סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 1:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 33 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' דצמבר 12, 2013 10:42 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
וגם ברוקלין עם פול פירס וגארנט את דוק ריברס והקליפרס

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 12, 2013 11:11 pm 
Hall of Famer

בלי פול פירס

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 12, 2013 11:14 pm 
Sophomore

נגמרים התירוצים של ברוקלין. עכשיו כמעט כולם בריאים (אם כי לא ב 100%). טרי וקירילנקו עדיין בחוץ ,אבל זה לא כ"כ נורא, יש להם סגל מספיק עמוק.

מעניין מתי תתחיל הנפילה של פורטלנד . . . קשה לשרוד עם 9 שחקנים ברוטציה למשך תקופה ארוכה, אפילו שכולם צעירים ובריאים.
אם הם רק יוכלו לצרף עוד איזה גבוה ועוד גארד לסגל זה יהיה הרבה יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 1:17 am 
Hall of Famer

פורטלנד חייבת לחזק את הסגל עד הטרייד דדליין. בשנה כל כך מוזרה של הליגה, ובשלב שבו חלק ניכר מהטריידים הוא כלכלי גרידא, הם יוכלו להשיג שחקן טוב תמורת כמה בחירות דראפט עתידיות ועוד כמה בוטנים.
לי אישית מפתיעה מאוד ההצלחה שלהם השנה, כי לכאורה שום דבר לא השתנה בסגל. מצד שני, זו הנקודה. אינדיאנה ופורטלנד, שהשנה קוטפות את הפירות, הן קבוצות שרצות עם אותו סגל כבר כמה שנים.
מצד שני, את אותו דבר אפשר להגיד גם על מינסוטה וגולדן סטייט, וזה לא נראה השנה הרבה יותר טוב משנה שעברה, למרות שכביכול בעמדת המאמן הם הרבה יותר "מסודרים" מאשר קבוצות אחרות (אדלמן ומרק ג'קסון) וגם מבחינת כשרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 1:25 am 
Junior

אם רוצים להסיק משהו לגבי הפריחה של אינדיאנה ופורטלנד העונה, זה חייב להיות בכך שמכירים בחשיבותו של הספסל.
שתי הקבוצות לא שינו כמעט כלום בחמישייה (השינוי היחידי - רובין לופז בפורטלנד), אבל מאוד התחזקו בספסל. מאוד.
לא יכול לומר בוודאות שללא הספסל החזק הקבוצות היו חלשות יותר, וההצלחה בפתיחת העונה זה לא נטו קצירת הפירות מכך שהחמישיות הסתגלו והתמקצעו עם הזמן,
אבל העובדה היא אחת, התוצאות בשטח ברורות, והעונה, כששתי הקבוצות עם ספסל חזק, הן נראות הרבה-הרבה יותר טוב מאיך שהיו בעונה שעברה, כששתיהן החזיקו בשחקני ספסל רחוקים ברמתם מאלה הנוכחיים.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 1:44 am 
Hall of Famer

רק לפני שבועיים, דיברנו על פורטלנד כעל קבוצה נטולת ספסל פרט למו ווליאמס. מה שדי נכון, יש לה חרא של ספסל. השחקן השביעי שלה (רובינסון) הוא לגמרי סתם בליגה, וכל מה שמתחת לזה, אף פחות מכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 2:04 am 
Junior

אז דיברו ואף אחד לא מת.
נכון שהספסל שלהם עדיין לא מדהים, אבל הוא בהחלט משופר משמעותית מזה שהיה בעונה שעברה.
לפי מה רובינסון הוא השחקן השביעי ? לפי הדקות הוא השחקן התשיעי.
דורל רייט, השביעי, אמנם לא משחק טוב מדי כרגע, אבל הוא בהחלט הוכיח כבר שהוא שחקן ליגה טוב.
בכל מקרה, מו-דורל-רובינסון זה כבר הרבה יותר טוב מהספסל שהיה בעונה שעברה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 6:32 am 
Hall of Famer

עם פול פירס, והנטס נותנים בראש בינתיים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 7:59 am 
מנהל פורום

ברוקלין מצאו נוסחה, אלן אנדרסון בחמישיה פירס מהספסל וביום שבלאנצ' בכושר טוב זה מספיק בשביל לנצח את הקליפרס
כמו שהמזרח נראה עכשיו, זה עניין של כמה נצחונות רצופים שברוקלין יהיו שוב בפלייאוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 8:01 am 
מנהל פורום

ברוז גארדן, צמוד
אולדרידג' עושה סלים יפים וקלים על הווארד, הווארד עושה אותו דבר על לופז בצד השני של המגרש
לילארד עושה גם הגנה הלילה כולל סחיטה של שני עבירות תוקף

נקודה יתרון ליוסטון במחצית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 8:46 am 
Hall of Famer

שוויון 76-76 בסוף השלישי אחרי רבע שלישי התקפי למדי של 33-32 לפורטלנד.
יוסטון: הווארד 20 ו-14 ריב', הארדן 21 נק' 6 ריב' ו-5 אס'
פורטלנד: אולדרידג' 22 ו-19 ריב', מתיוס 13, לופז 12 ו-10 ריב', באטום 10 נק' 5 ריב' ו-5 אס'. לילארד חלש עם 6 נק' ו-5 אס', לא ממש מורגש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 8:53 am 
Sophomore

מקהייל פתח את הרבע הרביעי עם חמישייה חלשה של לין, בוורלי, גרסייה, כספי וג'ונס והבלייזרס טוחנים אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 9:17 am 
מנהל פורום

בדיוק כמו שפורטלנד סיימה את הרבע השלישי עם החמישיה השניה שאיבדה טונות של כדורים
הווארד ביום התקפי מעולה שמזכיר את.הימים הגדולים באמת שלו
לילארד רע בהתקפה אבל בשביל ערבים כאלה יש יותר מסירות בהתקפה ובאנקר בשם ל'מרכוס אולדריג' שהתחיל המשחק עם 1-8 מהשדה

4:19 זה המאזן הטוב ביותר בתולדות הפרנצ'ייז

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 9:17 am 
Hall of Famer

מקהייל לא מאמן הלילה אלא קלווין סמפסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 9:24 am 
Hall of Famer

סיום 111-104 לפורטלנד. הרוקטס ברבע האחרון לא שמרו טוב ומצד שני טעויות בהגנה ויותר מדי ריבאונד התקפה של פורטלנד...
פורטלנד: אולדרידג' 31 ו-25 ריב' (20 מתוכם בהגנה), מתיוס 18, לופז 16 ו-10 ריב', באטום 15 נק' 6 ריב' ו-6 אס', מו ויליאמס 13
יוסטון: הווארד 32 ו-17 ריב', הארדן 25 נק' 7 אס' ו-6 ריב', פרסונס 14 ו-5 אס', טרנס ג'ונס 10

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 11:50 am 
Hall of Famer

צ'ונסי, איכשהו אנו רואים את הדברים הפוך.
לגבי אינדיאנה בעיני הדברים מאד פשוטים. ההצלחה שלהם לא קשורה לשיפור הספסל. נכון שהגיעו שמות הרבה יותר מוצלחים לספסל, אבל התפוקה היא לא טובה משמעותית מהשמות שהיו לפני כן. סקולה מאכזב מאד וגם ווסטון לא בדיוק שיפור היסטרי על פני אוגוסטין. כריס קופלנד שקראתי המון תגובות מפרגנות להבאה שלו תורם 6.5 דקות. בקיצר, אינדי נראים נפלא כי ג'ורג' הרים את ההתקפה שלו (גם את האחוזים, הרבה) והם מתואמים והם פתחו את העונה בפול ספיד.

להגיד שפורטלנד לא שינתה כלום בחמישיה זה לא להכיר במציאות. נכון שלא לופז ולא היקסון הם שחקנים שהאוהדים רצים לקנות כרטיס בשבילם, אבל היקסון הוא בור הגנתי פר אקסלנס, בעוד שלופז הוא חלק קריטי בסכימות ההגנתיות של פורטלנד. גם בפורטלנד אני לא רואה איפה הספסל נותן יותר. מו וויליאמס הוא כנראה שיפור על פני אריק מיינור, אבל לא אחד שמשנה את התמונה הכוללת. תומס רובינסון ודורל רייט משחקים פשוט רע. מה שדורל רייט הוכיח בעבר בליגה (בעונה אחת, כן? בקבוצת ואקום, כן? לעומת 8 עונות בהן הוא היה שחקן שולי, כן?) ממש לא רלוונטי לספסל של פורטלנד העונה ובעיקר לתרומה שלו העונה, שעל זה אנחנו מדברים.

בעיני הספסלים של אינדי ופורטלנד עדיין רעים.

תותח, פורטלנד ממש לא חייבת לחזק את הסגל עד הטרייד דדליין. הם בהחלט צריכים לבדוק אופציות, להיות אקטיביים ולעוט על הזדמנויות. אבל עסקה לדוגמא שתשפר להם את הספסל, או אפילו בצורה שולית את החמישיה תמורת בחירות דראפט היא עסקה רעה. פורטלנד גם אם היא תצליח להשיג שיפור מסויים, עדיין לא קבוצה של מעל סיבוב שני, סביר להניח סיבוב ראשון. אתה לא ממשכן את העתיד שלך כדי להפסיד בסיבוב השני 4-2 במקום 4-1. הדוגמא הכי טובה שאני יכול לזכור זאת בוסטון של 2001. הקבוצה הייתה במקום טוב בפלייאוף המזרח. לקבוצה היה רוקי חביב, שאמנם הראה פוטנציאל נחמד, אבל בזמן אמת היה עם לא מעט חסרונות. הסלטיקס החליטו ששווה להשתפר קצת ומישכנו את העתיד. הם העבירו את ג'ונסון לפיניקס וקיבלו שחקן מבוגר, אך עדיף במעט באותה עונה בשם רודני רוג'רס. סיכוי אמיתי לגמר אן.בי.איי לא היה ולאליפות ברור שלא היה. בזמן אמת אני קטלתי את העסקה. היא עזרה לבוסטון להפתיע במזרח חלשלוש ולהגיע לגמר המזרח ושם כמובן לעוף מול הנטס העדיפים. שנה אחר כך עוד הסלטיקס הספיקו להגיע לפלייאוף ומ-2004 החלה התקופה השחורה עד ההבאה של שלושת הגדולים. אני משוכנע שאם היו נותנים לבוסטון לעשות דו-אובר (תוך הבטחת תקופת הביג 3 כמובן), הם לא היו מתלבטים לשניה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 12:55 pm 
Junior

מסכים לגבי החלפת היקסון בלופז, זה עשה את ההבדל המשמעותי בהגנה, מבלי שאפילו תהיה ירידה התקפית משמעותית.
כן מסכים גם לגבי השיפור בספסל, אשתקד הוא היה אחד הגרועים בתולדות הליגה. עד שמיינור הגיע בטרייד דד ליין, לא היה אף מחליף משמעותי. ועם כל החיבה שלי אליו, הוא אומנם תרם לשיפור של לילארד כאשר שיחק לצדו, אבל מו וויליאמס מוסיף מימד אחר של שחקן שישי סקורר, מה שגם מאפשר לדמיאן לנוח. רובינסון על כל החסרונות שלו, הוא בכל זאת שחקן של אנרגיות והאסל, גם פרילנד הוא שדרוג לעומת לאונרד כרוקי. רייט מאכזב אבל הפוטנציאל להוות איום מחוץ לקשת עדיין שם, בכל ערב נתון.

וכמובן, אי אפשר לזלזל בהמשכיות. עונה שנייה של סטוטס בקבוצה, התקפה והגנה הפכו למתואמות יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 1:44 pm 
Hall of Famer

פרילנד היה גם בעונה שעברה. יכול להיות שהספסל השתפר, לא ממש מתווכח. רק לא חושב שההבדל בין פורטלנד של השנה לשנה שעברה זה הספסל. השיפור הזה זניח. הייתי מייחס את השיפור בעיקר לתוספת של לופז, להמשך ההיכרות עם המאמן ולהמשך ההתפתחות של לילארד, שהוא רק שחקן השנה השניה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 5:58 pm 
Hall of Famer

שמע, אני פשוט לא מסכים איתך שפורטלנד היא קבוצה לסיבוב ראשון או שני בלבד, לא השנה, לא ביכולת הזאת של החמישיה. בשביל זה אני חושב שעוד שחקן אחד, אולי אפילו פרי אייג'נט שישתחרר מטעמי קאפ ספייס, או שחקן אחר ותיק תמורת בחירות דראפט (לא תמורת שחקנים).

במערב אי אפשר אף פעם לדעת, אבל אני חושב שהם יכולים להתמודד בסדרה של 7 משחקים עם כל קבוצה. לא בטוח אם הם יכולים על סן אנטוניו או הת'אנדר, אבל עם כל קבוצה אחרת הם יכולים להתמודד מצוין. מה שאהבתי במשחק אתמול שהם משחקים חכם. מזהים מיס מץ' ומנצלים אותו. אתמול, בכל רגע נתון שטרנס ג'ונס לא היה על המגרש, הם שיחקו על המיסמץ' מול עמדה 4 (כספי או פרסונס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 6:47 pm 
Junior

מסכים.
כשיש חלון הזדמנות ללכת עד הסוף, חייבים לנצל אותו כי אי אפשר לדעת מה יהיה בעתיד ומתי שוב ייפתח חלון שכזה.
השנה במיוחד יש הזדמנויות להביא שחקנים טובים תמורת פינטס, גם בגלל שיש מספר קבוצות שרק רוצות ללכת אחורה.

נכון שכרגע פורטלנד נראית נחותה אל מול הספרס והתאנד׳ר, ולא יהיו חיים קלים גם מול הקליפרס, הרוקטס והווריורס, אבל לפורטלנד אין כרגע במה להתבייש מול הקבוצות האלו, ועם החיזוק הנכון יש לה גם את האפשרות להגיע חזקה מאוד למצ׳אפים האלה,
וזה לפני שנגענו בכך שעד הפלייאוף דברים יכולים להשתנות, ראה אוקלהומה בעונה שעברה, קבוצה שסומנה כבטוחה לגמר המערב ולא הייתה יכולה להתמודד עם הפציעה של ווסטברוק.

בחמישייה של פורטלנד אין מה לגעת כרגע. הם עובדים מצויין בכל האספקטים.
אבל בהחלט הייתי הולך על חיזוק הספסל כבר עכשיו.
היעד הקל וההגיוני ביותר צריך להיות פילדלפיה. שתי בחירות סיבוב שני, בחירת סיבוב ראשון אחת, סי.ג׳יי מקולום שמחזיקים מהכישרון שלו אבל אף אחד עדיין לא יודע איך יישתלב בליגה, תומאס רובינסון- פרילנד - מאיירס לאונרד, כדי להשלים משכורות ואני מאמין שכל זה מספיק כדי להביא את החוזים הנגמרים של טרנר וספנסר הווז.
וזהו, יש חתיכת קבוצה.
את הדקות שלילארד נח, משלים מו וויליאמס.
את הדקות שמתיוז ובאטום נחים, משלימים מו, טרנר ודורל.
את הדקות שאולדרידג׳ ולופז נחים, משלים ספנסר הווז.
קיבלנו 48 דקות של שחקנים איכותיים בכל רגע על המגרש, כמעט בלי ירידה ברמה כשחלק מהחמישייה נח. קבוצה לאליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 7:13 pm 
Senior

זו עדיין קבוצה שנחותה ממיאמי ואינדיאנה בצורה משמעותית, ובצורה פחות משמעותית מהספרס ואוקלהומה. אני מסכים פה עם עמוס. הבלייזרס עושים מה שדנבר עשו בשנה שעברה. הם לא קבוצה לאליפות. לפחות לא כרגע. רוב השחקנים בחמישייה של הבלייזרס בקושי ראו פלייאוף(ליליארד לא ראה פלייאוף בכלל). ממצב כזה לא מגיעים כל כך מהר לאליפות.

נערך לאחרונה על ידי shachaf78 בתאריך ו' דצמבר 13, 2013 7:19 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 7:16 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

צ'וסי, הרגע נתת 4 שחקנים ו-3 בחירות בשביל שני שחקנים שדופקים מספרים בואקום של פילדלפיה. גם אם הם מצויינים כשחקני ספסל, נשארו לך 9 שחקנים בקבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 7:37 pm 
Junior

א. אני לא מתייחס למספרי ואקום שהם דופקים, אני מתייחס לכך שהם שני שחקנים ברמה טובה מאוד, ובהחלט ישדרגו את פורטלנד באם כל אחד מהם ייקח 20 דקות לערב מפרילנד/רובינסון/קלאבר.
ב. לא נשארו 9 שחקנים בקבוצה, נשארו 9 שחקנים בכירים בקבוצה. את עמדות 10-12 ימלאו ווטסון, קלאבר, בארטון עם דקות פה ושם.
הבחירות "שנתתי" לא משמעותיות.
מה שכן משמעותי זו העובדה שמקבוצה די קצרה, שלא תהיה מסוגלת להתמודד עם פציעה של אחד משחקני החמישייה, "הפכתי" אותם לקבוצה עמוקה מאוד, שכנראה יכולה להרשות לעצמה פציעה של כל אחד שלא קוראים לו למרכוס, וקבוצה שיכולה לשחק 48 דקות עם שחקנים טובים מאוד, בזמן שכרגע הם נאלצים להסתדר עם שחקנים בינוניים ומטה לדקות מסויימות,
בזמן שהתאנד'ר למשל צריכים לסמוך על סטיבן אדאמס, ג'רמי לאמב, רג'י ג'קסון, חבר'ה שעדיין לא קרעו שרוך בנעליים, כל אחד למשך 10 דקות +, וזה לא יישתנה בפלייאוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 7:46 pm 
מנהל פורום

לופז בעיקר בהגנה ובריבאונד התקפה + מו ווילאמס מהספסל במקום אני לא יודע מי בעונה שעברה זה ההבדל הגדול מהעונה שעברה
אבל את המשחקים האחרונים ומי שעושה את ההבדל מהיריבות בניצחונות של הבלייזרס זה הבאנקר אולדרידג'
השאלה הגדולה האם אולדריג' כל כך טוב בגלל שעלה רמה (עע פול ג'ורג') או שהוא בתקופה טובה במיוחד, נכון להיום בכל פעם שפורטלנד חייבת נקודות פשוט מבודדים אותו באחד על אחד לא משנה על מי, כולל אתמול מול הווארד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 13, 2013 7:51 pm 
Junior

כן, אולדרידג', לדעתי לראשונה בקריירה, משחק תקופה (חודש+) כמו סופרסטאר אמיתי.
לא בטוח שזה רק שיפור ביכולתו שלו. שנים שלא היה לו סנטר נורמלי לידו, כך שהוא היה צריך להוציא ה-מ-ו-ן אנרגיות בהגנה. כמו כן, מעולם לא ריווחו לו את המשחק טוב יותר משעושים כרגע לילארד-מתיוז'-באטום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 33 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: kakon3, RREEDDTT, דניאל, עופר האדום ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה