סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' יולי 05, 2024 4:11 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 5:50 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
הפרישה של בלו והתהיה איפה הוא ממוקם בראי ההיסטוריה הביאו אותי להרהר קצת בנושא. יהיה מעניין לראות מה אנשים חושבים.

להלן הבחירות:
MVP- בודירוגה.
הגנה- דיאמנטידיס.
הקבוצה- מכבי 04/05.
חמישייה ראשונה- שאראס, ספנוליס, בודירוגה, באטיסט, ניקולה.
שנייה- דיאמנטידיס, פארקר, שישקא, סמודיס, אנדרסן.
שלישית- פאפא, נבארו, אלברטיס, בלו, טומשביץ'.
חמישיית האמריקאים (פטיש שלי) - הולדן,פארקר, לנגדון, באטיסט, בלייר.

*הפרמטרים שהשפיעו על הבחירות בסדר עולה:
- מספר תארים כאלפא דוג.
- מספר תארים.
- תפוקה במאני טיים.
- מספר עונות ביורוליג.
- סטטיסטיקה אישית,
- מספר תארים בקבוצות שונות.

אם למישהו בא להוסיף בחירות, וולקאם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 7:22 pm 
Freshman

נבארו צריך להיות בחמישייה השנייה אם לא בראשונה אפילו, מלך הסלים של כל הזמנים ביורוליג!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:21 pm 
מנהל פורום

הוא גם היה אלפא דוג באליפות של ברצלונה ב2010 אם אני זוכר נכון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:27 pm 
Hall of Famer

יש מצב שאתה משתף את המתודיקה? איזה משקל ניתן לכל דבר?
כסנטר אמריקאי אגב, אין מצב לדעתי שבלייר לפני האפמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 8:54 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
יש מצב שאתה משתף את המתודיקה? איזה משקל ניתן לכל דבר?
כסנטר אמריקאי אגב, אין מצב לדעתי שבלייר לפני האפמן.

כן, לא התנסחתי טוב. הכוונה הייתה שמספר תארים כאלפא דוג זה הפרמטר עם המשקל הכי גבוה, אחריו מספר תארים וכן הלאה.

קח בחשבון שהאפמן לא ממש היה פקטור ביורוליג אלא אם מחשיבים את העונה המפוצלת, התאדה די מהר בתחילת המילניום. אם מחשיבים את העונה המפוצלת אז גם לגריפית יש honorable mention.

לחמישייה הראשונה אין שום סיכוי שנבארו נכנס.

ספנוליס 3 פעמים MVP של הפיינל פור ובשלושתם גם אלוף יורוליג, MVP בעונה הרגילה, וכמובן גם פעמיים היה אלפא דוג מוחלט וסחב קבוצה מוגבלת עד לתואר, דבר שנדמה לי שאף שחקן אחר לא עשה.

שאראס אלוף עם 3 קבוצות שונות שגם את זה אף שחקן אחר לא עשה, שני תארים יותר מנבארו, MVP של הפיינל פור ב2005 וללא ספק אחד הווינרים הגדולים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:47 pm 
Senior

הייתי מכניס את פארקר לחמישייה במקום באטיסט(אם לא מתחשבים בעמדות). האחד פעמיים MVP והשני חי מהאסיסטים של דיאמנטידיס. לדעתי גם מבחינת כישרון ויכולות הם פשוט לא באותו איזור חיוג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 9:58 pm 
Junior

אני עם שחף אבל חשבתי שזה בגלל העמדות אז שתקתי...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 10:02 pm 
Freshman

פארקר חייב להיות בחמישיה , לא היה שחקן עם עליונות כל כך ברורה ב-15 השנים המדוברות .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 11:32 pm 
Sophomore

שלי:
MVP - בודירוגה [בתחרות קשה עם פארקר אבל הזכייה הענקית ב-2002 הכריעה את הכף, פארקר לא לקח אף תואר מעמדת נחיתות כל כך ברורה כמו בודירוגה]
הגנה- אלברטיס
הקבוצה- מכבי 04/05.
חמישייה ראשונה- שאראס, ספאנוליס, בודירוגה, פארקר, סקולה.
שנייה- דיאמנדידיס, נבארו, בלו, באטיסט, ניקולה.
שלישית- פאפאלוקאס, לנגדון, אלברטיס, אנדרסן, ספליטר.

בחירות נוספות:
מאמן - ז'ליקו אוברדוביץ'

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 20, 2014 11:45 pm 
Hall of Famer

כמה שלא סבלתי אותו, גרגור פוצ'קה צריך להיות מעל בלו. אפשר גם לאזכר את סקולה ברשימות, נדמה לי שהוא שיחק יותר כ-4. גם סופו לדעתי צריך להיות מעל תומאשביץ', שאמנם היה קריטי בזכיה של פאו, אבל זה היה אחרי שאוברדוביץ' שלף אותו מהנפתלין שבו הוא שמר אותו כל העונה. תומשביץ' לא היה פקטור אמיתי ברוב התקופה שלו בפאו. מי שנותן פייט טוב לדעתי לסופו זהו פקוביץ'.

בחמישיית האמריקאים הייתי מחליף את את הולדן במרקוס בראון.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 12:01 am 
Sophomore

יוסי22 כתב:
פארקר חייב להיות בחמישיה , לא היה שחקן עם עליונות כל כך ברורה ב-15 השנים המדוברות .

השאלה היא איך אתה מגדיר עליונות. אם הולכים נטו עם הסטט' אז יכול להיות שאתה צודק. פארקר נתן ב 04/05 את העונה עם הכי הרבה נקודות מדד. אבל בוחנים דברים קצת לעומק אז בהחלט יש שחקנים שהראו עליונות הרבה יותר גדולה מפארקר.

תשווה למשל את 04/05 של פארקר לעונה הגדולה של בודירגה שאבישי ציין:
http://www.euroleague.net/competition/p ... code=E2004 - פארקר
http://www.euroleague.net/competition/p ... code=E2001 - בודירוגה

שים לב למספרים של פארקר ככל שמתקדמים לקראת השלבים המכריעים. שים לב מה קורה למספרים של בודירוגה, וזה מול מכבי של האפמן ומקדונלד וקינדר עם הקו האחורי (על הנייר) הגדול אי פעם. לזה אני קורא דומיננטיות.

אם לא הולכים לפי עמדות קשיחות אז לפארקר בהחלט מגיע להחליף בחמישייה את באטיסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 12:08 am 
Hall of Famer

מצד שני, בודירוגה היה במובהק הגו טו גאי של פאו, לעומת פארקר שחלק את צבירת הנקודות עם שלושה כוכבים לא קטנים (באסטון, שאראס, וויצ'יץ'), כולל הרכז והסנטר הטוב ביבשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 12:13 am 
Sophomore

עמוס לב כתב:
כמה שלא סבלתי אותו, גרגור פוצ'קה צריך להיות מעל בלו. אפשר גם לאזכר את סקולה ברשימות, נדמה לי שהוא שיחק יותר כ-4. גם סופו לדעתי צריך להיות מעל תומאשביץ', שאמנם היה קריטי בזכיה של פאו, אבל זה היה אחרי שאוברדוביץ' שלף אותו מהנפתלין שבו הוא שמר אותו כל העונה. תומשביץ' לא היה פקטור אמיתי ברוב התקופה שלו בפאו. מי שנותן פייט טוב לדעתי לסופו זהו פקוביץ'.

בחמישיית האמריקאים הייתי מחליף את את הולדן במרקוס בראון.

עמוס, אל תשכח שטומשביץ' לקח MVP של היורוליג ב 2001. סופו על דקותיו המוגבלות לא הגיע לרמת דומיננטיות כזו. וגם, דיאן זכה פעמיים ביורוליג.

למרות הפיינל פור האדיר של פוצ'קה ב 2003 אני עדיין לוקח את בלו לפני. 2 זכיות יורוליג רשומות על הקילר אינסטינקט שלו. רוברט הורי של אירופה.

דווקא את הלוזר האולטימטיבי מרכוס בראון בחרת? אם כבר היית מחליף אותו עם לנגדון. ואם הולכים על עמדות קשיחות אז הבא אחריו זה טרל מקינטייר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 12:25 am 
Sophomore

סופו? חמישייה ראשונה/שנייה/שלישית? סירייסלי?
בואו נדבר ממוצעים - 8 עונות יורוליג, 2 עונות סה"כ עם דאבל-פיגרס בנק', לא הגיע באף עונה ל-5 ריב' למשחק.
מעמדים גדולים? נתן משחק מצוין בחצי גמר 2011, היה סביר בגמר בשנה שעברה. זה כל כך רחוק מכל שאר הסנטרים בתמונה. מה בדיוק הופך אותו למועמד לרמות האלה של הסנטרים הכי טובים בעידן היורוליג?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 12:31 am 
Hall of Famer

לוזר אולטימטיבי יכול להיות, אבל עדיין שחקן גדול שהביא את הקבוצות שלו כמעט הכי רחוק שאפשר. את הולדן לא אהבתי והשנים הטובות שלו היו כשמסינה העביר אותו לתפקיד משני. בתור שחקן ראשי הוא היה פרוע מדי בעיני.
דיוויד בלו אולי רוברט הורי של אירופה, אבל לא תמצא את רוברט הורי בשום חמישיות של עשורים באן.בי.איי וגם לא צריך למצוא את דיוויד בלו בחמישיות הללו. תומאשביץ' לקח את ה-MVP כי אוברדוביץ' גאון. בשנים שלו בפאו תומאשביץ' לא שיחק הרבה ובעונה הטובה ביותר שלו הוא קלע 7.6 נק'. תומאשביץ' היה סנטר מחליף מובהק, לעיתים אפילו בקצה הרוטציה, מה שאתה לא יכול להגיד על סופו. סופו היה שחקן מרכזי בשתי קבוצות שהגיעו לפיינל פור. תומאשביץ' היה שחקן שולי בקבוצה שלקחה את היורוליג והצטיין בשני משחקי הפיינל פור. זה כמו להגיד שהשנה של קטש בפאו הייתה מופלאה על סמך משחק הגמר מול מכבי.

אבישי, העובדה שסופו היה אחד האנשים הכי מרכזיים בשתי קבוצות פיינל פור, כולל אחת שזכתה בגביע. כמה סנטרים עשו זאת. מה בדיוק עשה ספילטר שמציב אותו מעל סופו? סופו הוא אחד השחקנים הכי מיוחדים בתולדות המפעל ואחד כזה שהסטט' בוודאי לא מספרת את האימפקט שלו על המשחק.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 12:33 am 
Hall of Famer

זה מדכא עד כמה ההודעה האחרונה של עמוס מזכירה לי כמה היורוליג התדרדר. סופו באמת פחות טוב מטומשביץ' (בשיאם של השניים) ואפילו בהרבה. רק שבשנים האחרונות, הרבה פחות טוב עדיין מספיק בשביל פיינל פור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 12:35 am 
Sophomore

לא רואה מצב שניקולה אחרי סקולה. הקריירה של האחרון בנבא מרשימה אבל 2 אליפויות אירופה ושלוש פעמים חמישיית העונה ביורוליג מדברים בעד עצמם. לא הייתי אומר שהוא לוזר אבל סקולה לא סחב את הקבוצה שלו בפיינל פור למעלה אלא היה חלק מהבינוניות של טאו במעמדים האלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 1:07 am 
Hall of Famer

אמנם לא עקבתי יתר על המידה בתחילת העשור , אבל אין מצב שספאנוליס צריך להיות ה-MVP הכללי ? מה שהוא עשה שנתיים רצוף פשוט מדהים בעיני , ובאמת שאיני יודע כיצד להשוותו לבודירוגה . מה טיעוני הנגד לטובת האחרון ?

סופו אכן שחקן מיוחד , אבל קשה לי להגדירו כאחד החשובים/מרכזיים במכבי של השנה שעברה . היקמן , סמית וטיוס אני מניח קודמים לו , לרייס ( בשלבי ההכרעה של העונה ) ובלו גם כן קייס לא קטן כנגדו .
אגב , עבור סנטר ששיחק 4 שנים באולימפיאקוס , 3 שנים במכבי ת"א , ושנה בפנאתינייקוס - גביע ופיינל פור נוסף זה יבול סביר , אך לא משהו שיכול להיזקף לזכותו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 1:23 am 
Hall of Famer

לעומת תומשביץ' שהיבול שלו הוא...שני פיינל פורים בכל השנים בהם הוא שיחק.
נורטון, ההבדל הגדול בין תומאשביץ' לבין סופו הוא היכולת של הסרבי לשחק דקות רבות. יכול להיות שהיכולת שהוא הציג בבודוצ'נסט ובוולנסיה הייתה יותר טובה מאשר היכולת של סופו, אבל היכולת שלו בפאו, כשחקן לפעמים עשירי, 11 ברוטציה לא. הפיינל פור המופלא שלו מטעה את האנשים לגבי התפקיד שהיה לתומאשביץ' בפאו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 9:48 am 
Sophomore

תומשביץ'?? אני רואה לפחות כמה סנטרים לפניו , הפמן, פקוביץ', סופו.
בחירה קשה בין פארקר לבודירוגה , בלו עם כל הכבוד הוא לא שחקן שיכול לאכלס אחת מ 3 החמשיות הגדולות , מאותה סיבה ששארפ שמסכת ההישגים שלו גדולה לאין ערוך
לא יכול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 10:08 am 
Hall of Famer

לא חושב שמסכת ההישגים של שארפ גדולה מזו של בלו, ואני בטוח שתפקידו של שארפ במכבי מעולם לא היה גדול כמו תפקידו של בלו בשנים הטובות. לא אותה רמה בכלל. אם כי גם אני די הססן באשר להכללתו בחמישייה כלשהי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 2:10 pm 
Junior

איך שחקן שמעולם(מעולם!) לא נכנס לחמישית העונה(או אפילו לשניה) אמור להכנס לאחת מחמישיות כל הזמנים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 4:30 pm 
Junior

דיאמנטידיס בעיני חייב להיות לפני שאראס עם כל הכבוד לאחרון. היווני רוב הקריירה היה אלפה דוג מה שהליטאי מעולם לא היה.

MVP: בודירוגה.
הגנה: דיאמנטידיס.
ראשונה: דיאמנטידיס, ספאנוליס, בודירוגה, בטיסט, וויצ'יץ'.
שנייה: שאראס, נבארו, פארקר, סמודיש, סקולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 5:21 pm 
Junior

ממש לא מבין על סמך מה בלו נכנס לחמישיה השלישית. יש כאן קישור ל 160 שחקנים המובילים בדירוג היעילות ביורוליג (כל אלה שהריוג הממוצע הוא מעל 10), בלו בכלל לא ברשימה. דרך אגב גם בדרוג של ממוצע נקודות למשחק בלו במקום ה 197. אז נכון שבשני הדירוגים יש שחקנים ששחקו רק כמה עשרות משחקים או פחות ובלו שיחק 181 משחקים, אבל עדיין זה לא מספיק כדי שהוא יהיה בחמישיה השלישית.
ואפרופו הרשימה - מי שמוביל בדירוג היעילות הוא אחד, אנתוני פארקר. עוד סיבה למה הוא צריך להיות בחמישיה הראשונה.

http://www.euroleague.net/main/statisti ... gg=PerGame

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 21, 2014 5:55 pm 
Hall of Famer

חבל מאד שאין אפשרות לספליטים. היה יכול להיות מאד מעניין לראות את הדירוג רק לשחקנים ששיחקו למשל יותר מחמישים משחקים, או לראות את הדירוג רק לשלבים הטופ 16 ומעלה (אני מודע לכך שאפשר לכל שלב בנפרד, אבל לא לכמה שלבים ביחד, אלא אם כן זה כל השלבים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 29 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], Lakic, Yossarian, הודי, סאבוניס, עופר האדום ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: