סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 2:27 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ההחלטה חלק 2 (?)
הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 12:10 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
מיאמי נראתה די מפורקת בגמר האחרון
זה הזכיר את הלייקרס בהפסד לדטרויט, כשהיה די ברור שהשושלת הסתיימה באופן סופי ומפה מתפרקים איש איש לדרכו.
הדבר שריילי יכול להיות מעודד ממנו שההתחברות של השלישייה של מיאמי נעשתה על בסיס חברות לא פחות מאשר על בסיס מקצועי ואין שם שנאה הדדית כמו בלייקרס עם שאק וקובי.

http://www.cbssports.com/nba/eye-on-bas ... bron-james

במסגרת הספיקלוצים כבר עלו השמות של קליבלנד יוסטון והקליפרס(לא ריאלי בכלל בעיני). אם דריל מורי מצליח לתפור מהלך כזה הוא גאון. שלושה סופרסטארים בשלוש שנים זה פסיכי. לברון מצד שני יחזור 4 שנים אחורה לסיטואציה של קבוצה צעירה ורעבה להצלחה, עם הסנטר הטוב בליגה וכנראה השוטינג הטוב בליגה. הרבה פחות בעיות התאמה בין הכוכבים מאשר מיאמי. מצד שני יאבד כנראה הרבה מאוד הערכה ברמה ההיסטורית לדעתי. קליבלנד לדעתי איבדו סיכוי עם ההחתמה של בלאט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: ההחלטה חלק 2 (?)
הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 12:40 pm 
Hall of Famer

כן, רק שמקהייל לא הוכיח יכולות אימון גדולות עד עכשיו, כולל הקריסה בפלייאוף האחרון מול פורטלנד. לא בטוח בכלל שקבוצה של הווארד-לברון-הארדן מספיק טובה כדי לקחת את המערב.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 12:42 pm 
מנהל פורום

הרבה תלוי ביועצי התקשורת של לברון.
הם צריכים להחליט איזה דמות היסטורית הם רוצים לבנות לו.
הבן שב
ווינר חסר מעצורים
כישרון כדורסל בלתי נתפס
אלה שלושת האופציות הבאות בחשבון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 12:44 pm 
Senior

אפשר לחשוב שספולסטרה הוכיח משהו לפני שלברון הגיע. לא עשה יותר ממקהייל.
לגבי האיכות של השלישייה הזאת, אני די בטוח שהיא יותר טובה נכון להיום מוויד-בוש-לברון וגם משלימה אחד את השני טוב יותר. ברגע שמורי סוגר דבר כזה, הרול פליירס הטובים לבד ירימו טלפון כדי להצטרף על חוזים נמוכים. השחקן הטוב בליגה, הסנטר הטוב בליגה וכנראה גם השוטינג גארד הטוב בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 12:49 pm 
מנהל פורום

השאלה הגדולה, איך מחביאים את "שוטינג גארד הכי טוב בליגה" בהגנה
הוא כל כך רע בהגנה שאין לו קייס.
בקרבות של המאני טיים קבוצות טובות כמו גולדן סטייט, קליפרס אוקלהומה יכו שוב ושוב דרך החור הזה'
שלא לדבר על פופ שיפתח התקפות מיוחדות על החור הזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 12:55 pm 
Senior

כמו שמישהו פה כתב לפני, הארדן לא היה גרוע כל כך בהגנה באוקלהומה סיטי. בוודאי אם בשלבים מסויימים זרקו אותו על לברון. הוא לא ישמור כמו שהוא שמר השנה בסיטואציה שבה הוא יהיה הכוכב השני או השלישי של הקבוצה. זה לא עניין של חוסר יכולת במקרה שלו(כמו סטפון קארי נניח) כמו חוסר השקעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 1:03 pm 
מנהל פורום

מודה שלא עקבתי אחרי ההגנה שלו באו קיי סי
אבל ביוסטון, זה היה פשוט נורא, האיש מאמין בהיפנוזה אחרת אי אפשר להסביר למה הוא משתמש במבט במקום.ברגליים
אני לא מדבר על להקריב עבירות, אני מדבר על לזוז עם הרגליים יחד עם המתקיף כדי להכריח זריקה קשה או למנוע חדירה
בכל חמשת המשחקים בפלייאוף לא ראיתי אותו בא לעזור על לילארד, לא ראיתי אותו מתייצב לעבירת תוקף
אולי כשהייתי בשירותים
בכנות, זאת הייתה הצגת הגנה מהגיהנום
אם זה בגלל ההנחיות של מקהיל, אז אולי אפשר לסלוח לו אבל זה מעמיד את הקבוצה באור בעייתי עם מאמן כזה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 4:45 pm 
Sophomore

סליחה אם השאלה מגלה איזושהי בורות, אבל למה שלברון לא יחזור לקליבלבד כשלאב מגיע יחד איתו תמורת בחירה מס' 1?

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 5:07 pm 
Hall of Famer

לברון חזרה לקליבלנד יכול להיות הסיפור האמריקאי הענק.

אין לי ספק, אגב, שלברון-הארדן-הווארד זו השלישייה הטובה בליגה וכמו שאמרו-יש מצב שיותר טובה מהטריו של מיאמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 5:10 pm 
מנהל פורום

חוצפן חיובי כתב:
סליחה אם השאלה מגלה איזושהי בורות, אבל למה שלברון לא יחזור לקליבלבד כשלאב מגיע יחד איתו תמורת בחירה מס' 1?

כי מעבר לקטע עם האוהדים ששרפו גופיות שלו (שזה עוד פחות רלוונטי), היה שם את כל הקטע עם הבעלים דן גילברט שלקח את העזיבה של לברון ממש קשה ואמר/כתב דברים דיי חריפים בגנותו של לברון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 5:16 pm 
Hall of Famer

ובגלל זה סיפור החזרה יהיה יותר גדול, יותר אמריקאי ויכניס יותר כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 6:24 pm 
מנהל פורום

ומה עם האגו של לברון?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 6:27 pm 
Senior

ואם יש משהו שלברון כבר הוכיח בקריירה - זה שלקהל הרחב יש זכרון קצר.
בדיוק כמו שבשנייה שלברון זכה באליפות עם מיאמי הרוב המוחלט שכח את כל הביקורות, ככה הביקורות האלו יחזרו וההלל ישכח אם הוא יעזוב את מיאמי הקיץ אחרי הפסד נוסף בגמר, וגם הן ישכחו בשנייה שיזכה באליפות בקבוצה אחרת.
וכמובן שהרוב המוחלט של אוהדי קליבלנד יסלחו לו ויבנו פסלים בדמותו בשנייה שיחתום שם בחזרה.

לדעתי מאוד אפשרי שהוא יישאר במיאמי, בין היתר מתוך פחד ממה שעזיבה שלו תעשה לו תדמיתית, אבל אני ממש לא שולל מצב שבו הוא עובר עוד קבוצה (הפעם בלי 'החלטה', כי אני מניח שגם הוא הבין כמה דושבאג הוא היה שם) מתוך אמונה שברגע שהוא יביא אליפות התקשורת והקהל הרחב יסלחו לו שוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 6:43 pm 
Hall of Famer

ודים כתב:
ומה עם האגו של לברון?

יבוא על סיפוקו ככל שחשבון הבנק שלו יתפח יותר.

הסיפור הזה של קליבלנד ממילא נמצא באיזה מצב ביניים מוזר. הרי לא יכול להיות שהם לא יפרישו את גופייה 23 ויתלו אותה מתקרת האולם. הוא בכל זאת הביא פרנצ'ייז כושל במיוחד לשנים הכי יפות שלו, ודי נדיר שלפרנצ'ייז מסריח כמו הקאבס מגיע שחקן כמו לברון כדי להיות הפנים והסמל למשך כמה עונות. חזרה שלו רק תהדק את העניין, ואלה ששרפו את הגופייה שלו יעמדו בחזרה בתור כדי לקנות חדשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 7:01 pm 
Senior

אני חושב שלברון יהיה בעונה הבאה במקום שבו הוא יאמין שיש לו את הסיכוי הטוב ביותר לקחת אליפות. ולכן מיאמי צריכים להיות מודאגים, וויד נראה גמור בגמר האחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 7:36 pm 
Freshman

nadav_hacohen כתב:

יבוא על סיפוקו ככל שחשבון הבנק שלו יתפח יותר.

אולי אני תמים, אבל מרגיש לי שזה פחות שיקול אצל לברון..
הרי בסה"כ חוזה מקסימום הוא חוזה מקסימום, והוא עושה לא מעט כסף, אולי אפילו יותר מהחוזה, ממוצרים ופרסומות, ככה שמה שמשפיע על ההכנסה הוא גם אם זאת עיר מרכזית או לא..
אבל לברון הרי אפילו לא משחק תחת חוזה מקסימום כרגע מבחירה, והטריו הוריד מהשכר כדי לשחק ביחד ודיברו על להוריד עוד כדי להוסיף את כרמלו או משהו בסגנון - לא נראה שהם מתמקחים על כל דולר בשלב הזה ורוצים לקחת אליפויות וליצור אגדה.
אני מקווה בשבילו שהוא יישאר במיאמי ואם יצליח לקחת עוד תואר - לא הזוי, יעשה את זה שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 7:38 pm 
Hall of Famer

ברור שהחוזה הוא לא הסיפור. הסיפור הוא...הסיפור. אין סיפור יותר אמריקאי מהגיבור הענק שהרים מהזבל פרנצ'ייז, לא הצליח לקחת אליפות, נטש אותם כמו אחרון הנבלים, ואז חוזר כמו גיבור כדי לנסות לקחת אליפות גם איתם. אם הוא ייקח עם הקאבס אליפות, ועם קיירי והבחירה הראשונה של השנה זה תסריט שיכול לקרות, חשבון הבנק שלו לא ינוח לרגע מכל הפרסומות והמרצ'נדייז. גם אם הוא לא ייקח, עצם ההחלטה תביא לו בום של הכנסות. אני חושב שללברון בכל זאת יש גם איזו פינה לקליבלנד, הוא בן אוהיו, הוא היה בפרנצ'ייז מזמן שלא עלה לפלייאוף ועד גמר ליגה. סיפור מושלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 9:45 pm 
Sophomore

לדעתי מה שחשוב ללברון זו התדמית שלו ולהיכנס כמה שיותר גבוה לרשימת הגדולים אי פעם. בגלל זה אליפויות הן חלק גדול מעניין אבל אם הוא ימשיך לבזות את התדמית שלו ולדלג בין קבוצות זה לא בדיוק יעזור לו. יש לו שתי אפשרויות מבחינה הזאת, או לשנות את תדמית הלויאליות ולנסות להרים את מיאמי או כאמור למלא את תפקיד הבן האובד ששב הביתה. כמובן האפשרות השנייה היא סיפור יותר גדול ובעיניי גם אפשרות מקצועית יותר טובה. לגבי הריבים - אנשים התגברו על יותר בשביל פחות. לא אומר שזה יקרה אבל יכול לקרות.
השאלות האחרות שיש לי זה אם קליבלנד יוכלו להשיג את לאב, אם לאב יסכים להישאר שם ואם לקליבלנד יש מספיק כסף בשביל שניהם, אבל אני לא בקיא בכל הדברים האלה...

הפועל "בנק יהב" ירושלים רואה ערך רב בקביעת הישגים ספורטיביים כקריטריון המרכזי להשתתפות במפעלים האירופאים ומכיוון שליגת האלופות מעניקה הזדמנות שווה לכל קבוצה באירופה להגיע למפעל, החליטה הקבוצה להירשם אליו בפעם הראשונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 9:51 pm 
Senior

שאקיל בשיא שלו עבר 3 קבוצות וזה לא הפריע לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 10:09 pm 
Junior

אוניל עזב הן את המג'יק והן את הלייקרס בגלל חיכוכים בתוך הקבוצה וכי הוא הרגיש לא רצוי בקבוצה ולא מוערך מספיק ע"י הקהל.

ממש לא מקרה לברון בקליבלנד או מיאמי, השחקנים מתים עליו, המדיה מתה עליו, הקהל מת עליו.

את ג'יימס מעניין האופציה הטובה ביותר לאליפות, ושכל השאר יקפצו לו, גם אם זה חבר כמו וייד. ביסנס ותו לא.

לטעמי מיאמי היא הקבוצה הכי קרובה לאליפות גם ככה (הנאום של ריילי אחרי ההפסד היה עוצמתי) ואין סיבה שלברון יעזוב. וייד ובוש הם הכאן ועכשיו. לא אירווינג ולאב חסרי ניסיון פלייאוף, לא הארדן החור ולא האוורד הלוזר.

פשוט הספרס נתנו עונה היסטורית ומה לעשות- רק קבוצה אחת מנצחת בסוף. מיאמי התאימו את עצמם בפעם הראשונה: לשלישיה בגיל של השיא (27-30), הביאו שחקנים משלימים מבוגרים ומתאימים ברול שלהם. באטייה/בירדמן/ריי אלן ובקיצור: תואמי פישר/בואן/הורי.

מעכשיו והלאה שלושת הגדולים הם החברה המנוסים והמבוגרים (גיל 30-33), וריילי יצעיר את הקבוצה בהתאם, כבר לא חסר ניסיון אלא דם צעיר ורעב: תואמי גרין/לאונרד/ספליטר/פארמר/אריזה/ביינום. את כל ההאסלם הבירדמנים הבאטיים הוא יזרוק מהקבוצה. בשורה התחתונה: ריילי יודע יותר טוב מכל קבוצה אופיונלית כרגע, לבנות קבוצה לאליפות ואין סיבה לא לסמוך עליו, כשוייד ובוש עדיין אפקטיביים מאוד גם אם לא סופרסטארים.

אם לברון יעזוב הוא יוכיח, חוץ מחוסר לויאליות משווע (שכבר ידענו), שהוא אידיוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 10:23 pm 
Senior

פלאש, יצא לך לראות את וויד בגמר הזה? כל הקפיצים הלכו לו. האיש לא מצליח להתרומם לג'אמפ שוט, מחטיא פלואטרים בחדירות שפעם הוא היה מכניס בעיניים עצומות. יהיה לריילי מאוד קשה להביא חבורת רול פליירס שתכפר על הנפילה ביכולות של וויד, בעיני, אלא אם כן כל השלישייה תצא כבר השנה מהחוזים שלהם ויחתמו על חוזים נמוכים יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 10:28 pm 
Hall of Famer

FLASH כתב:
אם לברון יעזוב הוא יוכיח, חוץ מחוסר לויאליות משווע (שכבר ידענו), שהוא אידיוט.

אהבתי "חוסר לויאליות משווע" ו-"אידיוט". עוד נקודה לאובייקטיביות המשוועת שלך, ותזכיר לנו לבכות יחד כשמישהו יורד על אהובך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 10:41 pm 
Junior

אין שחקן שבכלל מתקרב לרמת תיעוב שלי ללברון, יסלחו לי אוהביו: שחקן עם צורת משחק דוחה ואופי דוחה למעט השנים הראשונות שלו בקאבס. כך שאני מאוד לא אובייקטיבי, אם אחרי כל השנים האחרונות זה לא היה ברור.

ראיתי את וייד בגמר, ראיתי את וייד גם שנה שעברה נגד אינדיאנה והבולס. וייד שחקן מאוד לא יציב מאז ומעולם, ולמרות שאיבד את הקפיצים בשנתיים האחרונות הוא למד לשחק מתחת לגובה הטבעת.

בסדרה השנה מול אינדיאנה הוא היה נהדר, כולל 20 נק' למשחק ב54.5% מהשדה. בכלל בפלייאוף הנוכחי הוא רשם מספרים עדיפים על הפלייאוף הקודם.

מצד שני אני מסכים שוייד יורד ביכולת בעקביות משנה לשנה, ועדיין הוא האופציה מספר 2 השניה בליגה אחרי ווסטברוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 10:45 pm 
Sophomore

פלאש, לוויכוחי לברון אין לי שום כוונה להיכנס אבל אני חייב להבין פעם אחת ולתמיד, ומצטער עם הנושא נידון כבר אבל אני יחסית חדש פה - איך אתה מדבר כל הזמן על האופי הדוחה של לברון בזמן שאתה המעריץ מספר אחד של האנס?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 21, 2014 10:58 pm 
Junior

רק כשראיתי את התגובה באייפון הבנתי למה האינטרנט בבית חסם את התגובה שלך :wink:

אני אוהב את האופי של האנס. בהנחה שהוא אנס, אין לי מושג מה קרה שם, לא חקרתי, ואני לא נכנס לזה כי ברור שישייכו לתגובה שלי מאפייני סגידה. אם כי זה יקרה בכל מקרה, אז יאללה: שיהיה חרא בן אדם, אני עדיין אוהב את האופי שניכר מקבלת ההחלטות שלו על המגרש, הראיונות שלו מעניינים ואני מעריך את רמת ההבנה שלו במשחק. אני חושב שהוא ווינר מלידה, כמו דאנקן וג'ורדן, ומוכן לעשות הכל בשביל הנצחון גם אם לשים את הכשרון שלו בצד וללמוד מג'ורדן, אולג'ואן, הלוגו. הוא לא עסוק באיך תיראה התדמית שלו כל היום אלא רק רוצה לנצח. כמו דאנקן, נוביצקי וייד ושחקנים אחרים שאני אוהב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה