סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 2:28 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 27, 2014 7:54 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אוקלוהומה ת'אנדר - להחליף מאמן, ודחוף. למצוא שיטה הגנתית שלא מתפרקת כששחקן אחד בחוץ, למצוא שחקנים שיודעים גם לקלוע וגם לשמור, בדראפט הם צריכים למצוא קלעים שיהנו מזריקות חופשיות כשכולם מתקפלים על ווסטברוק ודוראנט.

פורטלנד - כל שחקן תורם, בכל עמדה שיכול לעלות מהספסל, הם צריכים לבחור על פי המתודה של השחקן הטוב ביותר שנשאר על הלוח, לאו דווקא ע"פ פוטנציאל, כי בסופו של דבר, זה אחד הדברים שהכי פגעו בהם העונה, ההליכה לשחקן 7 ואילך.

מינסוטה טימברוולבס - להתחיל ריבילדינג. לאב החוצה, תמורת כמה שיותר נכסים עתידיים. אלא אם הם מצליחים להביא את בלדסו, ואז שווה אולי לנסות כבר העונה להתחרות (לא שיצליחו, ובכ"ז). אם יצליחו להשיג, נניח, מקליבלנד את הבחירה הראשונה ועוד איזה חוזה נגמר עוד שניים, זו התחלה מעולה. בכלל, כל בחירה בעשיריה.

דנבר נגאטס - את מי שהכי טוב באיזור הבחירה שלהם. בטח ובטח אם זה יהיה איזה שחקן גבוה עם קליעה מחצי מרחק ומעלה. אם טיפה מזל מקדרמוט ידרדר עד אליהם, וזה ישב עליהם בול. לצערם הם במערב, זה לא ממש יספיק, לא משנה מה יעשו.

יוטה ג'אז - אם פארקר יהיה פנוי בבחירה שלהם, הם יקחו אותו, אחרת כדאי להם איזשהו סמולפורוורד, בטח אם הייוורד עוזב. חלק מהמוקים משייכים להם את סמארט או אקסום, לכאורה יש להם את ברק, אז אין להם צורך, אבל זה דווקא יכול להיות מעניין, פיניקס הראתה שאפשר לשחק מגניב גם עם שני PG, מעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 1:31 am 
Hall of Famer

אוקלהומה - הם צריכים עוד שחקן שיכול לרווח את המשחק מחוץ לקשת מלבד דוראנט. השאר תלוי יותר בהתפתחות של שחקנים והתגבשות של הסגל לדעתי. ג'רמי לאמב ופרי ג'ונס יכולים להתפתח להיות שחקנים נחמדים. אני חושב שהם יצטרכו לחפש מחליף לספולושה, יש לי תחשוה שהוא יעזוב בקיץ.

פורטלנד - חמישיה מצוינת, לחזק את הספסל.

מינסוטה - הם גרועים, וימשיכו להיות גרועים. צריכים לדעתי להביא מאמן זול ולהתחיל לבנות דרך הדראפט. אני במקומם הייתי שוקל גם להיפטר לא רק מלאב אלא גם מריקי רוביו. אני חושב שב-8 שנים שהוא משחק כדורסל מקצועני (3 מתוכן באן בי איי) אפשר להבין שהוא מנהל משחק טוב, קלעי עונשין טוב, חוטף מצוין אבל מהמר לא מעט בהגנה, ובעיקר חור התקפי בכל הנוגע לסקורינג, ואני לא רואה את זה משתפר דרמטית בעתיד הנראה לעין.

דנבר - מצב דומה לאטלנטה - הרבה שחקנים בינוניים פלוס שלא מביאים אותם לשום מקום.

יוטה - יש להם בסיס לא רע לקבוצה. אולי הייתי הולך על פאוור פורוורד ומעביר את דרק פייבורס. אני חושב שהוא די אכזב השנה וקאנטר הראה יותר פוטנציאל בעמדת הסנטר.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 28, 2014 8:01 am 
Hall of Famer

לגבי דנבר, אחת השאלות המסקרנות הן איך יחזור גאלינרי שאחרי שנה וחצי כולם שכחו ממנו אבל תכלס הוא היה שחקן פעם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 31, 2014 11:17 am 
Junior

הספסל של הבלייזרס לא חלש כמו שעושים ממנו, לדעתי הבעיה היא יותר עם סטוטס שהוא מאמן גרוע שלא עושה שימוש בספסל.
שחקן כמו ויל בארטון היה בכלל מחוץ לרוטציה עד המשחקים האחרונים מול סאן אנטוניו שהוא היה מצוין. שחקנים כמו פרילנד, קלאבר, מק׳קולום, בהחלט יכולים להיות שחקנים תורמים וחשובים מהספסל אם יש מאמן שיודע לעבוד איתם ונותן להם דקות. מו וויליאמס שהיה השחקן השישי עשה אופט-אאוט על החוזה ואם לא יחזירו אותו יצטרכו אולי להביא רכז אחר מהספסל. בדראפט כרגע אין לנו בחירות למרות שאני לא אופתע אם ניכנס לסיבוב השני. לא הייתי נותן נכס רציני (חמישייה, טי-רוב, בארטון, אחד מהשלושה הנ״ל) כדי להיכנס לדראפט, מעדיף לעשות תיקונים מינימליים דרך האקספשנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: sir charles, עודד ל ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה