, בטח המשמעותיות ביניהן, נידונו גם בת'רדים אחרים.

כמובן שסחתיין על ההשקעה בנושא הזה ובנושאים אחרים.

אגב, האם אתה מתכוון לעשות את רשימת ה -15 השנתית שלך השנה? כי אם לא, אז אולי אני אעשה. (אני חושב שעשיתי פעם לפני איזה חמש שנים, כשדילגת על זה למשך שנה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 7:51 pm 
Hall of Famer

לא יכולתי לעשות הודעה אחת מודבקת וסגורה, כי הסתמכתי עליכם שתעזרו לי עם העדכונים, כדי שלא יחמקו ממני שחקנים.

ולא ענית על השאלה שלי, האם הנושא הזה הוא השקעה מבורכת אבל מיותרת, או שהוא כדאי לעתיד.

אני אתחיל את רשימות ה-15 בקרוב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 7:59 pm 
Hall of Famer

עניתי בעדינות. בעיניי, מבורכת, אבל לא שווה את ההשקעה. כי למרות שבת'רד הזה שום דבר לא בורח, וזה ת'רד מרכזי. 80 אחוז לפחות מההחתמות מופיעות גם במקומות אחרים ונידונות שם. ובנוסף, לא יודע, באמת קשה לי עם ת'רד שנועד להיות עובדתי בלבד. כיבדתי את זה, אבל לא ברור לי למה. אני גם חושב שאילו זה היה ת'רד שכן היה פתוח לדיונים, הוא היה יכול להיות מעניין יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 12, 2013 8:26 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לי הת'רד הזה מאוד מועיל. אני בהחלט נכנס אחת לכמה זמן לראות עידכונים וזה מאוד מועיל.

את הגישה של צ'ונסי אני בכלל לא מבין. איזו צנזורה ואיזה נעליים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 13, 2013 1:40 am 
Junior

עמוס לב כתב:
חבל לי מה שקורה. הנושא הזה נפתח עבור עדכונים בלבד, ממש לא לדיונים, בשביל זה יש נושאים אחרים.
אשמח אם הודעות הכוללות הבעת דיעה לא יהיו בנושא הזה.

הנעליים האלה ראובן.

הבנתי וקיבלתי את הרצון לשמור על התר'ד "ענייני" בתחילתו. מאז, זה בעיקר מרגיש קטנוני לבקש מאנשים לשמור על התר'ד "נקי מדיעות".
ההודעה הראשונה של הת'רד מציגה את כל המידע, והחתמות חדשות לעדכן כבר אין. פעם בכמה ימים מוחתם שחקן חדש על חוזה לא מובטח, אז אני לא רואה פה שום תועלת מלשמור על התר'ד ללא דיעות (כשאפשר לראות שגם כך יש המון הבעות דיעה במהלך הת'רד, אז מה, לנזוף אחד-אחד ? אם כבר יש, ואנשים רוצים להגיב על מה שכתוב, תנו לכתוב בלי להרגיש שאני מפריע למישהו), ואני לא רואה שום פגיעה בתר'ד וכוונותיו (אם כל כך חשוב שתהיה אפשרות לאנשים להתעדכן בקלות יתרה רק על החתמות רשמיות, אפשר שהודעות כאלה יהיו בכתב המודגש והענק המוצע בכלים. ואם יש חשש שיוצר התר'ד יפספס וכך לא יעדכן את הפוסט הראשי בתחילת התר'ד, אני מוכן לשלוח לו הודעות פרטיות...)

אבל פשוט תסתכלו על התר'ד הזה ותראו מה היה בעמודים האחרונים, מאז שאין כבר החתמות.
מודיעים על משהו חדש פעם בשבוע, בן-אדם שניים נותנים את דעתם,
וכל השאר לא מגיבים כדי לא לבאס את הבקשה, ובדרך מתבאסים קלות בעצמם.
זאת צנזורה.
קל להגיד שקל לצטט ולהעביר את הדיון לתר'ד אחר, אבל עובדה שלא עושים זאת, ועובדה שכך הרבה דיונים "פוספסו".

אגב, אם לא היו הבעות דיעה בשני העמודים האחרים, כל מה שהיה פה כנראה בשבועיים האחרונים זה עמוד +- של "X חתם על חוזה ב-Y", תגובה של "הוא חתם על חוזה לא מובטח ולכן לא עומד בקריטריונים של התר'ד", וכך חוזר חלילה שוב ושוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 13, 2013 8:22 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
קראתי את ההודעה הזו של עמוס. אז אם אפשר לשאול שוב - איזה צנזורה ואיזה נעליים?

בכל אופן, לא ראיתי ששום דיון משמעותי פוספס. ואם אין לך כח לעשות קופי פייסט של השלוש שורות שכתבת על פאב מלו לת'רד אחר כנראה שזה לא דחוף במיוחד. בכל אופן, כדי להשכין שלום בית אני מציע שתציע לעמוס להחליף אותו בתחזוקת הת'רד הזה (מן הסתם תוך פתיחת ת'רד חדש כדי שתוכל לערוך) ותתנהל בת'רד החדש כאוות נפשך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 107 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: shmueliki, uriel17, עופר האדום ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה