סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 09, 2024 3:35 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

המצ' אפ השבועי: רובינסון מול פיפן
דייויד רובינסון 58%  58%  [ 11 ]
סקוטי פיפן 42%  42%  [ 8 ]
סך הכל הצבעות : 19
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוגוסט 19, 2013 5:50 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
זה לא קשור לכלום כי שחקן ההתקפה הטוב כאן הוא דווקא בקבוצה ההגנתית לכאורה.
אם אתה לוקח את השחקנים עם האוריינטציה התקפית מוחלטת, קח נגדם את אלו עם האוריינטציה ההגנתית המוחלטת, לא ג'ורדן ואולג'ואן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 19, 2013 5:53 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מצד שני, מה לעשות, ג'ורדן הוא גם אולי שחקן ההגנה הטוב ביותר ברשימה הזו.

לא לקחתי את האינסטנט-אופנס מול האינסטנט-דיפנס כי אין שחקנים כאלה בין הגדולים ביותר. כן לקחתי לקבוצה ההתקפית שניים מתוך שלושת הגדולים ביותר. בכל אופן, מתשובתך אפשר להסיק מה אתה חושב על העניין (אני לא הייתי בטוח בכלל, ואני עדיין לא בטוח).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 19, 2013 6:31 pm 
Hall of Famer

החמישייה עם ג'ורדן לוקחת, כי ג'ורדן.
לגבי הנקודות? לדעתי קרוב יותר ל 110 או משהו כזה. הכשרון כאן לצבירת נקודות פשוט גדול מדי בשני הצדדים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 19, 2013 8:23 pm 
Hall of Famer

עם כל הכבוד לג'ורדן, אפילו בתוספת חבר'ה כמו האקים ודאנקן, אני חושב שהקומבינציה של בירד-מג'יק-קארים תהיה גדולה עליהם (אני אגב הייתי הולך על מישהו כמו ריי אלן או וינס או טימאק בחמישיית ההתקפה ולא על נאש, כי נאש ומג'יק ביחד זה לא ממש משתלב).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 19, 2013 9:40 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
מי מנצחת?
קבוצה א': נאש, קווין מרטין, כרמלו, אמרה ואל ג'פרסון
קבוצה ב': קונלי, טוני אלן, פול ג'ורג', איבקה ונואה

צ'ארלס, אבל ההשוואה שלקחת היא פשוט שגויה. לקחת חמישיה טובה יותר מול אחת פחות טובה. מלו הוא השחקן הטוב ביותר בשתי הקבוצות, אבל ארבעת השחקנים הבאים בדירוג הם כנראה מהקבוצה השניה (אולי סטיב נאש, אבל אי אפשר לדעת בגיל 40). וזה עוד לפני שדיברנו על עניינים כמו כימיה והתאמה של השחקנים, שבחמישיה ההתקפית שהצעת פשוט קטסטרופלית.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 19, 2013 10:34 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

למה השוואה שגויה? לקחתי 5 שחקני התקפה מוכשרים שהם חורים בהגנה מול 5 שחקני הגנה מדופלמים שהתקפה היא לא הצד החזק שלהם (אולי למעט ג'ורג' ובעצם גם קונלי אבל לא עלו לי לראש מגנים נגרים בעמדות שלהם... בעצם נחליף אותם בבראדלי ופרינס). לא השקעתי בזה יותר מדי מחשבה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 19, 2013 11:26 pm 
Junior

rony כתב:
עם כל הכבוד לג'ורדן, אפילו בתוספת חבר'ה כמו האקים ודאנקן, אני חושב שהקומבינציה של בירד-מג'יק-קארים תהיה גדולה עליהם (אני אגב הייתי הולך על מישהו כמו ריי אלן או וינס או טימאק בחמישיית ההתקפה ולא על נאש, כי נאש ומג'יק ביחד זה לא ממש משתלב).

על הנייר בירד-מג'יק-קארים אולי נשמע עדיף, אבל כשחושבים על ההתאמה, השילוב של ג'ורדן - פיפן עם האקים ודאנקן, נשמע לי עדיף על פני מג'יק מוציא מתפרצת עם נאש בירד ונוביצקי (שעליהם ישמרו פייטון פיפן ודאנקן, ובכלל אלו חמישה שחקנים עם קייס לשחקן ההגנה הטוב בעמדתו אולי אי פעם...).

מהצד השני קארים (שאגב דווקא נבחר לחמישיות ההגנה המון) יכול לשמור על האקים/דאנקן, נוביצקי ישמור על השני. אבל מילא, מי ישמור את ג'ורדן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 19, 2013 11:36 pm 
Hall of Famer

שוב, כמו שכתבתי, נאש ומג'יק לא הולך ביחד, עדיף מישהו בסגנון של ריי אלן נניח. בכל מקרה, אני חושב שלקבוצת ההגנה יהיה קשה מאוד עם השילוב של בירד ונוביצקי, כי אם תשים את פיפן על בירד הוא יאכל אותו בפוסט ואם תשים אותו על נוביצקי, הוא פשוט יקלע מעליו בקלילות. אם נניח לצורך העניין שהאקים, שהוא נייד יותר, צריך לשמור על הבלונדיני השני, זה אומר שהוא צריך לצאת רחוק מאוד מהסל כי לשניהם יש ידית רצינית מבחוץ, ולהשאיר את קארים לעבוד מול דאנקן בצבע, ועם כל הכבוד להגנה של דאנקן, קארים בשיאו היה אוכל אותו חי לדעתי. גם למג'יק לדעתי לא תהיה בעייה להסתדר עם פייטון. נכון שגם לקבוצת ההגנה יש דברים שקבוצת ההתקפה לא יכולה להתמודד איתם, כמו ג'ורדן או העובדה שגם אם קארים יוכל לתמודד עם אחד מבין האקים/דאנקן, לשני יהיו חיים הרבה יותר קלים (לא בהכרח-כי תמיד אפשר לשים עליו את בירד שאולי לא היה נוכחות פיזית בהגנה, אבל רק האינטילגנציה שלו יכולה לעשות צרות צרורות לכל שחקן), אבל עדיין, אני לוקח את קבוצת ההתקפה במץ'-אפ הזה, לא בקלות, אבל עדיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 20, 2013 12:01 am 
Hall of Famer

ההשוואה שגויה, כי לקחת 5 שחקני התקפה פחות טובים מהחמישיה של שחקני ההגנה. אז זה לא מוכיח שום דבר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 84 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עופר האדום, פרארי ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה