סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' יולי 07, 2024 3:45 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: NBA ל-18.12.13
הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 6:53 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אחרי 25 השניות המטומטמות בתולדות הניקס שהתרחשו נגד וושינגטון לפני יומיים, כעת החברים מתגוששים עם מילווקי.
מילא שג'י אר סמית מנסה לשבור שיא NBA בהטחת שלשות וזרק כבר 17, אבל 11 שניות לסיום כשהניקס ביתרון של שתי נקודות, כרמלו מחטיא, ריבאונד של צ'נדלר מגיע לברניאני שזורק שלשה במקום לעמוד עם הכדור עד שייגמר הזמן.
הארכה שניה.
אין מצב שהניקס לא מהמרים על משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: NBA ל-18.12.13
הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:59 am 
Junior

משחק מעולה בין הפייסרס להיט.

ג'ורג' כוכב. הוא שומר מדהים והיכולת שלו לצבור נקודות מרשימה מאוד. אולי הוא לא בטופ הסקוררים בליגה, אבל תזרקו פנימה גם את יכולת ההגנה המעולה שלו והוא בלי ספק טופ 5 בליגה השנה.

וויד היה במשחק טוב מאוד הלילה, ידע לתקוף טוב את סטיבנסון ובאופן כללי היה אגרסיבי ויעיל מאוד.
גם לברון במשחק לא רע, אבל היה מאוד בולט הקושי שלו לתקוף את ג'ורג' ב1 על 1.
סך הכל המזל של מיאמי היה שהיברט היה במשחק חלק גם בדקות שהוא שיחק, אבל בעיקר שהוא שיחק רק 22 בגלל בעיית עבירות. היברט הוא ההבדל בין צבע פתוח לצבע סגור.
המזל של אינדיאנה היה שמרבית המשחק הקלעים של מיאמי לא פגעו בכלום.

סך הכל אחלה משחק לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:03 am 
Hall of Famer

אמנם זה בלתי סביר למדי, אבל אם איכשהו בפוקס, אינדיאנה תנחית את אשיק, האליפות הקרובה חתומה ונעולה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 12:18 pm 
Hall of Famer

הפייסרס יצאו קצת פראיירים , חוץ מזה הפייסרס טוענים לעבירה של לברון על ג'ורג' בזריקה האחרונה , מצפייה אחת שלי באירוע לא רואים בבירור אם יש צדק.

ביום שישי עומרי כספי מגיע לאינדיאנה שבפעם הראשונה העונה ברצף של 2 הפסדים , ותקבל ביום שישי בחזרה את דני גריינג'ר.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 12:34 pm 
Junior

היברט שיחק בחוסר אחריות ואני לא מבין למה הוא הושאר בפנים אחרי העבירה הרביעית, התוצאה יכלה להיות שונה אם הוא היה חופשי בהגנה כל הרבע האחרון.
ככה לא משחק כוכב במשחק חשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 3:54 pm 
Hall of Famer

מיאמי הפעילה המון לחץ על השופטים.
לא היתה עבירה (אני חושב שלישית בסוף הרבע השני) של היברט על צ'למרס ופשוט דרך לו על הרגל. השריקה שינתה את המשחק.
למרות זאת אינדיאנה יכלו לנצח.
לדעתי השיפוט היה קצת לטובת מיאמי.
די מעצבן שכל חדירה לסל מסתיימת במבט של ווייד ולברון לשופטים (ולעיתים בתנועה של מכה על היד בשביל להראות כמה פיצצו אותם למרות שבריפליי לא היה כלום).

אם כבר אשיק, לדעתי חסר לאינדיאנה גארד מחליף ברמות הגבוהות. לא תופס מווטסון. רכז מאד מאד בינוני בתור מחליף. אוהב ג'אמפים מבחוץ ולא קלעי גדול. ארון ברוקס הרכז השלישי ביוסטון יותר טוב ממנו למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 4:11 pm 
Junior

גם בלי השופטים הוא כמעט לא עשה כלום בתחילת המשחק לא בריבאונד ולא בחסימות.
אני עקבתי בגלל הפנטזי אז קחו בערבון מוגבל אבל זה נראה שהוא לא היה ממש מעורב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 5:03 pm 
Hall of Famer

רן כתב:
גם בלי השופטים הוא כמעט לא עשה כלום בתחילת המשחק לא בריבאונד ולא בחסימות.
אני עקבתי בגלל הפנטזי אז קחו בערבון מוגבל אבל זה נראה שהוא לא היה ממש מעורב.

הוא לא היה ענק. אבל זה עדיין עמוד חשמל שמשנה זריקות. שינוי זריקות לא רואים בסטטיסטיקה. בכל אופן הוא עדיף על מהינמי.
הבעיה שאינדיאנה כמו במשחק אצלם בבית איבדו מלא כדורים. וסתם ממסירות אחרי שעוברים את החצי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 5:29 pm 
Sophomore

מה בדיוק הדליק את לברון שהוא יצא ככה על צ'אלמרס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 5:51 pm 
Junior

דווקא אסיק נורטון ? אני ממש לא חושב שסנטר מחליף זו הבעיה של אינדיאנה.
אם הם מביאים גארד יוצר נוסף, אז לדעתי הם עושים את קפיצת המדרגה הגדולה שתהפוך אותם לקונטנדרית בכירה.

הטריו היל-סטפנסון-ווטסון לא מספיק טוב. על ווטסון חבל להרחיב, סטריאני די מיצה את הסיפור שלו.
סטפנסון יהיה שחקן מצויין, אבל בינתיים על כל משחק טוב הוא נותן אחד בינוני ואחד חלש.
היל, לטעמי שחקן בינוני מאוד. הוא משתלב בשיטה של הפייסרס, הוא עושה הכל לפי הסכימות של המאמן, אבל בשביל זה אפשר לדעתי לשים גם את גל מקל. בשיא הרצינות, אני לא חושב שהיה שינוי גדול ביכולת שלהם באם גל מקל היה נכנס לחמישייה במקום היל.

הם לא צריכים יוצר במקום היל בשביל ההתקפות המסודרות, בהן הרכז בשיטה של ווגל מעביר מסירות קצרות לג'ורג' או ווסט ותופס את המקום שלו מחוץ לקשת.
הם צריכים יוצר נוסף לרגעים שההתקפה תקועה ואינדיאנה נראית שבלונית מדי. הם צריכים יוצר נוסף לקראת הפלייאוף, אז ווסט, היברט וסקולה ייתקשו יותר לקבל כדורים פנימה, ופול ג'ורג' וסטפנסון כיוצרים העיקריים מהקו האחורי לא יספיקו לטעמי.
ג'ורג' עדיין לא יוצר-על שיכול לקחת קבוצה על הגב לאליפות, סטפנסון עדיין רחוק ביכולתו מלהיות ראוי ליוצר מספר 2 של קבוצת גמר.

אגב, אין לי ספק שהם מבינים את זה באינדיאנה. אין לי ספק שהם יודעים שיוצר נוסף איכותי לקו האחורי ישדרג מאוד את הקבוצה שלהם.
הבעיה היא שהם במלכוד, המלכוד שתופס כמעט כל קונטנדרית משוק קטן.
האפשרות הטובה ביותר שלהם לטרייד זה החוזה הנגמר של דני גריינג'ר. אבל - אם תמורתו יביאו שחקן עם חוזה גם לעונה הבאה, בקיץ הם יעמדו בפני החלטה סופר קשה, שכן חוזה חדש לסטפנסון יכריח אותם להיכנס אל תשלום המס.
לא נראה שהם מוכנים לשלם מסים, ולארי בירד כבר הודיע שסטפנסון יקבל חוזה "הוגן" בקיץ הקרוב, כך שנראה שלא יהיו שינויים העונה בפייסרס. וחבל, כי אני רואה בהם היחידים שיכולים למנוע ממיאמי ת'ריפיט.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 5:56 pm 
Hall of Famer

גם פוינט זה חשוב, אבל התחושה שלי כל פעם שאני צופה בהם משחקים מול מיאמי, היא שהנפילה הגדולה מתרחשת במעבר בין היברט למהינמי ולא בשום מקום אחר. לא יודע, אולי אני טועה אבל ככה זה בהחלט נראה לי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 6:04 pm 
Junior

אתה יודע מה, בהחלט אפשר להבין את מה שאתה כותב. לא בגלל שמהינמי סנטר מחליף רע, אלא בגלל שהיברט באמת נראה סופר-דומיננטי נגד ההיט.
האמת שלא ברור מה קורה לו כשהוא רואה אותם. זה לא רק העובדה שמיאמי לא משחקת עם סנטר אמיתי נגדו, הוא פשוט נכנס למוד אחר נגד ההיט, כך לפחות זה נראה מהמרקע.

אבל אין לי ספק שלא הייתי חושב ליותר משנייה אחת אם הייתי צריך להחליט בין פוינט נוסף לסנטר נוסף.
היברט יכול לתת 35 דקות לערב בסדרת פלייאוף נגד ההיט. בשביל 13-15 דקות אתה לא צריך להביא סנטר נוסף.
גארד יוצר יכול וצריך לתת 25 דקות שהוא ייקח מהיל וסטפנסון, ויספק שחקן נוסף שיוכל לחדור את ההגנה, מעבר לפול ג'ורג' (שכאמור, גם כן עדיין לא מדהים בזה).
אני חושב שהספקנו להבין, בעיקר מאז שינוי החוקים, עד כמה חשוב גארד יוצר במשחקי פלייאוף, וכמה קשה לסנטר להיות אפקטיבי בדקות אחרונות של משחקי פלייאוף.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 6:36 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
תגידו לי, אסיק התבכיין שהוא צריך לבוא מאחורי הווארד, אז אתם שולחים אותו לבוא מאחורי היברט ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 9:35 pm 
Hall of Famer

Amos Gueta כתב:
תגידו לי, אסיק התבכיין שהוא צריך לבוא מאחורי הווארד, אז אתם שולחים אותו לבוא מאחורי היברט ?

גם זה וגם שאין לפייסרס מה לתת תמורתו.
לדעתי אפילו וויל ביינום יותר טוב מווטסון.
ביינום כרגע רק חזר מפציעה אבל יש שם לא מעט גארדים. אולי יצליחו להשיג אותו.
ווטסון עם 37% עלובים מהשדה. ממשיך לזורק ג'אמפ אחרי ג'אמפ. טוב הוא לא ממש יכול להכנס לסל אז ברור למה הוא מסתפק בזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 10:15 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
לאו דוקא. גריינג'ר חוזר אוטוטו. גם אם הוא לא מה שיוסטון מחפשת אפשר לערב קבוצה שלישית בעניין שכן מעוניינת בשרותיו או למצער בחוזה ה-14 מיליון שלו שנגמר השנה. אני פשוט לא חושב שאינדיאנה מעוניינת בסנטר מחליף שפחות או יותר אמר שלא בא לו לעלות מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:27 pm 
Senior

נורטון, מה ההבדל הכל כך גדול שאשיק עושה מול מיאמי ב-12 דקות או פחות מזה שהיברט לא על הפרקט? צריך לזכור שאשיק הוא גם סוג של מיס מאצ'. הוא סנטר די כבד ולא אתלטי. שחקן כמו וויד די מפרפר חבר'ה כאלה בפיק אנד רול. מה שחסר לפייסרס זה גארד שיודע ליצור. צריך לזכור שגם ג'ורג' לא כל כך מורגל לא כל כך מורגל להיות הגו טו גאי או הסופרסטאר של הקבוצה שלו במצבים של רבע אחרון במשחקים צמודים, שלא לעומת וויד ולברון שעושים את זה כל הקריירה שלהם. אתמול מי שלקח כדור וניסה ליצור במצב הזה היה ג'ורג' היל. לא מצב בריא עבור הפייסרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:30 pm 
Hall of Famer

ג'ורג' בפלייאוף האחרון לא התבייש בכלל ממיאמי, ואני בטוח שהשנה הוא יתבייש עוד פחות.
כמו שאמרתי, התחושה שלי היא שמסורתית הדקות הגרועות של אינדיאנה מול מיאמי (היריבה העיקרית שלה, בטח במזרח, אבל לדעתי בכלל) הן הדקות בהן היברט (עוד סנטר כבד אגב) לא משחק. אני מסכים שזו בעיה שאשיק לא יכול לשחק לצד היברט. מי שהיה יכול להיות עוד יותר מושלם בשביל אינדיאנה זה מישהו כמו איבקה שיכול לשחק במקום ולצד היברט, אבל עד כמה שאשיק זו פנטזיה, איבקה זה עוד יותר פנטזיה.
אולי סנדרס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:41 pm 
Senior

האסטרטגיה ההגנתית של אינדיאנה מול מיאמי היא כזו שבה היברט כמעט ולא יוצא החוצה. הוא נותן עזרה מאוד מאוד נרפית על הפיק אנד רול ומשאיר בעצם לגארד\פורוורד אופציה לזריקה חופשית מחצי מרחק. ובכל זאת הוא עדיין יותר נייד ואתלטי מאשיק. אשיק מול מיאמי לדעתי יראה כמו פרקינס. ובכל מקרה אין לפייסרס שחקן שהם יוכלו לתת עליו מבלי לאבד נכס משמעותי(מורי יחגוג אם הם יתנו את ווסט נניח...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:43 pm 
Junior

נורטון כתב:
ג'ורג' בפלייאוף האחרון לא התבייש בכלל ממיאמי, ואני בטוח שהשנה הוא יתבייש עוד פחות.
כמו שאמרתי, התחושה שלי היא שמסורתית הדקות הגרועות של אינדיאנה מול מיאמי (היריבה העיקרית שלה, בטח במזרח, אבל לדעתי בכלל) הן הדקות בהן היברט (עוד סנטר כבד אגב) לא משחק. אני מסכים שזו בעיה שאשיק לא יכול לשחק לצד היברט. מי שהיה יכול להיות עוד יותר מושלם בשביל אינדיאנה זה מישהו כמו איבקה שיכול לשחק במקום ולצד היברט, אבל עד כמה שאשיק זו פנטזיה, איבקה זה עוד יותר פנטזיה.
אולי סנדרס?

מה יש לאינדיאנה לתת למילווקי בתמורה לשחקן הכי מבטיח שלהם?
אינדיאנה זה לא לוס אנג'לס זה לא שהם יכולים לפתות כל שחקן שירוץ לשחק שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' דצמבר 19, 2013 11:57 pm 
Hall of Famer

גריינג'ר? בכל מקרה, הלכתי הרגע לפלייאוף 2013 בשביל לא לדבר באוויר, אז בוא נראה.
משחק 1 (היט): היברט ומהינמי, שניהם ב +\- 2+. היברט שיחק 41 דקות, מהינמי 12. שניהם עם פלוס מינוס זניח לדקה, במשחק צמוד. אפשר להגיד שאף אחד מהם לא באמת השפיע.
משחק 2 (פייסרס): היברט +12, מהינמי 8-, היברט שיחק 39 דקות, מהינמי 9 דקות. להיברט יש כאן יתרון ברור, עם פלוס מול מינוס מובהק של מהינמי.
משחק 3: (היט): היברט, 37 דקות, 16-, מהינמי, 8 דקות, 0. זה לא שמהינמי השפיע, אבל הוא מקבל כאן את האדג' על פני היברט שלא השפיע בכלל על הפן ההגנתי של אינדיאנה.
משחק 4: (פייסרס). היברט 40 דקות, +5, מהינמי, 7 דקות, +4. אם בכלל אז יתרון קל דווקא למהינמי, למרות שזה זניח, בעיקר בגלל מספר הדקות.
משחק 5: (היט). היברט , 40 דקות, 1-. מהינמי 8 דקות, 10-. יתרון ברור להיברט. הרגעים של מהינמי גמרו את המשחק לפייסרס שהפסידו ב-11 הפרש.
משחק 6: (פייסרס). היברט 42 דקות, 12+, מהינמי 6 דקות, 2+. אי אפשר לדבר על יתרון של אף אחד.
משחק 7: (היט), היברט 38 דקות, 7-, מהינמי 9 דקות, 14-. היברט היה טוב יותר בהחלט, אבל במשחק די חד צדדי, קשה לדבר על כך שהוא השפיע לחיוב. מה שבטוח הוא שמהינמי השפיע יותר לשלילה.

אם לסכם, להיברט יש יתרון ברור שלוש פעמים. בשאר הפעמים מדובר בשוויון מעשי, (לפעמים אפילו עם יתרון קל של מהינמי). ועדיין, שלושה משחקים בהן היתרון הוא ברור, זה דבר חשוב מאד. אם כי, חובה לציין שבשלושת המשחקים האלה, אינדיאנה ניצחה רק פעם אחת.

אני מניח שהמספרים לא לגמרי מאשרים את התחושה הסובייקטיבית שהיתה לי. שיהיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:14 am 
מנהל פורום

נורטון, להשוות עם הסטטיסטיקה הזו שחקן של 40 דק' מול שחקן של פחות מ10 זה לא רציני.

ולחדשות החמות בגזרת קובי בראיינט: במשחק האחרון קובי נתקע ברך אל ברך ועזב עם כאבים. בבדיקות התגלה שבר בברך שישבית אותו ל-6 שבועות החל מהיום... מקרה רוז 2 מסתמן לפי שעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:17 am 
Hall of Famer

שיבר, זה לא מדויק. זה היה יכול להיות רציני אם זה היה מובהק (למשל, אם בכל משחק היברט היה ב +10 ב 38 דקות, ובכל משחק מהינמי היה ב 7- ב 10 דקות). כפי שהתוצאות יצאו, אני מסכים שכנראה (ומבלי לבדוק באמת מובהקות סטטיסטית), אין מובהקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:21 am 
Hall of Famer

הלייקרס בטח מה זה מרגישים מטומטמים עכשיו עם החוזה המופרך שלהם.

מה שכן, קשה מאד להשוות לרוז. רוז הוא שחקן שלא עשה כלום בחיים חוץ מתואר MVP אחד, קובי יכול לפרוש בשקט מחר ולהיחשב לאחד הגדולים בהיסטוריה. רוז הוא ילד בן 20 ומשהו, קובי כבר באמצע שנות השלושים לחייו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 12:26 am 
מנהל פורום

נורטון כתב:
שיבר, זה לא מדויק. זה היה יכול להיות רציני אם זה היה מובהק (למשל, אם בכל משחק היברט היה ב +10 ב 38 דקות, ובכל משחק מהינמי היה ב 7- ב 10 דקות). כפי שהתוצאות יצאו, אני מסכים שכנראה (ומבלי לבדוק באמת מובהקות סטטיסטית), אין מובהקות.

גם אם הייתה מובהקות, הסטייה הסטטיסטית במקרים כאלה יכולה להגיע למאות אחוזים. על אחת כמה וכמה עם פרמטר פלואידי שנתון להמון אין גיים מניפוליישנס כמו ה: +-.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' דצמבר 20, 2013 2:53 am 
Hall of Famer

בואו נדבר לרגע על הזריקה המדוברת של בארניאני :

אני לא עוקב אחרי האיש , ולכן לא יודע באילו אחוזים הוא מכניס שלשה שכזו ( 40% ?! ) .
נניח שאכן אלו האחוזים , כלומר בתוחלת זריקה שכזו מביאה 1.2 נקודות ( יש גם סיכוי לא רע לריבאונד התקפה , אבל נתעלם ממנו כרגע ) .
2 זריקות עונשין ( של קלעי של 75% ) מביאים בתוחלת 1.5 נקודות .
הזמן שהיה נותר ליריבה הוא פחות או יותר זהה בין 2 החלופות .

אז נכון שלא הייתי רוצה ששחקן שלי יזרוק זריקה שכזו , אבל האם זה באמת עד כדי כך מטומטם ( או שזה גם קשור לזהות הקבוצה המעורבת ... ) ?!

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 61 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה