סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' יולי 04, 2024 5:07 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 1:53 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
בניצחון לפרוטוקול של אילת על ראשל"צ 84-76.

היום:

חולון נגד גליל, המנצחת מבטיחה את המקום השביעי בלי קשר לתוצאות המחזור האחרון.
אשדוד בנס ציונה והרצליה בנתניה, כשהמתמטיקה ידועה.
וחיפה מארחת את הפועל במשחק השלמה מהמחזור האחרון. ניצחון של חיפה יבטיח לה את המקום השלישי, ניצחון של הפועל יאפשר לה לעבור את חיפה אם תנצח גם את מגדל בבית עוד שבוע וחיפה תפסיד למכבי בחוץ כמה ימים לאחר מכן.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 2:46 pm 
Hall of Famer

אם וכאשר הפועל ת'א תפגוש את אילת בפלייאוף ברבע גמר זו הולכת להיות כנראה סדרה של 5 משחקים .

היום משחקים קרייטים לאשודוד והרצליה על ההישארות בליגה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 9:25 pm 
מנהל פורום

התוצאות בנס ציונה ונתניה צמודות ודומות באופן מאוד דרמטי ומותח, אני מניח שמצבים כאלה היו כוונת.המשורר כשקבע את השיטה
הבעיה לקבוצות האלה יש כל מעט אוהדים, שנדמה שהדרמה הנהדרת מעניינת רק את השחקנים הצוות המקצועי והניהולי ואולי גם את המשפחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 9:45 pm 
Junior

משחק מצחיק בנתניה. הנתנייתים נותנים להרצליה הזדמנויות לנצח, אבל הלחץ הורג אותם. מניח שמצד אחד המקומיים רוצים לעזור לאלפסי, מצד שני לא נעים כי אין להם על מה לשחק אז הם עושים מה שצריך ולא מעבר לזה.

עריכה
מגיע להרצליה לרדת. קבוצה נטולת קהל ואופי.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 9:48 pm 
Hall of Famer

אז ההכרעה בקשר לירידה נדחית למחזור האחרון. אלא מה? מסתבר שהמשחקים של אשדוד והרצליה במחזור האחרון בכלל לא באותו היום. ולא רק זה, אלא שמתברר שהמחזור האחרון נפרס על 4 (!) ימים שונים. תכנון מופלא של המנהלת.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 9:53 pm 
Freshman

הרצליה כל כך פתטית, מאוד מקווה שאשדוד תצליח להשלים קאמבק חלומי בשבוע הבאה ולשלוח את הרצליה ללאומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 9:54 pm 
מנהל פורום

red כתב:
משחק מצחיק בנתניה. הנתנייתים נותנים להרצליה הזדמנויות לנצח, אבל הלחץ הורג אותם. מניח שמצד אחד המקומיים רוצים לעזור לאלפסי, מצד שני לא נעים כי אין להם על מה לשחק אז הם עושים מה שצריך ולא מעבר לזה.

עריכה
מגיע להרצליה לרדת. קבוצה נטולת קהל ואופי.

נו, אז?
כמעט כל הקבוצות בכדורסל הישראלי הן נטולות קהל..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 9:55 pm 
מנהל פורום

קבוצות.כמו אשדוד, אשקלון ונס ציונה מביאות קהל כשהן מנצחות, הרצליה אפילו זה, לא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 10:34 pm 
Junior

אז ככה, רפי זילברמן עוזר המאמן של אשדוד הוא חולוני שאימן כמה שנים את הנוער של חולון והיה עד לפני שנתיים עוזר המאמן בקבוצה הבוגרת. אבא שלו, דודי זילברמן בעל תפקיד בהנהלה של הפועל חולון, נדמה לי מנכ״ל קבוצת הנוער.
אלעד חסין סחבק של כל ההנהלה של אשדוד.
אני מקווה מאוד שכולם יעשו את מה שצריך ויפתחו את הידיים בשבוע הבא כי מגיע לאשדוד להשאר, יש אופי לקבוצה הזו, הם רוצים והם לא הכי חלשים בליגה. וכן, יש שם קהל וצריך אותם בליגה. לא הייתי רוצה שאנחנו נהיה אלה שמורידים אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 10:37 pm 
Hall of Famer

עם דיבורים כאלו, יש לי איזשהו רצון לראות את חולון מחכה לתוצאה של משחק גורלי, כשבמקרה היריבה שאין לה שום דבר להרוויח היא הפועל ירושלים ושהירושלמים ינהגו כפי שלאומית מצפה שקבוצתו האהובה תנהג.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 17, 2014 10:43 pm 
Junior

היה מקרה כזה רק הפוך בעונת האליפות. מגדל נאבקה על הפיינל פור מול נהריה שהיתה צריכה ניצחון ביתי עלינו. לנו לא היה עניין במשחק כי הבטחנו את המקום הראשון. להפך, דורסמן לא סבל את ירושלים והיה ברור שלא ינקוף אצבע למענם.
למשחק הגענו ברכבת ישראל והשכונה שהלכה במגרש.... :D בסוף נהריה ניצחה במפתיע וירושלים ראו אותנו בטלויזיה מניפים צלחת.

בכל אופן, אני אמיתי. לא הייתי רוצה לנצח שבוע הבא, זה יהיה עוול. שהרצליה ינצחו בבית ואז לא יהיו להם בעיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 12:11 am 
Hall of Famer

לא יודע מאיפה להתחיל , נתמקד בכל זאת בכמה נקודות :

* אין ספק שלאשדוד מגיע להישאר . עברו עונה מלאת פציעות ( אפילו היום שיחקו ללא קני הייז ) , ועושים קאמבק מרשים מאוד בשבועות האחרונים .
* בשרון עברו לא מעט מאמנים בינוניים ומטה בשנים האחרונות , אבל לא מבין מה פיגורה כמו קצורין עושה עם הקבוצה . בדיוק כמו במשחק הקודם - מגיעים לדקות הסיום כשהשחקנים ללא אוויר ( אומה עם פאקינג 90 דקות משחק בשני משחקים ! ) וללא עבירות לתת ( בורל פעם שנייה ברציפות נעדר מדקות ההכרעה כי קצורין מתעקש לשחק איתו רצוף עד שיש לו 4 עבירות ) .
* התרגיל המרכזי בדקות הסיום היה אופן לזליקוביץ' התשוש ( שיחק 36 דקות רצוף ) , ועוד כאשר שומר עליו ג'וליאן מיילס הדי אתלטי . כמו שקופמן הרבה להגיד - "הכנה/תרגיל לאיבוד" .
* האסל כפי הנראה לא כשיר לחלוטין , אבל עדיין קצת מוזר שהסנטר המוביל שלך משותף רק 8 דקות ( וצובר בהם 8 ריבאונדים ... ) , בטח ובטח כאשר הקבוצה משחקת חלק מדקות ההכרעה עם 2 זרים בלבד עקב בעיות העבירות של בורל .
* דונאלסון החביב עלי עד מאוד , שחקן של 75% מהקו , מחטיא 4 זריקות רצופות במאני-טיים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 1:28 am 
Senior

uriel17 כתב:

לאשדוד יש פחות קהל מהרצליה גם שהם מנצחים. גם בעונה שהגיעו לגמר בפלייאוף הם לא ממש הצליחו למלא את האולם הקטן שלהם. להרצליה יש בכמות בערך פי 2 קהל מאשדוד, לדעתי גם בנתונים הרשמיים (שהם לרוב לא הכי מדוייקים אבל הם מה שיש) זה ככה בערך. אבל הקהל של הרצליה זה קהל קונצרטים, לא ממש קהל מעודד, קהל יחסית (מילה עדינה) שקט מאד ולא משפיע גם שהוא ממלא את האולם. באשדוד יש קומץ של 50 אוהדים מעודדים אבל מבחינת כמות קהל הסיפור שם עצוב הרבה יותר מהרצליה.

אם מסתכלים על זה דוגרי לליגה הרבה יותר טוב יהיה שאשדוד ירדו ליגה. זאת קבוצה שמנוהלת לא טוב, עם כסף עירוני בלבד, שנמצאת בחובות (שרק הלוואות של העירייה מחזיקים אותם בחיים) ושגם אם תישאר תמשיך להיות קבוצת תחתית תיפוסית שתאבק על החיים שלה במקסימום. הרצליה מצד שני נמצאים על סף איחוד מחודש עם רעננה, בעלים ששם לא מעט כסף וקבוצה שלפני פירוק האיחוד הייתה קבוצת צמרת טובה. בלי ספק הם חטפו שם מכה מאד קשה אחרי שהאיחוד התפרק והם לא ממש התאוששו מזה עדיין הם קבוצה שאם תישאר העתיד שלה הרבה יותר טוב ועם פוטנציאל (רק במקרה של איחוד מחודש) מאשר קבוצה כמו אשדוד.

למרות שלא בטוח שכל הדיון הזה על מי תרד הוא בתאוריה. מהדיבורים והשמועות נתניה נמצאת על סף סגירה בקיץ הקרוב, ליבר הודיע על עזיבה (כנראה בגלל מצב הקבוצה) ומכוון ליו"ר האיגוד והקבוצה שהתקציב שלה קוצץ מאד השנה (בשידור בשבוע שעבר אלי סהר גם סיפר שליבר הוציא כסף מהכיס השנה בשביל לשלם משכורות) בכלל לא בטוח שתוכל להמשיך בשנה הבאה ככה או ככה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 1:35 am 
Senior

הסתכלות לפלייאוף (הסדרות כבר דיי סגורות)

מכבי נגד גליל - טיול קל.
ירושלים נגד חולון - ירושלים יעברו אבל ירקו דם בדרך. אני מהמר שחולון תיקח את המשחק השני בבית, תובס בחוץ ובסוף תגמר במשחק הרביעי.
אילת נגד הפועל - סדרה פתוחה אבל אני הולך עם המאמן הטוב יותר. אילת נראת על הנייר כמי שיכולה להפתיע אבל אדלשטיין מאמן טוב יותר והפועל תשמור על הבית ואפילו תגנוב משחק בחוץ.
חיפה נגד נס ציונה - האוויר יצא מנס ציונה לאחרונה, משחקים כדורסל לא טוב, לא נראים טוב. בחיפה מצד שני רודריק נכנס לעניינים, דונטה מתחיל לחמם ואני צופה שהוא יקפיץ ממוצאיו בפלייאוף כהרגלו. יגמר מהר, נצחונות קלים בבית וניצחון חוץ דחוק אבל יגמר ב3 משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 1:48 am 
Junior

זאת בדיוק דעתי למה שיהיה. מה שאומר שבפועל הדברים יהיו שונים לחלוטין.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 3:40 am 
Sophomore

אם שחורציאניטיס יורחק ליותר מחמישה משחקים מכבי בטח תפסיד משחק אחד כדי לבזבז עוד פרק מההשעיה שלו על משחק חסר חשיבות. אני מהמר שהוא יורחק לשישה ויהיה מוכן לסדרת חצי הגמר. ההפסד המכוון גם יכול להיות תלוי בסדרה שלנו נגד אילת, כי זה לא שאנחנו או אילת מסכנים את מכבי גם בלי שחורציאניטיס, אבל אם אנחנו נהיה בדרך לחצי הגמר אז מכבי תעשה מאמץ "להכשיר" את שחורציאניטיס לכמה שיותר משחקים נגדנו בלי קשר לסיכויי ההדחה הקלושים.

הרבה מחכים וצופים התרסקות של מגדל בפלייאוף (ואני ביניהם) אבל אני לא חושב שהם יתקשו מול חולון. פערי האיכות גדולים מאוד, מגדל עדיין קבוצה מוכשרת מאוד שעשתה רצף נצחונות באמת מרשים וחולון לא התעלתה מהבינוניות בשום שלב העונה, ואני גם לא רואה אותם מביאים אקסטרות כלשהן בדמות מומנטום\מאמן\קהל שיהיו משמעותיות. את שני המשחקים בבית מגדל ינצחו והמשחק בחולון יכול להיות צמוד וללכת לכל כיוון אבל ההימור שלי הוא על 3:0 למגדל לפני המפלה הצפויה והמצופה לחיפה בחצי.

חיפה נראים נהדר ונס ציונה באמת נמוגים. עדיין מגיעה להם איזו שירת ברבור על העונה היפה במקום ללכת הביתה ב-3:0 ואני מקווה בשבילם שעם האנרגיות בבית הם יצליחו לגנוב את המשחק השני. גם עדיין יש להם את הכלים לעשות את זה, בגלל הסימפטיה אני אהמר על 3:1.

הסדרה בין הפועל לאילת יכולה ללכת לכל כיוון כשגם 3:0 לכל אחת מהקבוצות לא יפתיע אותי.

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 8:26 am 
Sophomore

שאני אבין את מאבקי ההישרדות
ניצחון של הרצליה ו היא נשארת הפסד שלה ו ניצחון של אשדוד לאשדוד נשארת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 9:27 am 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

דובראש כתב:
שאני אבין את מאבקי ההישרדות
ניצחון של הרצליה ו היא נשארת הפסד שלה ו ניצחון של אשדוד לאשדוד נשארת?

בדיוק

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 10:26 am 
מנהל פורום

קוף ירוק כתב:
uriel17 כתב:

לאשדוד יש פחות קהל מהרצליה גם שהם מנצחים. גם בעונה שהגיעו לגמר בפלייאוף הם לא ממש הצליחו למלא את האולם הקטן שלהם. להרצליה יש בכמות בערך פי 2 קהל מאשדוד, לדעתי גם בנתונים הרשמיים (שהם לרוב לא הכי מדוייקים אבל הם מה שיש) זה ככה בערך.

אפילו נתונים רשמיים אין. ככה זה עובד:
http://www.che.co.il/NewForum/phpBB2/vi ... 04#p639104

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 11:27 am 
Sophomore

שני הסנט שלי:

בשבוע הבא כביכול תיקבע מחזיקת יתרון הביתיות לאורך הפלייאוף. אלא שמה? מכבי חיפה תגיע לנוקיה למשחק שאין לה אינטרס לנצח בו, כי אם וכאשר - היא תקבל את מכבי בחצי. לגבי התחתית, אשדוד תנצח את חולון. השאלה כמה קטש והחברים יתנהגו באופן ספורטיבי.

לגבי הפלייאוף, אני מעריך שלא יהיו הפתעות. מכבי, מגדל וחיפה יעלו די בקלות. אילת הולכת לתקתק אותנו זריז, גג בארבעה משחקים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 2:06 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
היא תקבל את מכבי בחצי אם תנצח, ותקבל אותה ביתרון מורלי גדול אחרי נצחונות בשני המשחקים האחרונים, גם בבית וגם בחוץ. לא בטוח שהם לא מעדיפים את זה ככה מאשר לחזור לאולם שבו חטפו לא מזמן 35 הפרש.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 2:38 pm 
Hall of Famer

האח של סומו כתב:
שני הסנט שלי:

בשבוע הבא כביכול תיקבע מחזיקת יתרון הביתיות לאורך הפלייאוף. אלא שמה? מכבי חיפה תגיע לנוקיה למשחק שאין לה אינטרס לנצח בו, כי אם וכאשר - היא תקבל את מכבי בחצי. לגבי התחתית, אשדוד תנצח את חולון. השאלה כמה קטש והחברים יתנהגו באופן ספורטיבי.

לגבי הפלייאוף, אני מעריך שלא יהיו הפתעות. מכבי, מגדל וחיפה יעלו די בקלות. אילת הולכת לתקתק אותנו זריז, גג בארבעה משחקים

זה מה שאתה חושב שהקבוצה שלך שווה?! הולכת להיות סדרה צמודה ושקולה שיכולה בשקט להתפתח ל5 משחקים וללכת לכ'א מ2 הצדדים,אילת עם כל הכבוד השיגה הרבה ניצחונות לארחונה כי שיחקה נגד יריבות נחותות בפ.א. התחתון.

הקהל של מכבי חיפה חזר למלא את רוממה ב3 משחקי הבית החאורנים של הקבוצה 4000 צופים ומעלה.NICE.מבחינה מקצועית,רודריק השתלב לאט ובטוח בקבוצה והוא שחקן טוב מקוביאן ב3 דרגות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 2:49 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

RREEDDTT. כתב:
האח של סומו כתב:
שני הסנט שלי:

זה מה שאתה חושב שהקבוצה שלך שווה?! הולכת להיות סדרה צמודה ושקולה שיכולה בשקט להתפתח ל5 משחקים וללכת לכ'א מ2 הצדדים,אילת עם כל הכבוד השיגה הרבה ניצחונות לארחונה כי שיחקה נגד יריבות נחותות בפ.א. התחתון.

הקהל של מכבי חיפה חזר למלא את רוממה ב3 משחקי הבית החאורנים של הקבוצה 4000 צופים ומעלה.NICE.מבחינה מקצועית,רודריק השתלב לאט ובטוח בקבוצה והוא שחקן טוב מקוביאן ב3 דרגות.

האח של סומו מפחד ממנחוס ולעולם מהמר נגד קבוצתו...
מסכים עם מה שנרשם לגבי רודריק וחיפה- חם ברוממה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 4:04 pm 
Senior

הכחול מאם המושבות כתב:
קוף ירוק כתב:
uriel17 כתב:

לאשדוד יש פחות קהל מהרצליה גם שהם מנצחים. גם בעונה שהגיעו לגמר בפלייאוף הם לא ממש הצליחו למלא את האולם הקטן שלהם. להרצליה יש בכמות בערך פי 2 קהל מאשדוד, לדעתי גם בנתונים הרשמיים (שהם לרוב לא הכי מדוייקים אבל הם מה שיש) זה ככה בערך.

אפילו נתונים רשמיים אין. ככה זה עובד:
http://www.che.co.il/NewForum/phpBB2/vi ... 04#p639104

יש נתונים רשמיים באתר המנהלת החל מהשנה:
http://www.basket.co.il/Viewers.asp?cYear=2014
על הדיוק שלהם אפשר להתווכח כמובן מכיוון שאפשר להניח שכל הקבוצות מנסות לנפח קצת את המספרים.
אבל אם יוצאים מנקודה שכל הצדדים מנפחים את המספרים באותה הצורה פחות או יותר אז אולי הסה"כ הוא בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 18, 2014 4:13 pm 
Senior

האח של סומו כתב:
שני הסנט שלי:

מה שמעניין זה שיש שאלה האם אילת ינהגו בצורה ספורטיבית אבל אין שום שאלה לגביי האם חולון ינהגו באופן ספורטיבי. זה ברור לכולם כנראה שחולון לא ינהגו בצורה ספורטיבית ויבואו לפתוח רגליים ולתת לאשדוד את המשחק. ולא מפתיע יש לציין גם שככה האוהדים שלהם מדברים גם כן.

דבר נוסף יפה זה איך אוהדי הפועל גם אחרי עונה טובה סה"כ וגם אחרי שהם הוכיחו את עצמם קבוצה מצויינת ועם מאמן שהוא אולי המאמן הטוב בליגה ועדיין הם בטוחים שבפלייאוף הם יתוקתקו החוצה במהירות. קצת קרדיט לקבוצה שלכם לא יזיק. לנצח בהדר יוסף בפלייאוף הולך להיות סיפור לא פשוט לכל קבוצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 37 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: kakon3, Yossarian ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה