סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' מאי 02, 2024 11:03 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1663 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: הפועל JERU שלם 23/24
הודעהפורסם: ה' אפריל 04, 2024 9:27 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
די ברור שהפועל תהיה ביורוקאפ אם היא תרצה, השאלה אם היא תרצה. אני מקווה שכן.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 10:21 am 
Hall of Famer

לפי וואלה, ג׳ורדן טיילור מועמד להגיע עד סוף העונה. לא חוסכים בכסף......

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 10:29 am 
Junior

אז בוואלה אומרים שהפועל רוצה את ג׳ורדן טיילור שבסוף העונה יחגוג 35 ואני כנראה הפסקתי להבין בכדורסל רשמית. על מה ולמה? אין לנו עניין להיות קבוצה, איך נגיד את זה בעדינות, יותר טובה? ואיך יכול להיות שהדבר האחרון שנשאר ממורשת דז׳יקיץ׳ זה אמון מוחלט בכשרון הבלתי נדלה של ספידי סמית׳ וסלידה בסיסית משחקנים שמאוד טובים בכדורסל? או שאולי מתן שלנו קורא פה בפורום והוא חושב שלשלם כסף אמיתי לשחקנים טובים יהפוך אותו לאוליגרך שקונה תארים בכסף?

בצד האופטימי, חשבתי על זה קצת והגעתי למסקנה שאין סיבה שלא נסיים את הסיבוב השלישי במקום השלישי.

עריכה: ראיתי את ההודעה של עופר רק אחרי שכתבתי אז להבהיר: בעיניי, להחתים את טיילור (במקום למאר, אני מניח) זה *כן* לחסוך כסף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 10:35 am 
מנהל פורום

עופר היה ציני

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 10:40 am 
Junior

אז אני עם עופר. החתמה תמוהה ממש אם ו(נקווה שלא)כאשר…

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 10:55 am 
Junior

יש שיגידו שג'ורדן טיילור הוא השחקן האידיאלי לגבות את ספידי סמית'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 11:08 am 
Freshman

אני יכול לשלוף עכשיו 10 שמות של שחקנים שמשחקים בליגה הסינית שהם לפחות 5 רמות מעליו..החתמה תמוהה אם וכאשר, נראה כמו באקאפ שנועד כדי לסמן וי כדי שיוכלו לומר שנפתרה בעיית הרכז..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 11:29 am 
מנהל פורום

באיזה קונסטלציה הוא בכלל ירשם למשחק?
רק אם ספידי פצוע, אני מניח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 12:28 pm 
Sophomore

נגיד ככה, שחקן שהרבה יותר הגיוני להחזיק בסגל מברינטון למאר. ראיתי קצת מלונדון-פאריז לפני שבועיים והוא היה מצוין למרות שאני רואה שהמספרים שלו העונה בירידה. מצד שני, בארבעת משחקי הפלייאוף יורוקאפ, בחודש האחרון, הוא היה על מעל 10 נק' למשחק. סטטיסטיקה מהליגה הבריטית חסרת משמעות כמו ברנדון בראון והליגה הרומנית, זה שחקן מנוסה בכושר טוב שאם מקובלת עליו סיטואציה של משחק או שניים עד סוף העונה אני לוקח בשמחה.

ועוד משהו נחמד, בפעמיים הקודמות שלו בארץ לקחנו שתי אליפויות. לדעתי הוא עוד מחפש את ג'רלס בקרוסאובר ההוא בחולון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 12:37 pm 
Junior

משחק או שניים זה בערך חצי ממה שלוקח לזר ממוצע להכנס לעניינים, בטח בשלב כזה של העונה. הסיכוי שבמשחק או שניים האלה תראה ממנו משהו שהוא לא חלודה וחוסר חיבור לקבוצה מאוד נמוך. למאר בהחלט אכזב העונה אבל המספרים שלו בהפועל לא פחות טובים משל טיילור שהוא אמנם רכז, אבל גם שומר הרבה פחות טוב. כאמור - תמוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 1:28 pm 
Sophomore

שחקן שלפני שבוע וחצי קלע 17 נגד פאריז הוא לא שחקן חלוד. לזר שביעי ברוטציה יש תפקיד מסוים שצריך לדעת למלא, דז'יקיץ' הסביר את הבחירה שלו בבראון בדיוק ככה - הוא היה מוכן לבוא לנישה שהיתה קיימת בהפועל אז, להקריב דקות ומעמד בפוזיציה לא אטרקטיבית בשביל נראטיב המאמן והקבוצה הגדולה מסך חלקיה (נכון גם לקרינגטון, אם כי ברול אחר כמובן). דז'יקיץ' הסתכל על הסיטואציה עם למאר - שחקן שלא ממש פרץ אף פעם אבל הגיע אחרי כמה חודשים טובים בקבוצה קשוחה שהשיגה יותר ממה שהסגל שלה הציע - וחשב שעם מספיק צרחות והשפלות הוא יצליח לבנות איתו משהו דומה לכמה שנים.

אם הטענה החבויה שלך היא שהחילוף הזה מגיע מאוחר מכדי לייצר אימפקט, אני מסכים. להסתכן בפציעה של סמית' שגומרת לך מיד את העונה, בלי יכולת להגיב ולשם האשליה שיש לך על הספסל ג'וקר שתזרוק למשחק 4 באיזו סדרת פלייאוף אבודה והוא יציל הכל - זה רעיון, איך אמרת, תמוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 1:42 pm 
Junior

הטענה הלא חבויה שלי היא שזה שחקן בינוני מדי ושאם אנחנו קבוצה עם המון המון כסף ויש בעיה בעמדה מספר 1, אפשר היה לצפות לתוספת כשרון, עדיף ישראלי, הרבה יותר משמעותית לקראת הפלייאוף מאשר זר שביעי שלא יותר טוב משמעותית מהזר השביעי הנוכחי או מהזר השביעי שהיה פה לפניו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 2:16 pm 
Freshman

הסטטיסטיקה של טיילור במשחק השני מול פריז היא היוצא מן הכלל שלא מעידה על הכלל, חוץ מהמשחק הזה הוא קלע בסה"כ 3 פעמים העונה בדאבל פיגרס ביורוקאפ (באחת מהעונות החלשות בהיסטוריה של המפעל) כאשר פעמיים מתוך השלוש הוא קלע 10 נקודות.
מדובר בשחקן שנמצא הרבה אחרי השיא ולא נתן עונה טובה כמעט עשור מאז ימיו העליזים בוירטוס רומא.
אמנם בניגוד ללמאר מדובר ברכז, אך כזה שלא באמת מהווה גיבוי ולבטח לא מהווה שדרוג עבור הקבוצה בשום אספקט. היידיגר עדיין האופציה הכי טובה מכיוון שהוא יכול להירשם לצד חמשת הזרים הבכירים.
אין שום סיבה בעולם להחתים של טיילור, מדובר בסתימת חור ותו לא, סימון וי. אם כבר באמת רוצים לשדרג ולהביא שחקן שיהווה גיבוי אמיתי, אפשר לחכות יומיים שלושה עד שהפליי-אין של הליגה הסינית יסתיים ולהביא משם שחקן טוב שאשכרה יוכל להיות גיבוי במקרה של פציעה (חלילה) ושרמת הכישרון שלו תוכל באמת לשדרג את הקבוצה במקרה הצורך (שימו לב לרמת-גן שמצליחה תוך יומיים להביא משם שחקן מרשים). גם הג'י ליג הסתיימה לא מזמן ובטוח שאפשר למצוא שם משהו טוב יותר מהחתמה בינונית ומטה שכזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 10, 2024 2:27 pm 
Sophomore

לפני כמה שבועות הייתי בדימונה, היו בחירות מוניציפליות ועל הבניינים נתלו פוסטרים עם ציטוטים של הרב עובדיה, מבטיח גן עדן למצביעי ש"ס. מי שחושב שיונצ'וק יעז להביא הנה גארד דומיננטי על חשבון ספידי באמצע אפריל, יש לי וידאו של אריה דרעי מחזיק בצל לשלוח לו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 12, 2024 1:43 pm 
Sophomore

שום גארד זר שיגיע לא יירשם לשום משחק משמעותי. אולי פעם מול גליל וזהו. מכמה שיקולים -
1. כדורסל נטו - כי באמת יש לנו שלישיית גארדים זרים שהם מאסט למשחקי ההכרעה (ספידי-קרינגטון-רנדולף) ולא סביר שירשמו 4 גארדים זרים.
2. חברתי/מנהיגותי - אם רק שוקלים את המעמד החברתי של השלושה האלו לא לרשום אחד מהם למשחק משמעותי זה וואחד צעד מנהיגותי שליונצ'וק אין הקרדיט והאוטוריטה לקחת. מצב טוב שזה יאבד לו לגמרי את חדש ההלבשה. הדבר היחידי שהוא כן יכול לעשות זה כמו פרנקו ללכת עם הכוכבים שלו.
3. הפועל לא יכולה לזרוק משחקים עד סוף העונה ובלי קשר כדי לייצר חיבור צריכה להדק רוטציה ולהתחיל לרוץ עם רישום זרים דיי קבוע עד סוף השנה. אין זמן ומקום לניסויים והרכבים מוזרים.

בהינתן כל זה, אפשר להסיק ששום זר לא יושיע אותנו השנה. אם אפשר היה להביא רכז ישראלי אז מצויין (בתקווה לכמה שנים אחד כמו היידיגר, זיו, יעקוב). אם לא אז כנראה מה שיקרה זה שיחזיקו אצבעות לדברת...

בגבוהים אותו כנ"ל, יחזיקו אצבעות לצאצא ואם לא יצטרכו לשבור את הראש אם לרשום את ג'ונסון (טוב יותר בכדורסל, בכיר יותר בהיררכיה, מביא המון ניסיון ומנהיגות) או את וויליאמס (ילדותי ומוגבל, אבל מתאים יותר לעמדה שצריכים וחוסך מאיתנו לראות את לוי ב-5...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 12, 2024 8:41 pm 
Hall of Famer

מסתבר שסרווידיס שעבר בהפועל לאיזה שבועיים לפני כמה שנים הפך למלך הסלים של היורוקאפ ואמור להגיע בעונה הבאה לריאל מדריד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 12, 2024 8:55 pm 
מנהל פורום

כן, דיברנו עליו ארוכות בת'רד אחר, בזה של היורוקאפ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 12, 2024 11:32 pm 
Freshman

שלום חברים
בעיניי ההחתמה של למאר כרכז מחליף על ידי דזיקיץ׳, הרבה יותר תמוהה ושגוייה.
הוא מעולם לא היה רכז. מה חשב לעצמו דזיקיץ, כשבנה את הקבוצה הזאת עם סנטר אחד ורכז אחד ( ומיליון גארדים ופורוורדים) ...?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 14, 2024 7:05 pm 
Hall of Famer

לפי ספורט 5 הפועל תממש את האופציה על כריס ג׳ונסון לעונה הבאה. צעד נכון כמובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 14, 2024 8:17 pm 
Freshman

1. מהלך מצויין לדעתי
2. מי שמפנטז על איזה דרים טים שנה הבאה - הנקינס, ג׳ונסון, רנדולף, קרינגטון, לוי, זוסמן, אורקו, צאצא ודוברת כבר חתומים, וחוץ מדוברת הם חתמו כשאדלסון כבר היה פה - כלומר הם לא ירושה לא רצויה מעידן אחר.
אז בפועל כנראה יביאו שני זרים במקום ספידי וג׳אקורי. אולי רכז ישראלי במקום/בנוסף לדוברת, אולי יחליפו את אחד הזרים החתומים, אבל לא נראה לי שהרבה יותר מזה. וואלה אני גם לא אפול מהכיסא אם ספידי יישאר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 14, 2024 9:14 pm 
Freshman

bangalaDesh כתב:
1. מהלך מצויין לדעתי
2. מי שמפנטז על איזה דרים טים שנה הבאה - הנקינס, ג׳ונסון, רנדולף, קרינגטון, לוי, זוסמן, אורקו, צאצא ודוברת כבר חתומים, וחוץ מדוברת הם חתמו כשאדלסון כבר היה פה - כלומר הם לא ירושה לא רצויה מעידן אחר.
אז בפועל כנראה יביאו שני זרים במקום ספידי וג׳אקורי. אולי רכז ישראלי במקום/בנוסף לדוברת, אולי יחליפו את אחד הזרים החתומים, אבל לא נראה לי שהרבה יותר מזה. וואלה אני גם לא אפול מהכיסא אם ספידי יישאר

קרינגטון אמנם יישאר, אבל בתור ישראלי בלבד (והוא יהיה ישראלי בעונה הבאה), כריס ג'ונסון גם יישאר, אבל הפעם בתור זר שישי/שביעי ולא כשחקן שאתה חייב לרשום למשחקים מכריעים. לגבי השאר, אני גם נוטה להאמין שרנדולף והנקינס יישארו אבל לא הייתי מוכן להמר על זה, כך גם לגבי חלק מהישראלים שחתומים ואני לא בטוח בכלל שנראה אותם בעונה הבאה. אז מעשית אתה יכול להביא זר על המשבצת של קרינגטון (כי הוא יהיה ישראלי בוודאות) על המשבצת של ספידי ועל המשבצת של גאקורי, עם אופציה שגם אחד מליוואי/זאק לא ימשיכו פה למרות החוזים שלהם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 14, 2024 9:25 pm 
Sophomore

ולמאר. סה"כ ארבעה זרים לפחות שהמאמן הבא יוכל לבחור.

החוזים התקועים הם זוסמן, קורנליוס ולוי. כל השאר סחירים. אני משער למשל שצ'אצ'א לא ימשיך, למרות שיש לו חוזה לעונה נוספת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 15, 2024 10:53 am 
Sophomore

מנהיים אתמול בחדשות הספורט טען שירושלים הולכת לעשות מיני מהפכה בסגל בקיץ ואדלסון הולך להכניס את היד עמוק לכיס וינסה להביא זרים איכותיים בעלות גבוהה .שקרינגטון יקבל אזרחות בקיץ אז הפועל תוכל לתמרן בצורה טובה יותר עם הסגל.לדעתי היא תביא את אחד מה3 שיהיו חופשיים
משגב.זיו או היידגר וכנראה תשחק ביורוקאפ....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 15, 2024 11:19 am 
Junior

אדלסון לא הגיע לפה בשביל להביא את ניב משגב, כריס ג'ונסון או לשחק ביורוקאפ. זה מסוג השחקנים והמהלכים שקרו והיו ממשיכים לקרות תחת חומסקי וגיא הראל.
אפשר להגיד הרה על אורי אלון, אבל הפועל של לפניו ואחריו היא לא אותה קבוצה - עברה לארנה (לא קשור אליו, אלא ניצול טיימינג מעולה שלו), התחילה להביא שחקנים כמו הלפרין, אליהו ודונטה סמית', לקחה שתי אליפויות. איפה הקבוצה לא הצליחה? להקפיץ את ממוצע הקהל מעבר לכ-50% מהאולם, להצליח באירופה (כמעט כל שנה התבזו שם) ולהתקבע כקבוצה מספר 2 בליגה. חומסקי קצת שיפר את זה אחרי העזיבה של אורי אלון, ההצלחה באירופה הייתה משמעותית יותר, אבל עדיין הקבוצה לא מספר 2 בליגה ולא עלה ממוצע הקהל.
ברור שהמטרה ארוכת הטווח של אדלסון היא יורוליג, אבל אם בעוד 4-5 שנים ירושלים (1) מגיעה באופן קבוע לשלבים מתקדמים באירופה (יורוקאפ או BCL), (2) בליגה ירושלים עושה באופן קבוע גמר פלייאוף וגמר גביע (3) ממוצע הקהל מתקרב ל-8-10K - אפשר יהיה לקבוע שהבעלות שלו היא הצלחה ושדרוג של הקבוצה.
לצערי ניב משגב כריס ג'ונסון ויורוקאפ זה נחמד אבל לא מקרב לאף אחת מהמטרות הללו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 15, 2024 1:56 pm 
Junior

המטרות שאתה מציב בעיני לא כל כך מתכתבות אחת עם השניה. בשביל להיות הקבוצה מספר 2, בישראל באופן מובהק, כזו שמדובר בהפתעה אם היא לא עושה גמר פלייאוף, ירושלים תצטרך להיות יותר מקבוצת טופ יורוקאפ/bcl.
הרי בעונה שעברה ירושלים הגיעה לגמר המפעל וגם העונה אני משער שהיא הייתה מגיעה לשלבים האחרונים אלמלא העזיבה של דז'יקיץ', וזה עדיין לא מספיק כדי לתת לה יתרון על הפועל ברמת הליגה.
כלומר, בעיני כדי להיות מספר 2 בלתי מעורערת ירושלים צריכה להיות הרבה יותר קרובה למכבי מאשר עוד חצי רמה מעל מה שהיא היום. סביר להניח שהיעד הזה עובר דרך היורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1663 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עופר האדום ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: