סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 2:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: דראפט 2017
הודעהפורסם: ש' מרץ 18, 2017 2:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
זכור לי שנפתח ת׳רד אבל אני לא מוצא אותו.
ביל סימונס פרסם טור חדש על הלוטרי המסתמן ובא:https://theringer.com/most-important-nba-draft-lottery-15a6ea1391dc#.4rzz7b42l
הנה הפסקה השנייה בה סימונס מפאר את מבחר הפרוספקטים הגדול שיש בלוטרי:
Available in June: two possible franchise guards (Fultz and Lonzo Ball, UCLA’s wondrous playmaker, who has pieces of Young Kidd, Young Pistol Pete and even Young Magic), but also you might get the next Danny Granger (Jayson Tatum), the next poorish man’s Paul George (Josh Jackson), the next Steve Francis (Dennis Smith Jr., and I mean that in a good way), an all-caps FREAK shooter (Malik Monk), a freak athlete point guard (De’Aaron Fox), a slightly Dirk-ish stretch 5 (Lauri Markkanen), the next Euro stud who might be awesome (France’s Frank Ntilikina), and the rich man’s Brandon Ingram (Jonathan Isaac).
נשים בצד את העובדה שהוא משווה חלק מהשחקנים לדני גריינג׳ר (מישהו בכלל זוכר שהוא היה כוכב בליגה עד לא מזמן), פול ג׳ורג׳ לעניים וסטיב פרנסיס (אבל בקטע טוב), הוא ממשיך ומשווה בין איזה סטרץ׳ סנטר פיני לדירק נוביצקי ומתלהב מהפרופקט הצרפתי התורן שאני בספק אם מישהו מעכברי הכדורסל פה שמע עליו (וכמעט בטוח שסימונס עצמו לא ראה אותו).
אני מבין את הציפייה שכל מחזור דראפט שממשמש ובא יפרוץ בסערה לליגה, אבל אני חושש שהמחזור הזה יאכזב כמו רוב האחרונים. לא ראיתי יותר מהיילייטים מרוב המועמדים אבל צפיתי לאחרונה במשחק של פוקס ומונק ולא ממש התלהבתי ובעיקר, אני חושב שהשחקנים שמגיעים בשנים האחרונות פשוט לא אפויים מספיק ולא מוכנים לליגה. מה זה תורם (מלבד לחשבון הבנק של המיליונרים הצעירים לעתיד) שבכל שנה מגיעים לליגה שנהיית יותר ויותר אתלטית ופיזית, שחקנים שחלקם לא יכול עדיין להזמין בירה בפאב ובד"כ לא תורמים עד השנה השלישית (או השנייה במקרה הממש טוב) או קורסים מעומק הציפייות ונפלטים מהליגה תוך שנים ספורות (השחקן על שם הזמר אנתוני בנט)? לא יהיה עדיף אם ישקיעו עוד שנה-שנתיים במכללות, יעבדו על המשחק שלהם ויתחזקו פיזית?
כמה בחירות גבוהות בשנים האחרונות, מלבד בחירות ראשונות ברורות כמו חד-גבה או טאונס, הרשימו כמו שציפו מהם לפני הדראפט? קיד גלירקיסט, אולדיפו, נואל, דאנג׳לו ראסל, מודיאיי והשנה אינגרם ובנדר, כולם הגיעו או עם חורים גדולים במשחק או לא מוכנים פיזית. אפילו כוכבי עבר כמו קובי וגארנט התחילו להשפיע רק בשנה השנייה או השלישית.
טוב נגמרת לי הסוללה וסמאוג קורא לי, אז תמשיכו מפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: דראפט 2017
הודעהפורסם: ש' מרץ 18, 2017 2:59 pm 
מנהל פורום

בול מה שאני חשבתי כאשר קראתי את הטור.
אגב - אני כן מכיר את הפרוספקט הצרפתי 8)

הרבה מאוד התלהבות ולא בטוח עד כמה היא מבוססת. באותצה מידה גם על מחזורי דראפט גרועים בשנים האחרונות אפשר היה למצוא כל מיני השוואות מאולצות ולהציג את הדראפט כמוצלח (לא בדיעבד, אלא כמה חודשים לפני).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 18, 2017 3:22 pm 
Hall of Famer

בול הזה שחקן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 18, 2017 3:53 pm 
מנהל פורום

דונצ'יץ' לא אמור להיות חלק מהדראפט הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 18, 2017 4:10 pm 
Sophomore

uriel17 כתב:

דראפט הבא

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 18, 2017 4:39 pm 
מנהל פורום

uriel17 כתב:

בוגרי תיכונים אמריקאים יכולים להעמיד עצמם לבחירה שנה אחרי שסיימו תיכון ושחקנים בינלאומיים יכולים רק בשנה בה מלאו/ימלאו להם 19. דונצ'יץ' היה בן 18 בפברואר האחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 18, 2017 10:39 pm 
Hall of Famer

sir charles כתב:
אני מבין את הציפייה שכל מחזור דראפט שממשמש ובא יפרוץ בסערה לליגה, אבל אני חושש שהמחזור הזה יאכזב כמו רוב האחרונים.

לא חושב שהמחזורים האחרונים היו כאלו אכזבות, פרט לדראפט 2016 שכולם פחות או יותר ציפו שיהיה חלש.

2015: קא"ט, פוריזנגיס ומיילס טרנר נראים כמו אולסטרים בפוטנציה (קא"ט ופורזינגיס אפילו יותר), אולי גם דווין בוקר, עוד כמה שחקנים לגיטימיים לגמרי כמו אוקפור, ראסל, ווינסלואו, אוברה, רוזייר והארל.
2014: וויגינס אולסטאר בפוטנציה, גם פארקר ואמביד אם יהיו בריאים, עוד כמה שחקנים נחמדים כמו סמארט, רנדל, פייטון, סאריץ', לווין, נורקיץ', הוד, קאפלה ובוגדנוביץ'.
2013: הטופ-9 די מאכזב, פרט אולי לאולדיפו, אבל חוץ ממנו יש את מקולום, גובר ואנדקומבו כסטאדים רציניים, אוטו פורטר, סטיבן אדמס, אוליניק, שרודר, דיינג, מייסון פלאמלי, טימי הארדווי ג'וניור כרול-פליירים.
2012: דיוויס ולילארד כמובן ודריימונד גרין מהסיבוב השני, אבל חוץ מהם ביל, דראמונד, קראודר ובארנס נראים טוב, וגם קריס מידלטון עד שנפצע.

שורה התחתונה, בכל דראפט יש 2-3 כוכבים, עוד 5-10 שחקנים משמעותיים בליגה וכל השאר שחקנים קצה ספסל או כאלו שעפים מהליגה כשנגמר להם חוזה הרוקי, לא רואה כאן מגמות חריגות מדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 18, 2017 10:51 pm 
Junior

רוני, התלונה לא הייתה על הרמה כמו שהיא על המוכנות.
זה נכנס לשאלה האם שחקנים משתפרים יותר במכללות או בליגה.

לדוגמה, היחיד שעוד חושב שכריס דאן ובאדי הילד הגיעו מבושלים זה הבעלים של הקינגס
ויש תמימות דעים שהוא לא מבושל עד הסוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 12:25 am 
Sophomore

הילד זה דוגמא גרועה, כי הוא היה 4 שנם במכללות והשתפר מאוד מעונה לעונה. דווקא ממנו ציפו שיהיה מוכן לגמרי, גם כי הטווח 3 שלו היה מתאים לNBA.

בגדול אני מסכים, רב השחקנים היו מרוויחים כנראה עוד הרבה כדורסל מלהשאר לפחות עוד שנה במכללה, אבל הכסף מדבר. אין הרבה אנשים (ועוד בגיל 18 19) שאם יש להם אופציה לקבל עכשיו חוזה של מליון דולר לשנה היו לוקחים סיכון ונשארים לשחק עוד שנה בחינם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 3:09 am 
Hall of Famer

אני ממש לא מבין מאיפה ההנחה הזו שמשחק של שנה נוספת במכללות מול תחרות נחותה ישפר את הפרוספקטים יותר ממשלק בליגה, מה גם שהתוצאות הן די טובות סך הכל. זה יותר עניין של כשרון מכל דבר אחר - קווין גארנט וקובי ברייאנט... הילד ודאן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 9:20 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בליגה אין להם כמעט זמן לשפר את המשחק שלהם בין כל המשחקים והנסיעות, במכללות יש. גם לקובי שהגיע מהתיכון לקח שנתיים להפוך לשחקן תורם.
אתה רוצה להגיד לי ששחקנים כמו מרקיז כריס או נואה וונלה לא היו מפיקים תועלת מעוד עונה בקולג׳?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 9:59 am 
Hall of Famer

אולי ואולי וונלה פשוט לא מספיק טוב וכריס צעיר וייקח לו בכל מקרה זמן להתפתח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:00 am 
Hall of Famer

כל מקרה לגופו.
בשנים האחרונות פחות יצא לי לעקוב אחרי המכללות, אבל חלק מהשחקנים היו ענקיים בכמה מידות על הליגה הזאת כבר תוך שנה-שנתיים. לכרמלו, דוראנט, החדגבה, דרק רוז ואפילו מייקל ביזלי לא היה מה לחפש מעבר לשנה הראשונה. גם בלייק גריפין (שנתיים כמדומני) העמיד ממוצעים פסיכיים בזמנו.
נכון, יש זמן הסתגלות לליגה. אבל התחרות עם שחקנים מקצועניים זה חלק ממה שמשפר את השחקן.

ובצד השני של הסקאלה, ראינו גם שחקנים שיצאו מוקדם מדי. מרווין ויליאמס והאריסון בארנס מנורת' קרוליינה דוגמאות מובהקות. גם לאנדרו וויגינס לא הייתה מזיקה עוד שנה, לדעתי.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:28 am 
Hall of Famer

מה זה מוקדם מדי? מרווין ווליאמס היה הופך להיות כוכב היום לו היה עוזב שנתיים אחר כך? אני מאמין גדול בלהיות זנב לאריות, גם אם בשנים הראשונות השחקן לא מככב במיוחד (וכאמור, גם קובי לא היה בדאבל פיגר בעונה הראשונה, אאז"נ).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:41 am 
Sophomore

בשביל להיות זנב לאריות אתה צריך שמישהו יאמין שיש לך את הכישרון ותהיה לו הסבלנות לחכות לפחות שנתיים כדי לראות אם זה עובד.
קשה לדעת מה תורם יותר, להשתפשף קצת מול הרמה הגבוהה או עוד עונה שתיים במכללה. אני מאמין שיש מכללות שבהן עובדים יותר על יסודות ושזה יכול להוסיף יותר מלשבת על בספסל ולנסוע ל82 משחקים בעונה. ברור שזה לא נכון לכל שחקן וכנראה גם לא לכל מכללה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:49 am 
Hall of Famer

לא יודע אם יש להם זמן להשתפר תוך כדי או לא. אני רואה בפועל שהם משתפרים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:53 am 
Hall of Famer

אלון כתב:
בשביל להיות זנב לאריות אתה צריך שמישהו יאמין שיש לך את הכישרון ותהיה לו הסבלנות לחכות לפחות שנתיים כדי לראות אם זה עובד.
קשה לדעת מה תורם יותר, להשתפשף קצת מול הרמה הגבוהה או עוד עונה שתיים במכללה. אני מאמין שיש מכללות שבהן עובדים יותר על יסודות ושזה יכול להוסיף יותר מלשבת על בספסל ולנסוע ל82 משחקים בעונה. ברור שזה לא נכון לכל שחקן וכנראה גם לא לכל מכללה.

רוב הנבחרים בלוטרי מקבלים את ההזדמנות הזו ורבים מאלו שנבחרים לאחר מכן גם כן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:54 am 
Hall of Famer

אלון כתב:

רוב הנבחרים בלוטרי מקבלים את ההזדמנות הזו ורבים מאלו שנבחרים לאחר מכן גם כן...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 11:21 am 
Junior

אלון כתב:
הילד זה דוגמא גרועה, כי הוא היה 4 שנם במכללות והשתפר מאוד מעונה לעונה. דווקא ממנו ציפו שיהיה מוכן לגמרי, גם כי הטווח 3 שלו היה מתאים לNBA.

גם דאן אותו מקרה. דוגמאות לחבר'ה שהיו אמורים להיות מוכנים לתרום מהרגע הראשון אחרי 4 שנות קולג' ולא עשו זאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 3:48 pm 
Hall of Famer

גם ג'ימי בטלר האפס הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 8:17 pm 
Hall of Famer

ובכל זאת, ממה שאני ראיתי, על אף 4 שנים במכללות, את רוב השיפור המקצועי שלו עשה באטלר אחרי שהגיע לשיקאגו.
הוא למעשה אחת הדוגמאות הבולטות לשיפור משנה לשנה של שחקנים בליגה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 8:45 pm 
Sophomore

Att כתב:
לא יודע אם יש להם זמן להשתפר תוך כדי או לא. אני רואה בפועל שהם משתפרים.

אני מניח שזה טבעי שישתפרו, אבל השאלה היא לא אם הם משתפרים, אלא אם עוד שנה עוד שנתיים במכללה היו עוזרים להם להשתפר יותר. כמובן שלא ניתן לבדוק את זה על אותו שחקן. סביר להניח שיש יתרונות וחסרונות לכל צד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 8:49 pm 
Sophomore

idansha כתב:
אלון כתב:

גם דאן אותו מקרה. דוגמאות לחבר'ה שהיו אמורים להיות מוכנים לתרום מהרגע הראשון אחרי 4 שנות קולג' ולא עשו זאת

לא הבנתי אותך. ועדיין אני חושב שלא משנה כמה שנים שחקן היה במכללה תהיה לו תקופת הסתגלות. יכול להיות שיש בודדים שלהם זה לא משנה אבל לרב זה שינוי גדול וכנראה שלא קל ולא משנה כמה שנים היית במכללה. בוא נראה מה יהיה איתם בעוד שנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 19, 2017 10:22 pm 
Sophomore

אציין שאני שותף להתלהבות מהפיני. מבחינת סט יכולות ותקרה הוא אמור להיות ממוקם ראשון בדראפט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 20, 2017 2:05 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
מה זה מוקדם מדי? מרווין ווליאמס היה הופך להיות כוכב היום לו היה עוזב שנתיים אחר כך? אני מאמין גדול בלהיות זנב לאריות, גם אם בשנים הראשונות השחקן לא מככב במיוחד (וכאמור, גם קובי לא היה בדאבל פיגר בעונה הראשונה, אאז"נ).

מוקדם מדי זה אומר שלראייתי, ולהבדיל מכוכבים אחרים שציינתי, ליגת המכללות לא הייתה קטנה עליו. מרווין ויליאמס ובארנס מאוד דומים מבחינת פרופיל - סמול פורוורדים אתלטיים מצפון קרוליינה. בארנס נשאר עוד שנה וגם הוא יצא שנה אחת מוקדם מדי לדעתי. והיום בארנס הוא שחקן עם אליפות אן בי איי + 19.8 נק' למשחק העונה וסוג של כוכב ראשי בדאלאס. מרווין מעולם לא התקרב להיות אחד כזה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 392 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה