סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 12:29 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 16 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ספרס 14-15
הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 8:01 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
טוב. נגמר. עונה אדירה. מרגשת. מדהים.
עונה הבאה:
לדנקן יש אופציה (10 מיליון) שלדעתי ייקח אלא יפרוש. כמובן שלא ילך לקבוצה אחרת (אלא אם לברון וכרמלו ירצו צלע שלישית...סתםםםם)
חופשיים:
דיאו,מילס ובונר.
שני הראשונים העלו את המניות שלהם בטירוף בפלייאוף. בעיקר דיאו שנתן סדרה ענקית.
מילס נתן עונה ענקית. המון אנרגיה ויד קטלנית משלוש. הוא מזכיר לי מאד את ברבוסה (רק קטן ממנו) - מאד מהיר, המון אנרגיות (האיש לא מתעייף) וקולע טוב.
מאמין שמילס יקבל מלא הצעות. נראה כמה הספרס יציעו לו.
המשכורות שלהם לעונה הבא כרגע הוא 53 מיליון.
דיאו הרוויח 4.7 עונה אחרונה. אבל הוא בן 32. לא יודע כמה הוא יקבל. מצד אחד הוא נתן עונה מעולה ופלייאוף מעולה. מצד שני לא צעיר בכלל (למרות שזה לא נראה לי פקטור בקבוצה הזאת). בקיצור אין ספק שינסו להחתים אותו. אני מאמין שיקבל הרבה הצעות.
בונר....העונה היה פחות פקטור מעונות קודמות ושיחק פחות. לא יודע מה יעשו איתו.
ארון ביינס עם אופצית שחקן (1.1 מיליון לעונה). מכבי רצו אותו פעם לא?

אמר משהו נחמד סימונס. הביג 3 של הספרס עושים פחות מ30. מאנו על חוזה מצחיק של 7, פרקר 12 וטימי 10.

לנארד עם חוזה רוקי של 3 מיליון לעונה הבא (ו4.2 לעונה אחרי זה...)
בקיצור הספרס הולכים על אליפות עונה הבא. אלא אם דנקן פורש.ומוותר על 10 מיליון לעונה ועוד אופציה אחרונה לאליפות שישית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: ספרס 14-15
הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 1:12 pm 
Junior

עונה הבאה כנראה תהיה עם סגל מאוד דומה.
הסוגיה הגדולה היא דווקא הקיץ הבא. לעונת 2015-6 יש חוזה רק לטיאגו ספליטר.
קוואי יהיה RFA וחוזה מקס אחרי תום תקופת רוקי עומד על בערך 15.
אם השלישיה פורשת ופופ איתם אז הם הופכים לאיזה בוסטון של המערב -
שוק בגודל בינוני, עם היסטוריה מפוארת, שחקן אחד שהוא טופ-5 בעמדה ומה חוץ מזה..?
אולי פארקר ישאר עם ה-12 הקבועים שלו?

אגב אנקדוטה על נושא תפיסה וגישה - כשהחבר'ה של מיאמי מתקבצים יחד ומוותרים על כסף כדי לעשות את זה ועוד שוקלים להוסיף את מלו זה נתפס כלא תחרותי.
כשהספרס זוכים בג'קפוט עם טימי, פארקר ומאנו ואז החבר'ה מסכימים להישאר תמורת חוזים שנמוכים בהרבה מערך השוק שלהם - זה דבר יפה ומוערך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 1:41 pm 
מנהל פורום

מסכים שכולם ישארו לפחות עד סוף החוזה, אין סיבה לפרוש, הדקות אולי ירדו ההתאמות למגבלות וליתרונות הגיל יבוצעו ואם פופוביץ' ישאר בראש המערכת אחרי תקופת מעבר תקום לנו עוד אימפריית כדורסל תענוגית שתתבסס על קוואמי, פופ יהפוך למגנט לשחקנים שרוצים להוציא מעצמם יותר ולהיות שותפים לתארים
אז אני רואה את פרקר, מנו וטימי משחקים עד שכבר אי אפשר בשכר ובתפקיד שיתאים למגבלות שלהם בו בזמן ששחקנים חדשים נבנים ומותאמים לשיטה

כשמנו, טימי ופרקר מתכנסים יחד ומוותרים (לא חושב שהם במובהק מתחת לכושר ההשתכרות שלהם) על כסף, זה לא כדי לשחק בשוק גדול יותר אני בספק אפילו אם זה כדי לענוד עוד טבעת אלא אולי בגלל שהם פשוט נהנים ביחד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 2:45 pm 
Senior

הם גם לא התכנסו ביחד וירדו בשכר כשהגיע להם הרבה יותר. דאנקן וג'ינובילי חתמו על החוזים האלה כשהם לא נראו מי יודע ומה וחשבו שהם בדרך לסוף. דאנקן חתך את החוזה שלו לחצי בגיל 36 שהרבה לא חשבו שהוא יכול להמשיך עוד הרבה זמן וג'ינובלי עשה את זה שהוא היה פצוע סידרתי שבכלל לא היה מגיע לפלייאוף. כשפארקר חתם על החוזה שלו זה גם היה סביר סה"כ לא איזה וויתור עצום שהיה יכול לקבל במקום אחר. בו נלא נשכח שעד לפני שנה שהם כמעט זכו באליפות סן אנטוניו והשלישיה נחשבו קבוצה מצויינת אבל מעבר לשיא שאין להם ממש סיכוי לאליפות ובאמת מאז 2007 הם לא זכו באליפות. זה לא שדאנקן או ג'ינובלי יכלו ללכת לאיזה מקום אחר לקבל מקסימום כמו השלישיה של מיאמי, שלא לדבר על ההבדל הגדול הם עשו את זה בשביל הקבוצה שהם גדלו בה בNBA בניגוד ללברון ובוש שהלכו לשם בשביל שיהיה להם צ'אנס לאליפות. דווקא את ווייד אני מוציא מהמקום של שניהם, הוא היה שם כבר והוא גם לקח כבר אליפות על הגב שלו הוא לא היה צריך את זה. בשביל לוותר על כסף בשביל לחזק את הקבוצה שלו זה בסדר. הנקניקים היו ונשארו לברון ובוש שהיו צריכים את זה בשביל לקחת אליפויות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 2:48 pm 
Senior

מבחינתי כל עוד סן אנטוניו ישארו בראים הם פייבוריטים לאליפות גם בשנה הבאה.

אני מעריך שהם דווקא ישמרו על דיאו ומילס (אני מעריך שמילס ראה מה קורה לשחקנים שיוצאים מהשיטה של הספרס והוא יעדיף בית לשנים בקצת פחות כסף שלא לדבר על דיאו) ובשנה הבאה הם רק יהיו יותר מנוסים ויותר טובים. בריאות והם עדיין יהיו הקבוצה הכי טובה בNBA ולהוציא איזה טרייד או מהלך שיביא לאוקלהומה שחקן פנים טוב במקום פרקינס לא רואה מי עוצר אותם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 3:22 pm 
Hall of Famer

כשהזקנה מדברת אי אפשר לדעת, זה באמת יכול לקרות לשחקן תוך עונה אחת (פעם הובאה כאן כתבה בהקשר).
אני בכל מקרה, חושב שההבדל העיקרי ביניהם לבין מיאמי, הוא שמיאמי עזבו כל מיני מקומות אחרים בשביל לחבור יחד, ואילו בסן אנטוניו החיבור כבר בא מאליו והם רק לא עזבו בשביל יותר כסף במקומות אחרים. בעיניי זה הבדל קריטי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 4:07 pm 
Hall of Famer

idansha כתב:
אגב אנקדוטה על נושא תפיסה וגישה - כשהחבר'ה של מיאמי מתקבצים יחד ומוותרים על כסף כדי לעשות את זה ועוד שוקלים להוסיף את מלו זה נתפס כלא תחרותי.
כשהספרס זוכים בג'קפוט עם טימי, פארקר ומאנו ואז החבר'ה מסכימים להישאר תמורת חוזים שנמוכים בהרבה מערך השוק שלהם - זה דבר יפה ומוערך.

ההבדל הוא שהם בנו קבוצת גלקטיקוס. מאנו, טימי וטוני ממשיכים באותו קבוצה. הם הורידו את השכר כי הם רוצים להשאר (הספרס לא היו מחתימים את מאנו על חוזה עתק אחרי הפלייאוף שלו אשתקד). מיאמי היט זה גלקטיקוס. זה כמו שג'ורדן אחרי כמה הפסדים לפיסטונס היה עוזב לשחק עם מג'יק בלייקרס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 5:04 pm 
Hall of Famer

קוף ירוק כתב:

אני מעריך שהם דווקא ישמרו על דיאו ומילס (אני מעריך שמילס ראה מה קורה לשחקנים שיוצאים מהשיטה של הספרס והוא יעדיף בית לשנים בקצת פחות כסף שלא לדבר על דיאו) ובשנה הבאה הם רק יהיו יותר מנוסים ויותר טובים. בריאות והם עדיין יהיו הקבוצה הכי טובה בNBA ולהוציא איזה טרייד או מהלך שיביא לאוקלהומה שחקן פנים טוב במקום פרקינס לא רואה מי עוצר אותם.

אני מעריך שמילס ראה מה קרה לבראה ולגארי ניל, מצד שני הוא גם מקבל דפי חשבון מהבנק כל חודש. אם יהיה הבדל ממשי בין ההצעות של הספארס לבין הצעות של קבוצות אחרות, כפי שהיה במקרים של בראה וניל, אז מילס יעשה את הדבר ההגיוני ביותר וילך לדאוג לעצמו כלכלית. מספיק טיפש אחד שיחשוב שפטי מילס שווה חוזה גדול לאור מה שהוא נתן בסדרת הגמר. הספארס לא נוהגים להשתגע על שחקנים, לא חשוב כמה הם מעריכים אותם ואני לא מאמין שהם ישוו הצעה גדולה על פאטי מילס. אני מאמין שדיאו יישאר.

מה שמדהים זה התהליך שדיאו עבר. הוא הגיע לפני 2 עונות לסן אנטוניו כשחקן למעשה גמור, עם man's boobs. בסן אנטוניו הוא חזר להיות השחקן המצויין שהוא היה לפני 7-8 שנים בפיניקס.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 9:27 pm 
Senior

אני חושב שהוא הפך אפילו ליותר מזה - לשחקן המצוין שהוא היה בפיניקס, רק שהפעם הוא גם יודע להשתמש במימדים הגדולים שלא היו לו אז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 9:32 pm 
Senior

עמוס לב כתב:
קוף ירוק כתב:

אני מעריך שמילס ראה מה קרה לבראה ולגארי ניל, מצד שני הוא גם מקבל דפי חשבון מהבנק כל חודש. אם יהיה הבדל ממשי בין ההצעות של הספארס לבין הצעות של קבוצות אחרות, כפי שהיה במקרים של בראה וניל, אז מילס יעשה את הדבר ההגיוני ביותר וילך לדאוג לעצמו כלכלית. מספיק טיפש אחד שיחשוב שפטי מילס שווה חוזה גדול לאור מה שהוא נתן בסדרת הגמר. הספארס לא נוהגים להשתגע על שחקנים, לא חשוב כמה הם מעריכים אותם ואני לא מאמין שהם ישוו הצעה גדולה על פאטי מילס. אני מאמין שדיאו יישאר.

מה שמדהים זה התהליך שדיאו עבר. הוא הגיע לפני 2 עונות לסן אנטוניו כשחקן למעשה גמור, עם man's boobs. בסן אנטוניו הוא חזר להיות השחקן המצויין שהוא היה לפני 7-8 שנים בפיניקס.

אני מסכים שאם מישהו ישתולל עליו אז הוא מן הסתם ילך. מצד שני אם הספרס יתנו לו הצעה של נניח 3 מיליון דולר לעונה או משהו בסגנון ל4 שנים נגיד אני חושב שהוא ייקח. כספית הוא עדיין יהיה מסודר ולא פחות הוא יזכה לשחק בקבוצה גדולה ורוב הסיכוי גם שאם הוא ישאר בספרס הוא יכול לעשות שם יותר שנים וקריירה יותר טובה ככה שגם כלכלית ההפרשים בסוף יהיו קטנים יחסית. ברור שתמיד איזה הצעה של קבוצה פסיכית יכול לשנות את המצב אבל אל תשכח שגם בNBA ראו מה שחקנים שנראים גדולים בתוך הספרס עושים בחוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 16, 2014 10:35 pm 
Senior

הספרס בהחלט גרמו לי לאכול את הכובע השנה, אבל לא לשכוח שזו קבוצה שרוב השחקנים בה לא נמצאים בדיוק בשיא הקריירה שלהם. שינויים מתבקשים במיאמי, הבאה של כוכב שלישי לאוקלהומה ואולי חיזוק של הקליפרס בהחלט יכולים לשנות את התמונה. בכל אופן אני מאוד מאוד אופתע אם הם יצליחו לעשות ריפיט. זה לא קרה כשדאנקן וג'ינובילי היו צעירים ב-7 שנים והליגה הייתה פחות טובה מהיום.
הבאה של כרמלו למיאמי לדוגמא זה משהו שיטה את המטוטלת חזרה לכיוון שלהם, למרות שאני לא רואה את זה קורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 17, 2014 8:14 am 
Hall of Famer

אם הספארס יציעו לו 12 מיליון ל-4 שנים, מישהו כבר יציע לו MLE, שזה מעל 5 מיליון לשנה. הוא יגיד יפה שלום וייקח עוד 8 מיליון מיליון הביתה.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 1:34 am 
מנהל פורום

דאנקן לא פורש וממשיך לשנה אחרונה בחוזה, על סך כ 10 מיליון דולר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 24, 2014 10:10 pm 
Senior

מעניין יהיה לראות איך הוא יראה בעונה הקרובה, הכי טבעי בעולם שתהיה אצלו ירידת מתח ואיתה ירידה גם בתפוקה (שתבוא כמובן גם בגלל הגיל, אבל גם כי העונה האחרונה הייתה מעין פוש הירואי אחרון בקריירה), מצד שני - זה דאנקן, הוא עוד עלול לסיים כMVP.
בכל אופן, אם הוא יצליח להיות משמעותי ורעב כמו בעונה האחרונה באמת שזה יהיה מדהים לא פחות משום דבר אחר בקריירה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 25, 2014 12:22 am 
Junior

stavs כתב:
אני חושב שהוא הפך אפילו ליותר מזה - לשחקן המצוין שהוא היה בפיניקס, רק שהפעם הוא גם יודע להשתמש במימדים הגדולים שלא היו לו אז.

שני מאמרים עליו באספן:
http://m.espn.go.com/nba/story?storyId= ... f%22%3A%22
http://grantland.com/features/boris-dia ... offs-2014/

נערך לאחרונה על ידי picknroll בתאריך ד' יוני 25, 2014 12:57 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 25, 2014 12:31 am 
Junior

פיקנרול שים רווח בין ההודעה ללינק הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 16 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: RREEDDTT, stavs ו 25 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה