סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 10:39 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 1:40 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
מיאמי (מאזן עונה קודמת 54-28)
נשארו: וייד, בוש, האסלם, צ'אלמרס, נוריס קול, כריס אנדרסן
הגיעו: לואל דנג (קליבלנד), שנון בראון (ניקס), ג'יימס אניס (רוקי), דני גריינג'ר (קליפרס), ג'וש מקרוברטס (שארלוט), שבאז נייפייר (רוקי, אלוף מכללות פעמיים)
עזבו: לברון (קליבלנד), ריי אלן (קליבלנד/קבוצה אחרת/פרישה), שיין באטייה (פרש), מייקל ביזלי (סין), ג'יימס ג'ונס (קליבלנד), טוני דגלאס (סין), רשארד לואיס (שחקן חופשי), גרג אודן (עומד למשפט)

אין פה ציפיות לאליפות, כשההיט יודעים שהם עפו ברוח עם החלטה 2.0 של לברון לחזור לקליבלנד. יחד עם זאת, אם וייד ובוש בכושר טוב העונה, זו קבוצה שבהחלט יכולה להגיע לחצי גמר ואפילו לגמר מזרח.
תחזית: גמר מזרח

וושינגטון (מאזן עונה קודמת 44-38)
נשארו: ג'ון וול, ברדלי ביל (פצוע לחודשיים הקרובים), מרסין גורטאט, ננה, אנדרה מילר, אוטו פורטר, קווין סראפין, דרו גודן, גלן רייס ג'וניור, מרטל וובסטר, גארט טמפל
הגיעו: דחואן בלייר (דאלאס), קריס האמפריז (בוסטון, גם כן פצוע), פול פירס (ברוקלין)
עזבו: טרבור אריזה (יוסטון), טרבור בוקר (יוטה), אל הרינגטון (סוס מת), כריס סינגלטון (אינדיאנה)

אפרופו ההמשכיות בסגל שדיברתי עליה בת'רד של טורונטו, במקרה של הויזארדס זה מקבל חיזוק. קבוצה שהגיעה לחצי גמר מזרח ורוצה יותר. מבחינת הסגל לא היו הרבה שינויים משמעותיים מעבר לתוספת של הניסיון של פול פירס ע"ח טרבור אריזה. זו עונה שתקום ותיפול על ההתקדמות האישית של ג'ון וול וברדלי ביל. הם משווקים את עצמם כקו האחורי הטוב בליגה. אם הם יצליחו להוכיח את זה על המגרש, הויזארדס יוכלו להגיע גם לגמר מזרח.

תחזית: חצי גמר מזרח

שארלוט (מאזן עונה קודמת 43-39)
נשארו: אל ג'פרסון, מק"ג, ביסמאק ביומבו, קמבה ווקר, ג'רלד הנדרסון, גרי ניל, קודי זלר
הגיעו: לאנס סטיבנסון (אינדי), פי ג'יי היירסטון (רוקי), ג'ייסון מקסייל (אורלנדו), בריאן רוברטס (ניו אורלינס), נואה וונלה (רוקי), מרווין ויליאמס (יוטה)
עזבו: ג'וש מקרוברטס (מיאמי), כד"ר (קליפרס), ברנדן הייווד (קליבלנד), לוק רידנאוור (אורלנדו), אנתוני טוליבר (פיניקס)

הבובקאטס קיץ שני ברציפות מצליחים להנחית שחקן טוב, בקיץ שעבר זה היה אל ג'פרסון, הקיץ זה היה לאנס סטיבנסון. הם בנו קבוצה מאוד אתלטית שמתמקדת בעיקר בהגנה. אני לא רואה אותם מתקדמים מעבר לסיבוב אחד.
תחזית: סיבוב ראשון

אטלנטה (מאזן עונה קודמת 38-44)
נשארו: פרו אנטיץ', אלטון ברנד, דמארה קארול, אל הורפורד, ג'ף טיג, קייל קורבר, ג'ון ג'נקינס, שלבין מק, פול מילסאפ, מייק סקוט, דניס שרודר
הגיעו: קנט בייזמור (לייקרס), אדריאן פיין (רוקי), דקסטר פיטמן!!!!!, תאבו ספולושה (אוקלהומה)
עזבו: לו ויליאמס (טורונטו), גוסטבו איון (ריאל מדריד)

סה"כ אותו סגל שרץ כבר כמה שנים, ולדעתי בשביל אטלנטה זה לא מאוד מוסיף, כי בנקודה מסוימת יש כבר עייפות חומר.
תחזית: סיבוב ראשון

אורלנדו (מאזן עונה קודמת 23-59)
נשארו: טוביאס האריס, מו הארקלס, אנדרו ניקולסון, ויקטור אולדיפו, קייל אוקווין, ניק ווצ'ביץ'
הגיעו: אלפריד פייטון (רוקי), אוון פורנייה (דנבר), צ'נינג פריי (פיניקס), אארון גורדון (רוקי), בן גורדון (שארלוט), וילי גרין (קליפרס), לוק רידנאוור (שארלוט), פייטון סיבה (דטרויט)

סגל חלש למדי וגם לא ממש מעניין.
תחזית: לוטרי, מקומות 1-5.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 1:56 pm 
Hall of Famer

אני לא כל כך מסכים עם הקביעה שהסגל של אורלנדו לא מעניין, זה סגל צעיר עם לא מעט פוטנציאל, בטח ובטח שלשחקנים כמו אולדיפו ו-וויצ'ביץ' שכבר הראו משהו בליגה, אבל גם טוביאס האריס הראה ניצוצות מעניינים ואלפריד פייטון וארון גורדון הם שני רוקים שיכולים להתפתח לשחקנים טובים ותורמים. אז נכון שזו לא קבוצה שתאיים על מקום בפלייאוף כנראה, אבל זה כן שלד צעיר ומעניין בעיני, תוך שנתיים, אם הם ינהלו את עצמם נכון ולא יפשלו בדראפט הם בהחלט יכולים להפוך לקבוצת פלייאוף לגיטימית, לא מדובר כאן בשלד גרוע, רק בשחקנים צעירים ולא בשלים ובמחסור בכוכב אחד שייקח אותם על הגב שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 2:37 pm 
Hall of Famer

בוא נגיד ככה - כן יעניין אותי לראות משחק של וויגינס או פארקר. את אורלנדו לא מעניין אותי כ"כ לראות, אלא אם אלפריד פייטון יהיה הביאה השנייה של גרי פייטון.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 4:19 pm 
Junior

אלפריד פייטון ואולדיפו יהיה קו אחורי מגניב לאללה. פייטון סיווה גם שחקן שאני מאוד אוהב. לא ידעתי שהם הביאו אותו מדטרויט.
מיאמי גם בעיניי קבוצה חמודה, בעיקר בגלל שאני מחזיק מנייפייר, ובכל זאת גמר המזרח זו בעיניי התקרה שלהם וסיבוב שני נגיד זו תחזית יותר ריאלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 8:57 pm 
Sophomore

1 קורא שגרג אודן עומד למשפט

2 בודק בגוגל ומגלה שהוא תקף את חברתו

3 חושב על המשפט
This is going to hurt me more than it hurts you

4 מתבייש

5 נזכר שלפני הדראפט דיברו על האישיות השקטה והנחמדה שלו

6 מתנחם בעובדה שיש פה חומר לאחלה סרט תעודי בESPN

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 12, 2014 11:57 pm 
Hall of Famer

5. גם הודה שהוא אלכהוליסט וכמובן מי יכול לשכוח את התמונה המפורסמת שלו שהוא טרח לשלוח לבחורה כלשהי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: kakon3 ו 17 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה