סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' מאי 20, 2024 2:57 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 567 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 11:25 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
הכדורסל הוא אכזרי - אתה עובד עונה שלמה, מעל 50 טיסות ובסוף מאבד את השחקן הכי חשוב שלך עוד בתחילת המשחק הראשון.
עם בולדווין מכבי עוברת את פאו הזו.

נערך לאחרונה על ידי Lakic בתאריך ד' מאי 08, 2024 12:18 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 11:26 pm 
Hall of Famer

1. מכבי קבוצה (קצת) פחות טובה באופן כללי (אולי לא ספציפית בכושר בתקופה זו, נכון)
2. מכבי 4 משחקים ללא שחקן מרכזי
3. מכבי ללא ביתיות במשחקים 3-4
4. משחק 5 ביוון (סטטיסטיקה של 20/20 מראה את החשיבות וכו'

בתנאים כאלו קשה מאוד לקחת סדרה
ולכן למרבה האבסורד דווקא אני נהיה "מליץ יושר" של מכבי...

אין לי מושג למה
אני מרגיש שסיום עונה חלש בישראל (שיכול לקרות, לכו תדעו) ויהיה איזה פיצוץ עם קטש

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 11:34 pm 
Junior

אני לא שותף לפסטיבל קטש.
חושב שהוא מאמן חלש מאוד, מגיב מאוחר וכשמגיב מגיב לא נכון.
היו לו כמה משחקים יוצאים מהכלל, כולל בסדרה הזאת, אבל קרס עם הקבוצה ברבעים האחרונים.

הסיבה היחידה להמשיך איתו זו המשכיות של המערכת וגם כי אין מישהו טוב יותר כרגע שפנוי.
מכבי גם בבור תקציבי רציני ולא יהיה לה תקציב לבכיר אירופי.

גם לא ברור איך תהיה העונה הבאה של מכבי ביורוליג אם תהיה בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 11:40 pm 
Hall of Famer

קטש הוא ממילא מאמן יחסית זול ברמת יורוליג
Value for money הוא מצוין למכבי (ולדעתי כאמור גם אבסולוטית הוא בסדר גמור ומעלה - מי ישמע אילו הישגים היו במכבי בשנים לפניו...)
בדיוק כמו שאף אחד לא מצפה מתמיר בלאט (נניח) להיות הגארד הטוב ביבשת, כך גם לא צריך לצפות מקטש ל"עליונות" על כל מאמן יריב

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 11:42 pm 
Sophomore

Dovi כתב:
נחכה לתרד מכבי 24/25 אבל לדעתי מכבי צריכה להיפרד מבראון.

לדעתי בראון יעשה את החיים קלים לשני הצדדים והוא לא ירצה להמשיך. הוא יביא הצעה מאחת הגדולות ומכבי תשחרר.
מוטב שמכבי יעשו קודם כל סדר במי שמקבל את ההחלטות, כל השחקנים הזרים שהגיעו בקיץ לא התעלו. וזה חוסר הצלחה גדול מבדרך כלל כשכל השלד המרכזי, הפעם בניגוד לשנים קודמות, נשאר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 07, 2024 11:50 pm 
Junior

החבילה כנראה תתפרק בלי קשר כי ניבו יחטף על ידי הגדולות, בונזי לפי הפרסומים פוזל לNBA וגם המשפחה לוחצת לעזוב בגלל המצב הביטחוני.
בולדווין, קליבלנד וריברו (נראה לי אחלה כשחקן מחליף) כנראה ימשיכו, עם ווב לא הייתי ממשיך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 12:27 am 
Hall of Famer

אני לא יכול (כהרגלי) לא לציין כמה צורם לי שרומן סורקין לא נספר לחלוטין.
בליגה הישראלית (נכון שלא קנה מידה מספק ליורוליג, ועדיין) הוא עם מדד כמעט כפול מאשר ווב.
בפועל כעת - ווב (שסיים את הסדרה עם 2/11 לשלוש - וזה הרי הטיקט המרכזי שלו לכאורה, למשל לא חטף ולא חסם כלל בסדרה) קיבל 71 דקות משחק בחמשת המשחקים, וסורקין 28.
ומה קרה אשתקד בסדרת רבע הגמר? ג'רל מרטין (זוכרים?) עם 83 דקות (ו-3/20 לשלוש...), סורקין 51.
בפרט מול הרננגומז האגרסיבי והפעלתני - אני חושב שסורקין פשוט "מתנגד" טוב יותר. קל וחומר אם רוצים באזור הצבע עוד גוף שייתן אנרגיות וכמה עבירות על לסור.
אנחנו בפורום כל העת מנתחים כיצד קבוצות NBA מפתחות שחקנים לשנים הבאות וכו', ובמכבי עושים כאן בדיוק הפוך (הרי הסיכוי שווב יישאר כאן - מכל הבחינות, מאוד נמוך), ואף באופן שיטתי כאמור.

במובנים מסוימים, הזוי ככל שיישמע, בצורה הזו (כל שנה קורה אותו דבר - סורקין מתחיל אחרון ברוטציית הגבוהים, קונה את מקומו כמחליף יחסית בכיר באמצע העונה, ולא מקבל קרדיט ברגעי ההכרעה) אולי עדיף לו (מקצועית נטו, ברור שיש שיקולים אחרים...) לצאת לאיזו קבוצה ספרדית (ולנסיה/מלאגה/טנריפה למשל) ולקבל את ה-20 הדקות הקבועות שם (גם אם לא ביורוליג, הרי שלשחק בליגה הספרדית זה תחליף ממש הולם...).
לחזור תמיד אפשר, וסביר שעל חוזה גדול יותר...
אבל זה לא הולך לקרות

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 12:59 am 
Junior

Lakic כתב:
Dovi כתב:

לדעתי בראון יעשה את החיים קלים לשני הצדדים והוא לא ירצה להמשיך. הוא יביא הצעה מאחת הגדולות ומכבי תשחרר.
מוטב שמכבי יעשו קודם כל סדר במי שמקבל את ההחלטות, כל השחקנים הזרים שהגיעו בקיץ לא התעלו. וזה חוסר הצלחה גדול מבדרך כלל כשכל השלד המרכזי, הפעם בניגוד לשנים קודמות, נשאר.

בראון בראיון אחרי המשחק אומר שהוא נשאר לעונה הבאה ביחד עם בולדווין וקולסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 1:04 am 
Hall of Famer

כעת שמעתי את קטש בראיון הרשמי ליורוליג (טרם התעדכנתי בתקשורת הישראלית) בסיום המשחק
והוא היה די נרגן, סדר גודל של דבריו:
אני לא רוצה לדבר יותר מדי... ידענו שבשביל לנצח פה בנקודה - נצטרך להוביל ב-15 הפרש. אף אחד פה לא נתן לנו כלום. כולם ראו מה היה במחצית השנייה...

מאכזב קצת
היה אפשר להחמיא יותר לשחקניו (עשה זאת, אבל בקטנה), ואפילו ליריבה (חלקם שחקנים שאימן וכו'), לאווירה במגרש, לסכם את העונה הנאה שעברו מחוץ לישראל וכו'

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 1:25 am 
Hall of Famer

קצת מספרים שקופצים לעין מהססטיטיקות בסדרה:

היוונים עם 10.8 שלשות מוצלחות למשחק ב-42%. מכבי עם 8.4 ב-33%.
היוונים עם 66% מהקו... מכבי עם 76%. הבדל של 4 עבירות בממוצע למשחק - נשמע הרבה, אבל זה בערך סדר הגודל של "האקסטרה" עבירות שעשו על לסור (יותר מאשר על שחקן פנים אחר שלא היו רוצים לשלוח לקו בכוונה ו/או שאין דרכים יעילות אחרות לעצור אותו).
מכבי שמרה יוצא מן הכלל על הכדור - רק 8.2 איבודים בממוצע.

לחיוב במכבי:
לורנזו בראון - 17.2 נקודות באחוזים מעולים (59% לשתיים, 38% לשלוש), 5.8 אסיסטים לעומת רק 1.6 איבודים (מאוד מרשים, כמוביל כדור יחידי לעיתים, ומטרה עיקרית להגנה שממול).
בלאט - 2 שלשות למשחק ב-37%. 5.2 אסיסטים על 1.6 איבודים. באמת שאין תרחיש בו הוא יכול לתת יותר מזה.
ג'ייק כהן - אמנם לא משמעותי כמו האחרים, אבל בפתיחת משחקים מכבי הייתה טובה, גם בגללו.

איכזבו:
קולסון - 40% לשתי נקודות, רק 2 אסיסטים בכל הסדרה. קרדיט גם לעתמאן שהתעקש על פאפאטרו (שגם שם שלשות - מה שהופך את זה לקל יותר...) לעמוד מולו (ולא גריגוניס כמו בתחילת הסדרה...).
ווב - כבר ציינתי אותו בפוסטים קודמים.

אצל היוונים:
לסור מטורף - 34 דקות למשחק. 65% לשתי נקודות חרף כל הפיצוצים. 7.6 ריבאונדים. רק איבוד למשחק. אינסוף אנרגיה. רק העונשין...
נאן וסלוקאס איכשהו השלימו זה את זה לאורך הסדרה... אני אטען שהם יחדיו צמד גארדים טוב יותר מאלו של מכבי (גם כשהם כשירים) - לא חייבים להסכים כמובן. סלוקאס שבר שיאים אישיים למשחק בנקודות, אסיסטים וריבאונדים. בראיון סיום המשחק לכתבת היוונית צוין מפורשות שהוא פצוע והיה קשה לו לעלות ולתרום במחצית השנייה.
אחוזים שלהם בסדרה: נאן (49% לשתיים, 52% לשלוש, 86% מהקו), סלוקאס (73%!, 40%, 93% - בהתאמה).
פאפאפטרו כמובן הפתיע עם 11/19 לשלוש והשפעה רבה על המשחק.
גרנט וגריגוניס פחות מרמתם, וילדוזה לא רע בדקות מעטות.
קלאיצקיס פיתרון הגנתי קורנקטי ראוי (מה שאני חשבתי שיהיה אנטטוקומפו על ניבו...).

פאו' נפגשים עם מונאקו/פנרבחצ'ה בחצי הגמר.

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 1:34 am 
Sophomore

shmueliki כתב:
כעת שמעתי את קטש בראיון הרשמי ליורוליג (טרם התעדכנתי בתקשורת הישראלית) בסיום המשחק
והוא היה די נרגן, סדר גודל של דבריו:
אני לא רוצה לדבר יותר מדי... ידענו שבשביל לנצח פה בנקודה - נצטרך להוביל ב-15 הפרש. אף אחד פה לא נתן לנו כלום. כולם ראו מה היה במחצית השנייה...

מאכזב קצת
היה אפשר להחמיא יותר לשחקניו (עשה זאת, אבל בקטנה), ואפילו ליריבה (חלקם שחקנים שאימן וכו'), לאווירה במגרש, לסכם את העונה הנאה שעברו מחוץ לישראל וכו'

זה גם חסר קלאסה וגם לא נכון. השיפוט היה שיפוט ביתי, אבל לא הכריע את המשחק.
מה שהכריע את המשחק אלו שתי השתנקויות מפוארות ברבע 4' בשני המשחקים האחרונים כשהיום הוא בבירור איחר עם הפסק זמן ולקח החלטה לעלות עם בלאט ולא עם ג'ון די שעלתה לו באיזה 5-7 נקודות בדקה וחצי.

אבל לא שופט אותו. זה היה אכזרי, הוא מאוד רצה את זה. מאוד.
הלאה נקסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 1:45 am 
Sophomore

ואם יש מישהו ששמח אפילו יותר מהיוונים הלילה אלו הגרמנים.
4 אלף אוהדי מכבי (פלוס נניח עוד אלפייה שהיו משיגים מאחת הקבוצות שיש לה פחות אוהדים) זה כאב ראש אבטחתי שהם שמחים שנמנע מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 6:26 am 
מנהל פורום

Dovi כתב:
Lakic כתב:
Dovi כתב:

בראון בראיון אחרי המשחק אומר שהוא נשאר לעונה הבאה ביחד עם בולדווין וקולסון.

אז סגור... כמו שבולדווין התראיין אחרי משחק 1 ואמר שבוודאות ישחק במשחק 2.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 8:47 am 
Junior

בדיוק כשכבר חשבתי שהפסדים של מכבי באירופה כבר לעולם לא יסבו לי את אותו עונג כמו פעם, קראתי עכשיו טענה מטלטלת של כתב בערוץ הספורט לפיה הפער בזריקות העונשין בין מכבי לפאו אתמול שבר את שיא היורוליג ל…. פער בזריקות עונשין במשחקי חמש!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 8:51 am 
Sophomore

shmueliki כתב:
קטש הוא ממילא מאמן יחסית זול ברמת יורוליג
Value for money הוא מצוין למכבי (ולדעתי כאמור גם אבסולוטית הוא בסדר גמור ומעלה - מי ישמע אילו הישגים היו במכבי בשנים לפניו...)
בדיוק כמו שאף אחד לא מצפה מתמיר בלאט (נניח) להיות הגארד הטוב ביבשת, כך גם לא צריך לצפות מקטש ל"עליונות" על כל מאמן יריב

לפי השמועות, אדלסון הציע לקטש איזה שני מיליון לעונה. אולי הקשרים של אריאל בהנהלה יוכלו לאמת את זה. ככה שגם אם ישאר במכבי, יצפה לכל הפחות לשדרוג כלכלי כל שהוא, גם אם לא השוואת הסכום. זה גם יכול להסביר למה הוא לא האריך חוזה עד עכשיו, כשברור שהסיכוי בזמן מלחמה למצוא מאמן טוב ממנו, נמוך מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 10:23 am 
Junior

נביא בעירו כתב:
בדיוק כשכבר חשבתי שהפסדים של מכבי באירופה כבר לעולם לא יסבו לי את אותו עונג כמו פעם, קראתי עכשיו טענה מטלטלת של כתב בערוץ הספורט לפיה הפער בזריקות העונשין בין מכבי לפאו אתמול שבר את שיא היורוליג ל…. פער בזריקות עונשין במשחקי חמש!

גם לנקוט באסטרטגיה של לשלוח את לסור לקו כל פעם שהוא נוגע בכדור (אסטרטגיה שמאוד הצליחה אגב, 3/14 מהקו) וגם להתלונן על הפער בזריקות עונשין.
קלאסי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 10:39 am 
Hall of Famer

הוקיץ' כתב:
נביא בעירו כתב:

גם לנקוט באסטרטגיה של לשלוח את לסור לקו כל פעם שהוא נוגע בכדור (אסטרטגיה שמאוד הצליחה אגב, 3/14 מהקו) וגם להתלונן על הפער בזריקות עונשין.
קלאסי.

האמת שגם בנטרול לאסור הפער גבוה (לא שאני חושב שבגלל השופטים מכבי הפסידו אתמול)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 11:17 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני לא עקבתי אחרי הסדרה אז אין לי יותר מדי מה להגיד, מעבר לזה שלהעלות שחקן פצוע למשחק ולהחמיר את הפציעה הזו עד כדי שהוא כנראה גומר את העונה, ולשכוח שהדדליין למצוא לו מחליף נגמר מחר - זה כל כך מכבי של הטרויקה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 11:20 am 
מנהל פורום

ראי שעל הקיר כתב:
אני לא עקבתי אחרי הסדרה אז אין לי יותר מדי מה להגיד, מעבר לזה שלהעלות שחקן פצוע למשחק ולהחמיר את הפציעה הזו עד כדי שהוא כנראה גומר את העונה, ולשכוח שהדדליין למצוא לו מחליף נגמר מחר - זה כל כך מכבי של הטרויקה.

היה איזשהו פרסום לגבי המצב הנוכחי שלו?? כי לא ראיתי. באותה מידה יכול להיות שהוא כבר יהיה כשיר לשחק בגמר גביע (אם מכבי ת"א תעלה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 11:22 am 
מנהל פורום

בראון הודיע, שקולסון, הוא בולדווין נשארים עם בעונה הבאה
זה מוריד הרבה מהאי ודאות ושולח את מכבי למצוא את הסכום שישאיר את קטש וניבו כדי שהקיץ יעסוק בחיפוש השחקנים המשלימים הנכונים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 11:23 am 
מנהל פורום

ודים כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

היה איזשהו פרסום לגבי המצב הנוכחי שלו?? כי לא ראיתי. באותה מידה יכול להיות שהוא כבר יהיה כשיר לשחק בגמר גביע (אם מכבי ת"א תעלה)

כן, יש. מדובר על "שבועות" ככה שבטח לא לגמר הגביע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 11:26 am 
מנהל פורום

הנה
https://sports.walla.co.il/item/3662715

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 11:35 am 
Hall of Famer

פציעה בשריר הירך האחורי כמו שיש לבולדווין זה תמיד עניין לא קצר, במינימום של פציעה הכי קלה מדובר (לפי יונתן קריא) על 11 ימי החלמה, כשמכבי החזירה אותו למשחק 4 אחרי 9 ימים. לפציעה חוזרת המינימום להחלמה נמדד בשבועות ולדעתי סביר להניח שהוא סיים את העונה.

לגבי המשחק אתמול, מכבי דווקא התחילה טוב, אבל לא ממש הצליחה לתרגם את הפתיחה הזו לפער משמעותי ויציב, פאו חזרה מהר מאוד מה-7-8 נק' שמכבי פתחה בדקות המוקדמות. מכבי כן הצליחה לעמוד בצורה מאוד יפה בבליץ של פאו ברבעים השני והשלישי, פאו שיחקה הרבה יותר טוב ומכבי גירדה סלים מכאן ומשם, ודאגה שפאו תאבד נקודות בעצם העובדה שהיא שלחה את לסור לקו פעם אחרי פעם, אבל בשום שלב לא באמת הצליחה לייצר לעצמה איזשהו מומנטום רציני. מבחינתי פאו, אחרי שסלוקאס היה בערך היחיד אצלה שתיפקד במחצית הראשונה וממש החזיק אותה בחיים, עתמאן די העלים אותו במחצית השניה ונתן את המושכות לנאן שהיה מדהים ברבע האחרון, והבריחה של פאו שם רשומה לגמרי על שמו.

לגבי השיפוט, הוא לגמרי היה שיפוט ביתי, ולפחות שתיים מהטכניות שנשרקו למכבי (זו של הספסל וזו של ג'ון-די) לעולם לא היו נשרקות נגד פאו באותה סיטואציה, ועדיין מכבי יכולה לבוא בטענות רק לעצמה, הדקות הראשונות של הרבע האחרון היו זוועה התקפית, מכבי לא ממש הצליחה להגיע לזריקות טובות וגם במקרים שכן, היא החטיאה גם את הזריקות הקלות שכן היו לה, בראון נעלם לגמרי, ג'ון-די וניבו נשכחו הרבה יותר מדי זמן על הספסל לטובת ריברו שלא היה טוב ובלאט שהתפזר לגמרי עם 3 שטויות על כל פעולה חיובית. חוץ מזה, אף אחד מהפורוורדים לא היה במשחק בשום שלב, לא קולסון, לא ווב (שבאופן כללי לא היה כמעט באף משחק העונה, לפחות מאלו שאני ראיתי), ולא קליבלנד, שהטיקט העיקרי שלו זה הדיפנסיב סטופר בקו האחורי, גם את זה לא ממש עשה. גם כהן שכביכול היה מהפחות הגרועים, לא באמת היה טוב אתמול, אולי רק אופציה פחות גרועה מהאחרות בעמדה 4, וגם הוא כבר היה מלא בעבירות ברבע האחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 11:57 am 
מנהל פורום

uriel17 כתב:
זה מוריד הרבה מהאי ודאות ושולח את מכבי למצוא את הסכום שישאיר את קטש וניבו כדי שהקיץ יעסוק בחיפוש השחקנים המשלימים הנכונים

לא חושב שיש מה לבנות יותר מדי על ה"הודעה" הזאת שלו. מזכיר שוב שבולדווין הכריז בראיון בסיום משחק 1 שהוא יהיה בוודאות כשיר למשחק 2. הוא אמר מה שהאוהדים רוצים לשמוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 08, 2024 12:14 pm 
Junior

ודים כתב:
uriel17 כתב:

לא חושב שיש מה לבנות יותר מדי על ה"הודעה" הזאת שלו. מזכיר שוב שבולדווין הכריז בראיון בסיום משחק 1 שהוא יהיה בוודאות כשיר למשחק 2. הוא אמר מה שהאוהדים רוצים לשמוע.

אני חושב שיש הבדל גדול בין ההודעה של בולדווין, שנאמרה עם חוסר ידע על המצב האמיתי שלו ויותר משאלת לב, להודעה של בראון.

הוא לא ילד קטן ואם הוא היה מחפש קבוצה אחרת הוא לא היה יותר בהצהרה כזאת. בשלב הזה של העונה כבר די יודעים מה הכיוון שרוצים עונה הבאה (להישאר או להחליף קבוצה).

עדיין אשמח שהוא יעזוב ואני מסכים שזה לא סוגר את שלושתם 100% לעונה הבאה (אם פתאום בראון מקבל הצעה מטורפת בשבילו ובשביל מכבי, הוא בטח ישקול מחדש) אבל זה כן נותן וודאות גבוהה שהם נשארים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 567 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: