סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 11:40 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 44 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2018 11:31 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
שווה ת'רד נפרד לדעתי.
המבוי הסתום בדרך של ירושלים ליורוליג, הובאה כאחת הסיבות לעזיבתו של אורי אלון באחת הכתבות שפורסמו היום.היא גם עלתה במפורש במסיבת העיתונאים של אייל חומסקי.
אם אכן כך המצב, הרי שמדובר בהוכחה משמעותית לטענה שהשריון של מכבי גורם נזק משמעותי לכדורסל הישראלי.
חייבים לציין שהשריון עבר עד היום בליגה בשקט יחסי, מסיבה ברורה.
במשך שנים, לא היתה אף קבוצה אחרת בליגה עם שאיפות להגיע ליורוליג בכלל.
כשהיתה קבוצה שהזכות נפלה בחלקה לפני כעשור וחצי, היא ויתרה עליה.
המצב השתנה עם כניסתו של אלון לתמונה, ועזיבתו צריכה, לראשונה, להקים דיון אמיתי בנושא.
אני חושב שהדיון צריך ליסוב על שתי נקודות:
1. האם לליגה הישראלית יש מנופי לחץ כדי לגרום למכבי לוותר על השריון (תמורת, נגיד, ביטול כל הגבלות הזרים, והוספת סדרות עד לגמר, כולל)? קל לומר שלא. שמכבי יכולה להגיד לליגה לה***ן לה מהעיניים ולעבור לאדרייאטית. רק שאם זה היה כל כך פשוט, כנראה שזה היה קורה מזמן. למכבי יש עניין לשחק בליגה המקומית, ואם אני לא טועה השתתפות בליגה המקומית היא תנאי לקיום השריון ביורוליג.
2. האם ביורוליג יש מוכנות לתת כניסה לאלופה הישראלית באשר היא? גם כאן קל לומר שלא ,וג'ורדי יגיד לליגה הישראלית שתחפש את החברים שלה. מצד שני, בגלל שליורוליג יש אינטרס חזק מאוד להביא את מכבי, אם זאת תהיה הדרך, יתכן שיהיה על מה לדבר.יותר מזה, היורוליג עשוי לגלות שהשוק הישראלי, לא כל כך לויאלי למכבי, וקבוצות אחרות שישתתפו ביורוליג, עשויות לתת רייטינג דומה. כמו שבצ'מפיונס 3 הנציגות הישראליות שהשתתפו, משכו צופים בצורה דומה כל אחת בתורה. תכלס אם זה עובד בליגה האדרייאטיית והגרמנית, זה יכול לעבוד גם כאן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 12:11 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
מאחר שהיורוליג הולך להתרחב עוד פעמיים בשנים הקרובות, ולפחות בפעם השנייה לירושלים היה להערכתי סיכוי טוב להיכנס, אני מפקפק בהשערת הבסיס לכל הדיון הזה. לא נראה לי הגיוני שעל סף שינוי כזה הוא פתאום מתייאש.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 12:16 am 
Hall of Famer

בהרחבה הקרובה כבר נודע בוודאות שירושלים לא בתוכניות.
ההרחבה הבאה (שאלוהים יודע איך הולכת לקרות מבחינת לו"ז = 38 משחקים בעונה),לדעתי גם כן לא היתה כוללת את ירושלים.
וכנראה שכך העריך גם אורי אלון.
לישראל הקטנה אין שוק ליותר מקבוצת יורוליג אחת (מבחינת הכנסות מזכויות השידור).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 12:18 am 
Hall of Famer

בראיון של חומסקי בערוץ הספורט, ניכרה ההשלמה עם כך שליורוליג יש תוכניות שונות, מכפי שאתה מעריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 12:24 am 
Hall of Famer

אלוהים יודע וכנראה שגם ג'ורדי, כי הוא הכריז במפורש שזו תוכנית היורוליג בעתיד הקרוב - להתרחב בעונה שאחרי הקרובה ל-18, וזמן קצר אחר כך ל-20.
החלום הגדול של ג'ורדי להתרחבות השנייה הוא בכלל קבוצה אנגלית, אבל רק אם תהייה כזו בנמצא, כלומר שתהייה תחרותית מספיק. גם את זה הוא אמר במפורש. ובוא נגיד שלא ריאלי שתהייה כזו בעתיד הקרוב.
אז אחרי הצירוף של באיירן וקבוצה צרפתית, לא נשארו יותר מדי מועמדות עם אולם גדול, תקציב של 8 ספרות ובסיס קהל חזק. ירושלים היא לכל הפחות מתחרה גדולה על אחת משתי המשבצות, עם סיכוי מצוין להיכנס.
מה העריך אורי אלון אני לא יודע, גם אתה לא, אפילו חומסקי לא (וזו ההגדרה של "זה אפילו עלה במסיבת העיתונאים של חומסקי" - איזשהו כתב שאל אותו על זה. והוא ענה "אני לא יודע"). אני לא מכיר אישית את אורי אלון, אבל מודע לרקורד שלו ונראה לי תמוה שהוא יתייאש בלי לכל הפחות למצות את האפשרות הזו, שהיא ממש לא בשמיים ונמצאת בטווח ראייה. יש לו עוד שנה שיריון ביורוקאפ, אני חושב שגם היה מקבל עוד אם רק היה רוצה, והעתיד קרוב על פי כל התוכניות שהיורוליג מודיע עליהן במפורש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 12:29 am 
Hall of Famer

חומסקי ענה ב"לא יודע" על השאלה, האם הדרך החסומה ליורוליג, היא הסיבה לעזיבה של אלון.
בנוגע לחוסר הסיכוי מול היורוליג, הוא לא נשמע "לא יודע", הוא נשמע החלטי למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 12:32 am 
Hall of Famer

אז נתחיל מזה שהמשפט הראשון שלך כבר לכל הפחות מטיל ספק בהנחת הבסיס שלך.
לגבי השני, לא שמעתי אף אחד שואל אותו על העתיד ועל ההתרחבות השנייה הצפויה. הוא דיבר בעיקר על העבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 1:27 am 
Junior

ג׳ורדי התראיין יותר מפעם אחת בעניין י-ם והיורוליג והיה נשמע שהוא די מזלזל בהם עם התבטאויות בסגנון ׳קודם שיזכו ביורוקאפ׳ וכדו׳

לכן, כל דיוני השיריון פשוט לא רלוונטיים כי גם אם נניח שהדרישה המופרכת ממכבי להיות צדיקה בסדום ולהגיד ליורוליג שהם מוותרים על השיריון לטובת האלופה הישראלית, היורוליג יגיד להם ׳היו שלום ונמסטה׳.
את היורוליג מעניין כסף, קהל ויציבות ומכבי עונה על כל הדרישות האלה עם כל השנים הרעות שלה ואין לאף אחד מה לעשות בנידון כולל לא למכבי עצמה.
לבכות על זה ולהגיד שזה לא בסדר ולהזכיר בכל עמוד בכל תרד שמכבי משוריינת לעוד 8 שנים לא ישנה את העובדות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 1:42 am 
Hall of Famer

אפשר לחשוב בכמה יורוקאפ זכו באיירן או וילרבאן.
כמו שאמרת את היורוליג מעניין הכסף, ואחרי שהורדת את באיירן ואת וילרבאן (שיצטרפו בהתרחבות הראשונה) אני לא רואה יותר מדי מתחרות לירושלים על הפוזיציות בהתרחבות השנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 7:46 am 
Hall of Famer

1. גם בפתיחת הת'רד, הנחת הבסיס לא היתה ודאית. אבל אני חושב שאורי אלון ומה שקורה לו בקופסה פחות מעניין. קייס אורי אלון הוא נורה אדומה למשקיעים אחרים בסדר גודל דומה בכדורסל הישראלי. דוגמה לאיש עם הרבה כסף שפעל די נכון , קידם את המועדון לאט לאט והתרסק על תקרת הזכוכית. תאר לך שיושב אי שם אוהד חולוניה או הפועל ת"א מילדות עם 10-11 ספרות בחשבון, וחושב על כניסה לענף. קייס אורי אלון בא ושפך מים צוננים על האפשרות הזאת. ונגיד שבעוד שנתיים ירושלים היתה משיגה כרטיס לתקופה מסוימת, (כרטיס מוגבל מן הסתם, שכן ג'ורדי בונה על התרחבות לשוקים ממשיים), איזה סיכוי יש למועדונים אחרים לזכות ב"פרס הגדול"? הדוגמה הנגדית היא כמובן בכדורגל.יכול לבוא משקיע לכל מועדון שהוא ולשים מספיק כסף, למצוא את עצמו תוך שנים ספורות בצ'מפיונס.
2. אני חושב שאפשר לתת קרדיט לאורי אלון, שהיה מצוי יותר ממך בדיאלוג עם היורוליג, שגם ההרחבה הנוספת לא הייתה כוללת את ירושלים.
3. את היורוליג מעניין הכסף.שלו. השוק הישראלי מביא לו מליונים בזכויות שידור מדי שנה. לא נראה לי שאומרים שלום ונמסטה לדבר כזה כל כך מהר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 8:04 am 
Hall of Famer

ועוד משהו:
ההרחבה השניה, אם אכן תתממש, צפויה רק בעוד 3-4 שנים. זה ממש לא מחר בבוקר.
אתה מצפה ממשקיע להישאר עוד 4 שנים עם פארק בניוטרל ולשפוך כסף בשביל "כולי האי ואולי"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 8:07 am 
Hall of Famer

רגע, לא אמרו שאורלי אלון עזב את ירושלים כי הוא מתכנן להשקיע בבוסטון סלטיקס והוא לא יכול לקנות חלק מהקבוצה כל עוד יש לו בעלות על קבוצת כדורסל נוספת?

ולגבי התמרור אזהרה, זה תמרור אזהרה מאוד חלקי, כי גם אם הקדנציה של אורי אלון הייתה מוצלחת בליגה בארץ, באירופה ירושלים כשלה פעם אחרי פעם. איש עסקים בסדר גודל שלו שירצה להשקיע בקבוצה ישראלית, המסקנה הראשונה שהוא צריך לקחת היא שהצלחה בישראל זה צעד ראשון חשוב, אבל בלי הצלחה במפעל המשני של יול"ב, הסיכויים שלו לפרוץ את תקרת הזכוכית של הירוליג לא טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 8:56 am 
Junior

אנשים שוכחים שעבר הליגה הרוסית לא קיבלה בכלל נציגות ביורוליג למעט צסק"א, למרות שזו היתה אולי הליגה הכי עשירה ביבשת והקבוצות שלה היו המובילות במפעלים המשניים. היורוליג לא יכול היה להתעלם מכך למשך זמן רב מידי ולבסוף הוכנסה קבוצה נוספת. רוצה לומר, כי אם ירושלים היתה מוכיחה שהיא אכן כוח רציני כנראה שלא רחוק היום בו היא היתה מוצאת עצמה ביורוליג. בואו נודה על כך שאמנם הפרוייקט של אורי אלון היה נהדר, באמת, אבל בשורה התחתונה, באירופה הוא נחל כישלון חרוץ. ובאמת צריך לשאול האם יש מקום לדבר על יורוליג כשאתה נראה כ"כ זוועה ביורוקאפ.

ובבקשה בלי דוגמאות לקבוצות הצרפתיות ודרושפאקה שיקבלו/קיבלו כרטיס חופשי למפעל ללא הצלחות במפעלים השונים. זו סיטואציה אחרת (הגם שאני נגדה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 9:10 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לא צריך פוסטים ארוכים כדי להבין ששיריון של קבוצה לעשר שנים ביורוליג זה דבר איום ונורא והרסני ודאי וודאי כשהוא מגיע עם חסימה מוחלטת של האפשרות לאלופה לקבל ייצוג.

אפשר באותה מידה לפתוח דיון האם התנגשויות חזיתיות זה טוב או רע לצמיחה הכלכלית בישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 9:31 am 
Freshman

אתם מתעלמים מהעובדה שישראל היא מדינה קטנה ולא סימפתית בעיניי אירופה כולה.
איך לישראל שוק של מאות מיליונים כמו ברוסיה.
לדעתי ולצערי, כשייגמר השיריון של מכבי גם הם ימצאו את עצמם בחוץ.
אולי, במידה ומכבי יחזרו לימים הטובים שלהם באירופה יוחלט להשאיר אותם בעקבות המסורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 9:42 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נובמת. הפועל ירושלים השיגה שיריון של שלוש שנים במפעל משני אבל עדיין חשוב של אותו האירגון.

ישראל היא לא מעצמת כדורסל אבל היא לבטח לא מדינה מבודדת והיול"ב זה לא הסניף של הBDS. ודאי וודאי שיש מקום לאלופת ישראל ביורוליג על בסיס הישגי הקבוצות, או לפחות יש לישראל את הזכות להיאבק ספורטיבית על המקום הזה. ואם מכבי היתה לוקחת אליפויות אז גם היתה לה הזכות להיות זו שמתמודדת על הכרטיס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 10:02 am 
Hall of Famer

ראובן כתב:
לא צריך פוסטים ארוכים כדי להבין ששיריון של קבוצה לעשר שנים ביורוליג זה דבר איום ונורא והרסני ודאי וודאי כשהוא מגיע עם חסימה מוחלטת של האפשרות לאלופה לקבל ייצוג.

אפשר באותה מידה לפתוח דיון האם התנגשויות חזיתיות זה טוב או רע לצמיחה הכלכלית בישראל.

אני נגד כל תופעת השריונים אבל השירון של מכבי הוא כנראה לא הסיבה לכך שאין ייצוג לאלופה ביורוליג. הם פועלים לפי שוק ומבחינתם השוק הישראלי לא קיים למעט מכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 10:09 am 
Junior

מעניין אותי, מה זה אומר בפועל העניין הזה של ״גודל שוק״? מבחינת צפייה בשידור, למשל: ההנחה היא שהרבה יותר צרפתים יצפו בשידור של וילרבאן ביורוליג מאשר ישראלים שיצפו בשידור של הפועל ירושלים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 10:11 am 
מנהל פורום

זה כן אני כתב:
אנשים שוכחים שעבר הליגה הרוסית לא קיבלה בכלל נציגות ביורוליג למעט צסק"א, למרות שזו היתה אולי הליגה הכי עשירה ביבשת והקבוצות שלה היו המובילות במפעלים המשניים. היורוליג לא יכול היה להתעלם מכך למשך זמן רב מידי ולבסוף הוכנסה קבוצה נוספת. רוצה לומר, כי אם ירושלים היתה מוכיחה שהיא אכן כוח רציני כנראה שלא רחוק היום בו היא היתה מוצאת עצמה ביורוליג. בואו נודה על כך שאמנם הפרוייקט של אורי אלון היה נהדר, באמת, אבל בשורה התחתונה, באירופה הוא נחל כישלון חרוץ. ובאמת צריך לשאול האם יש מקום לדבר על יורוליג כשאתה נראה כ"כ זוועה ביורוקאפ.

ובבקשה בלי דוגמאות לקבוצות הצרפתיות ודרושפאקה שיקבלו/קיבלו כרטיס חופשי למפעל ללא הצלחות במפעלים השונים. זו סיטואציה אחרת (הגם שאני נגדה).

אני לא בטוח עד כמה זו סיטואציה שונה.
למשל, הvtb כבר כמה שנים הוא ספונסר של היורוליג.
אם אני זוכר נכון הוא נכנס פחות או יותר כשרוסיה קיבלה נציגה ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 10:23 am 
Junior

אבימאל כתב:
1. גם בפתיחת הת'רד, הנחת הבסיס לא היתה ודאית. אבל אני חושב שאורי אלון ומה שקורה לו בקופסה פחות מעניין. קייס אורי אלון הוא נורה אדומה למשקיעים אחרים בסדר גודל דומה בכדורסל הישראלי. דוגמה לאיש עם הרבה כסף שפעל די נכון , קידם את המועדון לאט לאט והתרסק על תקרת הזכוכית. תאר לך שיושב אי שם אוהד חולוניה או הפועל ת"א מילדות עם 10-11 ספרות בחשבון, וחושב על כניסה לענף. קייס אורי אלון בא ושפך מים צוננים על האפשרות הזאת. ונגיד שבעוד שנתיים ירושלים היתה משיגה כרטיס לתקופה מסוימת, (כרטיס מוגבל מן הסתם, שכן ג'ורדי בונה על התרחבות לשוקים ממשיים), איזה סיכוי יש למועדונים אחרים לזכות ב"פרס הגדול"? הדוגמה הנגדית היא כמובן בכדורגל.יכול לבוא משקיע לכל מועדון שהוא ולשים מספיק כסף, למצוא את עצמו תוך שנים ספורות בצ'מפיונס.
2. אני חושב שאפשר לתת קרדיט לאורי אלון, שהיה מצוי יותר ממך בדיאלוג עם היורוליג, שגם ההרחבה הנוספת לא הייתה כוללת את ירושלים.
3. את היורוליג מעניין הכסף.שלו. השוק הישראלי מביא לו מליונים בזכויות שידור מדי שנה. לא נראה לי שאומרים שלום ונמסטה לדבר כזה כל כך מהר.

אבל מה אתה מציע?
כל הסימנים מראים שהיחיד שיכול לשנות את זה הוא גורדי וכרגע הוא לא בעניין.

ראובן,
למיטב הבנתי הליגה הישראלית לא מספיקה ליורוליג גם בגלל הכסף וגם בגלל נתח השוק.
היורוליג לא יכול להרשות לעצמו לתת מקום לאלופה הישראלית (בטח בשיטת הפיינל פור), כי אם קבוצה כמו אשדוד תזכה זה די בעייתי מבחינתם משחקים עם 2000 איש גג שלא לדבר על האולם וקבוצה בלי כסף.

אני מרשה לעצמי להמר באחוזים גבוהים שאם תהיה נציגה נוספת מהליגה הישראלית זה יהיה בשיטת שיריון מלא כשהיורוליג ירגישו שיש בסיס אוהדים, אולם וכסף, וישראל לא תקבל לעולם מקום על סמך השגים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 10:46 am 
Hall of Famer

נביא בעירו כתב:
מעניין אותי, מה זה אומר בפועל העניין הזה של ״גודל שוק״? מבחינת צפייה בשידור, למשל: ההנחה היא שהרבה יותר צרפתים יצפו בשידור של וילרבאן ביורוליג מאשר ישראלים שיצפו בשידור של הפועל ירושלים?

כן... אני מניח שזו הציפיה. וילרבאן מייצגת מטרופולין של יותר מ-2 מיליון תושבים במדינה שהיורוליג עוד לא נמצא בה, מדינה שהיא כמובן גם הרבה יותר גדולה ומרכזית ביבשת עם תרבות ספורט מושרשת הרבה יותר עמוק, ובמקרה שלה יש עוד את התוספת של המעורבות של טוני פארקר וניקולה באטום.

עדיין, אני לא רואה יותר מדי מקרים כאלה אחרי שהוצאת אותם ואת באיירן. ריטאס וילנה נמצאת בדעיכה כבר כמה שנים, לא ממלאת אפילו חצי מהאולם שלה שפעם היה מפוצץ. מונאקו מייצגת נסיכות של 30000 איש שרובם זרים עשירים שגרים שם כמקלט מס, למרות הקשר לקבוצת הכדורגל אין לה פוטנציאל גדילה משמעותי להערכתי. קבוצה אנגלית שג'ורדי חולם עליה חלומות רטובים בלילה - לא נראית בעתיד הנראה לעין. יש אולי את אלבה ברלין שמפוצצת אולם ענק ובאה מעיר אירופית גדולה ומרכזית. אולי. מעבר לזה אני לא רואה הרבה שיכלו להתחרות עם ירושלים על מקום בהרחבה השנייה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 11:16 am 
Hall of Famer

ראובן, אני חושב שהשיריון לא תמיד הזיק לכדורסל הישראלי. היו ימים שבישראל לא היה אף מועדון שהיה בר-הופעה ביורוליג, ואז השריון לא ממש שינה.
נהפוך הוא, הופעתה של מכבי ביורוליג, היתה אינטרס של הליגה, בהיותה מקדם המכירות של הענף בישראל.
raflafd - מכבי מכניסה הרבה מאוד כסף ליורוליג דרך זכויות השידור. הכסף מגיע בגלל הרייטינג בישראל. אני מעריך שמועדון אחר שישחק במשבצת הקדושה של חמישי בערב, יקבל רייטינג דומה, אם ייתן ביצועים סבירים.
דובי - מה אני מציע? הסכם משולש בין מכבי, הליגה הישראלית והיורוליג, שכולל הסרת כל ההגבלות על זרים בליגה וסדרות עד לגמר (כולל), והעברת כרטיס היורוליג של מכבי לאלופת הליגה הישראלית.
וראי - התמונה שאתה מציג נכונה להיום, ההרחבה השניה תקרה עוד 3-4 שנים. הרבה מים יזרמו באירופה עד אז. מעצמה כמו פנרבחצה למשל קמה בתוך שנים ספורות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 11:27 am 
Hall of Famer

פנרבחצ'ה ממש לא קמה תוך שנים ספורות. היא אולי הפכה לקונטנדרית על התואר ב-4-5 שנים האחרונות אבל היא גורם משמעותי ביורוליג כבר שנים רבות, בטח מאז האיחוד עם אולקר לפני יותר מעשור, אבל גם לפני זה היא הייתה גורם משמעותי, עשיר ובעל שם בכדורסל האירופי. תבדוק למשל את השחקנים שעברו שם בשנות ה-90.
וכן, מאחד כמו אורי אלון הייתי מצפה לנשימה ארוכה מספיק ל-3-4 שנים לנוכח פוטנציאל כזה, אם זו בכלל הייתה הסיבה. זה לא שהוא השיג את כל מטרותיו חוץ מהיורוליג, הוא לא הפך את הקבוצה לכוח משמעותי ועקבי ביורוקאפ למשל. והרקורד העסקי שלו מראה שיש לו נשימה מספיק ארוכה, 3-4 שנים אמור להיות קטן עליו. לכן אני חושב שזו לא הסיבה, ואם אפילו להראל או חומסקי הוא לא אמר שום דבר על זה - אין לי סיבה לחשוב כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 11:40 am 
Hall of Famer

פנר' לפני האיחוד הייתה בלי רקורד במפעל הבכיר.
ב-1999 היא השתתפה ביורוליג של פיב"א והגיעה עד לשמינית, אז הודחה ע"י ריאל (דווקא היה להם ביתיות).
חוץ מזה, ההופעה הבאה שלה במפעל הבכיר תהיה רק ב-2007, אחרי האיחוד.

לפני 1999 הרקורד שלהם במפעל הבכיר היה כלום:
* 1992: הודחו בסיבוב מוקדם לפני הבתים מול ברצלונה.
* 1966: הודחו בסיבוב המוקדם ע"י דינאמו בוקרשט.
* 1960: הודחו בסיבוב הראשון ע"י אקדמיק סופיה (אחרי שהדיחו את מכבי בסיבוב המוקדם מאחר ומכבי לא התייצבה).
* 1958: הודחו ע"י לובליאנה בסיבוב מוקדם.

גם במפעלים האחרים של קוראץ' וסאפורטה בשנות ה-90' הם לא עשו משהו מיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2018 11:43 am 
מנהל פורום

אורי אלון הוא לא מדור המשקיעים של רוב הקבוצות היום באירופה. כאלה שהיום בני 60+ או היורשים שלהם ועושי דבריהם.
הוא צעיר, הוא מדור ה-Y, הוא דינמי. הוא רגיל כמו בהייטק להשקעה, פיתוח ותוצאות בטווח זמן של חודשים עד כשנה פלוס מינוס.
אין לי ספק שזה היה שיקול מכריע בהחלטה שלו אם להמשיך. ברגע שחלון ההזדמנויות התיאורטי (והרי מי אמר שגם אם ירחיבו את היורוליג בעוד כמה קבוצות, דווקא ירושלים היא זו שתיכנס) הוא כל כך רחוק, אני מניח שגם גרם לו לאבד עניין ובצדק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 44 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], nba_fan, עופר האדום ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה