סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 08, 2024 5:39 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 1:16 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
טורונטו ראפטורס (מאזן עונה קודמת 48-34)
נשארו: דמאר דרוזן, קייל לאורי, יונאס ולנצ'ונאס, טרנס רוס, פטריק פטרסון, אמיר ג'ונסון, גריוויס ואסקז, טיילר הנסברו, לנדרי פילדס, צ'אק הייז
הגיעו: ג'יימס ג'ונסון!!! (ממפיס), לו ויליאמס (אטלנטה), לוקאס נוגיירה (רוקי)
עזבו: סטיב נובאק (יוטה), ג'ון סלמונס (ניו אורלינס)

הראפטורס הם עוד אחת ההוכחות לכך ששמירה על סגל מניבה בסופו של דבר תוצאות. המהלך הקריטי של הקיץ היה החוזה החדש של קייל לאורי. זה לא שיש להם סגל זוהר או מרשים במיוחד, ממש לא. אבל כן יש להם סגל שרץ כבר 2-3 שנים ביחד, ובאן בי איי של היום זה לא מעט.
תחזית: פלייאוף. מקום 4 בלי יתרון ביתיות.

ברוקלין נטס (מאזן עונה קודמת 44-38).
נשארו: קווין גארנט, דרון ויליאמס, ברוק לופז, ג'ו ג'ונסון, אנדריי קירילנקו, מירזה טלטוביץ', אלן אנדרסון, מייסון פלאמלי
הגיעו: בויאן בוגדנוביץ' (רוקי), ג'ארט ג'ק (קליבלנד), ליונל הולינס (מאמן)
עזבו: פול פירס (ווישנגטון), שון ליבינגסטון (ג"ס), אנדריי בלאץ' (סין), ג'ייסון קולינס (סוס מת גם ככה), מרקוס תורנטון (בוסטון)

אז... הקבוצה שעשתה את ה-מהלך של הקיץ הקודם, זאת שכולם לטשו אליה עיניים כקבוצה שתאיים הכי הרבה על מיאמי, סיימה את העונה במפח נפש, כשברוק לופז פצוע, ועם הבנה שהחבר'ה האלה פשוט לא מספיק טובים לנצח את ההיט. פול פירס עזב לבירה, והבעלים פרוחורוב גם כן שוקל את צעדיו. הבעיה העיקרית של הנטס היא שגם בעונה שעברה וגם השנה, זו קבוצה ללא זהות, ללא איזה מכנה משותף. אני לא רואה את זה משתנה הרבה כשבסגל יש חבורה של שחקנים שבעים כמו גארנט, ג'ו ג'ונסון וקירילנקו, וגם דרון ויליאמס כבר נראה שאיבד מזמן את חדוות המשחק שאפיינה אותו ביוטה.
תחזית: פףףף. לא'דע. לא'דע. הם יהיו פחות טובים לדעתי מהראפטורס. והם גם ימשיכו לסבול מפציעות כי גארנט בן 38 לא יכול לסחוב, ברוק לופז משחק עונה כן עונה לא, וכנ"ל קירילנקו שממשיך לסחוב מכוח האינרציה. מקום 8 בסטרץ', וגם זה בהנחה שהם לא הולכים על טנקינג באמצע העונה. הולינס אמור להיות תוספת חשובה לעמדת המאמן במקום ג'ייסון קיד, שעבר טבילת אש עונה שעברה ואולי התחיל לעבוד טיפה מוקדם מדי.

ניו יורק ניקס (מאזן עונה קודמת 37-45)
נשארו: כרמלו אנתוני, אנדראה ברניאני, אמארה סטודמאייר, ג'יי אר סמית, פאבלו פריג'יוני, אימאן שאמפרט, טים הארדוויי ג'וניור
הגיעו: חוזה קלדרון (דאלאס), סם דלאמברט (דאלאס), שיין לארקין (דאלאס), טרוויס אאוטלו (סקרמנטו), ג'ייסון סמית (ניו אורלינס), דרק פישר (מאמן)
עזבו: טייסון צ'נדלר (דאלאס), ריי פלטון (דאלאס), קניון מרטין, למאר אודום, ג'רמי טיילר (לייקרס), שנון בראון (מיאמי)

אם הראפטורס הם דוגמא לכך ששמירה על סגל מניבה תוצאות, הניקס זה הדוגמא ההפוכה. סגל שרץ כבר 3-4 שנים, וחוץ מפלייאוף אחד שעברו סיבוב, זה לא נראה טוב במיוחד. השנה הם עוברים לשיטת המשולש תחת דרק פישר והזן מאסטר בעמדת הג'י אם.
תחזית: לא'דע. קלדרון זה תוספת מאוד חיובית. מצד שני, הגנת הפנים שלהם הולכת להיות מחורבנת למשעי ולא בטוח שהקבוצה תתחבר כולה להתקפת המשולש, שהיא התקפה שדורשת אינטיליגנצית משחק גבוהה, מוסרים טובים והרבה סבלנות. ניקח הימור שהם עושים את הפלייאוף, מקומות אזור 6-8.

בוסטון סלטיקס (מאזן עונה קודמת 25-57)
נשארו: ראז'ון רונדו (פצוע), אייברי בראדלי, ג'ף גרין, קלי אוליניק, ג'ארד סלינג'ר, ג'רלד וואלאס, ברנדן באס, ג'ואל אנתוני
הגיעו: מרקוס סמארט (רוקי), מרקוס תורנטון (ברוקלין), אוון טרנר (אינדיאנה), טיילר זלר (קליבלנד)
עזבו: ג'רד ביילס (מילווקי), קריס האמפריז (וושינגטון)

כאן בונים. קבוצה מחורבנת למדי ובינונית למדי. אם יש מישהו אחד שלא מגיע לו להיות בסיטואציה הזאת זה בראד סטיבנס המאמן, אחד המוחות הצעירים והמבריקים בכדורסל האמריקאי היום. מקווה בשבילו שהכשלונות בעונה האחרונה ובעונה הקרובה ושאחריה לא יעיבו לו על הקריירה שלא לצורך. המטרה שלו תהיה העונה לפתח את סמארט, ואם הוא עושה מעבר טוב לעמדת הרכז, אני מעביר את רונדו תמורת כמה בחירות דראפט.
תחזית: לוטרי, מקומות 1-5

פילדלפיה 76 (מאזן עונה קודמת 19-63)
נשארו: מייקל קרטר ויליאמס, נרלנס נואל, ג'יי ריץ', טוני רוטן, הוליס תומפסון, הנרי סימס
הגיעו: ג'ואל אמביד (רוקי), לוק אמבה א מוטה (מינסוטה)
עזבו: ת'אד יאנג (מינסוטה)

כאן בונים 2. בחרו את אמביד הפצוע בבחירה מס' 3. ומצד שני יש להם גם את נואל שהרבה מדברים עליו כפוטנציאל לרוקי השנה. קבוצה עם אחד הסגלים החלשים שיש באן בי איי, וגם השנה הם יתפללו לאלילת הלוטרי..
תחזית: לוטרי, מקומות 1-5

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

נערך לאחרונה על ידי התותח המפוברק בתאריך ו' אוקטובר 10, 2014 9:45 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 9:19 am 
Hall of Famer

ברוקלין לא תעשה טאנקינג ולו מהסיבה הפשוטה שלאטלנטה יש את הזכות להחליף איתם בחירות השנה. למעשה, העונה הכי קרובה שבה לברוקלין אולי ישתלם לעשות טאנקינג היא ב-2019 כי גם אחרי העונה הקרובה, ב-2016 ו-2018 הבחירות שלהם הולכות לסלטיקס וב-2017 הסלטיקס יכולים להחליף איתם בחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 9:27 am 
Hall of Famer

בלאץ׳ באמת לא הצליח למצוא חוזה? שחקן התקפי מוכשר עם גוף גדול שיכול היה למשל להיות מצוין בקבוצה כמו קליבלנד. לא ברור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 9:48 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

איך יכול להיות "פלייאוף. מקום 4 בלי יתרון ביתיות"? (בהקשר של טורונטו) או שאתה מתכוון לכך שלפחות שתיים מהקבוצות במקום השני בבתים האחרים במזרח יסיימו עם מאזן טוב משל הרפטורס אבל ידורגו מתחתם כי טורונטו ראש בית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 9:51 am 
Hall of Famer

בנוסף לבלאץ', גם ג'ורדן קרופורד (AKA האיש שהטביע על לברון בוידאו ה"גנוז" ההוא) ומייקל ביזלי בדרך לסין

בלאץ' דווקא מצא חוזה - 2.5 מיליון דולר לעונה. כנראה שהעדיף להיות ראש לשועלים מאשר זנב לאריות.

סר צ'ארלס - מה שאמרת. לדעתי הם לא ישיגו יותר נצחונות מאשר קליבלנד, מיאמי, שיקגו, וושינגטון ואטלנטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 10:54 am 
Hall of Famer

לגבי קרופורד, אני חושב שהרמה שלו היא סוג של אלן אנדרסון. שחקן שאמנם יכול לצבור נקודות, אבל שבעיקרון הוא יותר נזק מלא - ובהחלט יכול ככזה לשחק באירופה או בסין.
אבל ביזלי ובלאץ' הם בהחלט שחקנים שראויים ברמה לנ.ב.א וזה פשוט חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 1:04 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בסין אפשר להקים את האנדראציבינג דרים טים - מרבורי, קרופורד, מקגריידי, ביזלי ובלאטץ' עם אזכור של כבוד לאדי קארי שאני לא בטוח אם עדיין משחק שם או שהספיק כבר להיעצר על אכילת אוהד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 2:17 pm 
Hall of Famer

אתה בטוח שטימאק עדיין משחק שם? ומרבורי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 5:11 pm 
Hall of Famer

נצטרך לחכות ולראות האם הראפטורס הם דוגמא לכך שיציבות בסגל מביאה להצלחות. שנה קודמת הם בעיקר היו דוגמא ל-addition by subtraction, אחרי הטריידים של ברניאני וגיי. השנה הם אכן בחרו להישאר עם הסגל ולהוסיף עליו רוקי מאוד raw עם אפסייד גבוה. נראה לאיפה זה יוביל אותם. יש להם ספסל חזק יחסית וחמישיה חביבה, אבל לדעתי העונה שלהם תקום ותיפול על היכולת של דרוזן ולאורי להישאר בריאים. שנה קודמת הקבוצה כמעט ולא סבלה מפציעות. אם יישארו בריאים וימשיכו בריצה, אני גם מאמין שהם יכולים להיות מקום 4-5. אוהדי הראפטורס, אגב, יתמקדו לא מעט בהתפתחות של ואלנצ'יונאס וטרנס רוס, שתיקבע במידה רבה האם לקבוצה החביבה שיוג'ירי בונה יש עוד הילוך בשנים הקרובות או שזה דנבר all over again.

אני לא חושב שהניקס יגיעו לפלייאוף. אחרי off season שבו כרמלו החליט למעשה שהוא מעדיף את הכסף על פני סיכוי גבוה יותר לנצח (לפחות בטווח הזמן הקרוב), נראה שאין לניו-יורק הרבה כח אש וגם לא יותר מדי הגנה. לא יודע, פשוט לא חושב שהם מספיק מוכשרים.

היתרון של הנטס השנה, שאולי ימנע מהם לוטרי, זה המאמן. אם לופז יישאר בריא, יש להם סיכוי להגיע לפלייאוף.

פילי יהיו קבוצה מעניינת השנה, עם רוטן ונואל ורוקי השנה החולפת שפצוע כעת ויפסיד את תחילת השנה, אבל כנראה שיהיו גם הקבוצה הגרועה בליגה. סביר שאמביד לא יראה פרקט העונה. השאלה העיקרית לגביהם היא שינוי שיטת הדראפט, שיכולה להביא אותם עד למקום ה-7 בדראפט, פרס לא מלהיב במיוחד יחסית למאמצי הבנייה.

בוסטון יהיו מעט יותר טובים ממה שנדמה, בין השאר בגלל המאמן המוצלח, למרות שאני לא מת על סמארט וחושב שבוסטון היו צריכים ללכת על רנדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 10, 2014 5:11 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מארבורי שיחק שם בעונה שעברה ומקגריידי אכן פרש (שיחק שם ב-12/13)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 8:58 am 
Hall of Famer

תותח, הרפטורס לא בדיוק שמרו על הסגל שלהם. אי אפשר להגיד שהסגל שלהם רץ שנתיים שלוש ביחד כשבאותו פרק זמן הם העבירו שלושה שחקנים שהיו השחקנים המובילים בקבוצה - גאיי, ברנייאני, קלדרון. בכל מקרה, טורונטו היא הדארלינג של כולם, אני פחות מת עליהם. הם קבוצה אובראצ'יברית. בדר"כ קבוצות שכאלו נוחתות אחרי עונה גדולה. היו כמה פקטורים בהצלחה של הראפטורס שככל הנראה לא יחזרו - בריאות כמו שרשמו כאן, בעיקר ללאורי. הטרייד של רודי גאיי, שגרם לכולם להגיד שהרפטורס עושים טנקינג לוויגינס ואיחד את הקבוצה. קייל לאורי היה בשנת חוזה. שנת פריצה, שבה שחקן משפר עצמו משמעותית לעומת שאר הקריירה (ולאורי שחקן ותיק בליגה), שהיא גם שנת חוזה גורמת לך לחשוד האם השחקן יחזור על היכולת שלו. ללא לאורי ביכולת השיא של העונה שעברה, הרפטורס הרבה פחות טובים. שנת שיא גם לדהרוזן. נראה אם הוא מסוגל לחזור עליה. הסיכוי היחידי של הראפטורס לשמור על המאזן שלהם/להשתפר טמון בשיפור משמעותי ביכולת של טרנס רוס ושל יונאס. אני קצת סקפטי.

פילדלפיה הולכת להיות גרועה ברמה היסטורית. היא לא תשבור את שיא ההפסדים לעונה, אבל היא בהחלט תהיה בצמרת הקבוצות המפסידות במשך 2 עונות יחדיו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 10:23 am 
Hall of Famer

בסדר, אז לא שמרו על גיי, ברניאני וקלדרון.
אבל דרוזן כבר 5 שנים שם, אמיר ג'ונסון 4 שנים, לאורי שנתיים, טרנס רוס שנתיים, ולנצ'ונאס שנתיים... עבור השחקנים שמרכיבים את הליבה של הקבוצה הזאת זו כבר עונה שלישית ברציפות ביחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 11:46 am 
Hall of Famer

אם בסוף העונה הנוכחית תהיה הצלחה, אז המשפט שלך על המשכיות בהחלט נכון. אבל על העונה הקודמת בטח שאי אפשר להגיד את זה, כשבמהלכה הרפטורס עוד העבירו את השחקן המרכזי שלהם.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 2:38 pm 
Senior

Att כתב:
נצטרך לחכות ולראות האם הראפטורס הם דוגמא לכך שיציבות בסגל מביאה להצלחות. שנה קודמת הם בעיקר היו דוגמא ל-addition by subtraction, אחרי הטריידים של ברניאני וגיי. השנה הם אכן בחרו להישאר עם הסגל ולהוסיף עליו רוקי מאוד raw עם אפסייד גבוה. נראה לאיפה זה יוביל אותם. יש להם ספסל חזק יחסית וחמישיה חביבה, אבל לדעתי העונה שלהם תקום ותיפול על היכולת של דרוזן ולאורי להישאר בריאים. שנה קודמת הקבוצה כמעט ולא סבלה מפציעות. אם יישארו בריאים וימשיכו בריצה, אני גם מאמין שהם יכולים להיות מקום 4-5. אוהדי הראפטורס, אגב, יתמקדו לא מעט בהתפתחות של ואלנצ'יונאס וטרנס רוס, שתיקבע במידה רבה האם לקבוצה החביבה שיוג'ירי בונה יש עוד הילוך בשנים הקרובות או שזה דנבר all over again.

אני לא חושב שהניקס יגיעו לפלייאוף. אחרי off season שבו כרמלו החליט למעשה שהוא מעדיף את הכסף על פני סיכוי גבוה יותר לנצח (לפחות בטווח הזמן הקרוב), נראה שאין לניו-יורק הרבה כח אש וגם לא יותר מדי הגנה. לא יודע, פשוט לא חושב שהם מספיק מוכשרים.

היתרון של הנטס השנה, שאולי ימנע מהם לוטרי, זה המאמן. אם לופז יישאר בריא, יש להם סיכוי להגיע לפלייאוף.

פילי יהיו קבוצה מעניינת השנה, עם רוטן ונואל ורוקי השנה החולפת שפצוע כעת ויפסיד את תחילת השנה, אבל כנראה שיהיו גם הקבוצה הגרועה בליגה. סביר שאמביד לא יראה פרקט העונה. השאלה העיקרית לגביהם היא שינוי שיטת הדראפט, שיכולה להביא אותם עד למקום ה-7 בדראפט, פרס לא מלהיב במיוחד יחסית למאמצי הבנייה.

בוסטון יהיו מעט יותר טובים ממה שנדמה, בין השאר בגלל המאמן המוצלח, למרות שאני לא מת על סמארט וחושב שבוסטון היו צריכים ללכת על רנדל.

לגבי הניקס נראה לי שאתה טועה. החוזים של בארנייני,דאלאמברט ואמארה נגמרים בסוף השנה, ואז לניקס יהיה המון כסף להחתים מישהו בקיץ 2015. תאורטית, הם יכולים לצאת מהקיץ הזה עם רונדו ואלדריג', או לחילופין עם מארק גאסול ופול מילסאפ. כלומר, להפוך לקונטנדורית, גם אם לא בכירה במיוחד, אבל מאוזנת מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 4:20 pm 
Junior

כלומר, לדעתך הוא טועה בהערכתו שהניקס לא יגיעו השנה לפלייאוף, כי בשנה הבאה יש להם קאפ-ספייס?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 5:06 pm 
Senior

לא, הוא טועה בהערכה שלו שכרמלו העדיף את הכסף. הניקס ישיגו לדעתי לפחות כוכב אחד בקיץ הזה. עד כמה הוא יהיה בכיר זה שאלה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 6:24 pm 
Hall of Famer

אני לא אומר שהניקס לא יהיו טובים בהמשך אבל זה הכל ברמת הפוטנציאל. כרמלו יכול היה לסדר לעצמו אפשרות לאליפות כבר השנה, לא בעוד שנה או שנתיים או שלוש, כשהוא כבר אולי יהיה אחרי שיאו. הוא בחר את הכסף הגדול, נדמה לי שהוא עצמו אמר, אם אני לא טועה, שהוא לא בחר את הבחירה הנכונה מבחינת כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 6:47 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
שנת שיא גם לדהרוזן. נראה אם הוא מסוגל לחזור עליה.

לא יודע לגבי לאורי, מבין את החשש שהוא יעשה נסיגה בחזרה לממוצע אחרי שנת שיא וחוזה חדש, אבל דרוזן הולך לתת שנה מצוינת, אם רק יישאר בריא. הבחור לא סתם הגיע למה שהגיע. הוא עובד סופר קשה וממשיך להתקדם ולהשתפר מעונה לעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 7:39 pm 
Senior

אני בספק גדול אם כרמלו יהיה אחרי שיאו בעוד שנה או אפילו שנתיים. הוא ג'אמפ שוטר. לשחקנים כאלה בדרך כלל יש יותר זמן מאשר לשחקנים שחיים על החדירה שלהם כמו וויד.

אני בכלל לא בטוח שהוא יכל להגיע לקבוצה עם סיכויים ריאליים לאליפות השנה. מיאמי אולי, אבל זה סימן שאלה גדול מידי עם המצב הפיזי הדי רעוע של וויד. יוסטון רצתה אותו אבל אני לא רואה טריו של כרמלו, הארדן והאוורד עוברים את המערב. שני הראשונים דורכים אחד לשני על האצבעות ובאופן כללי דומים מידי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 7:58 pm 
Hall of Famer

לוקח זמן לבנות קבוצה לאליפות. להצטרף ליוסטון או לשיקאגו יכול בהחלט היה לקדם אותו ולתת לו סיכוי. בוא נאמר את זה כך, הוא בהחלט לא נשאר בניו-יורק בגלל ההזדמנות הנפלאה לשחק עם ברניאני.

אגב, מלו הוא הרבה יותר מג'אמפ-שוטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 8:07 pm 
Junior

למה מלו והארדן דורכים אחד לשני על האצבעות? לברון ו-וייד דרכו על האצבעות אחד של השני הרבה יותר.
הארדן יכול להיות פוינט גארד בפועל כשמלו המוציא לפועל העיקרי.
אני מניח שמלו יקלע 25 הארדן 22 + 6 אסיסטים, והאוורד 18.

אני חושב שזה אחלה שילוב. אמנם שלישיית לוזרים שלכל היותר יפסידו בגמר מערב/NBA, אבל יהיה מעניין אם זה יקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 9:54 pm 
Hall of Famer

המועמדת העיקרית לקלוט את מלו הייתה שיקגו. וכן, קבוצה של נואה-גאסול-מלו-באטלר-רוז בהחלט מועמדת לאליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 10:04 pm 
Senior

כמו שרוז נראה באליפות העולם נראה לי שהתקוות של אוהדי הבולס הולכות להתנפץ שוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 11, 2014 11:35 pm 
Hall of Famer

shachaf78 כתב:
כמו שרוז נראה באליפות העולם נראה לי שהתקוות של אוהדי הבולס הולכות להתנפץ שוב

*קיירי אירווינג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 9:18 am 
Hall of Famer

קצת מצחיק לקרוא לשחקן שבעונת הפרשמן שלו סחב קבוצה לאליפות מכללות לוזר. אבל הקלות הבלתי נסבלת של המקלדת וסטיגמות וכו'.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 30 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה